PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كدام انتي ويروس رو بهترين ميدونين؟؟؟

vahidmv
30-12-2004, 01:30
به نظر شما كدام انتي ويروس به بهترين صورت سيستم رو ايمن ميكنه
بدونه در نظر گرفتن حافظه مورد نياز برنامه...

Sinagood
30-12-2004, 07:09
F-Prot
Kaspersky
Bitdefender
McAfee

Navid
30-12-2004, 11:28
به نظر من اول F-Prot AntiVirus و دوم McAfee

Soso
30-12-2004, 17:07
F-Prot خيلي خوبه و كارش هم عالي :mrgreen:

Strasboorg
30-12-2004, 19:00
Dr.WEB
اگه 1 دفعه امتحانش كنين متوجه ميشين.
كارش حرف نداره.

M.e.h.r.a.n_Swe
30-12-2004, 22:29
سلام دوستان
قبل از هر چیزی بگم که وحید جان مرسی که این نظر سنجی رو ایجاد کردید .....فقط یک عیبی داره که اگر برطرف بشه به جواب دقیق تری در این نظر سنجی خواهیم رسید و اون اینکه تعداد انتی ویروسها یی که برای نظر دادن در بالا گداشته شده خیلی کم هستش و خیلی از افراد هستند که از انتی ویروسهای دیگری استفاده میکنند و اگر برات امکانش وجود داشته باشه بهتره که اسم انها را هم به لیست نظر سنجی اضافه کنی

ولی حالا نظر من در مورد انتی ویروسهای موجود در دنیای اینتزنت اینه که به هیچ یک از اونا نمیشه گفت خوبه خوب. شاید خیلی ها اول به قیافه انتی ویروس توجه میکنند تا به محتواش و کارایی اش . ...خوب اول بهتره یک سوال مطرح بشه که ما از انتی ویروس چه انتظاری داربم..خوب معلومه..که باید ویروس رو بشناسه و بتونه شناسایش کنه ولی به هر ویروسی میگن ویروس مثلا Blaster ...درسته که این هم یک ویروسه ولی اینو هر ننه قمری که از راه رسیده و اسم خودش رو گذاشته انتی ویروس میشناسه پس یک انتی ویروس خوب باید ویروسهای جدید رو بطونه شناسایی کنه و یا تروجان ها و یا Adware ها رو که اکثرا به منظور ---- کردن و مختل کردن سیستم طرف برای او فرستاده میشه و حتی بسیاری از این تروجانها اول Firewall و AntiVirus طرف رو از کار میندازن و بعد به کار خودشون مسپردازن....خوب بعد از اینکه شناسای اش کرد چه چیزی مهمه ...خوب یخورده که بهش فکر کنیم اکثرمون میگیم که خوب معلومه نحوه مبارزه کردن با ویروس شناسایی شده و طریق پاک کردنش از کامپیوتر و در اخر 2 تا نکته دیگه وجود داره که یک انتی ویروس خوب باید داشته باشه

یک... Update شدن سریع و با حجم کم که همه بنونن از اون استفاده بکنند و Restart کردن برنامه یا کامپیوتر بعد از update و اگر نشه اصلا به درد نمیخوره

دو... زیر نظر گرفتن هر چه بیشتر کامپیوتر به شیوه های مختلف مثلا فایله و پوشه ها ...DoS...Boote ویندوز ...P2P وفایلهای رد و بدل شده بین 2 یا چندین کامپیوتر ...و فایلها و برنامه هایی که از طریق یکی از ابزارهای مسنجر مثلا Yahoo, MSN, Paltalk, AOL, ICQ, و غیره

و خیلی از دلایل و شرایط دیگه وجود داره که یک انتی ویروس خـــــوب باید این شرایط رو داشته باشه که بقیه دوستان امیدوارم که بهش اشاره بکنند

حالا برای نحوه شناسایی کردن و نحوه پاک کردنش من یک تروجان بهتون معرفی میکنم که این تروجان اسمش Trojan Simulator هست و اینو سایت معروف SoftPedia برای دانلود گذاشته که ما بتونیم AntiVirus هامون رو باهاش بتونیم ازمایش کنیم و در ضمن این تروجان هیچ خطری برای سیستم نداره و فقط برای ازمایش کردن گذاشته شده پس اول وارد این سایت زیر شوید و این تروجان رو با دستهای خودتون و با تصمیم خودتون دانلود کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در داخل فایل Zip شده بالا که حجمشم 315 کیلو بایت بیشتر نیست 2 تا فایل وجود داره و یک Text فایل که به ترتیب اسمهاشون اینا هستن...،TrojanSimulator.exe ... TSSeRV.exe ... Read me.txt

حالا نحوه ازمایش کردن و با توجه به شرایطی که در بالا اشاره کردم که یک انتی ویروس خوب باید داشته باشه پس اول باید تشخیص بده که داخل این فایل زیپ شده یک تروجان وجود داره و اسمش چیه و بعد اقدام به پاک کردن خود تروجان بگیره و نه کل فایل یعنی اینکه Read me.txt باید داخل این فایل زیپ شده باقی بمونه و اینو فدای اون 2 تای دیگه نکنه .

و حالا شما هم امتحان کنید تا بیشتر انتی ویروستون رو بشناسید ولی خالا جواب ازمایشی که من انجام دادم

Kaspersky اصلا نتونست تشخیص بده حتی بعد از باز کردن فایل زیپ شده و هر کاری کردم بازم Kaspersky سر جاش مثل یک بچه خوب نشسته بود و هیچ واکنشی نسبت بهش نشون نداد

McAfee...این انتی ویروس تونست که شناسایش کنه ولی عیبی که دارد اینه که همه فایل Zip رو Delete کرد و نتونست که محتواش رو از تروجان پاک کنه و به اون یکی فایل که به صورت Text هستش کاری نداشته باشه

PC-Cillin 2005 ... این هم دقیقا جوابش مثل McAfee هست و عیبش اینه که همه فایل رو از رو سیسیتم پاک میکنه

Norton 2005 هم مشکل 2 تای بالایی رو داشت

BitDefender professional 8.0 ....این انتی ویروس هم تونست که محتوای فایل رو که تروجان توشه شناسایی کنه و با دادن Alternativ های مختلف تونستم که فقط 2 فایل حاوی تروجان رو پاک کنم و Txt فایل که هیچ خطری نداره سر جای خودش داخل زیپ باقی موند

BitDefender حتی میتونه تمامی Registery ویندوز رو زیر نظر داشته باشه و نمیزاره که هیچ چیزی بدون اجازه ثبت بشه که این خاصیت رو انتی ویروسهای دیگه ندارند

کنترل کامل فایلهای رد و بدل شده در مسنجر هایی مثل Yahoo, MSN , AOL, Paltalk و غیره که برای نمونه مینونم بگم که F-Prot این خاصیت رو نداره و خیلی از دلایل دیگه که باعث شده که من BitDefender رو برای محافظت از سیستم خودم انتخاب کنم و اون رو بهتر از بقیه برونم.

اما اینجا به این هم اشاره بکنم که عیب هم داره و هر کسی میتونه این رو به صراحت بگه .

البته در مورد انبی ویروس خــــــیلی زیاد میشه صحبت کرد ولی دیگه انگشتای من خسته شد و فعلا تمام :mrgreen:

انتی ویروسهای مورد علاقه من به ترتیب

BitDefender Professional 8.0
PC-Cillin internet Security 2005
McAfee virus Scan 9.0
Kaspersky

موفق و پیروز باشید
مهران

Strasboorg
31-12-2004, 09:44
اقا با اين كاري كه اقا مهران گفت دكتر وب ما ضايع شد.
حالا كي لينك دانلود برنامه و كرك بيت ديفندر رو داره؟

vahidmv
31-12-2004, 15:55
سلام دوستان
با تشكر فراوان از مهران عزيز براي مقاله خوبي كه نوشتن واقعا استفاده كردم
بعد من خيلي فكر كردم راجع به اين نظر سنجي ميخواستم اسم انتي ويروسهاي ديگه رو هم بزارم ولي بعد فكر كردم ديدم اونجوري خيلي سردرگم ميشيم هر كس به يكي رهي ميده و نظر سنجي مختل ميشه
براي همين با اجازه اساتيد محترم فقط اسم معروف ترين و پر كاربرد ترين ها رو نوشتم
تا نظر سنجي پر بارتر بشه
ولي از دوستان عزيز ميخوام مثل مهران جان نظرات خوبشون رو بنويسن تا همه استفاده كنن و اگر كسي دنبال انتي ويروس خوب هستش بتونه بهترين رو انتخاب كنه با تشكر فراوان
شاد باشيد

M.e.h.r.a.n_Swe
03-01-2005, 06:30

BitDefender Professional Plus 8.0

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Serial Number

AC4F1-23FE2-9617A-182BB

bagher_salimi
03-01-2005, 09:56
اگه پول بدي نورتون از همه بهتره بعدشم مك آفي

SINAa
03-01-2005, 11:38
SALAM
YEKI BE MAN BEGE BARAYE LINUX HAM ANTI VIRUS HAST YA NA

BA TASHAKOR
SINAa

Strasboorg
03-01-2005, 18:49
اقااين بيت ديفندر رم رو خيلي اشغال ميكنه.
در اين مورد Dr . web عالي بود.
8)

Amir_P30
03-01-2005, 20:18
مك آفي در نسخه 2005 ش خيلي بهتر شده

ويروس جيفو رو كه هميشه پاك ميكرد با اين ورژن شما ميتونيد كلينش كنيد.

golnaz
15-01-2005, 00:58
سلام :
من از ويروس كش ام بلستر ؛مك كافي ونورتون استفاده كردم همه جواب مناسب ودلخواهم را داده .اما مك كافي از همه شون بهتره :D :wink: :idea:

Saeed_TnT
15-01-2005, 01:17
منم با گلناز موافقم :lol: :lol: :lol:

M.e.h.r.a.n_Swe
15-01-2005, 04:49
اقااين بيت ديفندر رم رو خيلي اشغال ميكنه..
8)

عجب ....شما به حرفی که میزنی اطمینان کامل داری :shock:

بهت پیشنهاد میکنم که به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنی و میزان گرفتن رم رو خودت با چشای خودت ببینی

در ضمن منم اگر کامپیوترم 10 مگ رم داشت حتما در مقابل BitDefender کم میاورد

Navid
15-01-2005, 04:59
فکر کنم محبوب ترین آنتی ویروس تو ایران همین مک آفی باشه :D

m_amin
15-01-2005, 13:44
من که میگم بیت دفندر رم هم زیاد اشغال نمیکنه قبلا از مک کافی استفاده میکردم اما چون اپدیتش کلی کمار میخواست بی خیال شدم
اما مک کافی هم خداست بابا به این سوال مل تو قسمت اینترنت هم جواب بدین شما که در مورد آنتی ویروس استادین
همین که یه سوال در مورد ویروس کردم

Strasboorg
15-01-2005, 22:22
اقااين بيت ديفندر رم رو خيلي اشغال ميكنه..
8)

عجب ....شما به حرفی که میزنی اطمینان کامل داری :shock:

بهت پیشنهاد میکنم که به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنی و میزان گرفتن رم رو خودت با چشای خودت ببینی

در ضمن منم اگر کامپیوترم 10 مگ رم داشت حتما در مقابل BitDefender کم میاورد
من 2 تا 512 دارم
NOD32 رو امتحان كردم حرف نداشت

gelgelee
16-01-2005, 01:12
ضمن عرض سلام خدمت شما استادان عزیز و سروران گرامی

یک فرم نظرسنجی که دارای چند آیتم است و مثل همين نظر سنجي هست دارم

حالا چگونه میتوانم اطلاعات نظرسنجی هر آیتم را به صورت

درصد به همراه یک نمودار که مربوط به درصد همان آیتم نظرسنجی باشد را در یک صفحه نمایش دهم ؟

البته اگر كدش به صورت php باشد عالي ميشود

راستي ببخشيد كه اين در خواست را اينجا كردم آخه نمودار نظرسنجي شما مثل هماني هستش كه من به دنبال كد آن هستم

farhad_7joon
16-01-2005, 04:35
mehran jan tozihate besiar khoobi dadand ke man az ishan tashakor mikonam.man dar edameye sohbathaye ishan motezaker besham ke shohrate virusha kheili tasir mostahim dar tashkhisat antivirusha dare,yanni be ebarati virus blaster shohrati ke dare sar be falak mikeshe va age antiviruse sherkati natoone ino tashkhis bede darvaghe kheili latme mikhore va hamchenin in masale alan intore vali avayele zohooresh intori nabood.harchand ke hanooz versionhaye jadid az blaster hastand ke hanooz motevaje nashodand ke in hamoon blastere balke ba namhaye jadid mesle welchia ya nachi va... ke hanooz bekhoobi antivirusha nemitoonand tashkhis bedahand.
begzarim ,be nazare man behtarin antivirus motealegh be motabartarin sherkate amniati bename symantec hast .albate noskheye professional ke man mostaghiman az khode sherkat gereftam 237mb sizeshe ba bastebandie kheili mahshar.ke albate man tooye iran mesle ino nadidam kesi dashte bashe.man ham ke daram khodam 2mahe pish az america avardam.besiar khoobe .aslan ghabele moghayese ba baghie antivirusha nist.16% ram ra ham bishtar eshghal nemikone.dar morede emtehani ham ke agha mehran farmoodand aslan kari be read me nadasht.va faghat 2file ra pak kard.belafasele bad az download.

Navid
16-01-2005, 04:42
farhad_7joon جان فارسی بنویس

prance_of_pirsia
16-01-2005, 08:37
panada افتضاح است

Sina
16-01-2005, 11:05
farhad_7joon جان شما بايد فارسي بنويسي!!!!!! :!: :!: :!:

gelgelee, جان اين انجمن خودش اين امكان رو داره و نميشه كدش رو استخراج كرد ...
در ضمن كد هايي هستن براي نظر سنجي كه نمودار هم ارايه ميكنن :wink:

Ali.crack
17-01-2005, 02:29
سلام:
من تاچند وقت پيش از Norton استفاده مي كردم ولي از زماني كه MCafee2005روگرفتم نظرم عوض شد چون خيلي عالي جواب دادوحتي يك ويروسMorphine پيدا كرد كه Norton پيدا نكرده بود.
فقط يك موضوع هست اون هم update اين برنامه
من وقتي خواستم update كنم پيغام داد شما جز كشورهاي خارج از قوانين امريكا هستيد :evil: :evil: :evil:
چگونه اين برنامه رو update كنم.
منتظر پاسخ وكمك شما دوستان هستم. :D

Navid
17-01-2005, 05:44
Ali.crack عزیز در این مورد بحث های زیادی شده که می تونی بگردی و پیدا کنی ( تو همین انجمن های خودمون ) :D

Ali.crack
18-01-2005, 02:02
navid_kashani ازاين كه منو راهنمايي كردي متشكرم :D

farhad_7joon
18-01-2005, 03:17
بچه هايئ گل شرمنده ولي من از فارسي و فارسي نويسي نفرت دارم.خواهش ميكنم يه جوري كنار بياييد با اين قضيه.اگه فونت انگليسي داشته باشيد مشكلي از لحاظ ديدن نخواهيد داشت.در ضمن من يك برنامه نويسم و نميخوام به تايپ فارسي عادت كنم.مخصوصا با لينوكس فدوراsina, navid_kashani,

Navid
18-01-2005, 05:09
farhad_7joon جان
فارسی نویسی اینجا یه قانونه :

بر طبق صفحه بالا شما اگه فارسی ننویسی باید حذف بشی دست منم نیست
ولی مگه فارسی چشه ؟ بهترین و شیرین ترین زبان دنیا :mrgreen:
در مورد عادت کردنم بگم که خوب می تونید به هر دو عادت کنید مشکلی پیش نمی یاد ( اولش سخته ) منم اولش مثل شما بودم ولی الان ...

mas3510
22-01-2005, 10:22
سلام دوستان
من خودم قبلا از آنتی ویروس های زیادی استفاده کردم
از جمله Norton McAfee Panda PC-Cilln & ... ولی هر کدوم از اونها یه سری مشکل داشته و به طور کلی هیچ چیزی کامل نیست

ولی خوب هر کدومشون هم یه معیار خاصی داشتند
که دیگری اون را نداشته
چیزی که به نظر من خیلی مهمه اینه که یه آنتی ویروس بتونه ویروس هایی که توی البومش وجود نداره را شناسایی کنه یعنی به صورت هوشمند بتونه سورس ویروس یا تروجان را تشخیص بده
از طرفی آپدیت روزانه و سریع داشته باشه
و امکانات الحاقی دیگری هم بهش اضافه شده باشه
از طرفی اگه دوستان خوب توجه کنند می بینند که دو مجموعه Anti virus & Internet security عملا توی تمام آنتی ویروس های جدید در هم ادغام شده پس یه سری از معیارهای Internet security هم باید لحاظ بشه
از جمله پشتیبانی از P2P های مختلف مثل Kazza & Morpheus & bear share & ....
یا پشتیبانی از مسنجر (IM) های مختلف مثل Yahoo & IM2 & MSN & ICQ & ...
یا Mail Scanner قدرمتند و یا scanner ابزارهای جاسوسی و ده ها چیز دیگه
و یه چیز مهمه دیگه اینه که بشه اون را به صورت کامل Customize کرد و هر قسمت را به فراخور امکانات و نرم افزارهای سیستم تنظیم کرد
با این همه موارد که من یا بقیه دوستان ذکر کردند فکر نکنم درست باشه که فقط به یه نرم افزار اکتفا کنیم و با داشتن اون فکر کنیم که توی امنیت کامل هستیم

مثلا ویروس هایی هست که یه آنتی ویروس به خاطر نحوه کد کردن سورس برنامه می شناسه ولی دیگری نمی شاسه یا یه فایل هست که اصلا مشکلی نداره ولی به علت های مختلف یه انتی ویروس به اون گیر میده

در کل من با تست انتی ویروس های مختلف برنامه های زیر را پسندیدم البته با دلایلی که برای خودم دارم
Avast Anti Virus
Zone Alarm security Suite
AD-Aware Se

Avast را به خاطر این امکانات
آپدیت روزانه وسریع برنامه و Virus Defenition توجه کنید که اپدیت روزانه است و نه هفتگی (مشکلی که نورتون داره )
قابلیت کار با virus defenition
اشغال فضای کمی در حافظه
پشتیبانی از مسنجرهای مختلف مانند : MSN & Yahoo & ICQ & AIM(Aol Instant Messenger & trillian & mIRC & Miranda & gaim & Odigo & Gadu Gadu & PSI jabber client و قابلیت اضافه کردن مسنجر های جدید

Mail Scanner قدرتمند با ساپورت Pop3 & STM & IMAP و ...
Network shield
P2P Shield با پشتیبانی از : Kazza & Kazza Lite & Direct Conect & Bear Share & iMesh & WinMX & LimeWire & BitTorrent & Overnet & Morpheus & eDonkey & eMule & Ares & Soul Seek & Opera Dc & Strong Dc & iDc & ...

Script Blocking با قابلیت ساپورت IE & Mozilla & NetScape

قابلیت Virus Cleaner با ساپورت کردن جدید ترین کرمها مانند : Zafi-D & Yaha-Y & Swen-B & Sasser-G & Netsky-AD & MyDoom-q & Klez-j & MyMail-V و صدها نوع دیگه
قابلیت VRDB ( Virus Recovery Database)f که مخصوص این انتی ویروس است و در اصل از سورس فایلهای سیستمی یا هر فایل دیگه که شما بخواهید (توجه کنید از سورس اون نه خود اون) پشتیبان می گیره و در صورت آلوده شدن انها به حذف خطوطی که ویروس توی اونها دست برده فایل را مثل قبل می کنه
با دهها قابلیت دیگه که اگه خودتون برید ببینید بهتره (خسته شدم خوب :wink: )
با رفتن به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خودتون می تونید چیزهای بیشتری در مورد اون بخوانید در ضمن یه نگاهی هم به Award های اون بندازید بد نیست

مشکل این برنامه تنها اینه که Program Control نداره یعنی اینکه از شما در مورد اجازه دادن یا ندادن شما برای وصل شدن یه نرم افزار به اینترنت سوال نمی کنه

برای همین ZoneAlarm را نصب کردم البته دلیل دیگه اش هم اینه که با Avast ست میشه و توی کار هم تداخل ایجاد نمی کنند ( اتفاقی که تقریبا برای تمام انتی ویروس ها میفته و نمی تونن با هم خوب کار کنند)
Zone alarm هم امکانات زیادی داره که من دیگه حالشو ندارم بنویسم

از طرفی هیچ کدام از آنتی ویروس ها ابزارهای تبلیغانی و cookie ها را خوب ساپورت نمی کنند برای همین از نرم افزار محبوب و قدرتمند AD-Aware Se استفاده می کنم که امار دانلود اون خودش همه چیز را ثابت می کنه ( بیش از 6 ماهه که این نرم افزار در رده اول سایت Download.com قرار داره با 1/700/000 دانلود )

در ضمن یه توصیه به دوستان اون هم اینکه بیشتر محبوبیت یه نرم افزار به خاطر تبیلغات اونه نه امکانات اون پس واقع بینانه عمل کنید
ببخشید سرتون را درد آوردم
بای

کاوه
22-01-2005, 11:09
به اين لينك سر بزنيد . لطفا

h_no
22-01-2005, 11:50
انتي ويروس فقط mcafee 2005
:wink:

Navid
22-01-2005, 13:16
مرسی mas3510 جان
جالب بود :D

mohammad hamed
23-01-2005, 16:24
انتي ويروسي كه همه ازش راضيا
NORTON ANTIVIRUS 2005

Navid
23-01-2005, 16:30
mohammad hamed کی گفته همه ازش راضی ین
من که اصلا باهاش حال نمی کنم :roll:

RAVANI_85
24-01-2005, 08:36

BitDefender Professional Plus 8.0

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Serial Number

AC4F1-23FE2-9617A-182BB
دستت طلا

hajHasan
24-01-2005, 10:22
سايت معروف cnet دو سال است كه pc-cillin را به عنوان برترين نرم افزار امنيتي ويندوز انتخاب كرده. من هم جديدا از norton 2003 به pc-cillin 2005 كوچ كردم و از امكاناتش خيلي راضيم. فقط آپديتاش يكي دوبار اول خيلي طول كشيد كه اگر اين مشكل ديگر تكرار نشود ، از نظر من بهترين و كاملترين خواهد بود

Mehdi_Best
24-01-2005, 11:15
با سلام
به نظر من بهترين آنتي ويروس كه از جهات مختلف بهتر و كاملتر است و رم دستگاه رو هم اشغال نمي كنه اين نسخه از mcafee است:
virus scan interprise 8.0.0 i
در ضمن آپديتش هم خيلي راحته و اصلا هم مهم نيست كه از كدوم كشور باشين. همين كه وارد لينك زير بشين خودش پيغام دانلود رو مي ده
در ضمن حداقل هفته اي 1 بار و بعضي اوقات تا 3 بار در هفته هم آپديت مي شه.
لينك آپديت :

farhad_7joon
03-02-2005, 04:04
فقط نورتون .اونم نسخه ي حرفه اي اصليش كه من خودم از امريكا و از خود شركت گرفتم و 237 مگا بايت هم سايزشه

patal
11-02-2005, 00:31
سلام
به دلايل زير، NORTON AntiVirus 2005 بهترين ه. (به نظر من)
1. firewall هم هست.
2. CD برنامه ي NORTON AntiVirus 2005 ، در واقع bootable ه. يعني اگر virus حتي windows رو هم خراب كنه، به طوري كه ديگه windows بالا نياد، شما دستگاه رو با CD مي آري بالا، و CD به صورت automatic تمام virus هاي دستگاه رو مي كشه. ( شايد شما بگي كه بقيه ي virus ياب ها rescue disk مي سازند و اين rescue disk ها كار CD رو انجام مي ده. من در جواب شما مي گم اولا براي ساختن rescue disk شما 5 عدد floppy احتاج داري ( شايد هم بيشتر ) ( مي دونيد كه floppy كلي دردسر داره. ) . دوما همه ي ما مي دونيم كه، تضميني براي سالم ماندن اطلاعات درون يك floppy نيست. در واقع اطلاعات يك floppy با گذشت زمان، مغناطيس، حرارت، موبايل :shock: و ... مي پره. نتيجه اين كه در لحظه اي كه به rescue disk ها نياز داري، ممكن كه خراب باشن و اينجاست كه CD نورتون عين superMAN وارد اتاق شما مي شه و تمام مشكلات رو حل مي كنه :wink: )
3. بجز اين كه مي تونه Virus ها رو پيدا كنه، توانايي يافتن worm ها، trojan ها، Security Risk ها، Spyware ها، Adware ها، Dialer ها، Joke Program ها، Remote Access ها و ---- Tool ها رو نيز داره.
4. تكنولوژي Bloodhound داره. (تمام AntiVirus فقط Virus هايي را كه به آن ها معرفي شده، مي توانند شناسايي كنند ولي NORTON با كمك قابليت Bloodhound با بررسي ساختار، رفتار، منطق! و ... فايل ها حتي مي تونه Virus هايي رو كه هنوز بهش معرفي نشدن، شناسايي كنه. )
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
در مورد سبك يا سنگين بودن NORTON AntiVirus 2005 نسبت به بقيه ي AntiVirus ها بايد بگم، هر چقدر CPU و RAM بدي، همون قدر آش مي خوري. (يعني درسته كه RAM و CPU بيشتري اشغال مي كنه، ولي در عوض كيفيت ش هم بالاتره. ) ( تازه، من، خودم، به شخصه! به اين كه NORTON سرعت دستگاه رو پايين مي آره و يا اين كه CPU و RAM زيادي اشغال ميكنه، اعتقاد ندارم. )
يه نكته ي كلي در مورد تمام AntiVirus ها ==> بهتره كه GUARD رو خاموش كنيد و در زمان هاي [لازم]، خودتون دستور به Virus يابي بدين.
Bloodhound technology ==> Detects new and unknown viruses by analyzing an executable file's structure, behavior, and other attributes such as programming logic, computer instructions, and any data that is contained in the file.
خوش باشين،
©م.م.©

حامد خسروی
11-02-2005, 02:34
به خدا mcafee آخرشه. :wink:

patal
11-02-2005, 10:57
سلام
[حامد خسروي] عزيز، خدا و پيغمبر كه نشد دليل.
شما براي mcafee دليل خوب بيار، اون وقت من هم user مك آفي مي شم..
خوش باشي،
©م.م.©

Navid
11-02-2005, 11:04
patal جان شما به تاپیکی برو که اونجا آنتی ویروسا مقایسه شدند از اون لیست بگرد ببین نورتون چندمه !!!

patal
11-02-2005, 11:33
navid_kashani عزيز، سلام
در زمان [گاليله] تمام مردم دنيا مي گفتند كه خورشيد مي چرخه و زمين ثابت ه، و تنها كسي كه مي گفت خورشيد ثابت ه [گاليله] بود.
و حالا همه ي ما مي دونيم كه حق با [گاليله] بود.
خوش باشي،
©م.م.©

Navid
11-02-2005, 13:22
در زمان [گاليله] تمام مردم دنيا مي گفتند كه خورشيد مي چرخه و زمين ثابت ه، و تنها كسي كه مي گفت خورشيد ثابت ه [گاليله] بود.
و حالا همه ي ما مي دونيم كه حق با [گاليله] بود.

این چه ربطی داشت !!!
یعنی الان شما گالیله ای !!!
پس منم انیشتینم
اینکه دلیل نمی شه
اونجا با دلیل و مدرک حرف می زنند اونوقت شما حرف از .... :roll: :roll:

Harry Potter
11-02-2005, 15:54
آقا نويد من هم با نظر patal موافقم .

دليلش هم اينه كه تا حالا آنتي ويروسي نديدم كه Magic_PS (دزد پسورد هاي ياهو ! هموني كه همه تون ميشناسيد :wink: ) رو بشناسه. اما نورتون اورن رو پيدا كرد . :arrow:

حالا اگه دليل بيشتري ميخواهيد بگيد ... :idea:

Navid
11-02-2005, 16:28
بابا جان اونجا بیشتر از 7 صفحه دلیل و مدرک آوردیم
:roll: :roll:
یعنی شما همه رو امتحان کردی که می گی نمی شناسه !!!

Harry Potter
11-02-2005, 18:53
نويد جان من اصلا با اين مقايسه ها مخالفم . ممكنه هزار نوع ديگه باشه كه نورتون نشناسه يا هر آنتي ويروس ديگه.

اين Magic_PS رو هم براي مثال گفتم .(چون ديگران مي گفتن كه مثلا نورتون اين رو نميشناسه ولي بقيه ميشناسن)

در مورد امتحان كردن هم بايد بگم بله چند تا رو امتحان كرد ولي نه همه رو .

حالا شما چطور ... آيا همه ويروس ها ! رو با همه آنتي ويروس ها چك كردي ؟

به هر حال نظر من اينه كه اينها نسبي هستند و تا حدودي سليقه اي.

حامد خسروی
13-02-2005, 02:36
آقا به خدا مكافي آخرشه 8)

Navid
13-02-2005, 08:57
آيا همه ويروس ها ! رو با همه آنتي ويروس ها چك كردي ؟

من تقریبا همه یه پانتی ویروسا رو امتحان کردم ( که به نظر من بیت دیفندر از همه بهتره )

تا حدودي سليقه اي

من با این حرف شما موافقم :wink:

parnian_ahar
13-02-2005, 09:06
بهترين فقط Norton 2005 اينو من خودم ديروز امتحان كردم اول McAfee روي كامپيوترم نصب بود و هيج ويروسي رو نشون نمي داد و لي ديروز پاكش كردم و Norton 2005 نصب كردم 29 تا پيدا كرد و همچنين سرعت كامپيوتر رو هم پايين نمي ياره؟
:wink: :wink: :wink:

Navid
13-02-2005, 09:09
شما اسم اون 29 تا ویروس رو اگه می شه بنویسید !!!
چون به نظر من یه همچین چیزی امکان نداره

امین.پ
16-02-2005, 07:07
درسته كه mcafeeخوبه اما به نظر من هيچ كودوم به پاي pccilin نمي رسن.مطمعن باشيد :D

ctxmonitor123
25-03-2005, 10:05
only pc-cillin 2005

manman
28-03-2005, 04:35
كاسپرسكي اولين و بهترين

aminkarami
28-03-2005, 13:53
به نظر من که هیچی جای McAfeeرا نمی گیرد البته انتی ویروس Norton هم بد نیست ولی سرس قوی ای نداره و ویروس می تونه زود خنثی اش کنه.

hajHasan
29-03-2005, 00:44
من هم با pc-cillin موافقم. كارايي و قدرت بالايي داره و نسبت به آنتي ويروسهاي ديگه كمتر رسورس از دستگاهتون ميگيره

+WarriorKing
29-03-2005, 01:08
100٪ McAfee بهترينه ...

+WarriorKing
29-03-2005, 01:16
panda كه اصلان به درد نميخوره ...

Sinagood
29-03-2005, 18:07
ببینم کسانی که میگن پتنددا و پی سی سیلین چجوری این دو تا آنتی ویروس رو کرک میکنید که آپدیت میشن؟؟؟

hajHasan
30-03-2005, 00:17
2 تا تاپيك براي كرك پي سي سيلين هست كه تو اونا دقيق گفته شده چيكار كنيد. خلاصش اينه كه برين تو يكي از اين سايتاي معروف كرك مثل astalavista.us و براي pc-cillin internet security 2005 يا اون نسخه اي كه فعلا دارين سرچ كنين يه فايل كركر 150 كيلو بايتي بهتون ميده. از اون اول سريال نامبر رو بگيرين و بعد از نصب ، يه دكمه داره به اسم patch server check كه اونو بايد كليك كنيد ( داخل همون فايل كركر )

Cracki
30-03-2005, 02:10
حالا که فقط و فقط شد ما هم میگیم فقط Kaspersky :P

Haj-Mahdi
30-03-2005, 13:06
من هم كاسپرسكي را امتحان كردم حرف ندارد دست از نورتون و مكافي و بيت دفندر و... كشيدم و با كاسپرسكي كار مي كنم.واقعا" 25 نشان 100در 100 از سازمان جهاني انتي ويروس حقش بوده و لياقت گرفتنش را داشته.

OMID
30-03-2005, 21:01
آنتی ویروس چیز خوبیه و هر کس یه سلیقه ای داره و دلایلی برای خودش.
به نظر من هم فقط BitDefender

Cracki
31-03-2005, 00:07
مگه خر سواریه که سلیقه ای باشه

بابا جان آنتی ویروس باید ویروس بشناسه و باید خوب پاکشون کنه و حالا کدومشون با رم کمتری این کارو بکنه برندهست

مگه الکی الکی میشه گفت من از این خوشم میاد باید دلیل تخصصی داشته باشی
تمام

Navid
31-03-2005, 00:12
خوب بايد به سليقه يه خودش از بين چند تا آنتي ويروسي كه اين ويژگي رو دارند انتخاب كنه ديگه ! واقعا چند تا آنتي ويروس هستش كه سخته كه بگيم كودوم بهتره !

OMID
01-04-2005, 18:38
با سلام
نه آقا جون انتخاب آنتی ویروس الاغ سواری نیست .
من کفتم که سلیقه ای است و هر کس برای انتخاب آنتی ویروس مورد نظرش دلایل خاص خودش رو داره همنطور که شما میگین kaspersky.
شما میتونین برای دیدن دلایل من به تاپیک زیر برید
البته این دلایل فقط برای انتخاب خودم هست

farhad_7joon
05-04-2005, 04:41

Mehdi_Best
05-04-2005, 07:47
به نظر من هم آنتي ويروس رو نمي شه سليقه اي انتخاب كرد
البته در نرم افزارهاي ديگه هم نبايد سليقه اي انتخاب كرد و بهتره كه بهترين رو انتخاب كرد اما اگه فرضا براي پخش فايل هاي صوتي يك نفر winamp و يك نفر ديگه jetaudio رو انتخاب كنند مشكل خاصي پيش نمي آد. اما در مورد آنتي ويروس ممكنه كه سليقه اي انتخاب كردن كار دست طرف بده و با انتخاب يك آنتي ويروس كه مثلا بهترين نباشه اما از نظر اون بهترين باشه كلي ويروس و تروجان رو سيستمش وارد شه بدون اينكه با اون آنتي ويروس متوجه شه و وقتي كه متوجه بشه كه ديگه كار از كار گذشته.
الان طبق بحث هايي كه شده و آزمايش و تست هايي كه انجام گرفته كاسپرسكي بهترين آنتي ويروس شناخته شده. البته ممكنه براي كاربران عادي اين اسم غريبه باشه اما معروف بودن دليل بر بهترين بودن نيست.

king7
21-04-2005, 11:43
با سلام
مك آفي از همه لحاظ بهتره 8)

mohammad2006
21-04-2005, 11:48
من از avast pro خيلي راضيم .
فكر ميكنم از panda , mcafee , ... بهتر كار مي كنه و ساده تر هم است البته اين نظر منه .

Mehdi_Best
21-04-2005, 12:32
با سلام
مك آفي از همه لحاظ بهتره 8)

دوست عزيزم سلام
من خودم تا چند ماه پيش از مك آفي استفاده مي كردم اما از وقتي در بحث ها و تاپيك هاي مختلف و همينطور در بررسي هاي انجام شده به اين نتيجه رسيدم كه كاسپرسكي پرو بهترينه ديگه از مك آفي دست كشيدم و الان طوري قبولش دارم كه طرف هيچ آنتي ويروس ديگه اي نمي رم. اما يه نكته مهم بايد بگم كه اصلا روي يك آنتي ويروس نبايد تعصب داشت. يعني اگه يه روزي برسه (حالا مي خواد امروز باشه يا 1 سال ديگه يا بيشتر) كه من با دليل و مدرك ببينم كه آنتي ويروسي از كاسپرسكي بهتر هست مطمئنا سراغ اون مي رم. چون آنتي ويروس خيلي مهمه و نمي شه با تعصب يا علاقه داشتن و عنوان سليقه اي بودن خود رو در معرض خطر قرار بديم.

rootnt
23-07-2005, 13:50
درسته دوستان نباید با تعصب و سلیقه درمورد یه آنتی ویروس تصمیم بگیریم چون مسئله امنیت سیستممونه
به نظر من اصلا همه این آنتی ویروسهایی که گفتید رو باهم نصب کنیم فکر کنم دیگه هیچ ویروسی نتونه به سیستممون چپ نگاه کنه

mjh4zz
23-07-2005, 13:58
فقط Toolkit :x :mrgreen:

rootnt
23-07-2005, 14:11
در ضمن دوستان میبخشید کسی لینک دانلود مستقیم bitdefender رو نداره؟
اگر کسی داره لطف کنه بزاره که خیلی احتیاج دارم
شاید شک کنید و بگید تو که از لینوکس استفاده میکنی و باید خیالت راحت باشه چرا دنبال آنتی ویروس میگردی
در جواب باید بگم درسته لینوکس ویروسی نمیشه
طبق اطلاعاتی از منابع ناموصق تعدادی ویروس خیلی خفن منتشر شده که سیستم عامل ویندوز رو تهدید میکنه امروز یکی از دوستانم کل هاردش بدسکتور سخت افزاری شده بود
پیش متخصص برای رفع بد سکتور و درست کردنش بردیم که هارد خراب شد متخصصه گفت که به یه ویروس جدید ناشناخته مبتلا شده
من خر هم چند روز پیش از سیستم این دوستم چند تا فایل هارد به هارد کرده بودم حالا میخوام یه ویروس اسکنر دانلود کنم که همه ویروس های کوچیک و بزرگ و ناشناخته جهان رو بشناسه
خلاصه مواظب باشید

abbas13677_2005
23-07-2005, 14:19
اقاnod-32چی شد؟؟؟؟؟

AveCina
23-07-2005, 14:40
اگه به تاریخ این تاپیک یه نگاهی بکنی و ببینی که یکی زحمت کشیده و اینو از اون پایین کشیده بالا ! میفهمی !
تمامی بحث ها هم فکر کنم قرار بود تویه تاپیکه آنتی ویروس انجام بشه !

Mehdi_Best
23-07-2005, 14:56
اول از همه اينكه قرار شده همه بحث ها در يك تاپيك باشه كه يكپارچه بشه. اين تاپيك هم براي چند وقت پيشه.

درسته دوستان نباید با تعصب و سلیقه درمورد یه آنتی ویروس تصمیم بگیریم چون مسئله امنیت سیستممونه
به نظر من اصلا همه این آنتی ویروسهایی که گفتید رو باهم نصب کنیم فکر کنم دیگه هیچ ویروسی نتونه به سیستممون چپ نگاه کنه

دوست عزيزم سلام. يك نكته بگم و اون اينكه هرگز دو آنتي ويروس رو با هم نصب نكنيد. يا اگه نصب مي كنيد يكيش حتما بايد غيرفعال باشه. وگرنه سيستم قاط مي زنه! :wink:

فقط Toolkit :x :mrgreen:

چي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :shock: :shock: :shock:
TOOLKIT كه خدا بيامرزدش!!! چند ساله كه فروخته شده به شركت مك آفي!!!!

hossein1990
23-07-2005, 14:56
فقط مكافي
بهترين ويروس ياب جهان
هم سرعت داره هم كارش عالي
just mcafee virusscan
اگه مشكلي تو آپديت اون داشتید بريد تو اين وبلاگ :
:arrow: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Best
23-07-2005, 14:58
hyriand جان زحمت قفل كردن اين تاپيك رو هم بكش! مثل اينكه دوباره داره زنده مي شه!

rootnt
23-07-2005, 15:04
شرمنده من نمیدونستم و توی این تاپیک ندیدم که بحث منتقل شده باشه
ببخشید

mostafa_1380
23-07-2005, 22:20
نورتون خيلي ضعيفه هم جيفو ميخورتش هم بلستر و .....
مك آفي هم بدك نيست ولي من فكر كنم پاندا بهتره.بقيه رو كار نكردم

patal
23-07-2005, 23:09
سلام

نورتون خيلي ضعيفه هم جيفو ميخورتش هم بلستر

والا تا اونجايي كه عقل ناقص من قد مي ده وقتي blaster اومد، اولين كمپاني كه ابزار remove اين ويروس رو داد بيرون، symantec بود.
همه هم براي مقابله با اين ويروس كه به طور ناگهاني interNET رو در سطح وسيعي آلوده كرده بود، دست به دامن symantec شده بودند.

اصلا شما database ي كامل تر از بخش help and support كمپاني symantec سراغ داري؟ اسم هر virus ي رو كه بهش بدي، تمام اطلاعات مربوطه رو مي ده. با جزئيات، حتي تغييرات درون registry.
مجله ي click مربوط به روزنامه ي جام جم، براي جواب دادن به سوالات مربوط به virus ها از همين database مربوط به symantec استفاده مي كنه.

ديگه اين و همه مي دونند كه بخش support اين كمپاني چه قدر قدرتمند و لحظه اي عمل مي كنه. بزار يه virus ديگه در ابعاد blaster بيآد، اون موقع مي بينمت كه دنبال چي مي گردي.

خوش باشي،
©م.م.©

K053_LSH_KV90
24-07-2005, 07:08
آقا NOD32 كو
------------------------------
PANDA :lol: MCAFEe :lol: :lol:NORTON :lol: :lol: :lol: DR :lol: :lol: :lol: :lol:F-PORT :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

MaFia
24-07-2005, 07:16
تاپيك قفل شد تا تصميم گيري هرياند عزيز
توضيح رو هم دوستان دادن در مورد قفل شدن

added by hyriand:
ممنون مافیا جان که زودتر انجام دادی