PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Windows Vista Ultimate 32-bit (only 80 MB) Working 100%

peymankameli
27-10-2008, 20:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ONLY 80MB! When extracted it becomes the normal DVD size :: but for a download, it's an awesome size!!

Instructions included - i cannot write them here as pics are also needed and it is quite long - but do not hesitate - it only takes 10 mins and works 100%!!

More info is a bit hard to give but it's basically Windows Vista 32 bit (Ultimate) in a tiny package, it has been compressed so you can download it faster instead of waiting ages for a 3GB one! once extracted follow the instructions i have provided and you will have a fully, updateable, functioning, Vista!

This shows that when this is extracted, a 2.44GB FILE IS CREATED!

That is the same size of an original Vista DVD!

Download RapidShare Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Benygh
28-10-2008, 15:52
به دوستانی که به این لینک مشکوک خواهند شد میخوام یقین بدم که من با همین فایل نصب کردم و کار میکنه ! نیازی هم به کرک نیست ...

peymankameli
28-10-2008, 20:24
به دوستانی که به این لینک مشکوک خواهند شد میخوام یقین بدم که من با همین فایل نصب کردم و کار میکنه ! نیازی هم به کرک نیست ...

دوست عزيز ميشه يك راهنمايي بكنيد كه وقتي كه فايلها را اكسترا كرديم با چه برنامه اي بايد فايلها به صورت سيدي بوت ويندوز ويستا رايت كرد يا درست كرد يا طريقه درست كردن سيدي بوت با فايلها...

ehsansv
30-10-2008, 19:31
سلام peymankameli
من هم این فایل رو دانلود کردم
توی how to install vista.doc همه چیز رو واضح آموزش داده با عکس
دیگه چی میخوایین:46:

Macdiano
05-11-2008, 21:17
سلام
فایل X13-49120.exe رو اجرا میکنم ولی بعد از اینکه یه کم پر میشه Error میده!!!