PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه اندازی فروشگاه

farzadshekoohi
05-11-2008, 22:00
با سلام خدمت دوستان عزیز قبل از هر چیزی بگم خوب سرچ کردم مطلب در این مورد بوده اما دقیق و شفاف نبوده

دوستان من تازه یک سایت زدم می خوهم توش فروش اینترتی کنم حالا راه حل های این هست :
1- شماره حساب بدم پول بریزن بعد به آدرسشون پست کنم ( یا از طریق عابر بانک و تلفن بانک)که در مورد شماره 1 مشکلی نیست .
2-استفاده از خرید پستی مثل ایران مارکت و پرداخت و ...... ( که اینها هم فکر میکنم 100 الی 200 هزار تومان قرارداد می بندند مگه من واسه یک سی دی 2000 تومانی چند گیرم میاد تازه کار هم هستم ) اگه کسی ارزونتر یا راه حلی داره معرفی کنه .
3- استفاده از سیستم اینترنتی که من نمی دونم مثل اینکه باید شرکت داشته باشی ؟ یعنی جایی نیست با شخص قرار داد ببنده ؟ بعد مثلاٌ من داداشم شرکت داشت ساختمانی حالا هم رفت خارج از اون میشه استفاده کرد ؟ بعد پول رو به حساب شرکت می ریزن چجوری درش بیارم
من مشکلم تو این گزینه 2 و 3 هست اگه کسی راه حای داره لطفاٌ کمک کنه
در ضمن دوستان من یک سوال داشتم جایی مثل این
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این برنامش movabletype هست بعد این کامپونت خرید روش هست یا اینکه نه خود برنامه هست
با تشکر :8:

Bill Gates
07-11-2008, 20:05
این برنامش movabletype هست بعد این کامپونت خرید روش هست یا اینکه نه خود برنامه هست

خوده برنامه هستش...

2-استفاده از خرید پستی مثل ایران مارکت و پرداخت و ...... ( که اینها هم فکر میکنم 100 الی 200 هزار تومان قرارداد می بندند مگه من واسه یک سی دی 2000 تومانی چند گیرم میاد تازه کار هم هستم ) اگه کسی ارزونتر یا راه حلی داره معرفی کنه .

خوب شما که نمیای تا یک سال یه دونه محصول بفروشی میای بیشتر میفروشی تبلیغات میکنی خیلی چند برابرش رو در میاری :31::31: محصولاته توپ باید بزاری:31: