PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای مادربرد با گرافیک onboard

ali_speed
04-11-2008, 01:51
با تشکر از دوستان لطفآ من را برای خرید مادربرد با گرافیک onboard و قیمت زیر 70 هزار تومان
برای CPU اینتل و گرافیک 256 که از Ram شر کنه راهنمایی کنید .
البته دو مدل زیر رو هم به من پیشنهاد کردند که نظرتون رو راجع بهش بگید ممنونم

MB GiGA GA-G31M-S2L
MB ASUS P5KPL-VM

iAR11
04-11-2008, 07:48
من Asus خریدم با کارت گرافیک و صدای onboard ولی ازش راضی نیستم. چیپست گرافیکش برای Intel‌هست و صداش realtek و خیلی ازیت میکنه.
در مورد Giga اطلاعات ندارم.
میتونی در مورد MSI هم تحقیق کنی، بد نیست.
قبل از خرید به چیپستها دقت کن.

MicroSystem
04-11-2008, 11:05
ECS G31T-M
رو بخر 45 تومن
حرف نداره هيچ مشكلي هم نداره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_speed
04-11-2008, 22:18
تو برند Asus یا giga چی پیشنهاد می کنید

alborz_k
04-11-2008, 22:32
سلام. سوالتون بسیار کلی بود و نمی شه بهش جواب درستی داد . اما من شخصأ ایسوس رو ترجیح می دم. البته باید این نکته رو هم گفت که گارانتی گیگادر ایران بسیار بهتر از ایسوس هست.

ganje nahofte
04-11-2008, 23:40
ECS G31T-M
رو بخر 45 تومن
حرف نداره هيچ مشكلي هم نداره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه با این بودجه برن سراغ AMD بهتر نیست؟

برای این رده قیمت اصلا و ابدا توصیه نمیشه؟

ganje nahofte
04-11-2008, 23:45
سلام. سوالتون بسیار کلی بود و نمی شه بهش جواب درستی داد . اما من شخصأ ایسوس رو ترجیح می دم. البته باید این نکته رو هم گفت که گارانتی گیگادر ایران بسیار بهتر از ایسوس هست.

پس برای شما قیمت/کیفیت، رده مادربورد، چیپ و... اهمیتی نداره و فقط میگی ایسوز خوبه؟
خداییش من چقدر به تو گیر دادم ها... دیگه روم نمیشه از پستات ایراد بگیرم... خخخ.

alborz_k
05-11-2008, 00:01
پس برای شما قیمت/کیفیت، رده مادربورد، چیپ و... اهمیتی نداره و فقط میگی ایسوز خوبه؟
خداییش من چقدر به تو گیر دادم ها... دیگه روم نمیشه از پستات ایراد بگیرم... خخخ.

من که گفتم سوال کلی بود و نمی شه جواب داد. من چی بگم؟ بگم بایواستار خوبه یا ecs خوبه؟
من گفتم ایسوس کلأ برند بهتریه . و گفتم که ترجیح می دمش . حالا که اینقدر مو رو از ماست می کشی ، الان تو کدوم رنج قیمت ، محصول گیگابایت دارای کارایی و امکانات بالاتر از محصول ایسوس هست که شما از من ایراد می گیری>؟
گیر دادن هم هنر نیست. هر وقت هم که از پستام ایراد گرفتی ، جوابت رو کامل دادم.

ganje nahofte
05-11-2008, 00:28
من که گفتم سوال کلی بود و نمی شه جواب داد. من چی بگم؟ بگم بایواستار خوبه یا ecs خوبه؟
من گفتم ایسوس کلأ برند بهتریه . و گفتم که ترجیح می دمش . حالا که اینقدر مو رو از ماست می کشی ، الان تو کدوم رنج قیمت ، محصول گیگابایت دارای کارایی و امکانات بالاتر از محصول ایسوس هست که شما از من ایراد می گیری>؟
گیر دادن هم هنر نیست. هر وقت هم که از پستام ایراد گرفتی ، جوابت رو کامل دادم.

صد در صد که ایسوز از گیگا بهتره (اما نه از نظر عمر مفید) البته فکر کنم من منظور شما رو درت متوجه شدم و نفهمیدم که شما در مقایسه با گیگا گفتید. در این مورد حق با شماستو عذر ما را بپذیرید. (فکر کنم خیلی دیگه شورش کردم. خخخ...)

در کل شما همیشه جواب دادید اما اکثر اوقات قانع کننده نبوده غیر این مورد.

راستی یادمان آمد یه مدل گیگا از ایسوز بیتره. تو رده P35 گیگا از ایسوز بهتر عمل کرده. اینم از این...:31::31::19:

:11::11::11::11:

MicroSystem
05-11-2008, 09:32
اگه با این بودجه برن سراغ AMD بهتر نیست؟

برای این رده قیمت اصلا و ابدا توصیه نمیشه؟
نه وقتي رو همين مادبرد 45 تومني 45 درصد ميشه رو پردازنده هاي باس 800 اوركلاك كرد نه