PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فهمیدن محل سکونت ( شهر ) کاربر از روی آی پی

parsaweb
29-10-2008, 01:11
من مدیر یک سرور هستم و می خواهم بدونم آیا راهی هست که بشه از طریق آن از روی IP به محل سکونت ( شهر ) کاربر خاصی پی ببرم . کسی می تونه در این مورد منو کمک کنه ؟

shamabady
29-10-2008, 09:26
یعنی منظورت اینه که یه نرم افزار روی سرورت نصب کنی که این کارو بکنه
اگه موردی بخوای که سایت برای این کار زیاده یه سرچ بزنی پیدا میشه یکیش اینه :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

gog2000
29-10-2008, 12:50
بهترين سايت نمايش كامل مشخصات ip[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farzadshekoohi
29-10-2008, 15:09
با سلام و خسته نباشید این سایت هم یکی از بهترین سایت ها در این زمینه هست که من خوذم زیاد ازش استفاده می کنم

parsaweb
30-10-2008, 02:32
یعنی منظورت اینه که یه نرم افزار روی سرورت نصب کنی که این کارو بکنه
اگه موردی بخوای که سایت برای این کار زیاده یه سرچ بزنی پیدا میشه یکیش اینه :

دستت طلا عالی بود

parsaweb
30-10-2008, 02:33
بهترين سايت نمايش كامل مشخصات ip[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ip2location.com شهر سکونت شخص دارنده آی پی رو نشون نمیده . چون چک کردم .

parsaweb
30-10-2008, 02:36
با سلام و خسته نباشید این سایت هم یکی از بهترین سایت ها در این زمینه هست که من خوذم زیاد ازش استفاده می کنم

ولی چطوری باید از ripe.net استفاده کنم . به سایتش رفتم ولی چیزی دستگیرم نشد .

gog2000
30-10-2008, 12:22
ip2location.com شهر سکونت شخص دارنده آی پی رو نشون نمیده . چون چک کردم .
چرا نشان ميده زير عبارت

تو همون صفحه اول

كل مشخصات isp بعلاوه شهر و ... را نشان ميده

براي گرفتن كد جاوا هم كه توي سايتت قرار بدي به اين قسمت برو

با سايت دوم هم قبلا كار كرم كار كردم و براي نشان دادن كل مشخصات isp خوبه ولي كد جاوا براي قرار دادن توي سايت نميده
براي ديدن مشخصات در سايت دوم به اين ادرس برو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو در داخل كادر ip مورد نظر را وارد كن و سرچ را بزن در ضمن ip خودتو تو همون صفحه اول بالاي صفحه سمت راست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنشون ميده.

ابته اينم بگم اگه از ----- شكن براي ورود به سايتها استفاده كني يا برنامه اي نصب كرده باشي كه ip را مخفي كني مشخصاتتو درست نشون نميده

farzadshekoohi
30-10-2008, 12:54
ولی چطوری باید از ripe.net استفاده کنم . به سایتش رفتم ولی چیزی دستگیرم نشد .
با سلام اون بالا ای پی خودت رو زده و اون پاینش جستجو ولی اگه اونجا پیدا نکرد تو لینک زیر کلیک کن .
تمام isp های دنیا یاید مشخصاتشون رو تو این سایت بدن . سایت خوبی هست

:8:

milad_badboy
30-10-2008, 13:28
واسه من كه همشون اشتباه زدن من از كرج آنلاينم و اي اس پي هم تو كرجه ولي ميزنه مشهد

shamabady
31-10-2008, 01:32
واسه من كه همشون اشتباه زدن من از كرج آنلاينم و اي اس پي هم تو كرجه ولي ميزنه مشهد

خوب اینا بر اساس آی پی میگن احتمالا pap آی اس پی شما تو مشهد
الان من تو سبزوار اگه از دیال آپ استفاده کنم مزنه سبزوار ولی تو adsl میزنه تهران

cell_phone
02-11-2008, 00:12
بابا این که به درد نمی خوره خوبه شهر رو مشخص کنه جدا از موقعیت pap یا Isp . البته می دونم همچین whois ی وجود نداره در حالت عادی و در سطح پیشرفته مطرح می شه و یه نوع هک محسوب میشه

gog2000
03-11-2008, 18:39
بابا این که به درد نمی خوره خوبه شهر رو مشخص کنه جدا از موقعیت pap یا Isp . البته می دونم همچین whois ی وجود نداره در حالت عادی و در سطح پیشرفته مطرح می شه و یه نوع هک محسوب میشه

اين isp شما رو مشخص ميكنه isp تون هم شماره تلفن و شهر شما و محل سكونتتون را مشخص ميكنه كه اصلا هم اين كار براش مشكل نيست و در عرض چند دقيقه ميتونه اين كارو بكنه:18:

و هيچ ربطي به هك نداره بايد به اطلاعات isp دست پيدا كني تا ادرس كانت شونده را پيدا كني

arajif13
03-11-2008, 22:13
gog ucdc
میشه بفرمایی چطوری شماره تلفن و شهر شما و محل سكونتتون را پیدا کنیم .مثلا ip رو واینکه متعلق به کجا وچه شهریه
حالا چطوری بفهمم
کدوم اکانت با چه مشخصه ای مثلا بهم ایمیل داده

gog2000
04-11-2008, 18:18
gog ucdc
میشه بفرمایی چطوری شماره تلفن و شهر شما و محل سكونتتون را پیدا کنیم .مثلا ip رو واینکه متعلق به کجا وچه شهریه
حالا چطوری بفهمم
کدوم اکانت با چه مشخصه ای مثلا بهم ایمیل داده

دوست عزيز بري اينكه بفهميد ايميلي كه براي شما فرستاده مي شود از كجا امده به اين مطلب مراجعه كنيد توضيحات كامل را انجا داده ام

cell_phone
10-11-2008, 19:00
عزیز من شما هم یه چیزی میگی بر فرض من Ip شما رو داشته باشم می شه بگی چطوری منکه یک کاربر عادیم ادرس شما رو بدست بیارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zed2
10-11-2008, 23:42
والا من تا الان از Ip فقط تونستم صاحب ثبت شده Ip که معمولا شرکت های خدمات دهنده( و در بعضی جاها نام شرکتی که اختصاصی ثبت کرده) رو ببینم ولی هیچ وقت ندیدم بشه اطلاعات استفاده کننده Ip رو دید.تا انجا که می دونم برای پیدا کردن استفاده کننده Ip از طریق خدمات دهنده میشه اقدام کرد( که ان هم موارد حقوقی و قانونی دار)
این مکان شرکت رو هم من نفهمیدم چرا هر دفعه Ip عوض کردم شهرم عوض شد ولی نامش درست می موند؟؟؟

jamalu
13-11-2008, 13:41
من اینو تست کردم، عالی جواب میده... خیلی ممنون :11:

tohidkh
13-11-2008, 14:34
دوست عزیز، نه من متوجه شدم و نه مرور گرم.:31:
لطفا داخل کد قرار بدین.
ممنون
موفق باشید :11:

cell_phone
13-11-2008, 14:39
این دوستمون gog2000 هم فکر کرده تا پلاک رو می ده , آقا اگه شما بتونی از طریق حقوقی ( که نمی تونی ) وارد عمل بشی شاید بشه وگرنه اینکه این ای پی ماله کدوم شرکته چه فایده ای داره

cell_phone
13-11-2008, 14:42
یعنی مروگرت که نفهمید خودتم نفهمیدی عزیز

gog2000
21-11-2008, 19:49
این دوستمون gog2000 هم فکر کرده تا پلاک رو می ده , آقا اگه شما بتونی از طریق حقوقی ( که نمی تونی ) وارد عمل بشی شاید بشه وگرنه اینکه این ای پی ماله کدوم شرکته چه فایده ای داره

من منظور شما را نفهميدم ولي برات يك مثال ميزنم تا روشنتر بشي
بايد بگم سايتهاي نشان دهنده ip مثل دستگاه نمايشگر شماره تلفنه (caller id)
حالا اگه يكي به شما زنگ بزنه شما فقط شماره طرفو ميبيني البته از روي كدش ميتونه تشخيص بدي از كدوم شهر زنگ زده ولي نميتوني نام تماس گيرنده و ادرسو نام پدر و..... بفهمي

ولي اگه بخاي بفهمي بايد به مخابرات مراجعه كني و با حكم قضايي مشخصات اون شماره تلفنو ميده قضيه ip هم تقريبا ميشه گفت مثل همينه محل سكونتشو ميفهمي ولي براي مشخصات كامل طرف بايد به مخابرات و اون isp مراجعه كني
حله؟؟؟؟:31:

اگه اين طور بود كه از روي هر شماره تلفني و همينطور شماره ip بشه به كل مشخصات طرف پي برد كه واويلا ميشد:31: