PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک برای دیدن فایلهای مخفی سیدی

Tom Clancy's
09-11-2008, 21:42
سلام دوستان
یه سی دی آهنگ دارم وقتی میرم تو سی دی آهنگها معلوم نیستند
با مدیا پلیر وقتی location نگاه میکنم نوشته wmpcd://0/4
میشه آهنگها رو پیدا کرد؟

lvl@ster
09-11-2008, 21:58
سیدی اهنگ شما صوتی هست . !!!

به زبان امروزی Audio Cd هست یا Mp3

در هر صورت با نرم افزار Iso buster می تونی به تک تک اهنگ ها دسترسی داشته باشی و حتی می تونی انها را استخراج کنی

Masоud
09-11-2008, 22:41
سلام دوستان
یه سی دی آهنگ دارم وقتی میرم تو سی دی آهنگها معلوم نیستند
با مدیا پلیر وقتی location نگاه میکنم نوشته wmpcd://0/4
میشه آهنگها رو پیدا کرد؟
دوست عزیز شما باید از Windows Media Player استفاده کنی.

Masоud
09-11-2008, 22:46
اگه خواستی بگو روش کارو بهت بگم

Tom Clancy's
11-11-2008, 19:14
سیدی اهنگ شما صوتی هست . !!!

به زبان امروزی Audio Cd هست یا Mp3

در هر صورت با نرم افزار Iso buster می تونی به تک تک اهنگ ها دسترسی داشته باشی و حتی می تونی انها را استخراج کنی

از iso buster استفاده کردم اما جواب نداد
سیدی هم audio هست
با مدیا پلیر rip کردم اما میخوام بدونم راهی برای دسترسی به آهنگهای روی سیدی هست یا نیست؟

Masоud
11-11-2008, 21:55
سیدی هم audio هست
با مدیا پلیر rip کردم اما میخوام بدونم راهی برای دسترسی به آهنگهای روی سیدی هست یا نیست؟
آره عزیز راهی وجود داره.

lvl@ster
12-11-2008, 14:59
سیدی هم audio هست

امکان نداره ایزوباستر نشون نده

بلد نیستی

shahrokh2008
12-11-2008, 15:46
اگه ایمیج بگیری و ایمیج رو با ultra iso باز کنی فایلهای مخفی رو نشون میده...گفتم شاید روش کار با iso buster رو بلد نباشی......

negahefarda
13-11-2008, 09:48
چقدر به این بند خدا کنایه میزنید : آقا من که اصلا ٌ بلد منستم رو توضیح بدین !!!!! یه چند تا تنظی توی قسمت تنظیمات داره که هر کی توی جای خودش از اونا استفاده می کنه ::
مهندس : شاهرخ : بعض از ایمیج ها توی ultra iso با نمیشه .. میدونم که میدونی !!!1

موفق باشید در ضمن من هم یه سی دی دارم که هر کاری کردم اصلا نشون نداد @!!!! البته نرم افزار بود .

موفق باشید.

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shahrokh2008
13-11-2008, 10:44
شاید این حرفم خنده دار بیاد...ولی من یه ویندوز live دارم که هم isobuster1.3 توش هست هم NC ....منم یه سی دی داشتم که تو ویندوز نشون نمیداد ...ولی با این ویندوز لایو نشون داد....خیلی هم راحت کپی شد....راستی اگه اسم فایلها رو بدونی میتونی از طریق dos یا cmd کپیشون کنی....مثلا اتوران اگه داشت اتورانش رو در بیار وکپی کن تو یه درایو...اون وقت اجراش کن و ببین پیغام خطاهایی که میده چه مسیری رو ازت میخواد.......

sajad Ali
13-11-2008, 15:18
فایل های سی دی super Hidden شودن با برنامه UltraISO یه نگاه بکن
اگر باز هم نیومدن از cd ایمیج بگیر و ایمیجو با UltraISO یا iso buster باز کن

Tom Clancy's
13-11-2008, 22:17
فایل های سی دی super Hidden شودن با برنامه UltraISO یه نگاه بکن
اگر باز هم نیومدن از cd ایمیج بگیر و ایمیجو با UltraISO یا iso buster باز کن

ممنون دوستان عزیز
اما من کارهایی که گفتینو انجام داده بودم هیچکدوم جواب نمیده
ایمیج گرفتم با iso buster نگاه کردم نبود(به خدا نبود!!)
با ultra iso هم باز کردم همه چیزو نشون میده جز آهنگها رو
توی cmd هم search کردم هم DIR گرفتم اونجاهم همون چیزایی که تو سیدی معلومه رو نشون میده.
در رابطه با super hidden هم attrib رو انجام دادم اما جواب نداد

راه دیگه ای مونده؟؟:13:

shahrokh2008
13-11-2008, 22:26
فکر کنم سی دی تون خام باشه:27:......شوخی کردم اگه اینجوری که شما میگید باشه باید قفل قدرتمندی باشه که شکستنش کار ما نیست:34: یه راه کپی کردنشون اینه که اول پخششون کنی بعد ضبطشون کنی:8:

negahefarda
14-11-2008, 07:18
شاید این حرفم خنده دار بیاد...ولی من یه ویندوز live دارم که هم isobuster1.3 توش هست هم NC ....منم یه سی دی داشتم که تو ویندوز نشون نمیداد ...ولی با این ویندوز لایو نشون داد....خیلی هم راحت کپی شد....راستی اگه اسم فایلها رو بدونی میتونی از طریق dos یا cmd کپیشون کنی....مثلا اتوران اگه داشت اتورانش رو در بیار وکپی کن تو یه درایو...اون وقت اجراش کن و ببین پیغام خطاهایی که میده چه مسیری رو ازت میخواد.......

مشخصات ویندوز لایوت رو بگو ....... فکر کنم بد نباشه امتحان کردنش . سی دی من بد سکتور هم داره و کارو سخت تر کرده .