PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : google adsense

ila
09-11-2008, 14:36
با سلام
من در مورد گوگل ادنز Google Adsense یک سری اطلاعات دارم ولی میخوام اطلاعاتمو کامل کنم با چند سوال
من در ایران زندگی میکنم ولی دوستی مطمئن در اکراین دارم . با چند سوال خواهشا جوابم رو بدید
1- اگر در ایران و با استفاده از یکی از هاست های ایرانی یه دامنه تو دات کام باز کنی از این نظر مشکلی نداره یا اینکه هاست هم باید از کشور غیر ایرانی باز کنم؟ مثلا از طریق این سایت میتونم یک دامنه باز کنم و مشکلی برام پیش نمیاد بعدا واسه ایجاد اکانت توی گوگل ادزنز(
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)
2- دوم اینکه محتوی سایت اگه شبیه بعضی از سایت ها باشه از اون نظر مشکلی نیست؟
3- بعد برای اینکه تعداد کلیک کننده ها زیاد بشه میتونیم با استفاده از نرم افزارهای تغییر آی پی اینکار رو انجام داد که گوگل شک نکنه که یک نفر این کار رو انجام میده؟ کلا برای اینکه تعداد کلیک کننده ها زیاد بشه و یه جوری باشه که با ترفند انجام بشه بهترین روش ممکن که گوگل نفهمه و شک نکنه چیه
البته من خیلی نمیخوام در آمد کن..روزی 50دلار هم کافیه..باید چیکار کنم؟
4- از نظر ایجاد اکانت و دریافت چک من هیچ مشکلی ندارم چون در اکراین دوستی مطمئن دارم که اون این کار رو برام میکنه..فقط سوالهای بالا رو جواب بدید؟
ممنون
در مورد IRvpn میشه استفاده کرد برای کیلیک کردن که تعدا زیاد بشه؟

gog2000
09-11-2008, 19:22
با سلام
من در مورد گوگل ادنز Google Adsense یک سری اطلاعات دارم ولی میخوام اطلاعاتمو کامل کنم با چند سوال
من در ایران زندگی میکنم ولی دوستی مطمئن در اکراین دارم . با چند سوال خواهشا جوابم رو بدید
1- اگر در ایران و با استفاده از یکی از هاست های ایرانی یه دامنه تو دات کام باز کنی از این نظر مشکلی نداره یا اینکه هاست هم باید از کشور غیر ایرانی باز کنم؟ مثلا از طریق این سایت میتونم یک دامنه باز کنم و مشکلی برام پیش نمیاد بعدا واسه ایجاد اکانت توی گوگل ادزنز(
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)
2- دوم اینکه محتوی سایت اگه شبیه بعضی از سایت ها باشه از اون نظر مشکلی نیست؟
3- بعد برای اینکه تعداد کلیک کننده ها زیاد بشه میتونیم با استفاده از نرم افزارهای تغییر آی پی اینکار رو انجام داد که گوگل شک نکنه که یک نفر این کار رو انجام میده؟ کلا برای اینکه تعداد کلیک کننده ها زیاد بشه و یه جوری باشه که با ترفند انجام بشه بهترین روش ممکن که گوگل نفهمه و شک نکنه چیه
البته من خیلی نمیخوام در آمد کن..روزی 50دلار هم کافیه..باید چیکار کنم؟
4- از نظر ایجاد اکانت و دریافت چک من هیچ مشکلی ندارم چون در اکراین دوستی مطمئن دارم که اون این کار رو برام میکنه..فقط سوالهای بالا رو جواب بدید؟
ممنون
در مورد IRvpn میشه استفاده کرد برای کیلیک کردن که تعدا زیاد بشه؟

در مورد ثبت دامنه فكر نكنم مشكلي باشه ولي سايتت نبايد فارسي باشه و هر موضوعي داشته باشه بر همان اساس برات اگهي نمايش ميده بايد براي وردبهش و ثبت نام به هيج وجه از ip ايران استفاده نكني فقط لازمه يك بار با ip ايران واردش بشي تا درش تخته بشه فكر كلك زدن بهشم اصلا نكن چون اگه كوچكترين كلمه در سايتت باشه كه براي حمايت از ما اينجا كليك كنيد يا خودت بخاي از طريق تغيير ip براي خودت درامد زايي كني بلا فاصله حسابت مسدود ميشه چون يك روبات سايت ها رو بررسي نميكنه بلكه تعدادي انسان اصلا كارشون همين بررسي هاست اگه سايت پر بازديدي داري و در زمينه هاي تجارت و... باشه البته به زبان خارجي ميتوني در امد زائي كني و اگه با كلك بخاي اين كارو بكني اصلا فكرشو نكن و وقتو هدر نده!!!
اگه بازم اطلاعات كاملتري خاستي بگو تا قرار بدم.

ila
09-11-2008, 21:42
پس مهم نیست از دامنه این جا استفاده کنی؟
بعد مطالب سایت اگه شبیه سایت دیگه باشه چی؟
ایراد نداره
گیر نمیده؟
یعنی کپی از مطالب باشه

gog2000
10-11-2008, 12:47
پس مهم نیست از دامنه این جا استفاده کنی؟
بعد مطالب سایت اگه شبیه سایت دیگه باشه چی؟
ایراد نداره
گیر نمیده؟
یعنی کپی از مطالب باشه

نه دامنه زياد مهم نيست البته اگه خارجي بتوني بگيري چه بهتر كار از همه كاري عيب نميكنه؟؟؟

در مورد اينكه بري يك سايت رو كمپلت كپي كني و قرار بدي تا حالا به همچين موردي بر نخوردم ولي همين طور كه گفتم با حقه زدن به شدت مقابله ميكنه مثلا يك سري كلمات كليدي رو تو سايتت به صورت مخفي قرار بدي تا مراجعه كننده ها از طريق سايت گوگل وارد سايتت بشن و امارت بالا بره در حالي كه اصلا اون مطالب در سايتت وجود نداره در اين صورت اگه متوجه بشه نه تنها حسابتو ميبنده بلكه خود گوگل هم سايتتو به ليست سياه ميفرسته و ديگه تو جستجو ها نشان نميده و اصلا بدش نمياد با كوچكترين بهانه حسابتو بنده و پولشو بالا بكشه مخصوصا اگه در امد بالا باشه. البته اگه بگي چه نوع مطالبي رو ميخاي كپي كني و به طور كلي موضوع سايتت قرار چي باشه بهتر مي تونم كمك كنم چون كمي قضيه فرق ميكنه چون گوگل با سايتهاي تبليغات كپي برداري و ترويج نرم افزار هاي كرك شده هم مقابله ميكنه و اصلا اين سايت ها رو قبول نميكنه و همين طور كه گفتم تبليغات بر اساس مطالبي كه تو سايتت هست نشان داده ميشه. پس صداقت تو اين كار از هر چيزي بهتره

ila
10-11-2008, 16:30
من برام مهم نیست در چه موردی باشه
خودم میخوام یه وبلاگ در باره سلبریتی ها بزار..این سایتم بیشتر عشقیه ولی یه سایت درآمد زا هم میخوام..دیگه اون موضوعش مهم نیست..به نظر شما در مورد چی بزارم پر بازدیدو درامد زاست
ممنون

gog2000
15-11-2008, 15:33
همينطور كه گفتم تبليغات بسته به مطالب شما داره و اكثر تبليغاتهاي گوگل طوريه كه منجر به خريد يك كالا بشه تا سودي براي گوگل ادسنز داشته باشه پس سايتهايي كه بيشتر با خريد و فروش كالا ها سر و كار دارند و سايتهاي تبليغاتي -تجارت الكترونيك و كسب درامد از اينترنت بهترين گزينه ها براي موضوع سايت براي كسب درامد بيشتر از ادسنز مي باشد