PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وصل شدن به اینترنت از طریق موبایل

hadi_vazi
28-10-2008, 10:10
با سلام من با ویندوز ویستا از طریق موبایلم و خط ایرانسل می تونستم به اینترنت وصل بشم ولی الان نمی تونم سیدی درایور گوشیم رو نصب کردم وقتی گوشیم به سیستم وصل میشه هم نشون میده که وصله ولی به اینترنت نمیتونم وصل بشم علتش چیه؟

ORIGINAL
28-10-2008, 15:15
با توجه به توضیحات شما به نظر نمیرسه مشکل از ویندوز باشه...بهتره سوالتون رو در انجمن موبایل مطرح کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشید.

hadi_vazi
29-10-2008, 17:06
با عرض شرمندگی تو قسمت اول یه چیزی رو اشتباه نوشتم من نو ویندوز اکسپی میتونستم با ایرانسل به اینترنت وصل بشم ولی الن تو ویستا نمی تونم بازم مشکل از ویندوزم نیست؟ باید تو قسمت موبایل بپرسم؟

ORIGINAL
30-10-2008, 16:24
خب شاید یکی از دلیلاش این باشه که درایوری که نصب کردید با ویستا سازگار نبوده و یا ارتباط بین موبایل شما و کامپیوتر نمیتونه به خوبی برقرار بشه که اگه این باشه شما باید مطمئن شید از نسخه ی مربوط به ویستا حتما استفاده میکنید.
اما به هر حال به نظر من اگر بتونید در انجمن مربوط به گوشی خودتون هم مطرح کنید خوب باشه چون اگه مشکلی باشه بقیه خهم مثله شما این مشکل را خواهند داشت.
موفق باشید

Mentally Art
30-10-2008, 23:02
سلام
من هم قبلا با گوشیم ( sony ericson ) تو ویندوز xp از اینترنت ایرانسل استفاده میکردم
ولی pc suite تو ویندوز ویستا اصلا نصب نمیشه
همون اول نصب میگه این نسخه ماله ویندوز xp هست و faild میشه
فکر کنم اگه pc suite مخصوص ویستا رو نصب کنیم درست بشه.... منتها هنوز وقت نکردم pc suite برا ویستا رو سرچ کنم یا اینجا درخواست بدم

موفق باشی

ORIGINAL
01-11-2008, 15:37
سلام
من هم قبلا با گوشیم ( sony ericson ) تو ویندوز xp از اینترنت ایرانسل استفاده میکردم
ولی pc suite تو ویندوز ویستا اصلا نصب نمیشه
همون اول نصب میگه این نسخه ماله ویندوز xp هست و faild میشه
فکر کنم اگه pc suite مخصوص ویستا رو نصب کنیم درست بشه.... منتها هنوز وقت نکردم pc suite برا ویستا رو سرچ کنم یا اینجا درخواست بدم

موفق باشی
تا اونجایی که من میدونم نسخه ی جدید این برنامه رو ویستا هم نصب میشه...
در ضمن نسخه ی قبلی هم اگه رو مود XP SP2 انتخاب کنید برنامه اجرا میشه...
موفق باشید.

Mentally Art
02-11-2008, 02:33
تا اونجایی که من میدونم نسخه ی جدید این برنامه رو ویستا هم نصب میشه...
در ضمن نسخه ی قبلی هم اگه رو مود XP SP2 انتخاب کنید برنامه اجرا میشه...
موفق باشید.

خب من گوشیمو (w810) حدود 2 سال پیش خریدم.... مطمئنا pc suite یی که اون موقع تو پک ها میزاشتن ماله همون موقع نبوده و مطمئنا اصلا به ویستا نمیخوره.... چون وقتی میخوام تو ویستا نصب کنم ، اصلا مراحل نصبش شروع نمیشه و همون اول میگه این ورژن فقط تو xp نصب میشه !!!

بله ، اگه حداقل نصب میشد اون راحی که گفتی موثر بود
دارم pc suite سازگار با ویستا رو دانلود میکنم

ممنون از توجه ت دوست عزیز:20:
موفق باشی:11:

hadi_vazi
03-11-2008, 17:39
مال من pc sult نصب شده ولي همون مشكل رو دارم.

Mentally Art
03-11-2008, 22:13
کجاش مشکل داری؟
کانکشن رو ساختی ؟

kamyar77
09-11-2008, 20:23
ممنون از همه