PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آمار فروش موبایل در سه ماه سوم2008 و صعود سونی اریکسون به جایگاه سوم

nima_989
01-11-2008, 11:01
سلام به همه
امروز تو Gsmarena یه مطلب در مورد موتورولا نوشته بود و در آخرش آمار فروش رو هم گذاشته بود.با عکس و نمودار
سامسونگ همچنان در حال ترکوندنه .سونی اریکسون هم آروم آروم خودشو بالا میکشه:5:
موتورولا هم روز به روز داره میره پایینتر.
مدیر اجرایی موسسه ای که این آمار رو رائه داده(Abi Research) از ساسمونگ به عنوان برنده بزرگ این فروش نام برده و موتورولا و ال جی شکست خورده. وبه این نکته اشاره کرده که سونی اریکسون تونسته بالاتر از ال جی و موتو قرار بگیره.
تبریک هم به فن بوی های سونی اریکسون و سامسونگ
ناگفته نماند همچنان نوکیا می تازد. ولی کم کم جایگاهش داره به خطر می افته:46:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم لینک مطلب :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aminsa3000
01-11-2008, 11:34
اگه نوکیا جایگاهشو از دست بده من دیگه گوشی دستم نمیگریم!!!!(غیر ممکنه سامسونگ بتونه محبوبیت نوکیا رو در بین مردم از بین ببره!ممکنه 4 نفر ادم جوون پولدار برن و سامسونگ ای 8510 بگیرند ولی اونقدر ادم میانسال و مسن و جوون هست که با کیفیت و سبک طراحی خارجی و داخلی نوکیا حال میکنند!)نوکیا می تازد!!

ali racer
01-11-2008, 12:19
البته این آمار در بعد از کریسمس ممکنه کاملا جا بجا
بشن چون تمامی برندها حساب ویژه ای روی بازار به شدت رقابتی کریسمس باز کردن !!

S A M S U N G
01-11-2008, 12:38
در واقع بازندگان این فصل سال 4 کمپانی نوکیا ، موتورولا ، الجی و سونی اریکسون بودن .

شما از این دید نگاه کردین که سونی اریکسون اومده سوم ولی خود شرکت اعلام کرده که %10 نسبت به فصب گذشته فروش کمتری داشته .

شرکت سونی اریکسون از این دید نگاه میکنه که فصل گذشته حدود %9 بازار جهانی رو در اختیار داشته ولی الان شده %8 . این نشون میده که رتبه سومی این شرکت به خاطر ضررهای شرکت های دیگه هستش نه فروش بالای گوشیهای شرکت سونی اریکسون.

پس با این حساب 3 کمپانی سامسونگ ، اپل و بلک بری برندگان این فصل سال بودن .

nima_989
01-11-2008, 13:16
البته باید منتظر آمار کلی در پایان سال بود
سونی اریکسون حساب ویژه ای رو گوشی های X1 و C905 باز کرده(البته اینقدر گرون هست که کسی سمتشون نره)

prince72
01-11-2008, 14:38
از قدیم گفتن هیچ که نمیگه ماست من ترشه.....
پس بیایید وبدون هیچ دبه ای قبول کنید نوکیا پیشتازه وحالا حالا ها کسی نمیتونه جاشو بگیره....

Maziar_69
01-11-2008, 14:52
این درسته که ن.کیا فعلا پیشتازه.
ولی همین که جلوی اسمش با فونت قرمز عدد منفی نوشته معلوم میکنه که بازنده بوده.
یعنی اگه همه رو صفر در نظر بگیریم فقط تو سه ماهه سوم 2008 نوکیا باخته...
اما در کل معلومه که اوله.

چون خیلی وقت پیش با گوشی های خوبش می تاخته. اما الان طرح نو و ایده ی جالبی نداره.

مگه اینکه با تاچ اسکرین های سری N بتونه دوباره برگرده...

aminsa3000
01-11-2008, 15:02
یه سوالی برام پیش اومده!اینکه چه موقع بازار موبایل اشباع میشه؟؟؟؟یعنی فروش شرکتهای گوشی سازی به نصف میرسه(تمامشون!!)؟؟؟

Nabakhshoode
01-11-2008, 15:43
سونی که حداقل تونست ناکامی های سال قبلشو جبران کنه و داره جایگاهشو پس میگیره ! به نظر من رتبه ی سوم در حال حاضر حقشه ! سامسونگم که فوق العادست و پارسال سهام موتورولارو مال خودش کرد... امسالم نوکیا رو...!
موتورولا همچنان در خوابه...!
ال جی گوشی های خوبی وارد بازار کرده ولی تعداد این گوشیا و تنوع گوشی های عامه پسند و پر فروشش برعکس سامسونگ کمه...
این استیو جابز اعجوبه هم که با دوتا گوشی ( دوتا هم که چه عرض کنم در واقع یکی ) بیش از 2% بازار گوشیارو گرفت... کاری که بقیه برند ها شاید با 10 یا 20 مدل گوشی انجام میدن !

prince72
01-11-2008, 17:19
کی گفته الان نوکیا ایده خوبی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس ان85 چیه که هنوز تو ایران نیومده داره پر فروشترین میشه؟؟؟شما اگه بهسری ان نمیگید ایده پس به سری کا یا سی سونی میگید ایده؟؟؟؟؟؟؟؟

Maziar_69
02-11-2008, 23:48
ان 85 چه چیز جدیدی داره؟ طراحیش که مال ان 81 هست و دارن رو 200 تا گوشی پیاده میکنن. معلوم هم نیست تا کی میخوان ادامه بدن !
دوربین که همون...
اف ام ترنزمیت هم که تو ان 78 هست...
اینترفیس که نگم بهتره :دی
ورژن سیمبین هم همون ان 96 هست. ان گیج هم که چیز جدیدی نیست !

ایده به اون چیزی میگن که حداقل یه جای گوشی با بقیه فرق کنه !!!

مثلا I8510 ایده هست. چون همه چیش با کل سامسونگ های دیگه فرق داره. یا همینطور امنیا یا اکسپریا یا C905...

اینا ایده ی توپ هستن نه ان 85...

الان سامسونگ داره با این گوشی ها به استقبال کریسمس میره: I8510 - Omnia - Pixon - D980 - Emporio Armani...
سونی اینا رو داره: Xperia - C905 - W902 - ...
نوکیا چی؟؟؟؟ فقط ان 85؟ یا فوقش ان 79؟ برگ برنده ی نوکیا اگه اینا باشه که باید تاسف خورد !!!
واضحه چه کسی برنده ی بازار کریسمسه !!!
مخصوصا با گوشی بسیار زیبای امپوریو آرمانی !!!

YAMAHA-FZ16
03-11-2008, 00:11
حاجی خواهیم دید!!همین ال سی دی oled ان85 صد شرف داره به هزار ال سی دی 256 کیلو کالر 3 اینچی گوشیهای سامسونگ و سونی اریکسون!ان گیج و گرافیکش می ارزه به کل جاوای سونی اریکسون!!خواهیم دید نوکیا در کریسمس چیکار میکنه!5800 اولیشه!!منتظر ان97 یا 98 باشید!!نوکیا همیشه با یک محصول قدرتمند مانند 6600 ان70 و ان95 در زمان خودشون جلو افتاده!الان هم باید نوکیا برگ برنده های همیشگی خودش رو نشون بده!منتظریم!فعلا که سیمبین رو open source کرد!باید ببینیم برنامه اش با این کارها چیه!!

S@nti@go_s&k
03-11-2008, 11:40
سلام...............
مقایسه M7500سامسونگ با N85 نوکیا البته صفحه نمایش.

البته 262 هزار رنگ هستش
سامسونگ اعلام کرد اگر 16 میلیون رنگ میزدیم واسه مشتریامون مشکل پیش میومد آخه اون موقع رنگا از صفحه نمایش میزد بیرون ملت رنگی میشدن:دی

Maziar_69
03-11-2008, 12:01
سانتیاگو عزیز جواب شما رو دادن...

باشه ما هم منتظریم ببینیم.
البته من برخلاف شما متعصب نیستم.
خودم گوشی قبلیم نوکیا بود. هر برندی بهتر باشه میرم سراغش...
الان وقتی سامسونگ داره میترکونه مگه آدم عقلشو از دست داده که بیاد نوکیا بخره...

نه من بلکه هرکس که بخواد به معنای واقعی از گوشیش استفاده کنه همین نظر رو داره.
مثل این میمونه که الان با وجود امنیا برم ان 96 بخرم چون طرفدار نوکیا هستم ؟؟؟؟

این افکار رو بریزید دور...

Nabakhshoode
03-11-2008, 13:51
سانتیاگو عزیز جواب شما رو دادن...

باشه ما هم منتظریم ببینیم.
البته من برخلاف شما متعصب نیستم.
خودم گوشی قبلیم نوکیا بود. هر برندی بهتر باشه میرم سراغش...

نه من بلکه هرکس که بخواد به معنای واقعی از گوشیش استفاده کنه همین نظر رو داره.
مثل این میمونه که الان با وجود امنیا برم ان 96 بخرم چون طرفدار نوکیا هستم ؟؟؟؟

این افکار رو بریزید دور...

مازیار جان با این صحبت شما که سامسونگ داره روند رو به رشد سریعتری رو از نوکیا طی میکنه کاملا موافقم...
اما اون تیکه یی که بزرگ کردم قبول ندارم به هر حال هر کسی سلیقه یی داره دیگه و نباید کسی رو که گوشی نوکیا میخره بگیم اشتباه کرده چه برسه که بگیم عقلشو از دست داده ... ! خیلیا سبک طراحی و کلا کارای نوکیا رو ممکنه ترجیح بدن حتی اگه تو دوران افول نوکیا باشه...

Maziar_69
03-11-2008, 14:32
مازیار جان با این صحبت شما که سامسونگ داره روند رو به رشد سریعتری رو از نوکیا طی میکنه کاملا موافقم...
اما اون تیکه یی که بزرگ کردم قبول ندارم به هر حال هر کسی سلیقه یی داره دیگه و نباید کسی رو که گوشی نوکیا میخره بگیم اشتباه کرده چه برسه که بگیم عقلشو از دست داده ... ! خیلیا سبک طراحی و کلا کارای نوکیا رو ممکنه ترجیح بدن حتی اگه تو دوران افول نوکیا باشه...

نه نه اشتباه نشه...
من منظورم خودم بود که وقتی دیدیم 700 تومن میخوام پول بدم پیش خودم فکر کردم مگه دیوانه ام که برم ان 96 بخرم ؟؟؟ :46:

البته که همینطوره. چون اگه قرار بود نوکیا رو ول کنن الان به جای اون عدد باید مینوشت -100% !!!!

prince72
03-11-2008, 16:33
شما فقط یه ال سی دی رو نیگا میکنید؟؟/بقیه رو چی همین ان گیج تا 10 سال دیگه که من میخوام یه سامسونگ واسه پسرم بخرم هنوز ان گیج تو رویای سامسونگ هست.......
یا مثلا اف ام نوکیا که اگه سامسونگ بخواد بزنه باید کل سود روی 8510 ش رو به نوکیا بده تا نوکیا واسشون بذاره.........
یا دوربین ان 82 که نه جی 810 نه 8510 نمیتونن بعد از یه سال و خوردی به پاش برس.....(الان یکی دوباره میاد لینک میذاره...)
کی تا حالا سامسونگ اول بوده توی فروش گوشی؟؟؟؟؟؟؟

البته من برخلاف شما متعصب نیستم.کاملا واضحه......

ایده به اون چیزی میگن که حداقل یه جای گوشی با بقیه فرق کنه !!!دیدیم از ای 250 تا همین دوروز پیش جی 810 همشون فقط تو ضاهر تفاوت داشتن ....(دیگه یشتر بگم ابروریزی میشه....

لابد بیشتر مردم دنیا و کارشناسا عقلشونو از دست دادن او وقت اقلیت سامسونگی فقط عقل سرشار رو به دست اوردن.....

نه من بلکه هرکس که بخواد به معنای واقعی از گوشیش استفاده کنه همین نظر رو داره.اگه میخوای به معنای واقعی از گوشی استفاده کنی که همین الان برو گوشیتو بفروش ویه 1200 نوکیا بخر بنداز تو جیبت ...
1. زنگ داره
2. پیام هم میفرسته...
3. مخاطب هم 100 تا میگیره....
پس معلوم شد سامسونگ که معنای واقعی رو داره(به قول شما) فقط همیناش خوبه....
تم داره که نداره...
اف ام داره که نداره ان گیج داره که نداره..
پس کاربر چه لذتی با سامسونگ میبره ؟؟؟؟الا عکس گرفتن؟؟؟؟؟؟؟
شما برید همه جا بگردید وبرتری حقانی نوکیا رو بپذیرید......

الان سامسونگ داره با این گوشی ها به استقبال کریسمس میره: I8510 - Omnia - Pixon - D980 - Emporio Armaniببین برفای این کریسمس واسه سامسونگ تیکه زهر میشه یا نه..........

corey
03-11-2008, 17:17
واقعا امسال سامسونگ ترکوند و لیاقت این جایگاه داره

Maziar_69
03-11-2008, 18:05
من با لحن درست با شما صحبت کردم و نظراتم روگفتم...
متاسفانه ظاهرا ادب یاد نگرفتید...

در ضمن برای اطلاع عرض کنم مدل I7110 اف ام ترنزمیت داره قویتر از نوکیا...

شما با همون 1200 خوش باش داداش...
یه کم هم به اطلاعاتت اضافه کنی بد نیست...
در مورد اینکه کی سامسونگ تو فروش اول بوده یه مجله ی وطنی هست به اسم جی اس ام...

3 ماهه که دارم میخرم بلا استثنا سامسونگ اوله و نوکیا بالاتر از چهارم نیست...

از سایر بچه ها هم عذر میخوام اگه بد حرف زدم...

corey
03-11-2008, 22:31
شما فقط یه ال سی دی رو نیگا میکنید؟؟/بقیه رو چی همین ان گیج تا 10 سال دیگه که من میخوام یه سامسونگ واسه پسرم بخرم هنوز ان گیج تو رویای سامسونگ هست.......
یا مثلا اف ام نوکیا که اگه سامسونگ بخواد بزنه باید کل سود روی 8510 ش رو به نوکیا بده تا نوکیا واسشون بذاره.........
یا دوربین ان 82 که نه جی 810 نه 8510 نمیتونن بعد از یه سال و خوردی به پاش برس.....(الان یکی دوباره میاد لینک میذاره...)
کی تا حالا سامسونگ اول بوده توی فروش گوشی؟؟؟؟؟؟؟
کاملا واضحه......
دیدیم از ای 250 تا همین دوروز پیش جی 810 همشون فقط تو ضاهر تفاوت داشتن ....(دیگه یشتر بگم ابروریزی میشه....
پس کاربر چه لذتی با سامسونگ میبره ؟؟؟؟الا عکس گرفتن؟؟؟؟؟؟؟
شما برید همه جا بگردید وبرتری حقانی نوکیا رو بپذیرید......
ببین برفای این کریسمس واسه سامسونگ تیکه زهر میشه یا نه..........

دوست من تا حالا که ال سی بود حالا که دیدی ال سی های سامسونگ بهتره رفتی سراغ سایر مسائل
اون زمان انشاالله شما برای پسرت گوشی میخری که wm7 داشته باشه و یا psp phone میخری براش

اف ام که سامسونگ روی مدل های جدیدش میزاره و چیز خاصی هم نیست اگه بزی انقدر مهمه برای چی گوشی بخرم میرم psp میخرم و که تفاوتش با بازی های ان گیج زمین تا آسمونه
الان i8510 کامل ترین گوشی بازار هستش و قیمتش هم 650 دلاره و جالبه با این همه امکانات اداره با ان96 رقابت می کنه و فعلا سامسونگ داره کامل ترین گوشی ها میزنه مثل امنیا i8510 و پیکسون و...

این دیگه از اون حرفا بود 8 مگاپیکسل داری با 5 مگا پیکسل مقایسه می کنی!!!!!!!!!!!!!! بعدش حتما ممیخوای بگی من تعصب ندارم

سامسونگ اول نیست و این برای من که میخوام بهترین گوشی بستگی به نیازهام بخرم مهم نیست فعلا بهترینن انتخاب برای من سامسونگه چه اول باشه چه آخر

در رابطه با طراحی هم بهتره که بری u900 و 8510 و پیکسون و آرمانی و...ببینی بعدش بیای با سایر برندها مقایسه کنی و من نظری نمیدم و فکر کنم خودت بعد از دیدنش متوجه بشی

لذت بردن مگه به ان گیج و اف ام و این جور چیزاست من 24 ساعت نیست که امنیا خریدم و این اولین گوشیامسونگم هستش و دارم با اینترفیس حال می کنم و اصلا نیازی به بازی این جور چیزا ندارم
ما که از خدامونه نوکیا هم گوشی های توپ 8مگا پیکسلی بزنه و این جوری رقابت بهتر میشه و همه استفاده می کنن

prince72
03-11-2008, 22:44
نمیشه تو این تاپیک بحث کرد چون اگه من ادامه بدم ترش میره...........
پس هرچی گفتید قابل احترامه ولی باید با یه دید دیگه نیگاه کنید همه ی حرفای که من وشما زدیم به نوبه ی خودش درست بود.................................

amir2011
04-11-2008, 03:08
نوکیا چی؟؟؟؟ فقط ان 85؟ یا فوقش ان 79؟ برگ برنده ی نوکیا اگه اینا باشه که باید تاسف خورد !!!

دوست عزیز تعدد محصولات موفقیت نمیاره همیشه ایده های نو هستند که موفقیت میارند...(مثل Iphone)
من فکر میکنم برگ برنده نوکیا 5800 باشه البته تقریبا مطمئنم...

واضحه چه کسی برنده ی بازار کریسمسه !!!
مسلما من و شما و بقیه نیستیم...
این رو برای این گفتم که الان برای ارائه یک آمار مربوط به 3 ماهه پایان سال 3 صفحه درگیری ایجاد شده برای هیچ...
مسلما در طول یک سال فراز و نشیبهایی در فروش محصولات هر کمپانی هست که بهتره عملکرد هر برند رو از روی فروش آمار یک سال مالیش مورد بحث قرار بدیم...

amir2011
04-11-2008, 03:12
سلام...............
مقایسه M7500سامسونگ با N85 نوکیا البته صفحه نمایش.

البته 262 هزار رنگ هستش
سامسونگ اعلام کرد اگر 16 میلیون رنگ میزدیم واسه مشتریامون مشکل پیش میومد آخه اون موقع رنگا از صفحه نمایش میزد بیرون ملت رنگی میشدن:دی

دوست عزیز به نظر من همچین مقایسه ای اهمیت چندانی نداره چون هیچ ضمانتی نیست که همه فاکتور ها در هر دو گوشی ثابت باشه...
ضمن اینکه اندازه دو صفحه نمایش هم اصلا با هم برابر نیست..!

S@nti@go_s&k
04-11-2008, 03:26
دوست من شما پست قبل از منو یه نگاه بنداز یکی از دوستان گفتن صفحه نمایش n85 .....................
بقیشم خودتون مراجعه کنید منم گفتم البته صفحه نمایش درسته چیزای دیگرو مقایسه نکردم.

بابا اصلا نوکیا آخرشه حرف نداره

از در عقب:دی

YAMAHA-FZ16
04-11-2008, 11:00
یه مسئله ای که اصلا توی این امار فروش مدنظر قرار نمیگیره(حداقل در بین کاربرای پی 30 ورلد!!!)اینه که باید ببینیم یک شرکت در طول یک مدت خاص چند مدل گوشی رو روانه ی بازار میکنه!مثلا شرکت اپل فقط با یک مدل تونسته 2.2 درصد بازار رو تصاحب کنه !شرکت الجی که محصولات تولیدیش قطعا نصف شرکت سامسونگ هستند هم همینطور!!شرکت سامسونگ رکورد داره در این زمینه!به نظر شما سامسونگ اگه بالفرض همین الان تمام خط تولیدهاشو در دنیا ببنده و فقط omnia تولید کنه به امار فروش ایفون میرسه؟؟؟به نظر من هرگز!این برای گوشیهایی مانند ان96 نوکیا و ان95 8 گیگ هم صدق میکنه!به نظر من توی این امار فروش شرکتهای موتورولا و الجی و اپل بدلیل کمتر بودن تعداد مدلهای گوشیهاشون برنده هستند!!

S A M S U N G
04-11-2008, 11:30
و شما هم بایستی مد نظر قرار بدین به طور مثال G810 سامسونگ به اندازه E250 تولید و عرضه میشه ؟

نه عزیز ، این گوشی تولیدش 1 به 10 تولید E250 هم نمیرسه .

فرض کنیم سامسونگ روزی 2 گوشی معرفی میکه ، معمولا بیشتر این گوشیها مخصوص اپراتورهای خاص هستن و تولید جهانی ندارن ، پس تولید زیاد دلیل این نیست که به همه گوشیها به یه اندازه تولید میشن !

شما تا حالا دیدی نوکیا واسه ژاپن گوشی بزنه ؟ دلیلش خیلی روشنه چون با وجود شرکتهائی مثل سونی اریکسون و سامسونگ و شارپ دیگه جائی واسه این شرکت نیست ! همنوظر که سال 2003 اومد یه کارخانه تولید گوشی در کره زد ولی 2 سال بعد تعطیل کرد !!!

به طور مثال N96 یه جور تولید میشه و به تمام دنیا هم صادر میشه ولی Omnia واسه کشورهای پیشرفته مدل های خاصی داره ، سامسونگ فقط آمار فروش Omnia عادی رو منتشر میشه نه همه Omnia هائی که مثلا در ژاپن و کره فروخته میشه . اگر اینطور بود عزیز فروش سامسونگ با گوشیهای AnyCall و Samaung بیش از فروش نوکیا هستش .

مخلصیم .

amir2011
04-11-2008, 11:57
معمولا بیشتر این گوشیها مخصوص اپراتورهای خاص هستن و تولید جهانی ندارن

شما تا حالا دیدی نوکیا واسه ژاپن گوشی بزنه ؟

با وجود شرکتهائی مثل سونی اریکسون و سامسونگ و شارپ دیگه جائی واسه این شرکت نیست !

همنوظر که سال 2003 اومد یه کارخانه تولید گوشی در کره زد ولی 2 سال بعد تعطیل کرد !!!

واسه کشورهای پیشرفته مدل های خاصی داره

سامسونگ فقط آمار فروش Omnia عادی رو منتشر میشه نه همه Omnia هائی که مثلا در ژاپن و کره فروخته میشه
به نظر من بهتره برای همچین ادعاهایی منبع معتبر معرفی بشه شاید انشالله ما هم قانع شدیم که فروش جهانی سامسونگ از نوکیا بیشتره و شما بهتر میدونی..!

اگر اینطور بود عزیز فروش سامسونگ با گوشیهای AnyCall و Samaung بیش از فروش نوکیا هستش .

S A M S U N G
04-11-2008, 13:44
دوست عزیز شما فرق فروش AnyCall با فروش جهانی رو میدونی ؟

من گفتم فروش جهانی ؟

بیشتر دقت کن عزیز .

مخلصیم .

Nabakhshoode
04-11-2008, 13:53
یه مسئله ای که اصلا توی این امار فروش مدنظر قرار نمیگیره(حداقل در بین کاربرای پی 30 ورلد!!!)اینه که باید ببینیم یک شرکت در طول یک مدت خاص چند مدل گوشی رو روانه ی بازار میکنه!مثلا شرکت اپل فقط با یک مدل تونسته 2.2 درصد بازار رو تصاحب کنه !شرکت الجی که محصولات تولیدیش قطعا نصف شرکت سامسونگ هستند هم همینطور!!شرکت سامسونگ رکورد داره در این زمینه!به نظر شما سامسونگ اگه بالفرض همین الان تمام خط تولیدهاشو در دنیا ببنده و فقط omnia تولید کنه به امار فروش ایفون میرسه؟؟؟به نظر من هرگز!این برای گوشیهایی مانند ان96 نوکیا و ان95 8 گیگ هم صدق میکنه!به نظر من توی این امار فروش شرکتهای موتورولا و الجی و اپل بدلیل کمتر بودن تعداد مدلهای گوشیهاشون برنده هستند!!

من کاری ندارم اگه سامسونگ یه گوشی بزنه ممکنه یه صدم اپل هم فروش نکنه... هر برندی سیاستهای خودشو داره...! این مهمه که سامسونگ بیشتر از بقیه برند ها گوشی میده بیرون و اتفاقا این برگ برنده ی سامسونگه ! من به شخصه به عنوان خریدار ارزش قائلم به اینکه یه برند تنوع بده تو محصولاتش و به خریدارا و سلیقه های مختلف احترام بذاره.... و فکر میکنم مطلبی که شما گفتی میتونه برتری برندی مثه سامسونگ باشه نه ضعفش...

ما که از خدامونه نوکیا هم گوشی های توپ 8مگا پیکسلی بزنه و این جوری رقابت بهتر میشه و همه استفاده می کنن

Corey جان فوق العاده قبول دارم حرفتو... هدف نهایی ما چیه ؟ اینکه نوکیا یا سونی یا سامسونگ یا ... باخت بدن و مثه امثال زیمنس از رقابت حذف بشن این به سود خریداره ؟ قطعا نه ! من خودم طرفدار اینم که رقابت برندها به سود مشتری باشه و این وقتی ممکنه که گوشیهای ساخت شرکتهای مختلف از لحاظ امکانات و کیفیت و قیمت به هم نزدیک باشن تا بنده و شمای خریدار حق انتخابای بیشتری داشته باشیم...

s-a-l-i-m
04-11-2008, 16:04
هر چی خواستم پست ندم دیدم نمیشه.......................
خب اول از همه باید بگم اون برادرمون فرق anycall رو باید متوجا بشه{زمانی که بیاد تو فروم سامسونگ}
باید بگم که وقتی ایفون به بازار امد تنها گوشی بود با این صفحه و لمسی و سیستم عامل خوب و سرعت بالا و ............برا همین زیادی فروش کرد{نمی گم بده چون خودم عاشقشم}......و بعضی از افراد رو می بینم که این گوشی رو خریدن ولی نمی تونند ورژن رو تغییر بدن..............اگه الان تولیدش رو می داد بیرون میدیدی که خیلی فروش کمتری می کرد.....برا همین سیاستش رو تقییر داد و ایفون 3 چی رو میده 200 دلار ولی در واقع همان قیمت 700 یا هر...........هست...........
مهم اینه که سامسونگ بازار رو تو دستش داره اداره می کنه.......................

prince72
04-11-2008, 18:55
شما تا حالا دیدی نوکیا واسه ژاپن گوشی بزنه ؟ دلیلش خیلی روشنه چون با وجود شرکتهائی مثل سونی اریکسون و سامسونگ و شارپ دیگه جائی واسه این شرکت نیست ! همنوظر که سال 2003 اومد یه کارخانه تولید گوشی در کره زد ولی 2 سال بعد تعطیل کرد !!!
ای بابا حسود هرگز نیاسود شما سامسونگیا تو طول تاریخ به نوکیا ومحصولاتش حسودی میکردن ودشمنش بودین حالا هم باشین قرار نیست با کارشکنی های شما تو این فروم نوکیا تعطیل شه(به قول خودتون)یا کمتر فروش کنه پس خودتونو خسته نکنید نوکیا هنوزم پرجون و قدرتر از سامسونگ و... وایستاده....

هر چی خواستم پست ندم دیدم نمیشه.......................
کوتا بیا رفیق این همه پست دادن شما هم روش.........

مهم اینه که سامسونگ بازار رو تو دستش داره اداره می کنه.......................
جون هرکی دوست داری واسه این حرفت منبع یا حد اقل مدرکی بیار.........

این که بر وبکس نوکیایی نمیان اینجا زیاد پست بدن دلیل نمیشه حرفی ندارن به خاطره اینه که حقیقت رو میدونن وبرندشون چیزی کم نداره که بخوان کمبودشو پنهان کنن.....

من کاری ندارم اگه سامسونگ یه گوشی بزنه ممکنه یه صدم اپل هم فروش نکنه... هر برندی سیاستهای خودشو داره...!
تو گوشی وبازارش همین اصله که سامسونگ ازش بویی نبرده.....

به طور مثال N96 یه جور تولید میشه و به تمام دنیا هم صادر میشه
طبق حرف دوستمون

هر برندی سیاستهای خودشو داره
خواهشم اینه که دیگه بحثو تموم کنید ما هرچی هم در گوش هم نخونیم اخرش حرف حرف خودمونه پس دوستان دیگه بسه.....

amir2011
04-11-2008, 19:14
دوست عزیز شما فرق فروش AnyCall با فروش جهانی رو میدونی ؟

شما اگه میدونی یک آمار از میزان فروش anycall سامسونگ در سه ماهه آخر سال 2008 بزار...
فقط خواهشا منبعی که معرفی میکنی فروم یا کلوپ سامسونگ نباشه..!

به نظر من بهتره برای همچین ادعاهایی منبع معتبر معرفی بشه
در ضمن من هنوز منتظر منبع موثق شما برای ادعا های گذشته هستم...

s-a-l-i-m
04-11-2008, 23:32
لطفا برای فروش anycall به تاپیک سامسونگ بیاید......................
مثلا گوشی i900 تا الان 3 مدل درست شده یا بیشتر.........
یکیش که جهانیه.........یکی برای امریکا و یکی جدیدا برای کره و ژاپن که میگن تو همه جا کار می کنه..........
اگه حتی 1 دستگاه هم فروش بره بلاخره تاثیر داره....................

و اینکه کی گفنه من سامسونگی هستم..........اونطور که نوشتی گفتم.........
باید قبول کرد که سامسونگ داره بازار رو می چرخونه........مثلا امنیا قیمت x1 سونی رو اورد پایین..........i8510 زد تو سر n96 ...........چرا قبول نمی کنید؟؟؟
من میدیدم که با چه سرعتی داره n96 فهت قیمت می کنه تو سایتهای فروش.................
الان هم که pixon رو سامسونگ معرفی کرده دیگه تو جاوا هم دست برند ها رو بست و تا الان که رقیبی براش معرفی نشد........

amir2011
05-11-2008, 01:01
لطفا برای فروش anycall به تاپیک سامسونگ بیاید......................
مثلا گوشی i900 تا الان 3 مدل درست شده یا بیشتر.........
یکیش که جهانیه.........یکی برای امریکا و یکی جدیدا برای کره و ژاپن که میگن تو همه جا کار می کنه..........
اگه حتی 1 دستگاه هم فروش بره بلاخره تاثیر داره....................
یعنی منظور شما اینه که فروش گوشیهایی که جهانی نیست جزء آمار فروش محسوب نمیشه..؟

من میدیدم که با چه سرعتی داره n96 فهت قیمت می کنه تو سایتهای فروش.................
دوست عزیز این خاصیت بازار رقابتیه که با معرفی گوشیهای رقیب به تناسب فروش گوشی پایینتر میاد ضمن اینکه این کاملا طبیعیه که قیمت گوشی در اوایل ورود با شدت زیادی افت میکنه همونطور که N95 هم همین شرایط رو داشت اونهم زمانیکه سامسونگ بازار رو نمیچرخوند...
من اصلا منکر پیشرفت سرمایه گذاریهای سامسونگ در صنعت موبایل نیستم ولی فن بوی های سامسونگ باید قبول کنند که برای رسیدن به نوکیا باید بیش از این صبور باشند...

merikh_merikh
03-02-2009, 17:57
دوستان نمیشه گفت که فقط نوکیا بهترینه یا فقط سامسونگ.......
قدرت بین شرکت های بزرگ از جمله نوکیا و سامسونگ و سونی اریکسون پخش هست و اگه قرار بود قدرت دست یه شرکت باشه اون موقه دیگه ما نمیتونستیم شاهد گوشی های خوب باشیم و از گوشی های خود لذت ببریم.چون شرکت قدرتمند هر کاری میخاد میکنه و دیگه خبری از نواوری نیست.اگرم باشه بسیار کم میباشد.
دوستان تا سامسونگ یه گوشی خوب نزنه نوکیا به فکر زدن گوشی خوب نمیفته همان طور که اگه نوکیا هم گوشی های خوب نزنه سامسونگ هم به فکر زدن گوشی های خوب نمیفته همچنین سونی اریکسون.....
پس در نتیجه این شرکت های بزرگ که ما داریم سرشون بحث میکنیم هر کدوم زمانی بازار را در دست دارن تا دیگری یه فکر جدید کنه و نواوری جدید به وجود میادو......
ولی من شخصن سونی اریکسون را قبول دارم چون گوشی هاشو دوست دارم و باشون حال میکنم و به نظرم نو اوری های خوبی داره.ولی نمیتونم بگم سونی اریکسون بهترینه.چون من ازش خوشم میاد همان طور که یکی هم از نوکیا خوشش میاد.....

Mah12
04-02-2009, 12:25
سلام اما این بحثای شما نتیجه نداره و به تاپیک هم ربطی نداره. من طرفدار سامسونگ نیستم اما باید قبول کرد امسال واسه نوکیا و موتورولا و سونی اریکسون سال خوبی نبود. هرسه در مقدار سودشون ضرر کردن رتبه مهم نیست نمودار رشد مهمه که فقط LG , سامسونگ توش رشد داشتن. نوکیا سودش از پارسال کمتر شده ، موتورولا و سونی اریکسون هم همینطور اما الجی و سامسونگ بیشتر از پارسال سود کردن و حقشون بوده. شاید اگه N96 بهتر بود یا اکسپریا 8 ماه زودتر میومد اینطور نمیشد اما در هر صورت الان از لحاظ فروش 1. نوکیا 2. سامسونگ 3.الجی 4. موتورولا 5.سونی اریکسون. این از سایت GSMArena اما خبر مال 2 هفته پیشه. امیدوارم غلط باشه. در ضمن اینا آمار فروشه نه دلیل افزایش سود نوکیا، ممنون

alirezamrl
08-02-2009, 15:37
prince خودتو خسته نکن دوست من!
نوکیا عددی نیست که بخواد واسه سامسونگ و سونی گردن کشی کنه!این از این.
تازه الان گوشیهای نوکیا شباهت زیادی به اجر از نظر قدرت و شبیه به گوشکوب از نظر طراحی هست اینم از امکانات نوکیا!
در ضمن حسودم خودتی!ما به بهتر از خودمون حسودیم نه یه جنس اشغال.گرفتی.با اون گوشیهای جوادتون!
حالا منبع که چرا میگم جواد!یه افغانی دیدم به رفیقش میگفت:n73 بخرم برات!دیگه خودت تا اخر قضیه رو بخون!هه هه
شاخ نوکیا رو شکستیم برادر.کجای کاری SAMSUNG its my life
حالا برو فروم خودت خوش باش.

hasanmotori
08-02-2009, 16:05
معلومه طرفدارايه نوكيا بد جور داغ كردن مخصوصاً با i8910

noisymind
08-02-2009, 19:07
و از اون جالبتر اینکه اگه به عنوان تاپیک که نگاه کنید , میبینید هیچ ربطی به نوکیا و سامسونگ نداره!!!

hasanmotori
08-02-2009, 19:22
واقعاً‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌