PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک مخصوص آپدیت های داشبورد XBOX360 ! ( پست اول حتما مطالعه شود ) !

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8

p3yman_xl
01-11-2008, 23:32
Xbox360 Dashboard Updates Mega Thread

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-در این تاپیک تمامی آپدیتهای کنسول Xbox360 قرار داده میشود.
-از ایجاد تاپیک های مشابه خودداری کنید.
-هرگونه بحث، تبادل نظر و ... در همین تاپیک انجام میشود.
-به دلیل قرار گرفتن آپدیت ها ابتدا در XBL و سپس روی نت، از درخواست های مکرر برای لینک دانلود جداً خودداری نمایید.
...

Xbox360 Fall 2008 Dashboard Update - NXE

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8c4woosog48w.th.jpeg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

بالاخره انتظارها به پایان رسید و آپدیت جدید کنسول X360 منتشر شد؛ آن هم تقریباً 20 روز زودتر!. این آپدیت رو خودم تست کردم و بدون هیچ مشکلی کار میکنه. (فقط برای ایجاد آواتار پیغامی ظاهر میشه که کنسول باید به لایو وصل بشه که فعلا توصیه میشه نکنید این کار رو) اما بقیه ی قابلیت های این آپدیت زیبا، قابل دسترسی است.

این آپدیت با حجم تقریبی 8 مگابایت رو در سرورهای سایت P30World آپلود کردم تا مشکلی برای دوستان نباشه.

بعد از دانلود فایل:

- فایل رو استخراج یا extract میکنید.
- فایلی به اسم SystemUpdate$ رو مشاهده میکنید. این رو بدون تغییر روی CD یا کول دیسک کپی کنید.
- کنسول رو روشن کنید. Cd یا کول دیسک رو داخل دستگاه بذارید، دستگاه رو خاموش کنید، دوباره روشن کنید. حالا پیغام آپدیت ظاهر میشه. کنسول رو آپدیت کنید و از قابلیت های این دشبورد - که بهترینش به نظر من کپی کردن بازی ها روی هارد هست - لذت ببرید!.

برای کپی کردن بازی روی هارد هم بعد از قرار دادن دیسک درون کنسول روی مشخصات دیسک برید و دکمه ی Y رو فشار بدید تا منوی Game Details باز بشه، حالا گزینه ی سوم که برای install کردن بازی روی هارد هست رو انتخاب کنید. ( مدت زمان کپی شدن بازی روی هارد حدوداً 25 الی 30 دقیقه طول میکشد )

بنده بازی Dead Space رو بدون هیچ مشکلی روی هارد نصب کردم.

موفق باشید

-------

آپدیت کامل + آواتارها

لینک دانلود مستقیم و از سایت مایکروسافت است پدرام عزیز ( pedram_sad ) زحمتش رو کشید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک تصحیح شد..

++++++++++++++++++++++++

Xbox LIVE Update - August 2009

آپدیت جدیدی که در تاریخ 11 آگوست 2009 منتشر شده است. مهمترین تغییراتی که در این آپدیت صورت گرفته است:

اضافه شدن دکمه ی Eject به صورت نرم افزاری (با فشردن دکمه ی X در محیط دشبورد، دیسک خارج میشود)

امکان انجام تعدادی از بازی ها بوسیله ی آواتـار. لیست بازی ها:

Age of Booty

UNO RUSH

TRIVIAL PURSUIT

Brain Challenge

UNO

Scene It? Box Office Smash

Kingdom for Keflings

Hardwood Hearts

Bomberman LIVE

Hardwood Spades

کاهش سایز بازی ها بعد از نصب بر روی هارد دستگاه.

اضافه شدن قابلیت Games on Demand که به کاربر اجازه میدهد بازی ها را به طور کامل از XBL خریداری کرده، آنها را روی هارد نصب نموده و بدون نیاز به دیسک بازی را انجام دهد. (این قابلیت فعلاً بازی های قدیمی این کنسول را شامل میشود)

اضافه شدن پک های جدید لباس برای آواتـارها.

و تعدادی تغییر دیگر ...

تصاویری از این آپدیت:

این آپدیت را میتوانید با حجم تقریبی 130 مگابایت از XBL دانلود نمایید..
هنوز لینک دانلودی از سوی مایکروسافت بر روی اینترنت قرار نگرفته است.

آپدیت ماه آکتــــبر سال 2009

این آپدیت مربوط به ماه آکتبر است و مشکل سیاه شدن آواتارها و عدم آجرا شدن بازی های Wave 4 با نصب این آپدیت برطرف میشود.

لینک دانلود مستقیم (تصحیح شد):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آپدیت ماه آوریل سال 2010

2.0.9199.0
فعال سازی مجدد قابلیت استفاده از هارد برای کسانی که در BanWave 2009 کنسول شان Ban شده است
قابلیت استفاده از USB Flash ها به عنوان یک حافظه ی جانبی برای ذخیره profiles, game saves, demos و... با ظرفیت حداقل 1GB و حداکثر 16GB

لینک دانلود مستقیم:

آپدیت ماه ژانویه 2011

2.0.12625.0

لینک دانلود مستقیم با حجم 94 مگ + آواتارها :

*آپدیت ماه آکتـــبر 2011 *

2.0.13604.0

لینک دانلود مستقیم + آواتــــارها :

*آپدیت ماه ژوئن 2012 (آخرین آپدیت)*

2.0.15574.0

لینک مستقیم + آواتـــــــارها :

موفق باشید

pedram_sad
02-11-2008, 00:38
ممنون پيمان جان
ميشه بازي gta 4 رو نصب كني و ببيني مشكل texture و load اون حل ميشه يا نه ؟
منم در اولين فرصت update ميكنم

ئظا
03-11-2008, 02:41
البته تا جایی که من تحقیق کردم آپدیته اصلی 128 مگا بایت هست و این
فقط یه نسخه بتا بوده که برایه تست در اختیاره عده ای که از قبل داوطلب شده بودن
این تست رو انجام بدن قرار گرفته
اونها هم یه عده معدودن و به غیر از اونها کسی اگر زودتر از موعد این آپدیت رو انجام
بده احتماله بن شدنش بسار بالا میره

ممنون پيمان جان
ميشه بازي gta 4 رو نصب كني و ببيني مشكل texture و load اون حل ميشه يا نه ؟
منم در اولين فرصت update ميكنم

مشکله لود تکستچرها حل شده
سرعته لوده خود بازی هم تقریبا به نصف رسیده:40:

Sam Fisher 11
03-11-2008, 03:01
ممنون پیمان جان
دیشب آپدیت کردم و Far Cry 2 رو نصب کردم که گمونم 15 دقیقه طول کشید و به نظرم تاثیر داشت. یه جایی بود که جزییاتش زیاد بود و بازی اونجا افت فریم پیدا میکرد، بعد از نصب به اون مکان رفتم و دوربین رو سریع چرخوندم...تقریبا نرم بود.

pedram_sad
05-11-2008, 20:39
خوب دوستان من خودم update رو انجام دادم و :
1 - divx همچنان پخش ميشه و مشكلي نداره
2 - بعد از ديدن فيلم چه dvd چه divx و برگشتن به live هيچ هنگي نميكنه
3 - فن هاي كنسول با خاموش شدن كنسول بلافاصله مثل قبل خاموش ميشه
4 - بر گشتن به dashboard بعد از انجام بازي طولاني نشده و مثل قبله
من بازي gta 4 رو هم نصب كردم كه حدودا 8 دقيقه طول كشيد و حدود 7 گيگ هم فضا اشغال كرد
و سرعت load فوق العاده شد و تمام دير load شدن texture ها كاملا برطرف شد
و علاوه بر زيبايي فوق العاده dashboard و مخصوصا منوي سريع وسط صفحه
ارامش عجيب دستگاه و كم شدن سر و صداي كنسول به خاطر خوندن بازي از هارد كاملا قابل تقديره
موفق باشيد

Sam Fisher 11
07-11-2008, 00:22
خوب دوستان من خودم update رو انجام دادم و :
1 - divx همچنان پخش ميشه و مشكلي نداره
2 - بعد از ديدن فيلم چه dvd چه divx و برگشتن به live هيچ هنگي نميكنه
3 - فن هاي كنسول با خاموش شدن كنسول بلافاصله مثل قبل خاموش ميشه
4 - بر گشتن به dashboard بعد از انجام بازي طولاني نشده و مثل قبله
من بازي gta 4 رو هم نصب كردم كه حدودا 8 دقيقه طول كشيد و حدود 7 گيگ هم فضا اشغال كرد
و سرعت load فوق العاده شد و تمام دير load شدن texture ها كاملا برطرف شد
و علاوه بر زيبايي فوق العاده dashboard و مخصوصا منوي سريع وسط صفحه
ارامش عجيب دستگاه و كم شدن سر و صداي كنسول به خاطر خوندن بازي از هارد كاملا قابل تقديره
موفق باشيد
ممنون پدرام جان...
با آرامش دستگاه 100% موافقم و واقعا نعمته...فقط الان صدای فنها رو میشنوم که اصلا در حد صدای درایو نیست: دی

Gears of War 2 رو هم نصبیدم که باعث شد بازی اصلا لگ نداشته باشه...

iranian_ boy
07-11-2008, 01:41
من داشتم در مورد این update تحقیق میکردم. این update یک نسخه ی آزمایشی. روی سایت ---------- خیلی از دوستان نصب کردن خیلی ها هم پشیمون شدن از نصب کردن چون این update کامل نیست و هر کسی با یک مشکلی مواجهه. یکی میگه میترسم ban بشم یکی میگه ban شدم. یکی میگه لود بازی ها طول میکشه یکی دیگه میگه طول نمیکشه و........
بهتر تا اومدن update کامل صبر کنیم چون به ریسکش نمی ارزه. در ضمن از دوستانی هم که این ریسکو انجام دادن و اطلاعاتشونو از این update در اختیار دوستان قرار دادن ممنونم.
من داشتم در مورد این update تحقیق میکردم. این update یک نسخه ی آزمایشی. روی سایت ---------- خیلی از دوستان نصب کردن خیلی ها هم پشیمون شدن از نصب کردن چون این update کامل نیست و هر کسی با یک مشکلی مواجهه. یکی میگه میترسم ban بشم یکی میگه ban شدم. یکی میگه لود بازی ها طول میکشه یکی دیگه میگه طول نمیکشه و........
بهتر تا اومدن update کامل صبر کنیم چون به ریسکش نمی ارزه. در ضمن از دوستانی هم که این ریسکو انجام دادن و اطلاعاتشونو از این update در اختیار دوستان قرار دادن ممنونم.در ضمن من نمیدونم چرا اینقدر بچه های بازی سنتر در این باره بحث میکنن که اگه نصبش کنیم میشه به live رفت ؟؟؟!! میشه پاکش کرد؟؟!!! میشه وقتی update جدید اومد اونو نصب کرد؟!!اینهمه بحث کردن آخرشم یکیشون به اون یکی جواب قطعی نداد.(یکوقت دوستان بازی سنتری ناراحت نشن خدایی نکرده).در جواب همه باید بگم: نه تا 19 نوامر. نه تا 19 نوامر. بله البته 19 نوامر.
این update رو اگر نصب کنی چون آزمایشیه نیتونی باهاش به live وصل بشی تا update اصلی بیاد و اونو نصب کنی.در ضمن اگر نصبش کنی نیازی به پاک کردن نداره بلکه وقتی update اصلی اومد اونو نصب میکنی و update قبلی رو کامل میکنه.اگرم نصبش کردی و بعدش update جدید رو نصب کردی و به live وصل شدی دیگه ban نمیشی(چه لزومی داره که ban بشی؟)ولی اگر قبل از نصب نسخه ی اصلی(تاریخ19 نوامر) این کارو با نسخه آزمایشی انجام بدی احتمالش زیاده( به احتمال زیاد به خاطر دزدی بودن این نسخه آخه اگر دزدی نبود چرا ماکروسافت بطور گسترده اعلام نکرد؟ حتی روی سایت xbox هم خبری از دانلود این نسخه نیست .شاید شاید شاید...). که اگر با من موافق نیستی به اینجا یه سری بزن ببین چی نوشته:

در ضمن از اونجا که اکثر دوستان با این update مشکل پیدا کردن .تا اومدن کامل این update دست نگه دارید.

p3yman_xl
07-11-2008, 12:10
خوب، این لینکی که گذاشتی رو خوندم ... امیدوارم خودت هم کامل خونده باشی!
در این فروم هم لینک دانلود این آپدیت رو گذاشته و گفته : " این آپدیت یک نسخه ی ریوو هست. و تا 19 نوامبر نمیتونید به لایو وصل بشید."

In participation with this program, you should not move your storage device (hard drive, or memory unit if you do not have a hard drive) to any other console as it will also update that console. If an unregistered console is updated with the NXE update, that console will not be able to connect to Xbox LIVE until the NXE has been officially released on November 19th.

تا 19 نوامبر نمیشه به لایو وصل شد. همین!

موفق باشی

iranian_ boy
10-11-2008, 15:36
در این فروم هم لینک دانلود این آپدیت رو گذاشته و گفته : " این آپدیت یک نسخه ی ریوو هست. و تا 19 نوامبر نمیتونید به لایو وصل بشید."

In participation with this program, you should not move your storage device (hard drive, or memory unit if you do not have a hard drive) to any other console as it will also update that console. If an unregistered console is updated with the NXE update, that console will not be able to connect to Xbox LIVE until the NXE has been officially released on November 19th.

تا 19 نوامبر نمیشه به لایو وصل شد. همین!
خوب منم همینو گفتم دیگه.

Little Sparrow
14-11-2008, 07:52
اخر من این اپدیت رو بگیرم یا نه؟

pedram_sad
14-11-2008, 11:39
اخر من این اپدیت رو بگیرم یا نه؟
من بالاي همين صفحه كامل توضيح دادم
خيلي چيز عالي و فوق العاده اي شده
مخصوصا ريختن بازي تو هارد كه سرعت load رو فوق العاده بالا برده
و سر و صداي كنسول تقريبا به 0 رسيده
به خصوص به خصوص براي GTA كه كامل مشكل TEXTURE حل ميشه

حتما بريز و امتحان كن فقط تا 5 روز ديگه يعني 19 نوامبر به LIVE وصل نشو

ميتوني صبر كني 19 نوامبر نسخه كامل رو بريزي

موفق باشي

resident_evil
14-11-2008, 15:24
دوستان كسي دقيقا مي دونه نسخه ي كاملش چند Mb هستش؟

amirala7
14-11-2008, 17:03
lمی شه الان این رو ریخت بعدا نسخه ی کاملش رو ریخت؟

pedram_sad
14-11-2008, 19:23
دوستان كسي دقيقا مي دونه نسخه ي كاملش چند Mb هستش؟
اون جوري كه خود MS اعلام كرده حدودا 130 مگابايت حجم داره
كه بيشتر به خاطر وجود DATABASE مربوط به AVATAR ها هست كه تو اين نسخه REVIEW وجود ندارن

lمی شه الان این رو ریخت بعدا نسخه ی کاملش رو ریخت؟
اره ميشه

resident_evil
14-11-2008, 21:54
نحوه ي دانلودش چجوريه؟از كجاي Live بايد آپديت كرد؟

pedram_sad
14-11-2008, 22:08
نحوه ي دانلودش چجوريه؟از كجاي Live بايد آپديت كرد؟
صفحه اول همین تاپیک دوست عزیزمون پیمان جان زحمت کشیدن up کردن فایل رو
همین رو دانلود کن و طبق دستور العملی که نوشتن بریز رو دستگاه
به هیچ وجه تا 19 نوامبر به live وصل نشو که ban میشی
اون 130 مگی هم 19 نوامبر عرضه میشه که رو بازی هایی که بعد از اون تاریخ عرضه میشه هم وجود داره

موفق باشی

آرشین
14-11-2008, 23:03
برای کنسول آرکید که هارد نداره نمیشه قسمتی از بازی رو روی مموری ریخت تا سرعت لود بیشتر بشه ؟

pedram_sad
15-11-2008, 01:47
برای کنسول آرکید که هارد نداره نمیشه قسمتی از بازی رو روی مموری ریخت تا سرعت لود بیشتر بشه ؟
نه
حتما باید هارد داشته باشی تا بتونی بازی رو نصب کنی
چون تمام بازی روی هارد کپی میشه مثلا FIFA 09 حدودا 6 گیگ جا میگیره تو هارد
که رو یک مموری 256 مگی خودت حساب کن چقدرش جا میشه

Little Sparrow
15-11-2008, 18:34
سلام یه 2 سوال دیگه دارم من سیستمم چند تا ویروس داره می خواستم ببینم تو دستگام که نمیره؟چون شندیم 360 ویروس نداره.
در ضمن پست اول گفتن که پس خوندن سی دی دستگاه خاموش کنید می خواستم بدونم با سی دی دستگاه رو خاموش کنیم یا سی دی رو در بیاریم بعد خاموش کنیم؟لطفا تا قبل از نیمه شب جواب بدید ممنون.

iranian_ boy
15-11-2008, 19:03
من سیستمم چند تا ویروس داره می خواستم ببینم تو دستگام که نمیره؟چون شندیم 360 ویروس نداره.

تا به حال ویروسی که به xbox صدمه بزنه مشاهده نشده. یک سری worm مثل new folder e معروفه خودمون هست که فقط تکثیر میشه. مثلا ممکنه وارده هارد xbox بشه و هی تکثیر شه که اصلا صدمه ای به xbox نمیزنه فقط ممکنه بعد از مدتها که تکثیر شه ،فضا اشغال کنه. به نظر من اول کامپیوترتو ویروس کشی کن بعدا. تا این مورد کوچیک و جزیی هم برطرف شده باشه.(کار از محکم کاری عیب نمیکنه).

در ضمن پست اول گفتن که پس خوندن سی دی دستگاه خاموش کنید می خواستم بدونم با سی دی دستگاه رو خاموش کنیم یا سی دی رو در بیاریم بعد خاموش کنیم؟لطفا تا قبل از نیمه شب جواب بدید ممنون.
اول cd رو بزار بعد در حالی که cd تو دستگاست xbox رو خاموش کن و بعد روشن کن، حالا پیغام update ظاهر میشه، بعد از اینکه نصبش کردی دیگه cd رو در بیار و تمام.
----------------------------------------------------------------
موفق باشید

soheil00019
19-11-2008, 02:35
سلام اقا gears of war 2 رو گرفتم پیغام update میده ! چه کنم yes بزنم؟ نترکم یههویی!!

pedram_sad
19-11-2008, 11:55
سلام اقا gears of war 2 رو گرفتم پیغام update میده ! چه کنم yes بزنم؟ نترکم یههویی!!
نه دوست عزیز چرا بترکه:31:
بزن و بزار کنسول UPDATE کنه

toraj
19-11-2008, 14:03
داشبورد جديد براي 360 به طور رسمي اومد فقط كافيه كه به لايو وصل بشين و آپديت كنيد.:31::46:

resident_evil
19-11-2008, 19:47
منم اين dashboarde زيبارو آپديت كردم و بايد بگم كه خيلي جالب و با مزس!!!
كلي باهاش حال كردم مخصوصا با ساختن avatare

bmwm3gtr
21-11-2008, 00:47
دوستان راهی هست که بدون وصل شدن به لایو بشه کاملرو گیرش اورد ؟ مثلا یکی دانلود کنه بریزه رو سی دی به بقیه بده ؟ یا با کامپیوتر دانلود کرد ؟ یا از فروشگاه ها خرید ؟ یا ... ؟ ( آخه امکان وصل شدن به لایو رو ندارم )

Death prince
21-11-2008, 09:43
دوستان راهی هست که بدون وصل شدن به لایو بشه کاملرو گیرش اورد ؟ مثلا یکی دانلود کنه بریزه رو سی دی به بقیه بده ؟ یا با کامپیوتر دانلود کرد ؟ یا از فروشگاه ها خرید ؟ یا ... ؟ ( آخه امکان وصل شدن به لایو رو ندارم )

سلام
اره میشه من خودم دانلود کردم بعد ریختتم تو فلش با فلش ابدیت کردم ولی رو سی دس هم میتونی این کار را بکنی

pedram_sad
21-11-2008, 11:15
دوست عزیز شما 12:32 دقیقه تو تاپیک XBOX 360 پست دادی و نظرت رو راجع به این که XNE رو انجام دادی و این که مزخرفه گفتی
اما این جا در 12:47 اومدی گفتی نمیتونی به LIVE وصل بشی؟ :31:

لینک دانلود هنوز نیومده و اگه هم بیاد دانلود 120 مگ کار اسونی نخواهد بود
تو بازی هایی ک از 19 نوامبر به این سمت RELEASE میشن که اولین اونها SONIC : UNLEASHED هست قراره این UP گذاشته بشه

موفق باشید

bmwm3gtr
21-11-2008, 22:32
دوست عزیز شما 12:32 دقیقه تو تاپیک xbox 360 پست دادی و نظرت رو راجع به این که xne رو انجام دادی و این که مزخرفه گفتی
اما این جا در 12:47 اومدی گفتی نمیتونی به live وصل بشی؟ :31:

لینک دانلود هنوز نیومده و اگه هم بیاد دانلود 120 مگ کار اسونی نخواهد بود
تو بازی هایی ک از 19 نوامبر به این سمت release میشن که اولین اونها sonic : unleashed هست قراره این up گذاشته بشه

موفق باشید
آخه تازه فهمیدم ماله من آزمایشی بوده و اینکه من از توپ خونه سی دیش رو خریدم و نمیتونم به لایو وصل بشم.

p3yman_xl
23-11-2008, 19:58
آخه تازه فهمیدم ماله من آزمایشی بوده و اینکه من از توپ خونه سی دیش رو خریدم و نمیتونم به لایو وصل بشم.

دوست عزیز این امکان وجود نداره ... اما صبر کنید بازی های جدید عرضه بشن. اونوقت میتونید آپدیت رو به طور کامل نصب کنید.
موفق باشید

resident_evil
23-11-2008, 21:31
دوستان منم GeOW2 رو ريختم رو هارد واقعا انگار كنسول خاموش بود صدا ازش در نميامد :18:
كف كرده بودم واقعا ديگه پيشرفته علم تا كجا ؟؟؟ :31:

Smafias
29-11-2008, 19:00
سلام!

یه سوال: ببینم این قضیه نسبت 16:10 تصویر به کجا کشید؟ تو این آپدیت هست؟

p3yman_xl
30-11-2008, 20:01
سلام!

یه سوال: ببینم این قضیه نسبت 16:10 تصویر به کجا کشید؟ تو این آپدیت هست؟

برو به این آدرس :

موفق باشی

pedram_sad
05-12-2008, 21:54
خوب دوستان لینک دانلود نسخه کامل هم اماده شد
به حجم حدودا 75 مگ
از این ادرس :

موفق باشید

p3yman_xl
06-12-2008, 23:26
ممنون پدارم جان. احتمالاً به خاطر تعطیلات کریسمس و سال نو، مایکروسافت این آپدیت رو با فاصله ی کم روی اینترنت قرار داده وگرنه دوستانی که نمیتونن به لایو وصل بشن به هر دلایلی باید حالا حالا صبر میکردن!
حتما دانلود کنید ؛ سیستم آواتارش خیلی جالبه... :5:
موفق باشید

resident_evil
06-12-2008, 23:28
يه سري ميگن اين نسخه كامل نيستو قراره كامل ترش بياد منم هي ميگم نه اين كامله كامله !!!جريان چيه؟؟؟

Terova
07-12-2008, 02:01
اول یک اپدیت آمد که حجمش 7 مگاایت بود (الته به طور دزدکی) که این آپدیت کامل نبود..

ولی بعد از 19 نوامبر این آپدیت 7 مگی به همراه یک آپدیت کامل 128 مگی در xbl قرار گرفت که فقط کسانی به لایو دسترسی داشتن میتونستند این دو آپدیت رو با هم دانلود کنند.

این دو آپدیت کاملترین هست مگر اینکه ماکروسافت بعدا بخواد چیزهای دیگری بهش اضافه کنه که اونها زیاد مهم نیست..

soheil00019
02-01-2009, 01:20
salam agha man ba death space moshkel daram freez mishe har dafe ie jash ??!! mikham ba updat jadid baziro ro dastghah nasb konam ta az dvd dige estefade nashe!! shenidam updat jadid khodesh baes freez shodan mishe !!! che konam ? iari resanid lotfan??!! gonah daram

p3yman_xl
02-01-2009, 11:34
salam agha man ba death space moshkel daram freez mishe har dafe ie jash ??!! mikham ba updat jadid baziro ro dastghah nasb konam ta az dvd dige estefade nashe!! shenidam updat jadid khodesh baes freez shodan mishe !!! che konam ? iari resanid lotfan??!! gonah daram

سلام

این آپدیت جدید مشکلاتی روی کنسولهای مختلف داشته که خود مایکروسافت هم اونا رو تایید کرده متاسفانه... احتمالا باید منتظر عرضه ی پچ موند. من که تا حالا مشکل فریز نداشتم... در ضمن با ریختن بازی روی هارد باید دی وی دی رو داخل دستگاه بذارید تا بازی اجرا بشه و اینطوری نست که مثل pc بازی بدون دیسک اجرا بشه ( چون با این کار مایکروسافت خودش قوانین کپی رایت رو زیر پا میذاره! ) چاره ای نیست و همه باید آپدیت جدید رو نصب کنند وگرنه بازیهای جدید روی کنسول اجرا نمیشن.
موفق باشید

pedram_sad
02-01-2009, 12:06
سلام

این آپدیت جدید مشکلاتی روی کنسولهای مختلف داشته که خود مایکروسافت هم اونا رو تایید کرده متاسفانه... احتمالا باید منتظر عرضه ی پچ موند. من که تا حالا مشکل فریز نداشتم... در ضمن با ریختن بازی روی هارد باید دی وی دی رو داخل دستگاه بذارید تا بازی اجرا بشه و اینطوری نست که مثل pc بازی بدون دیسک اجرا بشه ( چون با این کار مایکروسافت خودش قوانین کپی رایت رو زیر پا میذاره! ) چاره ای نیست و همه باید آپدیت جدید رو نصب کنند وگرنه بازیهای جدید روی کنسول اجرا نمیشن.
موفق باشید
پیمانجان مطمنی رو بعضی کنسول ها مشکل داشته ؟
من نشنیده بودم
البته شنیده بودم نسخه BETA مشکلاتی داشته

من هم تا حالا کوچکترین مشکلی نداشتم نه با داشبورد نه با DVD های بازی نه با خود بازی ها

برای اون دوستمون هم شما بهتره همیشه سعی کنید بازی هاتون رو از یک جای معتبر و
روی دیسک های مرغوب تهیه کنید تا این مشکلات رو نداشته باشید
در ضمن این مشکلfreeze کردن اگه مرتب در مرجله خاصی و جای خاصی اتفاق می افته ربطی به کنسول نداره و از خود دیسک بازیه که اگه بخوای تو هارد هم بریزی موقع کپی دچار error میشه

راستی پیمان جان مطمنی بازی های جدید برای اجرا باید حتما این داشبورد رو داشته باشن ؟
من دیدم کسانی که نریختن ولی بازی های جدید رو اجرا کردن

من شنیده بودم برای دسترسی به LIVE و بازی ONLINE حتما UP کنیم

Terova
02-01-2009, 13:48
پیمانجان مطمنی رو بعضی کنسول ها مشکل داشته ؟
من نشنیده بودم
البته شنیده بودم نسخه beta مشکلاتی داشته

من هم تا حالا کوچکترین مشکلی نداشتم نه با داشبورد نه با dvd های بازی نه با خود بازی ها

برای اون دوستمون هم شما بهتره همیشه سعی کنید بازی هاتون رو از یک جای معتبر و
روی دیسک های مرغوب تهیه کنید تا این مشکلات رو نداشته باشید
در ضمن این مشکلfreeze کردن اگه مرتب در مرجله خاصی و جای خاصی اتفاق می افته ربطی به کنسول نداره و از خود دیسک بازیه که اگه بخوای تو هارد هم بریزی موقع کپی دچار error میشه

راستی پیمان جان مطمنی بازی های جدید برای اجرا باید حتما این داشبورد رو داشته باشن ؟
من دیدم کسانی که نریختن ولی بازی های جدید رو اجرا کردن

من شنیده بودم برای دسترسی به live و بازی online حتما up کنیم

چرا من شنیده بودم که یکی دونفر مشکل فریز داشتن اما اینکه ماکروسافت تایید کنه و... اصلا صحت نداره.. و معمولا مشکلی وجود نداره.. یعنی نباید مشکلی وجود داشته باشه..

اگر بازیهای جدید بیان که توشون اپدیت جدید باشه انوقت دیگه دست شما نیست و وقتی که بازی رو اجرا کنید خود به خود آپدیت میکنه..اما فعلا مشکلی نیست.

بری تو لایو هم خودش فوری آپدیت میکنه..

p3yman_xl
02-01-2009, 16:07
چرا من شنیده بودم که یکی دونفر مشکل فریز داشتن اما اینکه ماکروسافت تایید کنه و... اصلا صحت نداره..

از کجا میگی اصلا صحت نداره؟! اگه من میگم حتماً دلیلی دارم.... مایکروسافت حتی تایید کرده NXE مشکلات Audio هم بوجود میاره.

Microsoft has confirmed that a number of Xbox 360s have had their audio output broken by the NXE, rendering certain HDMI-connected consoles completely mute. Apparently, there is a compatibility issue with the NXE's updated HDCP handshake which essentially means that an HDMI connection cannot be established.

"While the vast majority of our users worldwide are enjoying the New Xbox Experience with no problems, we are aware that a handful of Xbox LIVE users are experiencing audio issues, and are diligently monitoring this issue and working towards a solution," Microsoft confessed in a statement. "We appreciate our members' enthusiasm and patience, and apologize for any inconveniences."

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pedram_sad
02-01-2009, 16:24
اگر بازیهای جدید بیان که توشون اپدیت جدید باشه انوقت دیگه دست شما نیست و وقتی که بازی رو اجرا کنید خود به خود آپدیت میکنه.
اینقدر دیر شده اومدن up روی بازی های جدید و همه منتظر بودن که من اصلا یادم رفت که قراره رو بازی هم این up باشه و یک لحظه فکرم رو این بود که تنها راهش up کردن از اینترنته :31:

Terova
02-01-2009, 17:19
از کجا میگی اصلا صحت نداره؟! اگه من میگم حتماً دلیلی دارم.... مایکروسافت حتی تایید کرده nxe مشکلات audio هم بوجود میاره.

microsoft has confirmed that a number of xbox 360s have had their audio output broken by the nxe, rendering certain hdmi-connected consoles completely mute. Apparently, there is a compatibility issue with the nxe's updated hdcp handshake which essentially means that an hdmi connection cannot be established.

"while the vast majority of our users worldwide are enjoying the new xbox experience with no problems, we are aware that a handful of xbox live users are experiencing audio issues, and are diligently monitoring this issue and working towards a solution," microsoft confessed in a statement. "we appreciate our members' enthusiasm and patience, and apologize for any inconveniences."

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2fmicrosoft-admits-the-nxe-can-break-360-audio-outputs-working-on-fix-113264.phtml)

فکر کنم به جای اون کلمه( اصلا صحت نداره) باید مینوشتم (من تا حالا نشنیدم)

در هر صورت بخشید..

Anathema&sin
10-01-2009, 11:48
سلام....
با این داشبورد 75 مگی میتونم آواتار بسازم؟؟؟
ممنون

pedram_sad
10-01-2009, 13:27
سلام....
با این داشبورد 75 مگی میتونم آواتار بسازم؟؟؟
ممنون
بله میتونید
موفق باشید

Anathema&sin
11-01-2009, 13:05
دانلودش کردم...خیلی جالبه...آواتار ها خیلی جالب و بامزه هستن

soheil00019
21-01-2009, 20:17
agha ieki iari kone ino download konam ? ghat nemizane? ba in 70 megie mitonam baziro berizam ro hard?
ghat nazane 400 tomanemon bepare!

alireza7
22-01-2009, 11:29
نترس بابا هممون ریختیم هیچیش نشده !

p3yman_xl
22-01-2009, 11:41
agha ieki iari kone ino download konam ? Ghat nemizane? Ba in 70 megie mitonam baziro berizam ro hard?
Ghat nazane 400 tomanemon bepare!

سلام.
لطفا فارسی تایپ کنید... این آپدیت مشکلی نداره و میتونید با خیال راحت نصب کنید. ( البته بخواهید نخواهید این آپدیت رو باید نصب کنید و چاره ی دیگه ای نیست! )

موفق باشید

Terova
22-01-2009, 11:47
agha ieki iari kone ino download konam ? Ghat nemizane? Ba in 70 megie mitonam baziro berizam ro hard?
Ghat nazane 400 tomanemon bepare! ا

شرمنده مثل اینکه پستها با هم زده شد

soheil00019
23-01-2009, 18:08
اقا من اینو دانلد کردم شد 74/6 مگ. چطوری باید update کنم ؟ با فلش مموری بریزمش رو xbox?

p3yman_xl
23-01-2009, 19:41
اقا من اینو دانلد کردم شد 74/6 مگ. چطوری باید update کنم ؟ با فلش مموری بریزمش رو xbox?

صفحه ی اول توضیح دادم :

- فایل رو استخراج یا extract میکنید.
- فایلی به اسم systemupdate$ رو مشاهده میکنید. این رو بدون تغییر روی cd یا کول دیسک کپی کنید.
- کنسول رو روشن کنید. Cd یا کول دیسک رو داخل دستگاه بذارید، دستگاه رو خاموش کنید، دوباره روشن کنید. حالا پیغام آپدیت ظاهر میشه. کنسول رو آپدیت کنید و از قابلیت های این دشبورد - که بهترینش به نظر من کپی کردن بازی ها روی هارد هست - لذت ببرید!.

779
23-01-2009, 21:32
صفحه ی اول توضیح دادم :

آقا با این cd های معمولی که مشکلی نداره؟؟؟؟
یک توضیح ریز هم درباره ی کول دیسک بدین.
ممنون:11:

p3yman_xl
23-01-2009, 21:43
آقا با این cd های معمولی که مشکلی نداره؟؟؟؟
یک توضیح ریز هم درباره ی کول دیسک بدین.
ممنون:11:

نه، روی cd هم میتونید بریزید آپدیت رو.
با کول دیسک، فلش دیسک، mp3 player و ... هم میشه (فقط توجه کنید که به غیر از فلدر آپدیت، هیچ فایل دیگه ای نباید روی دیسک یا فلش دیسک باشه).
موفق باشید

soheil00019
27-01-2009, 20:00
اقا من که نتونستم!!! این 76 مگو دانلد کردم ولی update نشد !! رو cd رایتش کردم xbox نشناختش !! رو فلش مموری ریختم ! بازم نشناخت ! خاموش روشن کردم ! نشد ! چه کنم؟؟ :41::41: تو کف موندم:18: پوشه ی $systemupdat رو با فایل های داخلش رو cd رایت کردم انگار نه انگار :19: 100 مدل راهو روش رفتم نشد... یاری کنید :2: شاید مال من فقط online update میشه؟؟؟

p3yman_xl
27-01-2009, 20:27
اقا من که نتونستم!!! این 76 مگو دانلد کردم ولی update نشد !! رو cd رایتش کردم xbox نشناختش !! رو فلش مموری ریختم ! بازم نشناخت ! خاموش روشن کردم ! نشد ! چه کنم؟؟ :41::41: تو کف موندم:18: پوشه ی $systemupdat رو با فایل های داخلش رو cd رایت کردم انگار نه انگار :19: 100 مدل راهو روش رفتم نشد... یاری کنید :2: شاید مال من فقط online update میشه؟؟؟

مطموناً یه جایی اشتباه کردید... من خودم بدون هیچ مشکلی نصب کردم.
شما اول یه فلش مموری رو فرمت کن، آپدیت رو کپی کن توی root مموری ( توی فلدر نباشه )
حالا فلش رو بزن به usb دستگاه، دستگاه رو روشن کن -- اگه نشناخت، دستگاه رو یه بار خاموش روشن کن. صفحه ی آپدیت میاد.
راحته
موفق باشی

soheil00019
27-01-2009, 22:18
اقا یکم بیشتر راهنماییم میکنی ! خنگ نیستما:41: منظورت اینه که باید محتویاته توی فولدر update رو مستقیما بریزم رو فلش؟ اگه با اینتر نت update کنم چی میشه؟ شاید باید اول update 7مگی رو نصب کنم؟

soheil00019
27-01-2009, 22:33
قربونت update شد مرسی کمک کردی :11:

p3yman_xl
27-01-2009, 22:55
اقا یکم بیشتر راهنماییم میکنی ! خنگ نیستما:41: منظورت اینه که باید محتویاته توی فولدر update رو مستقیما بریزم رو فلش؟ اگه با اینتر نت update کنم چی میشه؟ شاید باید اول update 7مگی رو نصب کنم؟

بله، یعنی بوسیله ی لایو؟ اینجوری هم میشه.
نه، اصلاً ارتباطی نداره. این آپدیت کامل هست عزیز.( خود nxe به همراه آواتار )

قربونت update شد مرسی کمک کردی :11:
خواهش میشه. :46:

TFK
16-03-2009, 15:09
ممنون از راهنمايياتون.!!!!
من فايل 74 مگابايتي رو از مايكروسافت دانلود كردم.
روي صفحه اصلي دو تا فلش فرمت شده و يك سيدي(فايلهاي extract شده)ريختم.
ولي دستگاه هيچ عكسالعملي نشون نميده فقط مينيويسه Mixed media disk)
چند بارم روشن خاموش كردم....
چيكار كنم؟:19::19::19::19::19::41::41::41:

hellishcorp
16-03-2009, 17:58
سلام
سوالی داشتم،پش از update کردن دستگاه از حالت کپی خور در نمی آید؟

hellishcorp
16-03-2009, 18:14
سلام
می خواستم بینیم بعد از update کردن آیا برای دستگاه های کپی خور مشکلی پیش نمیاد؟

pedram_sad
16-03-2009, 19:14
ممنون از راهنمايياتون.!!!!
من فايل 74 مگابايتي رو از مايكروسافت دانلود كردم.
روي صفحه اصلي دو تا فلش فرمت شده و يك سيدي(فايلهاي extract شده)ريختم.
ولي دستگاه هيچ عكسالعملي نشون نميده فقط مينيويسه Mixed media disk)
چند بارم روشن خاموش كردم....
چيكار كنم؟:19::19::19::19::19::41::41::41:
شما هم فایل rar و هم extract شدش رو دوتایی باهم بریز تو flash و وصل کن به console
بعدش روشنش کن پیغام میاد برای update

سلام
می خواستم بینیم بعد از update کردن آیا برای دستگاه های کپی خور مشکلی پیش نمیاد؟
نه هیچ مشکلی پیش نمیاد

hellishcorp
17-03-2009, 18:51
جالب شده عوض شد بدون مشکل
بازی هارو هم میریزم رو هارد، اما نمیشه کاری کرد که دیگه دی وی دی نخواهد موقع اجرای بازی؟

Ahmadreza0123
17-03-2009, 20:59
جالب شده عوض شد بدون مشکل
بازی هارو هم میریزم رو هارد، اما نمیشه کاری کرد که دیگه دی وی دی نخواهد موقع اجرای بازی؟

نه نمیشه.ریختن بازی ها روی هارد فقط باعث میشه زمان لود بازی ها کاهش پیدا کنه:31:

TFK
21-03-2009, 19:46
اين كارو هم كردم.....
كلا هيچ تغييري ايجاد نميشه!
من به اي ترتيب پيش رفتم كه اول فايل 74 مگي رو دانلود كردم بعد اكستركتش كردم و بدون اين كه داخل فولدري يا چيزي بريزم اون 8 9 تا فايل رو ريختم رو يه فلش فرمت شده حتي با سيدي هم اي كارو كردم..................چه كنم؟

Rohallah_tavakoli
21-03-2009, 20:09
اين كارو هم كردم.....
كلا هيچ تغييري ايجاد نميشه!
من به اي ترتيب پيش رفتم كه اول فايل 74 مگي رو دانلود كردم بعد اكستركتش كردم و بدون اين كه داخل فولدري يا چيزي بريزم اون 8 9 تا فايل رو ريختم رو يه فلش فرمت شده حتي با سيدي هم اي كارو كردم..................چه كنم؟

دوست عزيز........

لازم نيست اون فايل ها رو در بياري شما همون فولدر $SystemUpdate رو از فايل rar استخراج كن و روي يه سي دي رايت كن....

TFK
23-03-2009, 11:00
ممنون .... آپديت شد!

starpars
24-03-2009, 11:38
اگه اين آپديت 75 مگي رو روي آركيد جاسپر نصب كني 75 مگ از فضاي مموريش كه 256 هست رو ميگيره يا اينكه داشبورد جاي ديگه نصب ميشه؟

javad_vosogh
27-03-2009, 16:30
ایا برای ارکید جاسپر هم میشه استفاده کرد چون هارد نداره

pedram_sad
28-03-2009, 13:01
ایا برای ارکید جاسپر هم میشه استفاده کرد چون هارد نداره
بله میشه
تو memoty card نصب میشه
ولی عملا برای arcade استفاده ای نداره چون مهمترین مزیتش نصب بازی تو هارده که چون هارد نداره استفاده نمیاد
مگر این که هارد جدا بخرید

Anathema&sin
30-03-2009, 09:41
بچه هب این extreme 1.6 نیومده هنوز hawx رو دستم باد کرده.
میخوام هر چه زودتر بازی کنم.

Rohallah_tavakoli
30-03-2009, 09:43
بچه هب این extreme 1.6 نیومده هنوز hawx رو دستم باد کرده.
میخوام هر چه زودتر بازی کنم.

شما ميتوني آپديت كنيد به 1.51 و راحت بازي رو اجرا كنيد...:10:

Anathema&sin
31-03-2009, 10:37
شما ميتوني آپديت كنيد به 1.51 و راحت بازي رو اجرا كنيد...:10:

میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟چی جوری؟
ممنون

resident_evil
31-03-2009, 14:39
میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟چی جوری؟
ممنون

آموزش هاش هستش !!! ولي يكم دردسر داره ...
اگه ببري nextgen يا اينجور جاها زودي برات رديفش ميكنن !!!

qeshmkids
04-04-2009, 17:51
سلام.

اينم ويديو آموزش نصب كردن داشبورد جديد بر روي Xbox360 با استفاده از فلش (با سي دي هم همين روشه)

اين ويديو رو تو YouTube ديدم و دانلود كردم و در Rapidshare آپلود كردم كه همه بتونن دانلود كنند .

1mb با فرمت 3gp

Rohallah_tavakoli
21-04-2009, 19:11
برادران كسي نميدونه نسخه بعدي داشبورد كي عرضه ميشه؟؟؟؟

آيا امكانش هست كه وب بروزر بهش اضافه شده باشه؟؟؟

من كه از xbox بدم اومده به خاطر نداشتن ie....

bazibazha
04-05-2009, 10:37
من يك xbox 360 elite با درايو liteon دارم كه با اين روشهايي كه گفيد اپديت نشد تونستم داشبورد رو اپديت كنم ام متاسفانه خود كنسول اپديت نشد به خاطر همين بازيهاي جديد مانند wanted - metallica - riddick dark athena را اجرا نمي كند لطفا مرا راهنمايي كنيد

resident_evil
04-05-2009, 11:58
من يك xbox 360 elite با درايو liteon دارم كه با اين روشهايي كه گفيد اپديت نشد تونستم داشبورد رو اپديت كنم ام متاسفانه خود كنسول اپديت نشد به خاطر همين بازيهاي جديد مانند wanted - metallica - riddick dark athena را اجرا نمي كند لطفا مرا راهنمايي كنيد

دوست عزیز برای کنسول شما باید اون رو ببرین بیرون بدین یکی براتون iXtereme 1.51 نصب کنه !!!
البته خودتون هم میتونید این کارو بکنید ولی دردسر داره ... چون باید کنسول باز شه و ...

Optimus Prime
08-05-2009, 11:10
دوست عزیز این Update نرم افزاری دستگاه است. برای اجرای این بازی ها باید شما Firmware DVD-ROM دستگاه خود را تغییر بدهید که شما به یک فروشگاه مطمئن فروش کنسول بروید و بگویید Firmware iXtreme 1.51 برایتان نصب کنند.

1987msb
18-05-2009, 11:26
ببخشيد من يه آپديت 7363 دارم و يه آپديته 7371 كه حجمش كمتر از 7363 است. به نظر شما كدوم رو نصب كنم؟:5:

p3yman_xl
18-05-2009, 18:25
ببخشيد من يه آپديت 7363 دارم و يه آپديته 7371 كه حجمش كمتر از 7363 است. به نظر شما كدوم رو نصب كنم؟:5:

فکز نمیکنم فرق زیادی داشته باشن؛ احتمالا این تفاوت سایز به خاطر zip یا rar بودنه فایل هست...

Bs_panzer
04-07-2009, 14:20
بیرون 40 تومن برای این کار می گرفتند !!!!!!

rangtab2005
04-07-2009, 15:16
شما اگه به لايو متصل نيستيد فرقي نمي کنه کدوم يکي رو آپديت کنيد
ولي اگه به لايو متصل بشيد اگه 7363 نصب باشه خودش تقاضاي آپديت کردن ميکنه و اگه کنسل کني به لايو متصل نميشه

779
04-07-2009, 15:22

چند تومن!:18:
بازیه Fuel خودش این آپدیت رو داره!

pedram_sad
04-07-2009, 16:13

چند تومن!:18:
بازیه Fuel خودش این آپدیت رو داره!
خوب خودشون دارن میگن بیرون
متاسفانه اینه وضع بازار ما

اما خوشبختانه با اومدن update روی بازی ها دیگه دست این جماعت هم از چاپیدن کوتاه میشه

البته اگه باز هم نباشن کسانی که با این وجود هم برن پیش این جماعت

resident_evil
04-07-2009, 16:16
یعنی یه نفر پیدا میشه که اینقدر بی اطلاع باشه که 40 تومن بده برای آپدیت داشبورد و یه فروشنده هم اینقدر نامرد که از یکی برای این آپدیت 40 تومن بگیره ؟! عجب وضعیتی داریم ما !

pedram_sad
04-07-2009, 16:26
یعنی یه نفر پیدا میشه که اینقدر بی اطلاع باشه که 40 تومن بده برای آپدیت داشبورد و یه فروشنده هم اینقدر نامرد که از یکی برای این آپدیت 40 تومن بگیره ؟! عجب وضعیتی داریم ما !
اره نوید جان
هستن خیلی کسانی که اصلا اینترت نمیان و هیچ اطلاعی از سایت ها و اموزش ها ندارن
و حتی میرن همون بیرون کنسول رو با کلی اختلاف قیمت میخرن
و هرچقدر هم میگی بهشون که جاهایی مثل اینترنت و تاپیک ها هست
هم برای مشاوره هم برای خرید زیر بار نمیرن :31:

pouyacapitan
04-07-2009, 16:58
دوستان داشبورد من قدیمیه!ارزش داره که 75 مگ رو دانلود کنم؟؟یا صبر کنم که بازی های جدید که سفارش دادم برسه چون شاید رو اونا باشه!!
اگه این اپدیت رو هم بزنم دایویکس پخش می شه؟؟؟یا باید به لایو وصل بشم؟

pedram_sad
04-07-2009, 17:15
دوستان داشبورد من قدیمیه!ارزش داره که 75 مگ رو دانلود کنم؟؟یا صبر کنم که بازی های جدید که سفارش دادم برسه چون شاید رو اونا باشه!!
اگه این اپدیت رو هم بزنم دایویکس پخش می شه؟؟؟یا باید به لایو وصل بشم؟
به نظر من که صبر کنی بهتره
چون حتما رو یکی از این بازی ها هست
مخصوصا اگه fuel رو خریده باشی

نه اون update که 5 مگی هست و برای پخش divx هست میمونه و نیاز نیست به up دوباره

pouyacapitan
03-08-2009, 22:36
دوستانی که به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارن ونمی تونن این اپدیت رو مثل من دانلود کنن.
میتونن بازی های fuel,tom clancys h.a.w.x رو تهیه کنن!چون این 2 تا اپدیت ها رو دارن!

undr
06-08-2009, 09:55
البته الان تمام بازی های جدید آپدیت رو دارن.من خودم از روی Fight Night Round 4 داشبورد رو آپدیت کردم.

الان یه تریلر دیدم از داشبورد جدید.میخواستم ببینم این یکی کی میاد؟

pouyacapitan
11-08-2009, 17:57
این اپدیت هم پس از مدتی انتظار چند ساعت پیش رفت رو سرور ماکروسافت.
توجه:فعلا لینک دانلود اپدیت نیومده!پس باید با خوده دستگاه دانلود کنید که 128 مگ هم حجمشه و اگه اپدیت قبلی نصب باشه این هم رو اون نصب می شه .

- امکان Eject کردن دیسک توسط Control دستگاه :

2- بهبود یافتن طبقه بندی تنظیمات کنسول در صفحه ی Consol Setting که باعث کاهش گزینه ها شده:

3-اضافه شدن گزینه ی Display Discovery در تنظیمات Display دستگاه (هنوز اطلاعاتی در باره ی این گزینه ندارم ) :

4 - اضافه شدن گزینه ی Clear System Cash در قسمت Dvice Option که با زدن اون کنسول رو به روز اولش بر میگردونه و تمام آپدیت ها

و Patch های اضافه شده رو پاک میکنه. شاید داشبورد رو هم از NXE به Pre-NXE بر گردونه !!! :

نقل قول از sumgan عزیز
در ضمن مثل اینکه تغییراتی نیز در بخش اواتار به وجود امده است!
facebook در این اپدیت نیومد و باید منتظر اپدیت پاییزه باشد!
با گرفتن تمام Achieve یک بازی برای اواتار شما چند نوع لباس هم اضافه می شه.
در هنگام نصب بازی روی هارد حجم بازی نصب شده کمتر نیز می شود!

می توانید به سادگی و با دوستان خود در هر کجای دنیا با استفاده از سرویس xbox live به سادگی با همدیگر به تماشای فیلم بپردازید و در بین تماشای فیلم پاپ کرن نیز بخورید!(اواتار های شما مشغول پاپ کرن خوردن می شوند!)

می توانید برای avatar خود از avatar marketplace لباس هایی با جدیدترین مارک های روز با استفاده از microsoft point تهیه کنید!
می توانید وسایل قابل حمل مثل گیتار به اواتار خود اضافه کنید.

-
شما می تواتنید با استفاده از microsoft point خود بازی های جدید را تهیه کنید و به بازی بپردازید.
این قابلیت نیز اضافه شده است که در صورت پاک کردن بازی خریداری شده شما می توانید دوباره ان را تهیه کنید!

شما می توانید در xbox live به جست وجوی عناوین پرطرفدار بپردازید و به ان ها نمره بدهید!(نمره ها از 1-5 ستاره هستند)شما با این روش می توانید بازی هایی که دوستانتا ن و دیگران به انها رای داده این مشاهده کنید!

--Xbox LIVE Parties
پیشرفت های جدید در xbox live party!
اگر شما به هر دلیلی از شبکه xbox live قطع شدید شما به صورت اتوماتیک وصل خواهید شد!
شما می توانید دوستانتان را ساده تر به party دعوت کنید!تنها با یک کلیک!
--Video Display Options
ما این امکان را برای شما فراهم نموده ایم که با استفاده از یک کایل hdmi از بهترین کیفیت صدا و تصویر بهره مند شوید!
--Other Improvements
We're always listening to you for feedback, and this Xbox LIVE update will include numerous dashboard updates.
* Gold Member Veterans - اگر شما دارای اکانت gold هستین در xbox live افراد دیگر خواهند بود که مدت زمان gold شما را ببینند!
* Indie Games - Xbox LIVE Community Games has been renamed Xbox LIVE Indie Games. We feel this new name better represents the independent spirit of these titles.
* Achievement Browser - ما این امکان را برای شما ساده تر کرده ایم که بتوانید به سادگی در بین archivement های خود چرخ بزنین!

مدیریت اکانت
We've made some changes to make your life easier.
* Subscription Notification - If your Xbox LIVE subscription is about to run out, you will now be notified when you sign into Xbox LIVE.
* Updates for Invalid Windows Live IDs - اگر اکانت windows live شما expired شد ما به شما اجازه می دهیم تا دفعه ی بعد ان را تصحیح کنید!
* Account recovery - ما امکان recovery اکانت های شما را بهبود داده و سریعتر کرده ایم!.

این اپدیت چه چیز هایی را شامل نمی شود؟
ولی ما به شما قول می دهیم که اینها در اپدیت های بعدی موجود خواهد بود!
* Facebook
* Twitter
* Zune video and 1080p Instant On
* Last.fm

تا فردا ترجمه تمام خواهد شد!

sourena
11-08-2009, 18:03
آقا اینو از کجا میشه دانلود کرد؟؟؟
چه جوری باید ریخت رو دستگاه؟؟؟

pouyacapitan
11-08-2009, 18:12

کار خاصی نمی خواد!
کافیه وصل بشید به live!

p3yman_xl
11-08-2009, 18:14
دوست عزیز حداقل صبر میکردید لینک آپدیت روی نت قرار بگیره بعداً تاپیک رو ایجاد میکردی.. الان دارم میبینم تمام مطالب رو هم بصورت انگلیسی و ترجمه نشده کپی و پیست کردید...

از لایو میشه گرفت.. اگه به لایو دسترسی ندارید صبر کنید لینک دانلودش امیروز فردا میاد.

موفق باشید

sourena
11-08-2009, 18:17
آقا پس تا اومد شما برا من پیغام بفرست لینکو بده!!! دمت گرم.

p3yman_xl
11-08-2009, 18:37
دوستان لطفاً تمامی بحث ها و تبادل نظرها رو در همین تاپیک انجام بدین.
اطلاعات جدید به پست اول تاپیک اضافه خواهد شد.
ممنون

1987msb
11-08-2009, 18:44
سلام
ببخشيد من تازه اين تايپك رو ديدم،
آيا ميشه از طريق كافينتهايي كه adsl دارند اين رو آپديت كرد؟ چقدر طول ميكشه؟
چون الان اينترنت پر سرعت(wire less) دم دستم نيست.:31:

resident_evil
11-08-2009, 18:47
سلام
ببخشيد من تازه اين تايپك رو ديدم،
آيا ميشه از طريق كافينتهايي كه adsl دارند اين رو آپديت كرد؟ چقدر طول ميكشه؟
چون الان اينترنت پر سرعت(wire less) دم دستم نيست.:31:

این آپدیت رو من با سرعت 256 امروز انجام دادم که حدودا 1 ساعت طول کشید !
اگه کمی صبر کنید لینک دانلود این آپدیت هم میاد که بعد میتونین روی دیسک یا فلش بریزین و آپدیت رو انجام بدین !
و یه راه دیگه هم اینه که روی بازی های جدید قرار خواهد گرفت مانند آپدیت پاییزی !

{sahand}
11-08-2009, 21:58
حالا این 128 مگ به جای 130 مگ قبلی قرار می گیره یا به اون اضافه می شه؟

resident_evil
11-08-2009, 22:46
حالا این 128 مگ به جای 130 مگ قبلی قرار می گیره یا به اون اضافه می شه؟

به همون اضافه میشه چون اینا یه سری امکانات هست که اضافه شده به همون داشبورد قبلی .

ShayaN3K
11-08-2009, 23:55
این آپدیت امکان داره که دستگاه رو از کپی خور در بیاره ؟!؟!؟

فقط حس کنجکاوی بود !!!

resident_evil
11-08-2009, 23:58
این آپدیت امکان داره که دستگاه رو از کپی خور در بیاره ؟!؟!؟

فقط حس کنجکاوی بود !!!

ازون حرفا بودا !

ShayaN3K
12-08-2009, 00:03
ازون حرفا بودا !

میدونم ولی انقدر از این شرکت سونی واسه PSP راه های جدید از روی فریمور و UMD و ... جلوگیری از کپی خور کردن

داره که دیگه میترسم آپدیت همین جوری بریزم.

گفتم شاید کسی ریخته باشه و بگه !!!

این پستو بخونی دلیل حرف منو میفهمی

resident_evil
12-08-2009, 00:06
نه خب برای 360 ازین اتفاقا نمیفته ! خیلی ها آپدیت کردن و الان هم دارن بازی میکنن .

choory
12-08-2009, 00:18
میدونم ولی انقدر از این شرکت سونی واسه PSP راه های جدید از روی فریمور و UMD و ... جلوگیری از کپی خور کردن

داره که دیگه میترسم آپدیت همین جوری بریزم.

گفتم شاید کسی ریخته باشه و بگه !!!

این پستو بخونی دلیل حرف منو میفهمی

طریقه کپی خور کردن psp و xbox360 کلا با هم فرق دارند.

برای کپی خور کردن psp فریمور خود دستگاه را هک میکنند و جایگزین فریمور اصلی میکنند تا iso بازی ها را از روی مموری اجرا کند.

اما برای xbox360 فریمور درایور دستگاه را هک میکنند و جایگزین فریمور اصلی درایور میکنند که دیسک های کپی را اجرا کند.

بهتره از بحث خارج نشیم.

راستی کسایی که آرکید دارند برای نصب این آپدیت مشکلی ندارند؟
چون آپدیت قبلی را دانلود کردم دادم به دوستم نصب کرد گفت که حدود نصف فضای حافظه 256 مگی دستگاه را اشتغال کرده.:19:

alipsp
12-08-2009, 00:25
طریقه کپی خور کردن psp و xbox360 کلا با هم فرق دارند.

برای کپی خور کردن psp فریمور خود دستگاه را هک میکنند و جایگزین فریمور اصلی میکنند تا iso بازی ها را از روی مموری اجرا کند.

اما برای xbox360 فریمور درایور دستگاه را هک میکنند و جایگزین فریمور اصلی درایور میکنند که دیسک های کپی را اجرا کند.

بهتره از بحث خارج نشیم.

راستی کسایی که آرکید دارند برای نصب این آپدیت مشکلی ندارند؟
چون آپدیت قبلی را دانلود کردم دادم به دوستم نصب کرد گفت که حدود نصف فضای حافظه 256 مگی دستگاه را اشتغال کرده.:19:

چرا دیگه مشکل دارن.بدونه هارد نمیشه.از اون فضای 256مگ حدود 95مگ فضا باقی میمونه

{sahand}
12-08-2009, 09:25
به همون اضافه میشه چون اینا یه سری امکانات هست که اضافه شده به همون داشبورد قبلی .
خب اینجوری که آرکید ها بیچاره می شن!
یعنی الان شما در مجموع 250-260 مگ آپدیت رو دستگاهتون هست؟؟

1987msb
12-08-2009, 09:45
خب اینجوری که آرکید ها بیچاره می شن!
یعنی الان شما در مجموع 250-260 مگ آپدیت رو دستگاهتون هست؟؟

دوست عزيز مايكروسافت براي حل اين مشكل سري جديد آركيد هاي خود را با 512 mb حافظه ي داخلي توليد كرده.
پس يا بهتره دوستان اينو بگيرن يا يه هارد بگيرن.

pouyacapitan
12-08-2009, 13:59
دوستانی که اپدیت قبلی رو نصب کردن که حدود 128 مگ حجمش هست و با اون حساب حدود 70 مگ جا دارن!این اپدیت رو اون یکی نصب می شه یعنی که کلا شاید 2-3 مگ بیشتر جا بگیره!

pinky
12-08-2009, 17:58
اظلات دقیق تری نیومده از تفاوت هایی که در این اپدیت ایجاد شده؟

sourena
12-08-2009, 18:24
دوستان....من خودم x-box ندارم....یکی منو راهنمایی کنه...
یکی از بهترین رفیقام x-box داره منم برخی اوقات میرم پیشش یه حالی میکنم!
اگه بخوام براش دانلود کنم باید چیکار کنم؟؟؟؟
لینک rapidshare نداره؟ چی جوریه؟؟؟

shakerifar
12-08-2009, 18:36
هنوز لینک دانلود از اینترنت نیومده فکر کنم
احتمالا فردا می یادش

Majid ²
12-08-2009, 19:35
این قضیه اچیومنت ها چیه ؟
یه جایی زده همه آمارت رو , اینکه با این بازیایی که کردی حداکثر چند تا میتونستی بگیری و الآن چند تا داری ؟؟ ( مجموع همه بازی ها, نه تک تک )

آیا این از قبل بود ؟ تازه اومده ؟

tekken god
12-08-2009, 21:20
سلام
یه سؤال .
الآن داشبورد قبلی روی حافظه داخلی دستگاه من نصبه چون هارد نداشتم اون موقع طرف رو حافظه داخلی ریخت .
الآن هارد دارم .
نمیشه داشبورد قبلی هم به هارد منطقل بشه ؟

SamGun
14-08-2009, 09:32
سلام
یه سؤال .
الآن داشبورد قبلی روی حافظه داخلی دستگاه من نصبه چون هارد نداشتم اون موقع طرف رو حافظه داخلی ریخت .
الآن هارد دارم .
نمیشه داشبورد قبلی هم به هارد منطقل بشه ؟
چه فرقی داره !!! خب شما اینو که بریزی رو همون ریخته میشه و هیچ مشکلی هم نخواهی داشت

mkh-n71
15-08-2009, 09:07
برای نصب این داشبور بر روی آرکید 256MB چقدر فضا می مونه؟
اصلا فضا می مونه یا باید یه هارد 20گیگ بگیرم؟؟(قیمت هارد 20 دست دوم چنده؟؟)

p30 vahid
15-08-2009, 12:36
اقا این لینک دانلود این داشبورد نیومد همچنان باید از لایو اپدیت بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13::13::13::13:

generaltj
15-08-2009, 14:00
تو رو خدا یکی لینک آپدیت رو بزاره.اااااااااااااااهههه هاااااااههههههه(صدای گریه)

resident_evil
15-08-2009, 14:04
بار دیگه پستی در این ارتباط ببینم پاک میکنم !

هر موقع لینکش بیاد دوستان اینجا قرار میدن نیاز نیست هر روز یکی بیاد بگه اومد یا نه !

newhamedpc
21-08-2009, 15:28
هنوز لينك جديدش نيومده اگه .هر وقت بياد اينجا معرفي ميشه

P_666
25-08-2009, 12:17
سلام
دوستان شرمنده که سوالم یک کمی مبتدیانه هست چون تازه Xbox گرفتم برای همین هست که نمیدونم چطوری باید داشبورد اون رو آپدیت کنم منظورم از طریق Live هست
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

resident_evil
25-08-2009, 12:57
سلام
دوستان شرمنده که سوالم یک کمی مبتدیانه هست چون تازه Xbox گرفتم برای همین هست که نمیدونم چطوری باید داشبورد اون رو آپدیت کنم منظورم از طریق Live هست
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

شما وقتی اولین بار بخوای به لایو وصل بشی خودش پیغام آپدیت میده و به طور اتوماتیک آپدیت میشه !

LORD GAMES
31-08-2009, 01:38
سلام
این اپدیت جدیده رو arcade نصب میشه؟
ممنون
( تو پست اولم توضیحی در این باره نبود):11:

pedram_sad
31-08-2009, 10:58
اره نصب میشه

$*BEHNAM*$
08-09-2009, 12:38
من تا2 مشکل دارم :

دیروز آخرین آپدیت رو که حجمش 75مگ بود دانلود کردم ولی هر کاری کردم نتونستم نصب کنم . فولدر درون فایل زیپ رو هم توی کول دیسک هم روی cd کپی کردم و دستگاه رو خاموش و روشن کردم اما آپدیت نشد .

دومیش هم اینه که دستگاه من نه فیلم dvd پخش میکنه نه فیلم divx . چی کار کنم تا پخش کنه ؟

shakerifar
08-09-2009, 13:09
من تا2 مشکل دارم :

دیروز آخرین آپدیت رو که حجمش 75مگ بود دانلود کردم ولی هر کاری کردم نتونستم نصب کنم . فولدر درون فایل زیپ رو هم توی کول دیسک هم روی cd کپی کردم و دستگاه رو خاموش و روشن کردم اما آپدیت نشد .

دومیش هم اینه که دستگاه من نه فیلم dvd پخش میکنه نه فیلم divx . چی کار کنم تا پخش کنه ؟
مگه لینک دانلودش اومده؟؟؟
برای Dvd و Divx باید وصل بشی به لایو و یه اپدیت 5mb انجام بدی

$*BEHNAM*$
08-09-2009, 13:35
آره من دیروز دانلود کردم . اینم لینکش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$SystemUpdate_Fall08_7371.zip

برای dvd , divx جور دیگه نمیشه به غیر از لایو انجامش داد ؟

resident_evil
08-09-2009, 14:00
آره من دیروز دانلود کردم . اینم لینکش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$SystemUpdate_Fall08_7371.zip

این همون اپدیت قدیمی هستش .

$*BEHNAM*$
08-09-2009, 15:16
من تا2 مشکل دارم :

کسی نمیتونه کمک کنه ؟

SamGun
08-09-2009, 15:57
کسی نمیتونه کمک کنه ؟

خب زمانی که داشبورد شما NXE (داشبورد جدید) باشه آپدیت نمیشه و فقط شما زمانی میتونی از آخرین update داشبورد NXE بهرمند

بشی که به LIVE وصل شی.

برای اجرای Codec های avi و Divx باید حتما به LIVE متصل بشید.

pedram_sad
08-09-2009, 23:24
خوب منم از صبر برای اومدن فایل zip شده دانلود خسته شدم
با adsl که سرعت دانلود اون 60 بود up کردم دقیقا 22 دقیقه و 15 ثانیه طول کشید

جالب اینجا بود update مربوط به divx که 13 ماه قبل گرفته بودم با این update از بین رفت و دوباره مجبور شده اون 5 مگی رو هم دانلود کنم

با محاسبات من حجم این update حدودا 107 مگ بود

موفق باشید

xbox 360 elite
12-09-2009, 22:48
من میخوام فردا کنسولم رو ببرم خونه ی یکی از دوستان که اینترنت 512 داره تا اونجا داشبورد اگوست رو از روی لایو بریزم حالا چندتا سوال داشتم و دفعه ی اولمه که میخوام به اینترنت وصل شم
1-وقتی وصل شدم خودکار پیغام آپدیت میاد یا باید به جای خاصی برم ؟
2-برای دیدن فیلم divx بايد چي رو از كجا دانلود کنم؟
3دانلود تم ها رایگانه؟
4-دیگه چه چیز به درد بخور دیگه دانلود کنم؟
5-چند در صد احتمال بن شدن من هست؟

generaltj
13-09-2009, 11:44
من میخوام فردا کنسولم رو ببرم خونه ی یکی از دوستان که اینترنت 512 داره تا اونجا داشبورد اگوست رو از روی لایو بریزم حالا چندتا سوال داشتم و دفعه ی اولمه که میخوام به اینترنت وصل شم
1-وقتی وصل شدم خودکار پیغام آپدیت میاد یا باید به جای خاصی برم ؟
2-برای دیدن فیلم divx بايد چي رو از كجا دانلود کنم؟
3دانلود تم ها رایگانه؟
4-دیگه چه چیز به درد بخور دیگه دانلود کنم؟
5-چند در صد احتمال بن شدن من هست؟

1-موقعی که وصل شی همو موقع پیغام آپدیت میده.
2-یک فیلم با این فرمت(دایویکس)بزارخوده دستگاه اگه آپدیت نباشه پیغام میده.
3-بعضی هاشون:31:
4-اکثر چیزا دانلودی در لایو نیارز به پوینت داره که باید به صورت جدا بخری.
5-اگه از بازی هات مطمئن نیستی که stealth patch دارن دی وی دی بازی رو درار بعد وصل شو:10:

mehdi_360
14-09-2009, 12:49
این لینک آپدیت جدید معلوم نیست که میاد ؟
من الان وصل شدم یه نیم گذاشتم دیدم اصلا 1 درصد هم جلو نرفته :دی دیگه بی خیال شدم...

shab_2008
14-09-2009, 21:50
من يه چنتا سوال داشتم:
1:من شنيدم تو اين اپديت يرايه اجرايه بازيها به درايو دستگاه فشاره كمتري وارد ميشه درسته؟
2:فريم زياد شده؟
3:مشكله texture در gta iv هنگامه اجرايه بازي از رويه درايو حل شده؟

ممنون

kamil_ps3
14-09-2009, 22:20
ببخشید دوستان این ixtrem چه فرقی با ابدیت داشبورد داره؟ لطفا توضیح بدید.

pedram_sad
14-09-2009, 23:06
من يه چنتا سوال داشتم:
1:من شنيدم تو اين اپديت يرايه اجرايه بازيها به درايو دستگاه فشاره كمتري وارد ميشه درسته؟
2:فريم زياد شده؟
3:مشكله texture در gta iv هنگامه اجرايه بازي از رويه درايو حل شده؟

ممنون
1 - نه
مگه تو dash های قبلی فشار می اومد ؟
2 - نه
اینم باز باید بگم مگه فریم تا حالا کم بوده که بخواد زیاد شه ؟
تمامی بازی های 360 به لطف سخت افزار غول اون smooth enough اجرا میشن
3 - این رو امتحان نکردم
ولی این مشکل با ریختن بازی تو هارد کامل حل شد

ببخشید دوستان این ixtrem چه فرقی با ابدیت داشبورد داره؟ لطفا توضیح بدید.
ixtreme برای درایو کنسول و خوندن بازی های کپی هست
و این update که بهش میگن dashboard محیط خود کنسول و یک جورای interface اون هست

kamil_ps3
15-09-2009, 00:21
حالا من چه جوری بفهمم کنسولم چه ورژنی از ixtreme هست ؟

shab_2008
15-09-2009, 08:58
حالا من چه جوری بفهمم کنسولم چه ورژنی از ixtreme هست ؟

يكي از بازيهايه جديد مثله dirt2 را بزار تو دستگاه اگه اجرا شد ورژنش 1.51 يا 1.6 هست

aliakbararyafar
15-09-2009, 10:42
من قبل از آپدیت کردن دستگاه نمی تونستم wanted و call of juarez رو بازی کنم . الآن هم که دستگاه رو آپدیت کردم بازم دستگاه نمی تونه این بازی ها رو بخونه؟ لطفا راهنمایی کنید.:41:

generaltj
15-09-2009, 14:12
من قبل از آپدیت کردن دستگاه نمی تونستم wanted و call of juarez رو بازی کنم . الآن هم که دستگاه رو آپدیت کردم بازم دستگاه نمی تونه این بازی ها رو بخونه؟ لطفا راهنمایی کنید.:41:

باید ixtrmeme دستگاهت رو به 1.6 آبدیت کنی:21:

aliakbararyafar
15-09-2009, 14:31
جریان این ixtreme 1,6 چیه و چطور اونو آپدیت کنم به 1.6؟ اگه لینک دارید لطفا نمایش بدید. :13:

p3yman_xl
15-09-2009, 15:25
جریان این ixtreme 1,6 چیه و چطور اونو آپدیت کنم به 1.6؟ اگه لینک دارید لطفا نمایش بدید.:13:

این فرم ور دیسک های شما رو از لحاظ نزدیک به اصل بودن چک میکنه و اونوقت اجازه ی اجرای بازی روی درایور رو میده...
اینجا رو بخونید:
آموزش نصب فریموری 1.6 برای درایو های بنکیو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kamil_ps3
15-09-2009, 21:02
اقا من بازی های call of juarez , wanted رو تونستم اجرا کنم . 1.6 روش نصبه؟

من کنسولم رو اردیبهشت از فتحی گرفتم به نظر شما 1.6 هست؟

pedram_sad
15-09-2009, 21:36
اقا من بازی های call of juarez , wanted رو تونستم اجرا کنم . 1.6 روش نصبه؟

من کنسولم رو اردیبهشت از فتحی گرفتم به نظر شما 1.6 هست؟
بله نصبه
هم بازی ها رو اجرا کرده
و هم ایشون همیشه اخرین ixtreme موجود رو میریزن یعنی 1.6

tommy vercetti
15-09-2009, 22:53
سلام دوستان ...
من امروز رفتم دو تا بازی گرفتم ... یکی نید فور اسپید شیفت و دیگری هم درت 2 ... به مغازه دار هم گفتم حتماً فیری باشه گفت هست ...

درت 2 اومده اما نید فور اسپید بازیش اجرا نمیشه ... به نظر شما مشکل چیه ... ؟؟؟؟ یعنی من باید دستگاهم رو آپدیت کنم ؟؟؟... اگه میشه من رو راهمنمایی کنید ...

خیلی ممنون

pedram_sad
16-09-2009, 01:07
سلام دوستان ...
من امروز رفتم دو تا بازی گرفتم ... یکی نید فور اسپید شیفت و دیگری هم درت 2 ... به مغازه دار هم گفتم حتماً فیری باشه گفت هست ...

درت 2 اومده اما نید فور اسپید بازیش اجرا نمیشه ... به نظر شما مشکل چیه ... ؟؟؟؟ یعنی من باید دستگاهم رو آپدیت کنم ؟؟؟... اگه میشه من رو راهمنمایی کنید ...

خیلی ممنون
به UP ربطی نداره چون DIRT 2 رو اجرا کرده
احتمال خیای زیاد بازی مشکل داره
ببرید همونجا تست کنید

kamil_ps3
16-09-2009, 01:26
کار این 1.6 چیه؟ چه فرقی با ورژن های قبلی داره؟ این که میگن امنیتت تو لایو بیشتره یعنی احتمال بن شدنت خیلی کمه؟

*QWERT*
18-09-2009, 20:38
بچه ها لینک آپدیت آگوست نیومده؟
بعد از نصب این موقعی که میخوای به لایو وصل شی دیگه مستقیم وصل میشه یا یه آپدیتی چیزی داره؟؟

iranian_ boy
18-09-2009, 21:01
کار این 1.6 چیه؟ چه فرقی با ورژن های قبلی داره؟ این که میگن امنیتت تو لایو بیشتره یعنی احتمال بن شدنت خیلی کمه؟
سلام
این ixtrime از بن شدن جلوگیری میکنه تا حد زیادی در واقع وقتی ixtrime رو xbox نصب باشه اگر بازی بزاری که patch نشده باشه اونوقت اجازه اجرا رو بت نمیده و بت پیغام میده.

بچه ها لینک آپدیت آگوست نیومده؟
بعد از نصب این موقعی که میخوای به لایو وصل شی دیگه مستقیم وصل میشه یا یه آپدیتی چیزی داره؟؟
لینک آپدیت به محض اینکه بیاد تو همین تاپیک گذاشته میشه .
اگر آبدیت رو نصب کنی خوب دیگه پیغام آبدیت نمیده دیگه. فعلا که لینکش نیومده باید از live آبدیت کنی.

SamGun
18-09-2009, 23:48

تنها کار ورژن 1.6 تست کردن گزینه ی SSV2 هست که جزو فایلهای امنیتی بر روی بازی های جدید هست.

kamil_ps3
19-09-2009, 01:15
تنها کار ورژن 1.6 تست کردن گزینه ی SSV2 هست که جزو فایلهای امنیتی بر روی بازی های جدید هست.

پس وقتی ما از لحاظ stealt بودن بازی ها مطمین شدیم .یعنی در واقع کار 1.6 رو انجام دادیم و نیازی به نصب نیست؟

یه سوال دیگه ما وقتی لینک ابدیت اومد و دانلود کردیم چه جوری روی دستگاه بریزیم؟

ویرایش: حداکثر لینک ابدیت کی میاد ؟

iranian_ boy
19-09-2009, 12:26
یه سوال دیگه ما وقتی لینک ابدیت اومد و دانلود کردیم چه جوری روی دستگاه بریزیم؟

ویرایش: حداکثر لینک ابدیت کی میاد ؟ برای نصب آبدیت اول آبدیت رو میریزی رو cool disk یا هر چی بعد میزنیش به xbox بعد کنسول رو روشن میکنی به طور auto پیغام آبدیت بت میده.
تاریخی وجود نداره. معلوم نیست. هر وقت که microsoft دوست داشته باشه:31:. بقول یکی از بچه ها یوقت دیدی اصلا نیومد.:31:

kamil_ps3
19-09-2009, 12:35
این cool disk چیه؟ منظورت همون CD-R خودمونه؟

iranian_ boy
19-09-2009, 13:10
این cool disk چیه؟ منظورت همون CD-R خودمونه؟
نه منظورم همون flash memory خودمون.:20:
دیگه نمیدونم چی بش میگین.:31: دو تا اسم داره یا cool disk یا flash memory.:31:

SamGun
19-09-2009, 13:25
پس وقتی ما از لحاظ stealt بودن بازی ها مطمین شدیم .یعنی در واقع کار 1.6 رو انجام دادیم و نیازی به نصب نیست؟

نه دیگه Stealth بودن ربطی به 1.59 یا 1.6 نداره !!

چون SSV2 مربوط به سرور LIVE میشه نه اجرا کردن بازی .شما اگه با LIVE کاری نداری همون 1.59 هم بازی ها رو برای شما اجرا میکنه

ولی بدون چک کردن SSV 2 . ولی با ریختن 1.6 دیگه BAN شدن در LIVE یه جورایی منتفی میشه.

kamil_ps3
19-09-2009, 13:42
قرار است اگر خدا بخواهد فردا به LIVE ئصل بشیم.

یه بار دیگه هم این سوال رو پرسیده بودم نمیدونم اینجا بود یانه.

ولی من کنسول رو اردیبهشت از فتحی گرفتم . به نظر شما 1.6 رو ریختن؟ اردیبهشت IXTREME1.6 اومده بود؟

pedram_sad
19-09-2009, 15:04
قرار است اگر خدا بخواهد فردا به LIVE ئصل بشیم.

یه بار دیگه هم این سوال رو پرسیده بودم نمیدونم اینجا بود یانه.

ولی من کنسول رو اردیبهشت از فتحی گرفتم . به نظر شما 1.6 رو ریختن؟ اردیبهشت IXTREME1.6 اومده بود؟
اره اومده بود

kamil_ps3
19-09-2009, 15:18
پس کنسول من الان 1.6 روش نصب هست؟؟؟؟؟؟

aliakbararyafar
21-09-2009, 13:12
من 1.6 ixtrmemeرو دانلود کردم. درایو دستگاه من سامسونگه کسی میدونه چطور باید بریزمش روی دستگاه؟:19:

m.behnam
21-09-2009, 18:02
سلام
دوستان هیچ بازی نیست که این آپدیت جدیده توش باشه ؟؟
اگه هست اسمشو بذارید
TANX

shab_2008
21-09-2009, 21:31
سلام
اگه هست اسمشو بذارید
TANX
خير نيست تا زماني كه لينكه دانلودش در اينترنت قرار نگيره تو هيچ بازي اپديت جديد نيست

iranian_ boy
22-09-2009, 18:39
من 1.6 ixtrmemeرو دانلود کردم. درایو دستگاه من سامسونگه کسی میدونه چطور باید بریزمش روی دستگاه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خوب کار زیاد میبره. ولی تو میتونی:11::20:
ولی اول بهت یه پیشنهاد میکنم . به این تاپیک و سایت(بازی سنتر) برو هر سوال یا مشکلی در این رابطه داشته باشی اونجا حل میشه. چون مال این کاره. اگر هم سوالی مطرح کردی و جواب نگرفتی تو "تاپیک تمامی سوالات مربوط به xbo" مطرح کن تا من و دوستان کمکت کنیم.:11:
البته: اگر دیدی از پسش بر نمیای بیخیال شو چون یوقت ممکن به درایو دستگاه آسیب برسونی. ولی از پسش بر میای.:20:
موفق باشی.
اینم آدرس سایت:

resident_evil
22-09-2009, 19:15
خب بچه ها ما كه رفتيم ! حالا به هر دليلي كه من ازش خبري ندارم ! خودتون حواستون به اين بخش باشه !

موفق باشيد

{sahand}
25-09-2009, 12:27
یه آپدیت 128 مگی دیگه هم اومده، کسی می دونه جریانش چیه؟

shab_2008
25-09-2009, 18:29
ما كه هرچي گشتيم چيزي نديديم ! :13:

aliko
25-09-2009, 21:45
میشه با ADSL128 بازی کرد برای بازی کردن هم حتما باید اکونت داشته باشی ؟

aliko
26-09-2009, 07:35
برای بازی انلاین حتما باید اکونت بخری یا مفتیهم میشه؟

p3yman_xl
26-09-2009, 08:10

جدید نیست، همون آپدیت آگوست 2009 هست... کانکت شید لایو خودش دانلود میکنه.

میشه با ADSL128 بازی کرد برای بازی کردن هم حتما باید اکونت داشته باشی ؟

بله. بله
اکانت رو رایگان میشه ایجاد کرد اما برای بازی کردن در لایو باید سرویس گلد باشه که رایگان نیست.

Mr.Vahid
16-10-2009, 23:43
بلاخره لینک دانلود این داشبورد جدید اومد یا نه؟؟؟!!!!

SamGun
17-10-2009, 12:20
بلاخره لینک دانلود این داشبورد جدید اومد یا نه؟؟؟!!!!

هر وقت شما خبر دار شدی که آپدیت جدید در DVD های بازی عرضه میشه اونوقت بدون که لینک دانلودش هم هست.

sefidsiaah65
25-10-2009, 11:00
سلام
اگه هست اسمشو بذارید

سلام
Forza 3 آپدیت توش هست

ali320m
29-10-2009, 15:26
سلام
من بازی تیکن 6 رو خریدم وقتی خواستم برم تو بازی گفت میخوایددستگاه آبدیت بشه ؟قبول کردم یکم طول کشید تا تموم شه بعد دستگاه ریست شد وقتی اومد بالا دوباره همون پیغام اومد.وقتیم کتسل میکردم میرفت تو داشبورد.
(آواتورام همه رفته فقط دکمه Eject اضافه شده )میشه راهنماییم کنید مشکل از کجاست؟

SamGun
29-10-2009, 23:44
سلام
من بازی تیکن 6 رو خریدم وقتی خواستم برم تو بازی گفت میخوایددستگاه آبدیت بشه ؟قبول کردم یکم طول کشید تا تموم شه بعد دستگاه ریست شد وقتی اومد بالا دوباره همون پیغام اومد.وقتیم کتسل میکردم میرفت تو داشبورد.
(آواتورام همه رفته فقط دکمه Eject اضافه شده )میشه راهنماییم کنید مشکل از کجاست؟

خب دیگه عزیز شما اشتباه کردی !!!

آپدیت در 2 مرحله انجام میشه.

یک مرحله فایلها و امکانات جدید رو اضافه میکنه و مرحله ی بعد فایلهای ویرایش شده و اصلاخ شده رو که شما مرحله ی دوم رو Cancel کردی !!

شما بزار یک بار دیگه update بشه درست میشه , مشکلی نیست.

tayson625
30-10-2009, 11:53
خب دیگه عزیز شما اشتباه کردی !!!

آپدیت در 2 مرحله انجام میشه.

یک مرحله فایلها و امکانات جدید رو اضافه میکنه و مرحله ی بعد فایلهای ویرایش شده و اصلاخ شده رو که شما مرحله ی دوم رو Cancel کردی !!

شما بزار یک بار دیگه update بشه درست میشه , مشکلی نیست.
دوست من برای منو آبدیت کرد فروشنده سیدی اون نرم افزارهم بهم داد
ولی وقتی سیدی بوتو میزارم وبعد سیدیه تکن 6 میزارم نمیاد
دیویل مای کری هم نمیاد ؟
:41:

mehr00
30-10-2009, 12:51
من بازی tekken 6 را خریدم هر دفعه که میزارم میپرسه ابدیت بشه یا نه من همرو yes میکنم ولی همش بازم میپرسه چیکار باید کرد؟

mehr00
30-10-2009, 13:21
سلام من بازی tekken 6 را خریدم از من پرسید ابدیت بشه منم yes کردم بعد دوباره پرسید بازم yes کردم شما گفتید دو بار ولی این هزار بار میپرسه چیکار باید کرد :41:

pedram_sad
30-10-2009, 17:15
من بازی tekken 6 را خریدم هر دفعه که میزارم میپرسه ابدیت بشه یا نه من همرو yes میکنم ولی همش بازم میپرسه چیکار باید کرد؟

سلام من بازی tekken 6 را خریدم از من پرسید ابدیت بشه منم yes کردم بعد دوباره پرسید بازم yes کردم شما گفتید دو بار ولی این هزار بار میپرسه چیکار باید کرد :41:
این نسخه های که شما خریدید نسخه WAVE 4 هست که دستکاری شده
برای همین هم گیر میده
شما باید یا هارد رو جدا کنید و بازی رو اجرا کنید
یا با PC لینک دانلود DASAHBOARD جدید رو بگیری و کنسول رو UP کنی

mehr00
30-10-2009, 18:41
متشکرم من الان دارم دانلود میکنم ولی چون سرعت اینترنتم کمه فکر کنم باید یه 10 ساعتی تو اینترنت باشم اینو میشه از طریق بازی یا سیدی تهیه کرد ممنون میشم اگه جوابمو بدین :40:

mehr00
31-10-2009, 12:08
سلام من دانلود کردم و پوشه را extract کردم و روی سیدی ریختم ولی وقتی در دستگاه گذاشتم هیچی نشد من دیگه باید چیکار کنم :13::41:

mori-barca
01-11-2009, 14:47
با سلام خدمت دوستان محترم.
من یک دستگاه 360 بدون هارد دارم چند روز پیش چندتا بازی خریدم (تیکن6-pes2010-need for speed shift) وقتی pes 2010 گذاشتم تو دستگاه پیغام آپدیت جدید داد و منم گذاشتم آپدیت شد که داشبورد یک تغییراتی کرد ولی وقتی تیکن 6 رو گذاشتم رفت تو قسمت پخش dvd و هر کاری کردم باری اجرا نشد حتی رفتم یه سی دی بوتم گرفتم ولی اجرا نکرد.با توجه به اینکه دستگاهم آپدیت شده شما مشکل کارو از کجا میبینید.
خواهش میکنم راهنمایی کنید.
با تشکر از همه دوستان

pedram_sad
01-11-2009, 17:53
با سلام خدمت دوستان محترم.
من یک دستگاه 360 بدون هارد دارم چند روز پیش چندتا بازی خریدم (تیکن6-pes2010-need for speed shift) وقتی pes 2010 گذاشتم تو دستگاه پیغام آپدیت جدید داد و منم گذاشتم آپدیت شد که داشبورد یک تغییراتی کرد ولی وقتی تیکن 6 رو گذاشتم رفت تو قسمت پخش dvd و هر کاری کردم باری اجرا نشد حتی رفتم یه سی دی بوتم گرفتم ولی اجرا نکرد.با توجه به اینکه دستگاهم آپدیت شده شما مشکل کارو از کجا میبینید.
خواهش میکنم راهنمایی کنید.
با تشکر از همه دوستان
tekken 6 دراای قفل wave 4 هست که برای اجرای اون نیاز به استفاده از Dvd مربوط به actvate.iso داری

toraj
01-11-2009, 19:28
دوستان نسخه جدید call of dutyهم اومد نسخه free.

shakerifar
01-11-2009, 19:33
ببخشید من چند وقت نبودم این طور که معلومه یه قفل دیگه اومده
اما قضیه این اپدیت ها چی هستش ؟؟
اخرین اپدیت August بود که لینک دانلودش هم نیومد و قابلیت Eject رو هم داشت
اگه میشه یه توضیح کامل بدید ممنون می شم

دوستان نسخه جدید call of dutyهم اومد نسخه free.
لابد Wave4 هم هستش:41:

toraj
01-11-2009, 19:47
ببخشید من چند وقت نبودم این طور که معلومه یه قفل دیگه اومده
اما قضیه این اپدیت ها چی هستش ؟؟
اخرین اپدیت August بود که لینک دانلودش هم نیومد و قابلیت Eject رو هم داشت
اگه میشه یه توضیح کامل بدید ممنون می شم

لابد Wave4 هم هستش:41:

درسته ولی آپدیت جدید برای درایوها اومده که بازیهای wave4 رو هم بدون مشکل اجرا میکنه.

pedram_sad
01-11-2009, 19:50
دوستان به خصوص اونهایی که با بازی tekken 6 کنسول رو up کردن و هر بار که up تمام میشه گیر میده که دوباره up کنید
و avatar هاشون بعد از up سیاه شده

این update اخرین و کمالترین update مربوط به Dashboard هست که اون مشکل رو حل میکنه
و با cd یا flash اون رو تو کنسول up کنید

shakerifar
01-11-2009, 20:31
درسته ولی آپدیت جدید برای درایوها اومده که بازیهای wave4 رو هم بدون مشکل اجرا میکنه.
این اپدیت جدید ixtreme جدید هستش؟؟؟یا همین اپدیت های دشبورد هستش؟؟؟

دوستان به خصوص اونهایی که با بازی tekken 6 کنسول رو up کردن و هر بار که up تمام میشه گیر میده که دوباره up کنید

این اپدیت ربطی به WAVE4 داره یا نه؟؟؟

toraj
01-11-2009, 21:37
این اپدیت جدید ixtreme جدید هستش؟؟؟یا همین اپدیت های دشبورد هستش؟؟؟

این اپدیت ربطی به WAVE4 داره یا نه؟؟؟

بله اپدیت جدید ixtreme هست ورژن 1.61

CHEGUEVARA.
01-11-2009, 21:39
بله اپدیت جدید ixtreme هست ورژن 1.61

يعني ميشه كپي خورشون كرد...؟؟؟:13:

p3yman_xl
01-11-2009, 21:51
خبر عرضه شدن فرم ور 1.61 رو دیروز در تاپیک اخبار کنسولها گذاشته بودم!
یه نگاه بندازید حداقل...
اون آپدیتی رو که پدرام گذاشته دانلود میکنید ... قبل از اینکه هر گونه بازی wave 4 تو دستگاه بذارین، دستگاه رو آپدیت میکنید... حالا دیگه لازم نیست هر بار که دیسک رو میذارید آپدیت کنید... آواتارها هم نمیپره.

mori-barca
02-11-2009, 10:37
tekken 6 دراای قفل wave 4 هست که برای اجرای اون نیاز به استفاده از Dvd مربوط به actvate.iso داری

با تشکر از شما دوست عزیز خواهشمندم بفرمایید که این activate iso را از کجا باید تهیه کنم.
اگه میشه دانلود کرد لطفا تاپیک مربوط به مونو بزارید لطفا.
با تشکر

Mr.Vahid
02-11-2009, 12:32
با تشکر از شما دوست عزیز خواهشمندم بفرمایید که این activate iso را از کجا باید تهیه کنم.
اگه میشه دانلود کرد لطفا تاپیک مربوط به مونو بزارید لطفا.
با تشکر

1987msb
04-11-2009, 11:40
با سلام:31::31::31:
آپديت جديد دشبورد پاييزه ي 2009 هم رسيد(Fall09_8955). اين هم لينكش:
:11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$SystemUpdate_Fall09_8955.zip

ttsoft
04-11-2009, 12:36
با سلام:31::31::31:
آپديت جديد دشبورد پاييزه ي 2009 هم رسيد(Fall09_8955). اين هم لينكش:
:11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$SystemUpdate_Fall09_8955.zip
من حدود4 روز پیش یعنی شنبه یک شنبه از طریق خود لایو یه آپدیت انجام دادم که به نظرم ماله ماه اکتبر بود این از اون جدید تره؟یا فرقی ندارن؟

p3yman_xl
04-11-2009, 18:06
من حدود4 روز پیش یعنی شنبه یک شنبه از طریق خود لایو یه آپدیت انجام دادم که به نظرم ماله ماه اکتبر بود این از اون جدید تره؟یا فرقی ندارن؟

نه عزیز این همونه... فرقی ندارن.
موفق باشی

omid2800
04-11-2009, 21:01
سلام عزیزان دو تا سوال داشتم اگه اون فایل قبلی رو دان کنم دیگه احتیاج به 1.61 نیست فکر کنم برای من 1.59 باشه آخه قبل از عید خریدم یک سوال دیگه اگه 1.61 رو بخوام برای لایت آن باید کنسول باز بشه

SamGun
04-11-2009, 21:34
سلام عزیزان دو تا سوال داشتم اگه اون فایل قبلی رو دان کنم دیگه احتیاج به 1.61 نیست فکر کنم برای من 1.59 باشه آخه قبل از عید خریدم یک سوال دیگه اگه 1.61 رو بخوام برای لایت آن باید کنسول باز بشه

جان !!؟؟

1.59 !!؟؟؟

داداش اون 1.51 بود که حدود 7 ماهی از اومدنش میگذره .

به خاطر مسائل امنیتی و جلوگیری از BAN شدن حتما لازم است که از iXtreme استفاده بشه .البته فعلا وصل شدن به LIVE به هیچ

عنوان توصیه نمیشه .

omid2800
04-11-2009, 21:58
جان !!؟؟

1.59 !!؟؟؟

داداش اون 1.51 بود که حدود 7 ماهی از اومدنش میگذره .

به خاطر مسائل امنیتی و جلوگیری از BAN شدن حتما لازم است که از iXtreme استفاده بشه .البته فعلا وصل شدن به LIVE به هیچ

عنوان توصیه نمیشه .
درسته رفیق ولی خوب برای لایت آن نیومده من باید چکار کنم عجله هم برای بازی کردم ندارم فقط می خوام اگه خواستم بازی کنم ok باشه :10:

pedram_sad
05-11-2009, 01:47

درسته رفیق ولی خوب برای لایت آن نیومده من باید چکار کنم عجله هم برای بازی کردم ندارم فقط می خوام اگه خواستم بازی کنم ok باشه :10:
این update برای Dashboard هست و هیچ ربطی به ixtreme برای اجرای بازی ها نداره
برای up هم بله باید کنسول باز بشه

در مورد این 1.61 فقط برای offline مناسبه و برای live اصلا مناسب نیست
پس اگه هنوز up نکردی میتونی از Activate.iso استفاده کنی که هر دو یکین

AC_POP
05-11-2009, 12:15
جووون مادرتون این سوال منو جواب بدین !!!!
بابا من آخر نفهمیدم که منی که با کنسول به اینترنت وصل نمی شم و نمی دونم به لایو وصل نمی شم لازمه برای اجرای بازی ها ixtreme رو آپدیت کنم ؟؟؟
من فقط می خوام که دیسک رو عین آدم بذارم و عین آدم بازی کنم . بدون هیچ حرکت اضافی

shakerifar
05-11-2009, 17:17
من وقتی فلش مموری رو به کنسول می زنم اونو نمیشناسه که اپدیت کنه
علتش رو نمیدونم ولی قبلا اینجوری نبود

SamGun
05-11-2009, 21:54

شما قبلا کنسول رو آپدیت کردی ؟؟؟

چون زمانی که یکبار داشبورد update بشه دیگه برای نصب دوباره کاری انجام نمیده .

چون ورژن داشبورد شما با ورژن داشبوردی که میخواهید نصب کنید یکی هست.

newhamedpc
06-11-2009, 19:39

شما مي تونيد با استفاده از آخرين آپديت xbox اينكار رو انجام بديد .

اگه با استفاده از لينك بالا ايكس باكس اپديت نشد دو امكان دارد.
1- اينكه اخرين ورژن نصب شده باشه
2- اينكه نشناسه كه ميتونيد با عوض كردن اسم هارد يا مموري و تكرار اينكار رو انجام بديد.

omid2800
06-11-2009, 19:45
این update برای Dashboard هست و هیچ ربطی به ixtreme برای اجرای بازی ها نداره
برای up هم بله باید کنسول باز بشه

در مورد این 1.61 فقط برای offline مناسبه و برای live اصلا مناسب نیست
پس اگه هنوز up نکردی میتونی از Activate.iso استفاده کنی که هر دو یکین
هیچ روشی برای تشخیص ورژن ixtreme نیست در ضمن مثل اینکه بن شدن میکروسافت دوباره شروع شده من که اصلا وصل به لایو نمی شم حالا کی 1.61 برای لایت آن می یاد ؟

newhamedpc
06-11-2009, 20:45
هیچ روشی برای تشخیص ورژن ixtreme نیست در ضمن مثل اینکه بن شدن میکروسافت دوباره شروع شده من که اصلا وصل به لایو نمی شم حالا کی 1.61 برای لایت آن می یاد ؟

يه روش هست كه بفهمي 1.51 هست يا 1.6
ولي اگه ميخواييد بفهميد كه دستگاتون 1.51 هست يا 1.6 بايد يه بازي Wave 4 و اكتيو ايزو بذاريد. اگه كار كرد كه 1.6 در غير اين صورت 1.51 هست
بازي هاي wave 4 مثل: Teken 6 . MW2 . GTA IV = Collection

SamGun
06-11-2009, 22:17
2- اينكه نشناسه كه ميتونيد با عوض كردن اسم هارد يا مموري و تكرار اينكار رو انجام بديد.

داداش نرم افزاری که روی Nand-Flash یه دستگاه ریخته بشه دیگه کاری به حافظه ی جانبی نداره !!!

behrad_samet
07-11-2009, 17:49
سلام
سوالم شبیه سوال دوستمونه منم آن لاین بازی نمیکنم آیا اید آپدیت کنم اگه جواب مثبت یه لینک می خوام مرسی

p3yman_xl
07-11-2009, 21:46
سلام
سوالم شبیه سوال دوستمونه منم آن لاین بازی نمیکنم آیا اید آپدیت کنم اگه جواب مثبت یه لینک می خوام مرسی

به هر حال برای اجرای بازی های جدید دستگاه نیاز به آپدیت داره ( آپدیت ها دوره ای هستند و خواه ناخواه باید دستگاه رو به روز کرد)

شما آخرین آپدیت که رو که همراه آواتارها هست رو دریافت کنید:

+

پست اول تاپیک به روز شد.///

rafaelrafik
08-11-2009, 18:52
دوست عزیز من 2 هفته پیش دستگامو آپدیت کردم.بازیهایی مثل کشتی کج و فیفا قبلش نمیومد ولی بعد از آپدیت اومد.
حالا امروز رفتم Call of duty و GTA جدیدرو گرفتم. هردوش وقتی هارد رو جدا میکنم میاد ولی بازی save نمیشه.
وقتی هم هارد رو جا میزنم آپدیت میخواد هر چند بارم آپدیت کردم نیومد.

میخوام ببینم میشه آپیدت هارو از اینترت دانلود کنم ولی کنسول رو آپدیت کنم.؟جایی هست فایل جدید آپدیت رو گذاشته باشیه واسه دانلود؟

rafaelrafik
08-11-2009, 18:59
بچه من دارم این آپدیت رو دانلود میکنم به نظرتون مشکلم با call of و GTA حل میشه؟

pedram_sad
08-11-2009, 19:42
دوست عزیز من 2 هفته پیش دستگامو آپدیت کردم.بازیهایی مثل کشتی کج و فیفا قبلش نمیومد ولی بعد از آپدیت اومد.
حالا امروز رفتم Call of duty و GTA جدیدرو گرفتم. هردوش وقتی هارد رو جدا میکنم میاد ولی بازی save نمیشه.
وقتی هم هارد رو جا میزنم آپدیت میخواد هر چند بارم آپدیت کردم نیومد.

میخوام ببینم میشه آپیدت هارو از اینترت دانلود کنم ولی کنسول رو آپدیت کنم.؟جایی هست فایل جدید آپدیت رو گذاشته باشیه واسه دانلود؟

بچه من دارم این آپدیت رو دانلود میکنم به نظرتون مشکلم با call of و GTA حل میشه؟
دوست عزیز
شما باید اخرین dashboard رو که لینکش رو گذاشتیم بگیری و با flash کنسول رو up کنی تا این مشکل حل بشه

tommy vercetti
08-11-2009, 20:06
به هر حال برای اجرای بازی های جدید دستگاه نیاز به آپدیت داره ( آپدیت ها دوره ای هستند و خواه ناخواه باید دستگاه رو به روز کرد)

شما آخرین آپدیت که رو که همراه آواتارها هست رو دریافت کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید+

پست اول تاپیک به روز شد.///

ببخشید دو سئوال:
1.من اگه این را دانلود کنم مشکلم حل خواهد شد ؟؟؟ (بازی های جدیدم نمیاد یعنی هی آپدیت می شه و ریست اما هیچی نمی شه ) آخه می دونین من از دایل آپ استفاده می کنم :21:

2.برای لایو باید چه کار کنیم ؟؟؟؟؟؟

خیلی ممنون

pedram_sad
08-11-2009, 20:13
ببخشید دو سئوال:
1.من اگه این را دانلود کنم مشکلم حل خواهد شد ؟؟؟ (بازی های جدیدم نمیاد یعنی هی آپدیت می شه و ریست اما هیچی نمی شه ) آخه می دونین من از دایل آپ استفاده می کنم :21:

2.برای لایو باید چه کار کنیم ؟؟؟؟؟؟

خیلی ممنون
1 - بله حل میشه
2 - live هم که فعلا با این موج بن همه یا بن شدن یا نمیرن و یک جورایی تعطیل

rafaelrafik
08-11-2009, 20:28
آقا من اینو چطوری رایت کنم ؟
هر جوری رایت کردم دستگاه نخوندش....

shakerifar
08-11-2009, 21:34
شما قبلا کنسول رو آپدیت کردی ؟؟؟

چون زمانی که یکبار داشبورد update بشه دیگه برای نصب دوباره کاری انجام نمیده .

چون ورژن داشبورد شما با ورژن داشبوردی که میخواهید نصب کنید یکی هست.
دفعه قبل با فلش زده بودم اپدیت کرد
ولی حل شد روی سی دی رایت زدم اپدیت کرد

ARASH BAHAL
09-11-2009, 00:33
با سلام

xbox من تا الان up نشده بود!

چه dashboard چه درایو!

call of duty mw2 رو اجرا نمیکرد!
با update کردن dash درست شد!

p3yman_xl
09-11-2009, 09:44
آقا من اینو چطوری رایت کنم ؟
هر جوری رایت کردم دستگاه نخوندش....

ققایل رو اکسترکت کنین یه فلدر به نام SystemUpdates$ درست میشه... شما همین فایل رو بدونن هیچ تغییری کپی کن روی فالش... توجه کن به غیر از این فایل هیچگونه فایل دیگری نباید روی فلش باشه.

toraj
09-11-2009, 12:16
دوستان این آپدیت رو بازی تیکن هست یا نه بعد اینو نصب کنیم بهتره یا از روی بازی تیکن.فریمور هم 1.61 هست.

منظور همون آپدیت ماه اکتبر هست. 2.0.8955.0+Avatar.rar

pedram_sad
09-11-2009, 13:05
تورج جان این نسخه که نوشتی همینیه که من نصب کردم
و روی tekken هم نیست
و اون up که رو tekken هست باعث سیاه شدن avatar میشه که باید همین ورژن رو با flash بریزی تا حل بشه
من قل از گذاشتن tekken این رو ریختم

shoeib
13-11-2009, 12:32
دوستان من هم با مشکل قدیمی شدن کرک دی وی دی رام دستگام مواجه شدم
دیروز رفتم چند تا بازی مثل Batman Dark Knight و Takken گرفتم که متاسفانه هیچ کدومش رو به عنوان بازی نمیشناسه.
فکر کنم ورژن فریمور رام 1.5 باشه
حالا سوالم اینه که به نظرتون خودم هم میتونم فریمورش رو به 1.6 که آخرین ورژنی هست که اومده تغییر بدم یا اینکه حتماً باید بدم بیرون برام انجام بدن ؟!
بعدش این که میگن تو این فریمور جدید (ورژن 1.6) خیلی ریسک بن شدن رو کاهش دادن و امنیت کنسول تو محیط Live بالا رفته درسته ؟

pedram_sad
13-11-2009, 12:55
دوستان من هم با مشکل قدیمی شدن کرک دی وی دی رام دستگام مواجه شدم
دیروز رفتم چند تا بازی مثل Batman Dark Knight و Takken گرفتم که متاسفانه هیچ کدومش رو به عنوان بازی نمیشناسه.
فکر کنم ورژن فریمور رام 1.5 باشه
حالا سوالم اینه که به نظرتون خودم هم میتونم فریمورش رو به 1.6 که آخرین ورژنی هست که اومده تغییر بدم یا اینکه حتماً باید بدم بیرون برام انجام بدن ؟!
بعدش این که میگن تو این فریمور جدید (ورژن 1.6) خیلی ریسک بن شدن رو کاهش دادن و امنیت کنسول تو محیط Live بالا رفته درسته ؟
دوست عزیز
اگه تا حالا کنسول رو باز نکردی و تجربش رو نداری به نظر من بدی بیرون بهتره
چون کار حساس و درگیر کننده ای هست و اگه اشتباه کنی درایوت break میشه
فتحی 8 میگیره برای این کار

اون مساله هم اصلا ربطی به ورژن نداره
خیلی ها با انواع ورژن ها ban شدن

shoeib
13-11-2009, 19:31
دوست عزیز
اگه تا حالا کنسول رو باز نکردی و تجربش رو نداری به نظر من بدی بیرون بهتره
چون کار حساس و درگیر کننده ای هست و اگه اشتباه کنی درایوت break میشه
فتحی 8 میگیره برای این کار

اون مساله هم اصلا ربطی به ورژن نداره
خیلی ها با انواع ورژن ها ban شدن

مرسی از راهنماییت
متاسفانه مشکلم اینه که تهران نیستم
از بچه های ساروی کسی میدونه تو ساری کی این کارو انجام میده ؟

pedram_sad
14-11-2009, 00:29
مرسی از راهنماییت
متاسفانه مشکلم اینه که تهران نیستم
از بچه های ساروی کسی میدونه تو ساری کی این کارو انجام میده ؟
نه راستش
به نظر من با تیپاکس بفرستی برای تهران بهتر باشه
5 تومان میگیرن

tommy vercetti
15-11-2009, 11:14
سلام بچه ها
من آپدیت رو گرفتم درستم شد ... دستتون درد نکنه ... اما یکی از دوستام که داده بود بیرون درست کنن می گفت که در چند روز آینده یا تمام سیوات می پره ... یا دستگات نابود می شه ...

1. به نظر شما احتمال داره که این جوری بشه ؟؟؟
2. چرا بعضی دستگاه رو می دن بیرون درست کنه ؟؟؟ چرا اونا آپدیت نمی کنن ؟؟؟

خیلی ممنون

pedram_sad
15-11-2009, 11:24
سلام بچه ها
من آپدیت رو گرفتم درستم شد ... دستتون درد نکنه ... اما یکی از دوستام که داده بود بیرون درست کنن می گفت که در چند روز آینده یا تمام سیوات می پره ... یا دستگات نابود می شه ...

1. به نظر شما احتمال داره که این جوری بشه ؟؟؟
2. چرا بعضی دستگاه رو می دن بیرون درست کنه ؟؟؟ چرا اونا آپدیت نمی کنن ؟؟؟

خیلی ممنون
1 - با عرض معذرت ولی چرند گفتن
2 - اونا به موقع از این کارا میکنن اونم با مبالغ هنگفت
کلا میگردن ببینن کی چیزی بارش نیست تا حسابی بچاپنش

SamGun
15-11-2009, 11:59
سلام بچه ها
من آپديت رو گرفتم درستم شد ... دستتون درد نکنه ... اما يکي از دوستام که داده بود بيرون درست کنن مي گفت که در چند روز آينده يا تمام سيوات مي پره ... يا دستگات نابود مي شه ...

1. به نظر شما احتمال داره که اين جوري بشه ؟؟؟
2. چرا بعضي دستگاه رو مي دن بيرون درست کنه ؟؟؟ چرا اونا آپديت نمي کنن ؟؟؟

خيلي ممنون

واقعا واسه بعضي ها متاسفم !!

کاسب جماعت هميشه يه پاش ميلنگه !!

1- به هيچ عنوان !!! مگه ويروس ريختيم رو دستگاه که بخواد طوريش بشه !!!؟؟

تازه ويروس هم نميتونه به يه HardWare صدمه بزنه !!! مگر اينکه رو Bios بشينه !!

2-چون بعضي از دوستان نه حوصلشو دارن و نه وقتشو وگرنه تمام کار هايي که براي Repair کردن و UPDATE لازم است آموزش اونها

در همين فروم و اينترنت موجوده.

tommy vercetti
15-11-2009, 12:22
واقعا واسه بعضي ها متاسفم !!

کاسب جماعت هميشه يه پاش ميلنگه !!

1- به هيچ عنوان !!! مگه ويروس ريختيم رو دستگاه که بخواد طوريش بشه !!!؟؟

تازه ويروس هم نميتونه به يه HardWare صدمه بزنه !!! مگر اينکه رو Bios بشينه !!

2-چون بعضي از دوستان نه حوصلشو دارن و نه وقتشو وگرنه تمام کار هايي که براي Repair کردن و UPDATE لازم است آموزش اونها

در همين فروم و اينترنت موجوده.

خیلی ممنون از راهنماییتون ...
خدا رو شکر منم زود فهمیدم بایدآپدیت کنم ... آخه یکی از بچه ها 45 تومن ( هزار ) برای آپدیت پول داده بود ...
اگه می خواین آدرس مغازش رو هم بلدم :21: ... بریم درش رو ببندیم ...

joykiller360
15-11-2009, 13:46
سلام دوستان من الان چی کار کنم که x360 بازی های جدیدو اجرا کنه؟ کجا برم واسه اپدیت؟ چی رو دانلود کنم؟

tommy vercetti
16-11-2009, 17:21
دوستان من کامل گیج شدم ...
1. ما تو ایکس باکس چند نوع آپدیت داریم ؟؟
2. اگه بازی جی تی ای جدید بیاد یعنی فریم ویر دستگاه 1.6 است ؟؟؟

خیلی ممنون

pedram_sad
16-11-2009, 20:23
سلام دوستان من الان چی کار کنم که x360 بازی های جدیدو اجرا کنه؟ کجا برم واسه اپدیت؟ چی رو دانلود کنم؟
بهترین کار برای شما اینه که یک activator اماده از بازر بخری و راحت اجرا کنی بازی ها رو
یعنی کم خرج ترین راهش همینه
2 تومانه قیمتش
nextgen و فتحی هم دارن

دوستان من کامل گیج شدم ...
1. ما تو ایکس باکس چند نوع آپدیت داریم ؟؟
2. اگه بازی جی تی ای جدید بیاد یعنی فریم ویر دستگاه 1.6 است ؟؟؟

خیلی ممنون
1 - دو نوع
الف ) - update مربوط به dashboard که همون فضای سیستم عامل مانند کنسول هست
ب ) - update مربوط به Drive برای خودن بازی های کپی که بهش میگن ixtreme

2 - منطورتون بدونه activator هست ؟
اگه اره که 1.6 هست و بازی هم patch شده

taaregh
20-11-2009, 02:40
سلام

با UPDATE کردن داشبورد خطری کنسول رو تهدید نمیکنه؟
یعنی BAN بشه یا ....

اینو می پرسم چون من اصلا شانس ندارم

اینو هم بگم که با اکتیو ایزو بازیها اجرا نمیشن
بتمن و سوکر10 اجرا میشه ولی رزیدنت 5 و GTA4 رو نمیشه بازی کرد

مرسی :31:

pedram_sad
20-11-2009, 03:11
سلام

با UPDATE کردن داشبورد خطری کنسول رو تهدید نمیکنه؟
یعنی BAN بشه یا ....

اینو می پرسم چون من اصلا شانس ندارم

اینو هم بگم که با اکتیو ایزو بازیها اجرا نمیشن
بتمن و سوکر10 اجرا میشه ولی رزیدنت 5 و GTA4 رو نمیشه بازی کرد

مرسی :31:
نه دوست عزیز
در مورد activator هم فقط برای بازی های wave 4 استفاده میشه

takotok
21-11-2009, 13:49

این update اخرین و کمالترین update مربوط به Dashboard هست که اون مشکل رو حل میکنه
و با cd یا flash اون رو تو کنسول up کنید

سلام عزیز

من همین مشکل رو با gtaIV episodes from liberty city در همگام نصب آپدیت دارم.

اما لینکتون باز نمی شه

اگه می شه یک لینک دیگه بزارین

===============

حتما باید از DVD8.5 استفاده کنیم؟

pedram_sad
21-11-2009, 14:00
سلام عزیز

من همین مشکل رو با gtaIV episodes from liberty city در همگام نصب آپدیت دارم.

اما لینکتون باز نمی شه

اگه می شه یک لینک دیگه بزارین

===============

حتما باید از DVD8.5 استفاده کنیم؟
اینم لینک جدید
که این یکی ورژنش جدیدتره و خودم هم همین رو دارم ( البته از جای دیگه گرفتم )

این فایل رو که دان کردید extract میکنید و پوشه داخلشو رو میریزید تو flash و وصل میکنید به کنسول و روشن میکنی

taaregh
22-11-2009, 04:43
چطور میشه ورژن ixtreme رو فهمید ؟

ممنون

SamGun
22-11-2009, 11:40
چطور میشه ورژن ixtreme رو فهمید ؟

ممنون

با بازی .

شما اول باید ببینی که Wave بازیتون چیه . میتونید از نرم افزار abgx360 استفاده کنید در لینک زیر:

بازی هایی که Wave 1,2,3 هستند توسط iXtreme 1.51 و 1.6 قابل اجرا هستن.اگه بازیه Wave 3 اجرا نشه یعنی که iXtreme 1.4 هست.

بازی هایی هم که Wave 4 و 5 هستن توسط iXtreme 1.6 با activate.iso و iXtreme 1.61 و (iXtreme LT(1.7 قابل اجرا هستن.

در صورتی که شما بازیه Wave 4 رو بزارید , اگر با activate.iso اجرا شد که 1.6 هست اگه اجرا نشد یعنی iXtreme شما 1.51 هست.

shayan3785
22-11-2009, 23:26
اینم لینک جدید
که این یکی ورژنش جدیدتره و خودم هم همین رو دارم ( البته از جای دیگه گرفتم )

این فایل رو که دان کردید extract میکنید و پوشه داخلشو رو میریزید تو flash و وصل میکنید به کنسول و روشن میکنی

با سلام : من این آپدیت جدید رو 8955 از همون آدرسی که شما گفتید دانلود کردم . البته من قبلا از طریق گیم کال اف دیوتی یک بار سیستم رو آپدیت کردم که تمامی آواتارهای من پاک شد . بعد از آپدیت با اینکه نسخه دستگاه 8955 بود ولی باز هم آواتارها نیومد ! حالا باید چه کار بکنم ؟

joykiller360
23-11-2009, 18:21
به خدا گیج شدم :13:
از دوستان خالصانه درخواست دارم که بگن من الان کدوم لینک رو دانلود کنم؟کدوم نسخه ی کامل اپدیت جدیده هست؟

و اینکه چه جوری با flash اپ کنم؟

p3yman_xl
23-11-2009, 21:09
به خدا گیج شدم :13:
از دوستان خالصانه درخواست دارم که بگن من الان کدوم لینک رو دانلود کنم؟کدوم نسخه ی کامل اپدیت جدیده هست؟

و اینکه چه جوری با flash اپ کنم؟

همین ورژنی که pedram_sad در چند پست قبل تر گذاشته دانلود کنید...
برای آپدیت کردن هم بارها توضیح دادم؛ ولی توجه کنید:

فایل رو اکسترکت کنین یه فلدر به نام SystemUpdates$ درست میشه... شما همین فایل رو بدونن هیچ تغییری کپی کن روی فالش... توجه کن به غیر از این فایل هیچگونه فایل دیگری نباید روی فلش باشه.

موفق باشی

takotok
23-11-2009, 21:31
همین ورژنی که pedram_sad در چند پست قبل تر گذاشته دانلود کنید...
برای آپدیت کردن هم بارها توضیح دادم؛ ولی توجه کنید:

موفق باشی

سلام

لینکی که pedram_sad قرار دادند رو دانلود کردم همه مشکلات رفع شد ( دیگه پیغام نمی ده دوباره آپدیت کنی و آواتارها هم قابل دسترسی هست)

البته این لینک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید فقط برای اعضای سایت digiex.net-- هست که باید عضو بشید

pedram_sad
23-11-2009, 21:39
من عضو نیستم ولی دانلود میشه برام خیلی راحت

parsaxbox
24-11-2009, 00:45
سلام- اقا اپدیت داشبرد اخری لینکش خرابه اگه دارین ردیفش کنید مرسی

p3yman_xl
24-11-2009, 10:01
سلام- اقا اپدیت داشبرد اخری لینکش خرابه اگه دارین ردیفش کنید مرسی

این لینک آخرین آپدیت + آواتارها از سایت مایکروسافت»

پ.ن : فعلاً مشکلی برای سایت hb-released پیش اومده و لینک هاش کار نمیکنند.. آخرین آپدیت رو از همین لینک بگیرین.

joykiller360
24-11-2009, 19:16
اقا يه آپدیت 8 مگي هست كه به اواتور كاري نداره . ميشه لطفا لينك اون رو بديد.

entezaei
24-11-2009, 23:35
سلام دوستان عزیز.
راستش من تا به حال دنبال آپدیت کردن 360 ام نبودم و به اصطلاح خیلی تو باغش نبودم. بازی ها رو هم همینجوری می خریدم و یکی دو بار هم خودشون یه آپدیت هایی رو نصب کردن که ما هم به فال نیک گرفتیم و خلاصه همه چی به خوبی و خوشی می گذشت و همه راضی بودند. آخرین بازی هم که خریدیم FIFA 10 بود.
تا اینکه این ماجرای موج جدید کرک و اینا اومد و ما هم که همیشه بازی ها رو پستی می خریدیم یه دفعه دیدیم می گند برای Tekken 6 و Assassin Creed 2 باید کرک جدید کنید و یه صحبت هایی می کنند که ما آمارشو نداریم. خلاصه که فروم رو خوندیم و آخرش به یک فایل رسیدیم که باید دانلود کنیم و نصب بشن روی سیستم.

1- داشبورد را باید با این فایل آپدیت کنیم به نسخه 2.0.8955

2- یک آپدیت دیگه که مربوط به درایو می شه و بهش میگند iXtreme که ما نفهمیدیم چی هست. یعنی یک Activator.iso هست که گویا روش موقته و دیگه استفاده نمی شه چون توی همین آپدیت همه چی ردیف می شه. در نتیجه خیلی لازم نیست و همون بالای رو نصب کنیم به روشی که پیمان گفت همه چی حله و دیگه مشکلی با هیچ بازی جدیدی نداریم!

اگه جایی رو درست نگفتم راهنماییم بکنید ممنون می شم.

takotok
25-11-2009, 20:29
سلام دوستان عزیز.
راستش من تا به حال دنبال آپدیت کردن 360 ام نبودم و به اصطلاح خیلی تو باغش نبودم. بازی ها رو هم همینجوری می خریدم و یکی دو بار هم خودشون یه آپدیت هایی رو نصب کردن که ما هم به فال نیک گرفتیم و خلاصه همه چی به خوبی و خوشی می گذشت و همه راضی بودند. آخرین بازی هم که خریدیم FIFA 10 بود.
تا اینکه این ماجرای موج جدید کرک و اینا اومد و ما هم که همیشه بازی ها رو پستی می خریدیم یه دفعه دیدیم می گند برای Tekken 6 و Assassin Creed 2 باید کرک جدید کنید و یه صحبت هایی می کنند که ما آمارشو نداریم. خلاصه که فروم رو خوندیم و آخرش به یک فایل رسیدیم که باید دانلود کنیم و نصب بشن روی سیستم.

1- داشبورد را باید با این فایل آپدیت کنیم به نسخه 2.0.8955

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2- یک آپدیت دیگه که مربوط به درایو می شه و بهش میگند iXtreme که ما نفهمیدیم چی هست. یعنی یک Activator.iso هست که گویا روش موقته و دیگه استفاده نمی شه چون توی همین آپدیت همه چی ردیف می شه. در نتیجه خیلی لازم نیست و همون بالای رو نصب کنیم به روشی که پیمان گفت همه چی حله و دیگه مشکلی با هیچ بازی جدیدی نداریم!

اگه جایی رو درست نگفتم راهنماییم بکنید ممنون می شم.

سلام

شما یه کاری کن

اول بازی هایی که می خوای بازی کنی بخر اگه جواب ندادiXtreme رو آپدیت کن

چون من کنسولم آپدیتش جدید نیست 1.6(خودم نصب کردم و درایو سامسونگ) اما دارم Assassin Creed 2 رو باهاش بازی می کنم

بدون Activator.iso

نمی دونم چطوری؟؟؟ اما شما هر چه می تونی دیرتر آپدیت کن...
چون معلوم نیست فردا چه خبر بشه

یهو دیدی WAVE 5 اومد

pedram_sad
25-11-2009, 21:23
سلام

شما یه کاری کن

اول بازی هایی که می خوای بازی کنی بخر اگه جواب ندادiXtreme رو آپدیت کن

چون من کنسولم آپدیتش جدید نیست 1.6(خودم نصب کردم و درایو سامسونگ) اما دارم Assassin Creed 2 رو باهاش بازی می کنم

بدون Activator.iso

نمی دونم چطوری؟؟؟ اما شما هر چه می تونی دیرتر آپدیت کن...
چون معلوم نیست فردا چه خبر بشه

یهو دیدی WAVE 5 اومد
wave 5 حدودا 10 روزی هست اومده
left for dead 2 از این قفل استفاده میکنه
و با همین activator میشه اجراش کرد

SamGun
26-11-2009, 08:29
من کنسولم آپدیتش جدید نیست 1.6(خودم نصب کردم و درایو سامسونگ) اما دارم Assassin Creed 2 رو باهاش بازی می کنم

بدون Activator.iso

نمی دونم

بازی های Wave 4 رو جدیدا به صورت Patch شده به Wave 3 میزنن .البته این کار فکر میکنم تا اومدن 1.7 iXtreme ادامه داشته باشه.