PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور اینترنت Adsl داشته باشم؟

hamedchtsz
29-10-2008, 12:58
سلام.
تو شهرستان ما هنوز اینترنت پرسرعت و Adsl وجود نداره و همچنان از خطوط دیال آپ استفاده می کنیم. کارت اینترنت 10 ساعته قیمتش 4000 هزار تومنه و فقط هم یه Isp هست.من روزی حدود 4 ساعت از اینترنت استفاده میکنم و با پول تلفن ماهیانه حدود 100000 هزار تومن پول اینترنت می دم با سرعت 33 کیلوبیت در ثانیه یعنی سرعت دانلود 4 کیلوبایت.

می خواستم بپرسم اگه بخوام شهرستان ما هم Adsl باشه باید چکار کنم؟خودم می تونم راه اندازی کنم؟ چقدر تخصص می خواد؟ هزینه راه اندازیش چقدره؟ من ساکن شهرستان زرقان استان فارس 30 کیلومتری شیراز هستم.

اگه کسی در این زمینه اطلاعاتی داره واقعا ممنون می شم راهنمایی کنه.

farzadshekoohi
29-10-2008, 15:57
با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز
والا باید بهتون بگم که بهترین راه واسه شما استفاده از اینترنت ماهواره ای هست که با این هزینه که شما واسه دایل آپ میدید حتماٌ به صرفتون خواهد بود .
در مورد زدن adsl شما باید با یک شرکت نمایندگی ببندید بعد هم مخابرات باید واسه شهرتونmdf و پورت و مرکز Data بزاره که اصلاٌ بی خیالش شو :31: از شیراز هم نمیتونیاینترنت بیسم یا وایمکس بگیری فاصله زیاده . پس تنها راه همین هست و بس .
راستی دانشگاه آزاد زرقان یا اون فرودگاهش پس چی کار می کنند ؟ اصلاٌ اینترنت دارن ؟ می تونی از اونها هم بپرسی
:8:

hamedchtsz
29-10-2008, 23:17
سلام
ممنون که راهنمایی کردی
برای دانشگاه آزاد فکر می کنم از فیبر نوری استفاده می کنن
راستش می خواستم اینجا هم adsl داشته باشه چون فقط من نیستم که از این وضع اینترنت در عذابم خیلی های دیگه هم هستن
حالا من با یکی از شرکت های شیراز تماس می گیرم
بعد این کارایی که گفتی برای مخابرات هزینه داره؟ خب مگه دولت به این چیزا بودجه ای اختصاص نمیده؟
اینترنت ماهواره ای هم تا اونجا که من اطلاع دارم فقط سرعت ریسیو رو افزایش می ده به علاوه پول تلفن و اشغال خط همچنان پابرجاست

eng.j.mehrdad
29-10-2008, 23:24
دوست من این قوانینش هست :
برگرفته از سایت "سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات" :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید