PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در مورد نصب اسكريپت

negar13
29-10-2008, 21:23
سلام دوستان
من ميخوام اسكريپت سايت باكس رو روي ساب دامين نصب كنم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سوال اول اينكه فايل ها رو بايد كجا اپلود كنم ؟ ايا اين دايركتوري صحيحه؟‌public_html/bux
يا جاي ديگه بايد بذارمشون؟
سوال دوم اينكه من براي مديرت سايتم از سيستم ديتا لايف استفاده ميكنم ايا استفداه از اين اسكريپت ربطي به ديتا لايف داره يعني اينكه بايد براي مديرت اين ساب دامين هم از ديتا لايف كمك بگيرم؟

دوستان توجه كنيد من يه مبتدي هستم و اطلاعات خيلي ناچيزي دارم اگه كمك كنيد بتونم اين اسكريپت رو راه بندازم ممنون ميشم :10::31:

Bill Gates
29-10-2008, 21:31
سوال دوم اينكه من براي مديرت سايتم از سيستم ديتا لايف استفاده ميكنم ايا استفداه از اين اسكريپت ربطي به ديتا لايف داره يعني اينكه بايد براي مديرت اين ساب دامين هم از ديتا لايف كمك بگيرم؟

نفهمیدم ولی تا اونجا که فهمیدم : نــه اسکریپت جداست؟ درسته؟ اگر یه اسکریپت جدایی هستش نمیشه به همین راحتی به دیتالایف ارتباط داد یا به قولی خیلی زمان بر هستش و بگیم نشدنیه بهتره:31:
معمولا اسکریپت ها مدیریت جداگانه خودشون دارند
بعدش... مم.. خوب هر اسکریپت هم به نوعی مختلف نصب میشه اینطور نیست که با یه کپی پیست به هاست نصب بشه
شما اگر اسکریپت رو بزاری ما دانلود میکنیم اموزش نصب رو براتون تهیه و اینجا قرار میدیم ...
برای نصب اسکریپت باید بانک اطلاعاتی . شناسه بانک . رمز بانک ساخته شود و ... که اگر اسکریپتتون رو بزارید بهتر راهنمایی میکنیم
--

سوال اول اينكه فايل ها رو بايد كجا اپلود كنم ؟ ايا اين دايركتوري صحيحه؟‌public_html/bux
يا جاي ديگه بايد بذارمشون؟

بله درسته به جای bux نام هر فولدری که میخواین آپلود بشه رو میتونید جایگزین کنید که اگر همین bux باشه میشه :

این صفحه ای که لینکش رو دادی ماشالله یه پایگاه ارور هستش :31::31::31:::31:

negar13
30-10-2008, 05:59
نفهمیدم ولی تا اونجا که فهمیدم : نــه اسکریپت جداست؟ درسته؟ اگر یه اسکریپت جدایی هستش نمیشه به همین راحتی به دیتالایف ارتباط داد یا به قولی خیلی زمان بر هستش و بگیم نشدنیه بهتره:31:
معمولا اسکریپت ها مدیریت جداگانه خودشون دارند
بعدش... مم.. خوب هر اسکریپت هم به نوعی مختلف نصب میشه اینطور نیست که با یه کپی پیست به هاست نصب بشه
شما اگر اسکریپت رو بزاری ما دانلود میکنیم اموزش نصب رو براتون تهیه و اینجا قرار میدیم ...
برای نصب اسکریپت باید بانک اطلاعاتی . شناسه بانک . رمز بانک ساخته شود و ... که اگر اسکریپتتون رو بزارید بهتر راهنمایی میکنیم
--

بله درسته به جای bux نام هر فولدری که میخواین آپلود بشه رو میتونید جایگزین کنید که اگر همین bux باشه میشه :

این صفحه ای که لینکش رو دادی ماشالله یه پایگاه ارور هستش :31::31::31:::31:

سلام دوست عزيز اول ممنون از لطفتون و اما فايل مورد نر رو اپلود كردم البته خواهشا حق كپي رايت حفظ بشه
لطفا راهنمايي كامل رو مبذول بفرماييد
ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]