PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل من با يك فيلم 1 ساعت و 42 دقيقه اي

baba barghi
08-01-2006, 15:56
سلام دوستان
من از مادر بزرگم فيلم گرفتم و خاطرات و اينجور چيزا رو با وبكم يعني همون دوربين ديجيتالي ضبط كردم و ميكس كردم با موي ميكر و خلاصه شد 1 ساعت و 42 دقيقه و حجمش 400 مگ با پسوند wmv و با پسوند mpeg حجمش 500 مگ شد ولي وقتي در حالت ويديو سي دي مي خوام رايتش كنم حجمش بيش از 920 مگ شد و من مي خوام تو يك سي دي بزار نه دو تا سي دي در ضمن اندازه ي فيلمي كه گرفتم يكم از سايز مثلا شو و فيلم هاي معمولي كوچيكتر هست حالا راهي نداره من همه ي اين فيلم رو تو يك سي دي بزنم؟؟؟

ممنون
باي

techno2001
08-01-2006, 21:20
metavanem az taregh barnameye (Ashampoo Movie Shrink & Burn) in kar ra anjam dahem ke darin sit mojod ast

baba barghi
08-01-2006, 21:42
سلام تكنو جان
عضويتت پربارت رو تبريك مي گم
بي زحمت فينگيليش ننويسيد و فارسي بنويسيد
خب توضيح مي ديد كه بايد چه كار كنم؟؟؟

ممنون
باي

baba barghi
09-01-2006, 20:10
سلام دوستان
من برنامه رو گير آوردم و دانلود كردم حالا يه آموزش كامل بديد فقط فوري چون حياتي هست

ممنون
باي

Ali
09-01-2006, 20:49
سلام دوستان
التماس مي كنم يكي كمك كنه
من يك فيلم دارم كه 1 ساعت و 42 هست و حجمش تو هارد 400 مگ هست و اندازه ي فيلم كوچيكتر از معمولي هست چون با دوربين ديجيتالي گرفتم ولي تو سي دي رايت نمي شه چون حجمش 900 مگ مي شه يكي از دوستان گفت با برنامه ي Ashampoo Movie Shrink & Burn كارم راه ميفته آيا كسي اين برنامه رو داره و يا آموزشش

ممنون
باي
جناب ولیزاده این نرم افزار 2 بار در سایت معرفی شده :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کرک نرم افزار :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
امید وارم مشکلت حل شه.

baba barghi
09-01-2006, 22:08
سلام علي جون
من برنامه رو به همراه سريال دارم ولي يه آموزش درست و حسابي بديد نه معرفي كنيد به من بگيد تو اين برنامه بايد چه خاكي به سرم بريزم فقط فوري

ممنون
باي

SinaArian
10-01-2006, 03:25
اگه برنامه Nero 7 داری قسمت Nero Vision Express براحتی اینکارو برات انجام میده . کاری که تو میخواهی انجان بدی دو قسمت کردن فیلمته و کپی هر قسمت بر روی یک سی دی . البته نرو نسخه 6 هم این امکانو داره و لی باید Nero Vision Express را نصب کنی ولی نرو 7 تو خود نرو نصبه .

reza12100
10-01-2006, 05:17
سلام دوستان
من از مادر بزرگم فيلم گرفتم و خاطرات و اينجور چيزا رو با وبكم يعني همون دوربين ديجيتالي ضبط كردم و ميكس كردم با موي ميكر و خلاصه شد 1 ساعت و 42 دقيقه و حجمش 400 مگ با پسوند wmv و با پسوند mpeg حجمش 500 مگ شد ولي وقتي در حالت ويديو سي دي مي خوام رايتش كنم حجمش بيش از 920 مگ شد و من مي خوام تو يك سي دي بزار نه دو تا سي دي در ضمن اندازه ي فيلمي كه گرفتم يكم از سايز مثلا شو و فيلم هاي معمولي كوچيكتر هست حالا راهي نداره من همه ي اين فيلم رو تو يك سي دي بزنم؟؟؟

ممنون
باي
مشخص نکردی هدفت از جا دادن کل فیلم تو یک Cd فقط جا دادن هست یا اینکه علاوه برجا دادن میخوای دستگاه vcd player هم نشان بده

تمام راه حلهایی که دوستان پیشنهاد کردهاند فقط مربوط به جا دادن فیلم تو یک cd که ان cd را دستگاه vcdplayer نمیتونه پخش کنه مگر اینکه شما دستگاه dvdplayer داشته باشی که فرمت divx را هم پشتیبانی کنه و با همان نرمافزار که معرفی شده یعنی ashampoo فیلمت را تبدیل به divx کنی انوقت فیلمت راحت تو یه cd جا میشه اما تو حدودی افت کیفیت داره

اما دو راه حل برای جا دادن یک فیلم کامل با مدت زمانی که گفتی در یک cd که قابلیت پخش در vcd player را داشته باشد وجود دارد
1- وقتی میخوای تو nero رایت کنی استفاده از گزینه Enable overburn Disc-at-once burning برای رایت تا 1گیگ بروی یک cd با حجم 700 مگ اما روش کار که البته تو فروم هم فکر میکم قبلا توضیح داده شده :
وارد برنامه Nero Burning ROMبشين و بعد از منوي file
Preferences رو انتخاب كنيد و از منوي ظاهر شده گزينه Expert Features رو بزنيد
گزينه Enable overburn Disc-at-once burning (read the notes below)o رو تيك بزنيد و
Maximum CD size v رو روي 150 قرار بدين
بعد به General برين و در Status bar
Horizontal Scaling رو روي HD-BURN قرار بدين و ok رو بزنيد
در هنگام رايت كافيه كه Write Method رو روي Disc-at-once بزاريد و رايت كنيد
اما یک نکته اساسی قبل از انجام این کار -واقعا دقت کنید: سوختن cd ویا مشکل دار بودن بعد از رایت و یا صدمه زدن به cdwriter وجود دارد و عواقب این کار به عهده فرد انجام دهنده است -بعدا نگید ,ای اینطوری شد یا چند تا cd سزوندم
به هر حال نتیجه کار پای خدتون , از من گفتن بود
2- استفاده از برنامه tmpgenc که ازلینک زیر متونی دریافت کنی
serial:
Name: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Serial: 081ovCMu5nj086Ldf-EdEz-GIisW5PVX8vN8DHE4znpKMDACooYPMU71RU6w0YlJ2wPidMEmx dD 0-neufIR3Xir3
اما این برنامه bitrate مربوط به فیلم را را کم میکنه بنابراین حجم فیلم هم کم میشه و در نهایت میتونی فیلم را به صورت vcd برایvcdplayer بروی یک cd رایت کنی
2-1بعد از نصب واجرای برنامه از گزینه browse روبروی Video source فیلم مورد نظر تون را انتخاب کرده واز گزینه brows روبروی out put file name جایی را که مخواهید فیلم نهایی ذخریه بشه را انتخاب میکنید
2-2روس گزینه setting یایین صفحه کلیک کرده سپس منوی video را انتخاب کرده :
video----->click on bitrat ------>select unlock
بعد از انتخاب unlock یک پیغام ظاهرمیشه مبنی براینکه شما با انجام این کار مواقت مکنید و شماروی گزینه yes کلیک کرده , حالا منوی روبروی Bitrate باز شده وشما میتوانید عدد وارد کنید
این عدد برای vcd استاندارد برابر 1150 است
هرچه قدر عدد کمتری نسبت به 1150 وارد کنید حجم فیلم کمتر شده و به همان نسبت کفیت فیلم هم پایین می ایید
با انتخاب عدد 600 شما قادر رید که درحدود 140-150 دقیقه فیلم را روی یک cd بصورت vcd رایت کنید
اما براب کفیت قابل قبول عدد 800 و 800 به بالا مناسب هست که تبعا حجم فیلم هم نسبت به عدد پایین ترمثل 600 بیشتر خواهد شد
2-3 سپس گزینه system را انتخاب کرده بعد بروی گزینه system type کلیک کرده و گزینه unlock را انتخاب کنید
بعد از انتخاب unlock یک پیغام ظاهرمیشه مبنی براینکه شما با انجام این کار مواقت مکنید و شماروی گزینه yes کلیک
حالا منوی روبری system type باز شده و شما گزینه (Mpeg-1 Video-CD (non standard را انتخاب کرده
سپس ok کرده و start کلیک کنید درنتیجه فیلم شروع به تبدیل میکند
در نهایت شما میتوانید فیلم تبدیل شده را با nero به صورت vcd رایت کنید
با توجه به اینکه با 1150 bitrate در حدود 80 دقیقه فیلم در یک cd به فرمت vcd جا میشه با انتخاب عدد 900 در حدود
102 دقیقه و با انتخاب عدد 800 در حدود 114 دقیقه و....(که قابل محاسبه است) بروی یک cd با فرمت vcd جا میگیره

موفق باشید

baba barghi
10-01-2006, 08:43
سلام دوستان
ممنون از لطف همتون
پس هيچ راهي نداره كه تو ويديو سي دي نشون بده
من كه به صورت ديتا رايتش مي كنم
اگر كسي تا ساعت 10 پيشنهادي يا روشي داره كه كمك كنه ممنون مي شم

ممنون
باي

Sina
13-01-2006, 14:11
آقاي وليزاده
براي يه موضوع چند تا تاپيك ميزني ؟!!!
دفعه بعد اخطاري در كار نيست و اي دي شما بسته خواهد شد !

baba barghi
13-01-2006, 20:12
سلام آقا سينا
واقعا شرمنده نه به خاطر اينكه آي دي من رو مي بنديد بلكه قبول دارم كه چند تاپيك زدم خلاصه مي بخشيد چون فوري درخواست داشتم

ممنون
باي