PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رم دوربین من قاط زده . کمک !!

m.nasehi
04-11-2008, 00:57
دوستای خوب پی سی ورلد سلام
والا حقیقتش من از دوستم یه دوربین دیجیتال قرض کردم تا روز عقدم چند تا عکس باهاش بگیرم .
اما حالا نمیتونم عکس هارو بزنم رو پی سی کلافه شدم
ببینید این دوربین یه رمه یه گیگ داره (احتمالآ کینگستونه ) که وقتی میندازمش تو رم ریدر پوشه رو خالی نشون میده در حالی که used space اش 670 مگ رو نشون میده . نشون به اون نشون که وقتی این رم رو انداختم تو یه دوربین دیگه عکس هارو نشون میده اما تو هیچ پی سی ای قادر به نشون دادن و باز کردن عکس ها نسیت . حتی سیستم ام رو show hidden file کردم اما هیدن هم نیستن! حیاتیه جان من کمک کنید عکس هارو میخوام :13:

m.nasehi
04-11-2008, 01:02
عزیزا ممکنه کسی جواب رو بدونه اما من آن نباشم و نتونم تبادل کنم اگه واسه کسی که راه حلی میدونست زحمت نباشه جواب رو به ایمیل من بزنه که هر شب چکش میکنم ! z.nasehi@gmail.com (z.nasehi@gmail.com) اگه بتونین کمک کنین ممنونتون میشم

seymour
04-11-2008, 16:20
حالا من نمی دونم این دوربین شما دقیقا چه مدلی هست .. اما اگه نرم افزاری , چیزی همراه دوربین هست ، بهتره با اونا هم تست کنی ... یعنی اونا رو نصب کنی و ببینی از طریق اونا عکسها روی Pc شناسایی میشن یا نه و میشه منتقلشون کرد یا نه ...

sastwhc
04-11-2008, 17:09
و اگه روش بالا جواب نداد ببین اصلا تویه دوربین عکس ها قابل دیدن هستن یا نه؟از نرم افزار های data recovery هم شاید مجبور شی استفاده کنی

saedy
05-11-2008, 15:37
با یه RAM Reader دیگه امتحان کن.

m.nasehi
06-11-2008, 01:09
تو جواب همه ی دوستان باید بگم با هزار تا رم ریدر و هزار تا پی سی دیگه امتحان کردم . باز نمیکنه که نمیکنه
ممکنه از این ویروسا که فایل هارو به فایل سیس تبدیل میکنن باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا من این عکسارو میخوام آخه !

m.nasehi
06-11-2008, 01:38
حالا من نمی دونم این دوربین شما دقیقا چه مدلی هست .. اما اگه نرم افزاری , چیزی همراه دوربین هست ، بهتره با اونا هم تست کنی ... یعنی اونا رو نصب کنی و ببینی از طریق اونا عکسها روی Pc شناسایی میشن یا نه و میشه منتقلشون کرد یا نه ...
ببینید دوست عزیز اون دوربین امانت بود الان تو کرمان و من تو زنجان اونی که دست منه یه رم یه گیگه میکروسیمه همین !

seymour
06-11-2008, 17:18
ببینید دوست عزیز اون دوربین امانت بود الان تو کرمان و من تو زنجان اونی که دست منه یه رم یه گیگه میکروسیمه همین !
خب پس در اینصورت قطعا باید بری سراغ گزینه data recovery ... و تازه در اونصورت هم احتمال بازیابی عکسها 50-50 هستش ...

saedy
06-11-2008, 19:44
نمی خوام ناامیدت کنم, ولی ...
سه تا راه بیشتر نداری:
1- از راهی که جناب seymour گفت عمل کنی.
2- به مراکز و شرکتهایی که در زمینه تعمیرات و بازیابی اطلاعات فعالیت می کنن مراجعه کنی.
3- .....

iphone3g
27-11-2008, 07:04
سلام-ببین یه ویروسه هست که قسمت FileSystem هارد رو پاک میکنه ... یعنی چی ؟؟؟ یعنی اون قسمتی که مشخص میکنه نوع پارتیشن چیه و مثلا چی توش هست و کلا میشه گفت فهرست فایلا رو نابود کنه و ویندوز هم نمی تونه محتوای دیسک رو بشناسه...
ولی در حقیقت فایلا وجود دارند (فقط فهرست از بین رفته)من خودم یه بار این بلا سرم اومده البته روی هارد نه مثل شما...
یه برنامه ای بود به نام FindAndMount این برنامه کل دیسک رو اسکن میکنه و دوباره فهرست رو میسازه ...
نمی دونم بدرد کارت بخوره یا نه....