PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد multimedia builder

habib
01-01-2005, 00:08
سلام
مي خواستم بدانم طرز كار با اين برنامه براي ساختن سي دي مولتي مديا چه گونه است بويژه قسمت انتقال اطلاعات درست شده توسط اين برنامه به روي سي دي.
متشكرم.

habib
06-01-2005, 05:34
يعني هيچكس با اين برنامه آشنايي نداره؟

Navid
06-01-2005, 10:58
سلام habib جان
من کار با این برنامه رو بلد نیستم ولی می دونم تو کارش حرف نداره
اگه به سایت مجله کامپیوتر جوان بری میتونی یه چیزایی پیدا کنی ( چون این مجله این برنامه رو بطور کامل قبلا آموزش داده است )

اینم آدرس سایت این مجله :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

babi
08-01-2005, 00:28
سلام حبيب ..
درباره اين برنامه اطلاعاتي كافي در حد درست كردن يك سي دي مالتي مديا را دارم
اگه سوال داري بگو و اگه تونستم جواب بهت ميدم

habib
10-01-2005, 22:06
عزيز من سوال كه واضح است!
چگونه ميتوانم به برنامه دايركتوري بدهم كه از سي دي اجرا شود؟مثلآ فكر كن كه سي دي شامل چند نرم افزار مي خواهم درست كنم كه با كليك روي اسمشان در صفحه اصلي اجرا شوند حال چگونه به برنامه دايركتوري اين نرم افزارها را بدهم؟
ممنون مي شوم كه راهنمايي كنيد.

alirafaat
11-01-2005, 23:49
سلام
این سوال منم هست
کسی نیست جواب بده

hitler2005
14-01-2005, 17:23
چرا اين كه كاري نداره اول يكي از اين برنامه ها را رو بريز.

hitler2005
14-01-2005, 17:30
MMB.DemoSheild.Autorun Assitant.Autoplay Magic. Auto PLay Menu Builder
من خودم MMBرو پيشنهاد مي كنم . در ضمن هيچ كدوم نياز ه برنامه نويسي هم ندارند.آموزش كامل اين نرم افزار تو سايت كاشانه هست. به كمك اين نرم افزار مي توني اتوران هاي حرفه بسازي . تازه MP3 Player.Video Player,Internet Explorerهم مي توني بسازي. براي مثال بگم اتوران هاي king of program,jameh,mehrnamaو خيلي سيدي ها ديگه با اين نرم افزار ساخته شده . اگه مشكلي داشتي يا آموزشش رو ژيدا نكردي بگو تا كمكت كنم. :oops:

hitler2005
14-01-2005, 17:34
اگه مي خواي تو سه سوت اتوران بسازي=Autorun Assitant
اگه مي خواي تو سه سوت اتوران حرفه اي بسازي=
Autoplay Magic . Auto PLay Menu Builder
اگه مي خواي اتوران حرفه اي و عالي با نرم افزاري قدرتمند بسازي يا چيزي فراتز از يك اتوران يا سي دي آموزشي بسازي= MMB 4.6.9

ali_yousefian19
15-01-2005, 02:15
سلام
دو تا سوال در مورد mmb داشتم كه ميگم اگه بلد بودين كمكم كنيد لطفا
1)من يه فايل با پسوند swf اول پروژه گذاشتم و صفحه را روي page timer گذاشتم تا بعد چند ثانيه به صفحه اصلي پروژه بره
ولي تازه يادم اوومده كه اگه توي يه كامپيوتر flash player نصب نباشه نمي تونه اون صفحه اجرا بشه و كل كارم خراب ميشه :?
پيشنهادي دارين كه بتوانم اين مشكل را حلش كنم؟ :?:
2) در يه قسمت اين سي دي با زدن روي يه شكل يه فايل از روي سي دي باز ميشه خوب حالا من ميخوام با زدن روي اين نوشته قبل از اينكه اوون فايل را باز كنه يه پاسوردي يا همچين چيزي از كاربر بخواهد
توجه داشته باشين كه ميخوام بشه از همه امكانات سي دي بدون داشتن پاسورد استفاده كرد بجز باز شدن اين فايل
بازم از دوستان تشكر ميكنم

hitler2005
15-01-2005, 21:24
1- براي اين كار برو به منوي Distrub كه در اصل همون منوي توليد برنامه است يه گزينه مي بيني كه نوشته
Emembed Flash Player Runtime
اونو تيك بزن Emembed به معني دروني كردن مي باشد يعني برنامه فلش پلير را در خود ذخيره مي كند.
2- تنها راهش اينه كه روي اون فايل پسورد بزاري.
نكته : توجه كن كه تو دستور دادن به MMB يادت با شه از دستور <SrcDir> حتما استفاده كني والا تو كامژيوتر هاي ديگه سي دي تو كار نمي كنه.

ali_yousefian19
17-01-2005, 20:36
من تو قسمت Distrub هيچ گزينه اي بر اين متن پيدا نكردم
تو كدوم قسمت از اوون صفحه هست
تو قسمت play را كه ديدم كه سه گزينه other -Ecard-full را داشت
ممنون ميشوم اگه بيشتر راهنايي كنيم :wink:
از جواب سوال دومم تشكر (اما نميدوني با چه برنامهاي ميتوانم پسورد روي فولدر بگذارم :( )
يه سوال ديگه ...... :oops:
من در برنامهه mmb از فونتهاي مختلفي استفاده كردم اما اگه روي يه كامپيوتري اوون سي دي را بگذارم كه اوون فونتها روش نصب نباشه تمام فونتهامون تو برنامه خراب ميشه بايد چيكار كنم؟؟؟
و يه سوال ديگه (البته ببخشيد كه زياد سوال ميپرسم :wink: )
ميخوام مثلا اگه كاربر در صفحه 1 دكمه ESC را بزنه بره صفحه 3 .بايد چيكار كنم؟؟؟

babi
20-01-2005, 00:48
جواب سوال شما اينه :
ببينيد وقتي بخواهيد با multimed iabuilder يك سي دي مالتي مديا بسازيد و اون را در داخل سي دي رايت كنيد بايد شكل آدرس دهي به آن فرق داشته باشه .. لذا ديگر نبايد در قسمت Patch آدرس برنامه يا فايل را نوشت يعني بايد اون فايل مذبور را كنار فايلي كه با multimed iabuilder ساختيد گذاشت .. منظورم اينه همون جايي كه Autorun را ذخيره كرديم بگذاريم .. حالا در قسمت Patch مينويسيم:
\<SrcDir>
بعد از نوشت اين عبارت نام فايل را با پسوندش مينيوسيم.. مثال :
patch:<SrcDir>\stup.exe
البته Patch را ننويسيد !!!!!

ali_yousefian19
21-01-2005, 12:24
من تو قسمت Distrub هيچ گزينه اي بر اين متن پيدا نكردم
تو كدوم قسمت از اوون صفحه هست
تو قسمت play را كه ديدم كه سه گزينه other -Ecard-full را داشت
ممنون ميشوم اگه بيشتر راهنايي كنيم :wink:
از جواب سوال دومم تشكر (اما نميدوني با چه برنامهاي ميتوانم پسورد روي فولدر بگذارم :( )
يه سوال ديگه ...... :oops:
من در برنامهه mmb از فونتهاي مختلفي استفاده كردم اما اگه روي يه كامپيوتري اوون سي دي را بگذارم كه اوون فونتها روش نصب نباشه تمام فونتهامون تو برنامه خراب ميشه بايد چيكار كنم؟؟؟
و يه سوال ديگه (البته ببخشيد كه زياد سوال ميپرسم :wink: )
ميخوام مثلا اگه كاربر در صفحه 1 دكمه ESC را بزنه بره صفحه 3 .بايد چيكار كنم؟؟؟
حبيب جان مرسي اما من بيشتر از اين سوال كردم !!نه؟؟؟
هيشكي منا دوست نداره :cry:
:wink:

mohsen_frn
29-12-2012, 18:13
سلام.
من هر کاری می کنم صفحه ،همون کادر سفید رنگ تو محیط کار نشان داده نشون نمی شه.پایین تعداد صفحه ها نشان داده می شود ولی خود صفحه در محیط کار نمایش داده نمی شود.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لطفا راهنمایی کنید.