PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رندر جدید Exterior View

Mentally Art
07-11-2008, 21:40
سلام دوستان عزیز و هنرمند:20:
احوالات شما خوبه ؟

یکی از اون کارای افتضاح قبلیمو یکم روش کار کردم تا شاید قابل تحمل تر بشه:13::27:

خب اولین اشکال ضایع رو خودم میگم:
اون 2تا پرسناژ که دارن با هم مثلا صحبت میکنن از زمین فاصله دارن...:31::31:
بعد رندر متوجه شدم.... شما به بزرگی خودتون ندید بگیرین:46:

پرسناژها + درختها + اتومبیل = مدل آماده هستند

منتظر نظرات سازنده شما هستم
اشکالات lighting & material رو بهم بگید تا اصلاح کنم
ممنون از لطفتون
موفق باشید

قربان شما ، هانی:10:

3D Max 2009
V-Ray

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WireFrame :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mostafa 3D
07-11-2008, 23:22
خیلی خوبه فقط اگه رو تکسچرش بیشتر کار کنی بهتر هم میشه

Mentally Art
07-11-2008, 23:32
نمای ساختمون از ورق کامپوزیت هست ... تکسچر نداره
قسمت پایینی هم که از سنگ هست... خودم مقدار دیفاس رو کمتر کردم تا تو ذوق نزنه
کلا نمای ساده اییه

ایشالا تو کارای بعدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

مرسی که نظر دادی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

J U N I P E R
08-11-2008, 09:35
خيلي خوبه!
نورپردازي فكر كنم يه كم جاي كار داره.
راستي درباره ي "مقدار ديفاس" ميشه توضيح بدين؟
من نمي دونم چيه.
ممنون...

Mentally Art
08-11-2008, 12:35
diffuse تو قسمت map هست و تکسچر رو تو diffuse قرار میدن
منم مقدارشو کم کردم تا مقدار تکسچرش کمتر بشه
فکر کنم چون diffuse رو فارسی نوشتم اشتباه خوندی....
ممنون دوست عزیز
موفق باشی

Farzad.wow
08-11-2008, 12:52
سلام رفیق همه خوبه اما تکسچر مث قبلا سادست ...... هیچ ساختمونی فک نکنم این رنگی باشه ..

Mentally Art
08-11-2008, 13:29
ورق کامپوزیت آلومینیوم که تکسچر نداره
شاید من متریالشو بد ساختم...
تنوع رنگ این ورق ها زیاده و همچنین شرکت های سازنده.... من تو کارم از 2 رنگ silver & cooper فقط میتونستم استفاده کنم

اینا نمونه واقعی و ساخته شده از نمای کامپوزیت آلومینیوم هستن:

P30SERVER
08-11-2008, 13:43
پیشرفتت خوب بوده و لی مگه میشه من نظر بدم و اشکال نگیرم:دی
اول باید بگم که متریال ماشین خوب شده همچنین سایه ها فقط در مورد سایه ها اگر از منتالری سان استفاده کردی سافتنس خیلی بالاست باید کم تر بشه.تکسچر آسفالت باید بهتر بشه و یه چسزی هم که توجه نکردی اینه که انگاری پشت اون درختا کره ی زمین نصف شده و هیچی پشتش نیست. (یا پیغمبر شقالارض کردی:دی) در کا خوب بود. همینطور ادامه بده.

Mentally Art
08-11-2008, 19:20
عزیزم ، اشکال گرفتن شما باعث خوشحالیه من میشه:20:... همین اشکالات شماست که باعث میشه کارم پیشرفت کنه:46:

از v-ray light استفاده کردم و انو به حالت دایره ایی تغییر دادم

برا آسفالت فکر میکنم یه مقدار bump بیشتر و یه مقدار displace درستش کنه... درسته؟

آره اونجا دنیا به آخر میرسه:31:.......والا به اون قسمت حواسم بود ولی راه حل درستی به ذهنم نرسید:13:... خواستم یه بک گراند بزارم که به درختها هم بخوره ولی جالب نمیشد
فکر کنم اینجور جاها مثلا یه نمای دیگه که جزییات کمی داره رو قرار میدن
پیشنهاد شما برا یه همچین جاهایی چیه؟

خیلی ممنون از لطفت دوست عزیز:11::10:
موفق باشی

P30SERVER
08-11-2008, 19:44
خواهش میشه .
خوب در مورد نور باید بگم که واسه نور خورشید از یه نور دایرکت استفاده کنی که پرتوهاش موازی باشن ( میدونی که خورشید به علت فاصله زیادش با زمین و همچنین اندازه ی بزرگی کخ داره پرتو هاش به طور موازی یه زمین میرسن ) فیزیک دان خوبی هم هستیما ولی معلوم نیست چرا نمراتمون انقدر درخشانه:دی.
خوب پس پیشنهاد من اینه. یا ویری سان یا دایرکت لایت .

برای آسفالت به نظرم از تکسچر استفاده کنی خیلی بهتر میشه چونکه آسفالت یک دست نیست و خورده سنگهایی توش دیده میشه من که میگم تکسچر شما چطور؟( خیلی بی مزه بود:دی)

برای اون پشت هم فک کنم یه عکس کوه بندازی بدک نشه البته حتما یه دیوار لازم داره بیمارستان بی در و پیکر که نمیشه ..:دی

Mentally Art
08-11-2008, 20:11
بیمارستان؟؟؟:18:
این که بیمارستان نیست
این مسکونیه... تو جیرفت اجرا شده....:5:
من تو اون تاپیک عرض کردم که موضوع طراحی معماری این ترمم بیمارستان هست و خیلی هم سخته لامصب:19:

در مورد نور هم ممنون... v-rat sun رو میزارم:20:
فیزیک دان که هستی عزیزم... معلمها و استادا قدر تو رو نمیدونن:31::46:

آسفالت هم تکسچر دادم ولی تکسچرش خیلی سافت هست
میگردم یکی بهتر پیدا میکنم و میزارم

خیلــــــــــــــــــــــ ی ممنون از نظرات و ایرادایای اساسی که از کارم گرفتی:20::11:
مخلصیم دادش:10:

P30SERVER
08-11-2008, 20:20
آره خدا رحم کرد نگفتم تیمارستان.:دی
بیخیال شوخی
ببین به نظرم واسه exterior منتال ری بیشتر فاز میده مخصوصا منتالری سان کلا همون وی ری هم خوبه ولی تو وی ری باید زمان بیشتری صرف رندر کنی تو منتال تو جیک سوت میشه یه رندرد خوب گرفت چه برسه که تنظیمات رو یکم ببری بالا دیگه میترکونه. حالا هر جوری که میبینی راحت تری عمل کن .

فیزیک دان که هستی عزیزم... معلمها و استادا قدر تو رو نمیدونن

کذب محضه:دی

آسفالت هم تکسچر دادم ولی تکسچرش خیلی سافت هست
خوب آسفالت تکسچرش یه چیزیش خوبه که خودشو میشه بندازی تو بامپش مقدارشم مثلا بزار رو 60 تا 80 خیلی خوب میشه سافت هم نمیشه .فقط یه تکسچر بزار که وقتی تکرار میشه سه نشه تکسچر های خود مکس حرف ندارن (فتیله دارن نفت ندارن:دی)

حالا مگه چه رشته ای موخونی که ترم بعد بیمارستانه؟(بیمارستان آسونه به خودت سخت نگیر)

Mentally Art
08-11-2008, 21:25
از منتال خوشم میاد ولی حالا که متریالها رو ساختم ، حوصله شو ندارم دوباره برا منتال بسازم:31:

مقدار بامپ آسفالت رو 200 هست !!!!:18:

نه عزیزم بیمارستان ماله همین ترمه... فعلا فقط بخش اورژانس رو طراحی کردم:5: ( ترم بعد مجتمع مسکونی یا همون شهرک داریم..... )

معماری میخونم داداش

داداش خوشحال میشم اسم شما رو بدونم:20:
من هانی هستم ، مخلصیـــــــــــم:46::10:

P30SERVER
08-11-2008, 21:46
اوهوم. در مورد بامپ گفتم که وقتی خوب میشه که از تکسچر مناسب استفاده کنی در ضمن الان درسته که رو 200 هست ولی چونکه سطح وسیع هست یه جورایی باید tiling رو خیلی زیاد تر کنی.

والا ما همه از بچگی بهمون گفتن عیسی ما هم میگیم عیسی شما هر جور راحتی صدا کن.:دی.در ضمن میای از این ورا گذری یه سری هم به تاپیک ما بزن. شورولت کامارو که 6 ماهه ویپ گذاشتم هنوز تموم نشده:دی.

SSS_HHH_OOO
08-11-2008, 22:14
کارت خیلی خوب شده...رندر رو خیلی قشنگ گرفتی..مشکل کار متریالها هستن...
و این که سنگها تکسچر ندارن... یعنی اصلا سنگ نیست....

i-like-ddd
09-11-2008, 01:58
خیلی خوب شده.اگه بتونی متریال کامپوزیتو خوب دربیاری عالی میشه بقیه رو که دوستان گفتن. موفق باشی