PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در کار کردن با پرينتر Hp 5150

jamshidjap
13-11-2008, 16:36
يک پرينتر Hp 5150 دارم . وقتي دستور پرينت رو صادر مي کنم ، پرينتر عکس العمل نشان ميده و سر و صدايي از داخل آن به گوش مي رسه اما در نهايت پرينت نمي کنه . براي اينکه پرينت کنه مجبورم کامپيوتر رو رسيت کنم. وقتي هم ويندوز اومد بالا يک کاغذ رو ميکشه تو و سفيد ميده بيرون و سپس کاغذ دومي رو پرينت ميکنه . آيا براي حل اين مشکل راه حلي سراغ داريد ؟ درايورش رو هم چند بار پاک کردم و دوباره نصب کردم ولي درست نشد !

jamshidjap
14-11-2008, 12:09
يک پرينتر Hp 5150 دارم . وقتي دستور پرينت رو صادر مي کنم ، پرينتر عکس العمل نشان ميده و سر و صدايي از داخل آن به گوش مي رسه اما در نهايت پرينت نمي کنه . براي اينکه پرينت کنه مجبورم کامپيوتر رو رسيت کنم. وقتي هم ويندوز اومد بالا يک کاغذ رو ميکشه تو و سفيد ميده بيرون و سپس کاغذ دومي رو پرينت ميکنه . آيا براي حل اين مشکل راه حلي سراغ داريد ؟ درايورش رو هم چند بار پاک کردم و دوباره نصب کردم ولي درست نشد !

:5::46::5:

jamshidjap
16-11-2008, 00:12
بابا يخ کرديم . نبود ؟

Senator_F
16-11-2008, 21:21

مشکل اینه که دستور صادر میکنی.یه بار ازش خواهش کن ببین چاپ میکنه یا نه؟
پرینتر شما دو مخزن کاغذ دارد؟اگه اینطوره،در تنظیم انتخاب مسیر لود کاغذ در کنترل پنل،حالت Auto select رو انتخاب کنین.

jamshidjap
17-11-2008, 13:22
مشکل اینه که دستور صادر میکنی.یه بار ازش خواهش کن ببین چاپ میکنه یا نه؟
پرینتر شما دو مخزن کاغذ دارد؟اگه اینطوره،در تنظیم انتخاب مسیر لود کاغذ در کنترل پنل،حالت Auto select رو انتخاب کنین.

دوست عزيز

منظورم از دستور صادر کردن همون پرينته ديگه . خواهش کنم يعني چي ؟ مارو گرفتي ؟

پرينترم هم يک مخزن کاغذ داره .