PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : >>>- آموزش جامع انتقال فایل از هر سایتی به Adrive.com -<<<

صفحه ها : [1] 2

tohidkh
12-11-2008, 16:35
سلام.
با توجه به اینکه بحث در این مورد در تاپیک های مختلف خیلی زیاد شده، باعث شده که نظم اون تاپیک ها به هم بخوره، این تاپیک رو ایجاد کردم.
در این تاپیک آموزش کامل انتقال فایل به هاست Adrive.com ارائه میشود.

مطلب اول:
Adrive کجاست؟؟؟
Adrive یک آپلود سنتر بسیار پرقدرت و پر سرعت هست.
ارائه ی 50 گیگ فضای رایگان، سرعت بسیار بالا، قابلیت Transfer Remote File (یا همون دانلود مستقیم از یک سایت به دامنه ی شخصی در Adrive)، ارائه لینک مستقیم دانلود، سرعت بالای دانلود، قابلیت ایست، و ..... باعث شده که این سایت با سایتهای مشابه، تفاوت بسیاری پیدا کنه.

مراحل کار:
ابتدا باید یک اکانت در Adrive.com ایجاد کنید.
لازم به ذکر هست که اکثر اوقات این سایت برای پسور ایراد مگیره.
در اینطورت یادتون باشه که حرف اول پسورد رو از حروف بزرگ انگلیسی انتخاب کنید. همچنین پسورد باید شامل اعداد و حروف بوده و طول آن کمتر از 8 کاراکتر نباشه.

چون موضوع این تاپیک، انتقال فایل هست، نمیخوام زیاد حاشیه برم.....

چند تا نکته ی مهم در انتقال فایل:
1- لینکی که شما برای انتقال به Adrive میدید، باید لینک مستقیم باشه. حالا این یعنی چی؟!
با یک مثال شرح میدم:
فرض کنید شما یک لینکی رو در tinyurl به صورت Shortcut درآوردید.
در اینصورت شما با دادن اون لینک به Adrive ، فایلتون اشتباهی دانلود میشه. یا حداقلش اینه که فرمت فایل تون، نامشخص میمونه.
به این لینک دقت کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این لینک در حقیقت Shorcut ای هست برای لینک اصلی دانلود.
حالا لینک اصلی رو چطور پیدا کنیم؟؟؟؟
خیلی ساده.
این لینک رو در آدرس بار مرورگر تون بذارید و منتظر باشید تا پنجره دانلود بیاد.
از قسمت آدرس دانلود منیجر، به راحتی میتونید لینک اصلی رو بدست بیارید. مطابق شکل:

خب....
حالا این لینک اصلی رو چیکار باید کرد؟؟؟؟
در قمت کنترل پانل Adrive، یه گزینه ای هست به نام Transfer Remote Files . (مطابق تصویر)
روی اون کلیک کنید.

در صفحه ای که براتون باز میشه، لینک مستقیم رو وارد کنید.

(بازم تاکید میکنم. لینک فایلی که میخواهید دانلود کنید باید لینک نهایی و اصلی باشه.)

بعد از چند ثانیه، یک صحه ی جدید باز میشه و فایل به هاست شما منتقل میشه.

به یک نکته هم اشاره کنم.
برای اینکه شما بتونید فایل تون رو در زمان دلخواه دانلود کنید، باید اونو Share کنید.
بدین ترتیب که جلوی هر فایلی یک علامت ذره بین کوچک وجود داره (سمت راست) روی اون کلیک کنید.
در پنجره ای که براتون باز میشه، گزینه ی Share رو انتخاب کنید. (مطابق تصویر)

تا اینجا فکر نکنم مشکلی بوده باشه.

از این کاملتر و جامع تر نمیشه.

در این رابطه، یک مطلبی مهمی هم که وجود داره اینه که چطوری لینک رپیدشیر رو به اینجا متقل کنیم.

اینتدا باید لینک رپیدشیر، مستقیم بشه. حالا یا بوسیله ی اکانت یا بدون اکانت.
اگه اکانت بود که هیچ.....
حالا اگه کسی مثل من پیدا شد که اکانت نداشت.
باید به یکی از سایتایی مراجعه کنید که لینک رپید رو مستقیم میکنند.
من خیلی وقته که از اینجا استفاده میکنم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته الان یه کم شلوغ شده.... و بعضی وقتها باز نمیشه.

لینک رپید رو در سایت مستقیم کننده قرار بدین.

سپس روی کلید مربوطه کلیک کنید. بعد از مدت کوتاهی لینک برای شما مستقیم خواهد شد.

یک نکته ی بسیار بسیار مهم.

این سایتها بعضی وقتها دچار مشکل میشند.
دقت کنید که باید حجم فایلی که مورد نظرتون بود، با حجم فایلی که مستقیم شده، فرقی نداشته باشه. (خیلی مهم بودهاااااا)

پس از اتمام انتقال فایل، بازهم دو تا راه برای فهمیدن و کپی کردن لینک فایل مستقیم شده وجود داره. اولی از طریق دانلود منیجر (به همون طریقی که توضیح داده شد.)
ودیگری اینه که روی لینکی که براتون نمایش داده میشه، راست کلیک کرده و Copy Link Location رو انتخاب کنید. (اگر از IE استفاده میکنید، Copy Shortcut رو انتخاب کنید)

حالا کافیه که به قسمت Transfer Remot File در Adrive برید و لینکی رو که کپی کرده اید، Paste کنید.

نکته:
اگر هنگام انتقال فایل با پیغامی مشابه تصویر زیر مواجه شدید، بدونید که لینکی که برای انتقال داده بودید، لینک اصلی دانلود نیست.

باز هم اگه کسی از دوستان به مشکلی برخورد کنه، میتونه در این تاپیک مطرح کنه تا بررسی بشه. (لطفا فقط مسائل مربوط به Adrive مطرح بشه.)

این مطلب برای اولین بار، در اینترنت توسط اینجانب ارائه شده. لذا کپی برداری از اون، همراه با منبع (P30world) و نام نویسنده (tohidkh) بلامانع هست.

موفق باشید :11:

behii
12-11-2008, 16:52
خب من همه ی این کارها را انجام دادم ! لینک دانلود رو هم گرفتم اما لینک adrive بعضی موقع ها غیرمستقیم میشه (یعنی بعد اینکه حدود 50 یا 60 مگ اش دانلود میشه بعد ایست می کنم و بعد ادامه می زنم از اول شروع می کنه و .... )

Oracle_Eldorado
12-11-2008, 16:57
آره واسه منم اتفاق افتاده .
باید چیکارش کنیم ؟

tohidkh
12-11-2008, 17:03
خب من همه ی این کارها را انجام دادم ! لینک دانلود رو هم گرفتم اما لینک adrive بعضی موقع ها غیرمستقیم میشه (یعنی بعد اینکه حدود 50 یا 60 مگ اش دانلود میشه بعد ایست می کنم و بعد ادامه می زنم از اول شروع می کنه و .... )

باید چیکارش کنیم ؟
بله دوستان خوبم.
این زمانی اتفاق میفته که ادامه دانلود با تاخیر چند ساعته مواجه بشه.
حتما مشاهده کردید که دانلود منیجرتون یک سوال میپرسه.
اون سوال دقیقا این متن رو نشون میده : " تاریخ فایل در سرور تغییر یافته است؛ آیا مایلید دانلود را از ابتدا آغاز کنید؟ "
شما باید No رو انتخاب کنید تا دانلودتون ادامه پیدا کنه. و از اول آغاز نشه.
یا اگه دانلود منیجرتون این امکان رو نداشت، باید از دانلود منیجر دیگه ای استفاده کنید.

behii
12-11-2008, 17:06
بله دوستان خوبم.
این زمانی اتفاق میفته که ادامه دانلود با تاخیر چند ساعته مواجه بشه.
حتما مشاهده کردید که دانلود منیجرتون یک سوال میپرسه.
اون سوال دقیقا این متن رو نشون میده : " تاریخ فایل در سرور تغییر یافته است؛ آیا مایلید دانلود را از ابتدا آغاز کنید؟ "
شما باید No رو انتخاب کنید تا دانلودتون ادامه پیدا کنه. و از اول آغاز نشه.
یا اگه دانلود منیجرتون این امکان رو نداشت، باید از دانلود منیجر دیگه ای استفاده کنید.

no که می زنم دانلود ادامه پیدا نمی کنه !!
حالا برای اینکه خودکار No بزنه باید چیکار کنم ؟ ( دانلود منیجر : IDM )

mehdi_08
12-11-2008, 17:13
tohidkhجون دستت درد نکنه بی زحمت یه نسخه ازش بزار تو تاپیک جامع مقالات

باید چیکارش کنیم ؟برای حل شدن این مشکل تو دانلود منیجر یIDM وارد قسمت options بشین و مطابق عکس زیر عمل کنید اون گزینه ای رو که تو عکس مشخص کردم رو تیک دار کنید

دیگه ازتون سوال نمی پرسه
در مورد دیگر دانلود منیجرهای دیگه نمی دونم

tohidkh
12-11-2008, 17:16
no که می زنم دانلود ادامه پیدا نمی کنه !!
حالا برای اینکه خودکار No بزنه باید چیکار کنم ؟ ( دانلود منیجر : IDM )
دوست خوبم، در Drive این پیغام رو میگیرم. و وقتی No رو میزنم، دانلود ادامه پیدا میکنه.

البته فکر میکنم شما باید در اول دانلود این مورد رو تست کنید.
چون احتمال داره که در ابتدای دانلود یه مشکلاتی در سرور اتفاق بیافته.
از مهدی جان هم بابت جوابشون، تشکر میکنم.

behii
12-11-2008, 18:03
خب برای من همچین پیغامی نمیاد چون از قبل اون قسمتی که گفتید رو تیک زده بودم :41:
و و قتی ادامه دانلود می زتم یه ارور میده که خیلی طولانی هست حالا اگه دوباره اینجوری شد عکسش رو می گذارم

mostafa 1362 4 5
12-11-2008, 18:10
سلام
عزیز وقتی تموم میشه میخوای دانلودرو شروع کنی

میگه حجم نامشخصه

mostafa 1362 4 5
12-11-2008, 18:38
سلا م تورو خدا یکی بداد برسه :41::41::41:

چندینن بار دربار فایلهای تورنت پرسیدم :19::19::19:

چجوری اون 25 مگ اسکریپی که گزاشتید کار میکنه :19::19::19:

چرا موقعه دانلود سرور به سرور فایل دانلود نیمه تمام میمیونه :19::19::19:

میشه مثل idm ادامشه رو تجدید کرد :13::13::13:

هرکی سوالها رو جواب بده:31::31::10::10:

اینکه با اسکریپ راپید لچ 100 مگ رو مشکل داره چجوری میخواد 100 گیگ تورنت رو بگیره :31::10:

بهش 100 گیگ جا پهنای باند 100 گیگ یک ماه میدم :31::11::11::10::31:

تمام سوالات:5:

ir-dgm
12-11-2008, 21:13
واقعا عالی بود ولی قبلا یک توضیح مختصری در این باره توی انجمن دیگری داده شده بود.

ولی بازم دمت گرم خیلی حال دادی

armin321
13-11-2008, 12:22
ممنونم از شما بخاطر وقتی که گذاشتید و بخاطر مقاله عالیتان

caspian
15-11-2008, 06:37
آیا این امکان وجود داره که نام فابل را عوض کرد؟
آخه ممکنه نام فایل فیل باشه و نشه دانلود کرد

tohidkh
15-11-2008, 09:52
آیا این امکان وجود داره که نام فابل را عوض کرد؟
آخه ممکنه نام فایل فیل باشه و نشه دانلود کرد
بله میشه :27:
در قسمت Properties هر فایل، گزینه ی Rename هم وجود داره.
موفق باشید.

Nevissande
15-11-2008, 11:13
آيا امكان انتقال فايل از سرور Ardive به سرور رپيدشير (از طريق قابليت Remote upload ) وجود دارد؟

cjmohsen
15-11-2008, 21:28
من تمام کارهایی که شما(tohidkh) گفتید انجام دادم ولی وقتی در دانلود منیجر آدرس فایل را قرار می دهم و فرداش می رم که دانلود کنم، دانود منیجر پیغام زیر را میده و اگر yes را بزنم دانلود از ابتدا شروع می شه و اگر no را بزنم اصلا دانلود نمی کنه.
می خواستم بدونم مشکل از چیه و راه حلش را بگید.
عکس پیغام:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mg%20src=%22[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %20alt=%224ohbk4nu11p1o6jedyi1.jpg%22%20/%3E%3C/a%3E[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tohidkh
15-11-2008, 21:40
من تمام کارهایی که شما(tohidkh) گفتید انجام دادم ولی وقتی در دانلود منیجر آدرس فایل را قرار می دهم و فرداش می رم که دانلود کنم، دانود منیجر پیغام زیر را میده و اگر yes را بزنم دانلود از ابتدا شروع می شه و اگر no را بزنم اصلا دانلود نمی کنه.
می خواستم بدونم مشکل از چیه و راه حلش را بگید.
عکس پیغام:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام.
ورود شما رو به انجمن های P30world تبریک میگیم.

این پیغام اون نیست که!
اون پیغامی که من گفتم اینه:

یه چیز میخوام بگم که دیروز هم میخواستم بگم؛ ولی چون دلیل خاصی ندارم، نمیتونم ثابتش کنم.
ولی اولش اینو بگم که یه تجربه هست. (و چون فقط تجربه کردم، براش دلیل ندارم)

بعضی وقتا سایت Adrive خیلی شلوغ میشه. و سرور ترافیک واقعا بالایی رو تحمل میکنه.
برای همین هست که ادامه دانلود رو پشتیبانی نمیکنه.

حتما میپرسید، حالا تکلیف چیه؟؟؟؟؟

قبل از هر چیز، ارتباط با شبکه رو روی 8 یا 16 تنظیم کنید. (در این مورد 16 بهتره)
بعد از دانلود شدن 1 مگ از فایل، Pause رو بزنید. و بعد از 20 ثانیه Resume کنید. اگه پیغامی که شما عکسش رو گذاشتید، اومد، دانلود رو کنسل کنید و دوباره سعی نمایید.
ولی اگه عکسی که من گذاشتم اومد یا اصلا هیچی نیومد، بدونید شما هم تونستید قسمت خوبی از سرور رو اشغال کنید و برای اون دانلودتون مشکلی نخواهید داشت.

tohidkh
15-11-2008, 22:50
آيا امكان انتقال فايل از سرور Ardive به سرور رپيدشير (از طريق قابليت Remote upload ) وجود دارد؟راستش چیزی دستگیرم نشد.
دوست خوبم ممکنه در مورد چگونگی این مورد اطلاعاتی بدین؟
مثلا برای این کار اکانت رپید نیاز هست؟؟؟؟
باید قابلیت در هر دو سایت باشه؟؟؟
و چیزهایی که خودتون لازم میدونید.
ممنون.

cell_phone
16-11-2008, 00:05
من هم مشکلم همینه در واقعیت رسومی وجود نداره و منکه میزارم شب دان کنه نتیجه نمی گیرم

SADEGH 7
16-11-2008, 04:35
ویرایش : پست 1 رو خوندم مشکلم بر طرف شد.

tohidkh
16-11-2008, 07:15
من هم مشکلم همینه در واقعیت رسومی وجود نداره و منکه میزارم شب دان کنه نتیجه نمی گیرم
به پست 17 دقت کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
قبل از اینکه دانلود رو بذارید برای شب، حتما امتحانش کنید که قابلیت ریسیوم در اون ایجاد شده باشه.
اگه قابلیت ریسیوم هم داشت، باید تنظیمات تو مطابق دستورالعمل گفته شده در پست 6 انجام بدین تا دانلودتون خودبه خود شروع بشه.
وگرنه باید هنگام شروع دانلود سر کامپیوتر باشید.

Benygh
16-11-2008, 22:38
سلام
این تاپیک رو دیشب دیدم ! الان که اکانتم بسته شد یادم اومد و وقتی تویحد عزیز گفتند اومدم !
من این کار رو میکنم ولی فایل هام وقتی Download Complete رو هم میزنه حجمی 12 کیلوبایتی داره !
چه کنم ؟

tohidkh
16-11-2008, 22:40
سلام
این تاپیک رو دیشب دیدم ! الان که اکانتم بسته شد یادم اومد و وقتی تویحد عزیز گفتند اومدم !
من این کار رو میکنم ولی فایل هام وقتی Download Complete رو هم میزنه حجمی 12 کیلوبایتی داره !
چه کنم ؟
دوست خوبم لینک شما، لینک اصلی نیست.
همونطور که در پست اول هم اشاره شده، شما باید لینک اصلی و پایانی دانلود رو بذارید.
ممکنه یکی از فایلهایی رو که میگید، لینکش رو بذارید تا تست کنم.....؟؟؟
خیلی ممنون :11:

Benygh
16-11-2008, 22:46

مثلا همین !
داشتم با اکانت دانلود میکردم که اکانت بسته شد !

tohidkh
16-11-2008, 22:46
دوستان باید به یک نکته ی خیلی مهم اشاره کنم.
در مورد ریسیوم دانلود از Adrive.
لازم به ذکر هست که اینجانب پس از انجام تحقیقا بسیار و آزمایشات متعدد، و مصرف مقدار قابل توجهی از حجم این اینترنت محدود، به این نتیجه رسیدم که:

1- ارتباط با شبکه رو در دانلود منیجر، روی 16 قرار بدین.
2- در هنگامی که پنجره ی شروع دانلود ظاهر میشه براتون، حداقل حداقل حداقل، برای هر فایل، بذارید 1 مگ دانلود بشه. بعدا بقیه اش رو بذارید برای هر وقت که دلتون میخواد.
3- بدک نیست بعد از اینکه 1 مگ از فایل رو دانلود کردید، یک بار ایست و ادامه رو تست کنید و ببینید آیا این قابلیت در دانلود شما فعال شد یا نه! (که مطمئنا خواهد شد.)
4- در ضمن تیک زدن به این گزینه، فراموش نشه: (با تشکر از mehdi_08)

مطمئن باشید با عمل به همه ی موارد مذکور ، هیچ مشکلی نخواهید داشت.....

tohidkh
16-11-2008, 22:55
مثلا همین !
داشتم با اکانت دانلود میکردم که اکانت بسته شد !
لینکهای رپید رو نمیشه همینطوری وارد کرد.
این لینک رو توسط RSlinkGENS.INFO مستقیم کنید. (الان اکانت هاش تموم شدن؛ من قصد داشتم خودم این کار رو براتون انجام بدم. که در اولین فرصت این کار رو میکنم)
بعد به لینک رو به قسمت Trensfer Remote File کپی کنید.
فایل انتقال خوهد یافت....

Benygh
16-11-2008, 23:10
ممنون ... این کار خیلی لذت بخشه ...
واقعا ممنون ....

Benygh
16-11-2008, 23:48
سلام
فایلهای 200 مگی رو کجا میتونم لینک بگیرم ؟

tohidkh
16-11-2008, 23:56
سلام
فایلهای 200 مگی رو کجا میتونم لینک بگیرم ؟
یه لینک بدین تست میکنم ببینم کجا میشه....

cell_phone
17-11-2008, 00:06
بیشتر جاها همون 100 مگه منکه بیشتر ندیدم ولی من هر کاری می کنم مشکل حل نمی شه عزیز؟؟

tohidkh
17-11-2008, 00:10
ولی من هر کاری می کنم مشکل حل نمی شه عزیز؟؟
منظورتون رسیوم هست....؟
مطمئنید که در دانلود منیجر، حداقل از 8 منطقه، ارتباط برقرار میشه بعد Pause میکنید؟

MaFia_King
17-11-2008, 10:01
با سلام..

يه سوال:
وقتي فايل رو انتقال داديم به adrive ،مي شه اون رو به چند قسمت تقسيم كرد و بعد عمل دانلود رو انجام داد.

يه مشكل:
وقتي من فايلي رو مي زارم براي دانلود تا حدود 25 در صد دانلود مي كنه،ولي بعدش سرعت مي شه 0 و ديگه دانلود نمي كنه.

||سپاس**

tohidkh
17-11-2008, 10:08
با سلام..

يه سوال:
وقتي فايل رو انتقال داديم به adrive ،مي شه اون رو به چند قسمت تقسيم كرد و بعد عمل دانلود رو انجام داد.

سلام.
نه! نمیشه.

يه مشكل:
وقتي من فايلي رو مي زارم براي دانلود تا حدود 25 در صد دانلود مي كنه،ولي بعدش سرعت مي شه 0 و ديگه دانلود نمي كنه.دقیقا درست حدس زدید.
البته درصدش معلوم نیست. ولی من احساس میکنم در زمان دانلود شبانه، این اتفاق میافته. از بس که هموطنان ایرانی به سرور Adrive فشار وارد میکنن، سرور هنگ میکنه و سرعت صفر میشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چاره:
دانلود رو متوقف کنید. دقیقا بعد از 1دقیقه دانلود رو ادامه بدین. اگه باز هم نشد، یه چند ثانیه صبر کنید... مطمئن باشید که سرور خیلی زود از حالت هنگ در میاد.
همین امشب، این مشکل دقیقا سه بار برای من پیش اومد.... جالب اینجاست که معمولا از ساعت 7 صبح به بعد، هم نوسان سرعت کم میشه و هم این مشکلات برطرف میشه.

||سپاس**موفق باشید :11:

ir-dgm
17-11-2008, 14:45
سلام
من یک لینک مستقیم را وارد میکنم ولی بازم پیام خطا میده تکلیف چیه؟

DaRiOuShJh
17-11-2008, 16:00
دستت درد نکنه جوون!

ولی اینقد این عکسا گندس که با این سرعته تراکتوریه دایال بالا نمیاد که!×!

fnouri
17-11-2008, 23:03
سلام.
با توجه به اینکه بحث در این مورد در تاپیک های مختلف خیلی زیاد شده، باعث شده که نظم اون تاپیک ها به هم بخوره، این تاپیک رو ایجاد کردم.
در این تاپیک آموزش کامل انتقال فایل به هاست Adrive.com ارائه میشود.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :11:

با سلام و ضمن تشكر از مطلبتون ميخواستم بگم اين سايت بالائي محدوديت حجمي 40 مگو داره اگه فايلمون حجمش زياد بود چيكار كنيم
باتشكر
:10:

tohidkh
17-11-2008, 23:07
با سلام و ضمن تشكر از مطلبتون ميخواستم بگم اين سايت بالائي محدوديت حجمي 40 مگو داره اگه فايلمون حجمش زياد بود چيكار كنيم
باتشكر
سلام.
خواهش میکنم.
دوست خوبم محدودیت این سایت 1000 مگ هست. فرقی نداره که یک فایل 1000 مگی داشته باشید یا 5 تا فیل 200 مگی. (البته به تازه گی قوانینش به این شکل افتاده.)
فقط مشکل سایت اینه که خیلی شلوغه و گه گداری باز نمیشه.
در اینجا کاملتر توضیح داده شده:

hedayat3
18-11-2008, 16:59
ببخشدا ما هم اومدیم
به نظر من اگراینجوری بود رپید شیر باید بساطشو جمع میکرد
به نظر من سایتهایی مثل پارس اسپیس و ادریو فقط یک انتقال ساده انجام میدنو بس به عبارتی دیگر شما وقتی فایلی رو به پارس اسپیس یا ادرایو انتقال میدید واقعا فایل انتقال پیدا نمیکنه و اون لینکی رو هم که پارس اسپیس به شما میده موقع دانلود شما را به همان سرور اول که فایا را انتقال دادید منتقل میکنه
برای امتحان کردنش یک سایت مبتذل پیدا کنید که ----- نشده باشه بعد یک فایلو انتقال بدید و اونو دانلود کنید بعد صبر کنید سایت مبتذل ----- بشه با این وجود شما فایلو قبلا انتقال دادید و باید بتونید دانلود کنید در حالی که اینجور نیست و با ----- شدن سایت امکان دانلود نیز وجود نداره امتحـــــــــــــــــــان کنید
اگر نظرم درست باشه همتون تا حا لا سر کار بودید

tohidkh
18-11-2008, 17:03
ببخشدا ما هم اومدیم
به نظر من اگراینجوری بود رپید شیر باید بساطشو جمع میکرد
به نظر من سایتهایی مثل پارس اسپیس و ادریو فقط یک انتقال ساده انجام میدنو بس به عبارتی دیگر شما وقتی فایلی رو به پارس اسپیس یا ادرایو انتقال میدید واقعا فایل انتقال پیدا نمیکنه و اون لینکی رو هم که پارس اسپیس به شما میده موقع دانلود شما را به همان سرور اول که فایا را انتقال دادید منتقل میکنه
برای امتحان کردنش یک سایت مبتذل پیدا کنید که ----- نشده باشه بعد یک فایلو انتقال بدید و اونو دانلود کنید بعد صبر کنید سایت مبتذل ----- بشه با این وجود شما فایلو قبلا انتقال دادید و باید بتونید دانلود کنید در حالی که اینجور نیست و با ----- شدن سایت امکان دانلود نیز وجود نداره امتحـــــــــــــــــــان کنید
اگر نظرم درست باشه همتون تا حا لا سر کار بودید
اصلا تایید نمیشه.

ir-dgm
18-11-2008, 17:58
دوستان کسی میتونه این لینک را مستقیم کنه؟

tohidkh
18-11-2008, 18:49
دوستان کسی میتونه این لینک را مستقیم کنه؟
سلام.
اولا که این لینک خودش مستقیمه.
در ثانی!
اگه منظورتون از مستقیم کردن، انتقال به Adrive بود، باید بگم که این سایت لینکهایی که در اون علامتهایی از قبیل ~ و | و \ و غیره باشه، منتقل نمیکنه.

cell_phone
24-11-2008, 16:05
سلام دوستان

مخصوصا tohidkh عزیز که این تاپیک رو راه انداخته :10::31:

من می خوام تو این پست تکلیف این Adrive رو با خدم روشن کنم , چه می گم ؟ بخون تا بفهمی

ببینید دوستان لینک هایی که ما از این سایت داریم از 2 حالت خارج نیست :

1- اوون دسته از لینک هایی که توسط دیگران آپلود شده ,
به عنوان مثال یک فیلم 800 مگی که توسط آقا یا خانم ؟ در Adrive آپلود شده .
که ما هر موقع کلیک کنیم صفحه ی سایت باز می شه و با اسکریپت جاوایی که داره هی Reload می کنه تا تبلیغات عوض بشن .
و بعد از 100 بار انجام این کار تازه اگه شانس بیاریم دانلودر لینک رو می گیره و ما موفق به دانلود می شیم .
البته تا اینجا تقریبا همه چیز خوب بود ( اون ضد حاله اول رو فاکتور گرفتم )
اما حالا شما اگه دانلود رو متوقف کنید و باز دوباره سعی کنید با پیغامی مواجه می شوید
که خلاصش اینکه در حال حاضر سرور از
Resume پشتیبانی نمی کنه و 2 تا راه دارید یا اینکه از اول شروع کنید ( که نمی کنید ) یا اینکه No بزنید
و باز بعدن امتحان کنید . که من از این بعد ها زیاد امتحان کردم اما هیچ وقت موفق نشدم .
تصویری رو هم که در زیر می بینید مر بوط به همین خطا می باشد .

2 - اون دسته از لینک هایی که توسط حود شما و در دایرکتوری خودتون آپلود شده .
با این دسته از لینک ها مشکلی ندارم , چونکه وقتی یک خطا میده که تاریخ یا زمان آخرین تغییرات فایل در سرور تغییر کرده و شما No بزنید .
از اول شروع نمی کنه بلکه با Resume ادامه می ده .
که برای خودکار شدن این No زدن هم برای زمانی که پای سستم نیستید در Idm گزینه ای داره . این هم تصویر مربوطه

اما حالا می خوام بدونم ؟؟؟؟؟؟؟؟ برای مورد 1 کسی راه حلی داره که Resume دار بشه ,
هر چند همه این سرویس دهنده رو به Resume دار بودنش می شناسن اما من که تا حالا با دسته 1 هیچ وقت به این Resume دست پیدا نکردم
خوب منتظرم ؟؟؟؟؟؟؟؟:11:

tohidkh
24-11-2008, 17:43
سلام دوست من!
الهی من فدات بشم که به اونایی که گفتم دقت نکردی تا مشکلت حل بشه. :31::13::31:

ببینید دوستان لینک هایی که ما از این سایت داریم از 2 حالت خارج نیست : پس چرا به 3 مورد اشاره کردی دوست من....؟! :46:

که ما هر موقع کلیک کنیم صفحه ی سایت باز می شه و با اسکریپت جاوایی که داره هی Reload می کنه تا تبلیغات عوض بشن .
و بعد از 100 بار انجام این کار تازه اگه شانس بیاریم دانلودر لینک رو می گیره و ما موفق به دانلود می شیم .
البته تا اینجا تقریبا همه چیز خوب بود ( اون ضد حاله اول رو فاکتور گرفتم ) مشکل اون از فایل هست. که امکان داره توسط افراد زیادی دانلود بشه.
ببینید: اینم یه فیلم هست.
مثل آدم دانلود میشه.

اما حالا شما اگه دانلود رو متوقف کنید و باز دوباره سعی کنید با پیغامی مواجه می شوید
که خلاصش اینکه در حال حاضر سرور از
Resume پشتیبانی نمی کنه و 2 تا راه دارید یا اینکه از اول شروع کنید ( که نمی کنید ) یا اینکه No بزنید
و باز بعدن امتحان کنید . که من از این بعد ها زیاد امتحان کردم اما هیچ وقت موفق نشدم .
تصویری رو هم که در زیر می بینید مر بوط به همین خطا می باشد .الان دیگه حق دارم که عصبانی بشم :19::19::19:
ای بابا. من 1500 بار تو این تاپیک گفتم در همون ابتدا باید بذارید حداقل 1 مگ از فایل دانلود بشه بعد پاوس کنید.
2000 بار هم گفتم که ارتباط با شبکه رو روی 8 یا 16 بذارید (البته این کار رو کردید فکر کنم.)
ببینید. شما فقط چند بایت گذاشتید دانلود بشه. یا اصلا در همون ابتدا روی کلید Later کلیک کردید. از این عکسی که خودتون گذاشتید میشه فهمید:

2 - اون دسته از لینک هایی که توسط حود شما و در دایرکتوری خودتون آپلود شده .
با این دسته از لینک ها مشکلی ندارم , چونکه وقتی یک خطا میده که تاریخ یا زمان آخرین تغییرات فایل در سرور تغییر کرده و شما No بزنید .
از اول شروع نمی کنه بلکه با Resume ادامه می ده .
که برای خودکار شدن این No زدن هم برای زمانی که پای سستم نیستید در Idm گزینه ای داره . این هم تصویر در این مورد هم باید بگم که: چرا پست های دیگه رو نخوندید آخه....؟؟؟ :37::37::37:
با تیک زدن به این گزینه، دیگه سوال مربوط به تعویض تاریخ رو نخواهید دید.

اما حالا می خوام بدونم ؟؟؟؟؟؟؟؟ برای مورد 1 کسی راه حلی داره که Resume دار بشه ,
هر چند همه این سرویس دهنده رو به Resume دار بودنش می شناسن اما من که تا حالا با دسته 1 هیچ وقت به این Resume دست پیدا نکردم
خوب منتظرم ؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوست گلم؛ در آخر باید بگم که جواب همه ی موارد داده شد.
ولی به یک نکته هم اشاره میکنم.
در اکثر موارد که دانلود برای شب گذاشته میشه، نصفه شبی پا میشید میبینید که دانلود نشده.
دلیلش اینه که سرور اون موقع ها خیلی شلوغ میشه.
من احساس میکنم که هموطنان ایرانی عامل این مورد هستند. :31:
چون فقط در زمان دانلود شبانه این اتفاق پیش میاد و در بقیه اوقات، سرور به طور عادی کار میکنه.

cell_phone
24-11-2008, 20:58
سلام دوست من!
الهی من فدات بشم که به اونایی که گفتم دقت نکردی تا مشکلت حل بشه. :31::13::31:
پس چرا به 3 مورد اشاره کردی دوست من....؟! :46:

ببین عزیزدلم قربونت برم که خوب نخوندی جیگرم , من به همون 2 مورد اشاره کردم و نه بیشتر و تمام مواردی که شما قبلا گفتی رو قبل از زدم پست مطالعه کرده بودم و با توجه به اون ها پست زدم .

مشکل اون از فایل هست. که امکان داره توسط افراد زیادی دانلود بشه.
ببینید: اینم یه فیلم هست.
مثل آدم دانلود میشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالان دیگه حق

نه خوب عزیز اینم نمی شه من خودم می دونم سرور بیشتر اوقات بارش زیاده , اما مثل اینکه من هر موقع سعی می کنم اینطوریه

دارم که عصبانی بشم :19::19::19:
ای بابا. من 1500 بار تو این تاپیک گفتم در همون ابتدا باید بذارید حداقل 1 مگ از فایل دانلود بشه بعد پاوس کنید.
2000 بار هم گفتم که ارتباط با شبکه رو روی 8 یا 16 بذارید (البته این کار رو کردید فکر کنم.)
ببینید. شما فقط چند بایت گذاشتید دانلود بشه. یا اصلا در همون ابتدا روی کلید later کلیک کردید. از این عکسی که خودتون گذاشتید میشه فهمید:
این عکس رو همینطوری گرفتم من 1 مگ یا بیشتر اوقات بیشتر از 1 مگ می ذارم دان بشه , اما هر چقدر باشه چه 1 مگ چه 100 مگ بازم همین که می بینیه این فقط برای عکس گرفتن بود همین عزیز

در این مورد هم باید بگم که: چرا پست های دیگه رو نخوندید آخه....؟؟؟ :37::37::37:
با تیک زدن به این گزینه، دیگه سوال مربوط به تعویض تاریخ رو نخواهید دید.

شما اگه پست منو کامل و با حواس جمع خونده بودی :
که برای خودکار شدن این no زدن هم برای زمانی که پای سستم نیستید در idm گزینه ای داره , دیدی که خودم قبلا اینو تیک زده بودم و بهش اشاره کرده بودم

دوست گلم؛ در آخر باید بگم که جواب همه ی موارد داده شد.
ولی به یک نکته هم اشاره میکنم.
در اکثر موارد که دانلود برای شب گذاشته میشه، نصفه شبی پا میشید میبینید که دانلود نشده.
دلیلش اینه که سرور اون موقع ها خیلی شلوغ میشه.
من احساس میکنم که هموطنان ایرانی عامل این مورد هستند. :31:
چون فقط در زمان دانلود شبانه این اتفاق پیش میاد و در بقیه اوقات، سرور به طور عادی کار میکنه.

در این مورد هم من غیر شب عزیز دان نمی کنم , خود شما هم می دونی چرا ؟ چون شبانه رایگانه و چون شبانم هر 1 ساعت قطع می شه رسومی می خوام ولی بازم با این همهبه نتیجه نرسیدم . حالا اگه نکته ی تازه ی است بفرمایید تا ما به گوش بگیریم :27::10:

از توجه ی شما سپاس گزارم دوست عزیز

cell_phone
25-11-2008, 23:09
من تا حالا زیاد توجه نکرده بودم , اما حالا به این نتیجه رسیدم Resume سایت مذکور با تغییر آی پی از بین می ره اما اگه شما با حالته پ پ وصل بشید مشکلی نداره مخصوصا اون دوستانی که یوزره شبانه و روزانشون یکیه .

من باید مورد 2 رو هم تصحیح کنم چون با وصل مجدد و تغییر آی پی همون خطای اولی رو داد و در واقع گفت resume نداریم شرمنده

جمع بندی : دوره Adrive روخط بکشیم مگر اینکه مودم رو قطع نکنیم که آپی عوض بشه برای ما صبانتی ها هم همچین امکانی نیست .

akhoond
26-11-2008, 10:40
من تا حالا زیاد توجه نکرده بودم , اما حالا به این نتیجه رسیدم resume سایت مذکور با تغییر آی پی از بین می ره اما اگه شما با حالته پ پ وصل بشید مشکلی نداره مخصوصا اون دوستانی که یوزره شبانه و روزانشون یکیه .

من باید مورد 2 رو هم تصحیح کنم چون با وصل مجدد و تغییر آی پی همون خطای اولی رو داد و در واقع گفت resume نداریم شرمنده

جمع بندی : دوره adrive روخط بکشیم مگر اینکه مودم رو قطع نکنیم که آپی عوض بشه برای ما صبانتی ها هم همچین امکانی نیست .

ببینم ، یعنی اگه فقط دی سی هم بشیم ، و مودم رو خاموش و روشن هم نکنیم ، آی پی عوض می شه ؟
( ولی من چند بار تست کردم ، حتی مودم رو هم خاموش و روش کردم ، اما آی پی همونی که بود ، مونده بود :18:)

مرسی

fnouri
26-11-2008, 13:29
ببینم ، یعنی اگه فقط دی سی هم بشیم ، و مودم رو خاموش و روشن هم نکنیم ، آی پی عوض می شه ؟
( ولی من چند بار تست کردم ، حتی مودم رو هم خاموش و روش کردم ، اما آی پی همونی که بود ، مونده بود :18:)

مرسی

دوستان منم از صبانت اكانت دارم ip هام متغييره و بعد هر ديس شدن تغيير ميكنه

behii
26-11-2008, 16:27
من تا حالا زیاد توجه نکرده بودم , اما حالا به این نتیجه رسیدم resume سایت مذکور با تغییر آی پی از بین می ره اما اگه شما با حالته پ پ وصل بشید مشکلی نداره مخصوصا اون دوستانی که یوزره شبانه و روزانشون یکیه .

جمع بندی : دوره adrive روخط بکشیم مگر اینکه مودم رو قطع نکنیم که آپی عوض بشه برای ما صبانتی ها هم همچین امکانی نیست .

نتیجه گیری قشنگی بود . ممنون :46:

siavash2death
01-12-2008, 04:54
آقا من هنوز مشکل دارم!تقریبا همه ی موارد رو هم خوندم!
اول اینکه من فایلهایی که می خوام منتقل کنم به ا درایو فایلهای تقریبا حداکثر 10 مگی هستند.سایتی نیست که فایلها رو مستقیم کنه با حجم کم در همین حدود که گفتم.ولی محدودیت تعداد مستقیم کردن فایلها رو نداشته باشه؟
دوم اینکه اگه لیچ بشه این فایل آیا با پاک شدن فایل از روی مثلا رپید شیر همون فایل روی ا درایو پاک نمی شه؟
و سومین مورد اینکه من مطمئنم فایلهایی که تبدیل می کنم مستقیم هستند و آدرسشون رو وارد می کنم.ولی یا فایل پیدا نشد می زنه و یا اینکه یه فایل 2-3 کیلوبایتی رو می گیره!در حالی که مطمئن هستم که اون فایل مستقیم شده!

cell_phone
02-12-2008, 00:21
آقا من هنوز مشکل دارم!تقریبا همه ی موارد رو هم خوندم!
اول اینکه من فایلهایی که می خوام منتقل کنم به ا درایو فایلهای تقریبا حداکثر 10 مگی هستند.سایتی نیست که فایلها رو مستقیم کنه با حجم کم در همین حدود که گفتم.ولی محدودیت تعداد مستقیم کردن فایلها رو نداشته باشه؟
دوم اینکه اگه لیچ بشه این فایل آیا با پاک شدن فایل از روی مثلا رپید شیر همون فایل روی ا درایو پاک نمی شه؟
و سومین مورد اینکه من مطمئنم فایلهایی که تبدیل می کنم مستقیم هستند و آدرسشون رو وارد می کنم.ولی یا فایل پیدا نشد می زنه و یا اینکه یه فایل 2-3 کیلوبایتی رو می گیره!در حالی که مطمئن هستم که اون فایل مستقیم شده!

اول: اینجا رو یه نگاه بنداز بازم اگه مشکلی بود در خدمتیم عزیز

دوم: نه عزیز وقتی از روی سرور یا کامپیوترت آپلود کنی ( بریزی تو Adrive ) همونجا می مونه , حالا لینک اصلی مثلا " لینکی که از رپید مستقیم کردی از بین بره هم مشکلی پیش نمی آد .

سوم : اگه اون فایل رو می گیره و بعد می ری می بینی حجمش در حد چند کیلو است مطمئن باش 1 جای کار می لنگه که احتمال قوی مشکل از لینکه ( من هم این مشکل رو وقتی به بعضی از این سایت هایی که لینک رپید مستقیم می کنند دارم , اما وقتی با یک سایت دیگه امتحان می کنم مشکلی نداره ) جالا برای اینکه مطمئن بشی لینکت مستقیمه و مشکلی نداره می تونی با دانلودر ( مثلا IDM ) بزاری دانلود کنه اگه حجم رو درست نشون داد و دیدی داره بدون مشکل دانلود می کنه پس لینکت سالمه و دیگه با Adrive هم مشکلی نخواهی داشت .:11:

cell_phone
02-12-2008, 00:42
ميشه لينک Adrive رو داد به idm بعد ديسکانکت کرد بعد گذاشت اتوماتيک سر يک ساعتي شروع به دانلود کنه؟
آخه من يادمه Adrive هم بايد اولش دستي ميگرفتي بعد idm با سرعت خوب دانلود ميکرد.

شما اگه به پست های قبلیه من نگاه بندازی متوجه می شی .

نتیجه ای که من از کار با Adrive گرفتم اینه :

1- اگه شما مشترک بعضی از این سرویس دهنده ها هستی که شبانه هم با همون اکانت روزانه فعال است .
که مشکلی نداری راحت لینک ها رو داخل دانلودر آضافه کن و سر ساعت مشخص دانلود کن .
چون تو این حالت IP شما به دلیل اینکه قطع نمی شی تغییر نمی کنه و راحت دانلود می کنی .

2 - اگه شما وضعیتی به عنوان مثال همانند من داری و از سرویس دهنده ای سرویس می گیری که اکانت شبانش با روزانش متفاوته
در حالت عادی نمی تونی تنظیم کنی خودش روشن بشه و شروع کنه به دانلود چون IP شما فرق کرده و همچنین از زمان درخواست برای دانلودت خیلی گذشته ( یعنی اگه IP هم عوض بشه و لی در عرض چند لحضه مجدد وصل بشی مشکل نداره )
ولی یه کارایی می شه کرد که تو همون ساعت لینک رو ADRIVE بگیره و دانلود کنه ( اما حجم نباید بیشتر از حده پهنای باند باشه
) اگه تونستم موفق بشم یه نیمچه آموزش هم همینجا می زارم .

Benygh
02-12-2008, 00:59
سلام
پست های هیچ کدوم از افراد رو نخوندم ولی این پست من مطمئنا به خیلی از افراد کمک میکنه تا با رزیوم بتونند همیشه دانلود کنند !
چند نکته است که اگر رعایت کنید اصلا به مشکل بر نمیخورید ! من با توحید عزیز همه ی این روش ها رو امتحان کردیم !

1- فایل ها رو به صورت Private دانلود کنید .
2- اگر چندین فایل رو به صورت صف دانلود میکنید مطمئن باشید بعد از نیم ساعت پس از Request لینک ها توسط شما خاصیت رسیوم از بین میره ! ولی چرا ؟
چون Adrive هر 30 دقیقه یک بار شما رو Sign Out میکنه اگه اکانت بیکار باشه !
برای حل این مشکل بنده راه حلی دارم که کارساز است و تست شده توسط خودم که کارم صف دانلود کردنیه !

ابتدا اگر از فایر فاکس استفاده میکنید Extension زیر رو دانلود و نصب کنید !

همونطوری که بالا هم گفتم شما اگه از Adrive خارج بشید و یا نشید بعد از نیم ساعت بیکاری که در هر دو صورت رخ میده لینک های شما غیرفعال میشند ! پس باید چه کرد !؟

شما باید طبق عکس زیر صفحه ی Adrive خودتون رو در هر 25 دقیقه و یا هر زمانی که کمتر از 30 دقیقه است ریفرش کنید تا سرور به لینک های شما 30 دقیقه ی دیگر اعتبار بده !

در Opera هم میتونید از سیستم خود Browser که قابلیت ریفرش در بازه های زمانی داره استفاده کنید !

البته باید Browser شما باز بمونه ! :دی
که مهم نیست !
امیدوارم مفید باشه براتون ...

ali_tadvin
02-12-2008, 04:49
با توجه به اینکه ما از اکانت فری استفاده میکنیم
فایلهایی که به این هاست منتقل میکنیم محدودیت زمانی ندارند؟ یعنی بعد از چند روز از سرور پاک نمیشن؟

ali_tadvin
02-12-2008, 06:00
در مورد صف دانلود کردن هم یه توضیح بدین چون من تازه کارم. به درد اکانت شبانه صبانت میخوره که احتیاج نباشه تا صبح بیدار باشیم؟
ببخشین اگه جای این سوال اینجا نبود..

Benygh
02-12-2008, 13:48
در مورد صف دانلود کردن هم یه توضیح بدین چون من تازه کارم. به درد اکانت شبانه صبانت میخوره که احتیاج نباشه تا صبح بیدار باشیم؟
سلام
به پست 52 توجه کنید ! من هم مثل شما از صف استفاده میکنم !
شما اجرا کنید این رو لینک ها همیشه در دسترس خواهند بود !

hoomany
02-12-2008, 14:12
سوم : اگه اون فایل رو می گیره و بعد می ری می بینی حجمش در حد چند کیلو است مطمئن باش 1 جای کار می لنگه که احتمال قوی مشکل از لینکه ( من هم این مشکل رو وقتی به بعضی از این سایت هایی که لینک رپید مستقیم می کنند دارم , اما وقتی با یک سایت دیگه امتحان می کنم مشکلی نداره ) جالا برای اینکه مطمئن بشی لینکت مستقیمه و مشکلی نداره می تونی با دانلودر ( مثلا IDM ) بزاری دانلود کنه اگه حجم رو درست نشون داد و دیدی داره بدون مشکل دانلود می کنه پس لینکت سالمه و دیگه با Adrive هم مشکلی نخواهی داشت .:11:

سلام دوست من

من فقط فایلهای با لینک معمولی رو میتونم بگیرم ولی هرکار میکنم نمیتونم از رپید بگیرم. :41:
یه اکانت رپید قرضی دارم که به مقدار کم ازش استفاده میکنم و به این روش لینک مستقیم رو ازش میگیرم.
اساتید لطف کنن و بگن که درسته یا نه.
لینک غیر مسقیم رو که توی فایرفاکس کلیک میکنم پنجره idm میاد جلو و سطر بالایی (کنار عبارت url) رو کپی کرده و در ادرایو قرارش میدم. (قسمت Transfer Remote File)

حالا این روش درسته؟ برای من همیشه فایل چند کیلو بایتی میاره :19::19::19:

ضمنا بنده صبانتی نیستم. اینکارا رو هم با آیدی روزانه انجام میدم.
حالا چیکار کنم؟

tohidkh
02-12-2008, 14:39
با توجه به اینکه ما از اکانت فری استفاده میکنیم
فایلهایی که به این هاست منتقل میکنیم محدودیت زمانی ندارند؟ یعنی بعد از چند روز از سرور پاک نمیشن؟
سلام.
دوست عزيز، بايد در جواب سوالتون بگم که نه!
فايلها براي هميشه در اکانت شما باقي خواهند ماند.
مگر اينکه شما خودتون فايل رو پاک کنيد.

-----------------------------------------------------
در ادامه پست 52 ، بايد خدمت دوستان عرض کنم که يک راه ديگر براي دانلود کردن فايل به کامپيوتر خودتون، استفاده از قسمت Downloadre هست.
واقعا بايد بگم که سرعتي باور نکردني داره.
حتي بيشتر از IDM از پهناي باند استفاده ميکنه.
يکي از مزاياي استفاده از Downloader اينه که شما مطمئن ميشيد که فايلتون، در اثر اختلالات در رورو، متوقف نخواهد شد.
جالب اينجاست که Downloader از هيچ نرم افزاري براي دانلود استفاده نميکنه. حتي از مرورگر هم استفاده نميکنه.
از نرم افزار خود Adrive استفاده ميکنه.
این دو تا عکس رو همین حالا از قسمت Downloader گرفتم. ببینید:

cell_phone
02-12-2008, 17:11

ببین عزیز من هم مانند شما مشترک صبانت هستم و همانطور که می دانید از ساعت 3 تا 7:45 دقیقه شبانه با نام کاربری و رمز متفاوت از اکانت روزانه فعال است .
در مورد صف دانلود هم باید بگم منظور دوستمون دانلود کردن تعداد مشخصی فایل در مدت زمان مشخص پشت سر هم است .
ولی در مورد اینکه آیا این روشی که دوست عزیزمون آموزش دادند به کاره میاد یا نه , باید بگم بنظرم من نه , چرا؟
چون ما که دانلود مون رو شب ها انجام میدیم ( بر فرض اجرایی بودن این روش ) نمی تونیم سیستم رو یکسره روشن بذاریم تا ساعت شروع دانلود مجانی شبانه ( مثلا ساعت 3 صبح برای صبانت ) پس این روش بنظرم بدرده کسانی می خوره که محدودیت حجمی ندارند و یکسره کار می کنه سیستم بدون خاموشی .

نتیجه : فقط بدرد مشترکان غیر حجمی می خوره

سلام دوست من

من فقط فایلهای با لینک معمولی رو میتونم بگیرم ولی هرکار میکنم نمیتونم از رپید بگیرم. :41:
یه اکانت رپید قرضی دارم که به مقدار کم ازش استفاده میکنم و به این روش لینک مستقیم رو ازش میگیرم.
اساتید لطف کنن و بگن که درسته یا نه.
لینک غیر مسقیم رو که توی فایرفاکس کلیک میکنم پنجره idm میاد جلو و سطر بالایی (کنار عبارت url) رو کپی کرده و در ادرایو قرارش میدم. (قسمت Transfer Remote File)

حالا این روش درسته؟ برای من همیشه فایل چند کیلو بایتی میاره :19::19::19:

ضمنا بنده صبانتی نیستم. اینکارا رو هم با آیدی روزانه انجام میدم.
حالا چیکار کنم؟

ببین عزیز من اگه شما اکانت رپید داری و محدودیت دانلود نداری خوب چرا از Adrive استفاده می کنی ؟؟؟
در ضمن شما لینک غیر مستقیم رپید رو یا باید بدی به دانلودر و نام کاربری و رمز عبور اکانت رپید رو هم در دانلودر تنظیم کنی تا خودش دانلود کنه یا اینکه باید از طریق سایت رپید وارد قسمت Peremium بشی و باز نام کاربری و رمز عبور رو وارد کنی تا بهت لینک مستقیم بده . اما اگر شما لینک غیر مستقیم داری و مستقیم نکنی به یکی از 2 روش بالا دیگه لینکی که داری مستقیم نیست . ( بنظرم شما یکسر به تاپیک رپید شیر بزن ببین اصلا" راه و رسمش چیه )

سلام.
دوست عزيز، بايد در جواب سوالتون بگم که نه!
فايلها براي هميشه در اکانت شما باقي خواهند ماند.
مگر اينکه شما خودتون فايل رو پاک کنيد.

-----------------------------------------------------
در ادامه پست 52 ، بايد خدمت دوستان عرض کنم که يک راه ديگر براي دانلود کردن فايل به کامپيوتر خودتون، استفاده از قسمت Downloadre هست.
واقعا بايد بگم که سرعتي باور نکردني داره.
حتي بيشتر از IDM از پهناي باند استفاده ميکنه.
يکي از مزاياي استفاده از Downloader اينه که شما مطمئن ميشيد که فايلتون، در اثر اختلالات در رورو، متوقف نخواهد شد.
جالب اينجاست که Downloader از هيچ نرم افزاري براي دانلود استفاده نميکنه. حتي از مرورگر هم استفاده نميکنه.
از نرم افزار خود Adrive استفاده ميکنه.
این دو تا عکس رو همین حالا از قسمت Downloader گرفتم. ببینید:

توحید عزیز این دانلودرم بعد نیست همونطور که می دونید مثل بقیه ی قسمت های Adrive بر اساس Java نوشته شده است .
اما مساله ما ( کاربرانی مانندد خودم که شب ها دانلود انجام می دهند ) این نیست . بلکه مشکل این است که لینک ها چه private و چه Public تاریخ اعتبارشان به پایان خواهد رسید حتی اگر به عنوان مثال ساعت 12 شب هم درخواست شده باشند ولی تا ساعت شروع دانلود شبانه ( صبانت 3 صبح ) لینک ها از بین خواهند رفت .

پس با توجه به مساله و مشکل بالا باید سازو کاری را فراهم نمود که لینک ها در همان ساعت شروع دانلود در خواست شوند که از 2 حالت خارج نیست :

1 - لینک های Public : در این نوع لینکه اگر ترافیک Adrive زیاد نباشد با وارد کردن آدرس در مروگر دانلودر باز می شود و شروع به دانلود می کند . که برای اینکه در ساعت مثلا 3 صبح این کار صورت بگیرد باید برنامه ای نوشته شود ( هر چند شاید راه دیگری هم باشد , اما من نمی دانم ) که لیست لینک ها را در فواصل زمانی مشخص کلیک کند تا در مرورگر باز شوند و سپس توسط دانلودر ( در صورت نبود ترافیک ) دانلود شوند .

2- لینکه های Private : در این نوع لینک ها کار کمی مشکل تر است . اما از لحاظ اجرایی از اطمینان کافی بر خوردار است . بدین صورت که با تو جه به خصوصی بودن لینک ها با کلیک بر روی فایل مربوطه در پوشه شخصی َAdrive دانلودر با اطمینان 100 درصد شروع به دانلود می کند . اما باید در این نوع سازکار پیچیده تری را فراهم کرد تا بصورت خودکار وارد Adrive شود و از لیست فایل ها بر روی فایل های مربوطه کلیک کند ..... اما این ساز و کاری بود که توسط مرورگر طی می شود شاید بتوان برنامه ای نوشت تا این کار را به تنهایی انجام دهد بدین صورت که نام فایل های موجود و مورد نظر در پوشه ی شخصی Adrive را به آن داد و خود باقی مراحل را طی کند .

برای موارد بالا نیاز به برنامه نویسی است که من از ان هیچ سر در نم آورم و فکر هم نمی کنم از دوستان کسی این کار رو انجام دهد .

پس تنها راهی که به ذهنه اینجانب رسید ( هر چند ابتدایی ) این است که برای هر سری دانلود باید یک ماکرو تهیه شود که با در نظر گرفتن مشخصه های سیتم و تاخیر های مورد نیاز امکان انجام آن وجود دارد . که تقریبا زمانی در حدود 5 دقیقه هر شب باید برای ساخت یک ماکرو برای آن شب صرف شود .

حال اگر راهکاری دارید که در این مورد می تواند راهگشا باشد لطفا بفرمایید . :11:

siavash2death
02-12-2008, 17:17
اول: اینجا رو یه نگاه بنداز بازم اگه مشکلی بود در خدمتیم عزیز

دوم: نه عزیز وقتی از روی سرور یا کامپیوترت آپلود کنی ( بریزی تو adrive ) همونجا می مونه , حالا لینک اصلی مثلا " لینکی که از رپید مستقیم کردی از بین بره هم مشکلی پیش نمی آد .

سوم : اگه اون فایل رو می گیره و بعد می ری می بینی حجمش در حد چند کیلو است مطمئن باش 1 جای کار می لنگه که احتمال قوی مشکل از لینکه ( من هم این مشکل رو وقتی به بعضی از این سایت هایی که لینک رپید مستقیم می کنند دارم , اما وقتی با یک سایت دیگه امتحان می کنم مشکلی نداره ) جالا برای اینکه مطمئن بشی لینکت مستقیمه و مشکلی نداره می تونی با دانلودر ( مثلا idm ) بزاری دانلود کنه اگه حجم رو درست نشون داد و دیدی داره بدون مشکل دانلود می کنه پس لینکت سالمه و دیگه با adrive هم مشکلی نخواهی داشت .:11:

مرسی از راهنماییتون.من از لینکی که دادید متوجه منظورتون نشدم!یه صفحه جدید باز می کنه!منظور شما هم کدوم پستش هستش من نمی دونم!

در مورد سوم شما مطمئن باشید که با سایتهایی که کار کردند مستقیم کردم و دانلود منیجر هم حجمش رو می زنه و دانلود می کنه!ولی ا درایو یا می زنه فایل پیدا نشد.یا از همون ؟ / و اینها ایراد می گیره.
باور کنید نمی دونم چرا اینجوریه؟
در ضمن گفته بودند توی پسووردش باید یه حرف هم باشه.درسته؟من که پسووردش رو تمام عدد زدم که!:18:

tohidkh
02-12-2008, 17:40
ببین عزیز من هم مانند شما مشترک صبانت هستم و همانطور که می دانید از ساعت 3 تا 7:45 دقیقه شبانه با نام کاربری و رمز متفاوت از اکانت روزانه فعال است .
در مورد صف دانلود هم باید بگم منظور دوستمون دانلود کردن تعداد مشخصی فایل در مدت زمان مشخص پشت سر هم است .
ولی در مورد اینکه آیا این روشی که دوست عزیزمون آموزش دادند به کاره میاد یا نه , باید بگم بنظرم من نه , چرا؟
چون ما که دانلود مون رو شب ها انجام میدیم ( بر فرض اجرایی بودن این روش ) نمی تونیم سیستم رو یکسره روشن بذاریم تا ساعت شروع دانلود مجانی شبانه ( مثلا ساعت 3 صبح برای صبانت ) پس این روش بنظرم بدرده کسانی می خوره که محدودیت حجمی ندارند و یکسره کار می کنه سیستم بدون خاموشی .

نتیجه : فقط بدرد مشترکان غیر حجمی می خوره

سلام.
با اینکه خیلی عجله دارم و باید برم ، خیلی سریع و سرپایی جواب میدم.
cell_phone دوست خوبم؛ حالت چطوره...؟
از دستم که ناراحت نیستی؟
خدا رو شکر.
ببین دوست من، باید بگم اتفاقا پست 52 به درد کسانی میخوره که از اینترنت حجمی استفاده میکنن. و از دانلود شبانه استفاده میکنن.
با این نکته همه چیز براتون روشن میشه.
ببینید بهرتین راه دانلود از Adrive حالت Private هست. و لینک ها تا زمانی اعتبار دارند که از اکانت خارج نشید. و این بدین معنی نیست که صفحه ی مرورگر رو نبندید. بلکه اگه مرورگ هم باز باشه و به مدت 30 دقیقه صفحه ی اکانت َAdrive ریفرش نشه، به طور اتوماتیک توسط سایت، Sign Out میشید. پس نمیتونید فایل رو بذارید برای شب تا به طور خودکار دانلود بشه.
چاره چیه حالا......؟؟؟؟
اگه کاری بکنیم که به ازای هر 30 دقیقه، صفحه ی Adrive یک بار ریفرش بشه، این مشکل برطرف خواهد شد. و اعتبار لینک های Private از بین نخواهد رفت.
حالا چطور این کار رو بکنیم.
همون طور که میدونید مرورگر فایرفاکس، Add one ها و Extention های زیادی داره.
یمکی از این ایسکتنژن ها، Auto Reloder هست. یعنی شما تنظیم میکنید که به ازای چه مدت، صفحه ی مورد نظر شما رو ریفرش کنه.
مراحل کار هم به طور کامل و جامع در پست 52 توسط دوست خوبم Beny- nivida توضیح داده شده.
پس به این نتیجه رسیدیم که پست 52 فقط به درد حجمی ها میخوره.

توحید عزیز این دانلودرم بعد نیست همونطور که می دونید مثل بقیه ی قسمت های Adrive بر اساس Java نوشته شده است .
اما مساله ما ( کاربرانی مانندد خودم که شب ها دانلود انجام می دهند ) این نیست . بلکه مشکل این است که لینک ها چه private و چه Public تاریخ اعتبارشان به پایان خواهد رسید حتی اگر به عنوان مثال ساعت 12 شب هم درخواست شده باشند ولی تا ساعت شروع دانلود شبانه ( صبانت 3 صبح ) لینک ها از بین خواهند رفت .

پس با توجه به مساله و مشکل بالا باید سازو کاری را فراهم نمود که لینک ها در همان ساعت شروع دانلود در خواست شوند که از 2 حالت خارج نیست :

1 - لینک های Public : در این نوع لینکه اگر ترافیک Adrive زیاد نباشد با وارد کردن آدرس در مروگر دانلودر باز می شود و شروع به دانلود می کند . که برای اینکه در ساعت مثلا 3 صبح این کار صورت بگیرد باید برنامه ای نوشته شود ( هر چند شاید راه دیگری هم باشد , اما من نمی دانم ) که لیست لینک ها را در فواصل زمانی مشخص کلیک کند تا در مرورگر باز شوند و سپس توسط دانلودر ( در صورت نبود ترافیک ) دانلود شوند .

2- لینکه های Private : در این نوع لینک ها کار کمی مشکل تر است . اما از لحاظ اجرایی از اطمینان کافی بر خوردار است . بدین صورت که با تو جه به خصوصی بودن لینک ها با کلیک بر روی فایل مربوطه در پوشه شخصی َAdrive دانلودر با اطمینان 100 درصد شروع به دانلود می کند . اما باید در این نوع سازکار پیچیده تری را فراهم کرد تا بصورت خودکار وارد Adrive شود و از لیست فایل ها بر روی فایل های مربوطه کلیک کند ..... اما این ساز و کاری بود که توسط مرورگر طی می شود شاید بتوان برنامه ای نوشت تا این کار را به تنهایی انجام دهد بدین صورت که نام فایل های موجود و مورد نظر در پوشه ی شخصی Adrive را به آن داد و خود باقی مراحل را طی کند .

برای موارد بالا نیاز به برنامه نویسی است که من از ان هیچ سر در نم آورم و فکر هم نمی کنم از دوستان کسی این کار رو انجام دهد .
اما در مورد این حرفتون و Downloader.
باید بگم که برای Downloader که تحت جاوا کار میکنه، هیچ محدودیت زمانی وجود نداره. ولی راست میگید بیشتر به درد نامحدود ها میخوره. در این مورد حق با شماست.

ولی جواب توضیحاتی رو که دادید، در بالا گفتم.

از همه ی دوستان بابت غلط های املایی این پست معذرت میخوام.

hoomany
02-12-2008, 17:57
ببین عزیز من اگه شما اکانت رپید داری و محدودیت دانلود نداری خوب چرا از Adrive استفاده می کنی ؟؟؟
در ضمن شما لینک غیر مستقیم رپید رو یا باید بدی به دانلودر و نام کاربری و رمز عبور اکانت رپید رو هم در دانلودر تنظیم کنی تا خودش دانلود کنه یا اینکه باید از طریق سایت رپید وارد قسمت Peremium بشی و باز نام کاربری و رمز عبور رو وارد کنی تا بهت لینک مستقیم بده . اما اگر شما لینک غیر مستقیم داری و مستقیم نکنی به یکی از 2 روش بالا دیگه لینکی که داری مستقیم نیست . ( بنظرم شما یکسر به تاپیک رپید شیر بزن ببین اصلا" راه و رسمش چیه )

خیلی ممنون از پاسخت.
اکانتم موقتیه و خیلی کم ازش استفاده میکنم. اما متعجبم که چرا لینک مستقیمش رو ادرایو قبول نمیکنه :41:
اما راجع به وضعیت بدون اکانت. شما از چه سایتی برای مستقیم کردن استفاده میکنید؟
rslinkgens هم برای من بالا نمیاد :19:

بازم ممنون

cell_phone
02-12-2008, 18:19
مرسی از راهنماییتون.من از لینکی که دادید متوجه منظورتون نشدم!یه صفحه جدید باز می کنه!منظور شما هم کدوم پستش هستش من نمی دونم!

در مورد سوم شما مطمئن باشید که با سایتهایی که کار کردند مستقیم کردم و دانلود منیجر هم حجمش رو می زنه و دانلود می کنه!ولی ا درایو یا می زنه فایل پیدا نشد.یا از همون ؟ / و اینها ایراد می گیره.
باور کنید نمی دونم چرا اینجوریه؟
در ضمن گفته بودند توی پسووردش باید یه حرف هم باشه.درسته؟من که پسووردش رو تمام عدد زدم که!:18:

در مورد اون لینکی که دادم شما به پست 383 مراجعه کن. منظورم این بود که من که تا حالا سایت مستقیم کنی بدون محدودیت تعداد ندیدم , اما شما با قطع و وصل و پاک کردن کوکی می تونی محدودیت رو برداری . در مورد تعداد محدودیت هم من تا 10 تا بیشتر ندبدم . این لینکی هم که تو پست 383 اون تاپیک دادم فعلن کار نمی کنه ( این سایت ها مشکلشون همینه یه بار کار می کنند یه بار نه ) .

در مورد لینک های مستقیم هم اگه از ؟ ! ... ایراد می گیره که نمی شه کاریش کرد باید ار یک سایت دیگه استفاده کنی , اما در اون مورد دیگه که میگی سالمه و....... باید تست بشه نمی دونم .

cell_phone
02-12-2008, 18:22
خیلی ممنون از پاسخت.
اکانتم موقتیه و خیلی کم ازش استفاده میکنم. اما متعجبم که چرا لینک مستقیمش رو ادرایو قبول نمیکنه :41:
اما راجع به وضعیت بدون اکانت. شما از چه سایتی برای مستقیم کردن استفاده میکنید؟
rslinkgens هم برای من بالا نمیاد :19:

بازم ممنون

خواهش, راستش من نمی دونم چرا قبول نمی کنه ؟ ( توضیح بیشتر نیازه ) اما از اون متعجب تر برای اینم که چرا ؟؟ وقتی لینک مستقیم داری می خوای بدی Adrive ( شاید می خوای بعدن دان کنی ) .

برای سایت های مستقیم کننده هم یه سر به اسنجا بزن . در مورد این سایت ها هم بنظرم شما باید یه 10 تایی داشته باشی چک کنی ببینی کدوم کار میکنه

cell_phone
02-12-2008, 18:28
سلام.
با اینکه خیلی عجله دارم و باید برم ، خیلی سریع و سرپایی جواب میدم.
Cell_phone دوست خوبم؛ حالت چطوره...؟
از دستم که ناراحت نیستی؟
خدا رو شکر.
ببین دوست من، باید بگم اتفاقا پست 52 به درد کسانی میخوره که از اینترنت حجمی استفاده میکنن. و از دانلود شبانه استفاده میکنن.
با این نکته همه چیز براتون روشن میشه.
ببینید بهرتین راه دانلود از adrive حالت private هست. و لینک ها تا زمانی اعتبار دارند که از اکانت خارج نشید. و این بدین معنی نیست که صفحه ی مرورگر رو نبندید. بلکه اگه مرورگ هم باز باشه و به مدت 30 دقیقه صفحه ی اکانت َadrive ریفرش نشه، به طور اتوماتیک توسط سایت، sign out میشید. پس نمیتونید فایل رو بذارید برای شب تا به طور خودکار دانلود بشه.
چاره چیه حالا......؟؟؟؟
اگه کاری بکنیم که به ازای هر 30 دقیقه، صفحه ی adrive یک بار ریفرش بشه، این مشکل برطرف خواهد شد. و اعتبار لینک های private از بین نخواهد رفت.
حالا چطور این کار رو بکنیم.
همون طور که میدونید مرورگر فایرفاکس، add one ها و extention های زیادی داره.
یمکی از این ایسکتنژن ها، auto reloder هست. یعنی شما تنظیم میکنید که به ازای چه مدت، صفحه ی مورد نظر شما رو ریفرش کنه.
مراحل کار هم به طور کامل و جامع در پست 52 توسط دوست خوبم beny- nivida توضیح داده شده.
پس به این نتیجه رسیدیم که پست 52 فقط به درد حجمی ها میخوره.

:11:

ببین تو حید عزیز , خوبی شما خانواده خوبن ؟ امیدوارم خوب باشی و باشند .

اما یک سوال : شما می خوای من سیستم رو همینطور روشن بزارم تا اینکه ساعت 3 بشه و اونوقت.......

خوب اگه منظورت اینکه نمی شه که این بنده خدا ( کامو می گم ) دهنش سرویس می شه .

اگه هم منظورت غیره اینکه بگو روشن بشیم ولی اگه بالایی است من با همون پست اول فهمیدم , اما بازم می گم بدرد ما نمی خوره :11:

در مورد بار گذاری مجدد یا همون Reload هم چون من از اپرا استفاده می کنم همونطور که دوستمون گفتند نیازی به این کوچو لو های مفید ندارم ( Extension ).

cell_phone
02-12-2008, 18:39
اینم یه اطلاعات آماری در مورد این سایت

Benygh
02-12-2008, 19:21
خوب دوست عزیز تنها راه اینه ! شما بلاخره که سیستمون باید روشن باشه !
مشکل رو میشه دقیق و کوتاه بگید ؟

ali_tadvin
02-12-2008, 19:34
دوستان من هنوز در مورد صف دانلود کردن متوجه نشدم لطفا یه نفر من رو روشن کنه
یعنی چند تا لینک از adrive رو تو دانلود منینجر وارد میکنیم و اون به ترتیب (یکی یکی) شروع به دانلود کردنشون میکنه؟

tohidkh
02-12-2008, 19:45
ببین تو حید عزیز , خوبی شما خانواده خوبن ؟ امیدوارم خوب باشی و باشند .

اما یک سوال : شما می خوای من سیستم رو همینطور روشن بزارم تا اینکه ساعت 3 بشه و اونوقت.......

خوب اگه منظورت اینکه نمی شه که این بنده خدا ( کامو می گم ) دهنش سرویس می شه .

اگه هم منظورت غیره اینکه بگو روشن بشیم ولی اگه بالایی است من با همون پست اول فهمیدم , اما بازم می گم بدرد ما نمی خوره :11:

در مورد بار گذاری مجدد یا همون reload هم چون من از اپرا استفاده می کنم همونطور که دوستمون گفتند نیازی به این کوچو لو های مفید ندارم ( extension ).
بله.
دقیقا همین بود.
من نمیدونم چرا با روشن موندن سیستم مشکل دارید....؟
ولی من خودم پیش اومده که بیش از 50 ساعت سیستمم روشن مونده. حتی ریستارت اش هم نکردم.
هنوز هم مثل ساعت یا بهتر از اون کار میکنه.

Benygh
02-12-2008, 19:46
بله اگه شما از دانلود منجیر هایی مانند idm و fg استفاده میکنید از این قابلیت ها میتونید استفاده کنید !

cell_phone
03-12-2008, 01:27

نه عزیز من که کامپیوتر رو روشن نمی زارم . کام قبل 3 خودش روشن می شه . مشکلم همینه که از نظرم ( شخصیه ) درست نیست کام روشن بمونه .

یعنی چند تا لینک از adrive رو تو دانلود منینجر وارد میکنیم و اون به ترتیب (یکی یکی) شروع به دانلود کردنشون میکنه؟

ببین عزیز من اره همین که شما می گی , اما مسله سره اینه که این لینک هایی که میزاری بعد 30 دقیقه باطل می شوند و دوستان این راهکار رو پیشنهاد دادند تا لینک ها باطل نشوند البته این فقط برای کسانی است که در Adrive مشترک هستند و در واقع اون لینک هایی که به دانلودر می دند توسط خودشون در adrive قرار گرفته .
امیدوارم توجه شده باشی , اگه نشدی بازم بگو حتما مشکل از توضیحات منه .:41:

بله.
دقیقا همین بود.
ولی من خودم پیش اومده که بیش از 50 ساعت سیستمم روشن مونده. حتی ریستارت اش هم نکردم.

cell_phone
03-12-2008, 01:28

نه عزیز من که کامپیوتر رو روشن نمی زارم . کام قبل 3 خودش روشن می شه . مشکلم همینه که از نظرم ( شخصیه ) درست نیست کام روشن بمونه .

ببین عزیز من اره همین که شما می گی , اما مسله سره اینه که این لینک هایی که میزاری بعد 30 دقیقه باطل می شوند و دوستان این راهکار رو پیشنهاد دادند تا لینک ها باطل نشوند البته این فقط برای کسانی است که در Adrive مشترک هستند و در واقع اون لینک هایی که به دانلودر می دند توسط خودشون در adrive قرار گرفته .
امیدوارم توجه شده باشی , اگه نشدی بازم بگو حتما مشکل از توضیحات منه .:41:

بله.
دقیقا همین بود.

من به شخصه تر جیح می دم یک ماکرو درست کنم تا این کام هی ویز ویز کنه :27:

mehdi_vsgh
05-12-2008, 13:40
یه نکته‌ای نمیدونم تا چه حد درسته...

اگه کامپیوتر خاموش و روشن بشه(ویا مودم خاموش بشه!!) قابلیت رزوم از بین میره

من چند وقت پیش یه فایل رو میخواستم دانلود کنم حدود 2-3 مگ رو دانلود کردم و بعد متوقف کردم (تعدا کانکشنها همیشه روی 16 و اون گزینه تغیر تاریخ هم فعال بود)
ولی بعد که برای دانلود کامپیوترم روشن شد نتونست ادامه دانلود را بره!!!!!

Benygh
05-12-2008, 15:26
یه نکته‌ای نمیدونم تا چه حد درسته...

اگه کامپیوتر خاموش و روشن بشه(ویا مودم خاموش بشه!!) قابلیت رزوم از بین میره

من چند وقت پیش یه فایل رو میخواستم دانلود کنم حدود 2-3 مگ رو دانلود کردم و بعد متوقف کردم (تعدا کانکشنها همیشه روی 16 و اون گزینه تغیر تاریخ هم فعال بود)
ولی بعد که برای دانلود کامپیوترم روشن شد نتونست ادامه دانلود را بره!!!!!
اگه از اکانت خودتون باشه یک بار قبل از ظروع دانلود وارد اکانت بشید و ادامه بدید مشکلی نخواهد بو د1

mehdi_vsgh
05-12-2008, 18:29
اگه از اکانت خودتون باشه یک بار قبل از ظروع دانلود وارد اکانت بشید و ادامه بدید مشکلی نخواهد بو د1
اون که آره پستای قبل رو خوندم
ولی بازم به درد نمیخوره اینکه سیستم رو بخوام روشن بزارم تا ساعت 1 (اکانت من از ساعت 1 رایگان میشه)
هر چند دقیقه یه بار refresh کنه
البته خوب من اکانت روزانه و شبانم یکیه و فرقی نمیکنه!!!

armin321
12-12-2008, 20:45
سلام

فایل که به این سایت انتقال میدهیم ، چند روز فایل رو نگهداری میکنه و پاک نمیکنه؟

cell_phone
12-12-2008, 21:11
سلام

فایل که به این سایت انتقال میدهیم ، چند روز فایل رو نگهداری میکنه و پاک نمیکنه؟

باید یه سر به پست های قبلی میزدی عزیز

جواب : فعلن محدودیتی نداره

aliani
12-12-2008, 23:04
دوستان آیا میشه فایلهای راپیدشیر و به adrive زمانی که اکانت پریمیوم راپیدشیر داریم انتقال داد ؟

Temple Of Doom
14-12-2008, 06:27
من به شخصه تر جیح می دم یک ماکرو درست کنم تا این کام هی ویز ویز کنه :27:

سلام دوست عزیز
میشه کمی در مورد این ماکرو و درست‌کردنش کمی بیشتر توضیخ بدی
ممنون :)

behii
14-12-2008, 14:10
سلام دوست عزیز
میشه کمی در مورد این ماکرو و درست‌کردنش کمی بیشتر توضیخ بدی
ممنون :)

با نرم افزار Workspace Macro تهیه میشه ! حرکات و اعمال موس و کیبورد رو ذخیره می کنه و در زمان معین شده انجام میده (به شرطی که جای آیکون ها و ... عوض نشه) اگر نرم افزار رو پیدا نکردید بگید بگذارم!!

aliani
14-12-2008, 21:17
دوستان آیا میشه فایلهای راپیدشیر و به adrive زمانی که اکانت پریمیوم راپیدشیر داریم انتقال داد ؟

یکی کمک کنه هر کاری میکنم نمیشه :(

cell_phone
16-12-2008, 01:16
دوست عزیز فقط کافیه زیره اون قسمت سفید رنگی که آدرس رو میدی و بعد Adrive مستقیم کی کنه .
یه قسمت داره کلیک کنی تا فرم وارد کردن یورز و پس بیاد اون وقت اونجا یوز و پس اکانت رپیدت رو وارد مب کنی و.......

فکر کنم بتونی اگه نشد بگو تصویریش کنم .

juggernaut
16-12-2008, 04:33
سلام
.
من کل 9 صفحه تاپیک رو خوندم و در عجبم چرا اینقدر تعصب به IDM ! ا :2:
.
1- خیلی وقته با Adrive کار میکنم و همیشه هم دانلود دارم همین الان هم سیستمم رو 5-6 روزه خاموش نکردم و داره دانلود میکنه و پیش اومده که یکی دو هفته سیستمم رو خاموش نکردم. (برای کسایی که اکانت شبانه روزی دارن و هی سیستم رو خاموش میکنن!)
.
2 - کی گفته Adrive محدودیت 30 دقیقه ی داره و بعد از 30 دقیقه SignOut میکنه؟!!

3 - از Auto Reloader هم استفاده نمیکنم... فرض کنید ساعت 12pm میخوام بخوابم برای دانلود . میرم قسمت Private و 300-400mb رو میزارم برا دانلود (حالا 4 تا فایل یا 20 تا فایل فرقی نداره) صبح بلند میشم یه 700-800mb از Adrive به لینکهای دانلودم اضافه میکنم و میرم بیرون عصر که میام یه 300-400mb اضافه میکنم تا وقت خواب بعد هم که ...........این قصه سر دراز دارد.
.
4 - چرا همش IDM !!!! این همه دانلود مننجر خوب هست. نمی خوام بگم IDM بده فقط اینقدر نگاه نکنین ملت چی رو بیشتر استفاده میکنن! برین سراغ بقیه ، اونا رو هم تست کنین .... بد بودن از IDM استفاده کنین (الان همه فحش میدن:31:) تقریبا همه رو امتحان کردم و خیلی وقته که دارم از Orbit Downloader استفاده میکنم همش هم از Adrive دانلود میکنم .. بعد از orbit هم Flash , IdA رو قبول دارم . ضمنا برنامه Orbit رو من ننوشتم که بخوام تبلیغات کنم! اصلا رایگانه! تبلیغات می خواد چیکار. :31::tongue:
.
5 - این Adrive محدودیت Inactivity داره ولی نه 30min !!!!!!!!! این که میبینین همه دانلود ها رو یه جا دانلود نمیکنم برا همینه و صبح و عصر ... برا اینه که بفهمه ما هم هستیم.
.
****______________________________________***
پیوست : قسمت یک و سه شامل کسانی که اکانت شبانه دارند نمیشه...
.
موفق باشید! :10:
.

shamabady
16-12-2008, 09:55
آره منم حرف شما رو قبول دارم نمیدونم تو این IDM چی دیدن همه میرن دنبالش و این IDA را با این اینترفیس قوی و امکانات بی رقیبش میزاند کنار البته بحث راجع به این قضیه جاش اینجا نیست
ولی در مورد adrive من خودم از اوربیت برای این سایت استفاده میکنم و موقع شروع دوباره بعد استوپ دیگه هیچ پیغامی نمیده که بخوایم yes یا NO بزنیم

tohidkh
16-12-2008, 11:46
سلام.سلام دوست من؛

من کل 9 صفحه تاپیک رو خوندم از توجه تون ممنونم.

در عجبم چرا اینقدر تعصب به IDM ! ا :2:نه! اشتباه نکنید.
دلیل اینکه تمام آموزش ها با IDM داده شد، تعصب نبود. فراگیر بودن IDM بود.
من قبل از اینکه این تاپیک رو بزنم، به انجمن نظر سنجی مراجعه کردم، و دیدم که درصد افرادی که از IDM استفاده میکنن، خیلی خیلی بیشتر از دانلود منیجر های دیگه هست.
بنابراین تصمصم گرفتم که آموزش طوری باشه که عموم دوستان بتونند بهترین استفاده رو بکنن.

1- خیلی وقته با Adrive کار میکنم و همیشه هم دانلود دارم همین الان هم سیستمم رو 5-6 روزه خاموش نکردم و داره دانلود میکنه و پیش اومده که یکی دو هفته سیستمم رو خاموش نکردم. (برای کسایی که اکانت شبانه روزی دارن و هی سیستم رو خاموش میکنن!) متوجه نشدم....؟!؟!؟ چه جوابی بدم....؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2 - کی گفته Adrive محدودیت 30 دقیقه ی داره و بعد از 30 دقیقه SignOut میکنه؟!! بارها من تست کردم. بعد از 30 دقیقه ساین آوت میشه.ولی اخیرا تست نکردم. نه به این معنی که از صفحه خارج میشه. ولی مثلا وقتی بعد از اون مدت میخواهید Reload کنید، یا به صفحه ی دیگه ای برید، صفحه ی وارد کردن یوزر و پس رو میاره و مینویسه که شما ساین آوت شدید و باید دوباره وارد بشید.

3 - از Auto Reloader هم استفاده نمیکنم... فرض کنید ساعت 12pm میخوام بخوابم برای دانلود . میرم قسمت Private و 300-400mb رو میزارم برا دانلود (حالا 4 تا فایل یا 20 تا فایل فرقی نداره) صبح بلند میشم یه 700-800mb از Adrive به لینکهای دانلودم اضافه میکنم و میرم بیرون عصر که میام یه 300-400mb اضافه میکنم تا وقت خواب بعد هم که ...........این قصه سر دراز دارد.
اینو اصلا نمیتونم قبول کنم. اگه شما از همون ساعت 12 شروع به دانلود کنید، مشکلی به وجود نمیاد. اینو که همه میدونن.
ولی اگه بخواهید بذارید برا ساعت 2 شب، اونوقت هست که دانلود انجام نمیشه . و دلیلش هم ساین آوت شدن اتوماتیک هست.
بنابراین به Auto Reloader نیاز دارید تا به ازای هر چند دقیقه، صفحه ریلود بشه و شما ساین آوت نشید. (بارها و بارها توسط خیلی از دوستان امتحان شده و جواب داده.)

4 - چرا همش IDM !!!! این همه دانلود مننجر خوب هست. نمی خوام بگم IDM بده فقط اینقدر نگاه نکنین ملت چی رو بیشتر استفاده میکنن! برین سراغ بقیه ، اونا رو هم تست کنین .... بد بودن از IDM استفاده کنین (الان همه فحش میدن:31:) تقریبا همه رو امتحان کردم و خیلی وقته که دارم از Orbit Downloader استفاده میکنم همش هم از Adrive دانلود میکنم .. بعد از orbit هم Flash , IdA رو قبول دارم . ضمنا برنامه Orbit رو من ننوشتم که بخوام تبلیغات کنم! اصلا رایگانه! تبلیغات می خواد چیکار. :31::tongue:ای بابا!!!!
خب اینو که یه دفعه گفتید....
منم جواب دادم.
حالا بذارید یه چیز جدید اضافه کنم؛
تخصصی ترین دانلود منیجر که اینرفیس واقعا بالایی داره، Get Right هست. که به دلیل سخت بودن کار باهاش، مورد توجه و استقبال عموم قرار نگرفته. ولی با اون یکی دانلود منیجر ها یه کم تفاوت داره. (منظورم تفاوت در سیستم عملکردش بود)

5 - این Adrive محدودیت Inactivity داره ولی نه 30min !!!!!!!!! این که میبینین همه دانلود ها رو یه جا دانلود نمیکنم برا همینه و صبح و عصر ... برا اینه که بفهمه ما هم هستیم.
شاید دقیقا 30 دقیقه نباشه. (اونقده گفتید که منو هم به شک انداختید:41:)
ولی با اطمینان کامل میگم که هر چی باشه با 30 دقیقه تفاوت چندانی نداره. (مثلا در حد دو سه ساعت نیست.)

موفق باشید! :10: شما هم همینطور. :11:
ممنون بابت پست تون. :27::10:

juggernaut
16-12-2008, 22:16
بارها من تست کردم. بعد از 30 دقیقه ساین آوت میشه.ولی اخیرا تست نکردم. نه به این معنی که از صفحه خارج میشه. ولی مثلا وقتی بعد از اون مدت میخواهید Reload کنید، یا به صفحه ی دیگه ای برید، صفحه ی وارد کردن یوزر و پس رو میاره و مینویسه که شما ساین آوت شدید و باید دوباره وارد بشید.
.
اون زمان ، زمان فعالیت توی صفحات Adrive هست و با زمان دانلود متفاوته. برای توصیف دو مثال میزنم :
.
1 - پیش اومده دارید دانلود میکنین و میخواین صفحه دیگه ای از Adrive رو باز کنید و ازتون دوباره user,pass رو میخواد ؟
.
2 - پیش اومده در حال دانلود از Private هستید و Browser رو میبندین وقتی دوباره باز میکنین و میخواین برین توی Adrive از شما User,Pass میخواد و وقتی وارد میکنین به شما میگه که کس دیگری با User,Pass شما بالاست و آیا میخواهید Force Login کنین؟
.
این نشون میده که زمان فعالیت شما در سایت با زمان دانلود شما از سایت متفاوته.
.

شاید دقیقا 30 دقیقه نباشه. (اونقده گفتید که منو هم به شک انداختید)
ولی با اطمینان کامل میگم که هر چی باشه با 30 دقیقه تفاوت چندانی نداره. (مثلا در حد دو سه ساعت نیست.)

البته این رو همه قبول دارن که هر دو تاشون محدودیت زمانی دارند. ولی زمان دانلود شما بیشتر از این حرف هاست. مثال واقعی(همین الان) اینکه من فایل هایی رو دیشب گذاشتم برای دانلود ، الان که اومدم دیدم که Stop شده و 2 پارت 100 مگابایتی کامل دانلود شده و یک پارت 100 مگابایتی هم تا 95% رفته و Stop شده این با ADSL 128kb من یعنی حدود 6:30 ساعت فعالیت بدون Refresh ...... (البته حقیقتا" کم پیش میاد اینقدر کم دانلود کنه و Stop بشه! فکر کنم دیشب تعریفش کردم ..... :31:)
.

حالا بذارید یه چیز جدید اضافه کنم؛
تخصصی ترین دانلود منیجر که اینرفیس واقعا بالایی داره، Get Right هست. که به دلیل سخت بودن کار باهاش، مورد توجه و استقبال عموم قرار نگرفته. ولی با اون یکی دانلود منیجر ها یه کم تفاوت داره. (منظورم تفاوت در سیستم عملکردش بود)
.
Get Right رو خیلی قبول دارم ولی اسمشو جا انداختم.
.
در تایید حرف دوستمون shamabady اضافه میکنم که Orbit Downloader دانلود ها رو Cancel نمیکنه بلکه Pause میکنه. مثال اینکه اون فایلی رو که گفتم روی 95% Stop شده رو Resume کردم و 5-6 دقیقه ای تموم شد. (بازم تبلیغات :31:)
.
.
لطفا اگر Add-on ریفرش رو دارید آپلود کنید. چون قسمت Add-on سایت Mozilla فعلا تعطیله ....
.

از توجه تون ممنونم

ممنون بابت پست تون
.
وظیفه ست :10:
.
موفق باشیم! :20:
.

cell_phone
16-12-2008, 22:50
من خودم اون 30 دقیقه ی سایت رو امتحان کردم درسته . به صورت خصوصی هم که دانلود می کنی اگر دانلود پیوسته داشته باشی که مشکلی پیش نمیاد . اما اگه قطع بشید و دوباره وصل بشید البته نه خیلی طولانی بازم مشکلی نداره .زمانی دیگه ادامه نمی ده که وقفه بیفته . همانطور که گفتید داستان شما که بدون محدودیت داری با منی که محدودیت دارم فرق می کنه .
اون نظر شخصی شما ست در مورد Orbit ولی IDM همه جور امکاناتی داره . شما فکر کردی فقط خودت بقیه ی دانلودر ها رو تست کردی مسلما نتیجه گیری های افراد متفاوته عزیز.

در ضمن شما 2 تا فایل 100 مگی رو هم زمان بصورت پیوسته دانلود می کنی که Adrive مشکلی نداری ولی اگه 15 تا فایل 100 مگی رو با قطع شدن های 1 ساعته بخوای از ساعت 3 صبح تا 7:45 دانلود کنی و خودت قبل و بعدش در خواب باشی داستانی که ما گفتیم درست در میاد عزیز پس بازم همونطور که گفتی داشتان( :دی ) ما و شما متفاوته و ..........

FuNy-GiRl
16-12-2008, 23:40
عزیزان سلام
اینو یادتون باشه که هر چیزی که مفت باشه(Free) بدرد نمیخوره....
من از این سایت برای جابجای فایلی از یک هاست به هاست خودم استفاده کردم چند بار تا آخرا رفت ولی بازم ارور داد....
با دانلود کردنش هم مشکل دارم که میگه سرور شلوغه برو 5 دقیقه دیگه بیا......

juggernaut
17-12-2008, 03:39
.

.
لطفا اگر Add-on ریفرش رو دارید آپلود کنید. چون قسمت Add-on سایت Mozilla فعلا تعطیله ....
.

سایت خودش :14:

akhoond
17-12-2008, 15:21
سلام دوستان
اقا یه مشکل
من یه 2 تا اکانت دارم ( دارندگی ، براندگی لــــــــول :31:) الآن یه مستند 8 پارتی رو یکیه ، اما می خوام ببرم رو اون یکی اکانت ( دلیل اش رو بی خیال :دی ) باید چی کار کنم ، باز باید دونه دونه مستقیم کنم ؟ یه میشه کاریش کرد ؟

مریس

juggernaut
19-12-2008, 19:27
سلام دوستان
اقا یه مشکل
من یه 2 تا اکانت دارم ( دارندگی ، براندگی لــــــــول :31:) الآن یه مستند 8 پارتی رو یکیه ، اما می خوام ببرم رو اون یکی اکانت ( دلیل اش رو بی خیال :دی ) باید چی کار کنم ، باز باید دونه دونه مستقیم کنم ؟ یه میشه کاریش کرد ؟

مریس
.
Adrive به Adrive امتحان نکردم ببینم میشه یا نه ولی شما میتونید از RapidLeech استفاده کنید چون لینکهای Adrive رو هم مستقیم میکنه و اگر میخواید همه رو به ترتیب انتقال بدید از قسمت Audl راپید لیچ استفاده کنید.
.
موفق باشید...:10:
.

akhoond
19-12-2008, 21:34
.
Adrive به adrive امتحان نکردم ببینم میشه یا نه ولی شما میتونید از rapidleech استفاده کنید چون لینکهای adrive رو هم مستقیم میکنه و اگر میخواید همه رو به ترتیب انتقال بدید از قسمت audl راپید لیچ استفاده کنید.
.
موفق باشید...:10:
.

مرسی دوست من ، آره ، بعدش امتحان کردم ، دیدم می شه ، 2 تا یا 3 تا با فاصله می ذارم ، مشکلی نداره ، گیر هم نمی ده مثل لینک ها رپید شیر ، سرعت اش هم بیشتره :8:

مرسی از لطف شما :11:

satttanism
20-12-2008, 18:15
دوستان مثل اینک سایت adrive.com هم لینک مستقیم نمیده درسته؟
چون من با فلشگت نمی تونم از این سایت دانلود کنم

Oracle_Eldorado
20-12-2008, 18:24

لینک مستقیم نمیده ولی Resume داره .
من با IDM دانلود میکنم مشکلی نداره . :10:

راستی دوستان واسه انتقال فایل از رپیدشیر میشه کاری کرد ؟

akhoond
20-12-2008, 18:50

satttanism جان ، زیاد اذیت می کنه ، یه اکانت ادرایو درست کنید ، بکشید روی اکانت خودتون ، راحت دان کنید ، با ریسوم ، می تونید با سایت ها رپید لیچ مستقیم کنید .... :10: :46: :11:

satttanism
20-12-2008, 18:59
لینک مستقیم نمیده ولی Resume داره .
من با IDM دانلود میکنم مشکلی نداره . :10:

راستی دوستان واسه انتقال فایل از رپیدشیر میشه کاری کرد ؟

satttanism جان ، زیاد اذیت می کنه ، یه اکانت ادرایو درست کنید ، بکشید روی اکانت خودتون ، راحت دان کنید ، با ریسوم ، می تونید با سایت ها رپید لیچ مستقیم کنید .... :10: :46: :11:

من متوجه نشدم اگه لینک نمیده چطوری Resume داره؟
من اکانت دارم فایل هم منتقل کردم ولی لینک دانلودش رو از سایت ادرایو به فلش گت که میدم نمیتونه دانلود کنه

akhoond
20-12-2008, 19:08
من متوجه نشدم اگه لینک نمیده چطوری resume داره؟
من اکانت دارم فایل هم منتقل کردم ولی لینک دانلودش رو از سایت ادرایو به فلش گت که میدم نمیتونه دانلود کنه

فقط کافیه که روی فایل رایت کلیک کنید ، بعد دان رو بزنید ، لینک چی رو به فلش گت می دید ؟ لینک پابلیک شده رو ؟ خب اون که مستقیم نیست ؟
اگه روی اکانت خودتون هست ، رایت کلیک کنید ، و بعد هم دان رو بزنید :11:

satttanism
20-12-2008, 19:23
فقط کافیه که روی فایل رایت کلیک کنید ، بعد دان رو بزنید ، لینک چی رو به فلش گت می دید ؟ لینک پابلیک شده رو ؟ خب اون که مستقیم نیست ؟
اگه روی اکانت خودتون هست ، رایت کلیک کنید ، و بعد هم دان رو بزنید :11:
دوست عزیز من این رو میدونم
به عنوان مثال بعد از کلیک روی دانلود این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6f3407ab289564/d/1) رو به من میده که فقط با خود مرورگر دانلود میشه و وقتی منتقلش می کنم به فلشگت یه فایل 13 کیلوبایتی رو دانلود می کنه

akhoond
20-12-2008, 20:21
به عنوان مثال بعد از کلیک روی دانلود این لینک رو به من میده که فقط با خود مرورگر دانلود میشه و وقتی منتقلش می کنم به فلشگت یه فایل 13 کیلوبایتی رو دانلود می کنه

آها ، فکر کنم مشکل از تنظیمات فلش گت باشه ، چون که من با Idm چنین مشکلی ندارم ، وقتی می زنم دانلود ، بعد از چند ثانیه ، خود آی دی ام ، متوجه می شه و دانلود رو نشون می ده ، مشکلی نداشتم باهاش .... :18:

شرمنده ، اگه کمکی نتونستم بکنم :11: :13: :10:

ادیت : الآن باز تست کردم ، وقتی فایر فاکس رو از توی تنظیمات آی دی ام بر می دارم ، و با براوزر دان شروع می شه ، و بعد لینک رو می دم به آی دی ام ، فقط یه پی اچ پی رو دان می کنه اما وقتی دا خود آی دی ام استارت می خوره ، درسته ، فکر کنم باید ستینگ فلش گت رو درست کنید .... :11:

juggernaut
20-12-2008, 20:37
به عنوان مثال بعد از کلیک روی دانلود این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6f3407ab289564/d/1) رو به من میده که فقط با خود مرورگر دانلود میشه و وقتی منتقلش می کنم به فلشگت یه فایل 13 کیلوبایتی رو دانلود می کنه
.
تا حالا لینک دانلود Adrive به این طولانی ای ندیده بودم.:31: شبیه لینکهای فیتوله!!
به هر حال قالب لینکهاش همین شکلیه. من با فلش گت تا حالا امتحان نکردم ولی اگر وقتی روی فایلهای دیگه در سایتهای دیگه کلیک میکنین و فلش گت بالا نمیاد خوب مشکل معلومه، اما اگر با این فایلهای Adrive مشکل داره پیشنهاد میکنم از دانلود مننجر دیگه ای استفاده کنین.(یا حداقل برای Adrive فقط از دانلود مننجر دیگه ای استفاده کنین)
.
در مورد دانلود مننجر هم من به شما Orbit Downloader , IDA رو پیشنهاد میکنم.
.
همه اینا رو گفتم ولی فکر کنم فلش گت مشکلی نداشته باشه. قبل از اینکه کار دیگه ای بکنید لینک دانلود رو مستقیم به فلش گت بدید ببینید دانلود میکنه؟
.
موفق باشید...:46:

fouad-pes
20-12-2008, 20:45
راهی برای انتقال فایل از رپیدشر به این سایت (adrive) نیست؟

akhoond
20-12-2008, 20:55

سایت های رپید لیچ ، و مستقیم کننده ریپد شیر ، تاپیک داره :5:

satttanism
20-12-2008, 22:58
دوستان با idm هم همینطوری بود!!!

akhoond
21-12-2008, 11:13

چطور ممکنه ؟ :18: :18:
می دونی شما فایر فاکس استفاده می کنید ، فقط می مونه این که آی دی ام رو ست نکرده باشید با فایر فاکس که محاله ، احتماله 99% این کار رو کردید ، درسته ؟
نمی دونم دیگه چرا ؟ :18:
شرمنده :11: :13: :10:

satttanism
21-12-2008, 12:00
چطور ممکنه ؟ :18: :18:
می دونی شما فایر فاکس استفاده می کنید ، فقط می مونه این که آی دی ام رو ست نکرده باشید با فایر فاکس که محاله ، احتماله 99% این کار رو کردید ، درسته ؟
نمی دونم دیگه چرا ؟ :18:
شرمنده :11: :13: :10:
دشمنتون شرمنده دوست عزیز
اینطور که من متوجه شدم قبل از دانلود حتما باید وارد اکانتم بشم تا بعد بتونه دانلود کنه در غیر این صورت دانلود نمی کنه البته این مشکل با فلشگت بیشتره

akhoond
21-12-2008, 12:06
دشمنتون شرمنده دوست عزیز
اینطور که من متوجه شدم قبل از دانلود حتما باید وارد اکانتم بشم تا بعد بتونه دانلود کنه در غیر این صورت دانلود نمی کنه البته این مشکل با فلشگت بیشتره
یعنی شما ساین این نشده می خواستید دان کنید ؟ :18:
می فرمودید ، عرض می کردم خدمتتون :31:
تا ساین این نشید ، بهتون دانلود نمی ده :13:

مشکل با ساین این شدن حل شد ؟ :20:

مرسی :10: :11:
یا حق

satttanism
21-12-2008, 12:19
یعنی شما ساین این نشده می خواستید دان کنید ؟ :18:
می فرمودید ، عرض می کردم خدمتتون :31:
تا ساین این نشید ، بهتون دانلود نمی ده :13:

مشکل با ساین این شدن حل شد ؟ :20:

مرسی :10: :11:
یا حق

خوب چه فایده من می خوام بذارم اتوماتیک شبا دانلود بشه اینطوری که ساعت 3 صبح خودم باید بشینم پا سیستم ساین این کنم!:13:

akhoond
21-12-2008, 21:29
خوب چه فایده من می خوام بذارم اتوماتیک شبا دانلود بشه اینطوری که ساعت 3 صبح خودم باید بشینم پا سیستم ساین این کنم!:13:

دوست من ، یه گشتی زدم تو تاپیک ، این موارد رو توحید خان متذکر شده بودند برای دان شبانه :

( این اسکرپیتی که گذاشتی شما ، دابل کلیک روی لنیک های عادی ( متن ) عجب حالی می ده ، آدم کیف می کنه :31: :10: )

این هم مورد مهمی هست :

این هم راه حل خوبیه ، شاید کار کرد :

ادیت : به موردی به ذهنم رسیده ، نمی دونم درسته یا نه .
اگه فرض کنیم که وقتی شما Log in شدی ، و دکمه دان روی زدی ، اون لینک دان ، برای هر دفعه یکسانه ( یعنی اگه پس فردا هم این کار رو تکرار کنی ، اون لینک ثابته ، که فکر می کنم باشه ، امتحان نکردم ، فرض گرفتم ) شما سیستم رو ست کنی شب ، ساعتی که می خواید دان بفرمایید ، و بعد ، فایر فاکس ، به طور خود کار ، Log in کنه ( نمی دوم چطوری ، باید ادرایو رو بذاریم Home page ، و بعد می شه یوزر و پس رو هم سیو کرد ، فکر کنم بشه ، می شه ؟ ) بعد که Log in شد ، با ستینگ Idm لینک هایی که قبلا گذاشتید توی Idm ( قبلا ، یعنی موقعی که لاگ این بودید ) استارت بخوره ، به نظرم باید این راه شدنی باشه ، یعنی فکر می کنم ، اگه کسی حال و حوصله اش رو داره ، تست کنه ، بگه ، به درد صبایی ها هم که اکانت هاشون فرق داره ، می خوره ، خلاصه واسه همه خوبه دیگه ...

امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم ، بد توضیح دادم ، جملات نپخته بود ، الآن به ذهنم زد ...

ادیت 2 : من الآن یه نمونه کوچیک تست کردم ، شد ، اول یه لینک گرفتم ، Sign out کردم ، بعد دوباره Log in کردم ، دوباره همون فایل رو لنیک گرفتم ، یکی بود ، دانلود رو زدم ، ولی فایل رو دان نکردم ، زدم دانلود Later ، دوباره Sign out کردم ، ریسام رو زدم ، نشد ، گیر داد و گفتم از اول بگیر و باز هم نگرفت ، سرعت صفر ، فقط تایم زیاد می شد ، بعد Log in کردم ، دوباره ریسام زدم ، فایل رو شناخت ، و دوباره شروع کرد به گرفتم ، به نظر من باید شدنی باشه ، یکی از دوستان تست کنه .
توجه کنید ، من دی سی نکردم ، اما فکر نمی کنم فرقی هم بکنه ، فرق می کنه ؟
فقط می مونه این که چطوری ساین این کرد نصفه شبی ، که فکر می کنم بشه یه جوری یوزر و پس رو سیو کرد برای فایر فاکس ، می شه satttanism عزیز ؟

ادیت 3 : وقتی لینکی که گرفته بودم ، و توی آی دی ام نبود ، بعد از ساین شدن دوباره ، می زنم توی آی دی ام ، نمی شناسه و یه پی اچ پی دان می کنه .
یکی تست کنه ، کامل خبر بده :11:

نتایج :
1 _ طبق گفته دوستان و تست الآن بنده ، حتما باید Log in باشید تا ریسام داشته باشید ، ولی فرقی نمی کنه که فایل رو همون موقع زده باشید برای دان ( از توی فایل منیجر ادرایو ) یا قبلا اد کرده باشید توی لیست ( یادتون هم نره که باید 30 مین به 30 مین رفرش کنید وگرنه ساین اوت می شید )
2 _ فایلی که می خواید به صورت ریسام دان بفرمایید ، فقط و فقط باید توسط اون برنامه ، خود به خود استارت خورده باشه ، نه لینک رو دستی وارد کنید .

موفق باشید ، ما رو هم بی خبر ندارید :11:

mehdi_vsgh
21-12-2008, 22:41
به جانه معین من چیزی نفهمیدم چی گفتی؟؟؟ حداقل کلمات خارجی را با فونت انگلیسی بنویس شاید قابل درک تر بشه :(

akhoond
21-12-2008, 22:50
به جانه معین من چیزی نفهمیدم چی گفتی؟؟؟ حداقل کلمات خارجی را با فونت انگلیسی بنویس شاید قابل درک تر بشه :(
تا جایی که می شدی ادیت کردم ، ببینم باز بهونه ات چیه ؟ :31:
بد نوشتم ، می دونم ، اما نمی شه توضیح داد ، مفهومیه :31:

mehdi_vsgh
21-12-2008, 23:07
من تا اونجایی که میدونم هر 30 دقیقه یه بار باید صفحه adrive را رفرش کنی تا قابلیت رزومت از بین نره

باشه بازم اینی که گفتی رو تست میکنم ولی الان به شدت خستم
فردا ایشالا:دی

satttanism
21-12-2008, 23:25
دوست من ، یه گشتی زدم تو تاپیک ، این موارد رو توحید خان متذکر شده بودند برای دان شبانه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید( این اسکرپیتی که گذاشتی شما ، دابل کلیک روی لنیک های عادی ( متن ) عجب حالی می ده ، آدم کیف می کنه :31: :10: )

این هم مورد مهمی هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم راه حل خوبیه ، شاید کار کرد :

اگه فرض کنیم که وقتی شما log in شدی ، و دکمه دان روی زدی ، اون لینک دان ، برای هر دفعه یکسانه ( یعنی اگه پس فردا هم این کار رو تکرار کنی ، اون لینک ثابته ، که فکر می کنم باشه ، امتحان نکردم ، فرض گرفتم ) شما سیستم رو ست کنی شب ، ساعتی که می خواید دان بفرمایید ، و بعد ، فایر فاکس ، به طور خود کار ، log in کنه ( نمی دوم چطوری ، باید ادرایو رو بذاریم home page ، و بعد می شه یوزر و پس رو هم سیو کرد ، فکر کنم بشه ، می شه ؟ ) بعد که log in شد ، با ستینگ idm لینک هایی که قبلا گذاشتید توی idm ( قبلا ، یعنی موقعی که لاگ این بودید ) استارت بخوره ، به نظرم باید این راه شدنی باشه ، یعنی فکر می کنم ، اگه کسی حال و حوصله اش رو داره ، تست کنه ، بگه ، به درد صبایی ها هم که اکانت هاشون فرق داره ، می خوره ، خلاصه واسه همه خوبه دیگه ...

امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم ، بد توضیح دادم ، جملات نپخته بود ، الآن به ذهنم زد ...

ادیت 2 : من الآن یه نمونه کوچیک تست کردم ، شد ، اول یه لینک گرفتم ، sign out کردم ، بعد دوباره log in کردم ، دوباره همون فایل رو لنیک گرفتم ، یکی بود ، دانلود رو زدم ، ولی فایل رو دان نکردم ، زدم دانلود later ، دوباره sign out کردم ، ریسام رو زدم ، نشد ، گیر داد و گفتم از اول بگیر و باز هم نگرفت ، سرعت صفر ، فقط تایم زیاد می شد ، بعد log in کردم ، دوباره ریسام زدم ، فایل رو شناخت ، و دوباره شروع کرد به گرفتم ، به نظر من باید شدنی باشه ، یکی از دوستان تست کنه .
فقط می مونه این که چطوری ساین این کرد نصفه شبی ، که فکر می کنم بشه یه جوری یوزر و پس رو سیو کرد برای فایر فاکس ، می شه satttanism عزیز ؟

ادیت 3 : وقتی لینکی که گرفته بودم ، و توی آی دی ام نبود ، بعد از ساین شدن دوباره ، می زنم توی آی دی ام ، نمی شناسه و یه پی اچ پی دان می کنه .

نتایج :
1 _ طبق گفته دوستان و تست الآن بنده ، حتما باید log in باشید تا ریسام داشته باشید ، ولی فرقی نمی کنه که فایل رو همون موقع زده باشید برای دان ( از توی فایل منیجر ادرایو ) یا قبلا اد کرده باشید توی لیست ( یادتون هم نره که باید 30 مین به 30 مین رفرش کنید وگرنه ساین اوت می شید )
2 _ فایلی که می خواید به صورت ریسام دان بفرمایید ، فقط و فقط باید توسط اون برنامه ، خود به خود استارت خورده باشه ، نه لینک رو دستی وارد کنید .

موفق باشید ، ما رو هم بی خبر ندارید :11:

خیر نمیشه متاسفانه خود سایت هم کوکی ایجاد نمی کنه که هر دفعه برای ورود ازمون سوال نکنه

akhoond
21-12-2008, 23:43
خیر نمیشه متاسفانه خود سایت هم کوکی ایجاد نمی کنه که هر دفعه برای ورود ازمون سوال نکنه

یعنی هیچ راهی نداره ؟
یادمه یه برنامه هایی بود برای پر کردن خودکار فرم ها ؟
یا remember password که هر دفعه فایر فاکس می پرسه ؟ نمی شه یه کاریش کرد ؟ :18:

ادیت : الآن تست کردم ، دیدم یوزر پس رو می ده سیو کرد با خود فایر فاکس ، فقط یکی باید اون دکمه ساین این رو بزنه :31: فکر کنم با یه ماکرو درست کردن حل بشه ، یکی تست کنه :46::10:

موفق باشید
یا حق :11:

tohidkh
22-12-2008, 04:28
سلام.
اگه اکانت نداشته باشید، آموزشش در پست اول داده شده.
ولی اگه اکانت داشته باشید، بعد از وارد کردن، لینک در محل مخصوص، روی Add Username&Password کلیک کنید.
یوزر و پسورد رو وارد کنید. تا فایلتون توسط اکانت انتقال پیدا کنه.

دو تا مطلب خیلی مهم:
اگه با اکانت تون، فایل انتقال بدین، اول اینکه دقت کنید که در حال انتقال، از رپیدشیر دانلود نداشته باشید.
مورد دوم هم اینه که اون فایلی رو که توسط اکانت انتقال میدید، از محدودیت تون در رپید، کم میکنه.

tohidkh
22-12-2008, 05:07
یه سلام گرم، بعد از یه مدت طولانی....

چون من با فلشگت نمی تونم از این سایت دانلود کنمدوست خوبم؛ satttanism جان، قبل از هر چیز میخوام بگم که با خوندن چند صفحهی آخر این تاپیک و بررسی دقیق تر این موضوع، دو تا احتمال میدم؛
احتمال اول: شما در تنظیمات ریجستری فایرفاکس تغییراتی ایجاد کردین و باعث شده که مشکل کوکی و اینطور چیزا رو داشته باشید.....
احتمال دوم هم اینه که مرور گر رو بعد از دانلود منیجر نصب کرده باشید (و یا آپدیت کرده باشید) که باعث ایجاد مشکلاتی میتفاوت میشه....
حالا راه حل هایی که به نظر من رسید. ( به غیر از اونایی که در پایین، خواهم گفت)
دانلود منیجر، و فایر فاکس رو به طور کامل Uninstall کنید.
سیستم رو ریستارت کنید.
دوباره هر دوتا رو نصب کنید.
فکر کنم مشکلتون با این کار حل بشه (احتمال 60 درصدی)

حالا مواردی که احساس کردم یه کم نیاز به توضیح بیشتر داره:

satttanism جان ، زیاد اذیت می کنه ، یه اکانت ادرایو درست کنید ، بکشید روی اکانت خودتون ، راحت دان کنید ، با ریسوم ، می تونید با سایت ها رپید لیچ مستقیم کنید .... :10: :46: :11: کار خوبیه. ولی آموزشش داده نشده تو این تاپیک. معین جان زحمتش رو میکشی...؟؟؟ نمیخوام تاپیک، ناقص باشه. (من تا مدتی نخواهم بود برا همین از شما خواستم)

من متوجه نشدم اگه لینک نمیده چطوری Resume داره؟
من اکانت دارم فایل هم منتقل کردم ولی لینک دانلودش رو از سایت ادرایو به فلش گت که میدم نمیتونه دانلود کنه اگه فایلی رو که Share شده بخواهید دانلود کنید، باید بگم که ریسیوم داره. ولی ازیت میکنه. مثلا خود به خود سرعتش میاد روی صفر و بعد هم دانلود قطع میشه و خیلی موارد دیگه....
ولی اگه به صورت Private دان کنید، هیچ مشکلی نیست.
ولی برای دانلود از اکانت خودتون و به صورت Private باید موارد زیر رو رعایت کنید:
اول اینکه ساین کنید.
دوم: از Reloder استفاده کنید.
ارتباط با شبکه ی دانلود منیجر رو روی 16 قرار بدین. و هنگامی که دانلود شروع میشه، روی Later کلیک نکنید. بلکه باید بذارید حداقل 1 مگ از فایل دانلود بشه تا خاصیت ریسیوم پیدا کنه.
(یعنی ارتباط با شبکه 16 یا 8 + 1 مگ دانلود در همون ابتدا با نهایت پهنای باندتون = ریسیوم در Adrive) .ی

به عنوان مثال بعد از کلیک روی دانلود این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ome%2Fdownloadfile%2F303f67f738d9bd70eaebef0894455 bfe766ee2e0fc0b3255136f3407ab289564%2Fd%2F1) رو به من میده که فقط با خود مرورگر دانلود میشه و وقتی منتقلش می کنم به فلشگت یه فایل 13 کیلوبایتی رو دانلود می کنه
فعلا که اون لینک خرابه.
به عنوان مثال از این لینک استفاده کنید ببینید چی میشه؟ (فایل: سرویس پک 1 ویستا)

همین باعث شد فکر کنم که مرورگر و دانلود منیجر ست نیستند.

دشمنتون شرمنده دوست عزیز
همونطور که گفتم، اگه به صورت خصوصی دان کنید، بله. باید وارد اکانت بشید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید( این اسکرپیتی که گذاشتی شما ، دابل کلیک روی لنیک های عادی ( متن ) عجب حالی می ده ، آدم کیف می کنه :31: :10: )

این هم مورد مهمی هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم راه حل خوبیه ، شاید کار کرد :

اگه فرض کنیم که وقتی شما Log in شدی ، و دکمه دان روی زدی ، اون لینک دان ، برای هر دفعه یکسانه ( یعنی اگه پس فردا هم این کار رو تکرار کنی ، اون لینک ثابته ، که فکر می کنم باشه ، امتحان نکردم ، فرض گرفتم ) شما سیستم رو ست کنی شب ، ساعتی که می خواید دان بفرمایید ، و بعد ، فایر فاکس ، به طور خود کار ، Log in کنه ( نمی دوم چطوری ، باید ادرایو رو بذاریم Home page ، و بعد می شه یوزر و پس رو هم سیو کرد ، فکر کنم بشه ، می شه ؟ ) بعد که Log in شد ، با ستینگ Idm لینک هایی که قبلا گذاشتید توی Idm ( قبلا ، یعنی موقعی که لاگ این بودید ) استارت بخوره ، به نظرم باید این راه شدنی باشه ، یعنی فکر می کنم ، اگه کسی حال و حوصله اش رو داره ، تست کنه ، بگه ، به درد صبایی ها هم که اکانت هاشون فرق داره ، می خوره ، خلاصه واسه همه خوبه دیگه ...

ادیت 2 : من الآن یه نمونه کوچیک تست کردم ، شد ، اول یه لینک گرفتم ، Sign out کردم ، بعد دوباره Log in کردم ، دوباره همون فایل رو لنیک گرفتم ، یکی بود ، دانلود رو زدم ، ولی فایل رو دان نکردم ، زدم دانلود Later ، دوباره Sign out کردم ، ریسام رو زدم ، نشد ، گیر داد و گفتم از اول بگیر و باز هم نگرفت ، سرعت صفر ، فقط تایم زیاد می شد ، بعد Log in کردم ، دوباره ریسام زدم ، فایل رو شناخت ، و دوباره شروع کرد به گرفتم ، به نظر من باید شدنی باشه ، یکی از دوستان تست کنه .

نتایج :
1 _ طبق گفته دوستان و تست الآن بنده ، حتما باید Log in باشید تا ریسام داشته باشید ، ولی فرقی نمی کنه که فایل رو همون موقع زده باشید برای دان ( از توی فایل منیجر ادرایو ) یا قبلا اد کرده باشید توی لیست ( یادتون هم نره که باید 30 مین به 30 مین رفرش کنید وگرنه ساین اوت می شید )

موفق باشید ، ما رو هم بی خبر ندارید :11: :37::37::37:
جونم در اومد تا فارسیلیسی رو خوندم. :37: (اگه فارسی رو با حروف انگلیسی بنویسید میشه فینگلیش؛ و اگه انگلیسی رو با حروف فارسی بنویسید میشه فارسیلیسی) :31:
خب چند بار که توضیح داده شده.....بازم در آخر توضیح میدم.

خیر نمیشه متاسفانه خود سایت هم کوکی ایجاد نمی کنه که هر دفعه برای ورود ازمون سوال نکنهدوست من، کوکی ها رو هم یه بار پاک کنید. یا قسمت Remember Password رو در فایرفاکس، ریست کنید. به احتمال زیاد، این مشکل هم حل بشه. (هر چند میدونم در زمینه ی فایرفاکس، خیلی خیلی وارد هستید)

خب.... پ.ن :
در هنگام دانلود از Adrive موارد زیر رو در نظر بگیرید:
Traffic Use یا همون ارتباط با شبکه دانلود منیجر روی 8 یا 16 باشه؛
دقت کنید که در ابتدای دانلود، روی گزینهی Later یا همون بعدا دانلود شود، کلیک نکنید و حداقل یک مگ از فایل رو با حداکثر پهنای باندتون دانلود کنید. (منظورم از قسمت آخر این بود که از Limiter استفاده نکنید.)
اگه از اکانت خودتون دانلود میکنید، حتما باید Log in بشید و Log In بمونید.
از reloder استفده کنید....
و در آخر، یه توصیه ی دوستانه:
اگه بخواهید که بعد از اینکه از خواب بیدار شدید، اعصابتون خورد نشه، نصف شبی یه سر بزنید به لیست دانلود ها تا اگه مشکلی بوده باشه، برطرف کنید (البته اگه از Reloder استفاه کنید، خیالتون راحت باشه)

satttanism جان؛ امیدوارم که تونسته باشم کمکی کنم.

موفق و پیروز باشید :11:

akhoond
22-12-2008, 09:28
مرسی توحید جان :11: این هم چرت و پرتی هم که من گفتم ، بیهوده بود :13: :41:
فایلی که دیشب اد کردم تو آی دی ام ، اما زدم دانلود لیتر ، الآن ساین این شدم و ریسام کردم ، دیدم که یه پی اج پی فقط گرفته ، مواردی که من رعایت نکردم این بود که یه کم از فایل رو دان نکرده بودم .... :13:
این نشون می ده که موارد شما باید کامل و دقیق رعایت بشه :5:
حالا باز تست می کنم :8:
مرسی توحید جان :11: :10: :46:

یا حق

elemon
24-12-2008, 13:01
من یک اکانت رپید باز دارم ایا لینک مستقیم از رپیدباز هم میشه بذارم

akhoond
24-12-2008, 13:22
من یک اکانت رپید باز دارم ایا لینک مستقیم از رپیدباز هم میشه بذارم

تو صفحه اول تاپیک ، یه عکس توحید جان گذاشته ، اگه لینک ها ، چند تا علامت داشته باشن ، نمی شه ، وگرنه هم لینک مستقیمی می شه ...
علامت ها رو همه شو حفظ نیستم ، یه سر بزن صفحه اول :10:

elemon
24-12-2008, 16:38
وقتی که انتقال دادم چطوری با دانلود منیجر دانلودش کنم؟
هر کاری می کنم نمیشه

juggernaut
24-12-2008, 23:02
وقتی که انتقال دادم چطوری با دانلود منیجر دانلودش کنم؟
هر کاری می کنم نمیشه
.
دانلود مننجرت که IDM یا GetRight نیست!!!!؟؟ هست؟
.

elemon
25-12-2008, 07:03
سلام من رپید باز را انتقال دادم
اما این روش reload خودکار برای firefox یا IE چطوری؟
ممنون

MESHKIPOSH
26-12-2008, 11:58
آقا این سایته که من توش یه فایل از کامپیوترم آپلود کردم ، ولی لینگ دانلود مستقیم نمیده !!!!!!!
اینطوری که مثل همه ی سایت های دیگه هست .....

elemon
29-12-2008, 15:46
سلام
من وقتی از سایت ادرایو خارج میشم و بعد از چند دقیقه که میخوام دوباره توی
سایت لاگین بشم چون ای پی من تغییر میکنه دیگه دانلود رو ادامه نمیده چیکار کنم؟

shamabady
29-12-2008, 15:54
سلام
من وقتی از سایت ادرایو خارج میشم و بعد از چند دقیقه که میخوام دوباره توی
سایت لاگین بشم چون ای پی من تغییر میکنه دیگه دانلود رو ادامه نمیده چیکار کنم؟

اولا شما فایلهاتو شیر کن بعد دانلود کن که نیاز به لوگین نداشته باشه
برای شیر کردن روی فایل کلیک راست کن بعد share بعد هم ok بزن بعد دوباره روی فایل کلیک راست کن یک لینک هست که اونو کپی کن وتو آدرس بار پیست کن تا دانلود شروع بشه

برای اون مشکل وارد شدن اگه توجه کنی در این موقع وقتی میخوای وارد شی یک پیغام خطا میده که میگه که به هر اکانتی در هر زمان فقط یک نفر میتونه وارد بشه (بالای اون لینک های تبلیغاتیه) جلوشم یک لینک هست که نوشته که اینجا کلیک کن تا از اون یکی کامپیوتر خارج بشی و دوباره وارد بشی که روی اون لینک کلیک میکنی یک صفحه جدید باز میشه اسم و رمز و میزنی و بعد بدون مشکل وارد میشی

ApoCalYpt0
29-12-2008, 16:11
برای اینتقال رپید به adrive حتمن باید اکانت رپید داشت؟؟
خب اگه اکانت رپید داشته باشیم خب چه کاریه که به adrive منتقل کنیم
بدون اکانت رپ
دی نمیشه انتقال داد به adrive??

ir-dgm
29-12-2008, 16:27
اره

برای استفاده دیگران و موارد دیگر

بدون اکانت رپدی نمیشه انتقال داد به adrive??
خیر نمیشه

shamabady
29-12-2008, 17:22
بدون اکانت رپ
دی نمیشه انتقال داد به adrive??

اگه اکانت نداشته باشی مستقیم نمیشه انتقال داد و باید با استفاده از یکی از سایت های رایگانی که لینک راپیدشیر را مستقیم میکنند فایل را مستقیم کرد و لینک مستقیم را در adrive آپ کرد
و اگر اکانت داشته باشی میدونی که شما در روز میتونی 2.6 گیگ از راپید فایل بگیری حالا اگر اینترنت 128 یا کمتر داشته باشی در روز نمیتونی این همه دانلود کنی به جاش میتونی فایل ها تو به این سایت منتقل کنی بعد خرد خرد دانلود کنید

elemon
29-12-2008, 20:06
اولا شما فایلهاتو شیر کن بعد دانلود کن که نیاز به لوگین نداشته باشه
برای شیر کردن روی فایل کلیک راست کن بعد share بعد هم ok بزن بعد دوباره روی فایل کلیک راست کن یک لینک هست که اونو کپی کن وتو آدرس بار پیست کن تا دانلود شروع بشه

برای اون مشکل وارد شدن اگه توجه کنی در این موقع وقتی میخوای وارد شی یک پیغام خطا میده که میگه که به هر اکانتی در هر زمان فقط یک نفر میتونه وارد بشه (بالای اون لینک های تبلیغاتیه) جلوشم یک لینک هست که نوشته که اینجا کلیک کن تا از اون یکی کامپیوتر خارج بشی و دوباره وارد بشی که روی اون لینک کلیک میکنی یک صفحه جدید باز میشه اسم و رمز و میزنی و بعد بدون مشکل وارد میشی
سلام ممنون که که توجه کردین

اما من همه راهها رو امتحان کردم و یک بار دیگه هم امتحان کردم منظورم
اینکه اول فایل رو share کردم بعد دانلود کردم اما بعد از چند دقیقه که ادامه رو میزنم
این پیغام میاد
و وقتی NO رو میزنم دانلو متوقف میشه!!!!!

shamabady
29-12-2008, 21:57
نمیدونم قاعدتا باید ادامه بده
من خودم no که میزنم ادامه میده
یک کاری بکن تنظیمات idm رو بیار بعد یک گزینه داره با عنوان نادیده گرفتم تغییر زمان در سرور یا یک همچین چیزی الان idm ندارم آدرس دقیق بدم ولی فکر کنم تنظیمات رو که بزنی تو همون صفحه اولش وسط ها هست که تیک اون رو بزن بعد تست کن دیگه نباید پیام بده

بعد اگه برات ممکن با orbit هم تست کن من خودم با این نرم افزار کار میکنم این دنگ و فنگ ها رو هم نداره

ir-dgm
30-12-2008, 07:56
در چند صفحه اول هست بهتون کمک کمیکنه....

elemon
30-12-2008, 12:09
سیستم Browser توی opera از کجا باید فعال کنم؟

Sha7ab
31-12-2008, 18:04
دوستان من وقتی روی download کلیک میکنم دانلود بوسیله مرور گر شروع میشه در حالی که من میخوام با IDM دانلود کنم. مشکل از کجاس؟

jahanifara
03-01-2009, 12:14
سلام
در موقع transfer re mote file اين error رو ميده Error initializing download. مشكل از كجاست؟
لينك هم مستقيم هست مطمئن هستم

kisiya
03-01-2009, 13:17
دوستان سلام چطوری میشه فایل با لینک مگا اپلود به ادرایو منتقل کرد وبا سرعت 256 ایران چقدر طول میکشه میشه راهشو دقیقا بگید منتظر الان فوری فوری

ir-dgm
03-01-2009, 16:01
سلام
در موقع transfer re mote file اين error رو ميده error initializing download. مشكل از كجاست؟
لينك هم مستقيم هست مطمئن هستم

میشه لینک را اینجا قرار بدی ما ببینیم؟؟؟

دوستان سلام چطوری میشه فایل با لینک مگا اپلود به ادرایو منتقل کرد وبا سرعت 256 ایران چقدر طول میکشه میشه راهشو دقیقا بگید منتظر الان فوری فوری

اول باید لینک را مستقیم کنی بعد به ادرایو منتقل کنی............

kisiya
03-01-2009, 16:28
چه جوری مگا اپلود مستقیمنش کنم

ir-dgm
03-01-2009, 16:40
چه جوری مگا اپلود مستقیمنش کنم

یا

kisiya
03-01-2009, 22:00
سوال فوری فوری من ثبت نام کردم ادرایو ولی رایگانش تا 14 روزه بعدش چه کار باید کرد وقتی تموم شد رایگانش راهی داره از چه راهی میشه همیشگی کردش منتظر جوابم الان با سپاس دوستان دارم

kisiya
03-01-2009, 22:01
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا

سوال فوری فوری من ثبت نام کردم ادرایو ولی رایگانش تا 14 روزه بعدش چه کار باید کرد وقتی تموم شد رایگانش راهی داره از چه راهی میشه همیشگی کردش منتظر جوابم الان با سپاس دوستان دارم

juggernaut
04-01-2009, 02:14
.
اون 14 روز مربوط به اکانتهای Premium هست و بعد از اون غیر فعال میشن.
.
ولی اکانت Free برای همیشه 50GB به شما میده...
.

kisiya
04-01-2009, 09:35
با سلام اگر 50 گیگ فری تموم شد دوباره از اول میده یا دیگه هیچ وقت نمیده

ir-dgm
04-01-2009, 22:58
با سلام اگر 50 گیگ فری تموم شد دوباره از اول میده یا دیگه هیچ وقت نمیده

سلام
اول اینکه به نظر من خیلی طول میکشه تا 50 گیگ تموم بشه...
ام اگر تموم شد میتونی دوباره ثبت نام کنی که نذاشت(امتحان نکردم) از برنامه های تغییر ip استفاده کن....

juggernaut
05-01-2009, 10:21
.
من خودم هیچ وقت دو تا اکانت Adrive نساختم چون همیشه Adrive خودم رو روی 70%-80% نگه میدارم یعنی حدود 40GB و نمیذارم بیشتر بشه.
.
به نظر من همچین سایتهایی با IP کار نمیکنن چون کار با IP فقط وقت تلف کردنه...
.
در ضمن اگر میخواین IP خودتون رو عوض کنین و کاری رو توی اینترنت انجام بدین! کافیه یه کارت اینترنت DialUp بخرین :20: تغییر IP به صورت نامحدود و همیشگی فقط با Disconnect :31:
.
موفق...:10:

mohsen.rajabi
05-01-2009, 22:57
ببخشید میشه لینکهای راپید باز رو تو Adrive بریزم؟

ir-dgm
05-01-2009, 23:11
ببخشید میشه لینکهای راپید باز رو تو adrive بریزم؟
خیر.
چون رپیدباز از حروفی مثل(؟._..و...) استفاده میکند که این حروف را ادرایو قبول نمیکند....
برای اینکار باید فایل رپبدباز را توسط رپیدلیچ به هاستی انتقال بدی بعد اون لینک را به ادرایو ببری

elemon
06-01-2009, 07:01
ببخشید میشه لینکهای راپید باز رو تو adrive بریزم؟

اره میشه
اکانت رپیدباز داری؟

K A R I M I
06-01-2009, 08:35
من لینک راپید رو توسط این سایت مستقیم کردم :

ولی چرا ADRIVE این فایل رو آپلود نمی کنه ؟ به جای این فایل 100 مگی یه فایل 5 کیلو بایتی آپلود میکنه !!
مشکل از کجاست ؟

tohidkh
06-01-2009, 08:47
سلام به همه ی دوستان؛ (البته بعد از یه مدت طولانی.... :27:)

من لینک راپید رو توسط این سایت مستقیم کردم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی چرا ADRIVE این فایل رو آپلود نمی کنه ؟ به جای این فایل 100 مگی یه فایل 5 کیلو بایتی آپلود میکنه !!
مشکل از کجاست ؟
دوست من، در حالت کلی و در اکثر موارد، Adrive لینکهایی رو به دامنه ی خودش انتقال میده که اگه لینک رو در دانلود منیجر قرار بدین، بلافاصله شروع به دانلود کنه....
لینکی که شما دادید، یک صفحه ی وب هست؛ حداقل برای من که اینطوریه.....
باید لینک نهایی رو به Adrive بدین...

ناخدا
13-01-2009, 20:07
دوستان اين پست رو بخونند براي مشكل adrive هستش .

W580
14-01-2009, 16:09
آقا برای دانلود شدن روی سرور ADRIVe طول میکشه اون جایی رو میگم که لینک رو وارد می کنیم میشگه صبر کنید تا لینک روی سرور قرار بگیره
تقریبا اندازه دانلود اون فایل طول میکشه
راهی هست؟برای اینکه درست بشه؟
یا باید صبر کنیم؟

casper66m
16-02-2009, 11:51
فایل هایی که تو adrive ریختم خیلی زیاد شده می خواستم ببینم میشه تو adrive فولدر ساخت فایل ها رو مرتب کرد

choory
16-02-2009, 12:37
فایل هایی که تو adrive ریختم خیلی زیاد شده می خواستم ببینم میشه تو adrive فولدر ساخت فایل ها رو مرتب کرد

بله شما به راحتی میتونید فایل ها را دسته بندی کنید.
برای این کار در پایین صفحه گزینه هایی مانند
Create Directory
Move to
Copy to
share
delete وجود داره.با گزینه اول یک شاخه جدید میسازی و ...

armin321
26-02-2009, 21:28
سلام
سوالی داشتم که چطوری میشه تو adrive جستجو کرد؟
مثلا ما فایل شیر میکنیم و خیلی ها میتونند از فایل ما دانلود کنند
حالا چطور من میتونم سرچ کنم روی فایلهای بقیه افراد؟؟

آقا کسی نیست؟؟

blackhero
03-03-2009, 11:58
همه صفحات رو از اول تا آخر تاپیک خوندم. مشکل من هم مثل خیلی از دوستان اینه که اگر فایلی از آدرایو کامل دانلود نشه ، فرداش دیگه رزیوم نداره!

همه ترفندهایی هم که توی این تاپیک گفته شده بو.د رو انجام دادم، ولی تاثیری نداشت. دیشب یه تستی انجام دادم و همونطور که بعضی از دوستان گفتن فهمیدم که این عدم رزیوم شدن به خاطر تغییر آی پی هست و تنها راهش دی سی نشدن! که این کار هم مشکلات خودش رو داره.

akhoond
03-03-2009, 12:19
همه صفحات رو از اول تا آخر تاپیک خوندم. مشکل من هم مثل خیلی از دوستان اینه که اگر فایلی از آدرایو کامل دانلود نشه ، فرداش دیگه رزیوم نداره!

همه ترفندهایی هم که توی این تاپیک گفته شده بو.د رو انجام دادم، ولی تاثیری نداشت. دیشب یه تستی انجام دادم و همونطور که بعضی از دوستان گفتن فهمیدم که این عدم رزیوم شدن به خاطر تغییر آی پی هست و تنها راهش دی سی نشدن! که این کار هم مشکلات خودش رو داره.
راه دیگه ای نداره برای عوض نشدن آی پی ؟
مگه این که آی پی ولید بگیریم ... :13:
با برنامه ای چیزی ، نمی شه یه آی پی ثابت گذاشت ؟

armin321
03-03-2009, 19:26
سلام

آقا کسی نیست؟؟

کسی نیست جواب بده از دوستان؟

casper66m
04-03-2009, 00:52

به نظر من به خاطر تغییر ای پی نیست کلا اگر صفحه رو رفرش نکنی رزیوم نمیشه کرد
برای من چند بار بدون اینکه ای پی عوض بشه رزیوم نکرد

blackhero
04-03-2009, 10:10

تایید میشه.متاسفانه سرعت آدرایو هم خیلی کم شده، من قبلا هر شب حدود یه گیگ و خورده ای ار لینکهای adrive دانلود داشتم، اما الان هر شب از ساعت 1 تا 7 صبح به زور 700-600 مگ میشه.:13:

tohidkh
04-03-2009, 17:41
سلام به همگی.

دوست خوبم، استفاده از Reloader دقیقا نشان دهنده ی این بود که شما در تمام مدت باید آنلاین باشید و IP تون تغییر پیدا نکنه.

راه دیگه ای نداره برای عوض نشدن آی پی ؟
مگه این که آی پی ولید بگیریم ... :13:
با برنامه ای چیزی ، نمی شه یه آی پی ثابت گذاشت ؟

دیس نشدن بهترین راه تغییر نکردن آی پی هست.

تایید میشه.متاسفانه سرعت آدرایو هم خیلی کم شده، من قبلا هر شب حدود یه گیگ و خورده ای ار لینکهای adrive دانلود داشتم، اما الان هر شب از ساعت 1 تا 7 صبح به زور 700-600 مگ میشه.:13:بله.
متاسفانه به دلیل استفاده ی خیلی خیلی زیاد یوزر ها، (مخصوصا ایرانی) از ساعت 1 شب تا 8 صبح، سرعتش افت شدیدی داره.

tohidkh
04-03-2009, 17:43
سلام

آقا کسی نیست؟؟

کسی نیست جواب بده از دوستان؟
سلام.
دوست خوبم، قبلا یه گزینه ی Search در بین گزینه هایی که قبل از Log IN شدن در صفحه میاره، موجود بود.
ولی من الان هرچی گشتم ندیدم.
یعنی تقریبا تمام صفحات سایت رو زیر و رو کردم ولی چیزی پیدا نکردم. :41:
اگه بازم چیزی ببینم حتما لینکش رو میدم.

Ehsan PCbase
04-03-2009, 17:52
ایا امکانش هست که بعد از انتقال فایل از هاست دیگه به این هاست اطلاعات اون فایل رو ویرایش کنیم ؟
مثلاً ایا میشه یه اهنگی رو از هاست دیگه ای به این هاست منتقل کنیم و بعد اطلاعات مربوط به Summary اون رو ویرایش کنیم ؟
هاستی هست که این امکان رو بده ؟

tohidkh
04-03-2009, 19:55
ایا امکانش هست که بعد از انتقال فایل از هاست دیگه به این هاست اطلاعات اون فایل رو ویرایش کنیم ؟
مثلاً ایا میشه یه اهنگی رو از هاست دیگه ای به این هاست منتقل کنیم و بعد اطلاعات مربوط به Summary اون رو ویرایش کنیم ؟

سلام.
من از هاست های زیادی استفاده کردم. (مجانی)
ولی تا به حال چنین چیزی ندیدم.
ولی کمتر از اون وجود داره. که در حد تغییر نام فایل و غیره هست.
مثلا 4shared نسبت به بقیه، امکانات بهتری برای تغییرات روی فایل میده.
همیچین Adrive هم مثل 4Shared هست.

armin321
05-03-2009, 14:48
سلام.
دوست خوبم، قبلا یه گزینه ی search در بین گزینه هایی که قبل از log in شدن در صفحه میاره، موجود بود.
ولی من الان هرچی گشتم ندیدم.
یعنی تقریبا تمام صفحات سایت رو زیر و رو کردم ولی چیزی پیدا نکردم. :41:
اگه بازم چیزی ببینم حتما لینکش رو میدم.

سلام
ممنونم از پاسختان

tttmttt
07-03-2009, 17:08
سلام
سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم مثل سایت adrive هست البته بدون مشکلات این سایت.
5 گیگ فضا میده (قبلا 30 گیگ می داد که من دارم)

fouad-pes
21-03-2009, 15:02
سلام
آيا راهي وجود داره كه فايلهاي adrive رو توي هاست سايتم آپلود كنم؟
از يه لينك مستقيم به هاست چي؟

R@R#M@N
21-03-2009, 17:22
مثلاً ایا میشه یه اهنگی رو از هاست دیگه ای به این هاست منتقل کنیم و بعد اطلاعات مربوط به summary اون رو ویرایش کنیم ؟
پارسا اسپیس میده که پولیه !! (البته انتقال فایلهای 10 مگ رو مجانی انجام میده)
1 گیگ هم فضا میده

ramiy
22-03-2009, 14:36
سلام
با این سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/B].info می خوام لینک های رپید رو مستقیم کنم
که بشه باهاشون ترمیم آنلاین (دانلود آفلاین) انجام داد
ولی این سایت باز نمیشه
میشه یه راهنمایی کنین
اگه سایت دیگه ای تو این زمینه هست لطفا به من بگید
مرسی

blackhero
25-03-2009, 16:49
من وقتی میخوام وارد فایل منیجر آدرایو بشم خیلی طول میشکه، یعنی وارد میشه ولی توی صفحه هیچ فایلی نیست، باید یه 10 دقیقه های صبر کنم تا لیست فایلها بیاد. از همون اول هم همینطور بود، بقیه دوستان هم همین مشکل رو دارن؟!

bahdar
27-03-2009, 21:17
بدبخت شدم...
140 مگ از 190 مگ دان کردم یهو ارور داد!idm میگه می خواهید دانلود از ابتدا آغاز شود؟:18:
چی مزخرف!
راهی نیست؟
یعنی 140 مگ دانلود از 190 مگ رو بیخیال بشم؟:18::19::19::19::19::19::19::19:
ارور:

در ضمن تو صفحه اصلی ایمیل و پس رو وارد میکنیم میره این پیغام میاد:
بعد که اون قسمت آبی رنگ (کلیک هیر : دی) کلیک کنم میره تو یه صفحه جدید و از اون جا میره تو پنلمون...

sia0368
28-03-2009, 10:14
با سلام
من تقریبا 8000 آدرس فایل دارم که تو یه فایل txt ذخیره شده میخواستم بدونم این سایت adrive میتونه مثلا این فایل txt رو آپلود کنم و سایت آدرسها رو دانلود و در یک فایل مثلا زیپ برای دانلود به من تحویل بده
اگه سایت یا راهی برای این کار سراغ دارید حتما خبر بدید

blackhero
28-03-2009, 16:37
بدبخت شدم...
140 مگ از 190 مگ دان کردم یهو ارور داد!idm میگه می خواهید دانلود از ابتدا آغاز شود؟:18:
چی مزخرف!
راهی نیست؟
یعنی 140 مگ دانلود از 190 مگ رو بیخیال بشم؟:18::19::19::19::19::19::19::19:
ارور:
بعد که اون قسمت آبی رنگ (کلیک هیر : دی) کلیک کنم میره تو یه صفحه جدید و از اون جا میره تو پنلمون...

شما وسط کار دس سی کردی؟! اگر دی سی نکردی و آی پی تون عوض نشده no رو که بزنی از ادامه ش شروع میکنه به دانلود. اون صفحه جدید رو هم که میگید برای اینه که شما هر موقع کارت با adrive تموم شد باید sign out کنی وگرنه سری بعد که میخوای واردش بشی این ارور رو میده.

با سلام
من تقریبا 8000 آدرس فایل دارم که تو یه فایل txt ذخیره شده میخواستم بدونم این سایت adrive میتونه مثلا این فایل txt رو آپلود کنم و سایت آدرسها رو دانلود و در یک فایل مثلا زیپ برای دانلود به من تحویل بده
اگه سایت یا راهی برای این کار سراغ دارید حتما خبر بدید

شما باید اول فایل های تکست رو به یک فایل زیپ تبدیل کنی و بعدش در آدرایو آپلود کنی.(البته اولش باید اکانت بسازی)

Marmoulak
28-03-2009, 17:48
سلام
سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم مثل سایت adrive هست البته بدون مشکلات این سایت.

دوست عزیز من عضو این سایت شدم و به نظر عالی میاد و لی نمی دونم قابلیت remote file این سایت کجاست ؟
لطفا اگه میشه منو راههنمایی کن !

با تشکر

bahdar
28-03-2009, 21:30
شما وسط کار دس سی کردی؟! اگر دی سی نکردی و آی پی تون عوض نشده no رو که بزنی از ادامه ش شروع میکنه به دانلود. اون صفحه جدید رو هم که میگید برای اینه که شما هر موقع کارت با adrive تموم شد باید sign out کنی وگرنه سری بعد که میخوای واردش بشی این ارور رو میده.
نه یکسره دانلود کرد سر 148 این ارور رو داد...منم no زدم ولی برنامه بسته شد و ادامه نداد!

blackhero
28-03-2009, 23:05
نه یکسره دانلود کرد سر 148 این ارور رو داد...منم no زدم ولی برنامه بسته شد و ادامه نداد!

موقع دانلود از آدرایو sign out کردی؟! اگر نه که به احتمال زیاد یه دفعه آی پیت تغییر کرده. برای من هم پیش اومده این موضوع.

sia0368
29-03-2009, 09:39
شما باید اول فایل های تکست رو به یک فایل زیپ تبدیل کنی و بعدش در آدرایو آپلود کنی.(البته اولش باید اکانت بسازی)
میبخشید یه سو تفاهمی پیش اومده منظورم این بود که آدرس 8000 فایل تو یه فایل txt هست و وقتی این فایل رو آپلود کردم آدرسهای داخل فایل رو به ترتیب خودش دانلود کنه و در یک فایل زیپ به من تحویل بده مثل لیست دانلود که آدرس فایلها تو یه فایل txt ذخیره شده و وقتی به دانلود منیجر میدیمش اون آدرسها وارد دانلود منیجر میشن و شروع به دانلود میکنه
البته adrive رو زیر و رو کردم انگار همچین قابلیتی نداره ولی به هر حال اگه راه دیگه ای به ذهنتون میرسه به من بگید
ممنون

blackhero
29-03-2009, 11:14
میبخشید یه سو تفاهمی پیش اومده منظورم این بود که آدرس 8000 فایل تو یه فایل txt هست و وقتی این فایل رو آپلود کردم آدرسهای داخل فایل رو به ترتیب خودش دانلود کنه و در یک فایل زیپ به من تحویل بده مثل لیست دانلود که آدرس فایلها تو یه فایل txt ذخیره شده و وقتی به دانلود منیجر میدیمش اون آدرسها وارد دانلود منیجر میشن و شروع به دانلود میکنه
البته adrive رو زیر و رو کردم انگار همچین قابلیتی نداره ولی به هر حال اگه راه دیگه ای به ذهنتون میرسه به من بگید
ممنون

اهان، حالا متوجه شدم چیکار میخوای بکنی. بعید میدونم همش رو با هم آپلود کنه، اونم به ترتیب، ولی یکی یکی اگه آپلود کنی میشه که اونم خیلی طول میکشه،چون 8000تاست. لینکهات چی هست؟ باید مستقیم باشه.

bahdar
29-03-2009, 11:19
موقع دانلود از آدرایو sign out کردی؟! اگر نه که به احتمال زیاد یه دفعه آی پیت تغییر کرده. برای من هم پیش اومده این موضوع.
نه!
ولی صفحه رو رفرش نکرده...شاید خودش خارج شده!
==========
دیگه دوستان زحمت نکشید...ویندوز عوض کردم و idm هم پاک شد : دی

tttmttt
29-03-2009, 11:38
Marmoulak نقل قول:
نوشته شده توسط tttmttt [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
سایت کد:
هم مثل سایت adrive هست البته بدون مشکلات این سایت.

دوست عزیز من عضو این سایت شدم و به نظر عالی میاد و لی نمی دونم قابلیت remote file این سایت کجاست ؟
لطفا اگه میشه منو راههنمایی کن !

با تشکر

سلام
باید در قسمت common tasks راست کلیک کنید و روی گزینه Fetch file from the web کلیک کنید.

sia0368
30-03-2009, 08:43
اهان، حالا متوجه شدم چیکار میخوای بکنی. بعید میدونم همش رو با هم آپلود کنه، اونم به ترتیب، ولی یکی یکی اگه آپلود کنی میشه که اونم خیلی طول میکشه،چون 8000تاست. لینکهات چی هست؟ باید مستقیم باشه.
بله لینکاش مستقیمه ولی یه مشکل هست این 8000 تا فایل حجمش تقریبا 800 مگ میشه که اگه بخوام خودم دانلودشون کنم و فشرده کنم و برای آپلود بزارم خیلی وقت میبره

hamzeaziz
19-04-2009, 18:19
سلام دوستان من دیشب یه اکانت راپید برنده شدم حالا از کجایه سایت راپید من میتونم لینک مستقیم کنم و بعد به ADrvie منتقل بدم
مرسی

tohidkh
19-04-2009, 19:34
سلام دوستان من دیشب یه اکانت راپید برنده شدم حالا از کجایه سایت راپید من میتونم لینک مستقیم کنم و بعد به ADrvie منتقل بدم
مرسی
سلام.

DaRiOuShJh
19-04-2009, 20:21
سایته خوبیه واقعا
تا به حال ازش دانلود نداشتم
ولی backup های سایتم رو هر هفته یه بار میکشم روش برای روزه مبادا

سرعتش هم خوبه

Ship Storm
21-04-2009, 10:23
دوستان ما 700 مگ دانلود کردیم حالا این وسط آدرایو میگه از اول دانلود کن هرکاری هم میکنیم جواب نمیده از اکانت خودم هم دانلود کردم تو آدرایو
خلاصه 1 گیگ از دانلود ما دیشب پرید از اول دانلود شد و امروز هم دوباره همین بساطه چکار کنیم
از idm هم استفاده میکنم

hamzeaziz
21-04-2009, 16:35
سلام دوستان میتونید یه چند تا سایت برایه مستقیم کردن فایل معرفی کنید
مرسی :11:

Ship Storm
21-04-2009, 16:39
آدرایو خاصیتی نداره که بشه یهو بهش 10 تا لینک رو داد و و بعد یوزر و پسورد اکانت پریمیوم رو هم بدیم و بعد خودش بره از تو سایت Rapidshare دونه دونه بریزه تو خودش؟
اینطوری خیلی علافی داره مثلا شاید 30 تا لینک رو بخوای بریزی باید یه 1 ساعتی راحت بشینی پاش

R@R#M@N
21-04-2009, 17:42
شیپ شیپ جون منم مشکلم همینه
الان 2 ساعت نشستم تا مستقیم کنم ! خیلی الافی داره

Ship Storm
21-04-2009, 18:34
شیپ شیپ جون منم مشکلم همینه
الان 2 ساعت نشستم تا مستقیم کنم ! خیلی الافی داره

پس مشکل شما هم همینه
آره خیلی وقت گیره
30 تا لینک رو بخوای بریزی 1 ساعت الافی اساسی :41:

choory
21-04-2009, 20:25
پس مشکل شما هم همینه
آره خیلی وقت گیره
30 تا لینک رو بخوای بریزی 1 ساعت الافی اساسی :41:

بله دیگه وقت گیر هست.
من خودم معمولا وقتی دارم وبگردی میکنم فایل ها را هم میریزم توی adrive

Ship Storm
21-04-2009, 21:31
بله دیگه وقت گیر هست.
من خودم معمولا وقتی دارم وبگردی میکنم فایل ها را هم میریزم توی adrive

ما هم فعلا یه یک ساعت و نیم علاف آپلود تو آدرایو بودیم بلاخره تموم شد :31:

tttmttt
22-04-2009, 14:54
سلامپ
از سایت humyo.com استفاده کنید می تونید هر چند تا لینک که بخواهید بهش بدید برای آپلود همزمان (می توانید چند صفحه آپلود را با هم باز کنید) در ضمن این سایت مشکل از بین رفتن قابلیت resume را ندارد.

shk021051
22-04-2009, 15:04
adrive دیگه دیونم کرد میره تا اواسط دانلود بعدش هم سرعت صفر میشه
شما نمی دونیید واسه چی؟

Ship Storm
22-04-2009, 17:53
سلامپ
از سایت humyo.com استفاده کنید می تونید هر چند تا لینک که بخواهید بهش بدید برای آپلود همزمان (می توانید چند صفحه آپلود را با هم باز کنید) در ضمن این سایت مشکل از بین رفتن قابلیت resume را ندارد.

سایت humyo فقط یک لینک رو همزمان میزاره دانلود کنی حالا اینکه میگی چند تا صفحه رو با هم باز کنید دیگه نمیدونم تست نکردم باید تست کنم

adrive دیگه دیونم کرد میره تا اواسط دانلود بعدش هم سرعت صفر میشه
شما نمی دونیید واسه چی؟

شما اکانت داری و یا اینکه از لینک های Share شده استفاده میکنی؟
مطمئنی مشکل از سرعت شبکه اینترنتتون نیست؟

boy_kochak
23-04-2009, 23:04
دوستان کی میدونه که لینک مستقیم سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو چطور باید پیدا کنم هرکاری کردم نشد .....
از دانلود منیجر لینک فایل رو کپی کرد تو adrive.com بازم نشد انتقال بدم ارور میداد مگه که فایل در حال دانلود اما من فایل دانلود نمیکنم که فقط اونهارو تو صف دانلو منیجر زدم تا لینک دانلود رو بگیرم همین.....

kiuhnmgtrdcv
09-05-2009, 09:18
چرا بعضی موقع ها سایت rslinkgens.info فایل درست لینک مستقیم نمیده و مثلا برای یک فایل 100 مگی تبدیل به 9 کیلو بایت میکنه
دیروز درست کار میکرد ولی امروز نه ..

orkideh07
10-05-2009, 16:38
یه مشکل :
من یه سری فایل رو در humyo آپلود کردم تا دیروز خیلی راحت فایلها رو دانلود میکردم ولی امروز هر چی سعی میکنم دانلود کنم همش ارور میده و نمیذاره دانلود کنم..کسی تا حالا با چنین مشکلی دست و پنجه نرم نکرده ؟ مشکل موقت هست یا دلیل دائمی داره ؟ چیکار کنم ؟ ...خلاصه کلام somebody help me plz :19:

پ.ن : موضع تاپیک ربطی به سوال من نداره ولی دیدم صفحات قبلی در مورد humyo بحث شده واسه همین پرسیدم

Viren
14-05-2009, 02:19
سلام دوستان

چرا ADrive دیگه لینک مستقیم نمیده؟
امروز هر چی زدم اصلا لینک مستقیم که بشه با دانلودمنجیر دانلود کرد نداد

Viren
14-05-2009, 03:34
سلام
باید در قسمت common tasks راست کلیک کنید و روی گزینه Fetch file from the web کلیک کنید.

کجاست اینی که میگی؟؟
من چیزی ندیدم

tttmttt
15-05-2009, 12:13
کجاست اینی که میگی؟؟
من چیزی ندیدم

شما تو سایت عضو شدی؟
وقتی که وارد اکانتت میشی اولین صفحه ای که میاد همین صفحه هست که باید توش راست کلیک کنی یا میتونی وارد اکانتت بشی و این آدرس رو تو مرورگرت وارد کنی با بری به صفحه Fetch file from the web.

یک سوال دیگه شما جاوا اسکریپتت فعاله؟

tttmttt
15-05-2009, 12:14
کجاست اینی که میگی؟؟
من چیزی ندیدم

شما تو سایت عضو شدی؟
وقتی که وارد اکانتت میشی اولین صفحه ای که میاد همین صفحه هست که باید توش راست کلیک کنی یا میتونی وارد اکانتت بشی و این آدرس رو تو مرورگرت وارد کنی تا بری به صفحه Fetch file from the web

یک سوال دیگه شما جاوا اسکریپتت فعاله؟

Viren
16-05-2009, 04:19
راست کلیک که نمیشه کرد

ولی این لینک که دادید درسته

ممنون

Hossein 12
16-05-2009, 06:27
راست کلیک که نمیشه کرد

ولی این لینک که دادید درسته

ممنون

اگه با اينترنت اکسپلورر بريد بايد بتونيد راست کليک کنيد،
ولي مثلاً من هم اگه با اپرا برم راست کليک نمي‌کنه.

tttmttt
16-05-2009, 15:51
با فایرفاکس هم میشه راست کلیک کرد ولی فکر نکم ربطی به مرورگر داشته باشه.

Viren
16-05-2009, 18:39
آقا یه مشکل دیگه

چرا نمیشه با دانلود منیجر گرفت؟

با دانلودر اپرا فقط میشه دانلود کرد
همون لینکو که به دانلود منیجر میدم صفحه وب دانلود می کنه!

tttmttt
17-05-2009, 09:31
من با IDM طبق عکس های زیر دانلود می کنم.

رو click here راست کلیک می کنی و ...

Majid393
17-05-2009, 11:56
دوستان چرا بعضی وقتها هنگام منتقل کردن لینک به Adrive ، این ارور میاد ؟؟؟
:
Error initializing download

Viren
17-05-2009, 12:02
ممنون
مثل اینکه حتما باید با IE برم

h-s-game
30-05-2009, 10:10
من وقتی میخوام ثبت نام کنم.این مشکل میاد.

Password needs to be at least 8 characters long.
Password needs to have at least one Upper Case letter.
Password needs to have at least one Lower Case letter.
Password needs to have at least one Number.

پسوورد رو هم همانطور که شما گفتید میزنم ولی بازم نمیشه

behking
31-05-2009, 18:13
دوستان من لینکهای دو فیلم را به humyo انتقال دادم شش لینک به خوبی دانلود شدند ولی پس از آن این پیام داده می شود
No Download Slots Available

The requested user's files are already being downloaded by the maximum number of people permitted. You can try again later, or upgrade your account to download this file now.
If you upgrade, you will be able to download this file straight away and will have priority access to other files in the future.

با اینکه در سایت گفته که محدودیت دانلود ندارد ولی گویا بخاطر دانلود موازی این محدودیت اعمال شده حال اگر کسی می تواند روشی را معرفی کند که من بتوانم فایلها را دانلود کنم ممنون

sp-sky
31-05-2009, 19:56
من وقتی میخوام ثبت نام کنم.این مشکل میاد.

Password needs to be at least 8 characters long.
Password needs to have at least one Upper Case letter.
Password needs to have at least one Lower Case letter.
Password needs to have at least one Number.

پسوورد رو هم همانطور که شما گفتید میزنم ولی بازم نمیشه

خب اين بدبخت كه همه چي رو توضيح داده ديگه چه مشكلي داريد؟
پسورد بايد طولش حداقل 8 كاراكتر باشه
حداقل يكي از كاراكترها بزرگ باشه
حداقل يكي از كاراكترها كوچك باشه
حداقل يكي از كاراكترها عدد باشه

مثلا اين پسورد قابل قبوله 11ABCdef ربطي هم نداره كدوم اول باشه كدوم آخر فقط بايد باشه

h-s-game
01-06-2009, 21:52
ممنون ولی هنگام وارد شدن میگه:یوزر وجود ندارد؟

Subaru
02-06-2009, 19:21
آق این ADRIVE چهارده روزه هست یا نه همیشگیه ؟
تو خود سایت زده 14 DAYS TRIAL

h-s-game
06-06-2009, 10:29
جواب:13:نیست

ittools
07-06-2009, 16:47
آق این ADRIVE چهارده روزه هست یا نه همیشگیه ؟
تو خود سایت زده 14 DAYS TRIAL

این سایت همیشگیه فقط امکان Share کردن فایل ها 14 روز هست یعنی اگر شما فایلی رو تو آپلود کنید فقط 14 روز اجازه Share کردن به شما میده

ittools
07-06-2009, 16:54

Adrive زیاد سایت جالبی نیست هم تو ثبت نامش زیاد گیر میده هم تو Login کردن و هم تو آپلود . احتمالا شما توی این سایت اکانت زیاد دارید و آی پی شما رو بسته . بعضی وقتها هم از مرورگر میتونه باشه از یه مرورگر دیگه استفاده کنید .

wolfman_741
07-07-2009, 15:26
من موقعی که یوزر و پس رو وارد میکنم این پیغام میاد:
Maximum number of sessions for this account has been reached. You are already logged in on another computer. Click here to force closure of other sessions ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و نمیتونم وارد بشم
بعد از عضویت فقط یه بار تونستم وارد شم

Elendil1
08-07-2009, 10:49
من موقعی که یوزر و پس رو وارد میکنم این پیغام میاد:
Maximum number of sessions for this account has been reached. You are already logged in on another computer. Click here to force closure of other sessions ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و نمیتونم وارد بشم
بعد از عضویت فقط یه بار تونستم وارد شم

وقتی این رو زد ، بالای صفحه سمت چپ یه توضیحاتی نوشته که لینک دار هست،که یه بار دیگه لاگین بشی یا مثلآ لاگ اف بشی:31: خلاصه روش کلیک کن، یه بار دیگه ازت می پرسه،وارد کن درست میشه،(همه این مشکل رو دارن)
حواست باشه بار دیگه از اکنتت خاصی خارج بشی ، اول Log out کن!

fnouri
11-07-2009, 16:54
با سلام خدمت دوستان
من تعدادی فایل با لینک مستقیم دارم میخوام همه اونارو به adrive انتقال بدم آیا راهی هست که بشه همشو یکجا انتقال داد یا اینکه باید اینکارو یکی یکی انجام داد
باتشکر

fnouri
13-07-2009, 10:09
دوستان من فایلامو انتقال دادم ولی نمیتونم دانش کنم
مشکل از چی میتونه باشه

Elendil1
14-07-2009, 22:33
با سلام خدمت دوستان
من تعدادی فایل با لینک مستقیم دارم میخوام همه اونارو به adrive انتقال بدم آیا راهی هست که بشه همشو یکجا انتقال داد یا اینکه باید اینکارو یکی یکی انجام داد
باتشکر

خیر!!

دوستان من فایلامو انتقال دادم ولی نمیتونم دانش کنم
مشکل از چی میتونه باشه

خود یوزر که میتونه دان کنه، فقط روش راست کلیک کن و گزنیه ی دان رو بزن، اگر نتونستی یا نداشت ، روش راست
کلیک و و گزینه ی Share رو بزن ، بعدش بهت لینک دانلود رو میده که همه میتونن دان کنن.
اگر برای استفاده ی شخصی میخوای از این استفاده کن : humyo.com

fnouri
15-07-2009, 12:53
خیر!!

خود یوزر که میتونه دان کنه، فقط روش راست کلیک کن و گزنیه ی دان رو بزن، اگر نتونستی یا نداشت ، روش راست
کلیک و و گزینه ی Share رو بزن ، بعدش بهت لینک دانلود رو میده که همه میتونن دان کنن.
اگر برای استفاده ی شخصی میخوای از این استفاده کن : humyo.com

باتشکر از راهنمائیتون میخواستم بگم من شر کردم و اومدم تعریف کردم به idm تا با اکانت شبانه دانلود کنم ولی نمیدونم چه اتفاقی میفته صبح که نیگا میکنم هیچی دانلود نمیشه کچای کارم مشکل داره؟
لطفا راهنمائی ام کنین

اینم عکسش حالا مشکل چیه:13:
باتشکر

Elendil1
15-07-2009, 14:35
باتشکر از راهنمائیتون میخواستم بگم من شر کردم و اومدم تعریف کردم به idm تا با اکانت شبانه دانلود کنم ولی نمیدونم چه اتفاقی میفته صبح که نیگا میکنم هیچی دانلود نمیشه کچای کارم مشکل داره؟
لطفا راهنمائی ام کنین

اینم عکسش حالا مشکل چیه:13:
باتشکر

به احتما خیلی زیاد ، یه بار Dc شده و بعد که خواسته وصل بشه مشکل پیدا کرده، Adrive همینه دوست من ، شما اگر فایلهاتون رو در humyo.com ریموت کنی ، با سرعت بالا و بدون مشکل dl می کنید، برای مثال من وقتی 512 داشتم ، شب 800 dl کردم ، که ظرف 4:30 dl تموم شد، بدون افت سرعت!!!

fnouri
16-07-2009, 14:37
به احتما خیلی زیاد ، یه بار Dc شده و بعد که خواسته وصل بشه مشکل پیدا کرده، Adrive همینه دوست من ، شما اگر فایلهاتون رو در humyo.com ریموت کنی ، با سرعت بالا و بدون مشکل dl می کنید، برای مثال من وقتی 512 داشتم ، شب 800 dl کردم ، که ظرف 4:30 dl تموم شد، بدون افت سرعت!!!
ضمن تشکر فتم تو اون سایت عوض شدم ولی حالا نمیدونم چطوری فایلامو انتقال بدم تنها یه گزینه آپلود وجو داشت که اونم برای آپلود از کامپیوتر بود اگه میشه کمکم کنید تا بدونم چطوری میتونم فایلهای یه ساین انتقال بعدش دانلد کنم
باتشکر

Elendil1
17-07-2009, 19:52
ضمن تشکر فتم تو اون سایت عوض شدم ولی حالا نمیدونم چطوری فایلامو انتقال بدم تنها یه گزینه آپلود وجو داشت که اونم برای آپلود از کامپیوتر بود اگه میشه کمکم کنید تا بدونم چطوری میتونم فایلهای یه ساین انتقال بعدش دانلد کنم
باتشکر

شما تو صفحه ی اول یه راست کلیک کنید ، بعد روی گزینه ی fetch from web کلیک کنید و بعد هم لینک مستقیم رو بذارید داخل . به همین راحتی

fnouri
17-07-2009, 21:51
شما تو صفحه ی اول یه راست کلیک کنید ، بعد روی گزینه ی fetch from web کلیک کنید و بعد هم لینک مستقیم رو بذارید داخل . به همین راحتی

باتشکر
حالا یه مشکل چطور میتونم فایلامو از adrive به hymo انتقال بدم هرکاری کردم نشد

Elendil1
17-07-2009, 23:24
باتشکر
حالا یه مشکل چطور میتونم فایلامو از adrive به hymo انتقال بدم هرکاری کردم نشد

خیلی خودت رو خسته نکن نمیشه :31: ... ولی یه راه وجود داره، همه ی رپیدلیچ ها معمولآ Adrive رو ساپورت می کنن(بدون هیچ مشکلی) ، برای مثال hossa.org که الان هم تست کردم ok بود! شما لینک Adrive رو بده به یه لیچ و بعد از اونجا بده به humyo.com !! ولی زمان زیادی طول میکشه!

fnouri
18-07-2009, 07:35
خیلی خودت رو خسته نکن نمیشه :31: ... ولی یه راه وجود داره، همه ی رپیدلیچ ها معمولآ Adrive رو ساپورت می کنن(بدون هیچ مشکلی) ، برای مثال hossa.org که الان هم تست کردم ok بود! شما لینک Adrive رو بده به یه لیچ و بعد از اونجا بده به humyo.com !! ولی زمان زیادی طول میکشه!

ها اینی که گفتی یعنی چی؟
:31:

Elendil1
18-07-2009, 09:51
ها اینی که گفتی یعنی چی؟
:31:

یعنی اینکه برو تو hossa.org عضو شو، و لینک Adrive رو بهش بده ، بعد هم اون یه لینکه دیگه بهت میده ، و تو اون لینک رو به Humyo.com بده ! حله ؟

tttmttt
18-07-2009, 18:29
سلام
این humyo برای من مشکل ساز شده وقتی میخوام یک فایل را دانلود کنم پیام میده که داری یک فایل دانلود میکنه و باید آپگرید کنی تا بتونی یک فایل دیگه را دانلود کنی درحالی که من چیزی دانلود نمی کنم یعنی نمیتونم دانلود کنم. این مشکل وقتی پیش اومد که داشتم یک فایل را دانلود می کردم که وسطش سرعت صفر شد و من قطع کردم و وقتی دوباره ادامه را زدم دیگه دانلود نکرد.
چون من خودم این سایت را معرفی کرده بودم این مطلب را گفتم که حواستون جمع باشه و یک مقدار احتیاط کنید.
البته شاید محدودیت ماهیانه برای دانلود گذاشته باشه(امیدوارم).

Elendil1
19-07-2009, 23:34
سلام
این humyo برای من مشکل ساز شده وقتی میخوام یک فایل را دانلود کنم پیام میده که داری یک فایل دانلود میکنه و باید آپگرید کنی تا بتونی یک فایل دیگه را دانلود کنی درحالی که من چیزی دانلود نمی کنم یعنی نمیتونم دانلود کنم. این مشکل وقتی پیش اومد که داشتم یک فایل را دانلود می کردم که وسطش سرعت صفر شد و من قطع کردم و وقتی دوباره ادامه را زدم دیگه دانلود نکرد.
چون من خودم این سایت را معرفی کرده بودم این مطلب را گفتم که حواستون جمع باشه و یک مقدار احتیاط کنید.
البته شاید محدودیت ماهیانه برای دانلود گذاشته باشه(امیدوارم).

نمیدونم والا ، ولی من تا حالا تعداد زیادی فایل ازش دان کردم!! که حجیم ترینش 800 مگ بود!! تا حالا همچین مشکلی برام پیش نیومده، ولی همین امروز داشتم دان می کردم که یه لحظه سرعت 0 شد، یه بار Dc شدم و دوبار ادامه رو زدم، ولی وصل نمیشد ، یه 2 دقیقه ای صبر کردم ، ادامه رو رفت! و الان هم داره دان می کنه و مشکلی نداره!

tttmttt
21-07-2009, 09:41
امروز امتحان کردم مشکل دانلود حل شده.

fnouri
21-07-2009, 12:56
یعنی اینکه برو تو hossa.org عضو شو، و لینک Adrive رو بهش بده ، بعد هم اون یه لینکه دیگه بهت میده ، و تو اون لینک رو به Humyo.com بده ! حله ؟
ای بابا کجاش حله پدرمون در اومد
یه سوال فنی
آیا میشه خودمون یه هقدار فضا بخریم و بعدش همانند اون سایتهای ادرایو و هامیو فایلامونو اونجا انتقال بدیم تا بعدش دانلود کنیم یا چیزی شبیه به این قضیه؟

Elendil1
22-07-2009, 00:14
ای بابا کجاش حله پدرمون در اومد
یه سوال فنی
آیا میشه خودمون یه هقدار فضا بخریم و بعدش همانند اون سایتهای ادرایو و هامیو فایلامونو اونجا انتقال بدیم تا بعدش دانلود کنیم یا چیزی شبیه به این قضیه؟

آره ، عزیز شما میتونی ، یه هاست بخری و بعد رپیدلیچ رو روش نصب کنی، اونوقت از هر جا که خواستی بهش انتقال میدی!! در ضمن رپیدلیچ فقط رو هاست های پولی جواب میده!!خواستی بگو تا یه جای ارزون بهت معرفی کنم!!

fnouri
22-07-2009, 10:25
آره ، عزیز شما میتونی ، یه هاست بخری و بعد رپیدلیچ رو روش نصب کنی، اونوقت از هر جا که خواستی بهش انتقال میدی!! در ضمن رپیدلیچ فقط رو هاست های پولی جواب میده!!خواستی بگو تا یه جای ارزون بهت معرفی کنم!!

باتشکر لطفا بیشتر توضیح بدین منم اطلاعاتی در اینمورد ندارم

Elendil1
22-07-2009, 12:17
باتشکر لطفا بیشتر توضیح بدین منم اطلاعاتی در اینمورد ندارم

1-ببنید رپید لیچ میاد فایلی رو که شما لینکش رو بهش میدید با سرعت سرور (یعنی خیلی)، توی هاست دانلودش می کنه!! رپیدلیچ ورژن آخرش حدودآ 44 تا 50 تا سایت غیر مستقیم و همه لینک های مستقیم رو ساپورت می کنه، و Adrive رو هم ساپورت می کنه!! اگر شما همچین کاری بخواید بکنی و فقط هم برای استفاده ی خودتون باشه حدودآ به 500 مگی نیاز دارید، تازه هرفایلی رو بعد از این که انتقال دادی باید دان کنی و بعد از روی هاستت پاکش کنی!!
طریقه ی نصب هم خیلی آسونه ، شما برو یه هاست بخر، (پهنای باند خیلی مهم نیست چون فقط خودتون ازش استفاده می کنین) من بهتون آخرین اسکریپتش رو می دم (یه مشت فایل:31:، خیلی نمی خواد توجه کنی چیه)!
فقط کافیه فایل ها رو تو سرورت آپلود کنی!!همین!! بعدش دیگه شما یه چیزی مثه humyo یا Adrive درست کردید ولی بهتر!!!

apadana.1001
22-07-2009, 23:17
دوستان من میخوام یه اکانت رایگان از adrive بگیرم . ولی نمی دونم چرا موقع ساختن . هی ارور برای پسورد می ده !!!!!!!!!!!
اگر کسی میدونه مشکل از کجاست کمک کنه .یا راهنمای ساخت اکانت رو بگه .
اگر هم کسی می تونه برایم اکانت بسازه . ممنون میشم این کار رو برام بکنه .
با تشکر

Elendil1
25-07-2009, 11:06
دوستان من میخوام یه اکانت رایگان از adrive بگیرم . ولی نمی دونم چرا موقع ساختن . هی ارور برای پسورد می ده !!!!!!!!!!!
اگر کسی میدونه مشکل از کجاست کمک کنه .یا راهنمای ساخت اکانت رو بگه .
اگر هم کسی می تونه برایم اکانت بسازه . ممنون میشم این کار رو برام بکنه .
با تشکر

راهنمایی که نمی خواد!!!:31: مثه همه ی سایتها!! شما آدرس ایملتون رو بدید ، براتون ثبت نام می کنم!!

موفق باشید!!:11:

armin321
08-08-2009, 10:18
1-ببنید رپید لیچ میاد فایلی رو که شما لینکش رو بهش میدید با سرعت سرور (یعنی خیلی)، توی هاست دانلودش می کنه!! رپیدلیچ ورژن آخرش حدودآ 44 تا 50 تا سایت غیر مستقیم و همه لینک های مستقیم رو ساپورت می کنه، و Adrive رو هم ساپورت می کنه!! اگر شما همچین کاری بخواید بکنی و فقط هم برای استفاده ی خودتون باشه حدودآ به 500 مگی نیاز دارید، تازه هرفایلی رو بعد از این که انتقال دادی باید دان کنی و بعد از روی هاستت پاکش کنی!!
طریقه ی نصب هم خیلی آسونه ، شما برو یه هاست بخر، (پهنای باند خیلی مهم نیست چون فقط خودتون ازش استفاده می کنین) من بهتون آخرین اسکریپتش رو می دم (یه مشت فایل:31:، خیلی نمی خواد توجه کنی چیه)!
فقط کافیه فایل ها رو تو سرورت آپلود کنی!!همین!! بعدش دیگه شما یه چیزی مثه humyo یا Adrive درست کردید ولی بهتر!!!

سلام
معرفي ميكنيد به من

ممنون

Ghaioom
09-08-2009, 08:46
سلام
امروزه این adrive بعد از یه روز نمیزاه ادامه فایل رو دانلود کنیم !! :13:
یعنی چه؟ چیش شده؟ :31:
اعصاب نزاشته :27:

Elendil1
09-08-2009, 10:04
سلام
امروزه این adrive بعد از یه روز نمیزاه ادامه فایل رو دانلود کنیم !! :13:
یعنی چه؟ چیش شده؟ :31:
اعصاب نزاشته :27:

میذاره مشکلش چیزه دیگست.
1- با idm دانلود کنید.
2-وقتی دکمه ی pause رو زدید و بعد خواستید دوباره start رو بزنید، 2 تا گزینه میاد ، که یه مشت چرت مینویسه، آخرش هم میگه میخوای از اول شروع کنم، شما بزنین نه!!!!!! و مشکل حل میشه!!
چرا از adrive دانلود می کنید؟؟ humyo گذاشن برای همین موقع ها!!

rasoul2005
13-08-2009, 23:20
دوستان من هر فایلی كه تو adrive قرار میدم جمشا كم نشون میده مشكل از كجاست دانلودم كه میكنم اصلا بدرد نمیخوره
اینم عكسش

humyo گذاشن برای همین موقع ها!!

من تو humyo عضو شدم این كه مثه medifire عمل میكنه

موفق باشید

Elendil1
13-08-2009, 23:35
دوستان من هر فایلی كه تو adrive قرار میدم جمشا كم نشون میده مشكل از كجاست دانلودم كه میكنم اصلا بدرد نمیخوره
اینم عكسش

من تو humyo عضو شدم این كه مثه medifire عمل میكنه

موفق باشید

1-آره با بعضی از هاست ها این مشکل رو داره، مخصوصآ این لیچ ها.
2-منظورت از اینکه مثله مدیا فایر عمل می کنه چیه ؟ Humyo یه هاست شخصی برات درست می کنه واگر کسی بخواد ازش دانلود کنه، باید عضوش باشه.
در مورد تیکه ی دوم حرفت رو متوجه نشدم ، اگه میشه یه بار دیگه بنویس...
موفق باشی...

rasoul2005
14-08-2009, 06:29
1-آره با بعضی از هاست ها این مشکل رو داره، مخصوصآ این لیچ ها.
2-منظورت از اینکه مثله مدیا فایر عمل می کنه چیه ؟ Humyo یه هاست شخصی برات درست می کنه واگر کسی بخواد ازش دانلود کنه، باید عضوش باشه.
در مورد تیکه ی دوم حرفت رو متوجه نشدم ، اگه میشه یه بار دیگه بنویس...
موفق باشی...

1.به humyo كه میخوام انتقال بدم همین مقدار 13.4 كیلو بایت را نشون میدد
2.بله پیداش كردم مثه adrive ولی 5 'گیگ فضا میدد درسته

موفق باشید

4daneshjo
14-08-2009, 09:56

سلام
اقا میشه یکی از ارزون ترین هال رو برای من معرفی کنی ؟

من نمیتونم این رو پیدا کنم میشه یک عکسی چیزی بزاری ؟:11:

rasoul2005
14-08-2009, 10:22
سلام
من نمیتونم این رو پیدا کنم میشه یک عکسی چیزی بزاری ؟:11:

با ie وارد شو و روی upload files كلیك راست كن متوجه میشی

موفق باشید

Elendil1
15-08-2009, 01:20
5 گیگ نمیده ، 10 گیگی میده ، تا 5 گیگ! یکیش برای ویدیو و... و یکیش هم یادم نمیاد برای چی بود دی:

momo
15-08-2009, 22:52
آره منم تو Humyo ساختم و تا حالا خداروشکر مشکلم حله و کارم راه افتاده

Sky1
18-08-2009, 11:23
ببخشید لینک مستقیم فایلایی که توی adrive آپلود کردیم اکجاش نشون میده ؟

Sky1
18-08-2009, 11:30
چه جوری توی humyo میشه میشه کار transfer remote رو انجام داد ؟

Elendil1
20-08-2009, 00:02
چه جوری توی humyo میشه میشه کار transfer remote رو انجام داد ؟

کلیک راست رو بزنید و بعد بزنید fetch from web ! به همین راحتی!

P‌C
20-08-2009, 12:18
این اکانتی که adrive میده 14 روزست؟ چون توی صفحه اولش زده 14 days trial .

Elendil1
20-08-2009, 13:03
این اکانتی که adrive میده 14 روزست؟ چون توی صفحه اولش زده 14 days trial .

ببین دوست عزیز، اون اکانت پریمیوم هست ، شما موقعی که می خواید اکانت بگیرید، اکانت فری رو علامت بزنید.