PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Need For Speed Most Wanted | برگزاری مسابقات

V i r u s e r
08-11-2008, 20:27
سلام
شاید من کسی نباشم که بخوام همچین تاپیکی بزنم پس اگه بی ادبی بود ببخشید :46:
تاپیکی در مورد بازی انلاین Most Wanted ندیدم گفتم یکی بزنم
بازی اتومبیل رانی Most Wanted که از سری بازی های Need For Speed محسوب میشه هنوز یکی از بهترین بازی ها هست. امتیاز GameSpot به این بازی 8.4 از 10 است که دلیلش ماموریت های پلیسی هست که هیجان بالایی داره!
این بازی خیلی مهیج فقط یه مشکل داره اونم اینه که باید سریال قانونی داشته باشیم تا بتونیم به صورت همگانی بازی کنیم
ولی مهم نیست Hamachi این مشکل رو حل کرده. ما میتونیم با استفاده از این برنامه ی ساده بصورت انلاین بازی کنیم
----------------------------------------------------------------------------------------------
شرایط بازی انلاین:
داشتن Hamachi
داشتن NFS Most Wanted
داشتن ADSL 128Kbps(بعلت سنگین بودن بازی)
داشتن Patch 1.3 که در پست 5 میتونید دانلود کنید
----------------------------------------------------------------------------------------------
برای Join شدن به سرور Hamachi از اطلاعات زیر استفاده کنید:
Username: NFSMWP30
برای جلوگیری از بوجود امدن هرگونه مشکلی بهتر است عزیزان حداقل Blacklist 3 که کلید ازاد کردن همه چیز در بازی است رو تموم کرده باشن تا همه ی ماشین ها و پارت ها رو در اختیار داشته باشن
ولی اگه نخوان هم می تونن با ماشین های ضعیفتر خودشون بازی کنن ولی شرایط یکسان هست. پس وقتی این عزیزان باختن نگن من تا Balacklist 8 بودم همه چیز رو ازاد نکرده بودم.
دوستانی که مایل هستن همین جا اسمشون رو بزارن تا اگه خدا بخواد این پنج شنبه بازی کنیم
ساعت رو هم با هم کنار میایم
از اونجایی که در این بازی رمزی هست که پارت های جانکمن رو در بخش MyCars فعال میکنه
فکر کنم بهتر باشه همه یا اون رمز رو بزنیم یا سعی کنیم بیشتر با ماشین های Bonus یا Stock با هم مسابقه بدیم
در رابطه با Black Edition که در این ویرایش ماشین های بیشتری در Bonus قرار دارد عرض کنم که کسانی که مدل معمولی دارن بازی خودشون رو به Black Edition ارتقا بدن (در NFS-Planet هست حدود 400 کیلو بایت) یا از ماشین های کمتری (فقط در بین ماشین های Bonus) برخوردار بشن. شرایط مساوی در نظر گرفته میشه
اگه تعداد زیاد بود مسابقه ای نیز در نظر گرفته میشه
خیلی ممنون از توجهتون

V i r u s e r
08-11-2008, 21:12
رزرو شد: برای تاریخ مسابقه ی بعدی

V i r u s e r
08-11-2008, 21:13
کسانی که اعلام امادگی کردند:
Viren ، HoJJaT_007

bersam
08-11-2008, 21:48
رزرو شد: Just For laugh

LOL !!! می گم یه کرک یکسان یا یه ورژن یکسان هم معرفی می کردین !!!!!! اخه فکر کنم ورژن های افراد مختلف باشه و فکر کنم با ورژن های مختلف توی بازی مشکل بوجود بیاد !! من خودم مال علی بابا رو دارم !

V i r u s e r
09-11-2008, 15:30
رزرو شد: Just For laugh

LOL !!! می گم یه کرک یکسان یا یه ورژن یکسان هم معرفی می کردین !!!!!! اخه فکر کنم ورژن های افراد مختلف باشه و فکر کنم با ورژن های مختلف توی بازی مشکل بوجود بیاد !! من خودم مال علی بابا رو دارم !

سلام
دوستانی که همچین فکری میکنن می تونن patch 1.3 رو دانلود کنن بعد همه چیز یکسان میشه
پ.ن: بازی من اصله و کرک نشده. ولی کرک مشکلی ایجاد نمیکنه
پچ Black Edition

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پچ 1.3(12.2 مگابایت):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
* به احتمال زیاد شما نیاز به فایل اجرایی اصلی دارین اگه احتیاج بود بگین براتون اپ کنم
بعد از اعمال پچ دوباره کرک رو جایگزین کنین

Viren
09-11-2008, 19:38
من هم هستم

الان میرم Most Wanted میریزم!

HoJJaT_007
11-11-2008, 23:43
من هم هستم

mahdibozorg
02-12-2008, 20:00
سلام من هستم پچ رو ریختم هر موقع بگین حاظرم بازی کنیم