PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل رشد موی صورت

Big-Boss
09-11-2008, 00:49
دوستان من یک سوال داشتم من کلا از ست ژیلت برای اصلاح استفاده میکنم (تیغ+ژل+افترشیو) اما باز هم حالت سبزی(زیرپوستی) بعد از یک روز پیدا میشه
من تقریبا هر صبح اصلاح میکنم اما اگه روزی نرسم یا بنا به موقعیتی نتونم با همین مشکل سبزی رو برو میشم
آیا محصولاتی وجو داره که باعث کندی رشد موی صورت بشه
با تشکر

S0R3N4
09-11-2008, 13:47
اگر هم وجود داشته باشه بهتر که استفاده نکنی!
مگه حتما باید صورتت هر روز صاف باشه؟
اما برای اصلاح بهتر میتونی از ماشین ریش تراش فیلیپس کول اسکین استفاده کنی!از ژیلت های 5 تیغه هم بهتر عمل میکنه!

Big-Boss
09-11-2008, 17:31
اما برای اصلاح بهتر میتونی از ماشین ریش تراش فیلیپس کول اسکین استفاده کنی!از ژیلت های 5 تیغه هم بهتر عمل میکنه!

قیمتش چقدره؟؟آیا لوازم جانبیش یافت میشه؟؟عمر مفید تیغه هاش چقدره؟؟؟

آیا مشکل سبزی رو از بین میبره و میشه روزانعه ازش استفاده کرد؟؟

اگه دوستان پیشنهادهای دیگه هم دارن بگن

Alone_In_Hell
09-11-2008, 18:03
بعضیا رشد موی صورتشون زیاده
من پیشنهاد می کنم طبیعت بدنتون رو به هم نریزین مثلا با دارویی چیزی بخواید جلوی رشد زیادی مو رو بگیرید
Feli هم راه حل خوبی پیشنهاد کرده فقط امتحانش مجانی نیست :دی

S0R3N4
09-11-2008, 21:34
البته نمیتونه جلوی رشد مو های صورت رو بگیره!این تو طبیعت بدنت هستش و برای اون حتما باید به پزشک متخصص مراجعه کنی که اون هم حتما دارو های هورمونی تجویز میکنه که میتونه اذیتت کنه!
این ریش تراش برای اصلاحی کامل خوبه نه برای جلوگیری از رشد اون!

Big-Boss
09-11-2008, 22:40
دوستان من مشکلم با موی صورتم هست فقط
فکر نمی کنم مشکل هورمونی باشه چون من کلا بجزسر و صورت خیلی کم مو هستم(فکر کنم داروی هورمونی واسه اونا که پر مویی بدن دارن مناسبه)

راستی من از سن 13-14 اصلاح می کنم به این مربوط نمیشه؟؟

S0R3N4
10-11-2008, 21:56
شاید!
ولی مطمئن باش راه های مقعولانه ی کمی هستن بتونی جلوی رشدت رو بگیری!
یا ما بلد نیسیتم!
برو پیش متخصص پوست و مو خوب!
اینقدر واست اهمیت داره 10 تومن خرج میارزه!

Big-Boss
10-11-2008, 21:59
همین کارو میکنم
فقط می خواستم ببینم ست اصلاح خاصی واسه این کار دوستان سراغ ندارن

S0R3N4
11-11-2008, 14:12
عزیز
مشکل شما اصلاح کامل صورت هست یا رشد سریع مو ها؟

Big-Boss
11-11-2008, 15:17
عزیز
مشکل شما اصلاح کامل صورت هست یا رشد سریع مو ها؟

رشد سریع موی صورت

ALIAK28
12-11-2008, 08:55
رشد سریع موی صورت

دوست گرامی...همونطور که دوستان هم گفتند..اگر رویش موی صورت شما به صورت سرشتی باشه بهتره کاری به سرعتش نداشته باشید!
البته می شه کارهایی انجام داد...ولی زیان های حاصل خیلی بیشتر از اون نتیجه ای هست که شما می گیرید...
پاینده باشید.

ALIAK28
12-11-2008, 09:02
duplicated

PSN_MASTER
11-11-2009, 00:44
سلام به تمام اعای سایت
من دو تا سوال داشتم
1-من 16 سالمه ولی هنوز ریش و سیبیلم کامل در نیومده.میدونم همتون الان میگید 16 سالگی هنوز زوده ولی مشکل من این نیست که اصلا در نیومده مشکلم اینه که تیکه تیکه در اومده مثلا یه تیکه کامل داره و مثلا یه تیکه خالیه.ولی دورش ریش در میاد.یعنی مثلا از کنار پوشم میاد قشنگ پایین ولی به پایین که میرسه قطع میشه و دوباره در میاد.ولی اون قسمت هایی هم که ریش نداره یعنی در نمیاد وقتی جلوی نور میرم موهایی رو میبینم ولی خیلی کمرنگ و نازک هستند.میخواستم ببینم کسی مشکل من رو داشته یا نه؟توی خانواده ی پدر یا مادرم هم هیچ کسی مشکل ریش و اینا نداره و خیلی هم زیاد در میان.

2-میخواستم ببینم پماد رزماری با عصاره ی رزماری فرق داره؟چون من رفتم داروخونه گفتم رزماری بده پمادش رو داد که نوشته بود برای درد موضعی برای همین هم من استفاده نکردم.

ممنون میشم جواب بدید.
مرسی

Rainbow
11-11-2009, 08:19
بسیاری افراد این حالت بی نظمی رشد موی صورت رو دارن ولی به مرور همه صورت شما شروع می کنه به پر شدن و جای نگرانی
نیست
توصیه می کنم برای اصلاح صورت از ماشین moser استفاده کنی یا ماشینهای اصلاح برقی و نه تیغ صورت تراشی
باز اگه نگران هستی می تونی به یک متخصص پوست و مو مراجعه کنی

Royce
11-11-2009, 14:57
مشکلاتی که شما گفتی طبیعیه عزیز
نشانه های رشد ریش در اوایل همینه ولی به مرور کامل میشه
موفق باشید

keyvan_ssi
12-11-2009, 03:23
سلام دوست عزيز _ من دانشجوي سال 4 پزشكي هستم و مشكل شمارو قطعا ميتونم حل كنم _خودم هم اين مشكل رو داشتم
دارويي كه بايد استفاده كني ماينوكسيديل 5درصد هست كه توي 2ماه روي صورت معجزه ميكنه
البته جزئيات استفاده زيادي داره كه با ياهو آي دي من ميتوني در تماس باشي خاستي تلمو هم بهت ميدم نترس حله ايشاله
يادت باشه اكر 4هفته ريشتو نزني و اين دارو رو استفاده كني همه آشناهات تعجب ميكنن
داروي زاندروكس هم دكتراي خارجي تو سايتاشون كفتن كه گرونه ظاهرآ
راستي آي دي
K1_kL

rouzbeh_ziafati
25-11-2009, 13:12
با سلام
من یه پسر 27 ساله هستم و از مشکل پر مویی بردن خیلی رنج میبرم . مطمئنا مشکل هورمونی هست . رشد موهام هم خیلی سریع هست .
برای پایین آوردن موهای بدن و یا کم کردن سرعت رشد چه دارویی باید مصرف کنم؟
با تشکر

keyvan_ssi
25-11-2009, 14:21
بعد اين پستي كه بالا دادم نزديك 20 نفري با آي ديم تماس گرفتن و من هم كمكشون كردم هر كسي خواست همين كارو بكنه يكي دوروزه جواب ميدم

اما واقعا تا 20سالگي اصلا نبايد به كم بودن ريش توجه كرد

راستي يوقت فكر نكنيد اين دارو براي اينكار استفاده نميشه و حرف من مندرآورديه و يا داروي خطرناكيه
صدها هزار نفر در دنيا از اين روش و چندتا تكنيك پزشكي ديگه مثل داروي زاندروكس كه بقول معروف داداش ماينوكسيديله استفاده كرده اند و نتايج عالي رو هم هفتاد درصد افراد گرفتن

اگر ميخايد مطمئن بشيد توي نت اين عبارتو سرچ كنيد و فروم ها ي ماينوكسيديل براي ريش رو ببينيد كه مصرف كننده ها عكس قبل و بعد مصرف رو گذاشتن
‏_اينو تو گوگل سرچ كنيد
MINOXIDIL FOR BEARD

يا

BEARD GROWTH STIMULANT

keyvan_ssi
25-11-2009, 21:23
سلام خدمت دوستان
جالبه سؤالتون چون هميشه با برعكس اين سؤال روبرو هستيم

خوب _ دوست عزيز با اينكه با دارو مخالفم و بايد تست هورمون انجام شه ......
ولي اينطور بنظر ميشه كه ميزان دي هيدرو تستوسترون در خون شما كمه البته كم بودن فشار خون هم امكان داره اما نادرتره

كاش بيشتر توضيح ميداديد چون اينجا كه نميشه معاينتون كرد
مثلا وضعيت موي سرتون چطوره آيا ريزش داريد و موهاي سرتون كم هست يا اينكه ميل جنسي زيادي داريد?كه احتمال هر دو اينها هست و اينكه فشار خونتون چنده

اگه از اينا اطلاع داشتم احتمالأ قرص فيناسترايد رو روزي 1 عدد از نوع 1ميلي گرمي توصيه ميكردم بهتون

ياعلي

keyvan_ssi
25-11-2009, 21:27
سلام دوستان بالا نوشتم دهيدرو تستوسترون در شما كمه كه منظورم زياده بود اشتباه تايپي بود اما نتونستم ويرايش كنمش بهر حال سؤالي داشتيد در خدمتيم

ضمنا جواب من خطاب به هر 2 دوست عزيز بود

rouzbeh_ziafati
02-12-2009, 14:15
سلام خدمت دوستان
جالبه سؤالتون چون هميشه با برعكس اين سؤال روبرو هستيم

خوب _ دوست عزيز با اينكه با دارو مخالفم و بايد تست هورمون انجام شه ......
ولي اينطور بنظر ميشه كه ميزان دي هيدرو تستوسترون در خون شما كمه البته كم بودن فشار خون هم امكان داره اما نادرتره

كاش بيشتر توضيح ميداديد چون اينجا كه نميشه معاينتون كرد
مثلا وضعيت موي سرتون چطوره آيا ريزش داريد و موهاي سرتون كم هست يا اينكه ميل جنسي زيادي داريد?كه احتمال هر دو اينها هست و اينكه فشار خونتون چنده

اگه از اينا اطلاع داشتم احتمالأ قرص فيناسترايد رو روزي 1 عدد از نوع 1ميلي گرمي توصيه ميكردم بهتون

ياعلي

با تشکر از جواب
بله درست حدس زدید . موهای سرم ریزش داره ، میل جنسیم هم زیاده ... مدتی هست (یک ماه ) که قرض فیناستراید یک میلی گرم رو می خورم . اومیدوارم مفید واقع بشه
بازم ممنون از جواب شما .

keyvan_ssi
03-12-2009, 19:26
خواهش ميكنم
فيناستراد يا همون پروپشيا بسيار مناسبه
البته قرص 5 ميلي هم هست كه براي سرطان پروستات استفاده ميكنيم

aliia
29-12-2009, 23:42
سلام کیوان جان .من 23 ساله هستم ولی متاسفانه ریشم خیلی کمه لطفا کمکم کن .ممنون

S0R3N4
30-12-2009, 16:58
رفیق
16 سال واسه اینکه ریشت کامل در بیاد زوده...18 سال به بعد در تمامی نواحیه صورتت ریش در میاد!زیاد زور ریشو نزن!

پماد رزماری واسه درد ها عضلانی مصرف میشه و ژل و شامپوی سرو و کرم صورتو ...شما چیشو گرفتی؟

S0R3N4
30-12-2009, 16:59
سلام کیوان جان .من 23 ساله هستم ولی متاسفانه ریشم خیلی کمه لطفا کمکم کن .ممنون

راه های زیادی وجود داره!
مثلا پوست چوبی فندق رو بسوزونید و خاکسترش رو بمالید به صورتتون واسه پر پشت شدنه ریش...

ramin_0098
02-02-2010, 16:25
سلام
من پسری 19 ساله هستم .
در مورد ریش سوالاتی داشتم. من صورتم ریش نداره اما زیر چونه ام ریش داره و سیبیل هم دارم اما پایین خط ریشم ریش نداره درضمن صورتم هم کمی جوش داره و پوست صورتم هم چربه
مشکل ژنی هم ندارم. پدرم و عموهام و هم دایی هام ریش دارن و حتی پسر عمو هام ولی من... .
حالا من ریش درمیارم؟ باید چکار کنم؟
ممنونم

ramin_0098
02-02-2010, 16:30
سلام
من پسری 19 ساله هستم .
در مورد ریش سوالاتی داشتم. من صورتم ریش نداره اما زیر چونه ام ریش داره و سیبیل هم دارم اما پایین خط ریشم ریش نداره درضمن صورتم هم کمی جوش داره و پوست صورتم هم چربه
مشکل ژنی هم ندارم. پدرم و عموهام و هم دایی هام ریش دارن و حتی پسر عمو هام ولی من... .
حالا من ریش درمیارم؟ باید چکار کنم؟
ممنونم

dsa dsa
05-02-2010, 22:22
جناب رامین ..
طبیعی هست اینا..
من مثلا رشد موهای سرم و صورتم هم زیاده و هم سریع ..
مال دوستام نه ..
فقط بگم که کاملا عادی هست.....

ramin_0098
06-02-2010, 15:56
خیلی ممنون یعنی من نگران نباشم؟
ریشم در میاد؟

ramin_0098
10-02-2010, 17:08
یکی نیست جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ramin_0098
10-02-2010, 17:41
من پسری هستم متولد 70 یعنی 19 ساله و ریش ندارم
البته سیبیل دارم و چونه ام هم ریش داره ولی در کل صورتم و لپم و کنار گوشم سفیده و تهی از مو است مشکل ارثی هم ندارم ولی خیلی نگران هستم البته کمی هم جوش روی صورتم هست و تا به حال سیبیلمو نزدم حالا من باید چکار کنم؟ راهی وجود داره؟ لطفا کمکم کنیدو

B U L U T
10-02-2010, 23:53
البته سیبیل دارم و چونه ام هم ریش داره ولی در کل صورتم و لپم و کنار گوشم سفیده و تهی از مو است مشکل ارثی هم ندارم ولی خیلی نگران هستم البته کمی هم جوش روی صورتم هست و تا به حال سیبیلمو نزدم حالا من باید چکار کنم؟ راهی وجود داره؟ لطفا کمکم کنیدو
مشکلی نیست خودت رو نگران نکن
راه برای چی خواهی برای ریش در اوردن :31:

dsa dsa
11-02-2010, 01:05
کاملا طبیعی هست.

cescjoon
11-02-2010, 01:17
نه اتفاقا طبیعی نیست!
البته مشکل بزرگی هم نیست
مشخصه اگه همون زیر چونه و همون سبیل رو بزنید البته بیشتر به صورت رفت و برگشت به در امدن ریشتون کمک میکنه.
البته زدن ریش بصورت رفت و برگشت برای افرادی که ریش سبیل عادی دارن اصلا توصیه نمیشه.

MehranVB
11-02-2010, 11:51
آره یه مدت صبر کنی یه جوری درمیاد که بیای تاپیک بزنی چکار کنی که دیگه درنیاد!!! :دی

zadis
11-02-2010, 21:36
سلام من باید چیکار کنم که رشد ریش و سبیلم کم بشه من اگه صبح بزنم صافه تا شب میبینم که رشد کرده تا فردا صبح میبینم بیش از حد رشد کرده تا ظهرش که خیلی ضایع میشه آیا روشی بغیر از لیزر و موبر وجود دارد برای کاهش رشد ریش؟؟؟؟؟؟؟

Macushla
12-02-2010, 00:04

اخه 19 سال كه چيزي نيست ، در بعضي افراد تا 28- 30 سالگي هم طول ميكشه تا ريش كامل بشه.
پس اصلا نگران نباش .

vahidreza2007
12-02-2010, 00:21
اقا من از دست اين ريش و سبيل كه هي در مياد هر هفته خسته شدم مشكل من دقيقا برعكس اين دوستمون هستش .

اقا الان كه شش تيغ كنم دو روز ه ديگه ريشم در مياد . راهي واسه تغيير تو در اومدن ريش وجود داره ؟

اروین ش
12-02-2010, 13:41
سلام اروین هستم 20 ساله اما در صورتم هیچ مویی در نیومده اما در نور مویهای بوری رو میبینم ممنن میشم اگر کمکم کنید

swamp
21-02-2010, 15:41
بابا ملت چقدر عاشق ریش و سیبیل شدن:31:
بستگی به ژنتیک شما سن در اومدن ریش به صورت کامل متفاوته
ما که ریش داریم می خواستیم نداشته باشیم اونی که نداره می خواست که داشته باشه هیچ کسی از وضع خودش راضی نیست چرا؟:31:

ramin_0098
22-02-2010, 15:22
خدا از دهنتون بشنوه خدا کنه اینی که میگید باشه. پس باید صبر کنم درضمن تا به حال دست به ریش زیر چونم و سیبیلم نزدم. اگه بزنم تو رشد ریشم تاثیر داره؟

toty123
25-04-2010, 17:37
دوستان متخصص من 25 سالمه و به جز یه مقداری ریش در ناحیه چانه دیگه بقیه صورتم ریش در نیاورده
البته وقتی دستمو میکشم روی صورتم یه موهایی به شکل کرک احساس میکنم هست اما با چشم دیده نمیشه
نمیدونم باید چه کار کنم ...

میتونم امیدوار باشم که ریشام در میاد ؟

hamid_diablo
04-05-2010, 18:08
سلام

من خودم اون قسمت از ریشام که در نمیومدو با زیلت زدم تقریبا بعد از 1 سال کامل در اومد

الان تمام قسمتهای ریشم در میاد

ALI6967
09-06-2010, 13:05
سلام موهای صورت من هنوز رشد نکرده ومن نگرانم لطفا راه حلی به من ارائه کنید.

akila_salehi
13-06-2010, 14:18
سلام . حا شما خوبه . منم مثل شما همین مشکل رو داشتم . ول یاز وقت یاز ماشین ریش تراش استفاده میکنم هم از تیغ بهتر میزنه و هم اینکه تا 2 روز دوام میاره

dsa dsa
13-06-2010, 21:18
منم کلا موی سرم و صورتم خیلی زود رشد می کنه بیشتر به ژن بر می گرده..
در اومدن ریش به استرس / اب و هوا / تغذیه و تفریم و .. بستگی داره..
زیاد ور نرید خودش به موقع در می اد..