PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درست کردن اینستال یا همون ستاپ

vahid-k
04-11-2008, 00:53
با سلام من یه نرم افزار میخوام واسه درست کردن ستاپ برای یه برنامه
کار برنامم اینه که آدرس چند تا عکس رو میدی بعد با یه سری تنظیمات مثلا چند ثانبه عوض بشه و ... خوب حالا میخوام این برنامه رو با همون عکس های انتخابی به صورت ستاپ دربیارم که روی هر سیستمی نصب کردم بره تو درایو سی کپی بشه و برنامه اجرا بشه البته دوستان برنامه اینستال شیلد رو معرفی کردند ولی من میخوام از دوستای خوب پی سی ورلد هم کمک بگیرم ممنون و متشکر

vahid-k
04-11-2008, 00:57
البته اگه یه آموزش کوچولو هم داشته باشه خیلی بهتره و خیلی ممنون میشم

***Spring***
04-11-2008, 02:07
InstallShield | برنامه ساخت فايلهاي نصب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Multimedia Builder (ساخت اتوران سي دي) / تمامي ورژنها در اين تاپيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

=====================================
=====================================

نگاهي به نرم‌افزار Installshield ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش InstallShield ببینید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[/URL]

[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]آموزش كامل مالتي مديا بيلدر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش کامل و جامع MultiMediaBuilder نرم افزار حرفه ای ساخت AutoRun برای CD & DVD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش پیشرفته MultiMedia Builder داده های طلایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش نرم افزار MultiMediaBuilder در 41 صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش ساخت CD هاي Autorun ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همه چیز در مورد Autorun ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.