PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طاها

cao-cao
06-11-2008, 16:19
سلام دوستان من یه گوشیه طاها خریدم میشه بگید نام اصلیه این گوشی چیه و دنبال چه برنامه هیی براش باید بگردم:10:

mamad6280
06-11-2008, 17:09
شما گوشی خریدی از ما میپرسی اسمش چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه شوخی کردم خوب میگی اسمش طاهاست دیگه ، اصلیش همینه لابد

من که خیلی اطلاعات راجبش ندارم فقط ظاهرا پاکت پیسی اسلامیه یا یه همچین چیزی ، باید ایرانیم باشه ،مثل اینکه ویندوزموبایله، خوب ببین ورژن ویندوزت چنده بعد دنبال برنامه های همون ورژن بگرد

چند خریدیش و از کجا؟

cao-cao
06-11-2008, 20:37
280
ویندوز 6 روشه
بد نیست منم زیاد پاکت پی سی حالیم نیست ولی دارم یواش یواش باهاش کار میکنم یاد بگیرم
الان مشکلم اینهکه نمیتونم بلوتوث بگیرم و بدم

mehr1095
07-11-2008, 15:11
سلام دوست گرامی

این دستگاه همون HTC Touch هستش که ظاهرش اندکی تغییر کرده. ایران امتیازش رو از شرکت تایوانی HTC خریداری کرده و در ضمن در چین تولید می شه. ولی همونطور که گفته شد اصالتا" تایوانیه

در مورد بلوتوث هم این مسیر رو باید طی کنید:

1. start
2. setting
3. connection
4. bluetooth
5. mode
6. توی mode باید هر دو گزینه Turn on و visible رو تیک بزنید.

cao-cao
07-11-2008, 15:28
دوست من ایا کتابچه راهنمایی واسه این گوشی تو اینترنت منتشر شده؟

cao-cao
07-11-2008, 15:38
این راهنماش
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Khosravani
09-11-2008, 17:01
سلام دوستان من یه گوشیه طاها خریدم میشه بگید نام اصلیه این گوشی چیه و دنبال چه برنامه هیی براش باید بگردم:10:

جناب سائو سائو برنامه ها همونهاییه که در قسمت نرم افزار ها بحث شده. فقط ممکنه در مورد ویندوز موبایل 6 یکمی مشکل داشته باشید.

cao-cao
09-11-2008, 19:07
جناب سائو سائو برنامه ها همونهاییه که در قسمت نرم افزار ها بحث شده. فقط ممکنه در مورد ویندوز موبایل 6 یکمی مشکل داشته باشید.

ممنون میشم بگید چه مشکلی

Khosravani
10-11-2008, 14:08
ممنون میشم بگید چه مشکلی

مثل ویندوز های دیگه ممکنه یک برنامه با ویندوز موبایل 5 بخوبی کار کنه ولی با ورژن 6 نه. مثلا من که دایموند دارم نمی تونم از همه برنامه هایی که روی پاکت پی سی قبلیم داشتم استفاده کنم. مشکل سازگاری نرم افزاریه.
البته این مشکل همیشه پیش نمیاد و میشه برای برنامه خاصی دنبال ورژن جدیدتر رفت.
در خدمتیم!

cao-cao
10-11-2008, 19:13
مثل ویندوز های دیگه ممکنه یک برنامه با ویندوز موبایل 5 بخوبی کار کنه ولی با ورژن 6 نه. مثلا من که دایموند دارم نمی تونم از همه برنامه هایی که روی پاکت پی سی قبلیم داشتم استفاده کنم. مشکل سازگاری نرم افزاریه.
البته این مشکل همیشه پیش نمیاد و میشه برای برنامه خاصی دنبال ورژن جدیدتر رفت.
در خدمتیم!

ممنونم دوست من
خیلی وقته دنباله یه دیکشنری انگیلیسی به فارسی میگردم ولی هر جایی رو نگاه میکنم میبینم یکی میگه این مشکل درست میکنه اون یکی ویندوز رو نمیشناسه
این سازکار نیست و از این جور حرفا میشه کمکم کنید یه دیکشنریه خوب و بیدرد سر پیدا کنم
و دوتا سوال دیگه1 اگه من بخوایم یه فایل یا عکس یا هر چیز دیگه رو بلوتث کنم باید چیکار کنم؟
2 اگه بخوام یه پلی لیست تو مدیا پلیر بسازم باید چیکار کنم
و حداکثر رمی که این گوشی ساپورت میکنه چقدره؟

Khosravani
15-11-2008, 15:10
ممنونم دوست من
خیلی وقته دنباله یه دیکشنری انگیلیسی به فارسی میگردم ولی هر جایی رو نگاه میکنم میبینم یکی میگه این مشکل درست میکنه اون یکی ویندوز رو نمیشناسه
این سازکار نیست و از این جور حرفا میشه کمکم کنید یه دیکشنریه خوب و بیدرد سر پیدا کنم
و دوتا سوال دیگه1 اگه من بخوایم یه فایل یا عکس یا هر چیز دیگه رو بلوتث کنم باید چیکار کنم؟
2 اگه بخوام یه پلی لیست تو مدیا پلیر بسازم باید چیکار کنم
و حداکثر رمی که این گوشی ساپورت میکنه چقدره؟

خواهش می کنم.
اول از همه باید یک فارسی ساز خوب داشته باشید که در مورد ویوا من اطلاع زیادی ندارم. من دایموند دارم و از فارسی سازی که در همین تاپیکها معرفی شده استفاده می کنم که شاید برای شما مناسب باشه یا نباشه. واقعا نمی دونم.
دیکشنری هم چند ساله از Language Teacher و همینطور از Lexisgoo استفاده می کنم.
اگر اینها رو پیدا نکردید بفرمایید تا دستتون برسونم.
برای بلوتوث کردن طبق معمول ویندوز ها باید از beam file استفاده کنید.
برای مدیا پلیر هم برنامه های ساخت پلی لیست وجود داره که باز هم در خدمتم.
در مورد مشخصات فنی می تونید به سایت شرکت و یا سایتهای معتبر مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید.
موفق باشید.:20:

cao-cao
15-11-2008, 19:51
اقا یک دنیا ممنون
اگه میشه لینک این برنامه هایی رو که گفتین بدین