PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست فایل boot.ini ویندوز ایکس پی

hamechi
26-10-2008, 20:51
لطفا یکی فایل boot.ini ویندوز ایکس پی که ویستا هم داشته باشه up load کنه

hadi_balaa
27-10-2008, 09:01
عزیز این فایل تو خود ویندوز وجود داره . اصلا ویندوز بدون این فایل بالا نمی آد !!
این فایل با آشکار کردن فایلهای سیستمی که تنظیمات اون در folder option هست در درایو ویندوز شما پیدا خواهد شد . با نام boot و پسوند ini

hamechi
29-10-2008, 18:07
عزیز این فایل تو خود ویندوز وجود داره . اصلا ویندوز بدون این فایل بالا نمی آد !!
این فایل با آشکار کردن فایلهای سیستمی که تنظیمات اون در folder option هست در درایو ویندوز شما پیدا خواهد شد . با نام boot و پسوند ini

با تشکر
من جای این فایل را می دونم حتی راحت تر C:\boot.iniاما شما توجه نکردی من چی خواستم
فایله ویندوز ایکس پی که روی ان کامپیوتر ویندوز ویستا هم باشه برای رفع مشکل بوت نشدن ویستا

farshif
29-10-2008, 18:26
با dvd ویستا سیستم رو بوت کن و به جای نصب repair رو انتخاب کن وقتی recovery console اومد یوزر و پس ادمین رو وارد کن و با استفاده از help ببین چه جوری میتونی فایل boot.ini رو درست کنی من این کار رو با xp بلدم ولی با ویستا کار نکردم

huti_421
29-10-2008, 19:31
با dvd ویستا سیستم رو بوت کن و به جای نصب repair رو انتخاب کن وقتی recovery console اومد یوزر و پس ادمین رو وارد کن و با استفاده از help ببین چه جوری میتونی فایل boot.ini رو درست کنی من این کار رو با xp بلدم ولی با ویستا کار نکردم

ویستا هم همینجوریه ...

چرا از این نرم افزار Easy BSD واسه Repair کردن BootScreen اتون استفاده نمی کنید ؟

این لینک هم شاید کمکتون بکنه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hadi_balaa
30-10-2008, 10:28
با تشکر
من جای این فایل را می دونم حتی راحت تر C:\boot.iniاما شما توجه نکردی من چی خواستم
فایله ویندوز ایکس پی که روی ان کامپیوتر ویندوز ویستا هم باشه برای رفع مشکل بوت نشدن ویستا

گرفتم قضیه چیه . میتونی با یه کار ساده اونو درستش کنی چون این قضیه تو همه سیستمها یه شکل هست یعنی جمله پیش فرض داخل فایل boot تو همه سیستمها یکی هست و شما میتونی اونو با notepad بازش کنی و جمله ویستا رو بهش اضافه کنی . تا اینجای قضیه جواب درخواست شما بود اما نکته اینجاس که درخواست شما صحیح نیست و نمیشه صرفا با درست کردن جملات فایل boot.ini اشکال بوت سیستم رو برطرف کرد . ntldrوntdetect.com هم جز فایلهای مهم برای بوت محسوب میشن و اشکال در هر کدوم از اونها از بوت صحیح جلوگیری میکنه .
7

ویستا هم همینجوریه ...

چرا از این نرم افزار Easy BSD واسه Repair کردن BootScreen اتون استفاده نمی کنید ؟

این لینک هم شاید کمکتون بکنه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تایید میشه این برنامه بسیار ساده و کارا هست و بوت سیستم رو به بهترین شکل مدیریت میکنه .

hamechi
02-11-2008, 11:03
با تشکر
مشکل حل شد