PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک برای خرید لپ تاپ از فرنگستون!

magnetali
02-11-2008, 03:48
سلام.

یه لپ تاپ لنوو سری T500 با کانفیگ سی پی یو 2.26 core 2 و رم 2 گیگ و LCD 15.4 مدنظرم هست می خوام با کردیت از فرنگستون به آدرس ایران سفارش بدم. توی گوگل شاپینگ کلی چرخیدم ولی تقریبا همه شون یا ورلد شیپینگ نداشتن یا اینکه به ایران نمی فرستادن به غیر یکیشون که می گه با western union باید پولو منتقل کنی که خدا را شکر تو ایران اصلا دفتر نداره! حتی تو شاپینگ انگلستان هم چرخیدم ولی قیمتهاشون نمی دونم چرا انقدر فضایی بود. به غیر از دو تا فروشگاه که OK نبودن بقیه از هزار پوند شروع میشدن! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه سایت ایرانی original4u هم هست که کالا را میگیره می فرسته ایران که اونم قیمت فضایی میده. (60٪ پول نوت بوک!!).

خواهشا اگه فروشگاهی تو فرنگستون سراغ دارید که شیپینگ به ایران را قبول می کنه و خریدش هم با کردیت هست دریغ نکنید. راستی حتما حتما می خوام Localization لپ تاپ به ما بخوره یعنی English یا Arabic. متشکرم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen777
07-11-2008, 17:43
داداش مجبوری حالا مگه از فرنگستون با این همه دردسر بگیری ، خوب از ایران بگیر خیالیتم راحت ، لپ تاپ لپ تاپه دیگه چه فرقی میکنه از کجا بگیری

magnetali
09-11-2008, 17:35
داداش مجبوری حالا مگه از فرنگستون با این همه دردسر بگیری ، خوب از ایران بگیر خیالیتم راحت ، لپ تاپ لپ تاپه دیگه چه فرقی میکنه از کجا بگیری
عزیز دلم اگه می تونستم که مرض ندارم خودم را الاف کنم. مشکل این جاست که این مدلی که من می خوام تو این خراب شده پیدا نمی شه. حتی تو اون پاساژ پایتخت که یعنی مهد لپ تاپ ایرانه. :2: