PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام .... میخوام Dvd-rw بخرم کمکم کنید

boy_kochak
01-11-2008, 07:27
سلام دوستان .... میخوام یه Dvd-rw بخرم ..... البته من کار های گرافیکی انجام میدم و از درایور هم زیاد استفاده میکنم .... شما چی پیشنهاد میکنید ..... هنگام خرید باید به چه نکاتی توجه کنم ........ :10:

sonamy1
01-11-2008, 09:35
دوست عزیز فقط اینو میتونم بگم که با توجه به اینکه پیشنهاد اکثر دوستان پایونیر و plextor بود ..من چند روز پیش یک سامسونگ sh-s202 گرفتم ..حرف نداره ..

به هیچ وجه صدایی ازش بگوش نمیرسه و خیلی راحت و روان رایت میکنه .. من تقریبا بیشتر برندها را امتحان کردم ولی به جرات میتونم بگم که این دی وی دی رایتر از اکثر اونها یک سرو گردن بالاترو برتره .. بطور کلی نسل جدید سامسونگ در بیشتر تولیداتش بزودی حرف اول را خواهد زد و رشد صعودی فوق العاده ای را در این چند مدت طی کرده .

شما فقط دنبال این سه مارک باشید و روی بقیه زیاد حساب باز نکنید ...

Plextor
Pioneer
samsung

موفق باشید

boy_kochak
01-11-2008, 23:47
ممنون دوست عزیز از راهنماییت ..... میگن یه مدل از رایتر ها هست که cd رو هم چاپ میزنه اونا چطورن ... خوبن ... چه مارکهایی دارن و چه قالبلتهایی دارن ....... یه سوال دیگم برام پیش امده که میگن مثبت و منفی باشه یعنی چی ...؟

sonamy1
02-11-2008, 12:33
ممنون دوست عزیز از راهنماییت ..... میگن یه مدل از رایتر ها هست که cd رو هم چاپ میزنه اونا چطورن ... خوبن ... چه مارکهایی دارن و چه قالبلتهایی دارن ....... یه سوال دیگم برام پیش امده که میگن مثبت و منفی باشه یعنی چی ...؟

فرق زیادی نداره و در برندهایی که اسم بردم در بعضی از مدلها چنین قابلیتی هم وجود داره ..

اما در مورد سوال دوم : لینکی را که در پایین قرار دادم را رویت کن همه چی دستگیرت میشه ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشی

Masoud.Neshat
02-11-2008, 15:44
من همین امروز یه Pioneer DVR-S16FXB خریدم با یکسال گارانتی تعویض تهران سریر. تو مشهد 46 هستش تهران رو نمیدونم. همین الان تستش کردم. مهمترین چیزی که توجهم رو جلب کرد فرز بودنشه از گذاشتن مدیا (سی دی یا دی وی دی) تا خوندن و رایتش. چنتا DVD رایت کردم مرتب بود. عجیب اینکه موقع خوندن CD صداش 10 برابرشد! ولی موقع رایت دی وی دی آروم آرومه . در کل با توجه به گارانتیش و برندش و امکاناتش و حسن شهرتش راضیم ( فعلا)

یه رویو خوب ازش:

یه نکته رو هم داشته باش که پایونیر زود به زود فیرم ور درایواشو آپدیت میکنه و خیلی از مشکلات حل میشه. مثل آپدیت بایوس مادربرد.

میتونی اصل بودن جنس رو از اینجا پیگیری کنی!

ganje nahofte
02-11-2008, 20:01
من همین امروز یه Pioneer DVR-S16FXB خریدم با یکسال گارانتی تعویض تهران سریر. تو مشهد 46 هستش تهران رو نمیدونم. همین الان تستش کردم. مهمترین چیزی که توجهم رو جلب کرد فرز بودنشه از گذاشتن مدیا (سی دی یا دی وی دی) تا خوندن و رایتش. چنتا DVD رایت کردم مرتب بود. عجیب اینکه موقع خوندن CD صداش 10 برابرشد! ولی موقع رایت دی وی دی آروم آرومه . در کل با توجه به گارانتیش و برندش و امکاناتش و حسن شهرتش راضیم ( فعلا)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه رویو خوب ازش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه نکته رو هم داشته باش که پایونیر زود به زود فیرم ور درایواشو آپدیت میکنه و خیلی از مشکلات حل میشه. مثل آپدیت بایوس مادربرد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمیتونی اصل بودن جنس رو از اینجا پیگیری کنی!

مگه از کجا خریدی که اینجوری تو پاچت کرد. تو مشهد قیمت این درایو 43 هزار تومان هست.

ganje nahofte
02-11-2008, 20:10
من همین امروز یه Pioneer DVR-S16FXB خریدم با یکسال گارانتی تعویض تهران سریر.

وا تا جایی که من میدونم تو مشهد فقط یک نفر پایونیر میاره (که بقیه هم از او میخرن) که گارانتی تعویض در مشهد میده (همون سریر) یعنی اگه درایوت خراب شد همونجا برات عوض میکنه و بعد درایو خراب رو میفرسته گارانتی تا یکی برای خودش بیاد. یعنی اینکه این الافی برای شما نیست. خواسته یه جوری به مشتری حال بده!

Masoud.Neshat
02-11-2008, 23:10
مگه از کجا خریدی که اینجوری تو پاچت کرد. تو مشهد قیمت این درایو 43 هزار تومان هست.

وا تا جایی که من میدونم تو مشهد فقط یک نفر پایونیر میاره (که بقیه هم از او میخرن) که گارانتی تعویض در مشهد میده (همون سریر) یعنی اگه درایوت خراب شد همونجا برات عوض میکنه و بعد درایو خراب رو میفرسته گارانتی تا یکی برای خودش بیاد. یعنی اینکه این الافی برای شما نیست. خواسته یه جوری به مشتری حال بده!

بله 43 بود همین امروز شد 46 جلوی چشم خودم! طرف اول گفت 43. زنگ زد بیارن گفت 46 شده. جای دیگه هم پرسیدم 46 به بالا گفتن. از رز کامپیوتر تو تک خریدم. تو سایت سریر هم چک کردم اصله. به هرحال گارانتی تعویض داره از شرکت خوشنام. منکه راضیم. :8:

ضمنا اون آقای پر ادعای گرون فروش که تو بهشت احمدآباد این درایو رو میده 60 تومن! هم هست که به G.Skill و BioStar هم خیلی علاقه داره فقط BioStar رو میگه بیوس استار طفلی!

boy_kochak
02-11-2008, 23:20
بچه ها خیلی ممنون از راهنمایتون همچنین باتشکر فراوان از sonamy1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و
Masoud.Neshat ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به خاطر مطالب مفیدشون .
راستی بچه ها به قابلیت چاپ توسط رایتر چی میگن ( منظورم اینکه چه واژه ای برای بیان این ویژگی میگن) بازم ممنونم بچه ها

Masoud.Neshat
02-11-2008, 23:21
خدا اون آقایی که Pioneer DVR-S16FXB رو تو بهشت احمدآباد میده 60000 تومن به اسم گارانتی برد پرداز!!! به راه راست هدایت کنه که Biostar رو میگه بیوس استار و عاشق G.Skill هستش. آدم واردیه ولی اعتماد بنفس کاذب داره.:46:

درمورد 43 تومن همین امروز سریر کردتش 46 تومن عزیز من. ضمنا اصطلاح تو پاچه کردن زیاد در شان تخصص و ارزش این فروم نیست شما که پروفشنالی چرا؟!

Masoud.Neshat
02-11-2008, 23:33
بچه ها خیلی ممنون از راهنمایتون همچنین باتشکر فراوان از sonamy1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و
Masoud.Neshat ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به خاطر مطالب مفیدشون .
راستی بچه ها به قابلیت چاپ توسط رایتر چی میگن ( منظورم اینکه چه واژه ای برای بیان این ویژگی میگن) بازم ممنونم بچه ها

یه سری lightScribe میگن یه سری Label Flash و DiscT@2. منکه خوشم نمیاد! چون DVD هاش گرونه. ولی سلیقه ایه دیگه. یه زمانی گرون بود الان ارزون شده. درکل تفاوت چندانی در قیمت ایجادنمیکنه.