PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این ارور برای نصب جوملا از کجا برطرف میشه؟

j a n
26-10-2008, 21:45
سلام
من کل فایل های جوملا رو توی هاستم آپلود کردم
هاست من هم Plesk است و وقتی میرم توی سایت این ارور رو میده و توی مراحل نصب نمیره چطوری می تونم مشکل رو بر طرف کنم؟

osConfig_hideModifyDate = '0'; $mosConfig_hidePdf = '0'; $mosConfig_hidePrint = '0'; $mosConfig_hideEmail = '0'; $mosConfig_enable_log_items = '0'; $mosConfig_enable_log_searches = '0'; $mosConfig_enable_stats = '0'; $mosConfig_sef = '0'; $mosConfig_vote = '0'; $mosConfig_gzip = '0'; $mosConfig_multipage_toc = '0'; $mosConfig_allowUserRegistration = '1'; $mosConfig_error_reporting = -1; $mosConfig_error_message = 'This site is temporarily unavailable.
Please contact your System Administrator.'; $mosConfig_link_titles = '0'; $mosConfig_list_limit = '30'; $mosConfig_caching = '0'; $mosConfig_cachepath = '/path/to/joomla/install/cache'; $mosConfig_cachetime = '900'; $mosConfig_mailer = 'mail'; $mosConfig_mailfrom = ''; $mosConfig_fromname = ''; $mosConfig_sendmail = '/usr/sbin/sendmail'; $mosConfig_smtpauth = '0'; $mosConfig_smtpuser = ''; $mosConfig_smtppass = ''; $mosConfig_smtphost = 'localhost'; $mosConfig_back_button = '1'; $mosConfig_item_navigation = '1'; $mosConfig_secret = 'FBVtggIk5lAzEU9H'; //Change this to something more secure $mosConfig_pagetitles = '1'; $mosConfig_readmore = '1'; $mosConfig_hits = '1'; $mosConfig_icons = '1'; $mosConfig_favicon = 'favicon.ico'; $mosConfig_fileperms = ''; $mosConfig_dirperms = ''; $mosConfig_helpurl = '[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]'; $mosConfig_mbf_content='0'; $mosConfig_editor = 'tinymce'; $mosConfig_admin_expired = '1'; $mosConfig_frontend_login = '1'; $mosConfig_frontend_userparams = '1'; $mosConfig_itemid_compat = '0'; setlocale (LC_ALL, $mosConfig_locale); // Country locale ?>
Warning: main(/includes/version.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in C:\Inetpub\vhosts\00.ir\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hp on line 71

Fatal error: main() [function.require]: Failed opening required '/includes/version.php' (include_path='.;./includes;./pear') in C:\Inetpub\vhosts\00.ir\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hp on line 71

Bill Gates
26-10-2008, 22:45
سلام
نسخه php رو از setup تغییر بدید
تشکر//

j a n
26-10-2008, 23:22
نسخه ی php رو 5.2.5 تغییر دادم اما حالا این رو می نویسه

Warning: require_once(D:/wamp/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [function.require-once]: failed to open stream: Permission denied in C:\Inetpub\vhosts\00.ir\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hp on line 71

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'D:/wamp/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]' (include_path='.;./includes;./pear') in C:\Inetpub\vhosts\00.ir\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hp on line 71

Bill Gates
27-10-2008, 21:48
حالا داره سطح دسترسی رو به گمانم گیر میده :31::31:
تغییرش بده!:31:

تشکر//

mummified
27-10-2008, 22:49
دوست من نسخه جوملايي كه كار ميزني براي ويندوزه يا براي لينوكس؟
در ضمن من خودم امروز جوملا رو بر روي لوكال با easy php نصب كردم.
مشكلي نداشت.
نميدونم شما داري الز نسخه چندش استفاده ميكني؟
با اين حال اگه خواستي امشب با wamp هم امتحان كنم؟

j a n
29-10-2008, 13:45
دوست من نسخه جوملايي كه كار ميزني براي ويندوزه يا براي لينوكس؟
در ضمن من خودم امروز جوملا رو بر روي لوكال با easy php نصب كردم.
مشكلي نداشت.
نميدونم شما داري الز نسخه چندش استفاده ميكني؟
با اين حال اگه خواستي امشب با wamp هم امتحان كنم؟

مال من هم نسخه ویندوز هست و روی لوکال هم به درستی نصب شد اما روی سرور مشکل داره

Bill Gates
29-10-2008, 14:01
مال من هم نسخه ویندوز هست و روی لوکال هم به درستی نصب شد اما روی سرور مشکل داره.
من خودم این مشکل رو داشتم
ولی با تغییر سطح دسترسی فایلی که میگه و تغییر نسخه php درست شد البته واسه من فایل language رو گیر میداد :#1:

mummified
29-10-2008, 15:52
Warning: require_once(D:/wamp/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [function.require-once]: failed to open stream: Permission denied in C:\Inetpub\vhosts\00.ir\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hp on line 71

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'D:/wamp/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]' (include_path='.;./includes;./pear') in C:\Inetpub\vhosts\00.ir\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hp on line 71
این ارور مربوط به لوکاله!
مسیر رو نگاه کن
D:/wamp/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس چطور شما میگین

مال من هم نسخه ویندوز هست و روی لوکال هم به درستی نصب شد اما روی سرور مشکل داره
من نمیدونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arezoobh
29-10-2008, 17:48
منم موافقم.
به نظر من هم باید مسیر درست رو بگین!
آخه روی لوکال که همچین آدرسی نمیاد.
باید ارور دقیق رو بگین

j a n
30-10-2008, 11:59
آقا من بالاخره تونستم نصب کنم اما حالا بالای صفحه این 5 خط رو نوشته چطوری می تونم این ها رو برطرف کنم؟

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\Inetpub\vhosts\00.ir\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :1) in C:\Inetpub\vhosts\00.ir\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hp on line 697

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\Inetpub\vhosts\00.ir\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :1) in C:\Inetpub\vhosts\00.ir\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] on line 250

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\Inetpub\vhosts\00.ir\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :1) in C:\Inetpub\vhosts\00.ir\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] on line 251

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\Inetpub\vhosts\00.ir\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :1) in C:\Inetpub\vhosts\00.ir\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] on line 252

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\Inetpub\vhosts\00.ir\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :1) in C:\Inetpub\vhosts\00.ir\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\Inetpub\vhosts\00.ir\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :1) in C:\Inetpub\vhosts\00.ir\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] on line 254

j a n
30-10-2008, 12:03
وقتی هم که می خوام وارد مدیریت بشم این دو خط رو نوشته و دوباره بر می گرده تو صفحه ی اول و لاگین نمی شه این رو چطوری بر طرف کنم؟

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at C:\Inetpub\vhosts\00.ir\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :1) in C:\Inetpub\vhosts\00.ir\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex2.php on line 37

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at C:\Inetpub\vhosts\00.ir\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :1) in C:\Inetpub\vhosts\00.ir\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex2.php on line 37

j a n
31-10-2008, 14:44
این ارور مربوط به لوکاله!
مسیر رو نگاه کن
D:/wamp/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس چطور شما میگین

من نمیدونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من منظورم روی لوکال هاست سیستم خودم با نرم افزار wamp درست اجرا و نصب شد
اما روی هاست نمی شه چرا؟

mummified
31-10-2008, 19:59
من منظورم روی لوکال هاست سیستم خودم با نرم افزار wamp درست اجرا و نصب شد
اما روی هاست نمی شه چرا؟
اين ارور ماله configuration.php
بهتره با نوت پد فايل configuration.php رو باز كني و ببيني اطلاعات ديتا بيست توش درست ثبت شده يا نه؟
بعد اينكه سطح دسترسيش روي چنده!:11:

j a n
31-10-2008, 21:00
این محتویات فایل configuration.php اطلاعات دیتابیسم هم درسته حالا باز هم شما یک نگاهی بندازید

<?php
$mosConfig_offline = '0';
$mosConfig_host = 'localhost';
$mosConfig_user = 'mambo';
$mosConfig_password = '12345';
$mosConfig_db = 'mydomains_mamabo';
$mosConfig_dbprefix = 'mos_';
$mosConfig_lang = 'persian';
$mosConfig_absolute_path = 'C:/Inetpub/vhosts/00.ir/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]';
$mosConfig_live_site = '[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]';
$mosConfig_sitename = 'سایت من';
$mosConfig_shownoauth = '0';
$mosConfig_useractivation = '1';
$mosConfig_uniquemail = '1';
$mosConfig_usecaptcha = '0';
$mosConfig_offline_message = 'سایت در حال به روز رسانی می باشد.<br /> لطفا بعدا مراجعه نمایید.';
$mosConfig_error_message = 'سایت به صورت موقت در دسترس نمی باشد.<br /> لطفا مدیر سایت را مطلع سازید';
$mosConfig_debug = '0';
$mosConfig_lifetime = '900';
$mosConfig_MetaDesc = 'این سایت از سیستم مدیریت محتوای متن باز مامبو استفاده میکند';
$mosConfig_MetaKeys = 'mambo user, Mambo';
$mosConfig_MetaTitle = '1';
$mosConfig_MetaAuthor = '1';
$mosConfig_locale_debug = '0';
$mosConfig_locale_use_gettext = '0';
$mosConfig_locale = 'fa_IR';
$mosConfig_charset = 'utf-8';
$mosConfig_offset = '0';
$mosConfig_hideAuthor = '0';
$mosConfig_hideCreateDate = '0';
$mosConfig_hideModifyDate = '0';
$mosConfig_hidePdf = '0';
$mosConfig_hidePrint = '0';
$mosConfig_hideEmail = '0';
$mosConfig_enable_log_items = '0';
$mosConfig_enable_log_searches = '0';
$mosConfig_enable_stats = '0';
$mosConfig_sef = '0';
$mosConfig_vote = '0';
$mosConfig_gzip = '0';
$mosConfig_multipage_toc = '1';
$mosConfig_allowUserRegistration = '1';
$mosConfig_link_titles = '0';
$mosConfig_error_reporting = '-1';
$mosConfig_register_globals = '1';
$mosConfig_list_limit = '50';
$mosConfig_caching = '0';
$mosConfig_cachepath = 'C:/Inetpub/vhosts/00.ir/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]';
$mosConfig_cachetime = '900';
$mosConfig_mailer = 'mail';
$mosConfig_mailfrom = 'mail@yahoo.com';
$mosConfig_fromname = 'سایت من';
$mosConfig_sendmail = '/usr/sbin/sendmail';
$mosConfig_smtpauth = '0';
$mosConfig_smtpuser = '';
$mosConfig_smtppass = '';
$mosConfig_smtphost = 'localhost';
$mosConfig_back_button = '0';
$mosConfig_item_navigation = '0';
$mosConfig_secret = 'Ef21FhJ8cl9IUr9C';
$mosConfig_pagetitles = '1';
$mosConfig_readmore = '1';
$mosConfig_hits = '1';
$mosConfig_icons = '1';
$mosConfig_favicon = 'favicon.ico';
$mosConfig_fileperms = '';
$mosConfig_dirperms = '';
$mosConfig_helpurl = '[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]';
$mosConfig_mbf_content = '0';
setlocale (LC_TIME, $mosConfig_locale);
?>

mummified
31-10-2008, 22:37
این محتویات فایل configuration.php اطلاعات دیتابیسم هم درسته حالا باز هم شما یک نگاهی بندازید
<?php
عزيزم اينارو بايد خودت چك كني
آيا خودتم اين يوز و پس رو براي ديتا بيست انتخاب كردي يا نه!
در ضمن هيچوقت يوزر پس configoration ‌رو براي عموم نذار.
ok?
هك ميشي جيگر.
اينهايي رو كه مشخص كردم چك كن.
ببين درست هست يا نه؟

j a n
01-11-2008, 14:10
<?php
عزيزم اينارو بايد خودت چك كني
آيا خودتم اين يوز و پس رو براي ديتا بيست انتخاب كردي يا نه!
در ضمن هيچوقت يوزر پس configoration ‌رو براي عموم نذار.
ok?
هك ميشي جيگر.
اينهايي رو كه مشخص كردم چك كن.
ببين درست هست يا نه؟

بله این ها درست هست
در ضمن من این ها رو الکی نوشتم و تمام اطلاعات شخصی رو خودم تغییر میدم