PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل فلش پلیر با اکسپلورر7

آرش سیفی
26-10-2008, 22:12
سلام، من فلش پلیر 10را بارها نصب کرده ام ولی در باز کردن صفحات فلش مشکل دارم.این مشکل با دوباره ریختن ویندوز حل میشه ولی بعد از یکی دو روز باز پیدا میشه.البته من تمام ورژن های فلش پلیر را هم امتحان کردم ولی فقط با ریختن ویندوز کار حل میشه.فکر نمیکنم مشکل از ویروسی شدن کامپیوترم باشه چون آنتی ویروس دارم. تا کی باید هی ویندوزو عوض کنم؟ لطفا هر چه زود تر جواب بدین!

shamabady
27-10-2008, 00:31
خوب اگه بعد عوض کردن ویندوز حل میشه و بعدشم خود به خود خراب میشه 2 تا احتمال وجود داره

1- اینکه سیستمت ویروس داره( از چه آنتی ویروسی استفاده میکنی آپدیت یانه - من بهت kaspersky 2009 رو پیشنهاد میکنم)

2. یا این که نصب یک نرم افزار خاص باعث به وجود اومدن این مشکل میشه

adrenaline
27-10-2008, 00:31
ممکنه این مشکل از تنظیمات مرورگرتون باشه. زمانیکه با انیمیشنهای Flash مشکل دارید به منوی Tools > Internet Options رفته و تب Security رو فعال کرده و در حالیکه در لیست بالا Internet انتخاب شده، دکمه Custom Level رو بفشارید. در پنجره باز شده، ببینید Run ActiveX controls and plug-ins و Script ActiveX controls marked safe for scripting در حالت Enabled قرار داشته باشند.

در ضمن گاهی اوقات پیش میاد که پلاگینی که بطور خودکار از سایت Adobe دانلود میشه درست نصب نمیشه. اگر همچنان با این مشکل روبرو هستید، فایل زیر رو که مربوط به جدیدترین نسخه Flash Player هست دانلود کنید و پس از پاک کردن نسخه فعلی پلاگین و بستن تمام پنجره های مرورگرتون، اقدام به نصب کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید