PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فشرده کردن نرم افزار

mohsenshahab
07-01-2006, 23:09
سلام اگه این سی دی کالکشن ها که توی بازار هستن رو دیده باشین مثلا 200 تا نرم افزار جورواجور رو تو 2 تا سی دی میکنن که هیچ کدوم از نرم افزارها هم دستکاری نشدن یعنی چیزی ازشون کم نشده چه جوری این کارو میکننایا نرم افزار خاصی میخواد؟

kazemfdisk
07-01-2006, 23:45
سلام الیکم
خوب منظورت رو دقیق نگفتی ولی فکر کنم منظورت این باشه که نرم افزارها رو فشرده کردند بدون اینکه حجمی ازشون کم بشه
خوب این رو با وینرر هم میشه یا برنامهای فشرده ساز دیگه که فکر کنم خودتم میدونستی یجوری سوالت گنگ بود یا من نفهمیدم
موفق باشی
راستی وینرر گزینه های مختلفی برای فشرده سازی داره از نظر حجم و....

Miranda
08-01-2006, 00:23
سلام
عزيز
هرچه حجم فايل ها بيشتر باشند و حجم نرم افزار بيشتر باشد / ميزان تراكم و فشردگي بيشتر است .
من 1.35 گيگابايت را در 600مگابايت از يك CD رايت كردم با 7zip(sevenZip

mohsenshahab
08-01-2006, 14:45
سلام
منظورم این بود که مثلا نرم افزار فلش رو که برای مثال 30 مگابایت هست میکننش 10مگابایت و این نرم افزار رو روی سی دی رایت میکنن میفروشن . حالا وقتی من بخوام این نرم افزار را نصب کنم احتیاج به هیچ نرم افزا جانبی برای باز کردن اون فایل فشرده نیست بلکه مستقیم اجرا میشه

'POP'
11-01-2006, 08:21
سلام اگه این سی دی کالکشن ها که توی بازار هستن رو دیده باشین مثلا 200 تا نرم افزار جورواجور رو تو 2 تا سی دی میکنن که هیچ کدوم از نرم افزارها هم دستکاری نشدن یعنی چیزی ازشون کم نشده چه جوری این کارو میکننایا نرم افزار خاصی میخواد؟
اخيرا بعضي از دوستان , فشرده سازهاي نامتعارف و قدرتمندي رو معرفي كردند كه ظاهرا اين قابليت رو داره:WinUHA 2.0 RC1 و uharcgui .
براي اطلاع بيشتر و دريافت فايل , لطفا به اين تاپيك ها مراجعه كنيد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
;)