PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا برنامه ای مثل Molebox که Password هم یگیرد داریم؟

baambooli
10-11-2008, 15:51
سلام
بنظر من تنها ضعف molebox آن است که نمی شود روی exe نهایی کلمه عبور گذاشت
آیا برنامه ای مثل molebox که PASSWORD هم یگیرد داریم؟

ممنون

shahrokh2008
10-11-2008, 19:17
مثل molebox که نه ولی اگه یه ترکیبی از دو تا نرم افزار درست کنی شاید بشه...مثلا Molebox و armadilo یا یه همنچین چیزی...یا اصلا یا molebox پک کنی بعدش از شتاب استفاده کنی یا از خود اتوران واسه پسورد گذاری استفاده کنی...اگه چیزی به نظرت میرسه بگو شاید عقلهامون رو ریختیم رو هم یه کاری کردیم......یه چیزی رو یادم رفت بگم شتاب از molebox واسه فشرده سازی استفاده میکنه...اگه نسخه آزمایشش رو نداری بگو برات آپلود کنم...........

baambooli
10-11-2008, 19:50
ممنون از راهنمایی شما . هدف من این است که روی setup.exe هایی که با install shiled یا inno setup ساخته میشه یک wrapper با password بگذارم (سورس اونها را ندارم). molebox عالی است و روی هارد هم هیچی نمی ریزه ولی password ندارد . حالا هرچه با armadillo یا execryptor خواستم روی setup.exe ای که با molebox کد شده password بگذارم نشد و error میده. مشکل از این installshield و innosetup باید باشه

shahrokh2008
10-11-2008, 22:42
از exepassword استفاده کردی......راستی میتونی پسوند فایلها رو عوض کنی بعدش هم براش یه پلیر یا اجرا کننده براشون بذاری و و جوری که هیچ کس جز با اون پلیر نتونه بخوندشون....

baambooli
11-11-2008, 22:32
exepassword فایلها را در روی هارد باز می کنه که امنیت را پایین می اورد. ولی در مورد پلیر اگر مقاله ای چیزی به زبان انگلیسی یا فارسی دارید لطفا لینکش را مرحمت بفرمایید

shahrokh2008
12-11-2008, 19:53
در مورد پلیر چی لینک بزارم....که بتونی روی فایلهای آموزشی که فیلم هستند قفل بذاری....یه کم توضیح بده

mobtakeran
17-11-2008, 12:32
میتونی از RLPack هم استفاده کنی هم کار molebox رو میکنه و هم پسورد میذاره !!!
البته ورژن 1.21 و iBox & Full Edition

shahrokh2008
20-11-2008, 22:12
در ضمن با exe cryptor هم فکر کنم میشه....از دوست خوبم مبتکران هم ممنونم...دانلود میکنم ببینم چیه....