PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل در رایت کردن سی دی با نرو

bahar64
06-01-2006, 08:01
من یک سی دی داشتم که پر بود از برنامه ولی بازم فضای خالی داشت
و تشو نبسته بودم وقتی خواستم یه برنامه دیگه تو سی دی بریزم نرو
یک پیغام داد و من نخوندم اکی کردم رایت سی دی که تمام شد وقتی سی دی باز کردم
فقط پوشه جدید بوده و پوشه قبلیهام نبود
می خواستم کمکم کنید اگه راهی داره برنامه قبلیهام بتونم دوباره استفاده کنم چون برام خیلی مهم بودن.

SK8ER BOi
06-01-2006, 11:30
با سلام
احتمالآ موقع رايت سي دي حالت No multisession يا Start multisession disc را انتخاب كرده بوديد و به هشدار نرو هم توجه نكرده ايد.در اين حالت فايلهاي رايت شده جديد در ادامه session قبلي قرار نميگيرند كه باعث ميشود فايلهاي قبلي ديگر قابل رويت نباشند.
يك راه حل ساده براي بازيابي فايلهاي قبلي به شرطي كه سي دي را finalize نكرده باشيد(اين كار را بايد باNero burning rom انجام دهيد.با Nero Express قابل انجام نيست) اين است كه بعد از انتخاب new compilation در حالت رايت دتا در قسمت multisession گزينه continue multisession را انتخاب كنيد و new را بزنيد و در پنجره باز شده session اول را انتخاب كنيد.سپس يك فايل(هرچند كوچك) را به سي دي اضافه كنيد و burn را بزنيد.پس از اتمام رايت فايلهاي اوليه قابل دسترسي مي شوند و اين بار فايلهايي كه بار دوم رايت كرده ايد غير قابل دسترس ميشوند(پس قبل از انجام اين كار از فايلهايي كه بار دوم رايت كرده ايد كپي بگيريد)

bahar64
07-01-2006, 07:03
سلام
sk8er boi
درست شد متشکرم.
((من را از دانلود کردن یه برنامه که دانلودش 5 ساعت طول کشیده بود نجات دادی))

reza_m_n_65
29-04-2010, 00:45
سلام میشه بگید اون برنامه که 5 ساعت دانلودش طول میکشه اسمش چیه و از کحا میشه دانلودش کرد؟ چون منم مشکل شما رو پیدا کردم.