PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلی در مموری کارت بعد از هک

NimoOol.HD2
12-11-2008, 06:24
سلام
بچه ها من گوشیمو آپدیت کردم ( بعد از یکی از هک ها گوشیم خراب شد )
حالا هم که آپدیت کردم ، گوشیم درست شده ، ولی یه مشکلی توی مموری کارتم هست
اگه رمم توی گوشی نباشه گوشی روشن میشه ولی اگه رم داخل باشه ، نه ، آرم سونی اریکسون رو نشون میده ، به محض تموم شدن انیمیشنش گوشی ریست میشه
باید از یکی از هکا که ریخته بودم تو مموری کارتم بوده باشه(نمیدونم چیه )
حالا چی کار کنم که اون فایل رو پاک کنم ؟؟؟(احتمالا فونت بوده )

barf2007
12-11-2008, 08:34
سلام
بچه ها من گوشیمو آپدیت کردم ( بعد از یکی از هک ها گوشیم خراب شد )
حالا هم که آپدیت کردم ، گوشیم درست شده ، ولی یه مشکلی توی مموری کارتم هست
اگه رمم توی گوشی نباشه گوشی روشن میشه ولی اگه رم داخل باشه ، نه ، آرم سونی اریکسون رو نشون میده ، به محض تموم شدن انیمیشنش گوشی ریست میشه
باید از یکی از هکا که ریخته بودم تو مموری کارتم بوده باشه(نمیدونم چیه )
حالا چی کار کنم که اون فایل رو پاک کنم ؟؟؟(احتمالا فونت بوده )

سلام دوست عزیز
برای من هم این اتفاق افتاد ، علتش هم بخاطر هک نیست بخاطر برنامه‌هایی هست که قبل از update روی گوشیت نصب کردی و حالا اثرات اونا روی مموری کارتت مونده و میخواد هنگام بوت شدن گوشی اجرا بشه ولی چون اصل برنامه بعلت update شدن گوشی از بین رفته نمیتونه و هی ریست میکنه....
تنها راهشم اینه که گوشیتو بدون مموری بوت کنی و بعد مموری را بذاری داخلش و بعد بری فایلهای اضافی رو از روش پاک کنی .... منظورم فولدرهای resource, system, sys و... هر چی که اضافه هست غیر از عکسها و فیلمها و موزیک و....
اگه بتونی با ram reader به pc وصل بشی و این کارو بکنی که خیلی راحت تره :46:

موفق باشی :11:

----------------------------------------------------------

تأکید میکنم، منظورم فولدرهای درایو D هستا (یعنی اونایی که روی مموری کارت هستن) درایو C رو یه وقت پاک نکنی!!!

NimoOol.HD2
12-11-2008, 17:44
ممنون از راهنماییت ولی مشکلم حل شد
مشکل از فولدر فونت ها بود
اونا رو پاک کردم درست شد
ضمنا در مورد بوت برنامه های مموری ،،، همین شاه شاهانی ( به خدا ببخشید من این یوزر تو رو یاد نگرفتم !) یه مدت پیش گفت که برنامه ها رو روی رم داخلی گوشی نصب کن ، منم از اون به بعد دیگه رو رم (خارجی ) گوشی نصب نکردم
ولی به هر حال ممنون از این که خواستی کمک کنی