PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : *** مخفــــــــــــــــــــــ ــــي ها***

صفحه ها : 1 [2]

mahyar60
11-04-2006, 15:09
نقل قول:
ديشب كه داشتم با ويندوز ور مي رفتم اتفاقي به يه كد جالب بر خوردم كه باعث مي شه كه يك فولدر قفل بشه

شما اتفاقي به اين كد برخورد كردين نه؟ :happy:

Erfaan
13-04-2006, 16:26
قفل كردن يك folder به وسيله خود ويندوز
با سلام به همه بر و بچز (s جمع بعد از ch همانطور كه ميدانيد z تلفظ مي شود) خوش تيپ و كاردرست
ديشب كه داشتم با ويندوز ور مي رفتم اتفاقي به يه كد جالب بر خوردم كه باعث مي شه كه يك فولدر قفل بشه و وقتي بخواهيم انرا باز كنيم پيام dont send erroe ظاهر ميشه و نه تنها فولدر باز نميشه بلكه پنجره ان نيز بسته ميشه! جالبه كه با اين كار حتي امكان كليك راست و انتخاب فولدر مورد بحث هم ممكن نيست!!پاك هم نميشه!!!
اما روش كار :
كافيست كه در جلوي اسم فولدر كد مقابل را وارد كنيد: {0cf32aa1-7571-11d0-93c4-00aa00a3ddea}.

جواب نداد! من آزمايش کردم

babak_2004
19-04-2006, 16:22
سلام بچه ها اينو خوندين
ابتدا تلوزيون رو با كنترل خاموش مي كنيم
بعد اين دكمه ها رو ميزنيم
display را 2 بار
بعد عدد 5
+ volum
بعد power رو مي زنيم
منم همين كارو انجام دادم اما بعدش ميدونين چي شد؟
بيشتر تنظيمات به هم ريخت . حالا شما كه اينو ياد ميدين وقتشه يه كم به من انتي شوك بدين و بگين چه طور ميشه تنظيماتو به حالت پيش فرض كارخانه برگرداند.
فقط خواهشا سريعتر
مرسييييييييييييييييييي :weird:

Mirage
20-04-2006, 18:23
با سلام به همه بر و بچز (s جمع بعد از ch همانطور كه ميدانيد z تلفظ مي شود) خوش تيپ و كاردرست
ديشب كه داشتم با ويندوز ور مي رفتم اتفاقي به يه كد جالب بر خوردم كه باعث مي شه كه يك فولدر قفل بشه و وقتي بخواهيم انرا باز كنيم پيام dont send erroe ظاهر ميشه و نه تنها فولدر باز نميشه بلكه پنجره ان نيز بسته ميشه! جالبه كه با اين كار حتي امكان كليك راست و انتخاب فولدر مورد بحث هم ممكن نيست!!پاك هم نميشه!!!
اما روش كار :
كافيست كه در جلوي اسم فولدر كد مقابل را وارد كنيد: {0cf32aa1-7571-11d0-93c4-00aa00a3ddea}.
بيرون كروشه يه dot و نقطه اول داخل كروشه صفر هستش
تذكر : بهتر اول روي يه فولدر جديد اونو امتحان كنيد
منتظر نظرات فني شما هستم
اميدوارم تكراري نبوده باشه . lessمخ شما (حامد)جواب نداد!

K A R I M I
24-04-2006, 14:52
سلام
نمیدونم کسی اینو مطرح کرده یا نه,ولی گفتنش ضرر نداره.اینم یه مخفی تو بازیه Pinball
توپ‌های اضافی: اگر عبارت 1max را تایپ کنید Pinball به شما یک توپ اضافه برای ادامه بازی خواهد داد.

rahman.akbari
24-04-2006, 17:56
Iranian_sports شما اين كدو داديد ولي كار نداد.
gpupdate /force
اين تو cmd وجود داشت دستور شما هم بود ولي اون كاري رو كه بايد انجام نداد.
فقط يك رفرش انجام داد.
قابل توجه اینا:
این دستور فقط group policy های لوکال رو آپدیت میکنه(refresh) اونم به صورت فوری.نه هیچ کار دیگه ای

کل فایل ها رو + عکس بندازین تو ویندوز مدیا بعد اتفاق رو ببینید ...
اون عکس میاد بعنوان عکس خواننده گوشه مدیا پلیر

سلام دوستان

من یک سوال داشتم اونم اینه که من وقتی میخوام از اینترنت اکسپلورر استفاده کنم به یک مشکل بر میخورم. مشکل اینه که موقعه ایی که من در ....ادرس بار... ادرسی رو تایپ می کنم و ...انتر... رو میزنم یک پنجره باز میشه و این پیام خطا رو میده:Application not found : من سعی کردم و براوزر رو دوباره اینستال کردم نشد که نشد حالا میخوام ببینم کسی هست که بتونه کمکی بکنه.

ممنون
این مسیر رو طی کن
run>cmd>sfc /scannow
بعد cd ویندوز رو هم بذار.
این دستور تمام فایلای سیستمیت رو با فایلای روی cd چک میکنه. اگه تغییری کرده باشن یا خراب شده باشن replace میکنه

پست های پشت سر هم ادغام شد
Harry Potter

Behroooz
27-04-2006, 09:44
--------------------------------------------------------------------------------

س
لام
نمیدونم کسی اینو مطرح کرده یا نه,ولی گفتنش ضرر نداره.اینم یه مخفی تو بازیه Pinball
توپ‌های اضافی: اگر عبارت 1max را تایپ کنید Pinball به شما یک توپ اضافه برای ادامه بازی خواهد داد.

جالب بود مرسي از شما

Mirage
28-04-2006, 16:03
برای ایجاد یک پوشه بدون اسم و آیکون ایجاد کنید:

1-اسم پوشه رو جای خالی225 بگذارید(225 )

2-روی پوشه راست کلیک کرده و در پنجره ویژگی ها وارد قسمت سفارشی شوید و روی کلید تغییر نماد کلیک کنید و از پنجره باز شده یک نماد بدون تصویر انتخاب کنید Properties>Customize>Change Icon

somayeh_63
01-05-2006, 20:54
یه مخفی باحال برا گوشی موبایل
اگه میخواید جواب کسی رو ندید و برای همیشه از شرش خلاص بشید خیلی راحت شماره های زیر رو وارد کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و اگر میخواهید از این حالت خارج کنید #67# رو بزنید

حالا این شماره ها چیکار میکنن؟ وقتی کسی تماس گرفت و شما دلتون نمیخواد باهاش حرف بزنید کلید رد تماس رو بزنید به اون طرفی که داره بهتون زنگ میزنه این پیغام رو میده" مشترک گرامی شماره ی مورد تغییر یافته است، لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با 118 تماس بگیری" و اون طرف هم گیج میمونه که بابا من خودم ازش این شماره رو دیروز گرفتم؛ امکان نداره عوض بشه. به همین راحتی شما میتونید از شرش خلاص بشید.
**فقط باید موقع زنگ خوردن کلید رد تماس رو بزنید تا اون پیغام براش خونده بشه**

Ali_Reza_Nazari
02-05-2006, 07:41
دوستان توجه توجه طبق قولی که دادم این هم فایل پی دی اف کل این بخش شامل 23 صفحه اول که به spy عزیز تقدیم میگردد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست من سلام
فايلت خرابه و نمي آيد

blacksun
10-05-2006, 12:18
موقع امتحانا یه spy عجیب سیم کامپیوتر را مخفی میکنه
همه جا رو دنبالش میگردم اما پیدا نمیکنم
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
اين كه الان نوشتي يعني چي؟

اما روش كار :
بيرون كروشه يه dot و نقطه اول داخل كروشه صفر هستش
تذكر : بهتر اول روي يه فولدر جديد اونو امتحان كنيد
منتظر نظرات فني شما هستم
اميدوارم تكراري نبوده باشه . lessمخ شما (حامد)
من هر كاري كردم جواب نداد

نمي دونم چقدر تكراري
حتما ديديد وقتي كه مي خواهيم با دكمه print screen از روي يك فيلم در حال پخش عكس بگيريم بعد از paste كردن تصوير سياهي رو خواهيم داشت براي رفع اين مشكل به control panel\display\settings رفته سپس دكمه advanced رو فشار دهيد بعد به سر برگ troubleshoot رفته سپس hardware acceleration رو none كنيد و بعد ok كنيد خوب حالا مي تونيد با print screen از هر جاي ويندوز حتي فيلم ها عكس بگيريد
ضمننا از همه افرادي كه براي اين تاپيك مطلب نوشتند تشكر مي كنم كارتون عالي
به موضوع خيلي جالبي اشاره كرديد ولي مشكلي كه اينجا بوجود مياد مربوط به بازيهاست. اگر كاري كه شما گفتيد رو انجام بديم اكثر بازيهاي سه بعدي رو اجرا نميكنه

سلام یه مخفی با حال
موقعی که داخل یک شاخه هستید گزینه ی views رو که در بالای پنجره ی my computer هست بزنید بد کلید shift رو نگه دارید و گزینه ی thumbnails رو انتخاب کنید ;) ببینید چه اتفاقی میفته.
BYE BYE
آقا من زدم هيچ اتفاقي نيفتاد

Harry Potter

EhsanHF
10-05-2006, 12:57
فقط اسم فایلها و فولدرها مخفی میشه .

blacksun
10-05-2006, 16:23
نمي دونم چرا تو كامپيوتر من جواب نميده .من هرجور كه بگيد تست كردم كار نميكنه؟؟؟

Erfaan
11-05-2006, 07:03
تو ويندوز ايكس پي كار ميكنه فقط.

كليد شيف و آلت و كنترل و پرينت اسكرين رو همزمان فشار بديد و اگه پيغام داد اوكي بزنيد و نتيجه رو ببينيد.

blacksun
11-05-2006, 13:09
آقا مرسي حل شد جالب بود .دمت گرم

Diego
11-05-2006, 14:23
اين كه الان نوشتي يعني چي؟
یعنی نزدیک امتحانها یه نفری سیم کامپیوتر رو قایم میکنه تا spy موقع امتحانا زیاد با کامپیوتر کار نکنه.

Erfaan
18-05-2006, 06:37
alt+shift+prtscn

ok

:)

anahita2002_anahita2002
19-05-2006, 13:16
به این شاخه در ویندوز xpخود برید و فایل هایی که مبینید با یک برنامه مثل note pad یا world باز کنید البته خودم نمیدونم این کار به چه دردی میخوره البته منبع انگلیسیش گفته اینها فایلهای سری هستند
C:\WINDOWS\SYSTEM32\DRIVERS\etc

masoud khan
19-05-2006, 16:31
دوست من سلام
فايلت خرابه و نمي آيد
دوست من اول سلام
دوم هم فايل سالمه من الان چك كردم

Saer
19-05-2006, 18:35
سلام

سلام دوست عزيز
ميشه بگين كجاش بايد اينو تايپ كنم ؟

nasambros
22-05-2006, 22:36
سلام به همه ي برو بچز
يه مخفي از بازي Solitaire .
alt+shift+2 = Winning
چطور بود. :puke:

alt+shift+prtscn

ok

:)

منظورت چي بود ؟ :rolleye:

Erfaan
23-05-2006, 05:02
يعني اين كليد ها رو از كيبوردت تو ويندوز بزن و بعدش اگه پيغام داد اوكي و بقيش رو ببينيد. اگه خوشتون نيومد دوباره اين عمل را تكرار كنيد تا به حالت قبل بازگرديد. :)

mirmohammadi
23-05-2006, 14:49
هم بازي pinball جالب بود هم solitare
دمتون گرم بازم از اين چيزها بگذارين

Behroooz
23-05-2006, 18:25
حالا فهميدم كه تو پين بال چطور ركورد ميليوني مي زنن

nasambros
24-05-2006, 15:44
يعني اين كليد ها رو از كيبوردت تو ويندوز بزن و بعدش اگه پيغام داد اوكي و بقيش رو ببينيد. اگه خوشتون نيومد دوباره اين عمل را تكرار كنيد تا به حالت قبل بازگرديد. :)

هيچ پيغ1مي نيومد. بنویس که چی میشه

===========================

اگه دوست دارین که با فشار دادن کلید(ها)یی برنامه مورد علاقتون در هر جای ویندوز باز بشه از اون برنامه یه shortcut درست کنین بعدش برین properties شو وا کنین.از اونجا تو قسمت shortcut key اون کلید یا کلیدایی رو که دوست دارین باسش تعریف کنین و ok بزنین.
حالا هر وقت اون کلیدا رو فشار بدین اون برنامه اجرا میشه.

===========================

اگه کیبوردتون کار نمی کنه يا اصلا حال نميكنين باهاش تايپ كنين میتونین برین از توي منوی Start Menu\Programs\Accessories\Accessibility برنامه ی On-Screen Keyboard را اجرا کنید و با mouse تایپ کنین.
یه راه دیگشم اینه که تو run تایپ کنین OSK و ok .
تموم.

پست های پشت سر هم ادغام شد.
لطفا قوانین را رعایت کنید!
Harry Potter

nasambros
26-05-2006, 18:13
اونی که گفته بود ctrl+shift+printScreen رو بزنین بعد یه پیغام میده توجه کنه : به جای ctrl باید alt رو فشار بدیم . دیگه از این اشتباها نکنی هاااااااا.

Saer
26-05-2006, 22:33
حالا فهميدم كه تو پين بال چطور ركورد ميليوني مي زنن

سلام عزيز مي توني بگي كجاي بازي پين بال بايد تايپ كنم تا بهم يه توپ اضافي بده ؟

Erfaan
27-05-2006, 06:03
اونی که گفته بود ctrl+shift+printScreen رو بزنین بعد یه پیغام میده توجه کنه : به جای ctrl باید alt رو فشار بدیم . دیگه از این اشتباها نکنی هاااااااا.

نکته سنجيت منو کشته :blush:

همونطور که مي بينيد :

:tongue:

حالا ميگم چطور ميشه ويندوزتون
وقتي alt +shift+printScreen رو ميزنيم و به پيغام اوکي ميديم Theme ويندوز به گرافيک سبکتري تبديل ميشه که قابل تنظيم هست!

nasambros
29-05-2006, 15:25
برای درست کردن shortcut در حین dragging کردن موضوع کلید alt فشار بدین .

برای copy کردن در حین dragging کردن برنامه ی دلخواهتون کلید ctrl را فشار دهید.

بابا اين تاپيك حيفِ
يكي بياد يه چيزي بنويسه توش.
مگه اسپایا تموم شده. کجایییییییییییییییییییییی ن ! :blink:

patal
29-05-2006, 20:36
بابا اين تاپيك حيفِ
يكي بياد يه چيزي بنويسه توش.
مگه اسپایا تموم شده. کجایییییییییییییییییییییی ن ! :blink:

سلام
يه مخفي از خود P30\/\/ORLD
با اجازه ي admin ها.
بريد به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا بريد پايين پايين

اونجايي رو كه با مستطيل زرد رنگ مشخص شده، click كنيد.
حالا مي تونيد پايين تر هم بريد.

خوش باشين،
©م.م.©

patal
30-05-2006, 10:16
سلام
چند تا مخفي از Windows XP

بريد به آدرس C:\WINDOWS
تقريبا بعد از آخرين directory يه file هست به اسم 0 كه توسط تيم MicroSoft جا مونده. :happy:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
بريد به آدرس C:\WINDOWS
يه file هست به اسم clock، كه اين هم مثل بالايي جا مونده. :biggrin:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
بريد به آدرس C:\Program Files
يه directory هست به اسم xerox كه خالي ه. نكته اينجاست كه اين directory پاك نمي شه.
به نظر شما اين directory جا مونده يا كمپاني xerox به MicroSoft پول داده كه اسمش رو به تمام دنيا ارسال كنه. :evil:

خوش باشين،
©م.م.©

رويا خانوم
30-05-2006, 10:39
سلام
يه مخفي از خود P30\/\/ORLD
با اجازه ي admin ها.
بريد به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا بريد پايين پايين

حالا مي تونيد پايين تر هم بريد.

خوش باشين،
©م.م.©
آقاي patal
براي من كه مستطيل زرد رنگ نمي آد. :tongue:
شايد مديرا برداشتن. ;)

nasambros
30-05-2006, 10:59
در برنامه ی Adobe ImageReady کلید ctrl را فشار بدهید و روی دکمه ی Adobe.com بالای نوار ابزار Tools کلیک کنین .
چی دیدین ؟

nasambros
30-05-2006, 11:00
آقاي patal
براي من كه مستطيل زرد رنگ نمي آد. :tongue:
شايد مديرا برداشتن. ;)

براي منم نمياد. شايدم سركاري بوده.آره؟ :rolleye:

mercedes
30-05-2006, 11:04
سلام
اون مستطيل زرده وا نميشه

patal
30-05-2006, 11:45
سلام
دوستان، چرا دقت نمي كنيد؟ :puke:

مشخص شده يعني چي؟ :angry:
يعني اينكه اين مستطيل به عكس افزوده شده تا شما بفهميد كه كجا رو بايد click كنيد. نه اينكه اين مستطيل در خود webpage وجود داره.

افتاد الان؟ :evil:

خوش باشين،
©م.م.©

Erfaan
31-05-2006, 06:36
آمار سايت رو اونجا ميتونيد بدست بياريد
چه كساني لينك داده اند
كيا از كجا وارد شدند
آي پي آدرس ها
آمار روزانه - هقتگي - ماهانه - سالانه
و كلي مشخصات ديگه

nasambros
31-05-2006, 17:09
یک چیزه خیلی باحال که خودم امروز پیداش کردم.
تازگی شبکه پارس و ... یه جور ف ی ل ت ر گذاری جدید را شروع کردن. حدود 3 ماهی میشه. این ف ی ل ت رهم سایتا رو مصدود میکنه هم یه ویروس به نام Ya hosein رو کامپیوتر میریزه که چند تا آیه و ... نمایش میده . حالا اگه کامپیوترتون این ویروس رو گرفته کارایی رو که میگم انجام بدین تا از بین ببرینش :
اول Task manager را اجرا کنین (Alt+Ctrl+Delete) و Ya hosein را End Task کنین.
بعد برین از تو فایل ویندوزتون شاخه system32 رو باز کنین یه فایلی به نام systemdll.exe که فایل اجراییه کلاً پاکش کنین.
بعدش msconfig را اجرا کنین و از تو منوی (Tab) Startup اسم سه تا برنامه که virus هست و یه برنامه به نام systemdll.exe از حالات active برش دارین.
آخره سر هم برین regedit را اجرا کنین و از توی HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run \ یک stingی به نام systemdll.exe هست که باید حذفش کنین.
حالا یه شروع مجدد (reset) و تموم.

رويا خانوم
01-06-2006, 07:43
سلام

يعني اينكه اين مستطيل به عكس افزوده شده تا شما بفهميد كه كجا رو بايد click كنيد. نه اينكه اين مستطيل در خود webpage وجود داره.

خوش باشين،
©م.م.©
آقاي patal ببخشيد.
خوب بچه كه زدن نداره... :sad: الان فهميسوم سي چه بيد (قابل توجه لرهاي عزيز سايت :biggrin: )
دستتون درد نكنه. جالب بود.

nasambros
02-06-2006, 16:33
يكي چند وقت پيش يه spy در مورد winston نوشته بود حالا اگه ميشه يه توضیح بیشتر برای سیگار WINSTONE بده ممنون مي شم.

nasambros
05-06-2006, 20:14
سلام

خوش باشين،
©م.م.©

سلام
منظورتون از پايين پايين چيه ؟ آخه همش يه سانت اگه اضافه بشه كه اونم مربوط به آمار سايت و ... است.

kamran1111
06-06-2006, 09:06
[QUOTE=Spy]اينم قولي كه دادم عملي كردم (پي دي اف مجموعه كامل منو مخفي تلويزيون ها )
ــــ
8)

ـــــــــــــ
دوست عزيز لينك شما كار نميكند لطفا مشكل دانلود را برطرف كنيد.
اگر مقدور نمي باشد به آدرس ايميل من فايل pdf را بفرستيد:kamran111@30gigs.com
:) با سپاس فراوان از شما

kamran1111
06-06-2006, 09:07
[QUOTE=Spy]اينم قولي كه دادم عملي كردم (پي دي اف مجموعه كامل منو مخفي تلويزيون ها )
ــــ
8)

ـــــــــــــ
دوست عزيز لينك شما كار نميكند لطفا مشكل دانلود را برطرف كنيد.
اگر مقدور نمي باشد به آدرس ايميل من فايل pdf را بفرستيد:kamran111@30gigs.com
با سپاس فراوان از شما.

Behroooz
06-06-2006, 10:36
لينك را درست كنيد لطفا

Spy
06-06-2006, 11:03
سلام
منظورتون از پايين پايين چيه ؟ آخه همش يه سانت اگه اضافه بشه كه اونم مربوط به آمار سايت و ... است.
شما یه کاری کن :
بزار سایت پی سیورلد کاملا باز بشه .
حالا این کد رو در آدرسبار پیست کن . و اینتر بزن

این برای بهروز و کامران عزیز :

پسورد:
kamran1111behroooz

love_75
06-06-2006, 15:14
برنامه ی Winrar 3.50 beta 7 رو باز کنید و از قسمت منو ها Help رو انتخاب كنيد و روي About Winrar كليك كنيد حالا در پنجره اي كه باز شد روي اون سه تا كتاب كليك كنيد خواهید دید که کتاب ها بالا و پایین می روند ، حالا اگه روي اون عكس بزرگ كه كلمه ي Winrar رو به صورت طلايي نوشته كليك كنيد اون پشت نوشته بصورت موج هاي دريا مياد جلو و اون سمت راستش يه قايق كوچيك ديده ميشه.

love_75
06-06-2006, 15:21
برنامه ی Winrar 3.50 beta 7 رو باز کنید و از قسمت منو ها Help رو انتخاب كنيد و روي About Winrar كليك كنيد حالا در پنجره اي كه باز شد روي اون سه تا كتاب كليك كنيد خواهید دید که کتاب ها بالا و پایین می روند ، حالا اگه روي اون عكس بزرگ كه كلمه ي Winrar رو به صورت طلايي نوشته كليك كنيد اون پشت نوشته بصورت موج هاي دريا مياد جلو و اون سمت راستش يه قايق كوچيك ديده ميشه.

siadate
13-06-2006, 08:02
دوست عزيز: love_75

اين مطالب تكراري لست در پستهاي قبلي گفته شده بود راستي چرا دوتا پست دادي؟؟؟

nasambros
20-06-2006, 16:06
یه اسپای از ICQ البته Lite Version (شاید تو مدلای دیگشم کار کنه ولی من نمی دومم.)
این مخفی اسمش ICQ Devils ــه یعنی شیطان آی سی کیو

اولا روی دکمه Main کلیک کنین.
دوما Preferences & Security رو انتخاب کنین.
سوماٌ برین تو تب (فارسیش میشه زائده (Status Mode ( (Tab
چهارماً مکان نما ( mouse cursor) رو ببرین وسط اون فضای خالی
پنجماً کنترل+شیفت و در همین حال دکمه های چپ و راست ماوس Ctrl+Shift Keys and while holding them Click on the Left and Right Mouse Buttons together (Left button first)
آخرم می تونین شیطونِ آی سی کیو رو ببینین. (سازنده ی محصولات آی سی کیو)

mahtabesfahan
20-06-2006, 23:56
سلام
يه مخفي كوچولو :
به يه پوشه كه چندتا عكس داخلش داريد بريد و يكي از عكسارو با برنامه خود ويندوز يعني
windows picture and fax viewer
باز كنيد و كليد اف يازده رو بزنيد
------------------------------------------
روي دسكتاپ كليك راست كنيد و نيو و شورتكات رو انتخاب كنيد و آدرس هر سايتي رو كه ميخايد تايپ كنيدحتما كامل تايپ بشه
و نكست و فينيش
حالا يه شورتكات روي دسكتاپ داري كه
راحت به سايت دلخواهت وصل بشي

nasambros
22-06-2006, 14:53
اينم چندتا شكلك براي ياهو مسنجر

Skull 8-X
Alien =:) =:-)
Rose @};-
Cow 3:-0 3:-o 3:-O 3:O
Clown :o) :0) :O) <@:)
King <):)

mirmohammadi
24-06-2006, 10:52
[QUOTE=mahtabesfahan]سلام
يه مخفي كوچولو :
به يه پوشه كه چندتا عكس داخلش داريد بريد و يكي از عكسارو با برنامه خود ويندوز يعني
windows picture and fax viewer
باز كنيد و كليد اف يازده رو بزنيد

اين slid show mode هستش .
چيز جديدي نيست

mahtabesfahan
24-06-2006, 15:53
منم گفتم كوچولو
همينرو هم خيليا نميدونن
باي

GHIDARI
25-06-2006, 13:11
بیکاری حدی دارد !دوستون ندارم

nasambros
25-06-2006, 15:57
با سلام به همه
که یاد داره مدت زمان اسکنی )ویروس یابی) که قبل از ویندوز اکس پی میاد(یک مرحله قبل از صفحه انتخاب کاربرUser که اگه ویندوز درست خاموش نشه میاد) را تغییر بده.

nasambros
03-07-2006, 20:49
یک اسپای خیلی حرفه ای
اگه میخواین اسکرین سیورتون عوض کنین روی دسکتاپ راست کلیک کنین.prperties را انتخاب کنین.برین تو تب screen saver از اون جا از تو لیست باز شدنیش هر اسکرین سیوری که خواستین انتخاب کنین. برای تنظیمات بیشتر میتونین از گزینه settings استفاده کنین.

nasambros
03-07-2006, 20:53
يك اسپاي با حال تر از قبلي :

روي علامت ضربدر x هرجا كه كليك كنين پنجره بسته ميشه.
LOL

AK1
04-07-2006, 20:28
داداش مصخره كردي

AK1
04-07-2006, 20:29
اين تاپيك خيلي سوتو كوره ديگه مخفي ها تموم شده
اي كجايي ....

mahmood-gt2
08-07-2006, 18:31
آقا این کاری رو که میگم انجام بدید:

1) یه فایل notepad باز کنید و در آن عبارت "Bush hid the facts" را بدون علامت های کوتیشن بنویسید
2) به هر اسمی خواستید save کنید.
3) دوباره فایل را باز کنید.
..........
نظرتون چیه؟

(اگه تکراری بود....ببخشید) :blush:

mirmohammadi
09-07-2006, 12:14
جالب بود و غير تكراري
ولي ميشه يه جوري حالشون رو گرفت
همه عبارت رو يه دفعه تايپ نكنيد مثلاَ s آخر جمله رو بعد از اينكه يك بار فايل رو save كرديد و بستيد دوباره اون رو باز كنيد و بنويسيد ديگه چيزي نمي شه

mahtabesfahan
09-07-2006, 20:07
اينم مثل اون ترفند ورد خيلي جالبه
اگه كسي ميدونه دليل اين تغييرو توضيح بده

mahsoft
09-07-2006, 21:51
در هر پنجره ای در ویندوز که کلمه x در مربعی موجود باشه

با زدن ان کلید پنجره بسته میشه

و این قلق در ماشین حساب ویندوز 2 تا وجود داره

هم ضرب در و هم خروج

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟ کاشف اتم

toadstool
10-07-2006, 01:42
به کمک این روش که در WIN XP کار می کند می تونید اگر با user ی از نوع Administrator وارد ویندوز شدید تمام پسورد های بقیه کاربران (غیر از user ی که در ابتدای نصب ویندوز معرفی می کنید ) را reset کرده یا تغییر بدید این روش برای امکانی مانند کافی نت ها که user limited دارند مناسب است برای این کار منوی Run را باز کرده و عبارت زیر را تایپ کنید

control userpasswords2

سپس صفحه ای باز می شود که لیست تمام کاربران را دارد حالا روی اسم مورد نظر کلیک کنید و در پایین صفحه دکمه
Reset Password رو بزنید حالا از شما پسورد جدید پرسیده می شود که می توانید پسورد جدید را تایپ کرده یا برای
حذف پسورد چیزی ننویسید و OK رو بزنید
دقت کنید که برای user که در ابتدای ویندوز مشخص کردید دکمه Reset Password خاموش است

موفق باشید

NIK SYSTEM
14-07-2006, 16:16
نميدونم شنيديد يا نه
موضوعش تكراريه ولي روش نه
براي سايتهايي كه كليك راستشون بسته است . توي چند تا سايت ديدم كه كليك راست رو براي ذخيره ي عكس بسته اند و از روش هاي قديمي حتي كشيدن عكس به بيرون هم كاري ساخته نيست ولي روشي هست كه ميگم بهتون.

روي عكس كليك راست ميكنيد و پيغام ممنوعيت كليك راست رو ميبينيد حالا بدون اينكه انگشت رو از كليك راست برداريد دكمه ي اينتر رو از كيبرد بزنيد وقتي پيغام رفت كليك راست رو ول كنيد حالا همه چيز آمادست.

EhsanHF
16-07-2006, 02:09
یک روش دیگش هم اینه که توی اون صفحه shift رو نگه داریم و راست کلیک رو بزنیم .

K A R I M I
18-07-2006, 02:53
سلام دوست عزيز
ميشه بگين كجاش بايد اينو تايپ كنم ؟
دوست عزیز شما بازی رو اجرا کن در حین بازی کردن عبارت 1max رو تایپ کن به همین سادگی !

lordisoh
19-07-2006, 20:52
اگر جایی به شبکه ای که در آن cmd رو نبسته باشن دسترسی دارین می تونید کام÷یوتر های دیگه رو خاموش کنین.
برید توی run یا command prompt رو باز کنید . بزنید shutdown -i (قبل از دش فاصله بذارید) بعد add رو بزنید و pc هایی رو که می خواین انتخاب کنید و بعد نوع کار (shutdown , logoff,restart) بعد مدت زمان هشدار به کاربر مقابل وبعد هم ...

jafar_hoggt
20-07-2006, 23:48
يك مخفي
بعضي از فايل هاي ويندوز مخفي هستد كه فقط با بعضي برنامه نمايش داده مي شوند
شما مي توانيد با استفاده از برنامه nero اينفايل هاي مخفي رو ببينيد

mahtabesfahan
21-07-2006, 13:44
jafar_hoggtجان
يه خورده بيشتر توضيح بده لطفا

AK1
21-07-2006, 13:57
توضيح نمي خواد كه فايل هاي مخفي رو كه مي شه از فولدر آپشن فعال كرد تو نرو پيش گزينه فعال هست و مي توني ببيني
البته فايلهاي سيستمي رو نمي توني ببيني

matrix1000
22-07-2006, 01:49
سلام

نمیدونم منظور این دوستمون درباره چه نوعی از فایلهای مخفی بوده ، بهر حال هر کدوم از دوستان

درباره چگونگی درست کردن این فایلها و یا دیدن آنها و کلآ هر مطلبی که میدونند، بفرمایند.

در ضمن منظورم فایهای مخف (بحالت معمولی ) یا فایلهای سیستمی ( سوپر هیدن ) نیست.

تو cd هایی که بعضی از شرکتها در حال حاضر تولید میکنند ،شما خیلی از فایلها رو با روشهای معمولی

نمیتونید ببیند. یکی از دوستان میگفت بخاطر اینکه فایلهای روی سکتور صفر رو باید با روش خاص دید.

ویا اینکه بعضی وقتها از روشهای دیگه استفاده میکنند.

اگه تو این زمینه راهنمایی بفرمایید ، ممنون میشم.

با تشکر :)

jafar_hoggt
24-07-2006, 00:07
FOUND.001

System Volume Information

اين دو فايل بالا سوپر هايدن هستند يعني با روش با لا ديده نمي شوند فقط با استفاده از بعضي از روشها مي توان آنها را ديد هر درايوي يك فايل مثل بالا را دارد كه اگه بخواي ببيني انها را با استفاده nero6 قسمتي كه مي خواهي data رايت كني استفاده كني زماني كه add را مي زني داخل درايو سي رو نگاه كني مي بيني كه چند فايل با اسم بالا هستند كه با روش معمولي غير قابل ديدن هستند
اگه باز سوال داشتيد بگيد

شما یه کاری کن :
بزار سایت پی سیورلد کاملا باز بشه .
حالا این کد رو در آدرسبار پیست کن . و اینتر بزن

این برای بهروز و کامران عزیز :

پسورد:
kamran1111behroooz

فايل خراب است

مجموعه كامل كد هاي مخفي تلويزيون را مي خوام
لطفا

راستي چقدر سايت سوت و كور شده (تاپيك)

Harry Potter

Bedahe
24-07-2006, 01:29
فایلای سوپر هایدن رو چی جوری میشه پاک کرد ؟

jafar_hoggt
24-07-2006, 22:19
فایلای سوپر هایدن رو چی جوری میشه پاک کرد ؟

بهتر پاك نشه زيرا اين ها فايل هاي سيستم تو هستند

EhsanHF
26-07-2006, 02:30
جعفر خان .
من اون فایل رو برای شما آپلود کردم . از این آدرس دریافت کنید :

jafar_hoggt
04-08-2006, 00:38
يه مخفي
اگه به قسمت help and suport و عددي مانند 680 را بزني و جستجو كني مقاله زير را مي يابي
Error messages
حاوي 200 پيام خطا مودم مي باشد

saeed_cpu_full
16-08-2006, 14:02
یک چیز مخفی در تلفن های عمومی

بدون کارت تلفن شماره ی 1321 را بگیرید هر وقت نوشت مکالمه ی رایگان

شماره ی 15488732# را بگیرید و بعد شماره ی مورد نظر تون رو و صحبت

کنید :wink: :laughing:

saeed_cpu_full
17-08-2006, 10:24
از منوی start به all program برید و از زیر مجموعه ی games گزینه ی Freecell

رو بزنید وقتی اجرا شد NEW GAME را انتخاب کرده و حالا

برای رمز زدن کلید های :

Ctrl+Shift+F10 رو نگه دارید

پیغامی ظاهر میشود از روی گزینه ی Abort رو انتخاب کنید روی یکی از ورق ها

2 بار کلیک کنید
===================
چی می بینی ؟ :blink:
===================
لطفا نظر تون رو بدید :biggrin:

saeed_cpu_full
17-08-2006, 12:58
یک چیز مخفی توی اینترنت به یک سایت برید اگر میخواهید زبان

HTML سایت رو بردارید از منوی view گزینه ی source رو بزنید

:thumbsup: :santa: :king:

saeed_cpu_full
19-08-2006, 11:31
در ظبط های sony اگر نوشته باشه گیم رویش کلیک کرده و بعد هم که باید

سی دی بازی پلی استیشن رو درونش بزاری و بعد پلی کنی بازی اجرا می شود

EhsanHF
19-08-2006, 11:38
جدی !؟
Ps1 یا Ps 2 ؟ یا هر دو ؟ خودت امتحان کردی ؟ ( اگه درسته همین امروز برم یکی بخرم !!! )

ehsand1
20-08-2006, 21:16
سلام وبلاگ شما فوق العاده بود. اما من تازه کارم و گند زدم. هر وقت رجیستری ادیتور را از منوی ران باز می کنم پیغام میده: the register editor had disable by administrator و بعد سیستم ریست میشه. من هر چی توی run مینویسم همین میشه. حتی cmd فقط هم خودم از سیستم استفاده می کنم. چرا؟ مرسی

Harry Potter
20-08-2006, 23:51
سلام وبلاگ شما فوق العاده بود. اما من تازه کارم و گند زدم. هر وقت رجیستری ادیتور را از منوی ران باز می کنم پیغام میده: the register editor had disable by administrator و بعد سیستم ریست میشه. من هر چی توی run مینویسم همین میشه. حتی cmd فقط هم خودم از سیستم استفاده می کنم. چرا؟ مرسی
سلام دوست عزیز
متاسفانه این جا برای سوال شما مناسب نیست...
بهتر بود در این انجمن و یک تاپیک جدید مطرح می کردید:

در مورد این مشکل احتمالا یورز شما از نوع Limited است.
برای اطلاع از این موضوع به قسمت User Accounts در کنترل پنل رفته،
روی یوزر خودتان کلیک کرده و گزینه Change my account tape را انتخاب کنید.
و اگر گزینه Limited انتخاب شده بود آن را به Computer administrator تغییر دهید.

البته شاید برای انجام این تغییرات هم دچار مشکل شوید، که در این صورت باید ابتدا از طریق یوزر administrator وارد ویندوز شده و سپس تغییرات را برای یوزر خودتان انجام دهید.

موفق باشید

PlayStation3
21-08-2006, 00:12
با عرض سلام
شاید تکراری باشه
ولی هیچ میدونستید تو هیچ ویندوزی نمیتوان نام فالیلها و فولدرها رو
con یا aux یا nul گذاشت.
لطفا نظر بدید. ممنون میشم.

Mohammad Modarresi
21-08-2006, 00:14
con یا aux یا nul گذاشت.
چه جالب كسي دليلشو ميدونه

PlayStation3
21-08-2006, 00:20
مایکروسافت هم خودش نمیدونه
چه برسه به بقیه. ولی فک کنم که دستوری چیزی اجرا میشه
که نمیذاره اسمو تغییر بدین.
جالب بود خداییش یا نه... :blink:

AK1
21-08-2006, 00:31
جالب ولي تكراري [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قبلا هم روش زياد بحث شده يه جستجو كنين پيدا مي كنين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AK1
28-08-2006, 02:22
قبلا يه سري گزاشته بودن دوستان اين كاملش هست
بازی Pinball

1- پس از اجرای بازی عبارت 1max را در بازی تایپ کنید تا توپ اضافی دریافت کنید.

2- پس از اجرای بازی عبارت gmax را در بازی تایپ کنید تا نیروی جاذبه را بالا ببرید.

3- پس از اجرای بازی عبارت rmax را در بازی تایپ کنید تا امتیاز خود را بالا ببرید.

4- پس از اجرای بازی عبارت hidden test را در بازی تایپ کنید تا حالت تست بازی را فعال کنید. پس از فعال شدن این حالت اخطاری را دریافت نمیکنید و میتوانید با استفاده از موس توپ را جابجا کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5- پس از اجرای بازی عبارت bmax را تایپ کنید را در بازی تایپ کنید تا بازی را با یک توپ جدید شروع کنید. پس از فعال شدن این حالت اخطاری را دریافت نمیکنید ، پس از دست دادن یک توپ ، توپ جدیدی دریافت میکنید.

hosi
17-09-2006, 16:40
با سلام مناين مخفي رو از يكي از كسايي كه تو مخابرات كار ميكنه ياد گرفتم البته خودم امتحان نكردم ولي تو خط رفيقام جواب داده
روي هر سيم كارتي شش تا خط(نميدونم چي بهش ميگن) داره سه تاش مال خود خطه از سه تاي ديگه يكيشون مربوط به پول انداختنه كه اگه روي اون رو با چسب بگيريد قبض تلفن يك سوم ميشه.
==================================

اگر كسي با سياست با تو حرف زد و تو با صداقت به او جواب دادي حماقت است و اگر كسي با صداقت با تو حرف زد و تو با سياست به او جواب دادي خيانت است

sorset
17-09-2006, 17:04
چه جالب كسي دليلشو ميدونه

به خاطر اینکه از این کدها در برنامه نویسی ویندوز استفاده شده و اگر میشد اسم فایل رو اینها بزاریم اشکال بوجود می اومد

M.K_Soft
03-10-2006, 02:23
اگر فايل هاي Ofice زيادي رو همزمان باز داريد . مي خواهيد به سرعت آنها را ذخيره كنيد، كليد Shift را پايين نجه داري و منوي Fle را بزنيد. دو گزينه Save All و Close All به گزينه ها اضافه شده است.اميدوارم تكراري نبوده باشد.

Erfun
12-10-2006, 01:15
سلام
من تازه ای تاپیک رو پیدا کردم خیلی واسم جالب بود
حالا یه چیز مخفی توی windows
یک notepad باز کنید توش این عبارت رو بنویسید:iran win via atoms
خوب حالا با یه اسم دلخوه save کنید
notepad رو ببندید و دوباره باز کنید چی میبینید؟
هیچی نیست همش کد شده

Harry Potter
15-10-2006, 20:37
سلام
من تازه ای تاپیک رو پیدا کردم خیلی واسم جالب بود
حالا یه چیز مخفی توی windows
یک notepad باز کنید توش این عبارت رو بنویسید:iran win via atoms
خوب حالا با یه اسم دلخوه save کنید
notepad رو ببندید و دوباره باز کنید چی میبینید؟
هیچی نیست همش کد شده
سلام
در رابطه با این موضوع :

piishii
15-10-2006, 21:55
سلام .
اینم یکی از من البته امیدوارم تکراری نباشه.
هیچ جای ویندوز نمیتونید فولدری با نام con بسازید .
کسی دلیلش رو میدونه ؟

my friend
15-10-2006, 22:59
سلام .
اینم یکی از من البته امیدوارم تکراری نباشه.
هیچ جای ویندوز نمیتونید فولدری با نام con بسازید .
کسی دلیلش رو میدونه ؟
قبلا تو همین تاپیک مطرح شده
چون یکی از پوشه های مخفی ویندوز هست که اطلاعاتی پوشه ها رو توش نگهداری میکنه
چون بصورت نامرئی توی همه پوشه ها هست نمیشه دو تا پوشه بات یه نام ساخت...

nasambros
02-11-2006, 16:26

من مطمئنم که شما adminstrator سیستمتون هستید.
این یه ویروس جدیده که من 2 ماه پیش باهاشون آشنا شدم.
من این ویروس و از روی سی دی ویندوز اکس پی مدل فراری گرفتم. اگه تو هم از همین راه گرفتی باید سیستمتو به یه روز قبل تر از اون روزی که سیستمت این برنامه رو اجرا کرده برگردی در غیر اینصورتم باید بگم باست متاسفم و باید ویندوزتو پاک کنی و مجدد بریزی.

امیدوارم مفید بوده باشه.

smahdis
06-12-2006, 08:22
با عرض سلام
شاید تکراری باشه
con یا aux یا nul گذاشت.
من دليلش رو از معلم ويژوال بيسيك پرسيدم و به من جواب كامل رو گفت اما يادم نمياد. فقط ميدونم كه گفت Con مربوط به تنظيمات مانيتور از طريق داس هست و براي من تست هم كرد.

my friend
06-12-2006, 09:56
با عرض سلام
شاید تکراری باشه
con یا aux یا nul گذاشت.
در همین رابطه:

نام های دیگری هم هستند:

و اینکه چرا ساخته نمیشن:

AK1
07-12-2006, 01:24
دستورات مخفي تو ويندوز

سطح پست : مبتدي - متوسط
سيستم عامل مورداستفاده : ويندوز XP
منبع : ColdFisher

دستور ==== توضيح انگليسي ====== توضيح فارسي
SQL Client Configuration - cliconfg === تنظيمات كلاينت -سرور Sql ويندوز

System Configuration Editor - sysedit====== تنظيمات فايل هاي سيستمي ويندوز

System Configuration Utility - msconfig ====== تنظيمات سيستمي در ويندوز

System Information- msinfo32 ==== مشاهده اطلاعات سيستم

User Account Management- nusrmgr.cpl == تنظيمات اكانت هاي موجود در ويندوز

Performance Monitor - perfmon.msc === اجراي سيستم مانيتور ويندوز براي تنظيمات بخش گزارش در ويندوز
Phone and Modem Options - telephon.cpl === تنظيمات مودم و تلفن در ويندوز

Phone Dialer - dialer ==== شماره گير ويندوز و تنظيمات اون

Regional Settings - intl.cpl ===== تنظيمات زبان و كي بورد و ناحيه كه تو اون هستين

Remote Desktop - mstsc ==== راه اندازي ريموت ديسكتاپ در ويندوز

Resultant Set of Policy (XP Prof) - rsop.msc === تنظيمات قوانين كاربران و سيستم بسيار مفيد و كاربردي هست

Security Center - wscui.cpl === راه اندازي بخش امنيتي ويندوز

IP Configuration (Display Connection Configuration) - ipconfi/all === مشاهده مشخصات اتصال شما
IP Configuration (Display Connection Configuration) - ipconfi/all
IP Configuration (Display DNS Cache Contents)- ipconfig /displaydns
IP Configuration (Delete DNS Cache Contents)- ipconfig /flushdns
IP Configuration (Release All Connections)- ipconfig /release
IP Configuration (Renew All Connections)- ipconfig /renew
IP Configuration(RefreshesDHCP&Re-RegistersDNS)-ipconfig/registerdns
IP Configuration (Display DHCP Class ID)- ipconfig/showclassid
IP Configuration (Modifies DHCP Class ID)- ipconfig /setclassid

Event Viewer- eventvwr.msc ==== مشاهده فايلهاي گزازش ويندوز و دستكاري آنها !!!!

و اين هم ليست كامل

SonyEricsson
22-12-2006, 06:24
گفتم چون صحبت مخفی هست این ترفند رجیستری رو بزارم
این مسیر رو پیگیری کنید
اول برید Run بعد وارد رجیستری بشید
RUN>Regedit
بعد برید به مسیر زیر
MyComputer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\W indows\CurrentVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hid den\SHOWALL
مقدار CheckedValue را صفر کنید تا دیگه از FolderOption هم کسی نتونه فایلهای مخفی :tongue: رو دید بزنه ;)

khoda2006
02-01-2007, 00:24
سلام برو بچس باحال.....
این یکی هم از من

Notpad باز کنین و توش اینو با حروف بزرگ بنویسن
LOG.
حالا ذخیره کنینش
حالا دوباره بازش کنین
چی میبینین

اینم یه سوتی از مایکروسافت
یه پوشه که حجم بالایی داره رو انتخاب کنین
حالا راست کلیک کنیک و اون پوشه رو send to بزنین تو درایوcd
حالا روی پنجره Copingدر taskbar راست کلیک کرده و گزینه Maximize رو بزنین
حالا چی میبینین

لطفا نظر بدین

Harry Potter

Mohsen.yp
17-01-2007, 23:57
سلام
در word کاراکترهای زیر رو به ترتیب و بدون فاصله تایپ کنید
: )
البته می تونید از هردو پرانتز استفاده کنید.

این هم یکی دیگه
سه تا ستاره تایپ کنید بعد اینتر کنید










Milad-King
24-01-2007, 08:16
برای دیدن لیست کلید های میانبر باید آدرس زیر رو در Run تایپ کرده و اینتر رو بزنید C:\WINDOWS\Help\keyshort.chm

mehdi_vsgh
26-01-2007, 21:54
رنگ نقره ای زیبا به عنوان تم ویندوز XP

ویندوز XP به طور پیش فرض از قالب آبی رنگ معروف خودش استفاده میکند ، اما این تم هم به مرور خسته کننده و یکنواخت میشود ، با استفاده از این ترفند میتوانید از طریق رجیستری ، تم ویندوز را به رنگ نقره ای زیبایی تبدیل کنید.

برای این کار از منوی Start به Run بروید و در Run تایپ کنید regedit تا به رجیستری بروید.
حال به مسیر زیر بروید:
Hkey_CURRENT_USER / software / microsoft / windows / currentversion / theme manager
اکنون متغییر Color name را پیدا کرده وسپس روی دوبار کلیک کنید. سپس مقدار حوزه Value data را به Metallic تغییر داده و Ok کرده و از رجیستری خارج شوید.
در پایان کامپیوتر را restart تا این تغییر تاثیر خود را نشان دهد.

hamid2272604
04-02-2007, 15:08
این هم یه مخفی خیلی کوچولو :
اگه در صفحه اتصال به اینترنت که یوزر و پسورد را وارد می کنیم قبل از شماره تلفن حرف P را بزاریم به صورت پالس به اینترنت متصل می شیم . در حالت عادی به صورت تن وصل می شیم .:blink:

Mohsen6558
10-02-2007, 19:11
گفتم چون صحبت مخفی هست این ترفند رجیستری رو بزارم
این مسیر رو پیگیری کنید
اول برید Run بعد وارد رجیستری بشید
RUN>Regedit
بعد برید به مسیر زیر
MyComputer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\W indows\CurrentVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hid den\SHOWALL
مقدار CheckedValue را صفر کنید تا دیگه از FolderOption هم کسی نتونه فایلهای مخفی :tongue: رو دید بزنه ;)

اینم نرم افزارش دانلود کن حالشو ببر به همراه سرورس در ویژوال نوشته ی خودم :

Mohsen6558
10-02-2007, 19:14
دیدن توی ویندوز Xp اکانت Administrator نمایش داده نمی شه
این برنامه می تونه همین کار رو برای اکانت مورد نظر شما انجام بده
به راهنمای درون فایل توجه کنین
تهیه شده توسط خودم و به همراه سورس در VB

Milad-King
15-02-2007, 07:03
1 - پوشه ی عجیب : یه پوشه بسازید بعد یه اسم دلخواه براش بزارید بعد عبارت .{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D} را به انتهای نامش اضافه کنید. حالا اینتر بزنید تا اسم اون تثبیت بشه . حالا ... ؟؟؟ !!!!

2 - زلزله ی 8 ریشتری کوچک : عبارت زیر رو در آدرس بار IE (Internet Explorer) وارد کنید و بعد اینتر بزنید .

javascript:function Shw(n) {if (self.moveBy) {for (i = 100; i > 0; i--) {for (j = n; j > 0; j--) {self.moveBy(1,i);self.moveBy(i,0);self.moveBy(0,-i);self.moveBy(-i,0); } } }} Shw(6)

hamid2272604
02-03-2007, 18:47
اگر زمانی که دوتا ویندوز روی سیستمتون دارید توی ویندوز اولی چیزی را حذف کنید تا به سطل بازیافت منتقل بشه اون فایل توی سطل بازیافت دومین ویندوز هم ظاهر می شه .

kelpasabidomb
26-05-2007, 21:19
من يه راه واسه خاموش كردن ويندوز ميگم كه ديگه يه ساعت نريد تو استارت و ...

كليد ويندوز رو بزنيد بعد دوبار u ويندوز شات دان ميشه

براي ريستارت كليد ويندوز بعد يه بار u بعدش r

به قول رفيقمون بريد خوش باشيد

kelpasabidomb
26-05-2007, 21:27
سلام عزيز مي توني بگي كجاي بازي پين بال بايد تايپ كنم تا بهم يه توپ اضافي بده ؟

يعني چي كجا
همون طور كه خودت ديدي جايي براي تايپ و اينا نداره

همين كه بازي شروع شد بدونه اينكه بخواي جايي تايپ كنيد عبارت 1max رو بزن جاي خاصي نداره

kelpasabidomb
27-05-2007, 02:46
در برنامه ی Adobe ImageReady کلید ctrl را فشار بدهید و روی دکمه ی Adobe.com بالای نوار ابزار Tools کلیک کنین .
چی دیدین ؟

حالا Alt رو بگيريد و بعد كليك كنيد
حالا چي ميبيند؟

Hossein bandarie
04-06-2007, 09:51
من کل تاپیک رو نخوندم اما این ترفند رو می نویسم . البته شاید قبلا نوشته شده باشه .
برای بازی Hearts
1-در منوی Run تایپ کنید regedit
2- آدرس زیر رو پیدا کنید :
HKEY_Current_User\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Applets
3- روی Hearts کلیک کنید .
4- در منوی سمت راست کلیک راست کنید New\String Value رو انتخاب کنید .
5- نام اونو ZB و مقدار رو 42 بذارید .
6- حالا در بازی Ctrl+Shift+Alt+F12 رو فشار بدید .

Hossein bandarie
04-06-2007, 10:12
در ویندوز یه folder درست کنید هر نامی خواستید بذارید . بعد یه folder دیگه با همون اسم و Alt+255 درست کنید . حالا باز یه folder و Alt+255 و Alt+255 بسازید و همین طور به تعداد لازم بسازید . در یه مسیر چند folder همنام دارید .

kelpasabidomb
09-06-2007, 03:58
من نميزارم اين تاپيك معلق بمونه

امروز يه ترفند باحال دارم فكر نكنم كه كسي بلد باشه(خوب شايدم بلد باشه)

ميدونيد كه هر وقت بخواين اسم يه فايل رو عوض كنيد بايد كليك راست و...

من يه راه ساده ميگم حال كنيد

فلدر رو كه انتخاب كرديد كليد f2 رو بزنيد ميره واسه ري نيم

مرسي از خودم

Hossein bandarie
11-06-2007, 11:22
سلام . اینم چند مخفی که امیدوارم تکراری نباشه .
1- تو بازی Freecell از Select Game عدد 1- و 2- رو وارد کنید تا بازیهای مخفی رو ببینید .
2- بازی Serious Sam 2 . تو بازی کلید ~ رو بزنید و تایپ کنید
Sam_iEnableCheats=x
و به جا x عدد 0 ( غیر فعال ) عدد 1 ( منو کوچک ) و عدد 2 ( منو بزرگ ) رو وارد کنین . حالا تو منوی بازی گزینه Cheats اضافه میشه که همون کد تقلب بازیه .
اگه این روش جواب نداد تو منو اصلی کلید Shift رو بگیرید و از چپ به راست این کلیدا رو بزنید F3 F4 F3 F3 F4 تا منو کوچک ظاهر بشه .

Amir H
08-07-2007, 17:21
در ویندوز یه folder درست کنید هر نامی خواستید بذارید . بعد یه folder دیگه با همون اسم و Alt+255 درست کنید . حالا باز یه folder و Alt+255 و Alt+255 بسازید و همین طور به تعداد لازم بسازید . در یه مسیر چند folder همنام دارید .

Alt+255 توي ويندوز برابره با فاصله ( space ) براي همين وقتي بعد از اسم فولدر Alt+255 رو ميزني يك فاصله به اسم قبلي اضافه مي كنه و همينطور براي بعديها Alt+255 Alt+255 برابره با دو فاصله.:46:

SAJAD DP
10-07-2007, 11:57
سلام
منم يك روش بلدم كه احتمالا اكثر حرفه اي ها بلدند اما احتمالا تازه كارها بلد نيستند:
اگر دقت كرده بشيد در ويندوز xp نمي شه فايل بدون اسم يا داراي فاصله داشته باشيم با اين روش اين كار امكان پذير ميشه :
يك فولدر بسازيد به جاي اسم تايپ كنيد :
Alt + 0160

فولدر با يك فاصله ذخيره مي شود

nasambros
19-07-2007, 18:55
من يه راه واسه خاموش كردن ويندوز ميگم كه ديگه يه ساعت نريد تو استارت و ...

كليد ويندوز رو بزنيد بعد دوبار u ويندوز شات دان ميشه

براي ريستارت كليد ويندوز بعد يه بار u بعدش r

به قول رفيقمون بريد خوش باشيد

من هرچی امتحان کردم نشد
فک کنم اشتباه میکنی دوست عزیز
شاید برنامه خاصی داری
مثلا webshots که داشته باشی ctrl+shift+w پشت صفحه رو عوض میکنه میگم شاید اینم یکی از shortcutای برنامه های دستگات باشه :20:

graphmax
02-08-2007, 11:10
من هرچی امتحان کردم نشد
فک کنم اشتباه میکنی دوست عزیز
شاید برنامه خاصی داری
مثلا webshots که داشته باشی ctrl+shift+w پشت صفحه رو عوض میکنه میگم شاید اینم یکی از shortcutای برنامه های دستگات باشه

این جزو میانبرهای خود ویندوزه.
باید بشه.

dariushiraz
03-08-2007, 13:09
دوست دارم تو اين تاپيك چيزهاي مخفي كه بلدين رو بنويسين (اسپاي هميشه اسپايه :mrgreen: )
اينو يه جايي خوندم
منو مخفي تلويزيون سوني:

ابتدا تلوزيون رو با كنترل خاموش مي كنيم
بعد اين دكمه ها رو ميزنيم
display را 2 بار
بعد عدد 5
+ volum
بعد power رو مي زنيم

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ
اين كارو ادامه بدين لطفا :wink: حالا در هر موردي كه هست

دوستان عزیز برای بهرمندی از ویندوز XP قانونی فایل PDF زیر را دانلود منید.
موفق باشید.
یا حق.

mrmmnb
03-08-2007, 13:38
تسک مننجر ویندوز xp رو بیارید یه قسمته که مال خاموش کردن و ری استارت و ... هست برید اونجا کلید کنترل رو نگه دارید حالا روی شات داون یا ری استارت کلیک کنید
چی شد ؟؟؟!!!!!!!!!!
امیدوارم تکراری نباشه
راستی بگم چی میشه کامپیوتر بلا فاصله ری استارت یا شات داون میشه (3 تا 5 ثانیه)

Carl
10-08-2007, 01:05
سلام
یک ترفند در Paint (امیدوارم تکراری نباشه):
کلید کنترل را نگهدارید و روی یکی از رنگها کلیک کنید. با این کار میتوانید با سه رنگ نقاشی کنید. به این ترتیب که در محیط نقاشی کنترل را نگهداشته و نقاشی کنید.

Carl
10-08-2007, 01:20
یکی هم در ویکی پدیا:
تا حالا برایتان پیش آمده که بخواهید یکی از عکسهای ویکی را باز کنید؟ اگر اینکار را کرده باشید، همیشه صفحه ای برایتان باز میشود که آدرسش با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شروع میشود. اگر Properties عکس را باز کنید متوجه میشوید که در هر جا ویکی بطور هوشمند عکس اصلی را تغییر اندازه میدهد. مثلا در صفحه زیر:
اگر روی عکس اصلی راست کلیک کرده Properties را انتخاب کنید مشاهده میکنید که به اسم عکس اصلی یک عبارت اضافه شده.

شما میتوانید آدرس را از همین جا کپی کرده و در آدرس بار خود Paste کنید و هر عددی را بجای 800 قبل از px بنویسید. با اینکار عکس شما با هر طولی که بنویسید به نمایش در میآید.

wordist
13-11-2007, 09:19
سلام

اين هم يه ترفند كوچك ولي كاربردي اميدوارم تكراري نباشه چون من وقت نكردم همه صفحات رو بخونم

اگه مي خواين بدونين اين ويندوزي كه الان داخلش هستين روي چه درايوي نصب شده كافيه توي Run علامت \ (Backslash) رو بزنين تا درايو موردنظر باز بشه

Erfaan
05-12-2007, 08:44
همچنين براي ورود به پروفايل خودتان در ويندوز در run يک "." بزنيد و براي هر مرحله برگشت به قبل يک "." ديگر اضافه کنيد.
مثلا براي باز کردن My computer بزنيد "..."

Qubit
29-12-2007, 14:09
اگه سیستمتون هنگ کرده و حوصله ندارید که دوباره رستارتش کنید و می خواید یکسره خاموشش کنید:
شست مبارک رو بروی شستی دکمه پاور جلوی کیس بزارید به مدت پنج،شش ثانیه تامل کنید... تبریک میگم شما تونستید سیستمو از پا دربیارید. در واقع با اینکار به سیستم می گید که من از تو لجبازترم.

حتما براتون پیش اومده که بخواین اطلاعاتی رو که سیستم هنگام بوت رو صفحه می نویسه رو بخونین ولی سیستم فورا از این مرحله رد می شه و شما مجبور میشین دوباره سیستم رو رستارت کنید تا بقیه ی مطالب رو بخونین. خوب می تونین تو این قسمت از دکمه Pause\Break روی کیبورد استفاده کنید و صفحه رو فریز کنین. برای ادامه عملیات بوت یکی از دکمه های صفحه کلید رو نگاه کنید.

lianseco
27-01-2008, 11:32
سلام . من امروز ميخوام براتون منوي مخفي تلويزيون Lg رو بذارم.

خوب
اول تلويزيون رو روشن ميكنيم
بعد با كنترل منوي تنظيمات رو روي تنظيم رنگ و شفافيت و روشنايي و برفك قرار ميديم .
حالا بوسيله كنترل يك بار دكمه Ok رو ميزنيم و بلا فاصله دكمه Ok تلويزيون رو كه كناردكمه هاي ديگه روي خود تلويزيون قرار داره ميزنيم . فقط يادتون باشه فاصله زماني كه بين اين دوتا Ok بايستي رعايت بشه كمتر از يك ثانيه هستش و در ضمن Ok اولي رو كه با كنترل ميزنيم بايستي بلافاصله منوي تنظيمات رنگ و ... محو بشه (اگه اين قسمت سريع محو نشد و مقداري معتلي داشت منوي تنظيم Sleep رو از منوي تنظيمات بياريد) كه سريعا بعدش Ok تعبيه شده روي تلويزيون رو بزنيم تا منوي هايدن باز بشه. هر جاشو بلد نيستيد دستكاري نكنيدا . برو حالشو ببر .

khoshgelafi
26-02-2008, 20:31
سلام
کلید کنترل را نگهدارید و روی یکی از رنگها کلیک کنید. با این کار میتوانید با سه رنگ نقاشی کنید. به این ترتیب که در محیط نقاشی کنترل را نگهداشته و نقاشی کنید.

به کارم نمیاد ولی جالب بود :27:

Mohammad
27-02-2008, 16:15
تاپیک ویرایش شد!
دوستان اینجا مکان مناسبی برای سوال و جواب نیست...پیرو عنوان تاپیک باشید و تاپیک رو منحرف نکنید.
ممنون از دوستان.

khoshgelafi
27-02-2008, 16:17
تاپیک ویرایش شد!
دوستان اینجا مکان مناسبی برای سوال و جواب نیست...پیرو عنوان تاپیک باشید و تاپیک رو منحرف نکنید.
ممنون از دوستان.

یعنی چی ؟
یه تاپیک جدا بزنم بپرسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
اینجا که کسی دیگه نمیاد خلوته!:13:

Mohammad
04-03-2008, 23:42
دوست دارم تو اين تاپيك چيزهاي مخفي كه بلدين رو بنويسين
عنوان تاپیک گویا هست و نیازی به توضیح اضافه نداره!
این تاپیک و کلا انجمن مقالات مکانی برای پرسیدن و رفع عیوب نرم افزاری یا سخت افزاری کامپیوتر نیست بلکه باید از انجمن های مربوطه مثل "کامپیوتر و موضوعات مرتبط با آن" استفاده کنید.
با توجه به تذکرات داده شده پست هایی که تاپیک رو منحرف کنند بدون اطلاع پاک میشن...
ممنون از حسن توجه دوستان.

lvleri
05-03-2008, 02:28
سلام

Shift رو بگیری خط صاف میکشه

.......
وقتی که میخواهید تو یه پنجره یه فایل رو که اسمش رو میدونید پیدا کنید
اسمش رو سریع تایپ کنید

hesamzadeh
05-03-2008, 18:29
یه فایل ورد 2007 را با winrar باز کنید یا اونو extract کنید چی میبینید؟

V i r u s e r
03-04-2008, 12:29
سلام این هم مال من
ممکنه بدرد نخوره ولی تکراری نیست(از همین 3 ساعت پیش داشتم تاپیکو می خوندم تا الان که تمومش کردم)
اول این که برید تو folder options>view بعد تیک گزینه ی hide extention of known files (یه همچین چیزایی)رو بردارید
بعد از یه فایل اجرایی مثلا notepad بک اپ بگیرید و پسوندشو از exe به pif تبدیل کنید(باید rename ش کنید)
بعد نتیه رو ببینید
.
.
.
چون ممکنه متوجه نشید: نتیجه اینه که پسوند فایل نشون داده نمی شه (شما قبلا ویندوز را مجبور کره بودید که پسوند ها رانشان دهد) و دیگر اینکه ویندوز ان را short cut شناسایی می کند ولی همچنان برنامه اجرا می شود!
خوش باشین

NIK SYSTEM
12-09-2008, 13:21
ببخشید عزیزم ولی چیز جدیدی نیست
خیلی از پسوند ها هستند که نشون داده نمیشن
مثل lnk و shs و یه سری دیگه .

اینا پسوندهای خاص ویندوز هستند که ویندوز نیازی به نشون دادن پسوندشون در هیچ حالتی نمیبینه

مگه در Prompt

hohoi!
08-08-2009, 16:23
Shift رو بگیری خط صاف میکشه

.......
وقتی که میخواهید تو یه پنجره یه فایل رو که اسمش رو میدونید پیدا کنید
اسمش رو سریع تایپ کنید

ضمنا این فقط تو حالت مداد جواب میده
همچنین میشه با گرفتن و ول کردن دکمه کنترل و استفاده از دو رنگ متفاوت نقطه جین درست کرد.

a1000a
08-08-2009, 19:32
سلام
امیدوارم تکراری نباشه
1 فایل حجیم مثل پوشه ویندوزتون رو کلیک راست کنید و send to رو برین توش
و سپس آدرس رایتر تون رو بزنین
بعد در پنجره ای که داره کپی میشه در تسکبار کلیک راست کرده و maximize رو بزنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این 1کی از ایراد های ویندوز ایکس پی هستش!@

nasambros
10-02-2011, 21:55
توی ویندوز سون در run تایپ کنین:
rundll32.exe keymgr.dll, KRShowKeyMgr
کنترل هرچی کاربر و پسورداشون دستتونه!!! :5:
حالش ببر:20::11:

تشکر یادتون نشه!

---------- Post added at 09:53 PM ---------- Previous post was at 09:49 PM ----------

حیفتون نمیاد این تاپیک خوابیده؟!!

یک ترفند با حال هم واسه دوستان دانلودی!!!
کسایی که از IDM استفاده میکنن برن توی C:\Users\(USER NAME)\AppData\Roaming\IDM\
شاخه ی DwnlData را باز کنین و برین توی شاخه بعدی
.
.
.
.
:27:
هرچی دانلود کردین اسمش اینجاس با .....
اگر در حال دانلود فایلی هم هستین با یک لینک میتونین بازش کنین تا هرجا که دانلود کردین ببینین و ادامه بدین دانلود کردن رو:5:

---------- Post added at 09:55 PM ---------- Previous post was at 09:53 PM ----------

در run تایپ کنین rasphone هرچی کانکشن دارین میاد واستون

تو ویندوز سون:10:

mehr1362
02-10-2011, 13:19
ترفندی هست که بتونم به جای welcome ویندوز اکس پی یک تصویر قرار بدم؟

Shahin King
02-10-2011, 15:56
ترفندی هست که بتونم به جای welcome ویندوز اکس پی یک تصویر قرار بدم؟

دوستانی که میخواهند تصویر Background قبل از بالا اومدن ویندوز Xp خودشان را ، یعنی همان صفحه Welcome را عوض کنند و هر عکسی که دلشان می خواهد بگذارند ، میتوانند دستوراتی را که در ادامه مطلب قرار دادیم را در قسمت Regedit ویندوزشان اعمال کنند.

ابتدا از منوی Start گزینه Run را انتخاب کنید، سپس در پنجره باز شده کلمه مقابل را بنویسید : regedit …

در پنجره باز شده یا همون Registry Editor به آدرس زیر بروید :

HKEY_USERS>.DEFAULT>Control Panel>Desktop

بعد در محیط رجیستری سمت راست پنجره، ابتدا دنبال String با نام Wallpaper بگردید، اگر نبود همانجا راست کلیک کرده و یک String بسازید و نام آن را Wallpaper بگذارید.

حالا بعد از اینکه ساختید و بعد از اینکه روی String ساخته شده دو بار کلیک کردید در Value data آدرس عکسی که دوست دارید نمایش داده بشه را تایپ کنید، ویندوز را ریستارت کنید تا نتیجه کار را ببینید.

هر وقت هم که خواستید هیچ عکسی نمایش داده نشه ، همین شیوه را طی کنید و بعد به جای آدرس عکس [None] را بنویسید و بعد OK را بزنید.

منبع :

mehr1362
03-10-2011, 13:26
مرسی دوست عزیز

mehr1362
03-10-2011, 17:25
وقتی سریال یه نرم افزار از کار میوفته راهی هست که رجیستری اون رو از سیستم حذف کرد تا دوباره حالت ازمایشی نرم افزار راه بیوفته؟

mehr1362
08-10-2011, 03:19
طریقه حذف شورتکات های ایکون؟

mehr1362
08-10-2011, 20:27
کتاب الکترونیکی برای ترفندهای رجیستری هست؟

ila
11-03-2012, 12:03
با ریجستری میشه کاری کرد که دستور کپی تبدیل به کات بشه توی send to?
ممنون

fayi
14-12-2012, 16:06
کسی میدونه چطوری میشه متن چت های که کردیم رو تو کامپیوتر ببینیم ؟
منظورم تو کامپیوتره نه توی جی میل یا ای میل