PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه جوری اهنگ رو از رو این لینک دانلود کنم

ali_gamer
01-11-2008, 19:07
سلام
راهی هست بشه اهنگ رو از رو این سایت دانلود کرد؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این یه نمونه از اهنگاش dap رو سیستمم نصبه ولی تو این سایت کار نکرد ولی مثلا تو سایت هایی مثل last.fm کار می کنه

farzadshekoohi
01-11-2008, 19:40
سلام
راهی هست بشه اهنگ رو از رو این سایت دانلود کرد؟

این یه نمونه از اهنگاش dap رو سیستمم نصبه ولی تو این سایت کار نکرد ولی مثلا تو سایت هایی مثل last.fm کار می کنه

با سلام دوست عزیز این هم لینکش واسه دانلود با ریال پلیر هم میشه دانلود کرد اما این سورس رو راحت میشد پیدا کرد :

:8:

ali_gamer
01-11-2008, 19:57
ممنون ولی لینک کار نمی کنه
می گه باید لاگین کنی تو سایت که عضوم لاگین می کنم ولی بازم اهنگ دانلود نمی کنه و یه فایل php دانلود می کنه!

flatrish
01-11-2008, 21:26
رو همون پلیر تو صفحه راست کلیک کنین بعدشم properties آدرس قسمت لوکیشن رو کپی کنین تو مرورگر یا دانلود منجرتون.

shamabady
01-11-2008, 21:38
بیا از این لینک دانلود کن رو یه هاست دیگه برات انتقال دادم

برای این لینکها از real player 10 میتونی استفاده کنی
یک گزینه داره که اگه فعال کنی تو صفحات به همچین فایلهایی بخوری بالاش یه گزینه میزاره برای دانلود کلیک میکنی دانلود میشه
یه کار دیگم میتونی بکنی روی علامت پلی کلیک راست کن propertis رو بزن یه لینک نشون میده اونو تو دانلود منیجر کپی کن( لینکی که تو پروپرتیس این فایل نشون میده از این لینک هم میتونی استفاده کنی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)
از grap++ نرم افزار orbit هم میتونی استفاده کنی

ali_gamer
02-11-2008, 13:10
دوستان ممنون اهنگو دانلود کردم ولی اهنگ نمی خونه اهنگ مشکل داره یا به خاطر اینکه این شکلی دانلود کردم

shamabady
02-11-2008, 18:01
چیزی که من فهمیدم اینه که این آهنگ یه چیزی مثل کپی رایت داره که نمیشه سیو کرد وقتی تو مدیا پلیر باز میکنی 1 صفحه تو اکسپلورر باز میشه که نوشته دانلود لاینسسز
من الان تست کردم تو همون سایتی هم که خودت آدرسشو دادی هم نمیخونه و همون صفحه دانلود لاینسسز رو باز میکنه
حالا این چه آهنگی که انقدر تو کفشی خوب یه لینک دیگه ازش پیدا کن