PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تایپک اختصاصی مربوطه به آنتي ويروس Dr.Web (دانلود در انجمن مربوطه)

Cracki
07-01-2006, 22:35
هر بحثی در مورد این آنتی ویزوس داشتید لطفا در این تایپک مطرح کنید.

قبل از هر چیزی من لینک نسخه جدید این آنتی ویروس رو در اینجا قرار میم تا بعدا بریم سراغ بحث های دیگه.

نسخه 4.33 ضدویروس "DrWeb"

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نسخه 4.33 ضدویروس "DrWeb" دارای سیستم محافظت چند لایه ای بوده که قادر است علاوه بر تشخیص و پاکسازی انواع ویروسها، کرمها، تروجانها قادر به کشف و پاکسازی انواع "Malware"ها شامل "spyware" ها، "Riskware" ها، "Adware" ها و انواع ديگر کدهای مخرب سيستمی نيز می باشد.
هوش مصنوعی در نسخه 4.33 بهينه سازی و تقويت شده و بنابراين با تشخيص پيشاپيش انواع ديگر کدهای مخرب سیستم شما را قبل از آلوده شدن حفظ خواهد کرد.

Dr.Web® 4.33.1.12292 for Windows

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کرک ...

این هم مشخصات فنی نرم افزار آنتی ویروس دکتر وب که در سایت نمایندگی آن توضیح داده شده.

﴿مشخصات نرم افزار آنتی ويروس دكتر وب﴾

مقدمه:

شايد تا به حال به سايتهاى مشهور اينترنتى كه برنامه هاى آنتى ويروس را رتبه بندى و توانايیهاى آنها را با هم مقايسه می نمايند مراجعه كرده‌ايد و حتماً مشاهده نموده‌ايد كه آنتى ويروس دكتر وب از شركت
"Dialogue Science" در صدر جداول رتبه بندى چون نگينى می درخشد. با تلاش جمعى از اعضاى هيأت علمى چند دانشگاه در كشور اينك نمايندگى انحصارى اين نرم افزار توانمند به شركت مهندسى بانى ساز اعطا گرديده است و كاربران ايرانى مى توانند منبعد از اين ضد ويروسى كه در سطح جهانى از احترام و جايگاه برجسته اى برخوردار است بصورت رجيستر شده استفاده نمايند. در حال حاضر بسيارى از مشخصات اين نرم افزار در سايت ايرانى " [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" موجود است كه بطور خلاصه در زير به موارد برجسته آنها اشاره مى نمائيم:

١- احراز رتبه اول جهانى در بين آنتى ويروسهاى موجود در جهان.

٢ - داراى هوش مصنوعى پر قدرت جهت از بين بردن ويروسهاى ناشناخته.

۳ - داراى دوره روزآمدی روزانه از طريق اينترنت بصورت خودكار و يا بصورت دستى ( از طريق "CD" يا ديسكت يا از طريق پست الكترونيك ) بطور متوسط روزانه 30 ركورد ويروس (معادل الگوريتم 100 ويروس) به پايگاه داده نرم افزار اضافه مى‌گردد و شماره نسخه نرم افزار بطور متوسط هر سه تا چهار هفته يكبار تغيير مى‌نمايد. هر دو قسمت فوق با راه اندازى برنامه روزآمد كننده دكتر وب، روزآمد می گردند.

۴ - كنترل كننده ديسك سخت ونرم و كليه نامه هاى دريافتى از طريق اينترنت.

۵- كنترل كننده پورتهاى مختلف از جمله پورتهاى ۵٢ و ١١٠، اين محافظ پورتهاى تعيين شده را نظارت كرده و
نامه هاى ويروسى پست الكترونيك را قبل از ذخيره در ديسك سخت منهدم مى‌نمايد.

۶- داراى نسخه هاى مختلف برروى سيستم عاملهاى:

الف) "Dos 386, Windows 95/ 98/ Me/ NT/ 2000/ XP"

"OS/2, Novell NetWare, Linux/ FreeBSD/ Solaris (Intel)" (ب

٧- با نصب برنامه درميل سرور مراكز ارائه دهنده سرويسهاى اينترنت"ISP"، ميل سرور اينگونه شبكه ها تحت كنترل دكتر وب قرار گرفته و كليه نامه هاى دريافتى و ارسالى، مورد بررسى آلودگى ويروس قرار خواهند گرفت. بدين ترتيب كاربران اينگونه شبكه هاى اينترنتى از نظر دريافت ويروس از طريق اينترنت مصون خواهند ماند. اين نوع فيلترها تحت سيستم عامل "Linux" بوده و به "Daemon" دكتر وب معروف است. اين نرم افزار ميل سرورهاى ,”Sendmail”"Qmail"، "Postfix"، "Exim"، "Zmailer"، "Commiunigate Pro"، وفايل سرور "Samba" را پشتيبانى مى نمايد.

٨- پايگاه داده غنى شامل الگوريتم حدود 120000 هزار ويروس رايج مخصوصاً ويروسهاى موجود در كشور. (بيش از 40000 ركورد مستقل ويروس)

٩- نرم افزار آنتى ويروس دكتر وب شامل پنج قسمت عمده به شرح زير مى باشد:

الف) اسكنر، اين برنامه نرم افزارى شامل يك پايگاه داده فوق العاده قوى مى باشد كه الگوريتم چندين ده هزار ويروس شناخته شده در آن وجود دارد كه با روزآمد كردن روزانه نرم افزار اين پايگاه داده مرتباً تكميل و به روز مى گردد.

تجربه نشان داده است كه ويروس سازان بيش از %90 اوقات از الگوريتم ويروسهاى قديمى استفاده كرده و با اندكى تغيير در آنها ويروس جديد توليد مى نمايند. بدين ترتيب هنگام اسكن يك فايل يا درايو و مقايسه فايل مورد بررسى با پايگاه داده نرم افزار و شاپلون ويروسها ‌(جهت شناسايى ويروس) احتمالاً چون تطبيق 100% الگوريتم در خصوص اينگونه فايلها و اشياء مشكوك از طرف‌ آنتى‌ويروس مشاهده نمى شود ويروس ‌مذكور ممكن است شناسايى نگردد. به منظور جلوگيرى از اين مشكل و به دام افتادن ويروسهاى جديد در آنتى ويروس دكتر وب يك ترميناتور هوش مصنوعى فوق العاده قوى در نظر گرفته شده است كه با بررسى ساختار ويروس ناشناخته پى به ويروس بودن آن برده و آنرا تحت عنوان شى مشكوك (فايل، نامه ها، ...) معرفى
مى نمايد. بدين ترتيب اكثر ويروسهاى جديد به دام اين ترميناتور خواهند افتاد. با انتخاب گزينه
"Heuristic Analysis" در منوى "Settings" اين ترميناتور هوش مصنوعى فعال مى گردد. لازم به ذكر است در نسخه هاى مجانى و يا غير مجاز (غير رجيستر شده) اين توانايى يا فعال نمى گردد و يا بسيار ضعيف عمل مى نمايد.

ب) محافظ عنكبوتى نرم افزار "SpIDer Guarde"، اين قسمت از برنامه هنگام بالا آمدن ويندوز در حافظه موقت كامپيوتر اجرا گرديده و ناظر تمام عمليات انجام شده در كامپيوتر به صورت مستمر خواهد بود. بدين ترتيب چنانچه از طريق پست الكترونيك و يا دريافت يك فايل آلوده از ديسكت يا يك "CD" ويروسى به داخل كامپيوتر راه يابد، ويروس فوق قبل از تخريب داده هاى كامپيوتر توسط اين محافظ (كه يك برنامه رزيدنت حافظه است) آشكار شده و از صدمه خوردن كامپيوتر جلوگيرى می نمايد و اين در حالى است كه فعال نمودن اسكنر ذكر شده در قسمت "الف" بايستى بصورت دستى و توسط كاربر انجام گيرد. محافظ ذكر شده به نام محافظ عنكبوتى مشهور است كه از تكنولوژى جديد و فوق العاده توانمند "Spider Netting" استفاده مىنمايد. نصب اين محافظ عنكبوتى (كه با نصب "CD" نرم افزار بصورت خودكار روى ويندوز نصب می گردد) كاربر را هنگام كار با كامپيوتر آسوده خاطر می سازد و باعث می گردد كامپيوتر از گزند ويروس در امان نگاه داشته شود.

ج) گارد ايميل عنكبوتی(" SpIDer Mail ")

هنگامى كه از طريق برنامه "Outlook Express" نامه‌هاى الكترونيكى دريافت مى‌گردد اين گارد فعال شده و كليه نامه‌هاى دريافتى را قبل از قرار گرفتن در ديسك سخت مورد بررسى ويروسى قرار می دهد. اين گارد پورت هاى 110 و يا 25 را نظارت نموده و باعث مى‌گردد ورود ويروس قبل از ذخيره در ديسك سخت حذف گردد.

چنانچه نامه‌اى ويروسى باشد نامه مذكور برگشت خورده و به ارسال كننده نامه اطلاع داده مى‌شود: "دريافت كننده نامه ارسالى شما را بعلت وجود ويروس دريافت ننموده است".

همچنين نامه ديگرى به صندوق پستى شما وارد می گردد و از ارسال نامه ويروسى به شما و برگشت آن به ارسال كننده نامه خبر مىدهد. آدرس ايميل ارسال كننده نامه براى هر گونه اقدام بعدى نيز در اين نامه مشخص گرديده است.

د) برنامه كمكى روز آمد كننده، اين برنامه وظيفه روز آمد كردن مخزن ويروس و به روز كردن آخرين نسخه نرم افزار را به عهده دارد. با انتخاب دگمه "Update " روى صفحه اسكنر نرم افزار دكتر وب، مخزن ويروس از طريق اينترنت با شناسه و كلمه عبور كه هنگام خريد نرم افزار به كاربر داده می شود روزآمد مى‌گردد. در يك شبكه "LAN" مى‌توان برنامه روزآمد كننده را بگونه‌اى تنظيم نمود كه تنها يك رايانه كه اصطلاحاً رايانه مبداً ناميده مى‌شود از طريق اينترنت روزانه روزآمد گردد. و بقيه رايانه‌ ها در شبكه از روى اين رايانه مبداً خود را روزآمد نمايند.

ﮬ) برنامه كمكى زمانبندى كننده، به كمك اين برنامه جانبى می توان هم برنامه اسكنر را در زمانهاى بخصوصى فعال نمود و هم روز آمد كردن مخزن ويروس را از طريق اينترنت بصورت خودكار انجام داد.

۱۰- ديگر نرم افزار خانواده دكتر وب:

الف) بازرس ديسك سخت يا "ADinf"

نرم افزار ناظر به ديسك سخت "Inspector"، اين نرم افزار با نام "ADinf" و يا "Advanced Diskinfoscope" معروف است. با نصب اين برنامه مستقل روى سرور ويندوز 2000 ابتدا از اطلاعات كليه فايلها (همانند FAT) نسخه بردارى شده و با هر بار روشن كردن كامپيوتر اين نرم افزار فعال شده و اطلاعات مربوط به فايلها دوباره جمع آورى گرديده و با اطلاعات قبلى مقايسه مىگردند. چنانچه تغييرى در اندازه، تاريخ و يا توصيف يك فايلى صورت گرفته شده باشد پس از اتمام فرآيند كنترل در اين مقايسه فهرستى از آنها توسط برنامه تهيه شده و در اختيار كاربر قرار می گيرد. اين فهرست شامل فايلهاى جديد، فايلها تغيير يافته، فايلهاى جابجا شده و حذف شده می باشد. امروزه ثابت گرديده است كه در 99/99% اوقات ويروسها براى عملى كردن مقاصد تخريبى خود مجبور به تغيير پارامترهاى (اندازه، تاريخ، توصيف) فايل می باشند. لذا با اجراى برنامه
"ADinf" می توان تمام فايلهاى تغيير يافته و در نتيجه تقريباً تمام ويروسهاى جديد را آشكار و شناسايى نمود.

لازم به ذكر است اين برنامه نسبت به اسكنر دكتر وب بسيار سريعتر عمل می نمايد زيرا در درون فايلها وارد نگرديده ( بر خلاف برنامه اسكنر دكتر وب) و فقط اندازه آنها را مورد بررسى قرار مىدهد. بدين ترتيب فقط كافی است فايلهای تغيير يافته و جديد كه توسط اين نرم افزار شناسايی می گردند مورد بررسی آلودگى ويروسى نرم افزار اسكنر قرار گيرند ( و نه همه فايلها كه مستلزم صرف وقت زياد است) . بنابراين استفاده از نرم افزار"ADinf" باعث خواهد شد در زمان بسيار كوتاهى بررسى ويروسى در كل ديسك سخت در زمان بسيار كوتاهى صورت پذيرد. می توان اين نرم‌افزار را بگونه‌اى تنظيم نمود كه هر ساعت فايلهاى جديد بوجود آمده در ديسك سخت سرور را بصورت خودكار به نرم افزار آنتىويروس دكتر وب انتقال دهد و نرم افزار ضد ويروس بدون هيچگونه وقفه آنها را از نظر ويروسى بررسى نمايد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به این سایت زیر مراجعه کنید.

موفق و پیروز باشید.

Cracki
07-01-2006, 22:42
حالا من خودم اولین سوالم رو جهت دریافت اطلاعات در مورد این آنتی ویروس مطرح میکنم.

آیا کسی از دوستان تا بحال این آنتی ویروس رو بصورت غیرفعال بر روی سیستم در کنار آنتی ویروس های دیگه نصب کرده?

چونکه من خودم تا بحال دکتر وب رو به صورت غیر فعال نصب نکردم به همین دلیل اگر دوستان تجربه ای در این زمینه دارند لطفا
راهنمایی کنند. و آیا اینکه با نصب آنتی ویروس دکتر وب به صورت غیر فعال مشکلی برای آنتی ویروس اصلی سیستم به وجود نمیاره.

منتظر دریافت تجربیات شما در این زمینه میباشم . اگر هم کسی نبود باز هم تشکر که پست رو خوندید.

با تشکر.

arkadas
07-01-2006, 22:54
سلام کرکی جان
ممنون از زحمتی که متقبل شدید.این آنتی ویروس،آنتی ویروس مورد علاقه من در گذشته نه چندان دور بود موقعی که کمتر آنتی ویروسی دارای هوش مصنوعی بود یکی دکتر وب بود و یکی نود32.
راستش من تا حالا این آنتی رو به صورت غیر فعال نصب نکردم.
اما در مورد آپ دیت دستی این آنتی ویروس بگم که شما می توانید به آدرس زیر بروید(برای نسخه تحت ویندوز):
و کپسول های با پسوند vdbرو با توجه به ورژن نرم افزار تون دانلود کنید و در پوشه دکتر وب،پیست کنید.
در ادرس فوق،آپ دیت های روزانه هم در قالبdrwebtodayقرار داده می شود.
هوش مصنوعی این انتی 90درصد ویروس های تحت ویندوز و صد در صد ویروسهای تحت داس را،بدون آپ دیت تشخیص می دهد.

Cracki
08-01-2006, 00:39
Arkadas جان بسیار سپاسگذارم بابت راهنمایی شما.

من نیز بعد از بک آپ گرفتن از سیستم تصمیم گرفتم که خودم دست به کار بشم و آنتی ویروس دکتر وب را به صورت غیر فعال
بر روی سیستمم نصب کنم.

در هنگام نصب آن از قسمت هایی از آن عکس گرفتم تا اگر کسان دیگه ای خواستند که این آنتی ویروس رو به صورت غیر فعال
در کنار آنتی ویروس اصلی خودشون داشته باشند راهنمایه خوبی باشه.
نصب آن به صورت غیر فعال بسیار آسان است شما کافیه که اول ستاپ آن را اجرا کنید . بعد وقتی که به مرحله زیر رسیدید
گزینه ای رو که مشخص کردم رو انتخاب کنید و به مرحله بعدی بروید.

بعد میرسید به مرحله ای که در زیر عکسش رو میبینید. شما نیز طبق عکس زیر جاهایی رو که تیک زده شدند رو دست نزنید و بقیه
که تیک ندارند رو از تیک در بیارید . یعنی دقیقا باید مثل عکسی که در زیر مشاهده میکنید عمل کنید.

بعد از اینکه جاهایی رو که گفتم از تیک در آوردید عملیات نصب آن را تا آخر انجام دهید. بعد از تمام شدن اینستالش یک پنجره
برای شما باز میشه و میگه من نتونستم RegKey جهت رجیستر کردن دکتر وب پیدا کنم آیا میخواهید که به سایت آن جهت خرید
متصل شوید یا نه ...

شما در این قسمت NO را میزنید . بعد پنجره دیگه ای باز میشود که در آنجا 3 تا مستطیل دراز برای پر کردن آدرس ------ و پاسورد
وجود دارد و در اینجا شما هیچ چیزی را پر نمیکنید و از پایین دکمه Cancel را میزنید. بعد از این کار از شما میخواد که سیستم خود را
رستارت کنید.

در اینجا شما عبارت دوم را انتخاب کنید . i will restart my system later
بعد برید و از داخل کرکی که در بالا قرار دادم فایل Reg را از داخل پوشه 17-09-2006 به داخل فولدری که دکتر وب نصب شده کپی کنید.
بعد سیستم خودتون رو رستارت کنید و کار تمام است. در صورت تمایل میتوانید آنتی ویروس خود را آپدیت نیز نمایید چون دیگر
آنتی ویروس شما کاملا رجیستر شده میباشد.

هم اکنون شما آنتی ویروس دکتر وب را به صورت غیر فعال بر روی سیستم خودتون دارید و هر وقت که خواستید میتونید بر روی آیکون
آن در دستکاپ خود کلیک کنید و بازش کنید. و یا هر وقت که فایل جدیدی را دانلود کردید و یا از کسی دریافت کردید کلیک راست کرده
و Check by Dr.Web را بزنید تا فایل و یا درایو مورد نظر شما را اسکان کند.

فقط به یک نکته توجه کنید >>> اگر از آنتی ویروس کسپرسکای نسخه 5.0.390 به صورت فعال استفاده میکنید در هنگام باز کردن
آنتی ویروس دکتر وب کسپرسکای رو Exit کنید.

اگر هم از آنتی ویروس NOD32 به صورت فعال استفاده میکنید نیازی به غیر فعال کردن یا خارج کردن آن در زمان اجرا کردن دکتر وب
نیست و خیلی راحت میتوانید کارتون رو انجام بدید.

موفق و پیروز باشید.

Omran_MB
24-01-2006, 23:29
با سلام.
دكتر وب رو چطوري ميشه Update كرد.
با تشكر

Cracki
24-01-2006, 23:47
با سلام.
دكتر وب رو چطوري ميشه Update كرد.
با تشكر

دوست عزیز شما اگر به عکس بالا از آنتی ویروس دکتر وب نگاه کنید میبینید که عکس یک کامپیوتر که پشتش
عکس یک کره قرار داره وجود داره . شما برای آپدیت این آنتی ویروس روی آن کلیک کنید تا عمل آپدیت آن صورت
بگیرد. آپدیتهای آن بسیار کوچیک و کیلوبایتی هستند.

royaye_talkh55
25-01-2006, 08:05
سلام ممنون از راهنماييتان يه سوال اينكه شما اين انتي ويروس رو مثلا در كنار كاسپر استفاده مي كنيد مي تونه به اين معنا باشه كه كاسپر كاملا نمي تونه امنيت رو برقرار كنه اگه اشتباه مي گم اصلاح كنيد؟ با توجه به اينكه يك تروجان مجيك پي اس رو نمي تونه پاك كنه؟

Cracki
25-01-2006, 17:54
قبل از هر چیزی بگم که هیچ آنتی ویروسی نمیتونه امنیت رو کامل برقرار کنه. بحث همه کاربران اینترنتی و سایتها و کمپانی های
امنیتی بر سر اینه که کدام یک از آنتی ویروسها بیشتر میتونه در شناسایی و نابود کردن ویروسها و تروجانها مفید باشه.
هر چند که من آنتی ویروسهای زیادی رو بر روی سیستمم نصب کردم ولی از 4 تا آنتی ویروس همیشه استفاده میکنم.

Kaspersky
NOD32
Dr.Web
AntiVir Personal

البته کاسپرسکی و نود 32 بصورت فعال و بقیه غیر فعال هستند و فقط برای اسکن دستی فایل و یا فولدری ازشون استفاده
میکنم. دلایل استفاده کردن من هم از این آنتی ویروسها رو میتونید در عکسهای پایین مشاهده کنید.

در این عکسها فایل هایی حاوی ویروس یا تروجان توسط آنتی ویروسهایی که در پایین می بینید اسکان شده و شما میتونید
ببینید که کدام یک از آنتی ویروسها تشخیص داده.

خب تا اینجا فکر کنم کافی باشه. این اختلافهایی رو که از عکس های بالا میتونید متوجه بشید همیشه وجود داره. و این منظور
رو میرسونه که همیشه تروجانها و ویروسهایی وجود دارند که شاید کسپرسکای یا ناد 32 و یا دکتر وب قادر به تشخیص آنها نباشند
به همین دلیل من شخصا از هوش مصنوعی بکار رفته شده در آنتی ویروسهای NOD32, AntiVir Personal, Dr.Web در کنار
Database بزرگ Kaspersky همیشه استفاده میکنم.

موفق باشید.

hamilton
25-01-2006, 20:35
سلام كركي عزيز.
سوالي دارم و در همين تاپيك مطرح ميكنم و اميدوارم از دانش شما بهره مند بشم.من كاسپر pro 5.0.390 رو سيستمم نصب است ايا ميتونم به صورت فعال nod32 را در كنار آن داشته باشم يا خير؟ايا در اين صورت بر سرعت سيستم تاثير منفي خواهد گذاشت يا خير؟
در مورد Drweb اصلا از interface آن خوشم نيومد و خيلي بي روح بود.در مورد Antivir آيا ميتونم به صورت فعال يا غيرفعال از آن در كنار كاسپر استفاده كنم يا خير؟تا به حال از Antivir استفاده نكرده ام.آيا از عملكرد و interface خوبي برخورداره يا خير؟
ممنون خواهم شد اگر توضيحات كاملي در اين مورد ارايه بفرماييد.عذر ميخوام كه تمام اين سوالات را در اين تاپيك مطرح كردم.
با تشكر.

arkadas
25-01-2006, 22:25
تا اون جایی که من می دونم پروسه های کاسپر وAntivirباهم تداخل دارند در صورتی که رزیدنت هر دو روشن باشه.اما بصورت غیر فعال بطوری که یکی فعال و دیگری غیر فعال باشه مشکلی پیش نمی یاد.
در مورد Antivirهم بله،از ظاهر نسبتا خوبی برخورداره و دیتابیس بسیار پر قدرت و جالبی داره در حد کاسپر!در مورد هوش مصنوعی Antivirهم بدک نیست ولی فکر کنم بصورت پیش فرض غیر فعاله و باید فعالش کنی تو تنظیمات این آنتی ویروس.
در مورد نود هم،یک روش رو من با دوستمون کرکی مطرح کردند که قرار شده یک روش بهتر رو ارایه کنند.
راستی کرکی جان ما منتظریم.

Masoud.ebi
25-01-2006, 23:02
با کسب اجازه از دوست خوبم کرکی جان
آره همیلتون جان شما میتونی همزمان از 2 یا حتی تعداد آنتی ویروس های بیشتر برا محافظت سیستمت بصورت RealTime بهره ببری
اما مسئله اصلی رو که باید همیشه مدنظر قرار بدی اینه که برخی از آنتی ویروسها بشدت بر کار آنتی ویروس دیگه تاثیر میذارن و باعث تداخل در کار همدیگه و اشغال منابع سیستم از جمله رم سیستم و در نتیجه هنگ کردن یا حتی ریست شدن سیستم میشن بطور مثال میشه از آنتی ویروسهای مکافی بیت دفندر و از همه مهمتر به آنتی ویر اشاره کرد

اما بهترین گزینه ها رو میشه بصورت ذیل طبقه بندی کرد :

1 کاسپر با نود 32

2 کاسپر با دکتر وب

3 کاسپر با آنتی ویر

این 3 گزینه پیش روی ما قرار داره اما بنظر من و احتمالا کرکی جان بهترین گزینه گزینه اول خواهد بود
چون از طرفی کاسپر از نظر دیتکت و دیتابیس واقعا بی نظیر و بی همتاست و اینو آخرین تست سایت معروف Virus.gr دوباره ثابت کرد
و از طرف دیگه قدرت نود 32 هم در زمینه هوش مصنوعی بر همگان آشکار شده و توی آخرین تست موسسه AV-Comparatives این به اثبات رسیده اونهم با چه اختلاف فاحشی
از طرف دیگه نود و کاسپر هر دوشون با هم گمان نمیکنم به اندازه بیت دفندر و یا نورتون رم و منابع رو اشغال کنن
همچنین انجین نود32 واقعا سریعترینه و براحتی قبل از اینکه سرویس کاسپر بخواد فایل رو برا اسکن گچ کنه میتونه فایل رو اسکن و آزاد کنه و توی کار کاسپر اختلالی ایجاد نمیکنه
از اینرو من بهترین گزینه رو نود و کاسپر میدونم
البته آنتی ویر رو هم میتونی قرار بدی ولی انجین انتی ویر یه مقدار دیرتر از نود عمل میکنه و بشدت باعث کندی و تداخل در کار میشه
بنظر من بهتره که آنتی ویر رو بصورت غیر فعال نصب کنی که اینکار رو میتونی از طریق
تغییرات در استارت آپ ویندوز با استفاده از Msconfig انجام بدی
برا من خیلی کم پیش میاد که دو تا آنتی ویروس رو با هم فعال قرار بدم معمولا یه آنتی ویروس رو بصورت فعال نصب میکنم
مثلا کاسپرسکی و بقیه که شامل بیت دفندر+نود32+آنتی ویر7 بتا بصورت غیرفعال نصب و بصورت دستی آپدیت و اسکن میکنم
که اینکار باعث افزایش پایداری سیستم میشه
در مورد نود 32 سعی کن به تنظیمات پیش فرضش دست نزنی چون رو سیستم بهترین عملکرد رو دارن

مسئله دیگه اینه که شما اگه از کاسپر 2006 استفاده میکنی بهتره که برا بالاتر بردن سرعت سیستم تمامی سرویس های چندگانه نود 32 رو بجز AMON غیرفعال کنید
چون بنظر من اینترنت مونیتورینگ همچین آفیس گارد کاسپر به مراتب قدرتمندتر از نود 32 هست البته این نظر من هست تا نظر بقیه دوستان چی باشه ؟

با تشکـــــــــــــر

Cracki
26-01-2006, 05:30
دوستان عزیزی مثل آرکاداش جان و مسعود جان نظرات خودشون رو گفتند. و می بینید که نصب یک یا چندین آنتی ویروس
غیرفعال در کنار هم هیچ ضرری رو به سیستم نمیرسونه. بجز اشغال کردن کمی از فضای رم که اون هم بستگی به آنتی
ویروسی داره که شما میخواهید نصب کنید.

مثلا آنتی ویروسهایی مانند NOD32, Avast Professional, BitDefender هر کدام بالاتر از 15 مگ فضا را در حالت غیر فعال
اشغال میکنند. اما آنتی ویروسهایی مانند Dr.Web , AntiVir Personal, F-Prot حداکثر فضایی رو که اشغال میکنند 5 مگ
بیشتر نیست. این رو اضافه کنم که اگر کسی دکتر وب رو به شیوه ای که در صفحه قبل توضیح دادم نصب کنه اصلا رم اشغال
نمیکنه.

نکته مهمی هم که مسعود جان نیز بهش اشاره کردند اینه که سعی کنید هر آنتی ویروسی رو چه فعال و چه غیر فعال در کنار
آنتی ویروسهای دیگر نصب نکنید چون خیلی از آنتی ویروسها در کار هم اختلال ایجاد کرده و باعث هنگ شدید سیستم و گاه
ضررهایی میشود که اگر کاربر معمولی باشه مجبور به فرمت کردن خواهد شد.

انتخاب و یا میشه گفت پیشنهاد من هم همون آلترناتیو اولی است که مسعود جان در بالا ذکر کردند یعنی ...
Kaspersky + NOD32
در اینجا شما هم میتوانید بصورت فعال از ناد 32 در کنار کسپر استفاده کنید و هم بصورت غیر فعال که اینجا بستگی به شخص
شما داره که کدام راه را بهتر بدانید. و آیا با سیستم شما مشکلی خواهد داشت یا خیر.

این آنتی ویروسهایی که در زیر اعلام میکنم همه را میشود به صورت غیر فعال در کنار آنتی ویروس فعال Kaspersky نصب کرد.

AntiVir Personal
NOD32
Avast Professional
BitDefender Standard & Professional Plus
F-Prot AntiVirus
Dr.Web
eScan Virus Control

برای نصب غیرفعال آنتی ویروسهای F-Prot و AntiVir کافیه در هنگام اینستال Guard آنها را از تیک در بیاری تا همراه آنتی ویروس
اینستال نشوند . برای F-Prot همین در آوردن گارد کافی میباشد اما برای آنتی ویر باید avgnt.exe را نیز از استارت آپ ویندوز خارج
کنید تا همراه ویندوز بالا نیاد و رم اضافی مشغول نکنه.

موفق باشید.

حدود نیم ساعت بعد.

من چگونگی نصب آنتی ویروس F-Prot را در این تایپکی که در زیر مینویسم توضیح دادم . اگر برای آنتی ویروسهای
دیگه نیز خواستید بگید تا راهنمایی های لازم رو بکنم.

masoudm989
02-02-2006, 02:52
دوستان اگه لطف كنن لينك key File جديد بدهند ممنون مي شوم

استاد كركي با key file قبلي كه لينكشو دادي ديگه آپديت نمي شود يا لا اقل براي من چنين است
با تشكر

moneyed
08-02-2006, 10:38

masoudm989
22-02-2006, 23:17
دوستاني كه از اين آنتي ويروس استفاده مي كنند
توجه كنند كه موتورجستجوگر اين آنتي ويروس آپديت شده است
و به قدرت آن با توجه به مطالب مندرج در سايت خود نرم افزارافزوده شده است

DR.WEB MODULES UPDATE: anti-virus engine updated
February 21, 2006
Doctor Web, Ltd. – a leading Russian developer and supplier of anti-virus solutions – announces the update of the main program module of the Dr.Web Anti-virus - engine drweb32.dll.
• Checking of 7-ZIP archives is supported now. (In current Dr.Web version this check will be automatically used in the "All files" check mode. In the "By format" check mode, 7-ZIP archives will be recognized and checked after the release of new updates of the Dr.Web Anti-virus programs.)
• Unpacking of files packed with new versions of ASPROTECT, EXPRESSOR, JDPACK, NSANTI, NSPACK, PECOMPACT, PECRYPT, PECRYPT32, POLYENE, SOFTCOMP, UPACK, YODA, etc. is implemented.
• The checking speed of installation packages (distributions) made with WISE is increased substantially.
• The check of installation packages created with TARMA and SETUPFACTORY is added.
• Decoding of files encrypted with Trojan.Encoder.
Since February 21, 2006 the updated Dr.Web anti-virus engine is available for all registered Dr.Web users in the updating area where it can be downloaded automatically during the next update of the virus bases. It is also included into Dr.Web for Windows distributions, which can be downloaded from web-servers of Doctor Web, Ltdاين هم لينكي از اين نرم افزار كه اين آپديت در آن لحاظ شده

ftp://ftp.drweb.com/pub/drweb/windows/drweb-433-win-en.exe

البته من key file كه بتوان نرم افزار را باآن آپديت كرد نيافتم از كرك هايي كه در بالا دوستان لينك دادند
فقط مي توان از نرم افزار استفاده كرد
اگر دوستان كركي يافت كردند حتما اطلاع دهند البته خودشان تست كنند و بعد لينك بدهند چون دوست من moneyedانگار كابر دكتر وب نيست
وگرنه نرم افزار را به شكل دستي بايد آپديت كرد

Cracki
26-04-2006, 23:55
نسخۀ جدید این آنتی ویروس.

لینک دانلود آنتی ویروس با حجم 7.65 مگابایت.

لینک دانلود RegKey برای رجیستر کردن برنامه.

borzou_one
17-05-2006, 22:45
سلام دوستان
لطفا اگر كسي لينكي غير از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] براي ابديت دستي اين انتي ويروس داره معرفي بكنه اخه لينك داده شده روسي هست ومن نتونستم بفهمم از كجا بايد ابديتها رادانلود كنم
ممنون و موفق باشيد

Cracki
17-05-2006, 23:49
borzou جان این لینک که در پایین میدم انگلیسیه و از قرار معلوم همه آپدیت هاشو گذاشته.

borzou_one
18-05-2006, 19:16
Crackiجان سلام
اين فايلها كه با فرمت زيپ هست را كجا استخراج كنم تا انتي ويروس ابديت بشه
ممنونم

moneyed
02-06-2006, 13:00
فایل زیپ رو در محل نصب نرم افزار استخراج کنید
نرم افزار آپدیت میشه
فایل آپدیت رو می تونید از اینجا دانلود کنید

coles
13-06-2006, 20:36
Dr.Web 4.33.2.04240 for Windows اصلا چطور ميشود سريال رو در اينترنت پيدا كرد

moneyed
16-06-2006, 08:06
باید فایل ریجچستری را در محل نصب کپی کرده و ویندوز را ریسیت کنید

shahedi
14-07-2006, 14:08
نرم افزارRegistry Optimizer مي گه شبه تروجان ولي نيست! راستي ويروس را پيدا كرد بعد رفتيم به پوشه گزارشات حالا چه كنيم؟

ali_golden
31-08-2006, 02:36
دوستان من تازه دکتروب رو نصب کردم
ولی هر کاری می کنم کرک نمیشه
یکی طریقه کرک کردنش رو توضیح میده ؟

ali_golden
04-09-2006, 00:01
دوستان کسی با این آنتی ویروس کار نمی کنه
که راهنماییم کنه ؟

ostadonline
04-09-2006, 14:58
سلام. من تازه اين آنتي رو نصب كردم و كركش هم كردم اما موقع آپديت همه چيز متوقف ميشه و ميره به صفحه زير. كسي ميدونه مشكل از چيه و راه حلش چيه...

ali_golden
07-09-2006, 16:37
سلام. من تازه اين آنتي رو نصب كردم و كركش هم كردم اما موقع آپديت همه چيز متوقف ميشه و ميره به صفحه زير. كسي ميدونه مشكل از چيه و راه حلش چيه...
دوست عزیز از چه ورژنی استفاده می کنید

svs
07-09-2006, 16:42
نميدانم
:cool:
:puke:
:evil:
نمي دانم

borzou_one
08-09-2006, 13:03

سلام دوست من

اگر اين انتي ويروس را با سريال معتبر رجيستر نكرده باشيد موقع ابديت به سايتش وصل ميشه تا شما اونا قانونا بخريد و رجيستر كنيد .تا الان تمام سريالهايي كه در اينترنت هست توي ليست سياه اين انتي ويروس قرار گرفته و از طريق اينترنت به هيچ وجه ابديت نخواهد شد.
براي حل اين مشكل شما به سايت زير بريدوابديتهاي اونا به طور دستي دانلود كنيد ودر پوشه نصب بر نامه كپي نمائيد .

سايت ابديت دستي :

موفق باشيد

Mar$hal
15-09-2006, 13:51
کی کرک 4.33.2 را داره؟ میشه لینک بدید

Nine
16-09-2006, 00:00
يه تست برا آنتي ويروس
اين فايل اصلا خطر ناك نيس فثط برا تست آنتي ويروسه
به اين اينجا بريد
ftp://ftp.kaspersky.com/utils/eicar/
وگزينه كپي رو بزنيد و اونو ذخيره كنيد بعد با آنتي ويروستون چكش كنيد ببينيد ميشناسدش يا نه
اين تست توسط خود كسپر پيشنهاد شده پس به بي خطر بودنش مطمئن باشين
تست برا قسمت web antivirus
در اینجا

سعی کنید اینا رو دانلود کنید
Download area using the standard protocol http
eicar.com
68 Bytes eicar.com.txt
68 Bytes eicar_com.zip
184 Bytes eicarcom2.zip
308 Bytes
آنی ویروس شما باید بهتون اخطار بده

mahmood_electronic_bbc
11-10-2006, 06:37
سلام
طبق آخرين تست ريپورت سايت Virus Bulletin دکتر وب برترين آنتي ويروس دنيا شناخته شده تاريخ oct 2006

Virus Bulletin September review - high quality of Dr.Web anti-virus confirmed again

Dr.Web anti-virus has once again proved its high detection quality in the September Virus Bulletin comparative review.

Dr.Web was again up to the mark in the September comparative review of anti-virus products by the British Virus Bulletin. This time the success came on Microsoft Windows 2000 Server platform where Dr.Web was tested together with other 25 anti-virus products.

Detecting 100% of viruses from the In the Wild collection the Russian product obtained the VB100% prestigious award, reassuring millions if its users worldwide

koochooloo
24-11-2006, 17:18
با تشکر
این بهترینه و من 1 سالی هست استفاده میکنم و بسیار راضی هستم
ممنون اینجا بهترینه

moneyed
24-11-2006, 21:18
hagh ba shomast faghat drweb

Persian.Boy
16-02-2007, 07:42
Dr.Web 4.33.3.02120

نسخه جدید این آنتی ویروس رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید.

رگ کی برای رجیستر کردن برنامه...

negar20
10-03-2007, 15:37
سلام به همه دوستان . من آنتي ويروس دكتر وب رو دانلود كردم و كركش رو هم دانلود كردم . ولي نميتونم رجيسترش كنم.از خيلي ها هم كمك گرفتم نشد.اين نسخه را دارم:v4.33.2.11150 مقاله رجيستر كردن رو هم در همين سايت خوندم ولي تاثيري نداشت. اگر ميشه توضيح كامل در مورد رجيستر كردن اين نسخه و سريال آن بدهيد.ممنون:sad:

mehdi56
10-03-2007, 22:29
یکی از کلید هایی که گرفتی را در پوشه ی نصب آنتی ویروس کپی کن.( رج کی ها در پست بالاسرت توسط دوست خوبمون برای دانلود قرار داده شده است)

البته کلید های 2007 به بعد. بعضی از اونا هم کار نمی کنند ولی چند تاشون هم کار می کنند.

موفق باشی.

negar20
11-03-2007, 16:01
در فايل آنتي ويروس كپي هم كردم فايده اي نداره،باز هم نميتوانم از اين برنامه استفاده كنم.:sad:

mehdi56
12-03-2007, 00:08
ببین دوست من اگه غیر از این رج کی هائی که گفته شد از روش دیگری مثل کرک کردن قبلا استفاده کردی که به

احتمال زیاد رجیستری آنتی ویروس را خراب کرده ای. و باید ابتدا آنتی ویروس را حذف کنی و با یک برنامه مثل

system mechanic یا registery mechanic ... رجیستری را تمیز کنی و دوباره آنتی ویروس را نصب کنی و با رج کی

های گفته شده آنتی ویروس را رجیستر کنی. که البته همیشه موفقیت آمیز نیست.

البته بعید می دونم با این رج کی ها مشکلت حل نشه. فکر کنم رج کی مربوط به سال 2008 کار می کنه.

راه آخر اینه که ویندوزت رو عوض کنی.

Persian.Boy
12-03-2007, 02:14
در فايل آنتي ويروس كپي هم كردم فايده اي نداره،باز هم نميتوانم از اين برنامه استفاده كنم.:sad:

دوست عزیز همونطور که مهدی جان زحمت کشیدند و توضیحات لازم رو در مورد رجیستر کردن آنتی ویروس دکتر وب

بهتون دادند لازم میدونم من هم همین نکات رو بهتون تاکید کنم.

شما آنتی ویروس خود را کاملا پاک کنید و بعد سیستمتون رو رستارت کنید. بعد از رستارت مجدد رجیستری تون رو

با برنامه هایی که مهدی جان بهتون معرفی کردند و یا برنامه های مشابه میتونید پاکسازی کنید.

بعد که دوباره خواستید دکتر وب رو نصب کنید در مراحل نصب شما با این صفحه که در زیر عکسش رو میتونید ببینید

روبرو میشید. در صفحه زیر رگ کی مورد نظر یعنی این رگ کی 2008-02-06 را در اون قسمتی که توضیح دادم

وارد میکنید.

در هنگام وارد کردن رگ کی سعی کنید حتما اتصال اینترنتی خود را قطع کنید و تا مراحل نصب آنتی ویروس تمام

نشده به هیچ وجه به اینترنت وصی نشید.

بعد از اینکه مراحل نصب تمام شده ازتون میخواد که سیستم خودتون رو رستارت کنید. شما هم مثل یک آدم حرف

گوش کن سیستمتون رو رستارت میکنید. بعد از بالا اومدن ویندوز خود آنتی ویروس دکتر وب را باز میکنید و اگر در

هنگام باز شدن بهتون هیچ پیغامی نداد یعنی اینکه رگ کی شما کاملا برنامه رو رجیستر کرده.

حالا میتونید اینترنت خود را وصل کنید و آنتی ویروس خود را آپدیت نمائید. بعد از آپدیت آنتی ویروس هم نباید هیچ

مشکلی وجود داشته باشه.

من این آنتی ویروس رو حدود 15 دقیقه پیش نصب کردم و همونطور که در عکس بالا نیز میبینید هیچ مشکلی رو از

لحاظ رجیستر بودن و آپدیت شدن برنامه نداشتم. الان هم آنتی ویروس رو بصورت غیر فعال در کنار آنتی ویروس اصلی

سیستم دارم آستفاده میکنم.

امیدوارم که شما نیز بتونید با توجه به توضیحات من و دوست عزیز مهدی بتونید آنتی ویروس خودتون رو رجیستر و

مهمتر از همه آپدیت بکنید.

موفق باشید.

993
12-05-2007, 16:09
دوستان رج کی جدید که خودتون از صحت کارکردش مطمئن باشید ندارین؟

hamilton
12-05-2007, 19:26
دوستان رج کی جدید که خودتون از صحت کارکردش مطمئن باشید ندارین؟

دوست عزيز چند كليد معتبر براي شما آپلود ميكنم كه به احتمال قريب به يقين كار خواهند كرد.من چون از اين آنتي ويروس استفاده نميكنم نتوانستم تست كنم.شما بعد از نصب آنتي ويروس بايد يكي از اين كليدها را بر كه بر اساس تاريخ موجود ميباشند را در مسير نصب انتي ويروس كپي كرده و سيستم خود را يكبار Restart كنيد.اميدوارم مشكل شما هم حل شود.
دانلود Regkey:

موفق باشيد.

993
14-05-2007, 22:46
لینکت کار نمیکنه همیلتون جان

hamilton
15-05-2007, 20:33
لینکت کار نمیکنه همیلتون جان

تست شد.لينك 100% كار ميكنه.خودم براي شما آپلود كردم و سايت بي دردسري براي دانلود است.مجدد تست بفرماييد.

993
15-05-2007, 22:28
مرسی دانلود کردم اما متاسفانه رج کی ها block شده اند

moneyed
24-05-2007, 08:10
اگر کسی کلید معتبر و جدید داره که بشه آپدیت کرد لطفا بزاره

Girl 2007
27-05-2007, 20:50
salam
man baraye avvalin bar windows khodam o avaz kardam va cdish o az kesi gereftam.hala az vaghti win nasb shodeh hey peygham mideh anti virus nadari.
hala mikham bedoonam che anti virusi khoobe nasb konam?
az jai misheh dl kard ya cd barnamash o bayad az biroon bekharam?

hamilton
27-05-2007, 22:35
salam
man baraye avvalin bar windows khodam o avaz kardam va cdish o az kesi gereftam.hala az vaghti win nasb shodeh hey peygham mideh anti virus nadari.
hala mikham bedoonam che anti virusi khoobe nasb konam?
az jai misheh dl kard ya cd barnamash o bayad az biroon bekharam?

دوست عزيز عضويت شما را تبريك ميگم.خواهش ميكنم جهت احترام به قوانين سايت فارسي تايپ بفرماييد.البته بهتر بود اين سوال را در اين تاپيك نميپرسيديد چون همانطور كه از نام اين تاپيك پيداست اينجا محل بحث و تبادل نظر در مورد آنتي ويروس Dr.Web ميباشد.جهت اطلاع شما دوست محترم بايد عرض كنم كه جهت نصب آنتي ويروس معتبر ميتوانيد تاپيك مربوط به آنتي ويروس كاسپر يا NOD32 را در همين انجمن مطالعه بفرماييد.
از توجه شما جهت رعايت قوانين سپسگزارم.

moneyed
23-08-2007, 12:07
;کسی رج کی جدید سرغ ندازه؟

Viren
04-10-2007, 16:46
Key برای ورژن 4.44 کسی نداره؟

hamilton
04-10-2007, 18:09
Key برای ورژن 4.44 کسی نداره؟

Key جديد براي اين ورژن چيزي پيدا نكردم.تنها 2 لينك براي ورژن 4.33 پيدا كردم كه ذكر كرده بود تاريخ Expire شدن آن تا تاريخ 13-03-2008 ميباشه.اگر كسي تمايل داشت ميتونه از لينك زير استفاده كنه.

Dr.WEB 4.33

دانلود فايل Setup:

كرك:
گفته اين فايل زير را در محل اصلي نصب برنامه كپي كنيد ولي چرا حجمش 9MB?

Viren
04-10-2007, 22:54
دستتون درد نکنه
همین رو دانلود می کنم

moneyed
09-10-2007, 16:38
کسی کی جدید نداره؟
خدا وکیلی اگر مشکل کی نداشت میگفتم بهترین آنتی ویروس دنیاست

vtn54
21-11-2007, 09:02
با سلام

نسخه جدید دکتر وب ( نسخه 4.44.11120 برای ویندوز ) :

Dr.Web 4.44.11120 for Windows FULL + Keys ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mirror ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mirror ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Keys ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

marmolak
25-02-2008, 09:30
دوست عزیز کرک نرم افزار دیگه کار نمیکنه ، SubscriptionExpires=2007-12-14 (17:06) UTC لطف کنید یه کرک سالم برای این انتی ویروس پیدا کنید.

mba2431
06-04-2008, 20:19
منم می خوام اگه کسی پیدا کرد.
یه دونه که اکسپایرش ماله سال 2009 بود پیدا کردم ولی رفته تو بلوک لیست خود نرم افزار. :41:

993
04-10-2008, 02:50
دوستان کسی کرک جدید نداره؟ اینی که من دارم 6 روزه دیگه اکسپایر میشه!

majid20
04-10-2008, 09:58
فکر کنم Key های زیر هم چنان فعال باشه ( تست کردید ، نتیجه را بگید )

موفق باشید

993
04-10-2008, 10:28
ممنون! یکیش کار کرد

saeid_panah
25-12-2008, 23:42
سلام به همه
يه نرم افزار براي پاك كردن اين آنتي ويروس(فكر كنم بهش Removal tool ميگن) معرفي كنيد تا اين آنتي ويروس رو پاك كنم
ممنون

hamilton
26-12-2008, 23:04
سلام به همه
يه نرم افزار براي پاك كردن اين آنتي ويروس(فكر كنم بهش Removal tool ميگن) معرفي كنيد تا اين آنتي ويروس رو پاك كنم
ممنون

آيا شما نرم افزارهاي مختص Unnstall كردن مانند Your Uninstaller را تست كرده ايد؟
مشكل شما در Uninstall كردن اين برنامه دقيقا چيه؟چه پيغام خطايي ميده؟

saeid_panah
27-12-2008, 10:02
بله امتحان کردم. با اینکه DR WEB رو پاک کردم ولیWindows Security Alert پیام میده که DR WEB غیر فعاله.

hamilton
27-12-2008, 11:31
بله امتحان کردم. با اینکه DR WEB رو پاک کردم ولیWindows Security Alert پیام میده که DR WEB غیر فعاله.

اگر از برنامه هاي Uninstaller استفاده كرده ايد و از Uninstall شدن كامل آن مطمئن هستيد با يك برنامه تميز كننده رجيستري مثل Registry Mechanic نيز سيستم خود را اسكن كنيد تا باقيمانده برنامه نيز از رجيستري پاك شود.
اما اگر اين آنتي ويروس به درستي پاك نشده باشه موقع نصب يك آنتي ويروس دسگه نيز پيغامي مشاهده خواهيد كرد كه به شما خواهد گفت يك آنتي ويروس ديگه در سيستم شما وجود داره.در اين حالت ميتونيد يكبار ديگه آنتي ويروس Dr.Web را در سيستم خود نصب و بار ديگه آنرا Uninstall كنيد.

993
29-01-2009, 15:52
دکتر وب نسخه ی 64 بیتی نداره؟

hamilton
29-01-2009, 18:26
دکتر وب نسخه ی 64 بیتی نداره؟

خير.فقط براي نسخه هاي 32-bit محصول داره:

H A M Z E H
25-04-2009, 19:20
دوستان کسی key جدید ندارد هر چه میگردم هیچ پیدا نمیکنم.

hamilton
25-04-2009, 20:53
دوستان کسی key جدید ندارد هر چه میگردم هیچ پیدا نمیکنم.

اينهم يك كليد براي Dr.web با تاريخ اعتبار 14.06.2009 :

H A M Z E H
26-06-2009, 19:57
دوستان اون کسی key جدید نداره ؟قبلیه اکسپایر شده.
شرمنده دوستان من بازم درخواست میدم ولی من موندم چطوری key برای این آنتی ویروس پیدا کنم مردیم از بس سرچیدیم اگه دوستان بگن من key از کجا میتونم گیر بیارم دیگه مزاحم نمیشم و درخواست نمیدم.

H A M Z E H
26-06-2009, 20:44
دوستان بالاخره خودم پیدا کردم گفتیم اینجا بزاریم رفقا هم فیض ببرند

یا علی

Prince_ of _Persia
21-09-2009, 19:13
دوستان بالاخره خودم پیدا کردم گفتیم اینجا بزاریم رفقا هم فیض ببرند

یا علی

دوستان این یکی من امتحان کردم کامل کار می کنه . دست این دوست عزیزمون هم درد نکنه . من یکی که کلی دنبالش بودم.

hamilton
22-09-2009, 13:41
راهنماي دريافت سريال قانوني 1 ساله براي محصول Dr.Web نسخه 5

دوستاني كه از نسخه 5 محصول Dr.Web استفاده ميكنند به شرط پيدا كردن Proxy مربوط به كشور چين قادر خواهند شد به راهنماي تصويري كه در زير براي دوستان آماده كرده ام نسبت به دريافت سريال قانوني 1 ساله اين محصول اقدام نمايند.

مراحل انجام كار:

1-ابتدا وارد سايت زير شويد:

2-پس از ورود به سايت فوق مطابق شكل زير بر روي قسمت مشخص شده كليك نماييذ تا وارد صفحه جديدي شويد:

3-سپس مطابق شكل زير جاهاي خالي را پر كنيد:

4-پس از پركردن فرم فوق روي گزينه مشخص شده كليك كنيد تا وارد صفحه زير شويد:

5-پس از پركردن فرم فوق روي گزينه مشخص شده كليك كنيد تا سريال به آدرس ايميل شما فرستاده شود.
باز مجدد تاكيد ميكنم اين سريال فقط براي كاربران كشور چين ميباشه پس حتما براي استفاده از اين سريالها بايد يك Proxy فعال از كشور چين پيدا كنيد تا شما هم بعنوان شهروند كشور چين شناخته بشيد.

6-حال ميتوانيد نسخه 5 اين محصول را از لينك زير دانلود نماييد:

7-در طي مراحل نصب Dr.Web مطابق شكل زير به قسمتي برخورد ميكنيد كه بايد يك key وارد نماييد:

اما همانطور كه مشاهده ميكنيد شما فقط سريال داريد.به آدرس زير برويد و سريال خود را به Key تبديل كنيد تا قابل استفاده شود:

farshad.88
28-09-2009, 18:17
یکی از دوست هام این انتی ویروس رو نصب کرده. حالا هر کار که میکنه پاک نمیشه. با برنامه های uninstall هم نمیشه. بعضی برنامه ها پیداش نمیکنند. بعضی ها هم نمیتونند پیداش کنند. این انتی ویروس فایلuninstall نداره ؟
راه حلی نیست ؟

hamilton
03-10-2009, 08:21
یکی از دوست هام این انتی ویروس رو نصب کرده. حالا هر کار که میکنه پاک نمیشه. با برنامه های uninstall هم نمیشه. بعضی برنامه ها پیداش نمیکنند. بعضی ها هم نمیتونند پیداش کنند. این انتی ویروس فایلuninstall نداره ؟
راه حلی نیست ؟

يكبار ديگه برنامه Dr.Web را روي همين نسخه اي كه در سيستم ايشون نصب هست نصب كنه تا به اين ترتيب نسخه موجود Uninstall بشه.

magsood
15-10-2009, 14:32
سایتی معرفی کنید که key آماده داشته باشد
با تشکر

استقلال قهرمان
25-11-2009, 17:44
dr.web update

با احترام به نظر دوست خوبم hamilton