PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرابی فلش دیسک کمک لطفاً

miladf
04-11-2008, 15:55
سلام دوستان من یه فلش دیسک PNY داشتم که داداشه گل ما نمیدونم چه بلایی سرش اورد الان وقتی به هر وسیله ای که USB میخوره (کامپیوتر.سی دی پلیر ماشین.ریسیور و ...) بعد 3 ثانیه انقدر داغ میکنه که دست آدم میسوزه وقتی میخوای جداش کنی !!!! دوستان آیا این فلش 2GB من درست میشه ؟:41::41::41:

یه فلش 4GB Datasend دارم که اونم دیروز وقتی به کامپیوتر دوستم زدم کار نکرد و بعد اون هم دیگه روی هیچ کامپیوتری کار نمیکنه و هیچ عکس العملی نشون نمیده سیستم ولی روی ویندوز ویستا فقط یه پیغام میده که USB نصب شده قابل شناسایی نیست. دوستان خواهش میکنم کمک کنید این فلش یادگاریه .....:41::41::41:

هر دوی فلش ها گارانتی Life time دارن آیا شرکت درست میکنه بفرستم؟
ولی باز هم اطلاعات فلش 4GB رو لازم دارم . عکس دارم ولی تو Zipfile روش رمز داره .

دوستان عزیز خواهش میکنم کمکم کنید.

SADEGH 7
04-11-2008, 16:23
من همین چند وقت پیش فلشم مشکل پیدا کرد، بردم گارانتی بدون تست یه دونه نو بهم داد و رو برگه گارانتی فلش جدید، مهر ((یکبار تعویض)) زد.حالا بستگی به شرکتی که گارانتی کرده داره امکان داره برات تعویض کنن، اگه اطلاعاتت برات مهمه برات تعمیر می کنن.
اگه می خوای فلشت همیشه سالم بمونه، هیچ وقت به usb جلوی کیس وصلش نکن. تو برگه ی گارانتی خیلی از شرکت ها این مورد رو خارج از گارانتی می دونن.
موفق باشی

miladf
04-11-2008, 16:26
ممنون ولی اطلاعات رو چه جوری بگیرم؟

SADEGH 7
04-11-2008, 16:32
ممنون ولی اطلاعات رو چه جوری بگیرم؟
اگه طوری خراب شده باشه که به اطلاعات صدمه ای نرسیده باشه و قابل تعمیر باشه برات تعمیرش می کنن و حدود 15-30 دقیقه بعد بهت می دن.البته این مدت زمان انتظار ممکنه خیلی بیشتر یا کمتر بشه.چون هر شرکتی روش خودش رو داره.
موفق باشی

miladf
11-11-2008, 08:55
اگه طوری خراب شده باشه که به اطلاعات صدمه ای نرسیده باشه و قابل تعمیر باشه برات تعمیرش می کنن و حدود 15-30 دقیقه بعد بهت می دن.البته این مدت زمان انتظار ممکنه خیلی بیشتر یا کمتر بشه.چون هر شرکتی روش خودش رو داره.
موفق باشی

داداش خیلی ممنون از راهنماییت.