PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جدا كردن قطعه هايي از 1 فيلم و مونتاژ اونها

Venus
08-01-2006, 11:01
با سلام و خسته نباشيد :)
من مي خوام قطعه هايي از 1 فيلم رو حذف و بعد اونها رو مونتاژ كنم و اين كار رو با پريماير مي خوام انجام بدم . لطفا روش كا رو دقيق توضيح بديد. ضمنا با vcdcutter , ifilmeditor اوني كه من ميخوام نشده. در ضمن اگه نرم افزار ديگه اي براي اديت فيلم مي شناسين كه كار با اون راحته حتما لينك بزارين .
ممنون از همه دوستان عزيز :biggrin:

Venus
09-01-2006, 10:20
با سلام مجدد
خبري نشد؟؟؟!!!! :blink:
ممنونم منتظرم :biggrin:

arash_irani
09-01-2006, 14:01
سلام دوست من
اگه ورژن برنامتون رو میگفتید بد نبود
حالا من در مورد نسخه پرو براتون توضیح میدم
شما بايد اول هر قطعه از فيلمي رو كه ميخواهيد به برنامه Adobe premiere وارد کرده و بعد اون رو به یکی از پنجره های ویدویی در پنجره تایم لاین کشیده(پیشنهاد میکنم برای دقیق تر شدن این کار تا میتونید با استفاده از ابزار ZOOM در محیط تایم لاین فیلمتون رو زوم کنید تا نتیجه بهتری بگیرید ) و بعد هر کجای فیلم رو که خواستید برش بدهید ابزار Razo Tool رو از نوار ابزارتون انتخاب کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و سپس بر نقطه مورد نظر کافیه کلیک کنید با این کار کلیپ یا فیلم شما به دو قسمت تقسیم میشه و این کار رو میتونید تا بینهایت انجام بدید و بعد برای حذف اون کلیپ که دیگه باهاش کاری ندارید میتونید بر روی اون کلیک کنید و دکمه Delete رو از کیبردتون فشار بدین
و برای حذف صدا و جدا سازی صدا از تصویر نیز باید اول اون رو انتخاب کنید (روش کلیک کنید) و بعد بر روی اون کلیپ ویدیویی کلید راست کرده و عبارت Unlink Audio and Video رو انتخاب کنید و سپس بر روی تراک صوتیتون واقع در همان شماره تراک ویدیویی در پنجره تایم لاین کلیک کنید و دکمه delete رو از کیبردوتون فشار بدید و یا میتونید صدا رو از تصویر جدا کنید و یا هر کاری خواستید باهاش انجام بدید
امر دیگه ای بود در خدمتم
موفق باشید
یا حق

Venus
14-01-2006, 11:14
arash_irani عزيز جهنمي مهربون؟!!! (محل سكونت)
ممنون از توجهت .

arash_irani
14-01-2006, 22:08
arash_irani عزيز جهنمي مهربون؟!!! (محل سكونت)
ممنون از توجهت .
خواهش میکنم عزیز کی گفته جهنمیا بدن :tongue:
مشکلت حل شد ؟؟

Venus
15-01-2006, 11:36
سلام . اره تا حدودی مشکلم حل شد ولی باید برا تبدیلش به Mpeg کاری بکنم . البت فکر کنم نرم افزارهای راحت تری باشه که باید بپرسم.
باز هم ممنون از توجهت

arash_irani
15-01-2006, 23:03
سلام . اره تا حدودی مشکلم حل شد ولی باید برا تبدیلش به Mpeg کاری بکنم . البت فکر کنم نرم افزارهای راحت تری باشه که باید بپرسم.
باز هم ممنون از توجهت
سلام
براي اين كار كه خدا داده نرم افزار اوهههههههههه :)
موفق باشيد
يا حق

bb
27-01-2006, 08:49
EDIUS Professional- CyberLink PowerDirector- VIDEOSTUDIO- PINACLE STUDIO- PINACLE LIQUED- INER WIN DVD- MEDIA STUDIO- ,....

reza001
27-01-2006, 19:57
salam
man az koja mitawanam barnameje pinnacle 10 ra salem wa kamel pida konam albateh ba seriannummer
daar zemn dostan kasi midanad che goneh mitawa bachgrond film ra awaz kard ja afrad ra roje ghalichje hazrate soliman dar film gharar dad

ba sepase farawan
reza-holland

ozgor
02-09-2006, 01:54
بهترین که شاید ولی راحترینش برنامه ها و نرم افزارهای شرکت یولد هستش
(video Studio

ozgor
02-09-2006, 01:57
بهترین که شاید ولی راحترینش برنامه ها و نرم افزارهای شرکت یولد هستش
(video Studio
و مدیا البته به پای پریمایر نمی رسه

محمد گل
02-09-2006, 17:17
دوست عزیز تو میتونی با برنامه ی ویدیو استادیو 10 و یا 9 این کار را بکنی . :blink: