PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزاری که بتونه فیلم به زبان انگلیسی رو به زیر نویس فارسی تبدیل کنه

@shahram@
05-11-2008, 20:24
سلام دوستان
من شنیدم یک نرم افزار هست که هر فیلمی رو که زبان انگلیسی هست رو به زیر نویس فارسی تبدیل میکنه
توجه کنید که کاربر هیچ چیز رو ترجمه نمی کنه تمام کارها رو خود برنامه انجام میده فقط کافیه کنار فایل فیلم کپی کنیم و اجرا بشه تا فیلم زیر نویس بشه همچین چیزی به من فتن
با تشکر اگه هست لطف کنید ممنون

Jang Bogo
05-11-2008, 20:35
دوست عزیز ! همچین نرم افزاری وجود نداره یا اگر هم داشته باشه برای زبان فارسی وجود خارجی نداره

hadi_balaa
06-11-2008, 10:51
ببخشید عزیز اما به نظر خوده شما این حرف منطقیه ؟!!
احتمالا اونی که اینو بهت گفته خوابش دیشبشو واست تعریف کرده !!

@shahram@
06-11-2008, 18:22
سلام

من خودم هم شک کردم به همین دلیل اینجا پست دادم به هر حال مچکر از شما دوستان

huti_421
06-11-2008, 18:26
ترجمه زبان انگلیسی به فارسی با مترجم متن پدیده ، پارس و ساخت زیرنویس با Subtitle Workshop و دست اخر چسبوندن اون به فیلم با نرم افزار های مختلف مثل VobSub ...

و نتیجه چیزی نیست جز یه سری کلمات در هم ور هم که توی دی وی دی های غیر قانونی که کنار جدولا فروخته میشه به وفور موجوده !!!

دوستان اسپم وار راهنمایی نفرمایید !!!

vahid_civil
06-11-2008, 21:14
شما اکثر فیلما رو میتونی زیرنویس فارسیشون رو تو نت پیدا کنی.
به نرم افزارای پیچیده هم احتیاج نداره.

فکر نمیکنم همچین چیزی اختراع شده باشه !

huti_421
07-11-2008, 09:43
شما اکثر فیلما رو میتونی زیرنویس فارسیشون رو تو نت پیدا کنی.
به نرم افزارای پیچیده هم احتیاج نداره.

فکر نمیکنم همچین چیزی اختراع شده باشه !

اوناییم که تو سایت هایی مثل :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یا یه بنده خدای اهل خدایی ورداشته با دیکشنری خیلی درست حسابی و با رعایت قواعد زبانی ترجمه کرده یا از همون روشی که من گفتم بهره بردن !!!

artin
19-12-2008, 11:57
سلام دوست عزیز اینم اون چیزی که میخواستی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کارایی این نرم افزار مشابه چیزیه که شما درخواست کرده بودید . ولی انتطار نتیجه مطلوب رو نداشته باش چون ترجمه از هر زبانی به زبان فارسی باید به صورت مفهومی باشه مخصوصا در فیلمها .

امیدوارم به کارت بیاد .

mrmmnb
21-12-2008, 01:03
این برنامه چی هست؟من رفتم دانلود کنم لینک خراب بود یه لینک سالم دارید بدید؟هر چند که فکر نکنم اون کار بالایی رو بکنه(فکر که هیچی مطمئن هستم حتی مشابه اون رو هم نمی تونه انجام بده)

artin
21-12-2008, 12:22
لینک سالمه و هیچ مشکلی نداره
در مورد کارایی نرم افراز هم گفتم مشابه اون چیزی که دوستمون خواسته بود . و باید بگم که هیچ نرم افزاری نمیتونه هر زبانی رو به زبان فارسی به صورت مفهومی ترجمه کنه .