PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا منو در خرید هارد اکسترنال راهنمایی کنید

peyman_nn
09-11-2008, 22:28
سلام به همه دوستان عزیزم

من میخام یک هارد 1 ترا بایت اکستر نال بگیرم و تمامی هر انچه رو که دارم توش بریزم .
شما رو به خدا منو راهنمایی کنید
بهترین هارد اکسترنال و یک ترابایتی که راحت بشه به کامپیوتر وصلش کرد چیه ؟
بافر و سرعتش چنده ؟
ممنون از همه عزیزانی که در این زمینه ما رو راهنمایی میکنند

:11:

peyman_nn
12-11-2008, 10:19
حداقل عطسه ای ، سرفه ای

ganje nahofte
12-11-2008, 14:42
اوهو...اوهو....
خوبه؟

خوب برو تو وب بگرد ببین چی خوبه! این که دیگه سوال نداره!
ولی درکل سیگیت بخر. اما نه از اونایی که فقط پورت USB دارن. از اونایی بگیر که 1394 و WiFi هم دارن.

koorosh2500
12-11-2008, 22:26
اخیرا یک رابط به بازار آمده که Ide و Sata را به Usb تبدیل می کند. از آنجایی که هارد اکسترنال خیلی
از هارد اینترنال گرانتر است می توانید یک هارد اینترنال بخرید و از این رابط که حدود 15 هزار تومان است
استفاده بکنید. خیلی به صرفه تر است.

vioman
13-11-2008, 02:57
اخیرا یک رابط به بازار آمده که Ide و Sata را به Usb تبدیل می کند. از آنجایی که هارد اکسترنال خیلی
از هارد اینترنال گرانتر است می توانید یک هارد اینترنال بخرید و از این رابط که حدود 15 هزار تومان است
استفاده بکنید. خیلی به صرفه تر است.

دوست عزیز
این کار در مقابل خرید هارد اکسترنال خیلی صحیح نیست

هارد های اکسترنال قابلیت های مناسب تری برای اکسترنال بودن دارند.
این پورت ها وقتی به صرفه است که کسی هارد اینترنال اضافی داشته باشه و از مبدل های اکسترنال استفاده کنه
یک هارد اینترنال + یک تبدیل USB + یک کاور اکسترنال خیلی گرون تر از یک هارد اکسرنال در میاد:20:

موفق باشید:11:

vioman
13-11-2008, 03:38
سلام به همه دوستان عزیزم

من میخام یک هارد 1 ترا بایت اکستر نال بگیرم و تمامی هر انچه رو که دارم توش بریزم .
شما رو به خدا منو راهنمایی کنید
بهترین هارد اکسترنال و یک ترابایتی که راحت بشه به کامپیوتر وصلش کرد چیه ؟
بافر و سرعتش چنده ؟
ممنون از همه عزیزانی که در این زمینه ما رو راهنمایی میکنند

:11:

دوست عزیز
به نظر من خرید 2 هارد 500 گیگا بایتی نسبت به 1 هارد ترابایتی ارجیعت داره.

این کار باعث افزایش سرعت آرشیوی که در آینده خواهید داشت ، امنیت بهتری هم به همراه داره.

Segate
Western Digital
Maxtor
جزو هاردهای پر فروش بازار هستند و کیفیت و سرعت اونها متفاوته و هرکدام قابلیت ها حجم های گوناگونی دارند.
از لحاظ کیفی سیگیت در دنیا اوله و وسترن هم خیلی عالیه(خودم وسترن دارم و راضی هستم)
اگر دو مورد اول رو پیدا نکردید سراغ مکستور برید.

هاردهای اکسترنال با 3 رابط میتونند به سیستم متصل بشن که هرکدام سرعت خودشون رو دارند.
USB 2.0 با سرعت 480 مگابیت بر ثانیه
Firewire 1394 با دو سرعت 400 و 800 مگابیت بر ثانیه (Firewire 400 با Firewire 800 متفاوته)
E-Sata با سرعت 3.0 گیگابیت بر ثانیه

طبیعتا Esata بهتره اما گرون تره ، امروزه هاردهایی رو میتونید پیدا کنید که هر 3 پورت رو پشتیبانی میکنند.:20:

موفق باشید.:11:

ZEDEHAL DEGE
28-11-2008, 19:56
سلام يه هارد 1 يا 2 ترابايتي واضحه منظورم اكسترناله برا نوت بوك كه قاعدتا جاي زيادي نگيره چي خوبه؟فكر ميكنم تنها گزينه پاسپورتي باشه درسته؟بافر يعني چي؟ :23: