PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید لپ تاپ با صفحه ای 14.1 یا کوچکتر و با بودجه 1,200,000 تومان؟

jeyran65
04-11-2008, 18:07
دوستان من می خواستم یه لپ تاپ که صفحه در اندازه 14.1 یا کوچکتر رو داشته باشه رو بهم پیشنهاد بدید.

هر چه config بالا تری هم داشته باشه که چه بهتر!

من خودم تو سایت این رو دیدم .
SONY VAIO CR Series VGN-CR520 E/R

CPU: INTEL Core 2 Duo T8100 2.1GHz
CACHE: 3.0 MB / FSB: 800
RAM: 3GB DDR2
HDD: 320+ GB SATA
LCD: 14.1" XBrite WXGA
DRIVE: DVD+RW DoubleLayer
VGA: Intel GMA X3100 358MB
PORTS: MODEM + LAN + WiFi + i-LINK + CARD READER + Webcam + Bluetooth
2.2 Kg
Windows Vista Home Premium
ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

jeyran65
05-11-2008, 17:12
دوستان من دو مدل دیگه رو هم دیدم از sony و می خوام از دبی بخرم.نظرتون در باره این دو مدل و مدلی که در پست قبلی معرفی کردم چیست؟

1-VGN-SZ740EA

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
VGN-CR590EBN -2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jeyran65
10-11-2008, 15:43
دوستان چرا فروم اینقدر بی رمق شده و هیچکس جواب نمی ده .خوب اگه کسی می دونست که اینجا سوال نمی پرسید.

خواهش می کنم راهنمایی کنید.

shadli_m7
10-11-2008, 23:22
سلام.
من خودم سی پی یو و هارد برام مهم بود و وزن .اگه بدونین که چی براتون مهمه کارتون آسونتر میشه و می تونین راحت انتخاب کنین .
یه پیشنهادی هم که دارم اینه به مارک های دیگه ای مثل دل هم فکر کنین . سونی اونقدرها لپتاپش تعریفی نداره . نه اینکه بد باشه به هر حال از کمپانی سونی هستش و کاراش خوبه . منتها با پولی که به ازای سونی می دین میتونین یه مارک دیگه با سیستم بالاتری انتخاب کنین .تو رده بندی لپ تپ هام سونی پایین تر از مارکهایی مثل دل و اچ پی هستش .یه اشکالی هم که لپتاپ های سونی داره اینه که سی دی داخل باکسش نمیده . و مجبورین با ریکاوری سر کنین . چند تا از دوستای من که سونی دارن با این مسئله و گیر آوردن درایوراش و ویندوز اورجینال برای سونی مشکل داشتن.
موفق باشین

jeyran65
11-11-2008, 23:55
آخه دوست من موضوعی که هست اینه که کیفیت LCD و تصویری رو که تو Sony دیدم تو هیچ لپ تاپ دیگه ای ندیدم.

vbigdeli
15-11-2008, 21:03
آقا سری Cs بجای Cr اومده!

چرا به فکر Cr هستید؟

vbigdeli
15-11-2008, 21:05
سلام.
من خودم سی پی یو و هارد برام مهم بود و وزن .اگه بدونین که چی براتون مهمه کارتون آسونتر میشه و می تونین راحت انتخاب کنین .
یه پیشنهادی هم که دارم اینه به مارک های دیگه ای مثل دل هم فکر کنین . سونی اونقدرها لپتاپش تعریفی نداره . نه اینکه بد باشه به هر حال از کمپانی سونی هستش و کاراش خوبه . منتها با پولی که به ازای سونی می دین میتونین یه مارک دیگه با سیستم بالاتری انتخاب کنین .تو رده بندی لپ تپ هام سونی پایین تر از مارکهایی مثل دل و اچ پی هستش .یه اشکالی هم که لپتاپ های سونی داره اینه که سی دی داخل باکسش نمیده . و مجبورین با ریکاوری سر کنین . چند تا از دوستای من که سونی دارن با این مسئله و گیر آوردن درایوراش و ویندوز اورجینال برای سونی مشکل داشتن.
موفق باشین

سونی که خودش درایور نمیزنه...برید سایت اینتل و هر چی خواستید بگیرید.