PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست راهنمایی فوری از تمام اساتید

amir_w12
26-10-2008, 11:14
با سلام خدمت تمام دوستان و اساتید

امروز موقع باز کردن یکی از درایو ها با پیغام : g:\ is not accessible
error performing inpage operation

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مواجه شدم و هر روشی را امتحان کردم درست نشد حتی ویندوز را هم عوض کردم اطلاعات مهمی روی ای ن درایو دارم لطفا کمک کنید این اطلاعات از بین نره احتمال ویروس را هم امتحان کردم ویروسی هم نبود .

با تشکر فراوان

bahareh_bus
26-10-2008, 21:44
ممکنه جدول Toc پارتیشن ها اسیب دیده باشه که با استفاده از نرم افزارهای مربوطه میتونی اون رو دوباره بسازی و به نوعی ریکاوری کنی.

raad_tondar
26-10-2008, 21:59
سلام
من تازه عضو شدم و به برنامه جاوا بیلدر نیاز دارم اما تو نت پیدا نکردم دانلود کنم.سی دی اورجینال هم از انقلاب خریدم اما تو کامپیوترم نصب نمی شه و مشکل از سی دی هست.
لطفا راهنمایی کنید.

Amir312
27-10-2008, 00:07
با سلام خدمت تمام دوستان و اساتید

امروز موقع باز کردن یکی از درایو ها با پیغام : g:\ is not accessible
error performing inpage operation

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمواجه شدم و هر روشی را امتحان کردم درست نشد حتی ویندوز را هم عوض کردم اطلاعات مهمی روی ای ن درایو دارم لطفا کمک کنید این اطلاعات از بین نره احتمال ویروس را هم امتحان کردم ویروسی هم نبود .

با تشکر فراوان

پارتیشن یا خراب شده و یا جدول پارتیشن از بین رفته ، این کار میتونه در اثر کارکرد زیاد هارد و یا کرش کردن سیستم باشه ، البته میتونه از ضعف برق رسانی به هارد هم باشه ، البته احتمالا اطلاعات از بین نرفته ف اول با یک برنامه ریکاوری اطلاعات را در بیار و بعد دوباره درایو را فرمت کن ف همه چیز عادی میشه ، البته من بودم هارد را هوض میکردم