PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد خرید لپ تاپ تا قیمت 800 تومن

Terova
27-10-2008, 23:04
سلام دوستان

من خواستم یک لپ تاپ بخرم با بودجه 800 تومن البته فوقش 800 تومن ..

خواستم اگر زحمتی نیست یک چندتا مدل خوب که میشه با این قیمت خرید رو به من معرفی کنید..

اگر لطف کنید مشخصات هم بگزارید ممنون میشم..

Terova
28-10-2008, 15:50
آقا کسی نبود یک راهنمایی کنه..؟

Terova
29-10-2008, 11:28
مثل اینکه کسی قصد کمک کردن نداره..؟

ولی من خودم یک چندتا گیر اوردم خواستم بدونم کدوم از این مدلها بهتر هست..؟

Dell Inspiron 1525-J
Acer Aspire 4920
Acer Aspire 5520
Acer Aspire 4710
Toshiba Satellite Pro L300

Masoud_kp
30-10-2008, 02:37
منم بودجم مث شماست میخواستم شهریور ماه بخرم اما چون گرافیک خوب میخواستم اون موقع فقط shareگیرم میومد بعدش اون موقع هم من زیاد دور وبر ایسر نمیچرخیدم هی دور وبر دل بودم اما الان با تحقیق بیشتر متوجه میشم که بودجه ما برای اینکه کانفیگ بهتری واسم داشته باشه باید ایسر خریدکه البته یکی از بستگان در خارج از کشور عجیب بودکه میگفت ایسر هم اونجا مارک خوبی هست وفروش نسیتا بالایی داره!اصلا من نمیدونم همین Dell Inspiron 1525-Jکه خودت گفتی چرا حدود 780 تومن زدش(تو یکی از سایتها)با این کانفیگ-ilink-bluetooth-webcam (coreduo 1.7ghz-bus 667-120gb hdd-1mb cash-2gb ram-intel x3100-358mb(8mb deticated
اما ایسر 5520با این کانفیگ زده بود تو یه سایت 720با این کانفیگ
amd x2 -2ghz-bus533-1mbcash-3gbram-geforce 1400mb(256mb deticated)-320gb hddالبته بدون بلوتوث ,ilinkکه البته اینا واسه من که فاکتور اصلی نیستن که مثلا یه گرافیک خوب یا یه هارد ظرفیت بالا و رم بهتر رو از دست بدم ویا ilinkمثلا من که پامو تو عراق که همسایه خوزستانه هم تا حالا نذاشتم کی قراره برم تو هواپیما بشینم برم خارج که قرار باشه از اینترنتش با ilinkاستفاده کنم و اصلا هوا÷یماهای ایران مگه صندلی به تعدا مسافرا داره که از این چیزا واسه مسافرا هم بذارن!یا مثلا میخوام برم تو خیابون با لپتاپ بلوتوث بازی کنم که بلوتوث بخوام نهایتش هم 3تومن میدم اسکترنال میخرم البته سرعتش مث کابل مزرخرفه همون مموری ریدر سرعتش از همه بهتره واسه رم موبایل!
من که شنیدم همشون چینی هستن چه دل چه ایسر پس چه فرقی داره که کدوم رو بخری حالا که ایسر کانفیگش بهتره خب اونو میخری دیگه!البته من هنوز هم تردید دارم ونیازمن کمک هستم!
در مورد کش هم اون دوستمون میگفت انگار میری رستوران میگی سوسیس بعد همبرگر بعد اگه فردا دوباره گفتی سوسیس سه سوت واست میاره اما بار اول 2 یا 3 دقیقه طولش میداد اما بازم اگه همون روز بگی ماهی بازم طول میکشه البته بازم مفیده کش با این تفاسیر!
اما یه مدل دیگه هم از ایسر خیلی قشنگ وباحالهacer aspire 6920که منم از اینم خوشم اومده یه کانفیگش حدود 800تومنه
پردازنده: Intel Core 2 Duo 2 GHz - Cache 2 MB - Bus 667 MHz
هارد ديسك: 250 گيگابايت
حافظه رم : 4096 مگابايت
كارت گرافيكي: 358 مگابايت - Intel X3100
صفحه نمايش: 16.9 اينچ - WXGA CrystalBrite
سيستم عامل : Microsoft Windows Vista-64 Bit
البته رم بهتری داره گرافیکش باز هم همون شیر مزخرف هست 16 اینچه هاردش کنتره البته سی پی یوش هم فک کنم بهتره درسته دوستان cpu intel cre2duo 2ghzاز amd turion 2x 64-2ghzبالاتره
راستی توشیبا رو بیخیال کی توشیبا میخره؟!!
البته من هنوز سردرگم هستم و تا اوسط زمستان یا قبل از عید هم میتونم صبر کنم اما حالا با 800 چی خوبه ؟آیا اساتید ایسر بخریم و مواظبت کنیم خراب میشه؟