PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار فارسی و رایگان "اخبار من" آماده ی دریافت

parsaghaffari
27-10-2008, 16:30
نسخه ي آزمايش برنامه ي "اخبار من" -اولين ارائه ي ما- به صورت رايگان آماده ي دريافت است. شما مي توا نيد با استفاده از اين برنامه هروقت و هرکجا که خواستيد اخبار مورد علاقه ي خود را به صورت طبقه بندي شده و از سه منبع "آفتاب" ، "مهرنيوز" و "ایرنا" بخوانيد. همچنين مي توانيد در هر لحظه از نرخ ارز و وضعيت هواي شهر مورد نظر خود آگاه شويد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ويژگي ها:

* کاملا فارسي -
* واسط گرافيکي جذاب و در عين حال ساده -
* به زبان جاوا -
* (GPRS,Wireless,...)قابل استفاده با هرگونه اتصال اينترنت -
* WAP,HTTP قابليت ارسال و دريافت داده با دو پروتکل

البته توجه داشته باشید نسخه ی فعلی نرم افزار برای گوشی های نوکیا ( S40,S60) با صفحه نمایش 240x320 طراحی شده است و در آینده ی نزدیک گوشی های بیشتری را تحت پوشش قرار خواهیم داد.

آدرس وب سایت ما:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک مستقیم جار::
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداطلاعات مربوط به دریافت را به طور کامل می توانید در وبسایت ما پیدا کنید.

Tashanoj
28-10-2008, 13:58
در خواست برنامه با رزولیشن 176*220

yahoda
04-11-2008, 14:14
روی گوشی من نصب نشد....نوکیا 3230

Original Titan
04-11-2008, 22:23
لينك خراب نيست؟

gog2000
05-11-2008, 19:24
آدرس وب سایت ما:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداطلاعات مربوط به دریافت را به طور کامل می توانید در وبسایت ما پیدا کنید.

لينكش خرابه!!!!!!!!!!!!!!!

gog2000
23-11-2008, 11:21
الان لينكش درست شده

خاب لااقل مينوشتي درستش كردي

البته روي گوشي من نصب نشد و ميگه فايل خراب است گوشيم سوني اريكسون w810 است

aran khan95
07-12-2008, 20:38
نسخه ي آزمايش برنامه ي "اخبار من" -اولين ارائه ي ما- به صورت رايگان آماده ي دريافت است. شما مي توا نيد با استفاده از اين برنامه هروقت و هرکجا که خواستيد اخبار مورد علاقه ي خود را به صورت طبقه بندي شده و از سه منبع "آفتاب" ، "مهرنيوز" و "ایرنا" بخوانيد. همچنين مي توانيد در هر لحظه از نرخ ارز و وضعيت هواي شهر مورد نظر خود آگاه شويد.

ويژگي ها:

* کاملا فارسي -
* به زبان جاوا -
* (gprs,wireless,...)قابل استفاده با هرگونه اتصال اينترنت -
* wap,http قابليت ارسال و دريافت داده با دو پروتکل

البته توجه داشته باشید نسخه ی فعلی نرم افزار برای گوشی های نوکیا ( s40,s60) با صفحه نمایش 240x320 طراحی شده است و در آینده ی نزدیک گوشی های بیشتری را تحت پوشش قرار خواهیم داد.

آدرس وب سایت ما:
ببخشید این نرم افزار تاچ اسکرین هم هست؟

Original Titan
07-12-2008, 20:54
خاب لااقل مينوشتي درستش كردي
نه قربونت برم!
خودش درست شده! يه زماني بود سايت سازنده كه همين لينك باشه ، خاموش بود! دوباره راه افتاده!

ببخشید این نرم افزار تاچ اسکرین هم هست؟
فعلان كه نيومده

seebche
16-02-2009, 01:25
اقا نصب میشه اجرا میشه به اینترنتم وصل میشه ولی
صفحاتش خالیه
نمیدونم چشه
یکی کمک کنه

m.s.f
18-02-2009, 10:17
البته توجه داشته باشید نسخه ی فعلی نرم افزار برای گوشی های نوکیا ( s40,s60) با صفحه نمایش 240x320 طراحی شده است و در آینده ی نزدیک گوشی های بیشتری را تحت پوشش قرار خواهیم داد.

بهتر نبود اینو اول میگفتی !
کلی ذوق کردیم !!

seebche
27-03-2009, 14:21

ويژگي ها:

* کاملا فارسي -
* به زبان جاوا -
* (gprs,wireless,...)قابل استفاده با هرگونه اتصال اينترنت -
* wap,http قابليت ارسال و دريافت داده با دو پروتکل

آدرس وب سایت ما:

اقا نصب میشه اجرا میشه به اینترنتم وصل میشه ولی
صفحاتش خالیه
نمیدونم چشه
یکی کمک کنه