PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در بک آپ گرفتن از ویستا با لپتاپ سونی

حسین اداری
12-11-2008, 02:33
با سلا م خدمت دوستان
یک لپتاپ سونی مدل vgn-sz660n خریدم . می خوام از ویندوز ویستاش با لپتاپ بدون نرم افزارهای جانبی مثل ghost یک بک آپ بگیرم ، بعدش ویستاش رو پاک کنم و xp نصب کنم . باید چکار کنم؟ ممنون می شم اگر زود جوابم رو بدید.

REGISTERED USER
12-11-2008, 11:29
1- اول باید با روش پارتیشن بندی ذکر شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در این بخش سایت یک پارتیشن دوم مثل D برای خود بسازید چون گاست نمی تونه توی درایو مرجعه که ازش بک آپ میگیره فایل های گاست رو بریزه (ینی باید پارتیشن logical و ثانویه داشته باشید)

2- یک نسخه از نرم افزار GHOST V12 رو از بازار بخرید و روی ویستا نصب کنید. بعد نصب حتما سیستم را ریست کنید.

3- وارد برنامه بشید و از گزینه recover my files یک recovery point از پارتیشن C بسازید و مسیر اون رو در پارتیشن ساخته شده قرار بدید تا بعد از عملیات بتونید اون رو رایت کنید و همچنین می تونید با استفاده از گزینه های بک آپ گیری مستقیما اون را روی DVD رایت کنید ( که در اینصورت مرحله اول رو نیاز نیست انجام بدید و یادتان باشد فشرده سازی رو روی حالت ماکزیمم بزارید)

4- وقتی ریکاوری پوینت رو ساختید اون رو اجرا کنید تا شروع به کار کنه و ریکاوری رو انجام بده.

5- بعد این کار و تهیه نسخه پشتیبان از طریق نرم افزار ghost و یا خود ریکاوری سونی : sony recovery disc creator می تونی با استفاده از این آموزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ویندوز XP رو نصب کنی و بع دنبال درایورها بگردی ...

موفق باشید