PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كسي ميدونه اين خطا يعني چي؟

negar13
02-11-2008, 20:51
سلام دوستان من يه اسكريپت نصب كردم وقتي ميخوام وارد صفحه admin.php بشم با اين خطا روبرو ميشم
كسي از دوستان ميدونه اين يعني و براي رفعش بايد چيكار كرد ؟؟؟

Warning: include(data.php) [function.include ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]: failed to open stream: No such file or directory in /home/omidgs/public_html/bux/admin.php on line 5

Warning: include(data.php) [function.include ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]: failed to open stream: No such file or directory in /home/omidgs/public_html/bux/admin.php on line 5

Warning: include() [function.include ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]: Failed opening 'data.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/omidgs/public_html/bux/admin.php on line 5

mummified
02-11-2008, 21:38
اي كاش توي همون تايپيك قبليت ميزاشتي:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
امشب تست ميكنم و فردا جوابشو بهت ميگم.
شايدم تا اخر شب جواب دادم.
اين ارور رو توي سايتت هم ميبيني؟

Bill Gates
02-11-2008, 21:47
failed to open stream: No such file or directory in

تو دستوراتش داره یه فایلی رو include یا فراخوانی میکنه سورسش رو که یافت نمیشه متاسفانه یعنی آدرسی که داده رو یافت نمیکنه
بعدش اگر هاستتون لینوکسه به بزرگی و کوچیکی حروف در زمان چک کردن وجود فایل دقت کنید چون حساسه شاید مشکل این باشه
--
من چنین به نظرم اومد حالا خودتون اینی که گفتم رو تست کنید !

تشکر//

David.Jn
02-11-2008, 21:54
چند تا تاپيك ميزني!!!

تو دستوراتش داره یه فایلی رو include یا فراخوانی میکنه سورسش رو که یافت نمیشه متاسفانه یعنی آدرسی که داده رو یافت نمیکنه
بعدش اگر هاستتون لینوکسه به بزرگی و کوچیکی حروف در زمان چک کردن وجود فایل دقت کنید چون حساسه شاید مشکل این باشه
--

تاييد ميشه
واضحتر اينه كه فايلي كه فراخوني شده يا وجود نداره يا جاي ديگست يا اسمش فرق ميكنه(بزرك وكوچكي حروف)
اينم چك كن كه آيا تو يه دايركتوري ديگه وجود نداشته باشه

mummified
02-11-2008, 22:15
--

تشکر//

چند تا تاپيك ميزني!!!

تاييد ميشه
واضحتر اينه كه فايلي كه فراخوني شده يا وجود نداره يا جاي ديگست يا اسمش فرق ميكنه(بزرك وكوچكي حروف)
اينم چك كن كه آيا تو يه دايركتوري ديگه وجود نداشته باشه

دوستان منم همه اينها رو چك كردم ولي خيلي مزخرفه كلي ارور ميده!
توي هر پوشه اش يه config .php‌داره.
همه رو درست كردم ولي سرتاسر اروره.
حتي fh wamp و easy php هم تست كردم ولي نه!
درست بشو نيست.
خودتونم تستش كنين.:41:
نميدونم اين دوستمون چه چيز جالبي در اين اسكريپت ديدن؟:13: خيلي گيره!:20:

negar13
03-11-2008, 13:23
دوستان منم همه اينها رو چك كردم ولي خيلي مزخرفه كلي ارور ميده!
توي هر پوشه اش يه config .php‌داره.
همه رو درست كردم ولي سرتاسر اروره.
حتي fh wamp و easy php هم تست كردم ولي نه!
درست بشو نيست.
خودتونم تستش كنين.:41:
نميدونم اين دوستمون چه چيز جالبي در اين اسكريپت ديدن؟:13: خيلي گيره!:20:
سلام دوستان عزيز از همه شما به خاطر كمك و راهنمايي هاتون ممنونم
مشكل اينجا بود كه فايل data.php جابه جا شده بود كه كه وقتي آوردم سر جاش مشكل كاملا حل شد و اسكريپت درست كار كرد
بازم از همتون به خاطر راهنماييهاتون ممنونم :10::11:واقعا اگه اين فروم پي سي ورلد خيلي مفيده:31: