PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد خريد Dell inspiron 1525

گل مراد
10-11-2008, 03:38
آقا من با بودجه حدود 1 تومن تصميم گرفتم يه Dell inspiron 1525 بگيرم . كسي هست كه اين لپ تاپو داشته باشه و يا در مورد كارايي اون به من اطلاع بده ؟
كلا مي خوام بگم نهايت كار سنگين lk با دستگاه چند تا نرم افزار گرافيكيه ( مثل اتوكد و فتوشاپو ...) كه چون رم گرافيكش بالا نيست يه خورده شك دارم .
اهله بازي هم ديگه نيستم .
اگه كسي كمك كنه ممنون ميشم .

REGISTERED USER
10-11-2008, 11:05
این سیستم پروسسور خوبی داره : intel core2 dou 1.8 تا 2.0 'گیگاهرتز و باس 800 سی پی یو و 667 رم رو ساپورت میکنه.

برای کارهای گرافیکی مثل کد و فتوشاپ مشکل خاصی ندارید اما برای رندرینگ و کارهای حرفه ای تر جواب گو نیست ... باید حداقل از یک لپ تاپ با گرافیک geforce یا ATI و حافظه dedicate بالای 64 مگابایت استفاده کنید نه یک کارت intel X3100 full shared !

گل مراد
10-11-2008, 18:09
این سیستم پروسسور خوبی داره : intel core2 dou 1.8 تا 2.0 'گیگاهرتز و باس 800 سی پی یو و 667 رم رو ساپورت میکنه.

برای کارهای گرافیکی مثل کد و فتوشاپ مشکل خاصی ندارید اما برای رندرینگ و کارهای حرفه ای تر جواب گو نیست ... باید حداقل از یک لپ تاپ با گرافیک geforce یا ATI و حافظه dedicate بالای 64 مگابایت استفاده کنید نه یک کارت intel X3100 full shared !

ممنون از جوابتون . فقط يه سوال ديگه مي مونه و اون اينه كه ايا من مي تونم بدون دردسر ويندوز XP رو روش نصب كنم . جون من از ويستا متنفرم . فروشنده مي گه كه يه سي دي داره كه درايوراي اين لپ تاپ توش هست و مشكلي نداره . حالا واقعا اين طوره ؟

REGISTERED USER
12-11-2008, 00:17
بله راحت نصب میشه و درایورهاش هم موجوده