PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مزایا و معایب LG KU990 Viewty از دیدگاه شما ؟

!Bikhaneman!
11-11-2008, 01:34
سلام دوستان

بی مقدمه..اگه این گوشی رو داشتید یا دارید و یا جایی دیدید و تست کردید :

معایب این گوشی از دید شما چیه ؟
کیفیت پخش موزیک با هندزفری ، در مقایسه با سری N نوکیا و W سونی اریکسون چطوره ؟ (با در نظر گرفتن همه آیتمهای مفایسه مثل کیفیت-بلندی-وضوح-بیس و ...)

starblue7750
11-11-2008, 17:16
سلام
گوشی من ویوتی هست.حالا نظرات من در مورد این گوشی:
1-کیفیت عکسش در حالت استاندارد نسبت به k850 به نظر من کمه.و باید تنظیمش کرد(که خیلی پیچیدس واسه همین من همیشه در حالت استاندارد میزارم)
2-کیفیت صداش خیلی خوبه ولی بلدندیش (مخصوصا هندزفری) میشه گفت متوسطه.البته خوبه.ضمنا خود شرکت هم یه دستورعملی داده که باعث افزایش صدای اسپیکر و هندزفری میشه! در حالت کلی کیفیتش خیلی خوبه
3-ساپورت فقط 2 گیگ یکی از معایبش هست.البته من خودم هنوز 3 ماهه که این گوشی رو دارم هنوز رم واسش نخریدم
4- سرعت خوندن رم خیلی کمه!!!
فعلا که اینا یادمه
اگه بازم چیزی خواستی بگو

!Bikhaneman!
11-11-2008, 22:48
سلام
گوشی من ویوتی هست.حالا نظرات من در مورد این گوشی:
1-کیفیت عکسش در حالت استاندارد نسبت به k850 به نظر من کمه.و باید تنظیمش کرد(که خیلی پیچیدس واسه همین من همیشه در حالت استاندارد میزارم)
2-کیفیت صداش خیلی خوبه ولی بلدندیش (مخصوصا هندزفری) میشه گفت متوسطه.البته خوبه.ضمنا خود شرکت هم یه دستورعملی داده که باعث افزایش صدای اسپیکر و هندزفری میشه! در حالت کلی کیفیتش خیلی خوبه
3-ساپورت فقط 2 گیگ یکی از معایبش هست.البته من خودم هنوز 3 ماهه که این گوشی رو دارم هنوز رم واسش نخریدم
4- سرعت خوندن رم خیلی کمه!!!
فعلا که اینا یادمه
اگه بازم چیزی خواستی بگو

ممنون
راستش کیفیت و بلندی صدا با هندزفری برام مهمه :13: اگه مقایسه صدا رو مقل دوربین ب یهگوشیه دیگه بفرمایید ممنون میشم . مثلا همونطور که گفتم مثل سری N یا W
کیفیت عکس K850 جالب نیست (با توجه به 5 مگا پبکسل بودنش) چه برسه به اینکه ویوتی از اون بدتر باشه :2:
ظاهرا بزرگترین حسن این گوشی و شاید تنها حسنش همون کیفیت فیلمبرداریشه..تایید میکنید ؟

starblue7750
12-11-2008, 15:29
ممنون
راستش کیفیت و بلندی صدا با هندزفری برام مهمه :13: اگه مقایسه صدا رو مقل دوربین ب یهگوشیه دیگه بفرمایید ممنون میشم . مثلا همونطور که گفتم مثل سری N یا W
کیفیت عکس K850 جالب نیست (با توجه به 5 مگا پبکسل بودنش) چه برسه به اینکه ویوتی از اون بدتر باشه :2:
ظاهرا بزرگترین حسن این گوشی و شاید تنها حسنش همون کیفیت فیلمبرداریشه..تایید میکنید ؟

سلام
گوشی فعلی شما چیست؟ و می خواهید این گوشی رو بخرید؟
در مورد کیفیت عکس در حالت استاندارد(!) کیفیت عکس با K850 تقریبا برابر است ولی اگه تنظیمش کنید خیلی بهتر از K850 میشه (حتی می تونید با n95 8GIG مقایسه کنید)
در مورد صدای اسپیکرش, بلندیش خوبه کیفیتش هم که طبیعتاخیلی خوبه. نسبت به N72 زیاد هست
کیفیت صدای هنزفری هم خیلی خوبه ولی صداش کمه که اونم میشه با دادن کد زیاد شد!
(در مورد هنزفری یه توضیحی بدم که در آهنگ Metallica - st.anger صداش خیلی خوب در میومد به صورتی که من چند جا حتی اسپیکر کامپیوترم هم نتونست به اون کیفیت بیاره.البته شایدم گوشای من اشکال داره!)
چون من تا حالا فقط گوشی N72داشتم واسه همین نمیتونم با گوشی های سری W , N مقایسه کنم ولی اگه تونستم با گوشی های دوستام مقایسه می کنم
در مورد حسنش باید بگم زیاد هست که بستگی به سلیقه داره
من الان تو شهر خوی هستم اگه اینورا راهتون بیافته بگید بدم تستش کنید
شرمنده که طولانی شد

!Bikhaneman!
15-11-2008, 13:39
گوشیه فعلیم K850 هست . N72 رو هم داشتم ...صداش با هندزفری از دید من خوب بود باسش هم بد نبود .

راستی ..این گوشی می تونه بازیهای فلش کامپیوتری رو مثل n82 و N95 و .. اجرا کنه ؟

starblue7750
15-11-2008, 22:06
کلا فلش می خوره ولی من یه بار یه بازی فلش رو زدم اجرا نکرد!
حالا شایدم فلشی که زده بودم اشکال داشت...نمیدونم!
ضمنا صدای هنزفریش نسبت به N72 یه خورده کمه و شما می تونید به یه تاپیکی که قبلا زده شده هم مراجعه کنید که در اونجا صدای همین گوشی هم بود!

DariushGreat
17-12-2008, 13:08
سلام
به پیشنهاد من یکی از دوستام برای برادرش همین گوشی ویوتی ( البته مدل KE990 ) رو خریداری کرد. البته اول ها به خاطر برند ال جی بودنش زیاد راضی نبود، اما وقتی چند چشمه از کارهاش رو توی علاءالدین کشف کردیم، خداییش حال کرد. من هم که دلم رفته برای این گوشی...

دوربین: دوربین 5 مگاپیکسلی دارای لنز اشنایدر با فلاش زنون ( در مدل KU990 فلاش از نوع استروب می باشد که چیزی میان زنون و LED است )، به همراه لرزشگیر دیجیتالی دست و ویژگی کانونسازی خودکار ( Auto Focus )

اگر بخواهید برای عکس برداری فقط به استاندارد های خود گوشی کفایت کنید، باید به عکسی با کیفیتی میان K850 و N82 ( بیشتر از K850 و کمتر از N82 ) رضایت بدهید. اگر عکس عالی می خواهید باید پایتان را از گلیمتان درازتر کنید و در تنظیمات دوربین دست ببرید...:5:
برای نمونه: در شب ایزوی دوربین را روی حد اکثر بگذارید و در روز روی حد اقل !!
فیلم برداریش هم که دیگه فول عالیه !!! حد اکثر اندازش 640x 480 هست که می توان در دو حالت 4:3 معمولی و یا 16:9 عریض فیلمبرداری کرد. آن هم با فرمت DivX و با حجم کم و کیفیتی در حد DVD. از همه بهتر این که می تونید با سرعت 120 فریم بر ثانیه یک کلیپ اسلو موشن نیز بسازید.

صدای گوشی: مجهز به 1 اسپیکر است. صدای پخش شونده از آن دارای کیفیتی بی مانند است، اما از لحاظ بلندی شما را نا امید خواهد کرد...:41: و این مورد درباره هندزفری های آن نیز صدق می کند :hmm: البته راه حلی آسان برای افزایش آن ها در نظر گرفته شده که در نوع خود عالی است. :31: با زدن چند کد و چند دستکاری مرموزانه :cool: می توانید به بلندی قابل قبولی ( تقریبا مانند N82 ) دست یابید. اگر کسی بخواهد این کدها را خواهم گفت.
مشکل بعدی در بخش پخش کننده آن نبود یک اکولایزر هرچند ساده می باشد که خداییش وحشتناکه. البته این مشکل رو هم می شه با نصب یک پلیر دارای اکولایزر جاوا رفع کرد.

اینترفیس گوشی نیز فوق العاده است. رابط کاربری آسان و ساده که می توان از تم های فلش نیز برای آن استفاده کرد.

هم چنین این گوشی دارای درگاه خروجی تلویزیون می باشد که صد البته کابل آن را باید جداگانه بخرید...

در پایان باید عرض کنم که تفاوت دو مدل KU990 و KE990 علاوه بر فلاش، در دارا بودن درپوش دوربین و نسل گوشی نیز می باشد. KE990 از نوع نسل 2.5 و KU990 نسل سومی می باشد و دارای دوربین دوم برای مکالمه تصویری است. اما همین مدل یعنی KU990 کمی قدیمی تر از برادر خود بوده و دارای فلاش استروب است. در ضمن درپوش برای لنز دوربین ندارد ( بدترین عیب؛ چون تمیز کردن لنز آن دردسر است :ohno: ) در ضمن دارای یکی دو مشکل کوچیک نرم افزاری هم هست که در بررسی های تخصصی آشکار می شن که خدا را شکر در داداش کوچیکش این مشکلا نیست.

DariushGreat
18-12-2008, 14:13
مثل این که کسی کدهای افزایش صدای ویوتی رو نمی خواد...:13:مثل اینکه بایستی خودم بذارم

اما یک نکته رو که یادم رفت بگم:
ویوتی به گونه شگفت انگیزی آهنگ های با فرمت های در پیتی مثل amr و wav رو با کیفیتی بی نظیر پخش می کنه...:27: انگار که از اول اینجور با کیفیت بودن !!:8: اما نمی دونم چرا با mp3 مشکل داره و آهنگ های بی کیفیتش رو با کیفیت، و آهنگ های با کیفیتش رو بی کیفیت پخش می کنه :41:
اما همونطور که گفتم اگر کدهای لازم رو بزنید می تونید این مشکل رو رفع کنید :21:

و اما افزایش صدای گوشی:

مواد لازم:
یک گوشی ال جی ویوتی ( فرقی نمی کنه که KE990 باشه یا KU990 و یا KU990R )
تمرکز به اندازه زیاد
دقت به اندازه بسیار زیاد ( بی دقتی = خرابی سیستم عامل )
ترجیحا استفاده از مداد گوشی برای انجام کارها

و اما شیوه انجام کار ( برای افزایش صدای هندزفری ):

پیش از آغاز اگه گوشی شما روی زبان فارسی هستش به انگلیسی تغییر بدین بعد مراحل زیر رو برید:

1) ابتدا کد ورود به سیستم عامل را وارد می کنیم : #990*#3845

2) برید به گزینه 2 که Device Test می باشد

3) پس از آن بروید به گزینه 8 که sound می باشد

4) بعد به گزینه 7 برید که Audio cal Tool هستش

5) بعد به گزینه 1 بروید که نوشته Audio Calibration

6) گزینه 3 که Change Sound DB هست

7) در گزینه (snd_device_type) به گزینه ( snd_stereo_headset_media {سومین گزینه میباشد} ) بروید

8) گزینه (snd_method_type) را به گزینه (method_midi) تغییر دهید.

9) گزینه (Item_Title) را به گزیه (rx_volume_db7) تغییر دهید. با این کار ما به ماکسیمم ولم دستگاه میرسیم!!! باید عدد 500- رو تایپ کنیم که در زیر چگونگیش رو میگم!

11) توجه داشته باشید که به شما در GET DATA چی نشون میده ؟ چیزی مثل: 1400-
و این دقیقا چیزی است که ما باید اون رو عوض کنیم!

توجه: برای تغییر آن ابتدا بر روی قسمت Set Data بروید و در آن قسمت عدد 500 را تایپ کنید و OK را بزنید! بعد در همان قسمت دکمه ( - ) {منظور منها میباشد} را بزنید و OK کنید! و حالا دکمه بازگشت را بزنید! {منظور دکمه C نیست حواستون باشه}

11) و در آخرین کار بر روی گزینه (Write sound DB to EFC) کلیک کند! (حالا با زدن دکمه C به تکرار به قسمت اولییه منو بیایید و در آخر دکمه قرمز را بزنید)

حالا برای افزایش صدای اسپیکر گوشی:
مرحله 1 تا 6 را بیایید.
در ( snd_device_type ) به گزینه ( snd_stereo_speaker_media ) بروید.
بقیه مراحل را مانند آنچه پیش تر گفته شد انجام دهید.

نکته: در مورد این اعدادی که گفتم بدانید که ماکزیمم استاندارد است. اگر عدد دیگری از خودتان بزنید و مشکلی پیش بیاید، من مسئولیتی نمی پذیرم.

در هر جایی سرکشی کردم فقط همین ها دستم اومد. اگر کسی ماکزیمم استاندارد بهتر ( که به هدزفری و گوشی صدمه نزند ) پیدا کرد، خواهشا اطلاع بدهد.
:5:

ms007
19-12-2008, 14:44
کسی میتونه به من کمک کنه؟ نمیدونم ku بخرم یا ke لطفا با دلیل توضیح دهید.

DariushGreat
19-12-2008, 20:32
کسی میتونه به من کمک کنه؟ نمیدونم ku بخرم یا ke لطفا با دلیل توضیح دهید.

گلم اگر کمی دقیق تر پست های پیشین رو خونده باشی، می تونی پاسخت را بگیری. اما بخاطر روی گل تو باز هم توضیح می دهم:

KE990:
نسل گوشی = 2.5
دوربین دوم = ندارد
درپوش نگاهبان لنز دوربین اصلی = دارد
نوع فلاش = زنون ( پر توان )

KU990:
نسل گوشی = 3
دوربین دوم = دارد
درپوش نگاهبان لنز دوربین اصلی = ندارد
نوع فلاش = استروب ( قوی تر از LED و ضعیف تر از زنون )

KU990R:
نسل گوشی = 3
دوربین دوم = دارد
درپوش نگاهبان لنز دوربین اصلی = دارد
نوع فلاش = زنون ( پرتوان )

از نظر سیستم عامل و محیط کاری و اینترفیس و صدا و... با هم هیچ فرقی ندارند.

حال این بستگی به خود شما داره که کدومش رو می خوای. اما بد نیست بدونی که توی ایران، اپراتورها مشغول ارایه خدمات نسل 2 هستن. انتخاب به عهده خودته.

بد نیست از کلوپ گنجینه ویوتی نیز بازدید کنی. اگر تمی، عکسی و یا راهنمایی بخوای اونجا هست. خوشحال می شم ببینمت !!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

calliop
22-12-2008, 16:27
سلام من عضو جدیدم اطلاعاتی که گذاشتید خیلی عالیه.من قصد خرید ویوتی رو دارم و با این اطلاعات خیلی مطمئن تر شدم به انتخابم.فقط یه سوال برام مونده اونم آنتن دهی این گوشیه. ku990 ،3G نداره و سیستم ایران هم 3G است با این اوصاف از نظر آنتن دهی اذیت نمی کنه؟
ممنون میشم کمکم کنید:46:

DariushGreat
23-12-2008, 18:59
سلام من عضو جدیدم اطلاعاتی که گذاشتید خیلی عالیه.من قصد خرید ویوتی رو دارم و با این اطلاعات خیلی مطمئن تر شدم به انتخابم.فقط یه سوال برام مونده اونم آنتن دهی این گوشیه. Ku990 ،3g نداره و سیستم ایران هم 3g است با این اوصاف از نظر آنتن دهی اذیت نمی کنه؟
ممنون میشم کمکم کنید:46:

چه ربطی داره...؟!:18: 3g تنها یک قابلیته! فقط یک شبکه سرعت بالا هستش... همین! این گوشی شاید نسل سومی باشه، اما این به این معنا نیست که فقط با شرایط نسل سوم کار می کنه. یک گوشی نسل سوم با خدمات نسل های پیشین نیز سازگاره. پس با این حساب فکر نکنم که 3g بودن گوشی بتواند بر کیفیت مکالمات خدمات نسل 2g کشوری تاثیری داشته باشد دوست من.:10:

calliop
24-12-2008, 08:31
شما که همه چی رو گفتین راجع به آنتن دهیش هم می گفتین دیگه!

DariushGreat
24-12-2008, 15:56
شما که همه چی رو گفتین راجع به آنتن دهیش هم می گفتین دیگه!

شرمنده... :41: بذار به حساب تازه کار بودنم و همچنین حواس پرتیم:13:

sid
02-01-2009, 15:45
آنتن دهيش چطوره؟من با 300 تومن پول بين مدل جي 700 سوني اريكسون و ويوتي گير كردم .از طرفي عاشق زيبايي و تاچ اسكرين بودن ال جي هستم و از طرفي مدت نگهداري شارژ اين دو مدل گوشي با هم خيلي فرق دارند
جي 700 ميتونه تا 12 ساعت مكالمه رو ساپرت كنه ولي ال جي 2.5 ساعت كه اين به دلم شك انداخته .كساني كه ال جي دارند از مدت نگهداري شارژ اين گوشي رضايت دارند؟اين برام خيلي مهمه
سوما آيا با اين گوشي ال جي ميشه راحت اس ام اس داد؟
چهارما:در برابر ضربه مثل ساير گوشي ها مقاومت نسبي داره يا اينكه با يه ضربه مرحوم ميشه؟آخه من مهندس عمرانم و همش توي ساختمونها ميپلكم و احتمال ضربه خوردن گوشي كمي زياد تره

خواهش ميكنم به اين4 تا سوالم( يعني آنتن دهيش و مدت شارژش واس ام اس دادنش و ضربه پذير بودنش) دقيق جواب بدين تا شكم بر طرف بشه
مرسي

اين رو براي يكي از دوستان نوشته بودم بي ربط با اين مبحث نيست

lg viewty
اين گوشي با مانيتور بزرگ و تاچ اسكرين و دوربين قوي و قيافه زيبا و همچنين جديد بودنش تمام خصوصياتي رو كه ميگين رو داره ولي علت ارزونيش به نظر من 2 تاست
1-زمان مكالمه 3 ساعت
2-دوربينش در حالت عادي و بدون ور رفتن توي منو هاش با 3.5 مگا پيكسل برابري ميكنه ولي اگه تنظيمش كني خوب ميشه

sony ericson g700
اين گوشي مانيتور بزرگي داره 2.4
و زمان مكالمش هم خيل خيلي زياده 12 ساعت كه بي نظيره
و همچنين لمسي هم هست
علاوه بر لمسي بودن صفحه كليد هم داره و خيلي هم باريك و سبكه و امكانات جانبي زيادي داره

خودم هم دنبال يه گوشي با همي مشخصات شما تا سقف 280 ميگشتم كه به اين دو تا گوشي رسيدم ولي هنوز انتخاب نكردم كدوم بهتره گفتم كه بدوني راهي كه داري ميري و ميگردي رو من مدتيه دارم ميرم و ميگردم و به اين دو تا گوشي رسيدم خواستم كمكي كرده باشم بدون كه بهتر از اين پيدا نميكني
دقيقا من هم دنبال همچين گوشي ميگردم برا همين اومدم توي تاپيكت
ميتوني از ديجي كالا مشخصاتش رو نگاه كني و حتي از همونجا بخري
هر دو زير 280 هستند و در بازار با قيمت زير 260 هم ميتوني پيدا كني

starblue7750
05-01-2009, 11:58
آنتن دهيش چطوره؟من با 300 تومن پول بين مدل جي 700 سوني اريكسون و ويوتي گير كردم .از طرفي عاشق زيبايي و تاچ اسكرين بودن ال جي هستم و از طرفي مدت نگهداري شارژ اين دو مدل گوشي با هم خيلي فرق دارند
جي 700 ميتونه تا 12 ساعت مكالمه رو ساپرت كنه ولي ال جي 2.5 ساعت كه اين به دلم شك انداخته .كساني كه ال جي دارند از مدت نگهداري شارژ اين گوشي رضايت دارند؟اين برام خيلي مهمه
سوما آيا با اين گوشي ال جي ميشه راحت اس ام اس داد؟
چهارما:در برابر ضربه مثل ساير گوشي ها مقاومت نسبي داره يا اينكه با يه ضربه مرحوم ميشه؟آخه من مهندس عمرانم و همش توي ساختمونها ميپلكم و احتمال ضربه خوردن گوشي كمي زياد تره

خواهش ميكنم به اين4 تا سوالم( يعني آنتن دهيش و مدت شارژش واس ام اس دادنش و ضربه پذير بودنش) دقيق جواب بدين تا شكم بر طرف بشه
مرسي

sharmande FONTe farsi nadaram
dar morede anten dehish ke bayad begam bastegi dare koja bashid.man alan shahrestane KHOY hastam ke inja anten dehish kheyli kame.dar tehran antendehish khobe
dar more modate sharj ham man khodam har 2 rooz ye bar sharj mikonam.
dar morede SMS ham begem ke kheyli ali hast.ham mitoonid be sorate QWERTY va ham be soorate ma'moli sms benevisid
dar morede zarbe pazir budanesh begam ke vaghti khastam begiram khode forooshande goft ke zedde zarbe hast va khodesh mohkam be LCD zad(baraye test)

man yeja didam ke KU990 320 toman shode!kheyli ajibe man 450 toman kharide budam

sid
05-01-2009, 14:33
من خريدمش با گارانتي كامتل 273 تومن فعلا كه جز اس ام اس دادن و صداي كم در هنگام پخش آهنگ چيز ديگه اي به نظرم نمياد كه اينها هم در مقابل كلاس گوشي و زيباييش اصلا به چشم نمياد.اين گوشي دايويكس رو هم ساپورت ميكنه و مستقيما با يو اس بي به كامپيوتر وصل ميشه سوالي بود از اين به بعد منم هستم

Highbury
05-01-2009, 14:37
عکساش چطوره؟میشه بدون قلم راحت به همه جاهاش ور رفت؟کدوم مدلش ر خریدی کا یو یا کا ای؟
صداش در چه حدی هستش؟مثلا در مقایسه با دبلیو810 یا هر گوشی دیگه
راستی برنامه ها جاوا رو میتونه رو خودش نصب کنه یانه ؟

sid
05-01-2009, 17:41
عكسش خوبه ولي در حد 5 مگا پيكسل نيست و فكر نكنم كسي هم دنبال چنين كيفيتي باشه .به هر حال خوبه
اين گوشي قبل از اينكه تاچ اسكرين باشه فينگر تاچه پس خيالتون راحت باشه
كا اي رو خريدم
صداش پايينه ولي با هدفون مطلوب و خوبه در مقايسه با سري واكمن كم مياره ولي خيلي زيبا تر از اينهاست و با كلاس تره
تا الان كه هرچي ريختم رو نصب كرده
دايويكس رو هم اجرا ميكنه
فلاش هم داره
قرمزي چشم رو هم از بين ميبره
تا 2 گيگ رو ساپورت ميكنه
كمي هم سريع شارژ خالي ميكنه در حالت عادي تا 2-3 روز نياز به شارژ نداره ولي من روز اول از بس باهاش ور رفتم كه 24 ساعته دادش در اومد

اين نقص ها هست و منكرش هم نميشيم ولي شما يه نگاه به قيمتش هم بندازي ميبيني كه به صرفه هست

Highbury
05-01-2009, 17:46
اره نسبت به قیمت واقعا مناسب هستش فلاش زنونش در چه حد هستش؟؟؟؟؟؟؟
ببین میتونی روش نرم افزار Ir-daroo رو نصب کنی اگه بگردی پیداش میکنی.خیلی سنگینه برنامش.
راستی صداش در حد چه گوشی میدونی؟؟؟
منظورت از اینکه اس ام اس دادن مشکل هست چیه؟
خوش دسته؟سنگین هستش؟
صفحه لمسیش خوب جواب میده یا نه ؟

Ssarshar
05-01-2009, 22:31
اتفاقا كيبورد qwetry مجازي بزرگي داره كه به راحتي هر چه تمامتر ميشه اس ام اس بزنيم .

sid
06-01-2009, 13:23
اره نسبت به قیمت واقعا مناسب هستش فلاش زنونش در چه حد هستش؟؟؟؟؟؟؟
ببین میتونی روش نرم افزار Ir-daroo رو نصب کنی اگه بگردی پیداش میکنی.خیلی سنگینه برنامش.
راستی صداش در حد چه گوشی میدونی؟؟؟
منظورت از اینکه اس ام اس دادن مشکل هست چیه؟
خوش دسته؟سنگین هستش؟
صفحه لمسیش خوب جواب میده یا نه ؟

فلاشش خوبه حالا هرچي ميخواد باشه
از لحاظ فيلمبرداري و عكاسي سوال نكن مطوئن باش .چون تنظيمات و امكانات جانبي زيادي داره
بازيهاي سنگين رو ميشه روش نصبيد نرم افزار رو هنوز وقت نكردم بنصبم
صداش كيفيت داره ولي با اين گوشي نميتوني سر بلندي صدا با كسي كل كل كني چون ميبازي.اگه ميخواي سر بلندي صدا مسابقه بزاري و يا با صداش پارتي بگيري نگير ولي اگه در حد شنيدن موسيقي و ترانه با كيفيت ميخواي خب خوبه در كل با سري واكمن مقايسه نكن چون فقط كيفيتش خوبه نه بلنديش.تمام
اس ام اس دادنش هم همينطور كه دوستمون ميگن اونقدرها سخت نيست راحته ول يممكنه سرعت عمل رو كمي بياره پايين.يعني لازم نيست كليدي رو تند تند فشار بدي بلكه كافيه صفحه رو لمس كني .شايد به خاطر اينكه تجربه جديدي هست من چندان بهش عادت نكردم
در مورد 3 تا سوال آخر هم خيالت راحت باشه همش مطلوبه

ايراداتي كه من تا الان با اونها بخوردم اين ها هستن كه توي هيچ نقد حرفه اي اي نوشته نشده ولي وجود داره و شما هم بعد از خريدش با اونها مواجه ميشين
با هدفون كه بخواي اهنگ گوش بدي نميدونم چجوري اهنگ رو عوض كنم
كليد پاك كردن از اونجايي كه پايين صفحه لمسي هست كمي دسترسي به اون سخته
عكسها رو فقط در حالت لندسكيپ به صورت فول اسكرين نمايش ميده
فعلا همينا

مزاياي اين گوشي از نظر من كه در هيچ نقدي نوشته نشده
اصلا به قلم احتياجي ندارين هرچند ميتونيين اون رو مثل عروسك به گوشي اويزون كنيد چون خيلي شيكه
همه توي كفش ميمونن
ميتونيد ميزان درخشندگي صفحه رو بزارين روي 40% بدون اينكه ديدتون كمترين افتي بكنه كه اين ميتونه در ميزان نگه داري شارژ خيلي كمك بكنه

در كل يه فينگر تاچ ارزون و بي ادعا دارين كه نيازهاي يك انسان بي پول كه از گوشيش خيلي توقع داره رو بر طرف ميكنه و همه جا ابرو داري ميكنه

starblue7750
06-01-2009, 15:00
كا اي رو خريدم

تا 2 گيگ رو ساپورت ميكنه

salam
akhe KE990 ram support nemikone ke
ta jayi ke midoonam KE khodesh ram dakheliye 2 GIG dare va nemishe ramesh ro avaz kard
nakone KU karidi
age intori bashe man inja goshim ro mifrosham yek KE mikharam 50toman hamjibam mimoone

DariushGreat
06-01-2009, 15:24
من خريدمش با گارانتي كامتل 273 تومن فعلا كه جز اس ام اس دادن و صداي كم در هنگام پخش آهنگ چيز ديگه اي به نظرم نمياد كه اينها هم در مقابل كلاس گوشي و زيباييش اصلا به چشم نمياد.اين گوشي دايويكس رو هم ساپورت ميكنه و مستقيما با يو اس بي به كامپيوتر وصل ميشه سوالي بود از اين به بعد منم هستم

انشاءالله مبارکت باشه.:46::10:
در مورد عکسش گفته بودی که 5 مگاپیکسلی واقعی نیست. در این مورد من هم حرفت رو تصدیق می کنم؛ اما فقط در یک زمینه. ویوتی در حالت تنظیمات خودکار کیفیت عکس پایینتری نصبت به رقبا داره. اگه کمی پا از گلیمت دراز تر کنی و تنظیماتش رو دستکاری کنی بی شک عالی می شه.

در مورد بلند تر کردن صداش هم توی دو سه جا شیوه اش رو گذاشتم. هم برای هدفون و هم برای اسپیکر. اما این رود بدون که دلیل کم بودن صدای هدفون، حفظ سلامت شنوایی و دلیل کم بودن صدای اسپیکر، حفظ شارژ گوشی هست. اما خوب، می شه با وارد کردن چند کد اونا رو افزایش داد.

در مورد مشکلاتش هم باید بگم که هیچ گوشی ای کامل نیست. شرکت های سازنده گوشی هنوز کابوس نوکیا 6600 رو فراموش نکردن. گوشی ای که روی فروش بسیاری از گوشی های دیگر ( از همه برندها ) تاثیر منفی گذاشت.

انشاءالله موفق باشی

---------------------------------------------------------

In Persian:
مرگ بر اسراییل، مرگ بر آمریکا، مرگ بر مصر، مرگ بر عربستان، مرگ بر صهیونیسم کثیف

In English:
Down with israel, Down with america, down with egypt, down with saudi arabia, down with all of Dirty zionism

In Hebrew:
עם ישראל, עם אמריקה, עם מצרים, עם ערב הסעודית עם כל הציונות מלוכלכים

In Arabic:
تسقط اسرائيل ، لتسقط امریكا ، فلتسقط مصر ، السعودية جزيره العرب فلتسقط، فلتسقط الصهيونية القذرة للجميع

DariushGreat
06-01-2009, 15:28
salam
akhe ke990 ram support nemikone ke
ta jayi ke midoonam ke khodesh ram dakheliye 2 gig dare va nemishe ramesh ro avaz kard
nakone ku karidi
age intori bashe man inja goshim ro mifrosham yek ke mikharam 50toman hamjibam mimoone

هان؟!!!:18:
هم ke990 و هم ku990 و هم ku990r، هر سه رم خور هستند و ظاهرا هرسه هم فقط تا 2 گیگا پشتیبانی می کنن.

من خودم سه هفته پیش با دوستم رفتیم و برای داداشش ke990 خرید، یک رم یک گیگ روش داشت...

احمدصالح پور
06-01-2009, 17:50
داریوش جان چند خریدین دوربینش در حد چند مگا هستش ؟؟؟5 واقعی که نیست ...هست ؟؟
می خوام بخرم راستی تاچش خوبه ؟؟؟؟سریعه یا مثل بعضی تاچها مشت کوب باید بزنی؟؟؟؟؟

Ssarshar
06-01-2009, 18:55
يه نكته جالب اينكه من رم 4 گيگ رو امتحان كردم روش خيلي خوب و روان جواب داد !

starblue7750
06-01-2009, 19:29

shoma ke goshitoon ro forukhte budi? 2bare kharidi
bebin migam ke nakone 2GIG az in 4 Gig kar kone va baghiyash por nashe
shoma cheghadresho por kardid

هان؟!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

هم ke990 و هم ku990 و هم ku990r، هر سه رم خور هستند و ظاهرا هرسه هم فقط تا 2 گیگا پشتیبانی می کنن.

من خودم سه هفته پیش با دوستم رفتیم و برای داداشش ke990 خرید، یک رم یک گیگ روش داشت...

rast migi
man alan motavajeh shodam
man kheyli jaha dide budam ke neveshtan KE990 ram nemikhore
HATTA dar gsm.ir ham dide budam vali alan dar gsmarena neveshte mikhore

zemnan 5 janviye LG e'lam kard ke 5 MILLION VIEWTY forukhte
shode(dar arze 14 mah

va gheymat in gooshi dar kharej hodode 200 euro hast
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DariushGreat
06-01-2009, 20:09
داریوش جان چند خریدین دوربینش در حد چند مگا هستش ؟؟؟5 واقعی که نیست ...هست ؟؟
می خوام بخرم راستی تاچش خوبه ؟؟؟؟سریعه یا مثل بعضی تاچها مشت کوب باید بزنی؟؟؟؟؟

1. احمد جان. من خودم هنوز نخریدم؛ چون پولم کمه. اما 3 هفته پیش با دوستم رفتیم علاءالدین و برای برادرش ویوتی KE990 با گارانتی گلدیران خریدیم. اون موقع 267 هزار تومان بود. حدود 12 روز پیش که توی علاءالدین بودم شده بود 273 هزار تومان. جالب اینکه قیمت 24 ماهه گلدیران و 12 ماهه کامتل هم یکی بود !!!:31:

2. ببین عزیز، سنسور پنج مگاپیکسلی داره. اما در رقابت با رقیبانی مثل N82 و K850 - در صورتیکه تنظیمات دوربینش روی خودکار باشه - رتبه های پایینی می گیره. اما اگه تنظیماتش رو دستی تنظیم کنی حتی می تونه بهتر از اون ها هم بشه.

3. تاچش هم عالیه. البته بار اول باید مغازه دار دقیق برات تنظیم کنه. چون تست لمسیش خیلی مهمه. اگه دقیق تنظیم کنه عالیه.

4. والا من نفهمیدم منظورت از " سریعه یا باید مثل برخی از تاچ ها مشت کوبش کنی " چیه؛ اگه منظورت سرعت باز شدنش هست که بله؛ در برخی موارد لودینگ داره. اما هرگز در کند بودن به پای گوشی های سری 60 نوکیا نمی رسه. :27: اما اگه منظورت اینه که تا یه آیتمی رو گزینش می کنی سریع بازش کنه، باید بگم که اول اون را به حالت انتخاب یا همون های لایت خودمون در میاره و با ضربه دوم اون رو اجرا می کنه ( دقیقا مثل دابل کلیک هست. ولی با این تفاوت که حتما نباید دو ضربه پشت سر هم باشن ). صد البته این ویژگی جلوی بسیاری از اشتباهات رو می گیره. مثلا دیگه اشتباهی یه فایلی باز نمی شه که آدم رو توی دردسر بندازه...:46:

در آخر هم می گم این گوشی یه برتری نسبت به تاچ های دیگه داره و اون هم اینه که وقتی روی آیتمی ضربه می زنی، گوشی یه ویبره می ده که آره، عملیات انجام شد. این ویژگی، اون مشکل معروف تاچ اسکرین ها رو برطرف می کنه. آخه می گن وقتی روی آیتمی ضربه میزنی، چون حسش نمی کنی، کمی آزار دهنده هست. ولی اینجوری دیگه اون مشکل بوجود نمیاد.:46:

باز هم پرسشی بود هستم :5:

------------------------------------------------

In Persian:

In English:
Down with israel, Down with america, down with egypt, down with saudi arabia, down with all of Dirty zionism

In Hebrew:

In Arabic:
تسقط اسرائيل ، لتسقط امریكا ، فلتسقط مصر ، السعودية جزيره العرب فلتسقط، فلتسقط الصهيونية القذرة للجميع

DariushGreat
06-01-2009, 20:17

خدایا... یعنی می شه...؟:37: من آرزوی این رو داشتم که روزی بتونم یه 8 گیگ بندازم بیخ خِر این گوشی...:37:
دوست من. یه خواهشی دارم ازت.:11: خواهشا تا چهارگیگش رو کامل پر کن ببین چی می شه. اگه باز هم کار کنه که عالیه...

sid
06-01-2009, 21:13
salam
ta jayi ke midoonam KE khodesh ram dakheliye 2 GIG dare va nemishe ramesh ro avaz kard
nakone KU karidi
age intori bashe man inja goshim ro mifrosham yek KE mikharam 50toman hamjibam mimoone

اولا با اين اوضاع اگه پيش بري و هي فينگليش بنويسي بي دذنگ اخراج ميشي
دوما اشتباه ميكني .دوستان همگي درست ميگن

سوما كم كم بياين گذاشتن تم و بازي و نرم افزار رو در اينجا شروع كنيم . هرچي درباره اين گوشي حرف زده شد بسه

sid
06-01-2009, 21:21

منبعي با بيش از 1000 بازي و تم و نرم افزار براي ويوتي
منتظر گذاشتن بهترين ها از جانب شما دوستان هستيم از آنجايي كه جمعيت دارندگان ويوتي هنوز كم هست بايد دست به دست هم بديم تا اينجا رو با برنامه ها و بازيهاي عالي پر كنيم

DariushGreat
06-01-2009, 21:25
salam
nakone KU karidi

سوما كم كم بياين گذاشتن تم و بازي و نرم افزار رو در اينجا شروع كنيم . هرچي درباره اين گوشي حرف زده شد بسه

بر و بچ هر چی گیرتون اومد بذارین این تو. اینجا محل تم و والپیپر ویوتی هست::46:

-----------------------------------------------

In Persian:

In English:

In Hebrew:

In Arabic:

starblue7750
07-01-2009, 20:22
salam
nakone KU karidi

salam
man ghablan goftam ke chon kamputeram kharabe manam ye moddate kootahi az ye jaye dige daram minevisam ke fonte FARSI NADARE
va sharmande ke ye ghalati kardam bedune motale'e neveshtam ke KE
:40:RAM NEMIKHORE

va avaze inha biayid MODIRARO FESHAR BEZARIM KE ANJOMAN LG dorost konan
:10:

Ssarshar
08-01-2009, 20:44
استروب جان من گوشيمو دوباره نخريدم ... يكي از دوستام تست زده ! يه 4 گيگ انداخته حدود 1 گيگ هم پر كرده و مشكلي نداشته ! داريوش جان چشم ميگم امتحان كنه !! ولي جرئت ميخواد !!!

احمدصالح پور
08-01-2009, 21:46
salam
man ghablan goftam ke chon kamputeram kharabe manam ye moddate kootahi az ye jaye dige daram minevisam ke fonte farsi nadare
va sharmande ke ye ghalati kardam bedune motale'e neveshtam ke ke
:40:ram nemikhore

va avaze inha biayid modiraro feshar bezarim ke anjoman lg dorost konan
:10:

دوست گرامی ما قبلا" برای فشار آوردن به مدیرا برای درست کردن انجمن ال جی نظر سنجی گذاشتیم یکی دو تا پیک از همین تاپیک بالاتره لطف کنین و اونجا نظراتتون رو بگین که بتونیم انجمن ال جی رو هم انشا الله به زودی زود به ثبت برسونیم

GOLFORDMHM
09-01-2009, 01:45
سلام،امیدوارم عزاداریهاتون قبول باشه.
من هفته پیش 1 ke990 گرفتم.
اولا 4 گیگ جواب نداد ، درحالیکه فروشنده گفت مشکلی نداره ،خودم گذاشتم به حساب اینکه رم با کیفیتی نبوده .
دوما ، هم با رم 1 گیگ وهم 2 گیگ موقع فیلمبرداری هرچن ثانیه یه گیر کوچیک میکنه که پس از چند دقیقه ضبط و در هنگام پخش باعث میشه صدا و تصویر از همدیگه فاصله بگیرن.
سوال :
1-آیا همه ویوتیها این مشکل را دارند؟
2- ممکن به نوع رم بستگی داشته باشه ؟
3-برای این مشکل میشه کاری کرد ؟
4-آیا توی بازار رم پر سرعت هم وجود داره؟(چون فکر میکنم این رمها بایت سرعت بیشتری برای ضبط 18 مگابایت در ثانیه داشته باشن).
5- چرا گاهی اوقات پس از چند دقیقه ضبط صدا دیگر ضبط نمیشود؟
لازم بذکر میدانم که هیچیک از این ایرادها در زمان ضبط روی حافظه داخلی مشاهده نمیشن.
ممنون از همفکری شما.:11:

Ssarshar
09-01-2009, 12:55
اولا 4 گیگ جواب نداد ، درحالیکه فروشنده گفت مشکلی نداره ،خودم گذاشتم به حساب اینکه رم با کیفیتی نبوده .
دوما ، هم با رم 1 گیگ وهم 2 گیگ موقع فیلمبرداری هرچن ثانیه یه گیر کوچیک میکنه که پس از چند دقیقه ضبط و در هنگام پخش باعث میشه صدا و تصویر از همدیگه فاصله بگیرن.
سوال :
4-آیا توی بازار رم پر سرعت هم وجود داره؟(چون فکر میکنم این رمها بایت سرعت بیشتری برای ضبط 18 مگابایت در ثانیه داشته باشن).
لازم بذکر میدانم که هیچیک از این ایرادها در زمان ضبط روی حافظه داخلی مشاهده نمیشن.
اممنون از همفکری شما.:11:

اين حالتي كه براي شما اتفاق افتاده كاملا غير طبيعيه !
من احتمال ميدم اگر رم فابريك ال جي رو استفاده كنيد اين مشكل حل ميشه
چون من سال پيش يه LG Shine داشتم . اول يه رم 1 گيگ با مارك متفرقه روش انداختم . خيلي گير داشت و مدام هنگ ميكرد ! ولي وقتي رم فابريك ال جي رو خريدم و روش امتحان كردم ديدم مشكلم حل شده !
شما امتحان كن ببين جواب ميده ! اگر نهايتا جواب نداد نتيجه ميگيريم كه ku990 ساپورت رم بهتري ميكنه !
البته ان شا ا... كه مشكلت جل

Ssarshar
09-01-2009, 12:56
سوال :
اممنون از همفکری شما.:11:

اين حالتي كه براي شما اتفاق افتاده كاملا غير طبيعيه !
من احتمال ميدم اگر رم فابريك ال جي رو استفاده كنيد اين مشكل حل ميشه
چون من سال پيش يه LG Shine داشتم . اول يه رم 1 گيگ با مارك متفرقه روش انداختم . خيلي گير داشت و مدام هنگ ميكرد ! ولي وقتي رم فابريك ال جي رو خريدم و روش امتحان كردم ديدم مشكلم حل شده !
شما امتحان كن ببين جواب ميده ! اگر نهايتا جواب نداد نتيجه ميگيريم كه ku990 ساپورت رم بهتري ميكنه !
البته ان شا ا... كه مشكلت حل ميشه

sid
09-01-2009, 14:05
شما بيا حافظه پيش فرضت رو بزار روي گوشي نه روي مموري خارجي
ميگن كه رم كينگ استون كه گرونتره سريعتر عمل ميكنه البته شنيدم درست و غلطش رو نميدونم

Dr Violin
09-01-2009, 16:49
سوال :
ممنون از همفکری شما.:11:

شما بيا حافظه پيش فرضت رو بزار روي گوشي نه روي مموري خارجي
ميگن كه رم كينگ استون كه گرونتره سريعتر عمل ميكنه البته شنيدم درست و غلطش رو نميدونم

من رم 8 گیگ کینگستون کلاس 4 با قیمت 33 هزار تومن روش انداختم ، عالی کار می کنه و تا حالا باهاش مشکلی نداشتم...

احمدصالح پور
09-01-2009, 18:33
دوست عزیز مهم اینه که تست کنی ببینی که تا وقتی چند گیگ رو پر کردی مشکلی نداره شاید بیشتر از دو گیگ بریزی اصلا" برات کار نکنه(البته خدا نکنه )و هنگش زیاد بشه بهرحال لطف میکنی اگه تست کنی راستی اون مشکل دوستمون رو تو هم با ویوتی داری که هر چند ثانیه میون فیلمبرداری گیر میکنه ؟؟چون منم می خوام تو این هفته ویوتی بگیرم راستی کیفیتش تو تلویزیون خوبه ؟......ممنون دوست عزیز

DariushGreat
09-01-2009, 20:43
دوست عزیز مهم اینه که تست کنی ببینی که تا وقتی چند گیگ رو پر کردی مشکلی نداره شاید بیشتر از دو گیگ بریزی اصلا" برات کار نکنه(البته خدا نکنه )و هنگش زیاد بشه بهرحال لطف میکنی اگه تست کنی راستی اون مشکل دوستمون رو تو هم با ویوتی داری که هر چند ثانیه میون فیلمبرداری گیر میکنه ؟؟چون منم می خوام تو این هفته ویوتی بگیرم راستی کیفیتش تو تلویزیون خوبه ؟......ممنون دوست عزیز

دوستان این پرسش من هم هست. کابل تلویزیونش رو کسی داره؟ کسی تا بحال آزمایش کرده ببینه روی تلویزیون چجوریه؟! :21:

--------------------------------------------

In Persian:

In English:

In Hebrew:

In Arabic:

Dr Violin
10-01-2009, 15:44
راستش من الان 6.5 گیگ از رم رو پر کردم ، یکبار هم هنگ نکرده و سرعتش عالیه ...

در مورد فیلم برداری هم متاسفانه من هم مشکل دوستمون رو دارم که هر چند ثانیه گیر میکنه ( البته هنگام ضبط روی حافظه خارجی ) ، نمی دونم مشکل از چیه با اینکه رم من سرعت بالاست یعنی کلاس 4 ، باید ببینیم دوستانی که رم 2 گیگ یا 4 گیگ دارند هم این مشکل رو دارند یا خیر ، باز حالا من تحقیق می کنم ببینم مشکل از کجاست ولی اگه کسی میدونه لطفا همین جا بگه ...

در مورد کابل تلویزیون هم من یادم رفت از فروشنده بپرسم ، اگه کسی داره لطفا بگه چنده و از کجا گرفته و کیفیتش چطوره ؟

احمدصالح پور
10-01-2009, 20:20
dr violin عزیز خیلی خیلی ممنون و سپاسگزار راستی دوست گرامی باطریش که تو مشخصات گوشی زده تا دوساعت و نیم مکالمه چقدر دوام میاره با کار متوسط؟؟برای فیلمبرداری چقدر دووم میاره اگه اصلا" هیچ کار دیگه ای باهاش انجام ندی آخه دو ساعت و نیم واقعا" کمه ......و اگه مسئله فیلمبرداری رو با رمهای 2 گیگ هم تست کنی که دیگه آخرشه به هر حال منم می خوام بگیرم برای همین اینقدر سریش میشم .

Dr Violin
11-01-2009, 00:24
dr violin عزیز خیلی خیلی ممنون و سپاسگزار راستی دوست گرامی باطریش که تو مشخصات گوشی زده تا دوساعت و نیم مکالمه چقدر دوام میاره با کار متوسط؟؟برای فیلمبرداری چقدر دووم میاره اگه اصلا" هیچ کار دیگه ای باهاش انجام ندی آخه دو ساعت و نیم واقعا" کمه ......و اگه مسئله فیلمبرداری رو با رمهای 2 گیگ هم تست کنی که دیگه آخرشه به هر حال منم می خوام بگیرم برای همین اینقدر سریش میشم .
خواهش می کنم ، راستش من خودم دو روزه گرفتم و هنوز وارد نشدم و از اون جاییکه فعلا هی وصلش می کنم به کامپیوتر تا برنامه روش بریزم ، تا وصل میشه شروع می کنه به شارژ کردن و نمیشه درست از میزان باقی موندن شارژش مطمئن بشم .راجب شارژ زیاد نگران نباش با کار زیاد راحت یک روز رو دوام میاره فوقش اگه دیدی نشد 10 تومن میدی یه باتری اضافه میگیری ...

راجب رم هم من تحقیق کردم با مدل Ku هم خارجیها همین مشکل رو داشتند ولی باخریدن رم با سرعت بالا این مشکلشون برطرف شده بود . شما هم وقتی خواستی رم بگیری یه 8 گیگ جدا بگیر واسه ویدیو ها و برنامه و بازیها و موزیک ، ( واقعا اگه 8 گیگ نگیرید در حق ویوتی ظلم کردید خداییش صفحه نمایشش آخرشه ، جون میده واسه فیلم دیدن ، تاچش هم که عالیه ، برنامه ها رو هم که راحت قبول میکنه ، بازی و موزیک هم که خوراکشه . فقط 8 گیگ بگیرید و تا میتونید پرش کنید، البته همیشه حدود 1.6 گیگش رو خالی نگه دارید که سرعتش پایین نیاد چون ویوتی فقط همون 2 گیگ آخرش رو میبینه و میشناسه .(عجب پرانتز طولانی شد!!!)) و یه رم دو گیگ یا یه یک گیگ پر سرعت برای فیلم برداریش بگیرید و همون جا جلوی فروشنده تستش کنید که رم واقعا پر سرعت باشه و وسط فیل برداری گیر نکنه ...

باز اگه چیزی به ذهنم رسید یا چیزی فهمیدم می نویسم ، فقط من امروز (یکشنبه) کلا نمی تونم بیام سایت و فردا ایشالا باقی چیز هایی رو که فهمیدم می نویسم...

starblue7750
11-01-2009, 19:09

سلام
دوست عزیز فیلمبرداریش زیاد باطری مصرف نمیکنه.فقط وقتی به آهنگ گوش میدی (از اسپیکر)باطریش زیاد دووم نمیاره!
من خودم 2 روز پیش شارژ کردم که الان نصفش مونده(البته زیاد اسنفاده نکردم)
من یه بار حدودا تا 4 روز گوشیم رو شارژ نکردم!!!

گوشیه منم اولاش هنگام فیلمبرداری یه گیره کوچکی می کرد که الان نمیکنه.من گوشیم رو یه بار رست کردم شاید از اونه شایدم از اون نیست نمیدونم.

dr violin عزیز
من می خواستم بپرسم که ایا KU990 هم 8 گیگ ساپورت میکته که جواب دادی
مممنون

vahid_bagherani
12-01-2009, 10:11
سلام
من یک ال جی ویوتی رو به تازگی گرفتم.برای افزایش صدا هر چی اون کدی رو اولش برای وارد شدن به منوی تنظیمات رو میزنم کار نمیکنه.
میشه صحیحترش رو بگید.
مثل اینکه قاطی شده!!!!!

starblue7750
12-01-2009, 14:26
سلام
من یک ال جی ویوتی رو به تازگی گرفتم.برای افزایش صدا هر چی اون کدی رو اولش برای وارد شدن به منوی تنظیمات رو میزنم کار نمیکنه.
میشه صحیحترش رو بگید.
مثل اینکه قاطی شده!!!!!

سلام
کدش اینه

# 0 9 9 × # 5 4 8 3

می ری قسمت dialling بعد کد بالایی رو میدی
تمام

vahid_bagherani
12-01-2009, 16:01
ممنون
مرسی از لطفتون

parham_overset
27-01-2009, 19:25
با سلام
من کد تقویت صدا رو وارد کردم ولی احساس میکنم فرقی نمیکنه در ضمن وقتی از منو خارج میشم اعدادی که وارد کردم بر میگرده سره جاش
کسی بلده صدای ایرفونشو با کد زیاد کنه بنظرم خیلی کمه؟؟؟

yashar_silverboy
27-01-2009, 22:39
سلام دوستان .. راستش من می خوام بگیرم این نوع گوشی رو . بعد می خواستم ببینم کدوم مدلشون جدید ترینه بین ke990 و ku990 و ku 990R ؟ یک نکته ی دیگه ای هم که می خواستم بگم من زیاد اس ام اس میدم می خواستم ببینم که بعد از مدتی اسکرینش خراب نشه خرج بندازه رو دستم ؟ممنون میشم

Galant
28-01-2009, 18:08
ميشه محل دقيق و يا تلفن فروشگاهي رو كه KU990R رو خريدي به من بدي ( ايميل من mvalinejad@hotmail.com (mvalinejad@hotmail.com) است ) با تشكر :20:

Galant
31-01-2009, 18:07
سلام بر دوستان ويوتي دار عزيز
من علاالدين رو زير و رو كردم ولي Ku990R رو پيدا نكردم ، راستي نماينده كامتل كه تو علاالدين بود خيلي رو مدل KE990 تاكيد داشت نظر دوستان چيه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif اگر كسي آدرسي از فروشگاه يا تلفني داره كه بشه Ku990R رو خريد بگه ، ثواب داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

s.a.m.i
31-01-2009, 21:25
سلام من 1هفتست ke990 گرفتم.گفته بودین یه سری کد هست که بدیم صدای هندزفری خوب میشه ولی وقتی که دادم ومطمئنم که دقیق انجام دادم.صداش داغون شد.وقتی گوش میدم لحظه ای که بیس میکوبه دیگه هیچی نمیشنوم.ممنون میشم کمکم کنین.حدهاقل بگین چه جوری به حالت اول بر میگرده

yashar_silverboy
31-01-2009, 23:43
دوستان ترو به خدا کمکم کنید من می خوام این نوع گوشی رو بخرم....کمکم کنید که کدوم بهتره؟ku یا ke ؟ می ترسم بگیرم مثل بقیه دوستان انجمن تو رم و عکسبرداری مشکل داشته باشم حالمو بگیره ازش زده شم...نمی خوام پولمو دور بریزم آخه ...یکی منو راهنمائی کنه!!!!!!!!!! ممنونم

Galant
01-02-2009, 07:52
دوستان ترو به خدا کمکم کنید من می خوام این نوع گوشی رو بخرم....کمکم کنید که کدوم بهتره؟ku یا ke ؟ می ترسم بگیرم مثل بقیه دوستان انجمن تو رم و عکسبرداری مشکل داشته باشم حالمو بگیره ازش زده شم...نمی خوام پولمو دور بریزم آخه ...یکی منو راهنمائی کنه!!!!!!!!!! ممنونم

ياشار جان سلام ، من حدود 15 ، 20 روزي ميشه كه به طور جدي و شديد روي سه مدل گوشي ويوتي تحقيق كردم :5: و نتيجه اين شد كه:
بهترين گوشي ويوتي ال جي ku990R عالي اگر گير نياوردي:41: ( كه من خودم در به در دنبالش ميگردم ) ، ke990 خوبه و بهتر سراغ ku990 نري چون علاوه بر آپشن هاي ظاهري كه كم داره از لحاظ نرم افزاري نيز باگ داره و گاها گير ميكنه ، موفق و پاينده باشي. :46:

احمدصالح پور
01-02-2009, 09:21
یاشار جانkuمدل جدیدتر ویوتی هستش و طبعا" بهتر هستش هر چند تفاوت چشمگیری تو امکانات ندارن ولی صد در صد مطمئن باش ku بهتره ......باز سوالی بود؟؟؟؟؟؟؟؟

amirz2ir
01-02-2009, 11:33
مدل ke جدیدتره.ابتدا مدل ku وارد بازار شده.در پوش د.ربین هم نداره ولی در مدل ke درپوش لنز اضافه شده.
مدل ku990r جدیدترینه که امکانات ke و ku را همزمان داره.ولی برای اسیا تولید نشده و فعلا در خود کشور کره فروش داره!

s.a.m.i
01-02-2009, 15:30
سلام.چرا هیچکی به من جواب نمیده.بابا کمکم کنین.از وقتی کدهای افزایش صدا رو زدم.صدای هندزفریم خر خر میکنه.چی کار کنم خوب شه.در ضمن واسه بالا بردن صدای اسپیکر گوشیم اصلا گزینه snd_stereo_speaker_media رو نداره فقط اینو snd_speaker_media داره.در رابطه با اینم یه کمکی بکنین.خواهش میکنمممممممممم.

Galant
01-02-2009, 17:18
مدل ke جدیدتره.ابتدا مدل ku وارد بازار شده.در پوش د.ربین هم نداره ولی در مدل ke درپوش لنز اضافه شده.
مدل ku990r جدیدترینه که امکانات ke و ku را همزمان داره.ولی برای اسیا تولید نشده و فعلا در خود کشور کره فروش داره!

امير جون مطمئني تو ايران پيدا نميشه:41: پس بريم بزنيم تو گوش ke900 :31:

sid
02-02-2009, 00:13
اكثر ويوتي ها در ايران همين مدا كا اي 990 هستند.و براي بار هزارم ميگم بزرگترين نقص اين گوشي مدت نگهداري شارژ باطري هست و بس

amirz2ir
02-02-2009, 01:23
امير جون مطمئني تو ايران پيدا نميشه:41: پس بريم بزنيم تو گوش ke900 :31:
من از نمایندگی پارس کامتل پرسیدم گفت که ku990r برای بازار جهانی تولید نمیشه.حالا خودتم میتونی بری توی بازار بگردی
ke990 نسبت به ku990 طول عمر باطری کمتری داره بر اساس مطالب سایتها
البته باطری هر 2 گوشی
Li-Ion 1000 mAh است!من مقایسه کردم طول عمر باطری هر 2 گوشی در پخش فیلم divx یکسانه!در مورد مکالمه امتحان نکردم!:31:
فلاش ke990 xenon است و فلاش ku990 storbe و xenon بهتر از storb است.
ke990 زنگ Polyphonic 64 داره ولی ku990 زنگ Polyphonic 40.
ke990 درپوش لنز داره در حالیکه ku990 نداره.
ke990 نسل 2.5 است ولی ku990 نسل 3.
ke990 دوربین دوم برای مکالمه تصویری نداره!
که البته این 2 قابلیت اخر تا 10 سال اینده هم در ایران فعال نمیشن:5:

yashar_silverboy
04-02-2009, 00:43
دوستان خریدمش....ایول....فقط تم هاشو از کجا می تونم گیر بیارم؟
اگه لینکشو بذارید ممنون میشم

sid
04-02-2009, 11:57
شما اگه قبل از خريد مطالب سايت رو ميخوندي ميفهميدي كه يكي از مشكلترين كارها همين نصب تم هست
لينكش هم هست .اگه توي اين تاپيك نباشه توي تاپيكهاي مشابه هست

sid
04-02-2009, 11:58
شما اگه قبل از خريد مطالب سايت رو ميخوندي ميفهميدي كه يكي از مشكلترين كارها همين نصب تم هست
لينكش هم هست .اگه توي اين تاپيك نباشه توي تاپيكهاي مشابه هست

panther99
04-02-2009, 12:16
دوستان یه سوال؟
دوربین عکاسیش خوبه؟ واقعا میارزه بریم این گوشی رو بگیریم یا یه 5 مگاپیکسلیه دیگه ؟؟
منظورم از خوب بودن همون عالی هست !! چون Lg روی لنزش خیلی تبلیغ کرده ( اشنایدر آلمانی ) قاعدتا باید عکسهاش هم مثل تبلیغش باشه دیگه !!

Michael Ropy
04-02-2009, 18:40
دوستان یه سوال؟
دوربین عکاسیش خوبه؟ واقعا میارزه بریم این گوشی رو بگیریم یا یه 5 مگاپیکسلیه دیگه ؟؟
منظورم از خوب بودن همون عالی هست !! چون lg روی لنزش خیلی تبلیغ کرده ( اشنایدر آلمانی ) قاعدتا باید عکسهاش هم مثل تبلیغش باشه دیگه !!

راستشو بخواید آره! یه چیزی اونور تر از عالی! البته اگه تنظیمش کنید. بهتره از دارندگانش در مورد تنظیمش سوال کنید.

amirz2ir
05-02-2009, 19:18
ویوتی مزایای بسیار زیادی داره.
ولی یکسری معایب هم داره!
هنگامی که روی عکسها یا فایلهای پی دی اف زوم میکنیم چون دکمه اسکرول نداره مرور عکس به سختی انجام میشه!قرار بوده که مثل ایفون که با دست عکس زوم شده را جابجا میکردیم باشه ولی با این تفاوت بزرگ که صفحا ایفون مولتی تاچه و اینکار بسیار لذت بخشه ولی روی ویوتی عذابه!
ویوتی اکوالایزر نداره!
بیشتر فایلهای جاوا بالای 1 مگابایتو نمیتونه اجرا کنه!مثل نقشه ها!و بیشتر بازیها!
در شب و نور پایین سرعت شاتر و فاکوس دوربین به شدت کم میشه!مخصوصا هنگامی که نایت مد روشن باشه!
divx های معمولیو نمیتونه پخش کنه و باید به divx 5 تبدیل بشن!یعنی فیلمهای دایوایکس که همه جا مطرحند قابل پخش نیستند!

yashar_silverboy
06-02-2009, 01:58
منظورتون از تنظیمات دوربینش چیه..آخه option های زیادی نداره...شلث لطف کنید بگید که شما چه جوری تنظیماتشو ئستکاری کردید که عالی میگیره؟ممنون میشم...آخه من هر کاری می کنم عالی نیست...در حد خوبه...راستی این گوشی مگه تو تبلیغاتش نشون نمیده که لرزش دست رو میگیره ولی پس چرا نمیگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟]

kapitan
06-02-2009, 02:07
خوب دوستان من یه مشکل دیگه دارم و اون اینه که فایلی رو نمیتونم به گوشی انتقال بدم مثل فیلم موسیقی . تا نصف میریزه و بعد پیغام میده که نمیتونه .
راستی راجع به divix 5 میشه توضیح بدین ؟؟

chia.h
06-02-2009, 12:51
منظورتون از تنظیمات دوربینش چیه..آخه option های زیادی نداره...شلث لطف کنید بگید که شما چه جوری تنظیماتشو ئستکاری کردید که عالی میگیره؟ممنون میشم...آخه من هر کاری می کنم عالی نیست...در حد خوبه...راستی این گوشی مگه تو تبلیغاتش نشون نمیده که لرزش دست رو میگیره ولی پس چرا نمیگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟]

دوست عزیز تنظیمات ویوتی به شدت حرفه ای و بستگی به شرایطی که عکس گرفته می شود متغییر است اگه به خوبی تنظیمات را انجام دهید به راحتی عکس هایی بهتر از عالی! با این گوشی می تونیید بگیرید.
این گوشی در حالت اتوماتیک از بیشتر 5 مگاها کم میاره ولی اگه تنظیمات صحیحی انجام بدید به راحتی به کیفیت آن پی می بری.
مثلا در حالت ماکرو(عکس گرفتن از اشیا نزدیک) به خاطر داشتن فوکوس اتوماتیک و دستی از تمام 5مگاها بهتر عکس میگیره حتی n95 8g و n82 رو قورت میده..!:5:

kapitan
06-02-2009, 14:59
یکی منو کمک کنه من هیچ فایلی رو نمیتونم کامل به گوشی از کامپیوتر انتقال بدم

parham_overset
06-02-2009, 18:04
یکی منو کمک کنه من هیچ فایلی رو نمیتونم کامل به گوشی از کامپیوتر انتقال بدم
از چه طریق فایل رو ارسال میکنید روی مموری داخلی سیو میکنی یا خارجی؟؟
شاید مموری شما فول شده:whistle:

parham_overset
06-02-2009, 18:16
دوست عزیز تنظیمات ویوتی به شدت حرفه ای و بستگی به شرایطی که عکس گرفته می شود متغییر است اگه به خوبی تنظیمات را انجام دهید به راحتی عکس هایی بهتر از عالی! با این گوشی می تونیید بگیرید.
این گوشی در حالت اتوماتیک از بیشتر 5 مگاها کم میاره ولی اگه تنظیمات صحیحی انجام بدید به راحتی به کیفیت آن پی می بری.
مثلا در حالت ماکرو(عکس گرفتن از اشیا نزدیک) به خاطر داشتن فوکوس اتوماتیک و دستی از تمام 5مگاها بهتر عکس میگیره حتی n95 8g و n82 رو قورت میده..!:5:
اقا به نظره بنده هر چه قدر به منو تنظیمات این گوشی ور بری فرقه انچنانی نمیبینی دوربین این گوشی بنابر شواهد این جانب که ان 73 داشتم کا810 داشتم و عکسهای کا 850 رودیدم ضعیف تره تو نور کافی خوب عکس میگیره ولی اگه خودتو بکشی تو نور منزل یا اطاق با روشنایی متوسط عکس خوبی نمی تونی بگیری واقعا عکسهای کا810 در مقابل این گوشی یک شاهکار محصوب میشه فقط تنها برای بهتر شدن رنگ عکس ها شما میتونی حالت عکس برداری در زیر نور فلورسنت رو انتخاب کنی تا بهتر بشه در کل عکس برداری ویوتی چنگی به دل نمیزنه و دوستانی که میگن برو تو منو فلان میشه چنان میشه رو خود من به شدت تکذیب میکنم باید دید کسی که از این دوربین تعریف میکنه قبلش چه گوشی داشته معلومه وقتی گوشی با دوربین 2 مگا داشته ویوتی رو خدا بدونه:28::5:

amirz2ir
07-02-2009, 00:32
اقا به نظره بنده هر چه قدر به منو تنظیمات این گوشی ور بری فرقه انچنانی نمیبینی دوربین این گوشی بنابر شواهد این جانب که ان 73 داشتم کا810 داشتم و عکسهای کا 850 رودیدم ضعیف تره تو نور کافی خوب عکس میگیره ولی اگه خودتو بکشی تو نور منزل یا اطاق با روشنایی متوسط عکس خوبی نمی تونی بگیری واقعا عکسهای کا810 در مقابل این گوشی یک شاهکار محصوب میشه فقط تنها برای بهتر شدن رنگ عکس ها شما میتونی حالت عکس برداری در زیر نور فلورسنت رو انتخاب کنی تا بهتر بشه در کل عکس برداری ویوتی چنگی به دل نمیزنه و دوستانی که میگن برو تو منو فلان میشه چنان میشه رو خود من به شدت تکذیب میکنم باید دید کسی که از این دوربین تعریف میکنه قبلش چه گوشی داشته معلومه وقتی گوشی با دوربین 2 مگا داشته ویوتی رو خدا بدونه:28::5:

دوست عزیز من الان ویوتی دارم و واقعا از عکس برداریش راضیم.
2 نمونه عکس گرفته شده توسط ویوتی اینجا یرای اطلاع دوستان میگذلرم.البته عکسها کوچک شدند.
به نظر من که کمتر گوشی میتونه باش رقابت کنه!
تنظیمات هم
ایزو خودکار
پارتی مد
ماکرو

Michael Ropy
07-02-2009, 07:20
اقا به نظره بنده هر چه قدر به منو تنظیمات این گوشی ور بری فرقه انچنانی نمیبینی دوربین این گوشی بنابر شواهد این جانب که ان 73 داشتم کا810 داشتم و عکسهای کا 850 رودیدم ضعیف تره تو نور کافی خوب عکس میگیره ولی اگه خودتو بکشی تو نور منزل یا اطاق با روشنایی متوسط عکس خوبی نمی تونی بگیری واقعا عکسهای کا810 در مقابل این گوشی یک شاهکار محصوب میشه فقط تنها برای بهتر شدن رنگ عکس ها شما میتونی حالت عکس برداری در زیر نور فلورسنت رو انتخاب کنی تا بهتر بشه در کل عکس برداری ویوتی چنگی به دل نمیزنه و دوستانی که میگن برو تو منو فلان میشه چنان میشه رو خود من به شدت تکذیب میکنم باید دید کسی که از این دوربین تعریف میکنه قبلش چه گوشی داشته معلومه وقتی گوشی با دوربین 2 مگا داشته ویوتی رو خدا بدونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirz2ir راست میگه. عکس های خیلی خوبی میگیره. ولی این تنظیم کردنش حقیقت داره. شاید شما بلد نبودید. خوشبختانه تو رنوار دیگه در حالت اتو هم عالی میگیره و نیازی به تنظیم حرفه ای نیست.

chia.h
07-02-2009, 12:03
دوست عزیز همه ی گفته هاتون تکذیب میشه>
n73 اصلا فلاش ال ی دی داره و تو نور کم اصلا نمیتونه به پای ویوتی با فلاش زنون برسه لطفا بدون اطلاع حرف نزنید.
من خودم با دوربین حرفه ای کار کردم و تنظیمات منوی این گوشی کاملا به تنظیمات دوربین های حرفه ای شبیه است!

parham_overset
07-02-2009, 19:16
دوست عزیز همه ی گفته هاتون تکذیب میشه>
n73 اصلا فلاش ال ی دی داره و تو نور کم اصلا نمیتونه به پای ویوتی با فلاش زنون برسه لطفا بدون اطلاع حرف نزنید.
من خودم با دوربین حرفه ای کار کردم و تنظیمات منوی این گوشی کاملا به تنظیمات دوربین های حرفه ای شبیه است!

من که گفته بودم تو روز خوب عکس میگیره دو تا عکس تو شب تو منزل بندازید باهاش بنده خودم این گوشیو دارم نمی دونم چرا جانب دارانه قضاوت میکنید تو مقایسه مشخص میشه عکس کدوم بهتره بازم میگم دوربین کا 810 و ان73 خیلی بهتر از این گوشی عکس میگیره مگه چه تنظیمات دیگه ای داره که من خبر ندارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:31:
کاش یکی که قبلا کا 810 داشته میومد اینجا نظر میداد تازه با منو نرمال :5:

scapula
08-02-2009, 09:32
نمیشه هنگامه پخش موسیقی بازی کرد از این بدتر هم میشه؟؟؟؟؟

yashar_silverboy
08-02-2009, 22:02
دوستان راستی این گوشی بیشتر از 300 message رو دثلشا نمی داره؟ کلا 300 فش ظرفیت داره؟آیا میشه که message ها رو رمش سیو کنه؟

Reza Razor
09-02-2009, 13:45
قیمت روز این گوشی مدل ku رو میدین؟
من میخوام بخرمش فقط تنها شکی که دارم بابت کیفیت صدای هدفونشه!
بعدش من عادت دارم به هدفونای سری w سونی اریکسون که کامل داخل گوش میرن. خروجی هدفون این چجوریه میشه عوض کرد؟

parham_overset
11-02-2009, 20:43
قیمت روز این گوشی مدل ku رو میدین؟
من میخوام بخرمش فقط تنها شکی که دارم بابت کیفیت صدای هدفونشه!
بعدش من عادت دارم به هدفونای سری w سونی اریکسون که کامل داخل گوش میرن. خروجی هدفون این چجوریه میشه عوض کرد؟

دوست من ku این گوشی بدون گارانتی 285 تومنه

به نظر من اگه ke بگیری به نفعت هست در ضمن ke جدید تر از ku به بازار عرضه شده و از باگ های کمتری نسبت به کی یو برخورداره:20: در ضمن فلش زنون و در پوش لنز هم داره فقط کی یو شارژ بیشتری نسبت به کی ای داره و به دوربین دوم مجهز هست که قربونش برم تو ایران به کارت نمیاد در پوش لنز هم نداره و فلاششم استروب هست

از نظر هدست باید عرض کنم به هیچ عنوان به پای سری w که چه عرض کنم به پای k سونی اریکسونم نمیرسه
من اینو رو تجربه داشتن گوشی های w850 w700 و k810 k550 دارم بهت میگم

البته می تونی از هدست های سری w رو این گوشی استفاده کنی چون هدست این گوشی دو تکه هست ولی باز هم چنگی به دل نخواهد زد بیشتر مشکل گوشی در پردازش صوت هست چون وقتی ولوم بالا هست که به نظرم به اون صورت هم زیاد نمیشه صدا سریعا قاطی از هدست پخش میشه در ضمن بماند پلیر این گوشی تنظیم اکولایزر هم ندارد:41:;)

saleh_ettehadi
12-02-2009, 09:48

سایت دیجی کالا این گوشی رو با گارنتی پارسه 268 میده که اگه بدون گارانتی و از بازار بخرید مسلما قیمتش حدود 250 هست.البته مدل ke به وضوح بهتر از این گوشیه.

مهدي31
13-02-2009, 22:18
سلام
آيا به نظر شما ويوتي بهتر از k850 است
نصب نرمافزار بروي ويوتي چطوره آيا در نرمافزارها سرعت خوبي داره

احمدصالح پور
14-02-2009, 14:21
مهدی جان تو عکس که هر دو با تفاوت جزئی یک کیفیت رو دارن و تو فیلمبرداری هم که k850پیش ویوتی اصلا" به حساب نمیاد فیلمبرداری ویوتی اگه نگیم بهترین هست تو همه گوشیها جز بهترینها هست حالا تاچ بودن و طراحی بسیار زیبای ویوتی هم در جای خودش .....به نظر من اصلا" قابل وقایسه نیستن صد در صد ویوتی

mani_lak62
14-02-2009, 15:38
به نظر شما منp1 رو بدم ویوتی بگیرم؟ کار درستیه؟ بد جوری وسوسه شدم!

Dr Violin
14-02-2009, 18:26
تو خریدن ویوتی شک نکنید...

Michael Ropy
14-02-2009, 20:30
منم با نظر دوستان موافقم. کیفیت فیلمبرداری، زیبایی خود گوشی و به ویژه سیستم عاملش جای خود داره.

smallfrank
15-02-2009, 20:44
سلام
میخاستم بدونم Lcd این گوشی در دراز مدت خراب نمیشه؟من میخاستم این گوشیو بگیرم ولی دیدم لمسیه نگران شدم ؟

saleh_ettehadi
18-02-2009, 16:35
سلام
میخاستم بدونم lcd این گوشی در دراز مدت خراب نمیشه؟من میخاستم این گوشیو بگیرم ولی دیدم لمسیه نگران شدم ؟
در دراز مدت همه ی گوشی ها خراب میشن :31: اما در میان مدت نه! هیچ مشکل رایجی نداره این گوشه،یه انتخاب فوق العاده است...

Reza Razor
19-02-2009, 00:07

به نظر من اگه ke بگیری به نفعت هست در ضمن ke جدید تر از ku به بازار عرضه شده و از باگ های کمتری نسبت به کی یو برخورداره:20: در ضمن فلش زنون و در پوش لنز هم داره فقط کی یو شارژ بیشتری نسبت به کی ای داره و به دوربین دوم مجهز هست که قربونش برم تو ایران به کارت نمیاد در پوش لنز هم نداره و فلاششم استروب هست

از نظر هدست باید عرض کنم به هیچ عنوان به پای سری w که چه عرض کنم به پای k سونی اریکسونم نمیرسه
من اینو رو تجربه داشتن گوشی های w850 w700 و k810 k550 دارم بهت میگم

البته می تونی از هدست های سری w رو این گوشی استفاده کنی چون هدست این گوشی دو تکه هست ولی باز هم چنگی به دل نخواهد زد بیشتر مشکل گوشی در پردازش صوت هست چون وقتی ولوم بالا هست که به نظرم به اون صورت هم زیاد نمیشه صدا سریعا قاطی از هدست پخش میشه در ضمن بماند پلیر این گوشی تنظیم اکولایزر هم ندارد:41:;)
دوستان فقط خواهشا زودتر جواب بدین
من صبح دارم میرم گوشیرو بگیرم الان میگین KE بهتره!البته گفتین جدیدتره درحالی که فکر کنم KU جدیدتره.
یعنی واقعا KE بگیرم؟
درپوش لنز نباشه بهتره از نظرم شیک تر میشه!
اون قضیه ی باگ و اینارو بیشتر توضیح میدین؟یعن مدل جدیدتر ku بیشتر اشکال نرم افزاری داره؟
شارژ زیادهم برام مهمه!
بعد واقعا کیفیت صداش انقدر داغونه؟ با یه هدست درست و درمونم کارمونو راه نمیندازه؟ درحد w نمیخوام ولی دیگه درحد k هم نیست؟ :18:
توروخدا من باز موندم تو شک:41:

Ali Delkhosh
19-02-2009, 00:33
دوستان فقط خواهشا زودتر جواب بدین
من صبح دارم میرم گوشیرو بگیرم الان میگین KE بهتره!البته گفتین جدیدتره درحالی که فکر کنم KU جدیدتره.
یعنی واقعا KE بگیرم؟
درپوش لنز نباشه بهتره از نظرم شیک تر میشه!
اون قضیه ی باگ و اینارو بیشتر توضیح میدین؟یعن مدل جدیدتر ku بیشتر اشکال نرم افزاری داره؟
شارژ زیادهم برام مهمه!
بعد واقعا کیفیت صداش انقدر داغونه؟ با یه هدست درست و درمونم کارمونو راه نمیندازه؟ درحد w نمیخوام ولی دیگه درحد k هم نیست؟ :18:
توروخدا من باز موندم تو شک:41:
KE با KU مگه چه فرقيمي كنه به جز دوربين دومشون
من KE دارم ، ازش راضيم اما بعضي چيزا هست كه بايد بهش عادت كني
مثل تنظيمات دوربين كه هر دفعه بايد تنظيم بشه البته نه همش فقط بعضي چيزا مثل Contrast و Brightness و مكان ذخيره عكس يا فيلم
صداشم خوبه يعني زياد بد نيست اما در عوض با كيفيته
فيلمبردارش بسيار عاليه يعني حرفي براي گفتن باقي نميزاره
صفحه لمسي بسيار خوبي داره كه البته مثل صفحه لمسي هاي سوني اريكسون حساس به يه اشاره نيست بلكه دابل كليكي هستش
فعلاً همينا به ذهنم رسيد بازم اگه سوالي باشه من در خدمتم

Michael Ropy
19-02-2009, 06:26
Ku باتری بهتری داره.

saleh_ettehadi
19-02-2009, 10:55
ke با ku مگه چه فرقيمي كنه به جز دوربين دومشون
من ke دارم ، ازش راضيم اما بعضي چيزا هست كه بايد بهش عادت كني
مثل تنظيمات دوربين كه هر دفعه بايد تنظيم بشه البته نه همش فقط بعضي چيزا مثل contrast و brightness و مكان ذخيره عكس يا فيلم
صداشم خوبه يعني زياد بد نيست اما در عوض با كيفيته
فيلمبردارش بسيار عاليه يعني حرفي براي گفتن باقي نميزاره
صفحه لمسي بسيار خوبي داره كه البته مثل صفحه لمسي هاي سوني اريكسون حساس به يه اشاره نيست بلكه دابل كليكي هستش
فعلاً همينا به ذهنم رسيد بازم اگه سوالي باشه من در خدمتم
دابل کلیک بودن یا نبودن رو میتونید تنظیم کنید،به هر دو صورت قابل تنظیمه

Ali Delkhosh
19-02-2009, 14:18
دابل کلیک بودن یا نبودن رو میتونید تنظیم کنید،به هر دو صورت قابل تنظیمه
من كه گوشي رو گشتم چيزي پيدا نكردم
شما مي توني راهنمايي كنيد كه چه جوري ميشه تنظيمش كرد ؟

eman_releeh
20-02-2009, 00:14
سلام دوستان من تازه ويوتي گرفتم و ميخوام بدونم چرا نرم افزار با حجم بيشتر از 2 مگابايت روش نصب نميشه

ailasam
21-02-2009, 20:30
سلام دوستان
یک سوال در مورد کاور ال سی دی این گوشی داشتم.من تازه این گوشی رو تهیه کردم، و در داخل جعبه یک کاور داشت.می خواستم بدونم که این کاور یدکی هست یعنی الان یک کاور روی گوشی هست یا نه باید همین رو نصب کنم.گرچه می دونم کاور باعث کم شدن حساسیت ال سی دی میشه ولی مایلم که حتما کاور داشته باشه.پس این کاور رو نصب کنم یا یک کاور روش هست.ممنون میشم که زود راهنمائیم کنید

hesam68
21-02-2009, 21:06
سلام
چند تا سوال داشتم:
1 . بین ke ku کدومشون خشگل تر و شیک تره؟
تو این گوشی ها برای رفتن تو منو ها باید دابل کلیل کرد؟
منتظرم
مرسی

ailasam
21-02-2009, 22:24
سلام
چند تا سوال داشتم:
1 . بین ke ku کدومشون خشگل تر و شیک تره؟
تو این گوشی ها برای رفتن تو منو ها باید دابل کلیل کرد؟
منتظرم
مرسی

1-این که کدوم قشنگ تره به سلیقه شما بستگی داره ولی به نظر من
ku زیبا تره به این علت که دوربینش بیرون زده نیست.دوربین ke یکم بیرون
زده است.
من که دابل کلیک نمی کنم.با یک بار لمس خودش میره :27:

yashar_silverboy
24-02-2009, 00:44
کسی از دوستان بلده که بگه چه جوری می تونم اس ام اس هامو با lg pc suite نگه دارم؟ اگه بگه جوابمو ممنون میشم...میرم تو مسیج lg pc suite ولی هیچی از اس ام اس هامو نمیاره...چی کار باید بکنم؟

meghdaad
24-02-2009, 10:33
سلام
کسی هست به ویوتی مموری microSDHC Class 6 اندخته باشه؟

parham_overset
24-02-2009, 21:29
کسی از دوستان بلده که بگه چه جوری می تونم اس ام اس هامو با lg pc suite نگه دارم؟ اگه بگه جوابمو ممنون میشم...میرم تو مسیج lg pc suite ولی هیچی از اس ام اس هامو نمیاره...چی کار باید بکنم؟

دوست عزیز اون برنامه توpc suit فقط برای ایمیل ساخته شده و متاسفانه اس ام اس هارو از اونجا نمیشه دید و سیو کرد برنامه ای هم برای این کار پیدا نکردم:41:

AMIRHJ
26-02-2009, 02:20
با سلام خدمت همگی دوستان
من آخر به طور قطع متوجه نشدم ke بهتره یا ku ????
اصلا ke زیاد به طور رسمی شناحته شده نیست انگار
یه نکته دیگه چرا نسل 2.5 در اون به کار رفته
هر چند تو ایران شاید کاربرد نداشته باشه
اما k800 نسل 3 داشت (feb 2006
این خیلی عجیبه
نکته دیگه باطری هر دو یکسانه اما زمانه مصارفشونه که فرق داره
اینم عجیبه یعنی به خاطر فلش زمان مکالمه هم تغییر میکنه؟؟؟
من یه خورده به ke شک دارم

از دوستان خواهش میکنم به طور واضح و آشکار راهنمایی کنند.

meghdaad
26-02-2009, 03:55
با سلام خدمت همگی دوستان
من آخر به طور قطع متوجه نشدم ke بهتره یا ku ????
اصلا ke زیاد به طور رسمی شناحته شده نیست انگار
یه نکته دیگه چرا نسل 2.5 در اون به کار رفته
هر چند تو ایران شاید کاربرد نداشته باشه
اما k800 نسل 3 داشت (feb 2006
این خیلی عجیبه
نکته دیگه باطری هر دو یکسانه اما زمانه مصارفشونه که فرق داره
اینم عجیبه یعنی به خاطر فلش زمان مکالمه هم تغییر میکنه؟؟؟
من یه خورده به ke شک دارم

از دوستان خواهش میکنم به طور واضح و آشکار راهنمایی کنند.
سلام به ke شک نداشته باش.
نسل 3 بودن مزیت برای یه گوشی حساب نمیشه چون نسل سه فقط تو آمریکا به درد میخوره. و گوشی که هدفش فروش در آسیاست نیازی به نصب چیپ ست و کیت نسل 3 نیست.
در مورد k800 اگه میخای بگی که سال 2006 نسل 3 ساخته کار شاخی کرده اینطور نیست ال جی سال 2003 مدل lg u8150 با نسل 3 وارد کرده.
Ke و ku هیچ تفاوتی با هم ندارن بجز در کاور لنز و فلش زنون و ونسل 2.5 و مصرف باطریشون مثل همه و مصرف زیاد یه گوشی به طرز استفاده صاحب گوشی بستگی داره انو یکی از کسایی که هم خودش ویوتی داشت و هم یکی از فامیلاش با هم تست کرده بود.

من و پسر خالم هر 2 ویوتی خریدیم.اون ku990 و من ke990.
در مورد باطری میتونی بری بپرسی.یا اگه به هر 2 گوشی دسترسی داری خودت باطریهارو با هم مقایسه کن هیچ فرقی ندارند با هم.
در مورد پخش فیلم هم که گفتم خودم امتحان کردم و تجربه ی خودم اینه!به هر حال من ازمایشگاه برای تست گوشی ندارم ولی برای تست این 2 گوشی هر 2 را فول شارژ کردم.هر 2 یک فیلم با یک بلندی صدا پخش کردند.طول پخش باطری تقریبا برابر بود.

Reza Razor
26-02-2009, 15:06
من الان که گوشیم تعمیره ولی وقتی داشتم و وصل میکردم به کامپیوتر حافظه ی گوشی رو نمیشناخت و و فقط رم 2گیگی که داخلش بود رو نشون میداد و نمیتونستم عکسایی که داخل حافظه ی خود گوشی بود ببینم!
میخوام بدونم چرا اینجوری بود؟
درضمن اگه درپوش لنز بسته بود و گوی رو روشن میکردم وقتی میخواستم فیلم یاعکس بگیرم گوشی هنگ میکرد! حتما باید از اول درپوش لنز باز میبود!
فکر کنم بخاطر همین ku اصلا درپوش لنز نداشته!
فعلا که فقط امیدم به اینه که با فلش به یه ورژن جدید مشکلاش حل بشه

mnbobo
26-02-2009, 17:43
با سلام
من می خواستم این گوشی را بخرم. البته نوکیا 6220 هم مد نظرمه! لطف کنه یکی بگه اگه از ke990 خیلی کار کشیده نشه، باطری اون چند روز می مونه؟ راسته می گن هر روز باید زد به شارژ؟ این مشکل تیک زدن تو فیلم برداری هم زیاد شنیدم و گفته شده. آیا همه این مشکل رو دارند؟
لطفاً راجع به زمان شارژ بیشتر توضیح بدید چون خیلی خیلی برام مهمه.
با تشکر

احمدصالح پور
26-02-2009, 19:22
مشکل فیلم برداری که با یه رم های اسپید اصل حله ...شارژ هم نگهداریش بستگی به میزان کار کردنت با گوشی داره ....متغییره...

Dr Violin
26-02-2009, 21:01
مشکل فیلم برداری که با یه رم های اسپید اصل حله ...شارژ هم نگهداریش بستگی به میزان کار کردنت با گوشی داره ....متغییره...
یعنی با یه رم کلاس 6 مشکل تیک زدن فیلم درست میشه ؟

Michael Ropy
26-02-2009, 21:09
یعنی با یه رم کلاس 6 مشکل تیک زدن فیلم درست میشه ؟

بله دوست عزیر!

meghdaad
26-02-2009, 22:34
با سلام
اگه از ke990 خیلی کار کشیده نشه، باطری اون چند روز می مونه؟ راسته می گن هر روز باید زد به شارژ؟

به گفته parham_overset که KE990 داره از کلوپ ویوتی.

با سلام خدمت دوستان من این گوشیو تازه خریدم می خواستم در رابطه با این گوشی به دوستانی که طالبه این گوشی شدن اطلاعاتی داده باشم
.
.
.
6.من گوشیم رو هر دو روز شارژ میکنم KE990 با کاربری متوسط
.
.
.

dj-hatef
02-03-2009, 14:34
سلام من جدیدم

به نظرم مشکل شارژ که با یه باطری اضافی یا شارژرهای همراه حل میشه مشکلی نیست

اما یه ایراد بدی داره اونم بلوتوث ورژن 1 هست که خیلی بده

حالا سوالات من از بچه هایی که این گوشی رو خریداری کردند
1- آیا میشه گوشی رو قفل کرد یعنی رمز گذاشت روش که کسی نتونه بازش کنه ؟
2- آیا صدای اون واقعا کمه ( بدون استفاده از کد ) یعنی از p990 در اسپیکر گوشی و هدفون کمتره؟ ( چون من میترسم از کدها استفاده کنم چون یه شکست عشقی به خاطر همین کد ها و عملیت هک توی گوشی 990 داشتم )
3- آیا میتوان فیلمهایی که توسط دوربین گوشی گرفته شده رو به صورت اصلوموشن (حرکت آهسته ) دید؟ ( چون توی دموی گوشی که از youtube گرفتم صحنه آهسته هم نشون میده)
4- و آیا میشه با حرکت دست روی تصاویر آنها را ورق زد یا عوض کرد؟

تشکر فراوان

parham_overset
02-03-2009, 23:34
سلام من جدیدم

به نظرم مشکل شارژ که با یه باطری اضافی یا شارژرهای همراه حل میشه مشکلی نیست

حالا سوالات من از بچه هایی که این گوشی رو خریداری کردند
1- آیا میشه گوشی رو قفل کرد یعنی رمز گذاشت روش که کسی نتونه بازش کنه ؟
2- آیا صدای اون واقعا کمه ( بدون استفاده از کد ) یعنی از p990 در اسپیکر گوشی و هدفون کمتره؟ ( چون من میترسم از کدها استفاده کنم چون یه شکست عشقی به خاطر همین کد ها و عملیت هک توی گوشی 990 داشتم )
3- آیا میتوان فیلمهایی که توسط دوربین گوشی گرفته شده رو به صورت اصلوموشن (حرکت آهسته ) دید؟ ( چون توی دموی گوشی که از youtube گرفتم صحنه آهسته هم نشون میده)
4- و آیا میشه با حرکت دست روی تصاویر آنها را ورق زد یا عوض کرد؟

تشکر فراوان

1. ..........
2.از 990 کمتره ولی با کیفیت تره بااستفاده از کد هم فرق انچنانی در اسپیکر دیده نمی شود بجز هدست و در حالت رینگ تون.در کل صداش کمه :13:
3.نه عزیز جان فقط در حالتی که اسلو ضبط شده اسلو پخش میکنه :5:
4.خیر با لمس کردن بر روی فلش سمت چپ و راست عمل میکند این که ایفون یا f480 نیست:27::46:

Michael Ropy
03-03-2009, 06:55
1- آیا میشه گوشی رو قفل کرد یعنی رمز گذاشت روش که کسی نتونه بازش کنه ؟البته ویولن جان هم جواب هایی دادند:

1- بله
2- صدا بسیار مناسب است ولی اگر عادت به گوش کردن با صدای بلند دارید مایوس می شوید.
3- بله
4 - اگه تم آیفون رو بریزی بله

و مقداد جان هم:

سرشارku990
مزایا:
1-سرعت شاتر بالاتر از رقبا.
2-قلم با کلاس و شیکdongle .
3-منوهای بسیار جالب و کاربرپسند.
4-طراحی و دیزاین بسیار خوبگوشی.
5-کیفیت کیبرد مجازیش عالیه - هم سرعت عمل بالایی داره و هم ابعاد بزرگی داره وبراحتی میشه باهاش کار کرد .
6-فایلهایpdf رو هم خوب میخونه و میشه رو کل صفحهآورد .
7-صداش بلند نیست ولی کیفیتش با sony ericsson w950 برابره.
8-سرعتش خوبه با اینکه ریویها ازش انتقاد کردن و کلا من راضیم و تا حالاهنگی همنداشتم.
9-هدفون خودش عالیه.
10-كيبورد qwetry مجازي بزرگي داره كه به راحتي هر چه تمامتر ميشه اس ام اس بزنيم.
11-برنامه های جاوا براحتی روش نصب میشه و یک صدم دردسرای سامسونگ رونداره !من نقشه تهران و دیکشنری رو راحت روش نصب کردم زمانیکه داشتم!

معایب گوشی :
1-جای قلم نداره.
2-فقطدوتا تم روی گوشی هست.
3-ساپورت رم فقط تا 2 گیگ.
4-عدم وجودسیستم عامل.
5-از پشت همه با دوربین عکاسی اشتباه میگیرن!

بخاطر تنوع طلبی و دمدمی مزاجی وگرنه گوشی کاملی بود هنوز هم یکی از طرفدارای دوآتیشه ویوتی هستمو شاید در آینده ای نزدیکدوباره یه ویوتی بگیریم !
اشتب کردم فروختمش بدجوری دلم هواشو کرده شاید رفتم دوباره خریدم یکی!
گارانتی اصلی این گوشیگلدیران تلکامهست و میتونید برید نمایندگیهای معتبرلوازم خانگی در الجی و یه بخشی گلدیران داره که گوشی های موبایل الجی رو میفروشه.

starblue7750ku990
1-با تماس انگشت با lcd یه ویبره کوچیکی می خوره.
2-سرعتش هم نسبت به گوشی های(n72-6300) قبلیم خیلی بالاست.

poria_mcke990
به نظر من مهمترین مشکل این گوشی ساپورت نکردن رم بالای 2 گیگه و این مساله زمانیبحرانی تر میشه که شما دو تا رم داشته باشید چون این گوشی قابلیت hot swap هم ندارهو حتما باید برای جا زدن رم باطری رو در بیارید

arash299ku990r
1-من مدلخریدم از دو مدل قبلی بهترو جدیدتر هست. فلش زنون و درپوش لنز و دوربین جلو هم داره.
2-سرعتش قابل قبول هست ولی زمانی که حافظه پر باشه سرعتش کمتر میشه.

amirz2irke990
1-میخوای بری صفحه ی پایینی همون که ماله زوم و فاکوس است. اوایل استفاده ازش سخته ولیعادت کنی خیلی راحت میشه!
2-تازه میتونی با صفحه لمسی هم منوها را بالا پایینکنی.مثل عملکرد ایفون ولی اصلا به پای اون نمیرسه و استفاده ازش سخته!
3-من و پسر خالم هر 2 ویوتی خریدیم.اونku990 و من ke990.
برای تست این 2 گوشی هر2را فول شارژ کردم. هر 2 یک فیلم با یک بلندی صدا پخش کردند. طول پخش باطری تقریبابرابر بود.
از میزان مکالمه خبریندارم.چون خرجش زیاد میشه!

hoseke990
1-روشنایی و کیفیتlcd خوبه
2-حساسیت صفحه نمایش نسبت بهp1 کمتره بههمین خاطر مجبورید یکم محکم تر صفحه رو فشار بدید در کل نسبتا خوبه.
3-فیلمبرداریش خیلی خوبه.
3-تشخیص دستنوشتش به هوشمندیهp1 نیست.
4-از نظر کیفیت و بلندیه صدا (هم هدفون هم اسپیکر) انتظار نداشتهباشید که به پای گوشیای موزیکال یا واکمن دو غول بزرگ nokia و sonyericsson برسه
5-قبلش n73 داشتم،بلندیش حدودا نصفn73 هستش.
6-شارژش با کاربری متوسطحدودا دو روز میره.
7-راستی یه چیزی که شاید بعضی از دوستان رو نگران کنه اینه کهبلوتوس این گوشی ورژن 1.2 هستش اما خیالتون راحت سرعت بلوتوسش خوبه (مثل بقیهگوشیا) حدود 40kb/s

parham_oversetke990
1-نصب بازی و برنامه روی این گوشی با اما و اگر هایی مواجه هست اول انکه نصب برنامهبالای 3 مگ رو نمیپذیرد مثلا برنامه نقشه تهران و اطلاعات دارویی و همچنین بعضیبازی ها را ساپورت نمیکنه ویا اگر هم نصب بشود به شدت کند اجرا میکند.مثلا بازی.dirt
2-من با توجه به تحقیقاتی که کردم متوجه شدم ویوتی با رم های های اسپید که ساختtransend هستند مشکلی نداره و خیلی رو سرعتش تاثیر میذاره البته اگه من نام این رمرو بردم به خاطر این بود که با این رم کار کردم شاید با های اسپید های دیگه هم خوبکار کنه ولی با رم معمولی میکرو سرعتش خیلی پایین تره.

sidke990
1-صداش پايينه ولي با هدفون مطلوب و خوبه در مقايسه با سري واكمن كم مياره ولي خيليزيبا تر از اينهاست و با كلاس تره.
2-تا الان كه هرچي ريختم رو نصب كرده.
3-دايويكسرو هم اجرا ميكنه.
4-قرمزي چشم رو هم از بين ميبره
5-اصلا به قلم احتياجي ندارين هرچند ميتونيين اون رو مثل عروسك به گوشي اويزون كنيدچون خيلي شيكه
6-همه توي كفش ميمونن
7-ميتونيد ميزان درخشندگي صفحه رو بزارين روي 40% بدون اينكه ديدتون كمترين افتي بكنه كه اين ميتونه در ميزان نگه داري شارژ خيليكمك بكنه

مدلهای ویوتی:
ke990 نسل 2.5 و محافظ لنز و فلاش زنونداره.
ku990 نسل 3 و دوربینمکالمه تصویری و فلاش استروبداره (بین ال ای دی و زنون).
ku990r نسل 3 و دوربینمکالمه تصویری و محافظ لنز و فلاش زنونداره.

این خلاصه پست های تاپیک ویوتی، و تکراریهاش خذف شده:
تو پست های نوشته شده از این سه نوع بالا کسایی که ke990 داشتن گفتن: فیلمبرداریش با پرش و گیر بوده و ku990 بدون پرش و گیر. آیا همه شما هم تایید میکنید؟ و ku990rفقط arash299 داشته که زیاد صداش در نیاورده.

lg ku990 viewty

جاوا
3 اینچ، 240 در 400 پیکسل.
100 مگابایت حافظه داخلی
دوربین 5 مگاپیکسل، اتوفوکوس، فیلمبرداری vga.
فلش استرب.
قیمت: با گارانتی خدمات پارسه 3,150,000 ریال

lg ke990 viewty

جاوا
3 اینچ، 240 در 400 پیکسل.
100 مگابایت حافظه داخلی
دوربین 5 مگاپیکسل،اتوفوکوس ، فیلمبرداری vga.
فلش زنون
قیمت: با گارانتی اصلي كامتل 2,750,000 ریال - اصلي گلدايران 2,750,000 ریال - خدمات پارسه 2,490,000 ریال.
ku990r پیدا نمیشه، ke990 بهتره چون فلش زنون و محافظ لنز داره.

meghdaad
03-03-2009, 08:04

طبق پست hosse

سلام دوستان
منم به جمع ویوتی دارا پیوستم (ke990)
.
.
.
شارژش با کاربری متوسط حدودا دو روز میره
راستی یه چیزی که شاید بعضی از دوستان رو نگران کنه اینه که بلوتوس این گوشی ورژن 1.2 هستش اما خیالتون راحت سرعت بلوتوسش خوبه (مثل بقیه گوشیا) حدود 40Kb/s

armin0163
03-03-2009, 14:50
عكسش خوبه ولي در حد 5 مگا پيكسل نيست و فكر نكنم كسي هم دنبال چنين كيفيتي باشه .به هر حال خوبه
اين گوشي قبل از اينكه تاچ اسكرين باشه فينگر تاچه پس خيالتون راحت باشه
كا اي رو خريدم
صداش پايينه ولي با هدفون مطلوب و خوبه در مقايسه با سري واكمن كم مياره ولي خيلي زيبا تر از اينهاست و با كلاس تره
تا الان كه هرچي ريختم رو نصب كرده
دايويكس رو هم اجرا ميكنه
فلاش هم داره
قرمزي چشم رو هم از بين ميبره
تا 2 گيگ رو ساپورت ميكنه
كمي هم سريع شارژ خالي ميكنه در حالت عادي تا 2-3 روز نياز به شارژ نداره ولي من روز اول از بس باهاش ور رفتم كه 24 ساعته دادش در اومد

اين نقص ها هست و منكرش هم نميشيم ولي شما يه نگاه به قيمتش هم بندازي ميبيني كه به صرفه هست

عکاسیش 5 واقعیه شما کیفیت تصویرش رو انتخواب نکردی دوست عزیز

mkhavari2000
04-03-2009, 17:52
سلام
دیروز بعد از ظهر رفتم جیمهوری و برای یکی از دوستام ku990 viewty رو خریدیم فروشنده جعبه گوشی رو با پلمپ گارانتی اصلی کامتل داد دستمون و خودمون بازش کردیم سیم کارت انداختیم و برای امتحان کردن صدای موزیکش من خواستم تا یه آهنگ بلوتوث کنم اما هر کاری کردیم بلوتوث گوشی رو پیدا نکردیم خلاصه بعد از یک ساعت ور رفتن فروشنده با گوشی به این نتیجه رسید که بلوتوث گوشی از کارخانه خراب بوده و چون دوستم خیلی از این گوشی خوشش اومده بود به حرف من که مخالف با خریدن این گوشی بودم گوش نداد فروشنده یه گوشی دیگه رو بهش داد که اون سالم بود.
واقعا شما فکر میکنید که این برند و این گوشی اصلا بدرد میخوره؟ گوشی که با پلمپ کارخونه و گارانتی اصلی این مشکل رو داشته باشه میشه بهش اعتماد کرد که سایر محصولاتش کیفیت داشته باشند ؟

Michael Ropy
04-03-2009, 18:39
واقعا شما فکر میکنید که این برند و این گوشی اصلا بدرد میخوره؟ گوشی که با پلمپ کارخونه و گارانتی اصلی این مشکل رو داشته باشه میشه بهش اعتماد کرد که سایر محصولاتش کیفیت داشته باشند ؟اولین باره اینو میشنوم. اگه مشکلی بوده شاید یا از کامتل بوده باشه و یا اینکه گوشی تقلبی بوده (فروشنده کلکی تو کارش بوده!) و... البته به هر حال هر چیزی یه موقع یه نسخش ایراد پیدا میکنه (مثل هارد های سیگیت - مکستور که مشکل فیرم ویر پیدا کرد و اطلاعات خیلی ها مثل خودم از دست رفت و...) گوشی های الجی - سامسونگ - نوکیا - سونی اریکسون - موتورولا و چند تا از برند های معروف دیگه واقعا با کیفیتن با این حال برای همشون هم مشکل مانند این پیش اومده. الجی یه چند سالیه (میشه گفت از 2005) به صورت حرفه ای کار میکنه و تا قبل از اون کسی نمی دونست اصلا الجی گوشی میسازه! با این حال تونسته تو سه سال به یکی از بهترین برند ها تبدیل بشه. من خیلی برند گوشی میشناسم که گوشی ها و پاکت پی سی های خوبی هم ساختن ولی هنوز که هنوزه نتونستن جزو حداقل 10 برند برتر بشند. چون کیفیت ساخت و پشتیبانی گوشی مزخرف بوده و به سرعت افت کردن. در مورد ویوتی هم بیشتر رو دوربینش کار شده و دنیای فیلمبرداری موبایل و عکاسی در حالت ماکرو + عکاسی با ISO رو متحول کرد. نمی گم فقط دوربینش خوبه ولی خوب مشکلات عمده ای هم داشت مثل ساپورت رم کم بود که به تدریج با ارائه گوشی های بهتر (مثل رنوار) پیشرفت کرد. تا حدی که این گوشی در حال حاضر بهترین دوربین + کیفیت صدای فوق العاده + ساپورت رم تا 16 گیگ (32 گیگ هنوز تست نشده) + ال سی دی با کیفیت و... رو داره. مدل های دیگه Prada II - KT770 - GM730 - GC900 و مخصوصا KM900 Arena که یه تحول در پیشرفت الجی بود. بعضی ها معتقدند که همه دارند از آیفون تقلید می کنند که این اشتباهه. الجی خودش روی پای خودش ایستاده و یکی از بهترین فول تاچ ها رو میده. مثلا همین آرینا نه تنها هیچ چیزی از آیفون کم نداره (مگر نیم اینچ ال سی دی کوچکتر) بلکه امکانات خیلی بهتری نسبت به اون داره. امکانات این گوشی رو میتونی تو پست اول اینجا ببینی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته یه نکته رو یادت نره. اینکه یکی از دلایل مهم پیشرفت الجی ارائه گوشی های کاربر پسند است. منظورم اینه که اگه دقت کرده باشید اکثر گوشی های نوکیا و سونی اریکسون (حداقل تا 2007) شکل و قیافه ی تکراری داشتند. الجی معنای زیبایی گوشی رو به همه فهموند (با شروع ساخت گوشی KG800 و پرادا تا آخر...). حدقل تو ایرانش تا اون جایی که میدونم گوشی های الجی نظیر ویوتی و پرادا و سیکرت و... هیچ موقع خز نشده و به علاوه هر کسی یه گوشی دست کسی میدید اونقدر تعجب نمی کرد که تو گوشی های الجی میکرد (چی گفتم!). منظورم اینه که همیشه همه (حتی اگه فرش بگیریم ویوتی دوربین 1 مگی داشت و اصلا بلوتوث نداشت!!!) تو کفش می موندند. الجی با ارائه پرادا دنیای گوشی های فول تاچ رو افتتاح کرد (که تو سال خودش جزو پر فروش ترین ها شد). که اپل کمی بعد آیفون رو ارائه داد. این تیکه سلیقه ی منه لطفا فحش ندید!: <<هیچ گوشی حتی آیفون تا حالا نتوسته منو جذب کنه جز گوشی های الجی (که این دلیل طرفداری من از الجی هست!).>>

پی نوشت: ببخشید سرتون رو درد آوردم بیشتر مسئله صرف زیبایی گوشی شد! البته نه اینکه فکر کنی الجی فقط طراحی داره! هدف من از این پست تبلیغ گوشی الجی نبود. من هم طرفدار نوکیا هستم! من هم گوشی های سامسونگ و سونی اریکسون رو دوست دارم. شاید اگه شما در رابطه با مثلا سونی اریکسون این مشکلی پیدا می کردید من بازم همچین پستی میدادم. اگر توهینی به کسی شد پیشا پیش عذر میخوام!

mkhavari2000
05-03-2009, 01:21
سلام ممنون از دفاعیات پر بار شما
اما نه فروشنده قصد داشت کلک بزنه نه گوشی جعبه اش باز بود از نماینده ال جی گرفتیم خودمون هم پلمپش رو باز کردیم ولی فکر نمیکنم برندی که داره یکی از محصولاتش رو به عنوان جنس رویال وارد بازار میکنه و اون رو کنترل کیفیت نمیکنه برند درست و حسابی باشه

alirezamrl
05-03-2009, 02:45
سلام دوستان من یه اف480 سامسونگ دارم میخوام با یه ویوتی عوض کنم نظر شما چیه!
ارزش داره لطفا راهنمایی کنید.گوشی من 1ماه کار کرده واسه طرف 1 روز!سر به سرم عوض میکنه!
ممنون منتظرم.

Michael Ropy
05-03-2009, 07:38
ارزش داره لطفا راهنمایی کنید.گوشی من 1ماه کار کرده واسه طرف 1 روز!سر به سرم عوض میکنه!
ممنون منتظرم.

ویوتی از نظر دوربین خیلی بهتر از f480 هست و 0.2 اینچ صفحه اش بزرگتره! در عوض f480 حافظه ی بیشتری میخوره.

mkhavari2000
05-03-2009, 11:18
ممنون منتظرم.

من بودم عوض نمیکردم حیفه حداقل اگر گوشیت 6 ماه کارکرده بود یه چیزی .
توی این 1 ماه دلت رو زده

alirezamrl
05-03-2009, 13:03
سلام دوستان!اره عزیز خودمم 2 دل هستم راستش دلم نمیاد یه جورایی.تازه ال جی بخری بعدا بخوای بفروشی خریدارش نسبت به سامسونگ کمتره!
ولی بازم تو مواردی ویوتی سر تره موندم چیکار کنم!ویوتی تو عکس و فیلم بالاتره وصدای متوسط.480 تو تاچ بهتر ساپورت رم بیشتر وهندزفری های عالیتر سر تره!یه کم به نظرم صداشم بیشتره در کیفیت صدا 2تا خوبن!به خدا موندم.
ای خدااااااااااااااااااااااا اااااااااا

Michael Ropy
05-03-2009, 15:36
به نظرم فعلا باش کار کن تا چند وقت دیگه گوشی ها ارزون میشن یدفعه دیدی رنوار خریدی!

parham_overset
05-03-2009, 18:56
سلام دوستان!اره عزیز خودمم 2 دل هستم راستش دلم نمیاد یه جورایی.تازه ال جی بخری بعدا بخوای بفروشی خریدارش نسبت به سامسونگ کمتره!
ولی بازم تو مواردی ویوتی سر تره موندم چیکار کنم!ویوتی تو عکس و فیلم بالاتره وصدای متوسط.480 تو تاچ بهتر ساپورت رم بیشتر وهندزفری های عالیتر سر تره!یه کم به نظرم صداشم بیشتره در کیفیت صدا 2تا خوبن!به خدا موندم.
ای خدااااااااااااااااااااااا اااااااااا

آقا عوض نکن شما یه دو روز با ویوتی کار کن بعد تصمیم بگیر ویوتی اونقدر هام دوربینش قوی نیست فقط فیلم برداریش خیلی خوبه از نظر نصب برنامه هم f480 خیلی بهتره تاچشم که زمین تا اسمون با هم فرق داره هندزفریشم که سر تره معیارت واسه تعویض چیه آخه:31:

تصمیم احساسی نگیر پشیمون میشی من خودم هم ویوتی دارم هم f480
تو همه موارد با هم مقایسه کردم تا دین این دو تا در آورم از نظر من 480 خیلی راه دست تره :10:

mkhavari2000
05-03-2009, 19:34
f480 کلاسش هم بالاتره ویوتی رو خیلی ها با دوربین اشتباه میگیرن

مهدي31
05-03-2009, 22:22
سلا م
من چند وقت پيشke خريدم وبه يك مشكل بر خوردم آيا ميتوانيد راهنمايي كنيد
درهنگام تايپ به صورت صفحه كليد حرف (د)وجود نداره
با تشكر

alirezamrl
06-03-2009, 00:25
ممنون دوستان!من خودم یه سامسونگیم.در کل حرفاتون زیبا و متین بود!نگه میدارم بعدا بخوام عوض کنم پیکسون میگیرم بازم ارزون میشه بعد از عید.اقا دست گل همتونو میبوسم.مرسی.
اره خودمم همین تصمیمو گرفتم الان.مگه من چغدر فیلم میگیرم.تازه عکسای 480 تو پی سی عالیه!
فریمور جدیدم گرفتم 20 اونو میریزم عالیترم میشه!

parham_overset
06-03-2009, 14:17
سلا م
من چند وقت پيشke خريدم وبه يك مشكل بر خوردم آيا ميتوانيد راهنمايي كنيد
درهنگام تايپ به صورت صفحه كليد حرف (د)وجود نداره
با تشكر

سلام همشون این مشکل و دارن حرف د پ در حالت کیبورد وجود نداره واقعا اعصاب خورد کنه :41:

yashgin128
13-03-2009, 15:50
با سلام
دوستان در یکی از تایپیک ها بهتربن گوشی سال رو دارن انتخاب میکنند که متاسفانه اسمی از برند lg در میان انتخاب ها نیست
اعتراض دوستان به این امر(نه از روی تعصب بلکه از روی تخصص) انشااله مفید واقع خواهد شد.
---------------------------------------------------------------
امیدم مرگه اما نوبتم نیست میدون لایقه خاک تنم نیست

saleh_ettehadi
14-03-2009, 08:24
با سلام
دوستان در یکی از تایپیک ها بهتربن گوشی سال رو دارن انتخاب میکنند که متاسفانه اسمی از برند lg در میان انتخاب ها نیست
اعتراض دوستان به این امر(نه از روی تعصب بلکه از روی تخصص) انشااله مفید واقع خواهد شد.
---------------------------------------------------------------
امیدم مرگه اما نوبتم نیست میدون لایقه خاک تنم نیست
برند lg توی تمام نظر سنجی ها(غیر از بهترین گوشی در زمینه موزیک) هست،بهتره قبل از اینکه پستتونو 10 جا کپی کنید یه مقدار دقت کنید.

almgti_79
18-04-2009, 16:50
quote=kalepoook;3699152]سلام
آخرین فریمور که اومده چیه؟
و کلا چیا بهتر شدن؟
خواهشن جواب بدین[/quote]

من گوشيمو پنجشنبه 27/1/1388 خريدم، فريمورش v10f هست.

مزاياي گوشي:

قيمت 245هزار تومان گارانتي پارس كامتل با رم 4گيگ سيليكون پاور كلاس 6 به قيمت 11هزار تومان

1- كيفيت فيلمبرداري روي حافظه داخلي و خارجي بدون تيك و با كيفيت بسيار بالاست (حداقل درحد دوربين ديجيتال Canon 720 ISاي كه دارم هست (البته از لحاظ فيلمبرداري، ولي از لحاظ صدا از دوربين ديجيتال كمي ضعيفتره))، واقعا سورپرايز شدم چون كيفيت صدايي كه همراه فيلم ضبط ميكنه از گوشي KC910 هم بهتره؛

2- صفحه تاچ بسيار خوب و حساس و با كوچكترين اشاره اي دستوراتو اجرا ميكنه، فقط تشخيص دستنوشته اش كمي با اشكال روبه روست؛

3- مدت زمان كاركرد باتري بعد از شارژ كامل 10 ساعت هست (در حدود 200 مگا بايت از بلوتوث استفاده كردم، بيست دقيقه فيلم در حالت دي وي دي گرفتم، 70 تا عكس گرفتم كه در حدود 20 تا عكسش با فلش بود، نيم ساعت از پليرش استفاده كردم، 5 دقيقه هم فيلم ديدم، 35 تا SMS فرستادم، در باقيمانده ي زمان هم در منوهاش ميچرخيدم، راستي 5 دقيقه هم بازي كردم و 3 دقيقه هم صدا ضبط كردم؛ لازم به ذكره كه روشنايي صفحه را روي 0% گذاشته بودم چون در خانه احتياج به روشنايي نداريد)

4- روشنايي صفحه اش بسيار خوبه حتي در زير نور مستقسم آفتاب، البته در اين حالت بايد روشنايي صفحه را روي 80 يا 100 درصد قرار دهيد و در نورهاي معمولي و در خانه حتي با وجود نور آفتاب با روشنايي صفر درصد هم راحت ميتوان با گوشي كار كرد؛

5- كاركردن با منوهاش بسيار راحته مخصوصا اگر در حالت فارسي بگذاريد، واقعا كامتل خوب گوشي را فارسي كرده هم از نظر فونت و هم از نظر ترجمه؛

و اما معايب گوشي:

3- حرف "دال" و "اينتر" در حالت لنداسكيپ نداره؛

2- گزارش ارسال پيغامها در Inbox ذخيره ميشه؛

3- پيغامهاي EMS دريافت ميكنه و نشون هم ميده ولي نميشه باهاش EMS فرستاد!!!

4- كيفيت صداي هدفونش واقعا نااميدم كرد، البته بلندي صداش خوبه هم در حالت اسپيكر و هم در حالت هندزفري. ولي اصلا انتظار چنين صداي بي كيفيتي را نداشتم، البته آهنگ متن را خوب پخش ميكنه ولي وقتي خواننده شروع به خواندن ميكنه، آدم حس ميكنه خواننده ته چاه بوده!!!

5-كيفيت عكس هايي كه با اين گوشي گرفتم اصلا در حد انتظارم نبود، تمام آپشن هاشو هم تغييير دادم ولي نتونستم به كيفيتي كه فكر ميكردم بايد داشته باشه برسم. البته كيفيتش اصلا قابل قياس با K810 نيست، كيفيت K810 در مقابل اين گوشي صفره!!! ولي هنوز عكسهاي گوشي هاي K850 و يا سري N نوكيا را نديدم كه بخوام در موردشون نظر بدم. با توجه به حدسي كه ميزنم، پيكسل موثر دروبين اين گوشي از 5 مگاپيكسل كمتره.

6- صداهايي كه با گوشي ضبط ميكنيد، در هندزفري پخش نميشه و فقط با اسپيكرش ميتوان گوش داد.

almgti_79
18-04-2009, 16:51
البته تا دوروز آينده چندين تصويري كه با اين گوشي در سايز اصلي گرفتم را براي شما به نمايش خواهم گذاشت....

almgti_79
18-04-2009, 23:45
سلام
کسی هست به ویوتی مموری microsdhc class 6 اندخته باشه؟

من سيليكون پاور كلاس 6 به گشي انداختم اونهم 4گيگ، هيچ مشكلي تابحال نداشتم حتي در موقع ضبط فيلم...:5:

AmiRreZA_RAcEr
23-04-2009, 19:28
بچه ها ازتون ميخوام اگه كسي گوشيش فارسي داره رو برام بفرسته
با استفاده از همون برنامه كه براي تم بك آپ گرفتيد به اين آدرس بريد \Media\Language و فايلهاي فارسي و HeaderInfo.bin رو برام بفرستيد
مرسي
اگر فايل ديگري در جاي ديگري هم هست و خودتون بلديد بم بگيد چون گوشي من حروف گژپچ رو نداره

almgti_79
24-04-2009, 23:14
بچه ها يك نكته جديد در ويوتي ديدم، ويوتي Face Detection هم داره!!!!:18:

جل الخالقـــــــــــــــــــ ـــــــ:18:

almgti_79
25-04-2009, 14:23
بچه ها این ویوتی چقدر جالبه, میشه کیفیت عکسها را خیلی بالاتر از آنچه در منوها هست هم بالاتر برد, با اینکار عکسها همگی بالای دومگابایت حجم دارندو کیفیتشون خیلی بهتر میشه؛ :18:

فقط یک مشکل هست, اینکه نمیتونید در حالت عادی در منوها این گزینه را فعال کنید و از آن استفاده کنید (مثل Face Detection):41:

Persian_Gun's
25-04-2009, 14:31
بچه ها این ویوتی چقدر جالبه, میشه کیفیت عکسها را خیلی بالاتر از آنچه در منوها هست هم بالاتر برد, با اینکار عکسها همگی بالای دومگابایت حجم دارندو کیفیتشون خیلی بهتر میشه؛ :18:

فقط یک مشکل هست, اینکه نمیتونید در حالت عادی در منوها این گزینه را فعال کنید و از آن استفاده کنید (مثل face detection):41:
خب لطفا" بگو چطوری میشه این کاری که گفتید رو انجام داد؟!

almgti_79
25-04-2009, 14:58
بالابردن سایز عکسهای گرفته شده تا حد 2 مگابایت و افزایش کیفیت عکس

خب لطفا" بگو چطوری میشه این کاری که گفتید رو انجام داد؟!

ابتدا بگم که این فقط در حالت کد مخفی فعاله (هم Face detectin و هم کیفیت بالای عکس) و وقتی از حالت مخفی خارج میشید, تنظیمات به حالت اول بازمیگرده؛

به ترتیب زیر عمل کنید:

1- زبان گوشی را در حالت انگلیسی قرار دهید؛
2- کد مخفی گوشی را وارد کنید: --------> #990*#3845
3- وارد قسمت Device Test شود؛
4- وارد قسمت Zoran A5C Test شده؛
5- وارد قسمت Setting ZORAN شوید؛
6- گزینه اول (Camera Setting) را انتخاب نموده؛
7- قسمت Quality را انتخاب کرده؛
8- روی گزینه MAX (95) کلیک کرده و Ok را بزنید؛
9- به ترتیب دکمه Back را بزنید تا به قسمت Zoran A5C Test برسید؛
10- در این قسمت دریچه دوربین را باز کرده و گزینه دوم (Preview & Capture) را انتخاب کنید و با دگمه عکاسی عکسهای خود را بگیرید...

نکته, بعد از گرفتن عکسها وقتی از حالت کد مخفی خارج میشوید, تمام تنظیمات به حالت اولیه بازمیگردد...

almgti_79
25-04-2009, 15:05
فعال کردن Face Detection در گوشی ویوتی

ابتدا بگم که این فقط در حالت کد مخفی فعاله (هم Face detectin و هم کیفیت بالای عکس) و وقتی از حالت مخفی خارج میشید, تنظیمات به حالت اول بازمیگرده؛

به ترتیب زیر عمل کنید:

1- زبان گوشی را در حالت انگلیسی قرار دهید؛
2- کد مخفی گوشی را وارد کنید: --------> #990*#3845
3- وارد قسمت Device Test شود؛
4- وارد قسمت Zoran A5C Test شده؛
5- وارد قسمت Setting ZORAN شوید؛
6- گزینه اول (Camera Setting) را انتخاب نموده؛
7- گزینه Face Tracking Mode را انتخاب کرده؛
8- مورد را در حالت ON قرار دهید؛
9- به ترتیب دکمه Back را بزنید تا به قسمت Zoran A5C Test برسید؛
10- در این قسمت دریچه دوربین را باز کرده و گزینه دوم (Preview & Capture) را انتخاب کنید و با دگمه عکاسی عکسهای خود را بگیرید...

در اینحالت اگر شخصی جلوی دوربین شما باشد, با کمی پایین آوردن دگمه عکاسی (در حالتیکه تماما دگمه فشرده نشود), یک کادر زرد رنگ دور صورت شخص مورد نظر ظاهر میشود که با حرکت کردن آن شخص, کادر نیز تغییر مکان داده و همیشه روی چهره آن شخص فوکوس صورت میپذیرد....

نکته, بعد از گرفتن عکسها وقتی از حالت کد مخفی خارج میشوید, تمام تنظیمات به حالت اولیه بازمیگردد...

almgti_79
25-04-2009, 15:10
ولی من هنوز متوجه نشدم چرا شرکت ال-جی این قابلیتهایی را روی دوربین گوشی گذاشته ولی برنامه مربوطه را برای آن فعال نکرده؟؟؟؟؟

درضمن کلی در نت جستجو کردم ولی هنوز نتونستم چیزی در این مورد بیابم که بتوان آنها را همیشگی فعال کرد...:41:

h.r.r studio
06-05-2009, 22:06
سلام به تمامی دوستان
یه سوال داشتم در کل وییوتی بخرم پشیمون میشم یا نه ؟؟؟
در کل گوشی خوبی هست یا نه ؟ در مورد صدای کمش هم میدونم !!

almgti_79
07-05-2009, 11:17
سلام به تمامی دوستان
یه سوال داشتم در کل وییوتی بخرم پشیمون میشم یا نه ؟؟؟
در کل گوشی خوبی هست یا نه ؟ در مورد صدای کمش هم میدونم !!

سلام دوست عزيز

به نظرم بايد ببيني چه انتظاري از گوشيت ميخواهي داشته باشي؛ اگر برايت پليرش مهمه، به نظر من سراغ اين گوشي نيا، اگر دوربين برات مهمه به نظرم گوشي خيلي خوبيه، توي گوشي هاي 5 مگاپيكسلي ها عكسهاي فوق العاده اي ميگيره (بجز در تاريكي)؛ كاركردن باهاش فوق العاده راحته؛

من خودم از خريدش پشيمون نيستم با اينكه بردم گارانتي و مشكل صدا داشت...
قبل از خريد، از قيمت 200 تا 450 هزار تومان تمام گوشي ها را بررسي كردم (از 5610 نوكيا گرفته تا N95 و K850 و انواه گوشي ها....)، ولي سوني اريكسونو كلا كنار گذاشتم چون تماما چيني هستند و فيلمبرداريهاشون واقعا افتضاحه!!! (گرچه عكسهايي كه از K850 هم ديدم، دلمو زد!!!)؛ نوكيا هم به همين منوال (حتي N85) همشون چيني هستند؛

سامسونگ هم اصلا سمتش نرفتم چون از هركسي پرسيدم از آنتن دهيش ناراضي بودند.

تا دوروز آخر ميخواستم KC910 (رنوآر) بخرم ولي بخاطر يك مساله اي مجبور شدم قيمتو بيارم پايين، و چون برام دوربين خيلي مهم بود، رفتم سراغ ويوتي؛ الان هم با اينكه بردمش گارانتي، به نظر خودم گوشي خوبيه و ازش راضي هستم... (گرچه هنوز دلم پيش رنوآر هست):40::40::40::40:

باز هم نظر خودتونه، بايد ببيني از گوشي چه چيزي ميخواهي...

reza.m519
11-05-2009, 11:15
سلام میخواستم بدونم گوشی کا یو جای قلم روی خود گوشی هستش

almgti_79
11-05-2009, 13:06
سلام میخواستم بدونم گوشی کا یو جای قلم روی خود گوشی هستش

نخیر ولی بندی داره که میتونید به گوشی آویزانش کنید؛ البته اصلا احتیاج به قلمش ندارید....

keyboy
11-05-2009, 14:02
جنابalmgti_79 ميدونم اينجا جاش نيس ولي اين قضيه انتن دهي بد سامسونگ جديه؟
اخه داشتم فكر ميكردم واسه خانومم يه s8300 سامسونگ بخرم
اگه انتن دهيش خوب نيس بي خيال شم؟

4870x2
11-05-2009, 17:52
شايد با ايرانسل مشكل داشته باشه ولي با همراه اول نوچ

Michael Ropy
11-05-2009, 17:54

نه برادر راحت باش! s8300 یکی از دوستان تو این فروم داره.

almgti_79
11-05-2009, 21:16

مدلهاي جديدشو نميدونم ولي مدلهاي قديمش (2007 به قبل) با سيستم مخابراتي ما خوب هماهنگ نيستند، حتي سري U سامسونگ كه تقريبا زياده آنتن دهيش در مقابل گوشي هاي ال-جي صفره (حتي با همراه اول)؛ چون تجربه شو دارم...
ولي آنقدر هم ديگه فكر نكنيد افتضاحه، من نسبت به ال-جي گفتم!

اصولا در جاهاييكه ميزان آنتن كمتر از ميزان خط باشه، قدرت آنتن دهي گوشي ها معلوم ميشه (مخصوصا در جاهاي شلوغ؛ مثلا همين نمايشگاه كتاب، يا محدوده بازار...)

اگر پست هاي قبلي منو خونده باشيد، نوشتم كه يكي از جاهاييكه ميشه قدرت آنتن دهي گوشي ها را به چالش كشيد، دره هاي دربند هست؛ منو دوستانم حداقل هر هفته يكبار به آنجا ميرويم، انواع گوشي ها هم دستمون هست: از 1100 نوكيا گرفته تا انواع سري N نوكيا و همينطور u900 سامسونگ و w700 و K810 سوني اريكسون؛ اونجاها فقط گوشي منو برادرم آنتن داره؛

يادمه مامان و بابام سه سال قبل رفته بودند حج تمتع، ما به راحتي ميتونستيم هروقت كه دلمون خواست با والدينمون تماس بگيريم، ولي خانواده اكثر هم اطاقي هاشون نميتونستند باهاشون تماس بگيرند، يادمه هم اطاقي هاشون، سيم كارتهاشونو مي انداختند روي گوشي والدينم و خانواده هاشون باهاشون تماس ميگرفتند!!!

ولي من خودم اصولا دوست دارم، گوشيم اول از همه بهترين آنتن دهي را داشته باشه، بعد دنبال امكانات هستم؛ دوست ندارم گوشيم توي آنتن دهي از گوشي اي كم بياره!!!

keyboy
12-05-2009, 17:48
جناب almgti_79 عزيز از جواب كاملتون بي نهايت ممنونم.
منم با شما موافقم اگه يه گوشي با امكانات خوب انتن دهي ضعيفي داشته باشه حس بدي به ادم ميده.
بازم ممنون كه تجربياتتون رو در اختيارم گذاشتيد.

nooshvash
14-05-2009, 08:14
سلام به همه دوستان
من تا حالا دو تا رم 4 گیگ کلاس 4 برا ویوتی خریدم اما هر دوتا رو وقتی اولین بار استفاده می کنم غیر از اینکه توی گوشی دو گیگ نشون میده وقتی با رم ریدر به کامپیوتر وصل می کنم بازم توی کامپیوتر هم دو گیگ نشون میده. کلافه شدم، اول فکر می کردم رم اولی قالبم شده اما حالا که رم دومی یعنی سیلیکون پاور کلاس 4 رو هم امتحان کردم بازم توی PC دو گیگ نشون میده.
مشکل چیه؟
ممنون

kalepoook
24-05-2009, 19:37
سلام
این بازیو نصب کنین هم فول تاچه هم اینکه تمام صفحه هست،بازی ماشین:

مجید_اکسپلود
24-05-2009, 22:58
عالی بود ممنونم

nooshvash
31-05-2009, 01:07
لینک بازی دیگه کار نمی کنه

farzin.e
29-06-2009, 20:11
اين كد هاي افزايش صدا براي ke990 واقعا" بدرد ميخوره؟؟؟؟كيفيت صداش خراب نميشه؟؟؟؟؟اگه بخواهيم به هحالت اول برگرده بايد چيكار كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farzin.e
30-06-2009, 19:54
راستي يادم رفت من با عكس هم مشكل دارم.كمي تاره يا دست من خيلي ميلرزه؟؟؟؟؟احساس ميكنم كيفييتش كمتر از دوربين 2 مگ 5320 هست

I LOVE MESSI
09-07-2009, 15:26
مثل این که کسی کدهای افزایش صدای ویوتی رو نمی خواد...:13:مثل اینکه بایستی خودم بذارم

اما یک نکته رو که یادم رفت بگم:
ویوتی به گونه شگفت انگیزی آهنگ های با فرمت های در پیتی مثل amr و wav رو با کیفیتی بی نظیر پخش می کنه...:27: انگار که از اول اینجور با کیفیت بودن !!:8: اما نمی دونم چرا با mp3 مشکل داره و آهنگ های بی کیفیتش رو با کیفیت، و آهنگ های با کیفیتش رو بی کیفیت پخش می کنه :41:
اما همونطور که گفتم اگر کدهای لازم رو بزنید می تونید این مشکل رو رفع کنید :21:

و اما افزایش صدای گوشی:

مواد لازم:
یک گوشی ال جی ویوتی ( فرقی نمی کنه که KE990 باشه یا KU990 و یا KU990R )
تمرکز به اندازه زیاد
دقت به اندازه بسیار زیاد ( بی دقتی = خرابی سیستم عامل )
ترجیحا استفاده از مداد گوشی برای انجام کارها

و اما شیوه انجام کار ( برای افزایش صدای هندزفری ):

پیش از آغاز اگه گوشی شما روی زبان فارسی هستش به انگلیسی تغییر بدین بعد مراحل زیر رو برید:

1) ابتدا کد ورود به سیستم عامل را وارد می کنیم : #990*#3845

2) برید به گزینه 2 که Device Testمی باشد

3) پس از آن بروید به گزینه 8 که sound می باشد

4) بعد به گزینه 7 برید که Audio cal Tool هستش

5) بعد به گزینه 1 بروید که نوشته Audio Calibration

6) گزینه 3 که Change Sound DB هست

7) در گزینه (snd_device_type) به گزینه ( snd_stereo_headset_media {سومین گزینه میباشد} ) بروید

8) گزینه (snd_method_type) را به گزینه (method_midi) تغییر دهید.

9) گزینه (Item_Title) را به گزیه (rx_volume_db7) تغییر دهید. با این کار ما به ماکسیمم ولم دستگاه میرسیم!!! باید عدد 500- رو تایپ کنیم که در زیر چگونگیش رو میگم!

11) توجه داشته باشید که به شما در GET DATA چی نشون میده ؟ چیزی مثل: 1400-
و این دقیقا چیزی است که ما باید اون رو عوض کنیم!

توجه: برای تغییر آن ابتدا بر روی قسمت Set Data بروید و در آن قسمت عدد 500 را تایپ کنید و OK را بزنید! بعد در همان قسمت دکمه ( - ) {منظور منها میباشد} را بزنید و OK کنید! و حالا دکمه بازگشت را بزنید! {منظور دکمه C نیست حواستون باشه}

11) و در آخرین کار بر روی گزینه (Write sound DB to EFC) کلیک کند! (حالا با زدن دکمه C به تکرار به قسمت اولییه منو بیایید و در آخر دکمه قرمز را بزنید)

حالا برای افزایش صدای اسپیکر گوشی:
مرحله 1 تا 6 را بیایید.
در ( snd_device_type ) به گزینه ( snd_stereo_speaker_media ) بروید.
بقیه مراحل را مانند آنچه پیش تر گفته شد انجام دهید.

نکته: در مورد این اعدادی که گفتم بدانید که ماکزیمم استاندارد است. اگر عدد دیگری از خودتان بزنید و مشکلی پیش بیاید، من مسئولیتی نمی پذیرم.

در هر جایی سرکشی کردم فقط همین ها دستم اومد. اگر کسی ماکزیمم استاندارد بهتر ( که به هدزفری و گوشی صدمه نزند ) پیدا کرد، خواهشا اطلاع بدهد.
:5:

واقعا ممنون حالا میخوام ببینم کی میخواد جلویی ویوتی وایسه:21:به این میگن گوشی:27:

I LOVE MESSI
11-07-2009, 10:46
اين كد هاي افزايش صدا براي ke990 واقعا" بدرد ميخوره؟؟؟؟كيفيت صداش خراب نميشه؟؟؟؟؟اگه بخواهيم به هحالت اول برگرده بايد چيكار كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما بزن اون وقت میفهمی ویوتی یعنی چی:8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8:

G_M_Sarmad
11-07-2009, 13:21
سلام.من تازه واردم. البته تمام پستهای قبلی رو خوندم. حالا میخام برم یه ویوتی بخرم. واقعا KU990 R اصلا پیدا نمیشه؟
اگه پیدا مشیه با چه قیمتی؟ لطفا آدرس بدبد که بتونم با گارانتی بگیرم. در ضمن همین امروز زنگ زدم نمایندگی مرکزی پارس کامتل گفت که اصلا KU990 هم وارد نشده؟ اینو از کجا میتونم با گارانتی بگیرم؟

farzin.e
19-07-2009, 16:56
من يه جايي خونده بودم كه فقط صدا رو زياد ميكنه كيفيتش رو خراب ميكنه واسه همون اين كارو نكردم؟
اگه اين كارو بكنم چه طور به حالت اولش برميگرده؟؟؟؟؟؟

ashibad
31-07-2009, 16:59
سلام دوستان عزیز این سوالی که می خوام بپرسم رو اگه اساتید لطف کنند زودی جواب بدند ممنون میشم

بنده در حال حاضر یک گوشی n82 نوکیا دارم وبدنبال یک گوشی تاچ اسکرین قوی هستم یکی از دوستانم همین کا ای 990 ال جی رو داره میگه بیا با هم طاق بزنیم حالا سوال من از اساتید اینه

1. چه قدر سر بگیرم

2. اصلا این گوشی ال جی نسبت به گوشی نوکیا ان 82 میگم ارزش داره ؟؟؟

من گوشی ویندوز موبایل هم داشته ام 3. آیا ویوتی مثل ویندوز موبایل ها اعصاب خورد کن هست یا نه

4. بدچور سره 2 راهی ویوتی و ان 82 گیر کردم میترسم پشیمونم کنه کیفیتش نسبت به ان 82

کمک کنید اساتید گرام

DariushGreat
31-07-2009, 21:32
سلام دوستان عزیز این سوالی که می خوام بپرسم رو اگه اساتید لطف کنند زودی جواب بدند ممنون میشم

بنده در حال حاضر یک گوشی n82 نوکیا دارم وبدنبال یک گوشی تاچ اسکرین قوی هستم یکی از دوستانم همین کا ای 990 ال جی رو داره میگه بیا با هم طاق بزنیم حالا سوال من از اساتید اینه

1. چه قدر سر بگیرم

2. اصلا این گوشی ال جی نسبت به گوشی نوکیا ان 82 میگم ارزش داره ؟؟؟

من گوشی ویندوز موبایل هم داشته ام 3. آیا ویوتی مثل ویندوز موبایل ها اعصاب خورد کن هست یا نه

4. بدچور سره 2 راهی ویوتی و ان 82 گیر کردم میترسم پشیمونم کنه کیفیتش نسبت به ان 82

کمک کنید اساتید گرام

کیفیت دوربینش و پخش و بلندی پخش صوتیش از N82 پایینتر هست. سیستم عامل هم نداره ( اگه برات مهمه ). و این که گوشی ظریفی هست و مثل N82 نیست که بکوبیش به دیوار چیزیش نشه!!! :31:

ashibad
31-07-2009, 21:58
DariushGreat ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ممنون از راهنماییت

حالا اگه خودت n82 داشتی با ویوتی عوض میکردی؟

DariushGreat
01-08-2009, 09:36
DariushGreat] ممنون از راهنماییت

حالا اگه خودت n82 داشتی با ویوتی عوض میکردی؟

راستی ورودت رو به جمع پی 30 ورلدی ها تبریک می گم. امیدوارم مدیر شدنت رو ببینم :46:

والا سوال سختی پرسیدی!!!!!!!!!!!!! :31::31::31::31::31:

اگه دست خودم بود، N82 رو با ال جی رنوار عوض می کردم. هم تاچه، هم کیفیت صدای خوبی داره، هم دوربینش جزو بهترین های 8 مگاپیکسلی هست، هم جی پی اس داره، هم وای فای، هم... تازه هم قیمت هم هستن!

البته من 82 نداشتم، جاش یه 3250 دارم که خیلی خستم کرده:13:

yeganeh_lover
12-08-2009, 18:18
دوستان عزیز سلام.من 1هفته هست KE990 خریدم وبه 1مشکله بزرگ برخوردم.هرچند اس ام اس در میون که مینویسم نمیدونم چه مشکلی پیش میاد که وقتی میخوام inbox یا draft یا send item و... باز کنم باز نمیشن و ارور میده میگه "درحال نوشتن پیام جدید!" تنها راه حلی که واسش پیدا کردم اینه که باید سیم کارتمو دربیارم و دوباره گوشی رو روشن کنم.خواهش میکنم اگه میشه کمکم کنید.توروخدا

almgti_79
12-08-2009, 22:58
دوستان عزیز سلام.من 1هفته هست KE990 خریدم وبه 1مشکله بزرگ برخوردم.هرچند اس ام اس در میون که مینویسم نمیدونم چه مشکلی پیش میاد که وقتی میخوام inbox یا draft یا send item و... باز کنم باز نمیشن و ارور میده میگه "درحال نوشتن پیام جدید!" تنها راه حلی که واسش پیدا کردم اینه که باید سیم کارتمو دربیارم و دوباره گوشی رو روشن کنم.خواهش میکنم اگه میشه کمکم کنید.توروخدا

سلام دوست عزيز؛ به جمع ويوتي داران خوش آمديد....

دليل اين مشكل يكي از دو موردي كه ميگويم هست:

1- حافظه ‌ي سيم كارت شما خيلي پر و همينطور پراكنده باشه (چون اين مشكل را خودم داشتم؛ سيم كارت من از نوع سيم كارتهاي اوليه‌ ي همراه اول هست؛ الان دقيق خاطرم نيست ولي فكر ميكنم در حدود 30 تا پيامك را بيشتر نميشه روي آن ذخيره كرد. يك پيغام روي سيم كارت من بود كه دو قسمتي بود و چون ظرفيت خالي روي سيم كارت من نبود، يك قسمتش روي گوشي قبليم ذخيره شده بود و يك قسمت ديگرش روي سيم كارتم!!! وقتي سيم كارت را درون ويوتي جا ميزدم، ويوتي اصلا هيچ پيامي روي سيم كارت من نشون نميداد و ميگفت تمام فضاي سيم كارت براي ذخيره ي پيامك خاليست!!! بعد از 12-10 دفعه در آوردن و جا زدن سيم كارت درون ويوتي بالاخره يكبار محتويات سيم كارت منو شناخت و سريعا تمام پيغامها را روي گوشي كپي كردم و حافظه ي سيم كارت را خالي نمودم؛ بعد از اينكار چندين پيامك روي سيم كارت ذخيره كردم و چندين دعه سيم كارت را در آوردمو دوباره جا زدم و ديدم ديگه مشكلي نيست!!! شايد شما هم همين مشكل را داشته باشيد؛ قبل از مراجعه به مورد دوم، با يك سيم كارت ديگه امتحان كنيد)

2- مشكل از سخت افزار گوشي باشه كه بايد براي تعمير ببريد به شركت كامتل!!! (كه اميدوارم چنين مشكلي را نداشته باشيد و گرنه اول دردسرتونه؛ دردسر هم بخاطر لينك زير:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)

اميدوارم كه مشكلتون زودتر حل شود..........:11:

amirra517
13-08-2009, 07:26
من پی 990 داشتم برای خواندن و ادیت فایل های wordاصلا نمیتونه مثل پی 990 عمل کنه انگار از فایل یک اسکن بهت میده که تا مییای بزرگش کنی کلی طول میکشه ضمنا ادیت یا کپی paste هم که نمی شه

yeganeh_lover
13-08-2009, 14:09
تشکر از "almgti_79"
سلام ،خواستم ازتون بابت راهنمایی کامل و صربعتون تشکر کنم،فکر میکنم مشکلم حدس اولی بود که میزدید یعنی از پربودن حافظه سیم بود.جون فعلا که دیگه اون مشکل پیش نیومد.میدونید من تازه این گوشی رو گرفتم چندتا تم قشنگ هم با فرمت Xml گرفتم اما با توجه به همه ی راهنمایی های دوستان بازم میترسم گوشی رو دستکاری کنم چون دیدم بعضی ها توی راه نصب تم به مشکلات عجیبی برخوردن.نظر شما چیه؟

scapula
14-08-2009, 18:52
(دوستان سلام
به اصرار گوشی یکی از دوستامو گرفتم و براش تم نصب کردم ولی اون اصلا خوشش نیومد
و از من خواست گوشیو به حالت اولش برگردونم ولی من نه از گوشی خودم بک اپ گرفتم نه از گوشی اون!!
از دوستانی که از گوشیشون قبل از نصب تم بک اپ گرفتن تقاضا دارم خواهشا 4تا فایل زیرو از بک اپشون جدا و اپلود کنن
nyx_viewtyx.swf
widget2.swf
widget4.swf

theme_bg2.swf

که حجم 4 تا فایل فقط 300 کیلو بایته و
3فایل اول در مسیرTOTO\Media\swf
وفایل چهارم در مسیرTOTO\Media\swf\theme
قرار داره.
دستتون درد نکنه خیییییییییییییییییییییییل ی متشکرم.)
یه تاپیک با محتوای بالا درست کردم و almgti لطف کردند جواب زیرو دادند
(دو مورد هست يكي nyx_Open_menu.swf هست و يكي nyx_menu.swf و همينطور widget4 هم موجود نيست، و فقط 1 تا 3 اين فايل موجود هست....

دومورد ديگر موجود هست.... حال دقيق مشخص نماييد كدامين مورد را ميخواهيد....)

اگه لطف کنید فقط همون 2فایل که هست (theme_bg2.swf widget2.swf)بزارید ممنون میشم.
خیلی متشکر

almgti_79
15-08-2009, 11:05
تشکر از "almgti_79"
سلام ،خواستم ازتون بابت راهنمایی کامل و صربعتون تشکر کنم،فکر میکنم مشکلم حدس اولی بود که میزدید یعنی از پربودن حافظه سیم بود.جون فعلا که دیگه اون مشکل پیش نیومد.میدونید من تازه این گوشی رو گرفتم چندتا تم قشنگ هم با فرمت Xml گرفتم اما با توجه به همه ی راهنمایی های دوستان بازم میترسم گوشی رو دستکاری کنم چون دیدم بعضی ها توی راه نصب تم به مشکلات عجیبی برخوردن.نظر شما چیه؟

نصب كردن تمها را اگر با دقت انجام بدهيد، مشكلي براي گوشيتون پيش نمياد؛ من طريقه‌ي نصب تم‌ها را با تمام ريزه كاري‌ها و تمام نرم افزارهايي كه پيدا كردمو بهترين هاشو آپ كردم براي دوستان در لينك زير نوشتم.

بازهم نظر خود شماست كه دوست داشته باشيد اين تم‌ها را نصب كنيد يا نه.....
يكي از مزاياي نصب تم‌ها براي من اين بود كه دو تا از تم ها وقتيكه در حالت Lock قرارشون ميدهم، براي ورود و دسترسي به منوها و .... ازمن پسورد ميخواهد كه خيلي برام خوب هست. چون كسي از دوستان و آشنايان نميتونه دست به گوشيم بزنه و از درون گوشيم سر دربياره (ولي اگر كسي كه گوشي را برداشته خودش يك گوشي الجي تاچ داشته باشه ميتونه وارد گوشي بشه اون هم با دكمه ي ميانبر بالاي صفحه سمت راست!!!) ولي خوشبختانه اين چنين افرادي خيلي كم هستند!!!

(دوستان سلام
به اصرار گوشی یکی از دوستامو گرفتم و براش تم نصب کردم ولی اون اصلا خوشش نیومد
و از من خواست گوشیو به حالت اولش برگردونم ولی من نه از گوشی خودم بک اپ گرفتم نه از گوشی اون!!
از دوستانی که از گوشیشون قبل از نصب تم بک اپ گرفتن تقاضا دارم خواهشا 4تا فایل زیرو از بک اپشون جدا و اپلود کنن
nyx_viewtyx.swf
widget2.swf
widget4.swf

theme_bg2.swf

که حجم 4 تا فایل فقط 300 کیلو بایته و
3فایل اول در مسیرTOTO\Media\swf
وفایل چهارم در مسیرTOTO\Media\swf\theme
قرار داره.
دستتون درد نکنه خیییییییییییییییییییییییل ی متشکرم.)
یه تاپیک با محتوای بالا درست کردم و almgti لطف کردند جواب زیرو دادند
(دو مورد هست يكي nyx_Open_menu.swf هست و يكي nyx_menu.swf و همينطور widget4 هم موجود نيست، و فقط 1 تا 3 اين فايل موجود هست....

دومورد ديگر موجود هست.... حال دقيق مشخص نماييد كدامين مورد را ميخواهيد....)

اگه لطف کنید فقط همون 2فایل که هست (theme_bg2.swf widget2.swf)بزارید ممنون میشم.
خیلی متشکر

عزيز اين هم لينك موارد خواسته شده با كمي مخلفات كه به نظرم رسيد بايد به كار شما بيايد:

yeganeh_lover
17-08-2009, 17:25
بچه ها توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یه سری تم برای KE990 هست که واقعا قشنگ بنظر میرسن.مطمئنم اگه ببینیدشون عاشقشون میشید!!! اما مشکل اینجاست که من اصلا از طرز نصبشون سر درنمیارم.خواهش میکنم هرکسی تونست این مدل تم ها رو نصب کنه،حتما روش نصبشو یادمون بده.مرسی

almgti_79
20-08-2009, 09:46
بچه ها توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یه سری تم برای KE990 هست که واقعا قشنگ بنظر میرسن.مطمئنم اگه ببینیدشون عاشقشون میشید!!! اما مشکل اینجاست که من اصلا از طرز نصبشون سر درنمیارم.خواهش میکنم هرکسی تونست این مدل تم ها رو نصب کنه،حتما روش نصبشو یادمون بده.مرسی

اين هم روش نصب تم ها:

princessparisa
30-08-2009, 13:14
من تا حالاش که راضی بودم

Ali_asm
31-08-2009, 14:30
:13:سلام!من کاربر جدیدیم و تازه در این سایت عضو شدم!!یه LG KU990 Viewty دارم و سوالاتی در مورد کار کردن با اوون!!!و اصلا طریقه ی شرکت در بحث ها و صرح سوالات رو بلد نیستم!!باید چی کار کنم لطفا راهنماییم کنید

myp990i
24-09-2009, 12:50
بزرگترین مشکلش واسه من نداشتن سیستم عامله!!!!
کسی گوشی مثل این که سیستم عامل ویندوز یا سیمبین داشته باشه میشناسه؟قیمتشم مناسب باشه؟

savior_angel
07-12-2009, 14:36
سلام می شه بگین موقع گوش دادن آهنگ می شه کارهای دیگه هم کرد مثلا sms بدی یا هر چیز دیگه؟

almgti_79
07-12-2009, 22:24
سلام می شه بگین موقع گوش دادن آهنگ می شه کارهای دیگه هم کرد مثلا sms بدی یا هر چیز دیگه؟

ميشه موقع گوش دادن به آهنگ، پيامك داد ولي نميشه بازي كرد...

Pami
09-12-2009, 00:00
من امروز KE990 خریدم 190 با گارانتی پارس کامتل ( 2 سال )
مشکلاتی که به نظرم داره :

1- تاچ ضعیف ، بعضی وقت ها باید 3-4 بار بزنی تا عمل کنه
2- Interface ضعیف ، منوهای جالبی نداره برای گوشی تاچ اسکرین
3- وضعیت افتضاح قلم ! فکر نمیکردم اینقدر تو ذوقم بزنه که قلمش آویزون باشه به گوشی !!
4- سرعت کم در جستجوی بین منو ها و گزینه ها مخصوصا Memory Card

و اما مزایایی که دیدم تا الان :

1- دوربین عالی ، با این قیمت یک گوشی با دوربین کامل خریدید !
2- پخش DivX
3- کیفیت صدای خوب و قابل قبول
4- آنتن دهی عالی
5- طراحی قشنگ و وزن کم

در آینده بیشتر در موردش مینویسم

savior_angel
10-12-2009, 12:19
یه سوال دیگه؟کسی تا حال از سایت digikala خرید کرده؟!مطمئن هستش؟

saze
11-12-2009, 16:01
سلام
ويوتي مموري بالاتر از 2 گيگابايت ساپورت مي كند؟

almgti_79
12-12-2009, 12:33
سلام
ويوتي مموري بالاتر از 2 گيگابايت ساپورت مي كند؟

شما يك نگاهي به پست هاي زير بيانداز، جواب سوالتونو ميتونيد ببينيد:

saloommeh.R.H
07-03-2010, 00:15
سلام واقعا وحشتناك :2:. من كه مي خوام از شرش خلاص شم :19:خيلي كند و فايلم نمي توني جابجا كني و تاچشم گيج ميزنه. كيفيت صداي موزيكشم:8: خوب نيست .

گوموش
06-04-2010, 00:06
:13:سلام!من کاربر جدیدیم و تازه در این سایت عضو شدم!!یه LG KU990 Viewty دارم و سوالاتی در مورد کار کردن با اوون!!!و اصلا طریقه ی شرکت در بحث ها و صرح سوالات رو بلد نیستم!!باید چی کار کنم لطفا راهنماییم کنید
لطفا قوانين انجمن رو مطالعه كنيد تا به مشكل برنخوريد:11:

گوموش
07-04-2010, 15:10
سلام واقعا وحشتناك :2:. من كه مي خوام از شرش خلاص شم :19:خيلي كند و فايلم نمي توني جابجا كني و تاچشم گيج ميزنه. كيفيت صداي موزيكشم:8: خوب نيست .
اين هايي كه گفتي سواله يا برداشتت از اين گوشي همين هاست:13:

jahfer
19-04-2010, 16:34
سلام دوستان
سه تا سوال از دارندگان در مورد اين گوشي داشتم:

خود گوشي رمز داره؟ مثل گوشيهاي نوكيا كه براي باز كرد صفحه كليد رمز ميخوان؟

فايلهاي DivX تا 700 مگ را بدون تبديل پخش ميكنه؟

همه مدلهاش منوي فارسي دارند؟

yayaser
27-06-2010, 11:43
ويوتي بيشتر از دو گيگ ساپورت نمي کنه:41:

pooria.rio
27-06-2010, 12:58
سلام دوستان
سه تا سوال از دارندگان در مورد اين گوشي داشتم:

خود گوشي رمز داره؟ مثل گوشيهاي نوكيا كه براي باز كرد صفحه كليد رمز ميخوان؟

فايلهاي DivX تا 700 مگ را بدون تبديل پخش ميكنه؟

همه مدلهاش منوي فارسي دارند؟

سوال اولتون بله
سوال دوم خیر
سوال سوم هم بله
:دی

---------- Post added at 01:58 PM ---------- Previous post was at 01:57 PM ----------

ويوتي بيشتر از دو گيگ ساپورت نمي کنه:41:

برای بار 1000 ام
ویوتی تا 8 گیگ هم ساپورت میکنه،فقط باید بیشتر از 2 گیگ از رمش خالی نباشه تا بتونین تمام ظرفیت مموری رو ببینین
به طور مثال اگه رم 8 گیگ میخرین باید حداقل 6 گیگش رو پر کنین تا بتونین از رم استفاده کنین

مهدي31
01-07-2010, 10:41
با عرض سلام خدمت دوستان
من نزدیک یک ساله ویوتی دارم مزایا ومعایب آن از دید من
در کل نسبت به گوشی های دیگر گوشی کندی است
عکس وفیلم برداری آن متوسط متمایل به خوب است
بعضی ها زیادی نصبت به این گوشی غلو مکنند
برای اس ام اس نویسی چون گوشی ام ورزن قدیمه حرف {د}{پ} رونداره دهن آدم سرویس میشه کامتل مشهد هم آپدیت نمیکنه
مواظب استفاده از تم ها باشید گوشی من یک بار بخاطر همین سوخت ولی خدارا شکر در گارانتی بود بردم کامتل برد اصلی شو عوض کرد مجانی ولی یک ماهی بدون گوشی بودم کامتل میگفت خرش 75تومن شده
از اونوقت دیگه روش تم نگذاشتم
در کل هرچقدر پول بدی همونقدر آش میخوری ولی با ویوتی یک کاسه بیشتر میخوری نه بیشتر

مهدي31
01-07-2010, 10:52
جواب دوستمان
بابا درپیت ترین گوشی بازار را هم میتوان روش رمز گذاشت چه به رسه به این
در مورد فایلهای divx حتما باید فیل مورد نظر باید divx 6 باشد نه کمتر نه بیشتر تا پخش بشه بقیه divx هارو پخش نمی کنه
منو فارسی هم اگر از خارج نخری توایران همه فارسیه

مهدي31
03-07-2010, 09:52
:31:سلام مزایا گوشی ویوتی ازدید من
یکی از جالب ترین چیز هایی که گوشی ویوتی دارد پخش divx6 است شما باریختن یک فیلم دار آن درک خواهید کرد که دیگر زمان
کلیپ نگاه کردن با گوشی به سر امده وموقع پخش فیلم با گوشی است
به نظر من این مهمترین ویزگی ویوتی است
البته به دوستان در این مورد توصیه میکنم فیلم مورد نظر ابعاد تصویری خیلی بزرگی نداشته باشد یعنی ابعاد 240*320و400*600خوب است ولی800*600و1024*800 اگر باشد گوشی قاط میزند
وحجمش هم همینطور و در موقع نگاه کردن فیلم زیاد به عقب برنگردید

وگرنه گوشی هنک میکند

LiverBarca
06-11-2010, 01:01
یکی بگه دوربین این گوشی چه طوری درست میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟به خدا 2 مگاپیکسل بهتر از اینه،در ضمن فیلم برداریش هم لگ میزنه....با اپدیت حل میشه این مشکلات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهدي31
09-11-2010, 00:30
سلام
برای فاصله نزدیک ماکرو رو روشن کن وفاصله دور خاموش باشه
به ایزو دست نزن چون عکاس های حرفه ای با نور سنج نور را می سنجن
همیشه روی 5مگ باشه
کیفیت رو بالاترین حد بگذار