PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کتیبه - طراحی جدول کلمات متقاطع فارسی - کاری از شالینه

shalineh
02-11-2008, 23:28
سلام .
طراحی این نرم افزار را سال قبل شروع کردم. ولی بخاطر مسائل شخصی که برام پیش اومد نتونستم ادامه بدم.چند وقت پپیش که داشتم هارد تکونی می کردم به فایلهای این پروژه نیمه کاره برخورد کردم و تصمیم گرفتم که کاملش کنم.این برنامه رو تقدیم میکنم به همه دوستان پی سی ورلدی و امیدوارم این هدیه رو از من پذیرا باشند ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در فایلی که دانلود خواهید کرد، دو برنامه وجود دارد: یکی برای طرح و دیگری برای حل جدول . دو جدول نمونه نیز طراحی شده که در فایل دانلود شده مشاهده خواهید کرد.

در صورتی که در کار با نرم افزار سوالی برایتان پیش آمد. در همین تاپیک مطرح کنید. ممنون

دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

baran310
04-11-2008, 22:19
شالینه خانوم. سلام. شاید جاش اینجا نباشه اما چندی پیش روی پروژه تقویم کار میکردید اما نیمه کاره موند. درسته؟ دیگه قرار نیس ادامه اش بدین؟

hamid2220
05-11-2008, 18:27
ضمن تشكر از برنامه خوبتون.
با فونت resolver مشكل داشتم . يعني تمام حروف خرچنگ قورباغه است.
با حرف (ك) هم در موقع طراحي جدول مشكل دارم . يعني حرف ( ك) رو تو جدول نمي تونم بيارم.
و پيغام مي ده حروف وارد شده غير مجاز است . در املاي كلمات دقت نماييد.
اگه راهنماييم كني ممنون مي شم.

shalineh
06-11-2008, 20:24
ضمن تشكر از برنامه خوبتون.
با فونت resolver مشكل داشتم . يعني تمام حروف خرچنگ قورباغه است.
با حرف (ك) هم در موقع طراحي جدول مشكل دارم . يعني حرف ( ك) رو تو جدول نمي تونم بيارم.
و پيغام مي ده حروف وارد شده غير مجاز است . در املاي كلمات دقت نماييد.
اگه راهنماييم كني ممنون مي شم.

1- فونت "تاهوما" ببین در سیستمت نصب هست یا نه؟
2- کدپیج صفحه کلیدت باید روی گزینه استاندارد ست شده باشد.
بیشتر از این چیزه دیگه ای به ذهنم نمی رسه :11:

shalineh
10-11-2008, 19:14
ورژن 1.1 با امکان تایپ مستقیم در جدول ...
به پست اول مراجعه شود ( در همان آدرس قبلی آپلود شد )
سایز : 580 کیلو بایت

rezaete
10-11-2008, 20:15
وقتی اکسترکت میکنم کاسپراسکای جلوی Katibeh Designer رو میگیره . چه کار باید کرد ؟

mahramasrar2
20-11-2008, 11:44
ببينم چرا به فايل Katibeh Designerويروس ياب kasper گير ميده پاكش مي كنه؟

نكنه با امضاي فايل مشكل داره؟
درصورتي كه فايل رو پك كرديد آنپك شده اون رو بزاريد من نمي تونم روي اين سيستمم ريسك بكنم
و الا خودم آنپكش مي كردم !!!!

payman3
27-11-2008, 13:12
ممنونم پروژه جالبي بود
دستت درد نكنه
فكر كنم غير از يه شركت كه به صورت حرفه اي روي اين مورد كار كرده شما اولين كسي هستي كه رو اين مورد كار كرده و اونو رايگان هديه داده باشه كه اين قسمتش مهمه
بهتون تبريك ميگم
فكر كنم پروژه خوبي براي حركت به سمت حرفه اي كردنش باشه
منتظر ورژنهاي بعدي اين نرم افزار خوب توسط شما باشيم و باز هم با دست و دل بازي خودتون ورژنهاي بعدي رو هم هديه به دوستداران اين گونه نرم افزارها بفرماييد

shalineh
27-11-2008, 15:33
وقتی اکسترکت میکنم کاسپراسکای جلوی katibeh designer رو میگیره . چه کار باید کرد ؟
هیچ مشکلی سیستم شما رو تهدید نمی کنه. برنامه ای که نوشتم پاکه پاک هست. چنین مسائلی در برنامه های آنتی ویروس طبیعی است. من با این آنتی ویروس کار نکردم اما قطعا گزینه یا آپشنی برای استثناء کردن برنامه ها دارد ...

ببينم چرا به فايل katibeh designerويروس ياب kasper گير ميده پاكش مي كنه؟

نكنه با امضاي فايل مشكل داره؟
درصورتي كه فايل رو پك كرديد آنپك شده اون رو بزاريد من نمي تونم روي اين سيستمم ريسك بكنم
و الا خودم آنپكش مي كردم !!!!

برنامه پک نشده است ، پروتکت شده است. آره، منم موافقم. روی سیستمت ریسک نکن، چون ممکنه حیات بشریت به خطر بیافته :31:

ممنونم پروژه جالبي بود
دستت درد نكنه
فكر كنم غير از يه شركت كه به صورت حرفه اي روي اين مورد كار كرده شما اولين كسي هستي كه رو اين مورد كار كرده و اونو رايگان هديه داده باشه كه اين قسمتش مهمه
بهتون تبريك ميگم
فكر كنم پروژه خوبي براي حركت به سمت حرفه اي كردنش باشه
منتظر ورژنهاي بعدي اين نرم افزار خوب توسط شما باشيم و باز هم با دست و دل بازي خودتون ورژنهاي بعدي رو هم هديه به دوستداران اين گونه نرم افزارها بفرماييد
قابل دوستان گلی چون شما رو نداره. در مورد ورژنهای بعدی نمیتونم قول بدم. چون شدیدا" درگیر درس و مشق هستم. :11:

mahramasrar2
01-12-2008, 20:58
برنامه پک نشده است ، پروتکت شده است. آره، منم موافقم. روی سیستمت ریسک نکن، چون ممکنه حیات بشریت به خطر بیافته :

من روي يه سيستم ديگه فايل رو آنپك كردم وپروتكشنش رو از كار انداختم
الان ديگه ويروس هم نداره وويروس يابها ديگه باهاش كاري ندارند ظاهرا اشكال از امضاي pe بود

ضمنا حيات بشريت هم ديگه به خطر نمي افته !!!!!!

DENIRO1
09-01-2009, 21:35
سلام .
طراحی این نرم افزار را سال قبل شروع کردم. ولی بخاطر مسائل شخصی که برام پیش اومد نتونستم ادامه بدم.چند وقت پپیش که داشتم هارد تکونی می کردم به فایلهای این پروژه نیمه کاره برخورد کردم و تصمیم گرفتم که کاملش کنم.این برنامه رو تقدیم میکنم به همه دوستان پی سی ورلدی و امیدوارم این هدیه رو از من پذیرا باشند ...

در فایلی که دانلود خواهید کرد، دو برنامه وجود دارد: یکی برای طرح و دیگری برای حل جدول . دو جدول نمونه نیز طراحی شده که در فایل دانلود شده مشاهده خواهید کرد.

در صورتی که در کار با نرم افزار سوالی برایتان پیش آمد. در همین تاپیک مطرح کنید. ممنون

دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
لطفا" ایمیل خانم نوشین امیرفخرایی را برای من بفرستید من امیر امیرفخرایی هستم خواهش می کنم
amir2232@gmail.com

rooyesh
15-01-2009, 15:30
سلاممن نتونستم دانلود کنمکمکم می کنید؟

shalineh
17-01-2009, 17:08
لطفا" ایمیل خانم نوشین امیرفخرایی را برای من بفرستید من امیر امیرفخرایی هستم خواهش می کنم

خوشوقتم ...

سلاممن نتونستم دانلود کنمکمکم می کنید؟
تست شد. لینک مشکلی ندارد.

Jang Bogo
25-03-2009, 22:54
دانلود نمیشه
لطفا لینک رو تصحیح کنید

ALI . R
05-12-2013, 16:22
سلام. این نرم افزار توسط shalineh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) طراحی شده. متاسفانه لینک جدید ازش نداریم! باید خود shalineh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لینک جدید قرار بدن یا اینکه اگر دوستان لینکی ازش دارن آپلود کنن و اینجا قرار بدن !
موفق باشید:n12: