PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید Main با قیمتی در حدود 150 هزار تومان ؟

nvb007
12-11-2008, 09:57
با قیمتی در حدود 150 هزار تومان
چه مادربردی پیشنهاد میکنید ؟
ایسوز؟
گیگا؟
و یا .... ؟

( در صورت وجود ، 3 تا اسلات pci داشته باشه )
ممنون میشم راهنمایی کنید

alborz_k
12-11-2008, 10:09
با قیمتی در حدود 150 هزار تومان
چه مادربردی پیشنهاد میکنید ؟
ایسوز؟
گیگا؟
و یا .... ؟

( در صورت وجود ، 3 تا اسلات pci داشته باشه )
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام . بهترین مادربرد در اون قیمت ، asus p5q هست که فکر کنم 3 اسلات هم داره و کارایی و امکاناتش بسیار مناسبن.

MicroSystem
12-11-2008, 10:20
asus p5q
واقعا عاليه

fire4ali
15-11-2008, 00:47
p5q عالیه اما 10 الی 15 هزار تومان بیشتر بده p5qc بگیر که DDR3 رو ساپورت میکنه! اما 2 تا pci داره

MicroSystem
15-11-2008, 09:36
p5qc خوب نيست

nvb007
17-11-2008, 12:59
من نمیخوام بقیه قطعاتم رو عوض کنم
2تا رم dd2 = 2 گیگ دارم
در ضمن حتما" باید 3 تا اسلات pci خالی باشه ( برای share کردن اینترنت به 2تا کارت شبکه نیاز دارم ) یکیش که حتما" آن بورده یکی هم که باید نصب کنم. اگه برای این کار چاره پیدا کنم ، 2 تا اسلات هم برام کافبه.

نظرتون راجع به BIOSTAR TP45 HP چیه ؟ البته این هم 2تا اسلات pci داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظرتون خوبه ؟ با گارانتی انفورماتیک در حدود 133 هزارتومان. یکی از دوستام تو کار فروش سخت افزاره ، اینو بهم پیشنهاد کرده

nvb007
17-11-2008, 13:14
پست رو نمیشه حذف کرد ؟

chaos theory
17-11-2008, 13:20
Biostar برند جالبی نیست.

daneshjooyan
17-11-2008, 20:02
از بين مادربرد هاي زير كدوم رو پيشنهاد مي كنيد ؟؟؟ اگه مي شه همراه با دليل ؟؟؟ چيپست اولي p35 هست اما دومي p43
GIGABYTE - EP35-DS3L=126000

ASUS - P5QL PRO= 115000

nvb007
18-11-2008, 00:06
p43

ASUS - P5QL PRO= 115000

قیمتها جدیده ؟

ganje nahofte
18-11-2008, 00:42
من نمیخوام بقیه قطعاتم رو عوض کنم
2تا رم dd2 = 2 گیگ دارم
در ضمن حتما" باید 3 تا اسلات pci خالی باشه ( برای share کردن اینترنت به 2تا کارت شبکه نیاز دارم ) یکیش که حتما" آن بورده یکی هم که باید نصب کنم. اگه برای این کار چاره پیدا کنم ، 2 تا اسلات هم برام کافبه.

نظرتون راجع به BIOSTAR TP45 HP چیه ؟ البته این هم 2تا اسلات pci داره

به نظرتون خوبه ؟ با گارانتی انفورماتیک در حدود 133 هزارتومان. یکی از دوستام تو کار فروش سخت افزاره ، اینو بهم پیشنهاد کرده
مین خیلی خوبیه ولی همون که دوستان فرمودن بهتره P5Q یا P5Q Pro

Biostar برند جالبی نیست.
دلیل خاصی داری؟

از بين مادربرد هاي زير كدوم رو پيشنهاد مي كنيد ؟؟؟ اگه مي شه همراه با دليل ؟؟؟ چيپست اولي p35 هست اما دومي p43

ASUS - P5QL PRO= 115000
دومی! چون چیپش جدیدتره. در کل گیگا توصیه نمیشه چون فقط پول خون باباشو میگیره این آواژنگ

قیمتها جدیده ؟
قیمت مین کمی افزایش داشته. قبلا پایین تر بود

enrique777red
18-11-2008, 16:15
با سلام.
به نظر من فاکس کان بگیری از هر نظر بهتره.درسته زیاد معروف نیست ولی ارزششو داره بخری .ایسوس هم بخری خوب نگاه کنی سوکت هاش همه فکس کان هست و به جرعت هم می تونم بگم فکس کان های 150 تومنی با مقایسه با ایسوس های 150 تومنی از نظر سرعت و کارایی بهتره.اگه می خوای مینی با چیپست خوب بخری Intel P35 Bearlake هستش ولی بیشتر قیمت چنین مینی بالای 280 تومنه و تو مین های فوق حرفه ای مثل:
GIGABYTE - P35-DQ6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
GIGABYTE - P35C-DS3R ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مگه سرت درد میکنه برو یه دونه Foxconn P35AP-Sبگیر چیپستش هم Intel P35 Bearlakeهستش مطمئن هم هستم سرعت و کاراییش از ایسوس های 150 تومنی بیشتره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ganje nahofte
18-11-2008, 20:01
.ایسوس هم بخری خوب نگاه کنی سوکت هاش همه فکس کان هست

چه ربطی داره حاجی؟

chaos theory
18-11-2008, 20:05
چه ربطی داره حاجی؟
میتونی خازن های روی برد همین مدل biostar رو ببینی؟
شاید دلیلش قانع کننده باشه.

chaos theory
18-11-2008, 20:11
من دو مدل دیگه هم از سری جدید همین biostar دستم بود هنوز خازن solid نداره...
جالب اینجاست دیگه الان اکثر مادربرد ها برای طول عمر بیشتر و همچنین مباحثی از قبیل overclock دارن از این خازن ها استفاده میکنن..الان msi تو مادربردهای v3 که قیمتی بیشتر از 65 تومن هم نداره داره بهترین خازن ها رو میذاره .

Professor Massoud
18-11-2008, 21:15
با سلام.
به نظر من فاکس کان بگیری از هر نظر بهتره.درسته زیاد معروف نیست ولی ارزششو داره بخری .ایسوس هم بخری خوب نگاه کنی سوکت هاش همه فکس کان هست و به جرعت هم می تونم بگم فکس کان های 150 تومنی با مقایسه با ایسوس های 150 تومنی از نظر سرعت و کارایی بهتره.اگه می خوای مینی با چیپست خوب بخری Intel P35 Bearlake هستش ولی بیشتر قیمت چنین مینی بالای 280 تومنه و تو مین های فوق حرفه ای مثل:
GIGABYTE - P35-DQ6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
GIGABYTE - P35C-DS3R ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مگه سرت درد میکنه برو یه دونه Foxconn P35AP-Sبگیر چیپستش هم Intel P35 Bearlakeهستش مطمئن هم هستم سرعت و کاراییش از ایسوس های 150 تومنی بیشتره.

[://[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG]

سلام.
چرا این برد 6 تا اسلات رم داره ؟ مال سرور نیست ؟ :31: کارایی این مادربرد از ایسوز بیشتره ؟! دلیل هم داری ؟

ganje nahofte
18-11-2008, 23:43
میتونی خازن های روی برد همین مدل biostar رو ببینی؟
شاید دلیلش قانع کننده باشه.

حاجی من با شما نبودم که
با اونی بودم که گفته بود مادربورد فاکسکان بهتره چون سوکتهای مادربورد ایسوز ساخت فاکسکان هست. البته دلیلش غیر عقلانی بود اما در بعضی مدلها فاکسکان خیلی بهتره

تازه این حرف شما درباره بایواستار هم درست نیست. اینجوری که نمیشه گفت یه برد بده یا خوب
عوامل زیادی دخیل هستند تا مشخص بشه کدوم یم بهتره...

ganje nahofte
18-11-2008, 23:50
سلام.
چرا این برد 6 تا اسلات رم داره ؟ مال سرور نیست ؟ :31: کارایی این مادربرد از ایسوز بیشتره ؟! دلیل هم داری ؟

نه استاد

نمیدونم چرا همه اینجوری به قضیه نگاه میکنن. به قول خودت مسعود خان مگه چیپ P45 رو با P35 مقایسه میکنن؟

ganje nahofte
18-11-2008, 23:56
اون شش تا اسلات رم هم دوتاش برای Ddr3 هست!

Professor Massoud
19-11-2008, 16:46
نه استاد

نمیدونم چرا همه اینجوری به قضیه نگاه میکنن. به قول خودت مسعود خان مگه چیپ P45 رو با P35 مقایسه میکنن؟
گفتم اینو اینجا نگم تا کلیشه نشه. :31: در کل مشخصه که P45 هم برای اورکلاک هم برای همه چیز بهتره . :46:

اون شش تا اسلات رم هم دوتاش برای Ddr3 هست!

کمبو ؟!! پس اصلا جای بحث نداره . اصلا بدرد نمیخوره ! :27:

Rock Top
22-11-2008, 11:15
واقعا اینجا چه خبره؟؟

من احساس میکنم دربین نمایندگان فروش Asus قرار گرفتم . اینجا همش داره تبلیغ صورت میگره اونهم از نوع کذب!

از کی تا حالا گارانتی مادربردهای چینی ایسوز که بایوسشون هم میپره و چند وقت یکبار باید فلش بشه رو با گارانتی شرکت آواژنگ کسی مقایسه کرده؟!!!!

حالا شما تازه میگه بهتره!!!!

حالا پرفروشترین مادربرد ایران که گیگابایت باشه رو نادیده میگیریم...مرغوبیتش رو هم که چون Made in Tiwan هست رو هم نادیده میگیرم... عمرا هیچ مادربردی رو هیچ شرکتی توی ایران 3 سال گارلنتی تعویض نکرده. اما آواژنگ کرده چون میدونی چه جنسی رو گارانتی کرده. و تازه گارنتیش هم مثل دیگر شرکتهای واقع در تهران عزیزیمون که عین قارچ معلوم نیست از کجا سبز میشن هم دکور نیست! که تا یک موضوعی پیش میاد میگن شامل گارانتی نمیشه...

من واقعا دوچیز رو اینجا مبینینم؟

1- اینجا اشخاصی حقوق میگرین برای نماینده فروش ایسوز تبلیغ کنند.

2- و یا اینکه چند نفر بدون آگاهی از قطعات و مارکها و اطلاعات روز صرفا دارند هر چیزی رو که خودشون دارند توصیه میکنند. و تا بقیه هم مثل خودشون همون خبط رو نکنند آرماش پیدا نمیکنند. که البته این مشکل فرهنگ ارانی هاست در فرومها.

در کل اینها باعث شده ایننظرات کاملا غیر منطقی غیر کارشناسانه و غیر واقعی با واقعیتهای رایج باشند.
و باعث میشه اگر کسی هم معلوماتی و تخصصی داره و مطلبی مینویسه آدم فکر کنه ای بابا فرومهای های فارسی رو توش همه میتونن مطلب بنویسن جدی نگیر...

کمی وجدان و صداقت هم بد نیست.

Rock Top
22-11-2008, 11:20
ضمنا در اون عکس فقط کیفیت دوربین دیجیتاله معلومه که خیلی خوب بوده همین.

شما از هر چیزی که دیتیل زیادی از نزدیک با یک دوربین دیجیتال که برای تمام عکسهای تبلیغاتی بهترینش رو بکار میگرین عکس بگیرین اگه بهتر از اون عکسی که شما گذاشتید نشه حداقل همون میشه.

این چه ربطی به کیفیت مادربرد داره؟؟؟ یعنی چی خازنشو نگاه کن ، ببین توی عکس چقدر خوشکل افتاده!!!!

دست بردارید.

s_m_mortazavi
24-11-2008, 11:26
سلام اگه میشه یک نفر من را در مورد خرید مادر برد اسوس و گیگا راهنمایی کنه
البته من اینو شنیدم که مادربردهای اسوس بعد از مدتی در صدای خروجی که میده ( مثلا آهنگی که میزاریم) کمی نویز داره. ومن میخواستم بدونم که این مشکل را هنوز مادربردهای اسوس داره یانه. چون من میخواستم مدل asus p5qc را بگیرم که هر دو رم DDR2و ِDDR3 را ساپورت میکنه. اگه واقعا این مشکل را داره که من مادربرد Giga EP43 - DS3L را بگیرم