PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کامل ترین مجموعه و آموزش کرک با تمام نرم افزارها

shahrokh2008
07-11-2008, 20:36
سلام به همه دوستان اللخصوص مدیزیت محترم هخامنش.... لطفا دوستان لینک زیر رو دانلود کنند...البته کاربران آماتور و غیر حرفه ای....:20:و هر کدوم از نرم افزارها رو که خواستید خودشون یا آموزششون کافیه اسمش رو بنویسید که براتون آپلود کنم:11:چون فکر میکردم که کاملترین مجموعه هست و کار دوستان رو شاید راه بندازه..:46:البته آموزشها به سه زبان انگلیسی.چینی و روسی هستش که avi هستن و شاید یه کم آپلودشون سخت باشه:41:ولی نرم افزارها اکثرا کم حجم هستن و میتونم تو خونه آپلودشون کنم:5:لطفا نظر یادتون نره مخصوصا با تجربه های سایت و حرفه ای ها....من طاقت انتقادهای تند رو هم دارم...ممنوم از همتون....خدا حافظ:10: آدرس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahramasrar2
08-11-2008, 02:14
سلام شاهرخ جان
خوشم مي ياد بچه با سليقه اي هستي از اتوراني كه درست كردي معلومه خوب كارت رو بلدي

در هر حال از نظر من اشتباهي كه كردي جلوي هيچ كدوم از برنامه هاي داخل ليست اتوران ورژن نزدي اينه كه آدم نمي دونه كدوم ورژن رو داري تا در خواست كنه چون خيلي از برنامه هاي داخل ليست به صورت يكجا در لينك هاي حجيم به صورت پك موجودند ولي اينكه شما جداگانه آپلود مي كني جاي قدر داني وتشكر رو داره

من در خواست يه نرم افزار رو دارم كه داخل ليست شما نبود ولي گفتم توي ذهنت يا ديگر دوستان خواننده باشه

اين برنامه رو كسي كرك شده اش رو نداره؟
Obsidium 1.3.36

ورژن هاي قديمي اون در سايت موجوده ولي ضعيف و بي فايده اند

shahrokh2008
08-11-2008, 12:51
ممنونم از اظهار نظرت.....راستش این چیزی که شما خواستی از اون نوش داروهای سهرابه که به دست رستم میدن...ولی چشم میگردم تو تاپیکهای خارجی ببینم گیر میارم....در ضمن میدونم که نرم افزارها به صورت یک جا وجود دارن ولی تکلیف اونهایی که از اینترنت نفتی استفاده میکنند چیه؟؟؟؟؟؟؟؟..........از تشکر و قدردانی هم فوق العاده سپاس گذارم......

shahrokh2008
08-11-2008, 15:35
آقا خودمو کشتم اینقدر گشتم .....اما از ورژن 1.3.3.1 جدیدتر نداریم........در ضمن به این لینک عربی هم یه نگاهی بنداز....
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Shareware

mahramasrar2
08-11-2008, 18:35
ممنونم اين لينكي كه شما دادي شاهرخ جان مال ورژن 1.3.04 هستش كه اگه بگردي توي سايت پيداش مي كني مال سال 2006 هستش وآنپكرش موجوده

من ورژن 1.3.35 يا به بعد رو مي خوام

ضمنا اين برنامه يه پكر قدرت منده كه قابليت هاي زيادي داره

p_s_m
13-11-2008, 19:03
ممنونم اين لينكي كه شما دادي شاهرخ جان مال ورژن 1.3.04 هستش كه اگه بگردي توي سايت پيداش مي كني مال سال 2006 هستش وآنپكرش موجوده

من ورژن 1.3.35 يا به بعد رو مي خوام

ضمنا اين برنامه يه پكر قدرت منده كه قابليت هاي زيادي داره

یه نسخه مجانی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و

اینم شاید فول باشه :

ir-dgm
19-11-2008, 15:44
داداش من اینو میخوام

ollyDBG

hakhamanesh
20-11-2008, 00:06
داداش من اینو میخوام

ollyDBG

shahrokh2008
20-11-2008, 12:02
ای وایی...هنوز برنامه olydbg رو نداری....دست هخامنش درد نکه که منو از دست آپلودش راحت کرد........در ضمن برای شروع اول با آموزش شروع کن بعد با نرم افزار هایی مثل w32 و hiew که ساده تر هستند...

shahrokh2008
25-11-2008, 16:13
این بسته مجموعه نرم افزار های لازم برای کرکینگ هست با حجم 120مگابایت که کاملترین پکیج موجود در بازار واولین بار توسط یه تیم عربی ریلیز شده

hakhamanesh
25-11-2008, 23:33
این بسته مجموعه نرم افزار های لازم برای کرکینگ هست با حجم 120مگابایت که کاملترین پکیج موجود در بازار واولین بار توسط یه تیم عربی ریلیز شده

در بخش معرفی/درخواست ابزارها هم كپي شد.

ess3nce
02-02-2009, 07:08
سلام
آقا کارت خيلی جالبه
لطف کن و به من آماتور بگو اینو با چی کار کردی
راستی منتظر اون فايلهای Avi هستيم
برای ترجمش هم من هستم اگر کمک خواستی

vanish
04-02-2009, 20:04
مثل اینکه اون لینک پست اول نفله شده!!!