PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار وب كم به صورت پنهاني

internet1
31-12-2004, 22:12
--------------------------------------------------------------------------------
خوب اينجا آپلود كردم حجمش هم غير قابل باور فقط چهار کيلو بايت :
اين هم لينك دانلودش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-------------------------------------------------
يادتون باشه كه با دانلود اكسليتور دانلود نكنيد.
ضمنا بعد از اجرا وارد ياهو مسنجر شده و آي دي هر شخصي كه دوربينش فعاله رو در داخل كادر وارد كنيد و كانكت رو بزنيد اگه موفق نشديد دوباره كانكت كنيد ولي اگه جواب نگرفتيد بريد سر يك آي دي ديگه حتما موفق مي شيد.
موفق باشيد
پيمان كريمي از شيراز

internet1
31-12-2004, 22:17
يادتون باشه که آي دي شخص مورد نظر که دوربينش رو توي ياهو ملاحظه مي کنيد فعال هست رو کپي مي کنيد اون هم به راحتي يعني پروفايل اون شخص رو باز مي کنيد يعني روي نام اون کليک مي کنيد بعد آي دي اون رو کپي مي کنيد و داخل کادري که در نرم افزار ياهو کم 2 مي بينيد توي اين کادر کپي مي کنيد و بعد کانکت دو مرتبه تکرار کنيد اگه تصوير رو ديديد که ديديد اگه نه يک آي دي ديگه رو امتحان کنيد و بعد حالشو ببرين ما رو هم دعا کنيد ببخشيد که اون قبلي مشکل داشت که خودم در تاپيک ديگه هم لينک سالمش رو گذاشتم از همه هم معذرت مي خوام.
موفق باشيد
پيمان کريمي از شيراز

faez
01-01-2005, 03:52
عزیز این که از طرف اجازه میخواد که. :shock:

اگه طرف اجازه بده نشون میده. درسته ؟ من که امتحان کردم اینطور بود

آیا درسته ؟

SINAa
01-01-2005, 13:52
salam
man ba harfe Faez moafegham
bayad hatman trafe moghabel ejaze bede
SINAa :wink:

MaFia
01-01-2005, 15:02
دقيقا همين طور هست بايد طرف اجازه بده ولي اينگار آيدي شما رو به شخص اعلام نمي كنه ( شايد) ولي بايد اجازه صادر و تاييد شه پس نتيجه مي گيريم كه كارايي اصلي و هدف اصلي رو نمي تونه داشته باشه :shock: :|

internet1
01-01-2005, 18:06
نه بابا ما رو باش براي كي نرم افزار آپلود كرديم
آخه من اهل چت نيستم براي همين با منوهاي اون هم زياد آشنا نيستم ولي خودم ده ها بار تصوير همه رو ديديم هيچ مشكلي هم نداشته يعني فقط آي دي شخص رو كليك كردم بعد پنجره پروفايل يا همون پنجره اي كه با شخصي به صورت خصوصي صحبت مي كنيد باز مي شه بعدش آي دي شخص رو كپي كردم و در درون نرم افزار ياهو كم 2 كپي كردم و بعد هم كانكت كردم و تصوير مشخص شد.

faez
01-01-2005, 18:33
internet1 عزیز اول خودت امتحان کن ببین جواب میده ؟

این برنامه ای که شما معرفی کردید باید طرف مقابل اجازه بده

خود یاهو که داره :wink:

pedramonline
02-01-2005, 01:15
بابا چرا اينقدر متلك بش گفتيد گناه داره
آقا دستت درد نكنه
ولي برنامه شما اوني كه ما دنبالشيم نيست
انشا الله كه از دست دوستان ناراحت نشي ( اين 1 )
بابت زحمتت ممنون ( اين 2 )
منتظر برنامه بعدي
خدا نگهدار

MaFia
02-01-2005, 07:13
متلك چيه پدرام جان اعلام نظر در مورد كارايي يك برنامه ميشه متلك ؟ ! اين دوست عزيزمون نحوه كاركرد رو يه جور مي گفت دوستاني كه اين برنامه رو تست كرده بودند يه جور ديگه :lol:

eliya2
06-03-2005, 08:16
اي بابا اين كه بايد اجازه بده طرف :cry: تو هم ما رو دست انداختي داداشي
فدات شم بگرد يه نرم افزار ديگه ببين مي توني پيدا كني؟
يا حق :wink:

shahroozm
06-03-2005, 14:57
قبلا اين برنامه گذاشته شده بود اينجا ولي اون اجازه نمي خواست :wink:

shahroozm
06-03-2005, 15:08
دوستان اينو امتحان كنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينم پسووردش: behshahriha
:wink:

مهمان
07-03-2005, 07:03
سلام
سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دو تا ابزار جالب داره که يکيش همين موضوع هست
يکي از ابزاراش حذف آي دي از ليست ديگران هست
من تستش کردم
کار ميکنه
موفق باشيد
:wink:

afsorde
08-03-2005, 04:45
اقا اين نرم افزار روي مسنجر هاي زير 6 كار ميكنه و روي 6 فقط اي دي شما رو نشون نميده البته اگر طرف مقابل شما 1 بار به شما اجازه بده دفعه هاي بعد بدون اجازه ميتوني ببينيدش؟! :wink:

counter_stricke
09-03-2005, 16:13
سلام باید بگم که من هر کاری کردم نتونستم این برنام رو بگیرم:cry: !!!!! یا بگین از کجا بگیرم یا میلش کنین
با تشکر

Soso
09-03-2005, 16:40
سلام باید بگم که من هر کاری کردم نتونستم این برنام رو بگیرم:cry: !!!!! یا بگین از کجا بگیرم یا میلش کنین
با تشکر

يه نكته اونم اينكه Counter-strike درسته :wink:
حالا براياين برنامه بايد بگم كه اين برنامه لينكش تغيير كرده و ديگه از اين لينك نميتواني دانلود كني :arrow:

counter_stricke
09-03-2005, 18:13
سلام مرسی که گفتی ولی من خودم می دونم برا این اینو گذاشتم چون قبلن یکی این ادی رو استفاده کرده بوده!!!!منم اینو گذاشتم!!!
حالا اگه میشه لینکشو بدین!!! مرسی sosoعزیز

eliya2
12-03-2005, 05:54
هنوز اين تاپيك اينجاس؟!!!!!!!!!!!!!!! :shock:

Diego
08-04-2005, 22:00
هركي ميخواد اين برنامه رو تست كنه وقتي من انلاين بودم پي ام بده وبكم رو روشن كنم... :lol:

Mbt925
12-04-2005, 11:27
همه ي اين برنامه ها از طرف اجازه مي گيرن عزيزان
من حدود 7 تا از اين برنامه ها رو دارم
تنها فرقي كه با روش معمولي وبكم ديدن دارن اينه كه ايدي رو به طرف مقابل نشون نمي دن

Mehdi_Best
12-04-2005, 11:56
دقيقا نظر آقا محسن صحيحه. چون من خودم چند تا از اين برنامه ها رو امتحان كردم و نتيجه همونيه كه آقا محسن گفت.

elano110
24-12-2009, 11:13
اگر ميخواهيد بدون اجازه كم قرباني را دروشن كنيد تنها يك راه دارد و آن هم به اين راحتيها نيست